VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mano Būstas NPC, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mano Būstas NPC

Atsiliepimai apie Mano Būstas NPC, UAB

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Mano Būstas NPC, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Įmonė kuri pakeitusi organizavinę struktūra (atleidusi darbuotojus) siemia pelno bet kokia sàskaita t.y. įžūliai į sàskaitas nuolatos įtraukdami nebūtus/neatliktus darbus kurių net nesugeb ir nesiteikia įrodyti. Jie naudojasi tuo kad savivaldybė neįgali įstatymiškai suvaldyti o gyventojai retai kreipiasi į teismą. Keiskite admibistratorių šį kol neprasidėjo rimtų darbų etapai. Apskritai nėra kam prižiūrėti jų administruojamus namus, jie neturi darbuotojų tik rangovus. Vienintelė vadybininkė Vaiva ant vis Vilniaus net neturi kontaktinio numerio o 870055966 linija nuolatos užimta.
Atsakyti
Skambina šiuo numeriu +37037751183. Geriau skambintų iš mobilaus, tada galima atsiliepti žinute ir pasiųsti žinutę.
Eitminu g. gyventojas
2021-09-27 11:20:59 IP t104r2f
Atsakyti
Daugiabučio parkinge už stiklo šiukšlių krūvelės sušlavimą - 93.07 Eur sąskaita, nors mokama kas mėnesį už parkingo valymą. Sušluoti 1 min. darbas. Venkite Mano būstas, kiek teko susidurti pats blogiausias administratorius. Telefonu prisiskambinti neįmanoma, į laiškus lėtai ir formaliai reaguoja, nieko neatsako.
Atsakyti
s*****i, a*******i ir melagiai !!!
Dar Birzelio menesi i saskaita irase remontu darbus kuriu musu objekte nedare, menesi teko laukti defektinio akto,
o kai atsiunte defektini akta tai jama nurodytas kitas objektas !!! ir tik dar po keliu savaiciu atrase kad perskaiciuos mokesti kitam objektui, bet gavom nauja saskaita ir pinigai vis dar negrazinti !!! Dabar jau tuoj spalis o pinigu negrazina, meilas parasytas rugsejo 15 d, dar iki siol neatsake i ji !!! Nesirinkit zmones sitos imones, turesit labai daug problemu!!!
Namui priskire vadybininke, ir bac vel gaunam saskaitas su nemums priklausancia suma, parasau maila vadybininkei
Vaivai Prascienienei rugsejo 15 diena, iki siol jokio atsakymo is jos, tai ka veikia namui priskirta vadybininke, kuri net i maila nesugeba per savaite atrasyti??? siaubas o ne imone....
Atsakyti
Absoliučiai neįgali kontora, tokio blogumo įmonės dar reikia gerai paieškoti. Baisiau negu baisu.
Elena Margevičienė
2021-06-25 17:53:35 IP 28ma2pc0
Atsakyti
Prašymas dėl kaupiamųjų lėšų objektui - Bitininkų g. 43d-68, Kaunas.

Prašome sumažinti kaupiamųjų lėšų mokestį. Mūsų daugiabučio seniūnas Juozas Grigonis informavo, kad didelė kaupiamųjų lėšų dalis yra skirta parkingo ir įvažiavimo vartų remontui. Mes nesutinkame mokėti visą šio mokesčio dalį, nes neturime parkingo vietos, juo nesinaudojame.

Elena Margevičienė
867 809 524
Piktas mokesciu moketojas
2021-06-18 10:19:02 IP 2devklqn
Atsakyti
Klounai, skambineja šiuo numeriu +37037751183 ir reikalauja balsuoti už jų pačių sugalvotus namo remonto darbus. Ir kas svarbiausia informaciją apie jų sugalvotus darbus niekur neafišuoja, nei laiptinės skelbimų lentoje nieko nėra, nei jų tinklalapyje. Būkit budrūs, nebalsuokit prieš tai neišsiaiškinę už ką konkrečiai reikia balsuoti, nes paskui teks mokėti šitiems sukčiams ir žulikams už orą visiems gyventojams (nors ir taip pastoviai mokam už fiktyvias jų pačių sugalvotas paslaugas)
Atsakyti
Apsaugok viešpatie mus nuo Mano Būstas.Siaubas.Dar tokio neveiklumo, abejingumo, nenoro ar nemokšiškumo, visiško sąžinės ar proto neturėjimas-tik taip galima apibūdinti vakar dienos įvykius Viršilų 13-o namo po avariją.Prisiskambinta buvo į"vadinamą"avarinę tik po 15 min.Po to prasidėjo derybos-kas apmokės už avarinę, kokį norim pasirinkti laiką, kad atvyktų pašalinti gedimą už 1 val, už 2-jų val ir t.t.Atvyko 13.30 h.Vanduo buvo užsuktas per 2 min, o gedimas pašalintas per h.Tuo tarpu iki to, vanduo tekėjo iš trūkusio vamzdžio 4 val.kol teikėsi atvykti avarinė.Išvažiavo, o vandenį-kuris teka iš 2- aukšto į visus apatinius aukštus įskaitant ir parkingą-ne motais.Nepasistengė atvežti siurblio.Lifto šachtos užpiltos vandeniu o Jiems iš M.Būstas Po...Jūs liurbiai toliau mokėkit mums pinigus o mes Jūs toliau siųsime Na...
Atsakyti
Kas atsisakė "'Mano būsto''NPC sumos už paslaugas sumažėjo perpus. Kas tik galite organizuokitės ir atsisakykite šių nepasotinamų ''Mano būsto'' NPC. Jie nenori paleisti namų sužinoję, kad išeis, įkyriai skambinėja. ''Mano būstas'' NPC planus sudarinėja į priekį, kur išleis mūsų gyventojų pinigus. Todėl nuo tokių kuo toliau.
Atsakyti
s*****i, v***s, a*******i, parazitai, plesikai, galima vardint ir vardint
Atsakyti
Atsibudus iš miegų operatorė Ina (Leila, Rasa...), nesiorentuoja aplinkoje, eilinį kartą numetė ragelį. Perskambinau pradėjo klyktį į ragelį, ir man klientei rėkdama klykia, žodžio negali pasakyti, ligonis. Man nesuprantama darbuotojai kuriems mokam algas, nesiskaito su gyventojais. Šiai poniai reikėtų išsiplauti burną. Ką daro ponia Agurkienė? Kai buvo rinkimai į namo administratorius, tokiais meiliais žodžiais kvietė dalyvauti balsuoti už "Mano būstą", o dabar į gyventojus "spjauna". atsibuskite direktore AGURKIENE???ALIO???
Atsakyti
Iš 3-jų radiatorių šyla tik vienas, nes dirba Diana (save prisistatanti Rita, Leila, Loreta...). Lauko temperatūra -22°C. Nejaugi nuo jos piktų kėslų priklauso žmonių gyvenimai. Paskambini, pasako, kaip tu atsibodai...Reiškias žino kam atjunginėti šildymą. Kodėl dirba ši rėksnė, nesiskaitanti su gyventojais? Aš nesuprantu ko siekiama?
Atsakyti
Dėl "mano būstas" įsipareigojimų nevykdymo. Daugiabučio trečio aukšto trijuose butuose sausio 24 d. Vidurdieny dingo elektra. Iki pirmadienio vakaro teko laukti bent laikino elektros tiekimo (taip pasakė pats meistras, pridurdamas, kad nepajunginėti mikro bangų krosnelės, kad nebūtų per didelė apkrova). Jau trečiadienis, bet niekas nesutvarko, kad būtų atgautas normalus elektros tiekimas. Elektros tiekimas trims butams paduotas per koridoriaus apšvietimo lizdą. Dispečerė, kaip visada, nieko nežino. Programėlėje jokių pranešimų dėl dingusiis elektros ar jos atstatymo darbus nėra.
Jie tik sugeba laiku atsiųsti sąskaitas.
Atsakyti
Romas 2019-07-17 11:44:41
"Žavi" įmonė dar "puikesnė" įmonės vadovybė.
Kadangi sąskaitos laiku apmokamos, tad ten skaičiuojama ir būti ir nebūti dalykai tikriausiai, kai pabandai aiškintis pasijunti kaip koks blogietis. Priskaičiavo nesamonių už bendro naudojimo elektrą, tris mėnesius rašė nesąmoningas sumas, pradėjau aiškintis išsiaiškinau, tik tiek, kad realiai elektros nebuvo sunaudota daugiau, tik kažkodėl sumokėti suma buvo įtraukta, buvo pasakyta, kad kažkas iš jų suklydo ir pažadėta, kad klaida bus ištaisyta ir permoka užskaityta būsimiems laikotarpiams. Na ką mėnesis praeina, suma gal jau padori, bet kur žadėtoji užskaita (permoka maždaug 4 mėnesių dydžio). Bandau skambintis aiškintis, kaip visada bendru numeriu vos priskambinti galima, o atsakingų asmenų pasiekti neįmanoma. Pareikalavau, kad perskambintų atsakingas asmuo kuris turi teisę ką nors spręsti ir ką toliau tylu ramu, totalus ignoravimas...bet sąskaitas privalu mokėti...
Liūdna, kad tokios įmonės egzistuoja.
Nesu tikras, bet man regis IKOR grupei priklauso (buvęs Rubicon), tai daug ką ir pasako....
Labai tikslus pastebėjimas dėl 'Rubicon'. Šis Janukonio kūdikis, kurio paskirtis buvo užvaldyti visą Vilnių, per eilę metų išbujojo ir pasidaugino, pasislėpdamas po įvairiais pavadinimais. Tačiau esmė liko nepakitusi. Trumpai kalbant, Janukonio ir Zuoko planas užvaldyti ir it voratinkliu apraizgyti sostinę, galima sakyti, pavyko. Mano supratimu, tai yra pasibaisėtina įteisinta gyventojus apiplėšinėjanti įmonė. Niekada nesurasi jokių galų. O pabandysi ieškoti, tai užtruks pusmetį, kadangi į kiekvieną raštu užduotą klausimą įmonė atsako per nustatytą 10 d.d. laikotarpį. Kiekvienam sumautam darbeliui atlikti įmonė skelbia konkursą, tačiau konkursų dokumentacija - neprieinama, nors ji privalo būti talpinama NAMO DOKUMENTACIJOS byloje. Darbų įkainiai - kažkas iš fantastikos srities. Dėl elektros. Mūsų name taip pat buvo analogiška situacija. Taip pat žadėjo minusuoti permoką. Tačiau, kaip mokėjome, taip ir mokame įprastinę kainą. Gyventojų sukauptos papildomos lėšos yra švaistomos į kairę ir į dešinę visokiems prigalvotiems darbeliams. Todėl niekaip nesukaupiame solidžios sumos. Bėda tame, kad dauguma daugiabučių gyventojų yra abejingi. Sakyčiau, atbukę, jei taip nesidomi savo gyvenamąja aplinka ir tuo, ką su jais pačiais išdarinėja namą administruojanti įmonė. Todėl ir gyvuoja tokios įmonės, kurios civilizuotame pasaulyje išvis neturėtų egzistuoti.
Atsakyti
Renata

Įjunkite šildymą
labas vakaras. Koks adresas?
Antakalnis
Baikite juokauti
Jus viską reguliuojate nuotoliniu
termoreguliatoriai. Nuotolinių būdu reguliuoti temperatūros nėra galimybės, Pas Jus yra termoreguliatoriai, reguliuokitės patys.
Tai va yra reguliatoriai kuriais aš negaliu reguliuoti
galit
Negaliu. Reguliatoriai yra nuo 1 iki 5
atsukit iki 5
Ne jūsų reikalas ant kelių aš turiu atsisukti.
Kaip visada 20:30 šildymas atjungiamas
Įjunkite šildymą
jei ne mūsų reikalas, tai reguliuokitės pati. Nuotoliniu būdu nėra galimybės reguliuoti.
Todėl, kad atjunginėjate nuotoliniu
Jūsų reikalas teikti šildymą iki buto, o ten šildymo nėra
Bendrose patalpose pas mane šildymas ir karštas vanduo atjungtas.

ŠITAIP BENDRAUJA "MANO BŪSTO" APTARNAUJANTI DARBUOTOJA, VARDAS KAIP VISADA TAS PATS, NAGLUMO, IŽŪLUMO NETRŪKSTA. NORĖSIU ŠILDYMĄ ĮJUNGSIU, O NORĖSIU ATJUNGSIU.
Atsakyti
Skambinu, kad įjungtų šildymą, Antakalnio viename iš daugiabučių. Nepatenkinta rėksnė, žodžio pasakyti neleidžianti, nemandagi, su akcentu dispečerė Tatjana atsiliepia ir pareiškia, šildymą įjungs tik pirmadienį. Va taip šiais laikais dispečerės nurodinėja gyventojams, norės įjungs šildymą, norės ne.... Šiuo metu -3.
Atsakyti
Conversation started on : Saturday, November 28, 2020, at 07:04 (GMT+0)

[07:06] vardas: Sildymas neguliuojamas nuotoliniu budu? Paskambinau sildymas pradeda sildyti. Kaip cia yra? Atsakykite?
[07:06] vardas: Ar sildymas NE ar reguliuojamas nuotoliniu budu?
[07:07] Rasa has joined the conversation
[07:07] vardas: Atsakykite i klausima?
[07:08] vardas: Skambinu telefonu susisiekti negalima, patogiausiu budu" per aplikacija taip pat" Kaip su nuotoliniu budu?
[07:09] vardas: Tai kaip sildymas nuotoliniu budu neijungiamas????
[07:10] Rasa: Labas rytas, kadangi kreipėtės telefonu prašome, kantrybės šiandieną, apie pietus atvyks brigada patikrinti šildymo sistemą, gero ryto
[07:10] vardas: Laukiu atsakymo.
[07:10] vardas: Del sildymo nuotoliniu budu?
[07:10] vardas: Kaip?
[07:11] Rasa: Nuotoliniu budu, avarinė tarnybą nereguoja tai daro darbo dieną, tam priskirtas darbuotojas
[07:14] vardas: Taip iseina reguliuoja?
[07:15] vardas: Man nesiaiskinkite del darbo dienos... reiskias savaitgaliais uzsuka????
[07:15] vardas: Nereikia aiskinti, siuo momentu atsuko sildyma
[07:16] vardas: Kas reguliuoja sildyma?
[07:16] vardas: ???
[07:17] vardas: As laukiu atsakymo?
[07:17] vardas: Kas reguliuoja???
[07:21] Rasa: Atleiskite, tai atsakys technikai į šį klausimą, savaitgali kaip ir minėjau bus nuvykta patikrinti parametrus, o dėl muotolinio regiliavimo darbo dieną, reguliuoja, atsakingas darbuotojas, labai atsiprašome už netogumus

Kada nori ijungia, kada nori atjungia sildyma, taip pat ir su karstu vandeniu.Vyksta psichologinis smurtas. Prisipazino, kad tai reguliuojama NUOTOLINIU BUDU.Atvyks technikai, ismatuos, kai sildymas ijungtas. Kam?
Va taip mes mulkinami "Mano busto". Kreipkites, rasykite i atitinkamas instancijas. Atsiliepia Rasa (paprasai prisistato) rekia, putojasi atjungia telefona....nores ijungs sildyma, nores ne. Nepriklausomoi Lietuvoje esi priklausomas nuo "Mano busto"
Atsakyti
[18:02] vardas: Klausimas: Iki kada pristatomos sąskaitos už paslaugas?
[18:03] Rasa: Mano vardas Renata, Jei sąskaitos gaunamos Paštu, pristatomą, iki 25 dienos, jei savitarnoje tai suformuojamos iki 15 dienos einamo mėnesio
[18:04] vardas: Išklausykite, šiandien skambinau į savivaldybę.
[18:05] vardas: Kad ir kitą kartą žinotumėte
[18:14] vardas: Sąskaitos pagal įstatymą.... turi būti Pristatytos iki mėnesio 15 dienos.

Ne kartą bendravau su šia moterim, net nežino iki kada sąskaitos turi būti pristatytos į kliento pašto dėžutę. Kokie darbuotojai dirba nesąžiningi, grubiai bendrauja, be kompetencijos. Mes mokam algas. Už ką?
Atsakyti
Nerekomenduoju. Laiškai ignoruojami, darbuotojai neturi jokio atsakingumo, žalos neatlyginimas.. Per savo neapdairumą meistrai pridarė žalos mums, išsipūtę šarvuotos durys, bet gražiuoju susikalbėti neįmanoma.
Atsakyti
Likau labai nepatenkinta, susirašinėjau su Erinada dėja supratingo bendravimo taip ir nesuradau, tegul tokia įstaiga tokius darbuotojus keičia, manau pakeičiamų tikrai atsiras malonių ir supratingų darbuotojų ir įstaigai autoritetas bus.
Buvusi gyventoja
2020-10-21 11:00:41 IP 2e7r4drt
Atsakyti
Tokios betvarkės dar reikia paieškoti. Gavau laišką iš skolos.lt su grąsinimais, kad esu skolinga ir privalau susimokėti už paslaugas, kai jau 7 metai kaip nebegyvenu tame būste! Viskas buvo sumokėta prieš parduodant būstą, o dabar vėl kažko reikia. Žmonės, būkite budrūs ir stebėkite kas čia vyksta! Sėkmės visiems!
Atsakyti
Vadybininkė Vaiva Prasčenienė, žada, meluoja, galiausiai visiškai dingsta. Apskritai įstaiga yra absoliuti katastrofa, gyvai pas juos nepateksi, el.paštu neatsako, tel nekelia, prisijungus prie el svetainės net neberodo kas yra namo vadybininkas. Nė vieno gero komentaro nėra apie šitą irštvą, jeigu kas nors svarsto su jais prasidėti, net nežiūrėkit į jų pusę!..
A. Domaseviciaus g. 3
2020-09-11 16:07:12 IP 28mc0eue
Atsakyti
Esu A. Domaseviciaus g. 3 senbuve.
Tokio prasto administratoriaus kaip Mano bustas ir Gediminas Kilinavicius nesu gyvenime regejusi.
I skambucius nereaguoja, jei kazkokios problemos, nei atvaziuoja, nei pasirupina. Esame apleisti.
Prakeikta ta visa mano bustas su situo vadybininku. Keisim. Ne vienam kaimynui jau igriso.
Atsakyti
Nuo tokių įmonių reikia bėgti kuo toliau.
Atsakyti
Į laiškus tiesiog neatsakinėja, pretenzijas nereaguoja. Darbų nevykdo. Labai liūdna, kad mūsų pastatui papuolė toks prastas administratorius.
Atsakyti
klausimas 2018-10-25 20:31:58
Ar šiais laikais direktoriams vidurinis išsilavinimas neprivalomas ?
As taip Jus suprantu!
Atsakyti
Vakar darbuotoja pažadėjo paskambinti - nepaskambino;
Šiandien žadėjo paskambint - nepaskambino;
Kai aš jai paskambinau pats, paprašiau, kad atliktų darbą ir atsiųstų pažymą, kurios reikia - ji pasakė, kada norėsiu tada ir atsiųsiu, ir ką Jūs man?
Tokioj situacijoj jeigu būtų vyras pasakyčiau, kad aš tokiam debilui į snukį duot norėčiau, bet Jūs esate moteris. O ir šiaip debilų nemuša niekas.
Įmonės darbo kokybė kaip 1992 metų debilų valstybinės kompanijos, kuri gali dirbti bet kaip, bendrauti bet kaip, pareigas atlikti arba neatlikti, nes iš esmės tu jiems nieko negali padaryti. Apskųsti nėra kur, o vadovams turbūt giliai vienodai.
Atsakyti
Sveiki, labai nerekomenduoju. Aptarnaujantis personalas visada su tavim kalba taip, kad tu pasijaustum blogietis. Visada prižada ir nieko nepadaro, turi penkis kartus skambinti del to paties dalyko ir po to dar pats kaltas lieki.
Pasirašėme naują sutartį su jais (perėjome iš kitų). Prisijungimo neturime. Pagal juos turi būti ant pirmos sąskaitos, kurioje nėra. Iš aptarnaujančio personalo išgirdau "tai geriau paieškok ir rasi". Išsiaiškinome, kad tikrai nėra (atsiprašymo nesulaukiau). Pažadėjo atsiųsti prisijungimus į email. Po antro pažado ir pagrasinimo, kad kreipsiuosi į valdžią, prisijungimą atsiuntė.
Griežtai pabrėžiau visur, kad daugiau nesiųstų popierinių sąskaitų - siunčia ir dar grasina, kad apmokestins (nors realių galimybių negauti sąskaitos nėra).
E-sąskaitas sudaryti kol kas sunkiausia. Ne visuose bankuose jie pasirašę sutartis, kad būtų galima sudaryti e-sąskaitą, bet teigia, kad su visais viskas yra. Ir tu žmogus kaip durnelis blaškykis tarp jų ir banko ir aiškinkis kas ką labiau apkaltins.
Sąskaitų turinys - pinigai už nieką. Bendro naudojimo kolidoriai panašu, kad plaunami tik kas dvi savaites. Net baisu pagalvoti, kas dėsis žiemą. Parkingo durų sutvarkymas tik per 1 mėn.
Informacinis bendravimas tik per tam tikras uždaras Facebook grupes (net ne tavo namo), į kurias tu nesi net pretendavęs, nes nesi apie tai pagalvojęs.
Žodžiu rankiokis info kaip nori ir iš kur nori, o galų gale vis tiek liksi kaltas.
Atsakyti
"Žavi" įmonė dar "puikesnė" įmonės vadovybė.
Kadangi sąskaitos laiku apmokamos, tad ten skaičiuojama ir būti ir nebūti dalykai tikriausiai, kai pabandai aiškintis pasijunti kaip koks blogietis. Priskaičiavo nesamonių už bendro naudojimo elektrą, tris mėnesius rašė nesąmoningas sumas, pradėjau aiškintis išsiaiškinau, tik tiek, kad realiai elektros nebuvo sunaudota daugiau, tik kažkodėl sumokėti suma buvo įtraukta, buvo pasakyta, kad kažkas iš jų suklydo ir pažadėta, kad klaida bus ištaisyta ir permoka užskaityta būsimiems laikotarpiams. Na ką mėnesis praeina, suma gal jau padori, bet kur žadėtoji užskaita (permoka maždaug 4 mėnesių dydžio). Bandau skambintis aiškintis, kaip visada bendru numeriu vos priskambinti galima, o atsakingų asmenų pasiekti neįmanoma. Pareikalavau, kad perskambintų atsakingas asmuo kuris turi teisę ką nors spręsti ir ką toliau tylu ramu, totalus ignoravimas...bet sąskaitas privalu mokėti...
Liūdna, kad tokios įmonės egzistuoja.
Nesu tikras, bet man regis IKOR grupei priklauso (buvęs Rubicon), tai daug ką ir pasako....
Atsakyti
Užuojauta times kam teko nelaimė būti NPC įkaitais. Ko siekia įmonė tai vien piniginiai reikalai nekeliant kojos iš kontoros. Jei ką sudėtingiau jiems prasideda migrena. Kiekvieną kartą. O jei ką paprasčiau, pvz. domofono keitimas po N neįvykdytų remontų, tai net to negali padaryti. Visą mėnesį atlapotos durys, skambinkite kada pakeisti. Ko skambinti jei visą laiką kas namie. Ne, pasirodo nė už ką neateis, net jei keičia pas kaimyną. Ir dar aprėkia kad tik šitaip (viską tik kreivom rankom per sxxxne?) daroma.
O jau kąs kas o tokį kosmosą kaip varvantys balkonų stogeliai tai niekad nesutvarkys.
Atsakyti
Noriu "padekoti" NPC Kaledines šventes Bajoru Kalvose organizatoriams uz sugadinta nuotaika ir iskaudinta vaikiska sirdute, nes iki siol vaikas nezinojo, kad yra toks Kaledu Senis, kuris dovanu duoda ne visiems vaikams. Mano manymu, jei nera galimybes uztikrinti, kad visi gautu bent po viena saldaini, tai kur kas profesionaliau is organizatoriu puses dovanu dalinimo atsisakyti visai.
Atsakyti
Audronė 2018-12-01 00:20:49
2018-12-01, vidurnaktis. Bendruoju numeriu prisiskambinti nepavyko. Muzikėlės paklausius daugiau nei 5 min. buvo pranešta, kad visi darbuotojai užimti ir kad artimiausiu metu kažkas su manimi susisieks. Po 20 min. vis dar nieko. Panašu, kad avarinė tarnyba neveikia. Gerai, kad šįkart gedimas nedidelis, tačiau kas būtų, jei būtų trūkęs vamzdis? Taip pat reikėtų pastebėti, kad namą administruojanti įmonė Namų priežiūros centras neturi nė vieno rakto nuo bendro naudojimo patalpų ir atvykusi nesugeba tinkamu laiku pašalinti gedimų.
Su manimi nebuvo susisiekta ir ryte. Skęstančiųjų gelbėjimas - skęstančiųjų reikalas.
Atsakyti
2018-12-01, vidurnaktis. Bendruoju numeriu prisiskambinti nepavyko. Muzikėlės paklausius daugiau nei 5 min. buvo pranešta, kad visi darbuotojai užimti ir kad artimiausiu metu kažkas su manimi susisieks. Po 20 min. vis dar nieko. Panašu, kad avarinė tarnyba neveikia. Gerai, kad šįkart gedimas nedidelis, tačiau kas būtų, jei būtų trūkęs vamzdis? Taip pat reikėtų pastebėti, kad namą administruojanti įmonė Namų priežiūros centras neturi nė vieno rakto nuo bendro naudojimo patalpų ir atvykusi nesugeba tinkamu laiku pašalinti gedimų.
Atsakyti
Agnė 2018-06-20 10:23:55
Laba diena,
Gal turite tiesioginius p. Annos kontaktus (mob. tel. numerį)?
Rašiau elektroniniu paštu, tačiau atsakymo nesulaukiu
Dėkoju
Pritariu, kad tai izūlūs rubikono v***s! Zadu organizuoti viso namo gyventojus atsisakyti situ izūlių vagių paslaugų. Tiksliau realių paslaugų ten nedaug, daug daugiau niekam nematomų, bet labai brangiai apmokestinamų paslaptingų darbų, kurių nieks niekada nemate ir negirdejo apie juos.Tik turime apmoketi juos. Reikia vieną kartą pasakyti GANA!
Atsakyti
Laba diena,
jau tapo įprasta nusivilti UAB "Namų priežiūros cento darbuotoja Perkūnkiemio g.9 namo administratore Inga Lytkinaite.
Vasaros pradžioje kreipiausi dėl laiptų sutvarkymo prie namo. Pažadėjo ir neištesėjo. Rugsėjo mėnesį vėl pasiteiravau kada bus sutvarkyti laiptai. Pažadėjo, bet iki šiol laiptai net nepradėti tvarkyti.Ppraėjus kuriam laikui, vėl parašiau namo administratorei, bet atsakymo taip ir nesulaukiau. Už administravimą pinigai imami, o paslaugų negauni.
Atsakyti
emeta uab 2014-07-21 09:59:30
Direktoriui
UAB, , NPC, ,
Gediminui Jankauskui

Nuo UAB „ EMETA“
Kom.direk.
Vilnius m. 2014.07.21

Pretenzija.

Laba diena.
Šiandien 2014.07.21 9.30 buvo nemalonus pokalbis su Jūsų įmones vadybininke Diana Lukasevic-Brozovskiene.
Jinai netik nemoka tvarkingai parošti sutarti tarp mūsų įmonių, bet ir necenzūriniais žodžiais mums nurodą ką mes turime daryti.
Gaila, kad nuo tokiu darbuotoju priklausą likimas gyventoju, ir gaila, kad dėl jos kenčia Jūsų įmones reputacija, ir Jūsų reputacija kaip įmones vadovo.
Gal jūsų įmonei yra kitas atsakingas atstovas, su kurio galima tęsti darbo.
Laukime Jūsų atsakymą.

Pagarbiai,
Kom. direktorius
Ar šiais laikais direktoriams vidurinis išsilavinimas neprivalomas ?
Atsakyti
noriu padėkoti už gerą darbą.- laiptinėje sudėti nauji langai, pakabintos naujos pašto dėžutės, laiptinė išdažyta, visada išvalyta.Skelbimu lentoj visa informacija pateikta.Sąskaitas gaunu laiku.Aš patenkinta Jūsų darbu.Gerai dirbate.Malonu.
Atsakyti
Tikrai, uzregistravau ivyki pries menesi, atskambinti vadybininke Inga Lytkinaite negali, ar cia normalu?
Atsakyti
tragedija, komunikacija verta 0, bėdos neįdomu, nesugeba užregistravus skambutį, kad vadybininkas perskambintų. Kainas pakelia nepasitarus su gyventojais. Pilna dukterinių įmonių kurios dirba atsiprašant........
Atsakyti
Rubicono įmone ir tuo viskas pasakyta. Afer.i.stai ir ap.g, avikai.
Numaus paskutines kelnes ir už tai dar sąskaitą išstatys.
Didžiausios sąskaitos Vilniaus mieste už administravimą, jokių darbų neatlieka, o tik pinigus ima, avarines prisikviesti neįmanoma, vadybininkams neprisiskambinsi.
Mūsų namas ačiū Dievui pabėgo nuo šito Rubikono vagių!
Bėkite nuo jų kuo toliau ir kuo greičiau.
Atsakyti
Vilius 2018-05-10 11:49:30
Namo administratorė Anna Liaskovskaja labai greitai sureagavo į mano pageidavimus, tvarkant namo aplinką ir patį namą. Tik geriausi atsiliepimai! Linkėjimai ir sėkmės darbuose! O nepatenkintiems siūlau išmokti bendrauti
Laba diena,
Gal turite tiesioginius p. Annos kontaktus (mob. tel. numerį)?
Rašiau elektroniniu paštu, tačiau atsakymo nesulaukiu
Dėkoju
Atsakyti
2018.05.18d.ryte.Salomejos Neries 73 namo, astunto auksto kolidoriaus pavogta isardyta lova valytojos pagalba, ji buvo parusta isvezimui i sodyba ir be to po koju kilimeliu buvo padeti 5-iu euro centu moneta taip pat dingo!!!
Atsakyti
Namo administratorė Anna Liaskovskaja labai greitai sureagavo į mano pageidavimus, tvarkant namo aplinką ir patį namą. Tik geriausi atsiliepimai! Linkėjimai ir sėkmės darbuose! O nepatenkintiems siūlau išmokti bendrauti
Atsakyti
Ivyko vagyste, nuo pat ryto nesugeba paaiskinti, kaip perziureti kameras, sistema visiskai neveikia. Viskas, ka gali pasakyti - perduosiu, kad su jumis susisiektu :D Po pusvalandzio uzsidaro, ryt savaitgalis - viso gero, ponia, kameros vaizdus saugo tik kelias dienas. Gero vejo, mielieji namo administratoriai.
Atsakyti
Eilinį kartą teko labai nusivilti administruojančia įmone UAB "Namų priežiūros centras". Prašai, o paslaugos negauni. Namo administratorė Inga Lytkinaitė tik pažada, o pažadų nevykdo. Jau trečia savaitė šiukšlės, ir stiklai voliojasi parkinge. Jokio atsakingumo ir noro gražiai bendrauti su namo gyventojais..Antra savaitė nukritusio prie namo esančių laiptų plytelės. Visi per jas vaikšto, laužo, niekas jų nesuremka. Gal namo gyventojai patys turi susirinkti... Gal pats laikas keisti namo administratorių, ką galvojate Perkūnkiemio 9 namo kaimynai?
Atsakyti
Baisus aptarnavimas, tarsi kažkokiame absurdo romane. Visą mėnesį siekiu, kad pakeistų namo kanalizacijos vamzdį, iš kurio eina baisus kvapas - su vadybininku susisiekti taip pat lengva kaip su kokia Anglijos karaliene, darbai stovi. Tiesa, skambučių aptarnavimo centre bendrauja maloniai ir maloniai atsiprašo. O kai netekusi kantrybės sakau, kad, na, jie tikrai labai labai blogai dirba, skambučių operatorė liūdnai pritaria ir klausia, ar tuomet atšaukti gedimo registravimą :)) Visa tai vyksta Skroblų g. 15 name. Šiandien sueina lygiai mėnuo nuo gedimo užregistravimo.
Atsakyti
Nuolat reikia kontroliot israsytos saskaitos!
Susisiekti su paskirtu vadybininku neimanoma, gali tik isgyrsti susirupinta moteriska balsa kad labai norejo su manim sisisiekti bet negalejo prisiskambint...
Vienu zodziu is 10 balu skiriu tik 3! Labai pagalvuokyt pries susidarant sutarti
Atsakyti
Nesiginčiju dėl švaros, kai ką net visai neblogai operatyviai padaro. Bet tai liečia tik standartinius darbus. Bet jei jau ką nors sudėtingiau, tai amen, namas greičiau nugrius, nei bus tas sutvarkyta. Pvz, atrodo nuo to laiko kai šilumos mazgų priežiūrą perdavė namų prižiūrėtojams, kažką nureguliavo kad nuo ~23:00 nustoja šildyti iki visiško visų radiatorių atšalimo, nesvarbu pliusas lauke ar gilus minusas. Atsijungia šildymas ~2 valandoms. Ir ką, iki šiol gali rašinėti ir prašyti, nesulauksi. Jie šilumokaiti be reikalo pakeitė, kažkokia pavarą. Nieko, ta pati bėda tiek metų. Dabar kol kas šilta, o prie šalčiu pradės rasoti langai, pelėsis, astma ir kapas. Jiems tas vienodai. Ir tai ne vienintelė problelma
Atsakyti
Kai tik npc pradėjo administruoti mūsų namą, pagaliau galime džiaugtis tvarka ir švara. Esu be galo dėkinga administratorei Justinai, už rūpestį, kuri maloniai atsako į visus mums rūpimus klausimus ir žaibiškai reaguoja į susiklosčiusias situacijas. Ačiū

Taip pat rekomenduojame

Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra | Inžinerinių tinklų ir sistemų priežiūra

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; inžineriniai tinklai ir sistemos; komunalinės paslaugos; namų savininkų bendrijos; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Atitikimas reikalavimams tikrinamas vidaus ir nepriklausomų išorės auditų metu. Gauti rezultatai naudojami vadybos vertinamosios analizės procese, priimant svarbius, su įmonės veikla...
Admi
Adresas: Vydūno g. 17, LT-06206 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; komunalinės paslaugos; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos.
UAB "ADMI“ - įmonė, teikianti visas pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Bendrovėje dirba ilgametę patirtį sukaupę savo srities profesionalai nuolat keliantys kvalifikaciją ir neatsiliekantys nuo naujovių. Administracijos bei techninio skyriaus specialistai puikiai pasirengę operatyviai vykdyti visus...
Šilėja
Pastatų administravimas

Adresas: Ukmergės g. 222, LT-07157 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
CITUS
Būsto projektų valdymas

Adresas: Lvovo g. 25-701, LT-09320 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; pastatų administravimas; patalpų nuoma.
#CitusDNR Dar vos prieš kelis metus tebuvome NT vystymo kompanija. Šiandien esame išskirtinių būsto projektų bei lanksčių sprendimų verslui generatoriai ir įgyvendintojai, miestų miestuose kūrėjai, interjerų magai. Statybų ir NT rinkoje, kur vyrauja masiniai, visiems tinkantys sprendimai, mes – CITUS – ieškome...
Agentus
Generalinis rangovas. Statybos projektų valdymas.

Adresas: Sandėlių g. 9, LT-45190 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; metalo konstrukcijos, angarai; pastatų administravimas; projektavimas; santechnika; sienos, lubos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Agentus” stato naujus pastatus bei renovuoja ir rekonstruoja senus statinius: Naujų pastatų statyba: visuomeniniai pastatai ir prekybos paskirties pastatai, gyvenamieji pastatai bei įvairūs individualūs pastatai, sandėliavimo paskirties pastatai, biurų statyba visoje Lietuvoje Pastatų remontas, renovacija...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais
Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais 11-26 08:26
Nuo vienos odontologinės kėdės šeimos centre iki didžiausio odontologinių paslaugų klinikų tinklo šalyje - tokį virsmą patyrė CLINIC | DPC įkūrėjas Simonas Bankauskas ir jo komanda...
Vyriausybė statybininkų identifikavimui siūlo naudoti "Sodros" sistemą
Vyriausybė statybininkų identifikavimui siūlo naudoti "Sodros" sistemą 12-01 20:36
Vyriausybė trečiadienį pritarė siūlymui nuo sausio naudoti "Sodros" informacinę sistemą identifikuojant statybininkus, o ne kurti naują.
JAV ketina labai greitai paskelbti apie naujas sankcijas Baltarusijai
JAV ketina labai greitai paskelbti apie naujas sankcijas Baltarusijai 12-01 20:01
Vienas aukšto rango JAV valstybės departamento pareigūnas trečiadienį pareiškė, kad Vašingtonas "labai greitai" paskelbs naujas sankcijas Baltarusijai dėl jos vaidmens kurstant migrantų krizę prie...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

Akcijų kainos

Apple 165,30 +3,16%
Pfizer 53,73 +2,54%
Manchester United 15,41 -0,26%
Boeing 197,85 -0,33%
FedEx 230,37 -4,24%
AIG 52,60 -4,28%
eBay 67,46 -4,38%
AT&T 22,83 -4,44%

Žaliavų kainos pasaulyje

Anglis 236,90 +27,58%
Jautiena 5,70 +0,71%
Benzinas 2,50 +9,65%
Vištiena 2,33 -2,10%
Sidabras 23,41 +0,95%
Auksas 1776,85 +0,10%
Varis 9829,22 +5,41%
Apelsinai 0,66 -10,81%