VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mano Būstas NPC, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mano Būstas NPC

Atsiliepimai apie Mano Būstas NPC, UAB

ASMENS APSAUGOS PRIEMONĖS ASMENS APSAUGOS PRIEMONĖS
Parašyk savo nuomonę apie Mano Būstas NPC, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Romas 2019-07-17 11:44:41
"Žavi" įmonė dar "puikesnė" įmonės vadovybė.
Kadangi sąskaitos laiku apmokamos, tad ten skaičiuojama ir būti ir nebūti dalykai tikriausiai, kai pabandai aiškintis pasijunti kaip koks blogietis. Priskaičiavo nesamonių už bendro naudojimo elektrą, tris mėnesius rašė nesąmoningas sumas, pradėjau aiškintis išsiaiškinau, tik tiek, kad realiai elektros nebuvo sunaudota daugiau, tik kažkodėl sumokėti suma buvo įtraukta, buvo pasakyta, kad kažkas iš jų suklydo ir pažadėta, kad klaida bus ištaisyta ir permoka užskaityta būsimiems laikotarpiams. Na ką mėnesis praeina, suma gal jau padori, bet kur žadėtoji užskaita (permoka maždaug 4 mėnesių dydžio). Bandau skambintis aiškintis, kaip visada bendru numeriu vos priskambinti galima, o atsakingų asmenų pasiekti neįmanoma. Pareikalavau, kad perskambintų atsakingas asmuo kuris turi teisę ką nors spręsti ir ką toliau tylu ramu, totalus ignoravimas...bet sąskaitas privalu mokėti...
Liūdna, kad tokios įmonės egzistuoja.
Nesu tikras, bet man regis IKOR grupei priklauso (buvęs Rubicon), tai daug ką ir pasako....
Labai tikslus pastebėjimas dėl 'Rubicon'. Šis Janukonio kūdikis, kurio paskirtis buvo užvaldyti visą Vilnių, per eilę metų išbujojo ir pasidaugino, pasislėpdamas po įvairiais pavadinimais. Tačiau esmė liko nepakitusi. Trumpai kalbant, Janukonio ir Zuoko planas užvaldyti ir it voratinkliu apraizgyti sostinę, galima sakyti, pavyko. Mano supratimu, tai yra pasibaisėtina įteisinta gyventojus apiplėšinėjanti įmonė. Niekada nesurasi jokių galų. O pabandysi ieškoti, tai užtruks pusmetį, kadangi į kiekvieną raštu užduotą klausimą įmonė atsako per nustatytą 10 d.d. laikotarpį. Kiekvienam sumautam darbeliui atlikti įmonė skelbia konkursą, tačiau konkursų dokumentacija - neprieinama, nors ji privalo būti talpinama NAMO DOKUMENTACIJOS byloje. Darbų įkainiai - kažkas iš fantastikos srities. Dėl elektros. Mūsų name taip pat buvo analogiška situacija. Taip pat žadėjo minusuoti permoką. Tačiau, kaip mokėjome, taip ir mokame įprastinę kainą. Gyventojų sukauptos papildomos lėšos yra švaistomos į kairę ir į dešinę visokiems prigalvotiems darbeliams. Todėl niekaip nesukaupiame solidžios sumos. Bėda tame, kad dauguma daugiabučių gyventojų yra abejingi. Sakyčiau, atbukę, jei taip nesidomi savo gyvenamąja aplinka ir tuo, ką su jais pačiais išdarinėja namą administruojanti įmonė. Todėl ir gyvuoja tokios įmonės, kurios civilizuotame pasaulyje išvis neturėtų egzistuoti.
Atsakyti
Renata

Įjunkite šildymą
labas vakaras. Koks adresas?
Antakalnis
Baikite juokauti
Jus viską reguliuojate nuotoliniu
termoreguliatoriai. Nuotolinių būdu reguliuoti temperatūros nėra galimybės, Pas Jus yra termoreguliatoriai, reguliuokitės patys.
Tai va yra reguliatoriai kuriais aš negaliu reguliuoti
galit
Negaliu. Reguliatoriai yra nuo 1 iki 5
atsukit iki 5
Ne jūsų reikalas ant kelių aš turiu atsisukti.
Kaip visada 20:30 šildymas atjungiamas
Įjunkite šildymą
jei ne mūsų reikalas, tai reguliuokitės pati. Nuotoliniu būdu nėra galimybės reguliuoti.
Todėl, kad atjunginėjate nuotoliniu
Jūsų reikalas teikti šildymą iki buto, o ten šildymo nėra
Bendrose patalpose pas mane šildymas ir karštas vanduo atjungtas.

ŠITAIP BENDRAUJA "MANO BŪSTO" APTARNAUJANTI DARBUOTOJA, VARDAS KAIP VISADA TAS PATS, NAGLUMO, IŽŪLUMO NETRŪKSTA. NORĖSIU ŠILDYMĄ ĮJUNGSIU, O NORĖSIU ATJUNGSIU.
Atsakyti
Skambinu, kad įjungtų šildymą, Antakalnio viename iš daugiabučių. Nepatenkinta rėksnė, žodžio pasakyti neleidžianti, nemandagi, su akcentu dispečerė Tatjana atsiliepia ir pareiškia, šildymą įjungs tik pirmadienį. Va taip šiais laikais dispečerės nurodinėja gyventojams, norės įjungs šildymą, norės ne.... Šiuo metu -3.
Atsakyti
Conversation started on : Saturday, November 28, 2020, at 07:04 (GMT+0)

[07:06] vardas: Sildymas neguliuojamas nuotoliniu budu? Paskambinau sildymas pradeda sildyti. Kaip cia yra? Atsakykite?
[07:06] vardas: Ar sildymas NE ar reguliuojamas nuotoliniu budu?
[07:07] Rasa has joined the conversation
[07:07] vardas: Atsakykite i klausima?
[07:08] vardas: Skambinu telefonu susisiekti negalima, patogiausiu budu" per aplikacija taip pat" Kaip su nuotoliniu budu?
[07:09] vardas: Tai kaip sildymas nuotoliniu budu neijungiamas????
[07:10] Rasa: Labas rytas, kadangi kreipėtės telefonu prašome, kantrybės šiandieną, apie pietus atvyks brigada patikrinti šildymo sistemą, gero ryto
[07:10] vardas: Laukiu atsakymo.
[07:10] vardas: Del sildymo nuotoliniu budu?
[07:10] vardas: Kaip?
[07:11] Rasa: Nuotoliniu budu, avarinė tarnybą nereguoja tai daro darbo dieną, tam priskirtas darbuotojas
[07:14] vardas: Taip iseina reguliuoja?
[07:15] vardas: Man nesiaiskinkite del darbo dienos... reiskias savaitgaliais uzsuka????
[07:15] vardas: Nereikia aiskinti, siuo momentu atsuko sildyma
[07:16] vardas: Kas reguliuoja sildyma?
[07:16] vardas: ???
[07:17] vardas: As laukiu atsakymo?
[07:17] vardas: Kas reguliuoja???
[07:21] Rasa: Atleiskite, tai atsakys technikai į šį klausimą, savaitgali kaip ir minėjau bus nuvykta patikrinti parametrus, o dėl muotolinio regiliavimo darbo dieną, reguliuoja, atsakingas darbuotojas, labai atsiprašome už netogumus

Kada nori ijungia, kada nori atjungia sildyma, taip pat ir su karstu vandeniu.Vyksta psichologinis smurtas. Prisipazino, kad tai reguliuojama NUOTOLINIU BUDU.Atvyks technikai, ismatuos, kai sildymas ijungtas. Kam?
Va taip mes mulkinami "Mano busto". Kreipkites, rasykite i atitinkamas instancijas. Atsiliepia Rasa (paprasai prisistato) rekia, putojasi atjungia telefona....nores ijungs sildyma, nores ne. Nepriklausomoi Lietuvoje esi priklausomas nuo "Mano busto"
Atsakyti
[18:02] vardas: Klausimas: Iki kada pristatomos sąskaitos už paslaugas?
[18:03] Rasa: Mano vardas Renata, Jei sąskaitos gaunamos Paštu, pristatomą, iki 25 dienos, jei savitarnoje tai suformuojamos iki 15 dienos einamo mėnesio
[18:04] vardas: Išklausykite, šiandien skambinau į savivaldybę.
[18:05] vardas: Kad ir kitą kartą žinotumėte
[18:14] vardas: Sąskaitos pagal įstatymą.... turi būti Pristatytos iki mėnesio 15 dienos.

Ne kartą bendravau su šia moterim, net nežino iki kada sąskaitos turi būti pristatytos į kliento pašto dėžutę. Kokie darbuotojai dirba nesąžiningi, grubiai bendrauja, be kompetencijos. Mes mokam algas. Už ką?
Atsakyti
Nerekomenduoju. Laiškai ignoruojami, darbuotojai neturi jokio atsakingumo, žalos neatlyginimas.. Per savo neapdairumą meistrai pridarė žalos mums, išsipūtę šarvuotos durys, bet gražiuoju susikalbėti neįmanoma.
Atsakyti
Likau labai nepatenkinta, susirašinėjau su Erinada dėja supratingo bendravimo taip ir nesuradau, tegul tokia įstaiga tokius darbuotojus keičia, manau pakeičiamų tikrai atsiras malonių ir supratingų darbuotojų ir įstaigai autoritetas bus.
Buvusi gyventoja
2020-10-21 11:00:41 IP 2e7r4drt
Atsakyti
Tokios betvarkės dar reikia paieškoti. Gavau laišką iš skolos.lt su grąsinimais, kad esu skolinga ir privalau susimokėti už paslaugas, kai jau 7 metai kaip nebegyvenu tame būste! Viskas buvo sumokėta prieš parduodant būstą, o dabar vėl kažko reikia. Žmonės, būkite budrūs ir stebėkite kas čia vyksta! Sėkmės visiems!
Atsakyti
Vadybininkė Vaiva Prasčenienė, žada, meluoja, galiausiai visiškai dingsta. Apskritai įstaiga yra absoliuti katastrofa, gyvai pas juos nepateksi, el.paštu neatsako, tel nekelia, prisijungus prie el svetainės net neberodo kas yra namo vadybininkas. Nė vieno gero komentaro nėra apie šitą irštvą, jeigu kas nors svarsto su jais prasidėti, net nežiūrėkit į jų pusę!..
A. Domaseviciaus g. 3
2020-09-11 16:07:12 IP 28mc0eue
Atsakyti
Esu A. Domaseviciaus g. 3 senbuve.
Tokio prasto administratoriaus kaip Mano bustas ir Gediminas Kilinavicius nesu gyvenime regejusi.
I skambucius nereaguoja, jei kazkokios problemos, nei atvaziuoja, nei pasirupina. Esame apleisti.
Prakeikta ta visa mano bustas su situo vadybininku. Keisim. Ne vienam kaimynui jau igriso.
Atsakyti
Nuo tokių įmonių reikia bėgti kuo toliau.
Atsakyti
Į laiškus tiesiog neatsakinėja, pretenzijas nereaguoja. Darbų nevykdo. Labai liūdna, kad mūsų pastatui papuolė toks prastas administratorius.
Atsakyti
klausimas 2018-10-25 20:31:58
Ar šiais laikais direktoriams vidurinis išsilavinimas neprivalomas ?
As taip Jus suprantu!
Atsakyti
Vakar darbuotoja pažadėjo paskambinti - nepaskambino;
Šiandien žadėjo paskambint - nepaskambino;
Kai aš jai paskambinau pats, paprašiau, kad atliktų darbą ir atsiųstų pažymą, kurios reikia - ji pasakė, kada norėsiu tada ir atsiųsiu, ir ką Jūs man?
Tokioj situacijoj jeigu būtų vyras pasakyčiau, kad aš tokiam debilui į snukį duot norėčiau, bet Jūs esate moteris. O ir šiaip debilų nemuša niekas.
Įmonės darbo kokybė kaip 1992 metų debilų valstybinės kompanijos, kuri gali dirbti bet kaip, bendrauti bet kaip, pareigas atlikti arba neatlikti, nes iš esmės tu jiems nieko negali padaryti. Apskųsti nėra kur, o vadovams turbūt giliai vienodai.
Atsakyti
Sveiki, labai nerekomenduoju. Aptarnaujantis personalas visada su tavim kalba taip, kad tu pasijaustum blogietis. Visada prižada ir nieko nepadaro, turi penkis kartus skambinti del to paties dalyko ir po to dar pats kaltas lieki.
Pasirašėme naują sutartį su jais (perėjome iš kitų). Prisijungimo neturime. Pagal juos turi būti ant pirmos sąskaitos, kurioje nėra. Iš aptarnaujančio personalo išgirdau "tai geriau paieškok ir rasi". Išsiaiškinome, kad tikrai nėra (atsiprašymo nesulaukiau). Pažadėjo atsiųsti prisijungimus į email. Po antro pažado ir pagrasinimo, kad kreipsiuosi į valdžią, prisijungimą atsiuntė.
Griežtai pabrėžiau visur, kad daugiau nesiųstų popierinių sąskaitų - siunčia ir dar grasina, kad apmokestins (nors realių galimybių negauti sąskaitos nėra).
E-sąskaitas sudaryti kol kas sunkiausia. Ne visuose bankuose jie pasirašę sutartis, kad būtų galima sudaryti e-sąskaitą, bet teigia, kad su visais viskas yra. Ir tu žmogus kaip durnelis blaškykis tarp jų ir banko ir aiškinkis kas ką labiau apkaltins.
Sąskaitų turinys - pinigai už nieką. Bendro naudojimo kolidoriai panašu, kad plaunami tik kas dvi savaites. Net baisu pagalvoti, kas dėsis žiemą. Parkingo durų sutvarkymas tik per 1 mėn.
Informacinis bendravimas tik per tam tikras uždaras Facebook grupes (net ne tavo namo), į kurias tu nesi net pretendavęs, nes nesi apie tai pagalvojęs.
Žodžiu rankiokis info kaip nori ir iš kur nori, o galų gale vis tiek liksi kaltas.
Atsakyti
"Žavi" įmonė dar "puikesnė" įmonės vadovybė.
Kadangi sąskaitos laiku apmokamos, tad ten skaičiuojama ir būti ir nebūti dalykai tikriausiai, kai pabandai aiškintis pasijunti kaip koks blogietis. Priskaičiavo nesamonių už bendro naudojimo elektrą, tris mėnesius rašė nesąmoningas sumas, pradėjau aiškintis išsiaiškinau, tik tiek, kad realiai elektros nebuvo sunaudota daugiau, tik kažkodėl sumokėti suma buvo įtraukta, buvo pasakyta, kad kažkas iš jų suklydo ir pažadėta, kad klaida bus ištaisyta ir permoka užskaityta būsimiems laikotarpiams. Na ką mėnesis praeina, suma gal jau padori, bet kur žadėtoji užskaita (permoka maždaug 4 mėnesių dydžio). Bandau skambintis aiškintis, kaip visada bendru numeriu vos priskambinti galima, o atsakingų asmenų pasiekti neįmanoma. Pareikalavau, kad perskambintų atsakingas asmuo kuris turi teisę ką nors spręsti ir ką toliau tylu ramu, totalus ignoravimas...bet sąskaitas privalu mokėti...
Liūdna, kad tokios įmonės egzistuoja.
Nesu tikras, bet man regis IKOR grupei priklauso (buvęs Rubicon), tai daug ką ir pasako....
Atsakyti
Užuojauta times kam teko nelaimė būti NPC įkaitais. Ko siekia įmonė tai vien piniginiai reikalai nekeliant kojos iš kontoros. Jei ką sudėtingiau jiems prasideda migrena. Kiekvieną kartą. O jei ką paprasčiau, pvz. domofono keitimas po N neįvykdytų remontų, tai net to negali padaryti. Visą mėnesį atlapotos durys, skambinkite kada pakeisti. Ko skambinti jei visą laiką kas namie. Ne, pasirodo nė už ką neateis, net jei keičia pas kaimyną. Ir dar aprėkia kad tik šitaip (viską tik kreivom rankom per sxxxne?) daroma.
O jau kąs kas o tokį kosmosą kaip varvantys balkonų stogeliai tai niekad nesutvarkys.
Atsakyti
Noriu "padekoti" NPC Kaledines šventes Bajoru Kalvose organizatoriams uz sugadinta nuotaika ir iskaudinta vaikiska sirdute, nes iki siol vaikas nezinojo, kad yra toks Kaledu Senis, kuris dovanu duoda ne visiems vaikams. Mano manymu, jei nera galimybes uztikrinti, kad visi gautu bent po viena saldaini, tai kur kas profesionaliau is organizatoriu puses dovanu dalinimo atsisakyti visai.
Atsakyti
Audronė 2018-12-01 00:20:49
2018-12-01, vidurnaktis. Bendruoju numeriu prisiskambinti nepavyko. Muzikėlės paklausius daugiau nei 5 min. buvo pranešta, kad visi darbuotojai užimti ir kad artimiausiu metu kažkas su manimi susisieks. Po 20 min. vis dar nieko. Panašu, kad avarinė tarnyba neveikia. Gerai, kad šįkart gedimas nedidelis, tačiau kas būtų, jei būtų trūkęs vamzdis? Taip pat reikėtų pastebėti, kad namą administruojanti įmonė Namų priežiūros centras neturi nė vieno rakto nuo bendro naudojimo patalpų ir atvykusi nesugeba tinkamu laiku pašalinti gedimų.
Su manimi nebuvo susisiekta ir ryte. Skęstančiųjų gelbėjimas - skęstančiųjų reikalas.
Atsakyti
2018-12-01, vidurnaktis. Bendruoju numeriu prisiskambinti nepavyko. Muzikėlės paklausius daugiau nei 5 min. buvo pranešta, kad visi darbuotojai užimti ir kad artimiausiu metu kažkas su manimi susisieks. Po 20 min. vis dar nieko. Panašu, kad avarinė tarnyba neveikia. Gerai, kad šįkart gedimas nedidelis, tačiau kas būtų, jei būtų trūkęs vamzdis? Taip pat reikėtų pastebėti, kad namą administruojanti įmonė Namų priežiūros centras neturi nė vieno rakto nuo bendro naudojimo patalpų ir atvykusi nesugeba tinkamu laiku pašalinti gedimų.
Atsakyti
Agnė 2018-06-20 10:23:55
Laba diena,
Gal turite tiesioginius p. Annos kontaktus (mob. tel. numerį)?
Rašiau elektroniniu paštu, tačiau atsakymo nesulaukiu
Dėkoju
Pritariu, kad tai izūlūs rubikono v***s! Zadu organizuoti viso namo gyventojus atsisakyti situ izūlių vagių paslaugų. Tiksliau realių paslaugų ten nedaug, daug daugiau niekam nematomų, bet labai brangiai apmokestinamų paslaptingų darbų, kurių nieks niekada nemate ir negirdejo apie juos.Tik turime apmoketi juos. Reikia vieną kartą pasakyti GANA!
Atsakyti
Laba diena,
jau tapo įprasta nusivilti UAB "Namų priežiūros cento darbuotoja Perkūnkiemio g.9 namo administratore Inga Lytkinaite.
Vasaros pradžioje kreipiausi dėl laiptų sutvarkymo prie namo. Pažadėjo ir neištesėjo. Rugsėjo mėnesį vėl pasiteiravau kada bus sutvarkyti laiptai. Pažadėjo, bet iki šiol laiptai net nepradėti tvarkyti.Ppraėjus kuriam laikui, vėl parašiau namo administratorei, bet atsakymo taip ir nesulaukiau. Už administravimą pinigai imami, o paslaugų negauni.
Atsakyti
emeta uab 2014-07-21 09:59:30
Direktoriui
UAB, , NPC, ,
Gediminui Jankauskui

Nuo UAB „ EMETA“
Kom.direk.
Vilnius m. 2014.07.21

Pretenzija.

Laba diena.
Šiandien 2014.07.21 9.30 buvo nemalonus pokalbis su Jūsų įmones vadybininke Diana Lukasevic-Brozovskiene.
Jinai netik nemoka tvarkingai parošti sutarti tarp mūsų įmonių, bet ir necenzūriniais žodžiais mums nurodą ką mes turime daryti.
Gaila, kad nuo tokiu darbuotoju priklausą likimas gyventoju, ir gaila, kad dėl jos kenčia Jūsų įmones reputacija, ir Jūsų reputacija kaip įmones vadovo.
Gal jūsų įmonei yra kitas atsakingas atstovas, su kurio galima tęsti darbo.
Laukime Jūsų atsakymą.

Pagarbiai,
Kom. direktorius
Ar šiais laikais direktoriams vidurinis išsilavinimas neprivalomas ?
Atsakyti
noriu padėkoti už gerą darbą.- laiptinėje sudėti nauji langai, pakabintos naujos pašto dėžutės, laiptinė išdažyta, visada išvalyta.Skelbimu lentoj visa informacija pateikta.Sąskaitas gaunu laiku.Aš patenkinta Jūsų darbu.Gerai dirbate.Malonu.
Atsakyti
Tikrai, uzregistravau ivyki pries menesi, atskambinti vadybininke Inga Lytkinaite negali, ar cia normalu?
Atsakyti
tragedija, komunikacija verta 0, bėdos neįdomu, nesugeba užregistravus skambutį, kad vadybininkas perskambintų. Kainas pakelia nepasitarus su gyventojais. Pilna dukterinių įmonių kurios dirba atsiprašant........
Atsakyti
Rubicono įmone ir tuo viskas pasakyta. Afer.i.stai ir ap.g, avikai.
Numaus paskutines kelnes ir už tai dar sąskaitą išstatys.
Didžiausios sąskaitos Vilniaus mieste už administravimą, jokių darbų neatlieka, o tik pinigus ima, avarines prisikviesti neįmanoma, vadybininkams neprisiskambinsi.
Mūsų namas ačiū Dievui pabėgo nuo šito Rubikono vagių!
Bėkite nuo jų kuo toliau ir kuo greičiau.
Atsakyti
Vilius 2018-05-10 11:49:30
Namo administratorė Anna Liaskovskaja labai greitai sureagavo į mano pageidavimus, tvarkant namo aplinką ir patį namą. Tik geriausi atsiliepimai! Linkėjimai ir sėkmės darbuose! O nepatenkintiems siūlau išmokti bendrauti
Laba diena,
Gal turite tiesioginius p. Annos kontaktus (mob. tel. numerį)?
Rašiau elektroniniu paštu, tačiau atsakymo nesulaukiu
Dėkoju
Atsakyti
2018.05.18d.ryte.Salomejos Neries 73 namo, astunto auksto kolidoriaus pavogta isardyta lova valytojos pagalba, ji buvo parusta isvezimui i sodyba ir be to po koju kilimeliu buvo padeti 5-iu euro centu moneta taip pat dingo!!!
Atsakyti
Namo administratorė Anna Liaskovskaja labai greitai sureagavo į mano pageidavimus, tvarkant namo aplinką ir patį namą. Tik geriausi atsiliepimai! Linkėjimai ir sėkmės darbuose! O nepatenkintiems siūlau išmokti bendrauti
Atsakyti
Ivyko vagyste, nuo pat ryto nesugeba paaiskinti, kaip perziureti kameras, sistema visiskai neveikia. Viskas, ka gali pasakyti - perduosiu, kad su jumis susisiektu :D Po pusvalandzio uzsidaro, ryt savaitgalis - viso gero, ponia, kameros vaizdus saugo tik kelias dienas. Gero vejo, mielieji namo administratoriai.
Atsakyti
Eilinį kartą teko labai nusivilti administruojančia įmone UAB "Namų priežiūros centras". Prašai, o paslaugos negauni. Namo administratorė Inga Lytkinaitė tik pažada, o pažadų nevykdo. Jau trečia savaitė šiukšlės, ir stiklai voliojasi parkinge. Jokio atsakingumo ir noro gražiai bendrauti su namo gyventojais..Antra savaitė nukritusio prie namo esančių laiptų plytelės. Visi per jas vaikšto, laužo, niekas jų nesuremka. Gal namo gyventojai patys turi susirinkti... Gal pats laikas keisti namo administratorių, ką galvojate Perkūnkiemio 9 namo kaimynai?
Atsakyti
Baisus aptarnavimas, tarsi kažkokiame absurdo romane. Visą mėnesį siekiu, kad pakeistų namo kanalizacijos vamzdį, iš kurio eina baisus kvapas - su vadybininku susisiekti taip pat lengva kaip su kokia Anglijos karaliene, darbai stovi. Tiesa, skambučių aptarnavimo centre bendrauja maloniai ir maloniai atsiprašo. O kai netekusi kantrybės sakau, kad, na, jie tikrai labai labai blogai dirba, skambučių operatorė liūdnai pritaria ir klausia, ar tuomet atšaukti gedimo registravimą :)) Visa tai vyksta Skroblų g. 15 name. Šiandien sueina lygiai mėnuo nuo gedimo užregistravimo.
Atsakyti
Nuolat reikia kontroliot israsytos saskaitos!
Susisiekti su paskirtu vadybininku neimanoma, gali tik isgyrsti susirupinta moteriska balsa kad labai norejo su manim sisisiekti bet negalejo prisiskambint...
Vienu zodziu is 10 balu skiriu tik 3! Labai pagalvuokyt pries susidarant sutarti
Atsakyti
Nesiginčiju dėl švaros, kai ką net visai neblogai operatyviai padaro. Bet tai liečia tik standartinius darbus. Bet jei jau ką nors sudėtingiau, tai amen, namas greičiau nugrius, nei bus tas sutvarkyta. Pvz, atrodo nuo to laiko kai šilumos mazgų priežiūrą perdavė namų prižiūrėtojams, kažką nureguliavo kad nuo ~23:00 nustoja šildyti iki visiško visų radiatorių atšalimo, nesvarbu pliusas lauke ar gilus minusas. Atsijungia šildymas ~2 valandoms. Ir ką, iki šiol gali rašinėti ir prašyti, nesulauksi. Jie šilumokaiti be reikalo pakeitė, kažkokia pavarą. Nieko, ta pati bėda tiek metų. Dabar kol kas šilta, o prie šalčiu pradės rasoti langai, pelėsis, astma ir kapas. Jiems tas vienodai. Ir tai ne vienintelė problelma
Atsakyti
Kai tik npc pradėjo administruoti mūsų namą, pagaliau galime džiaugtis tvarka ir švara. Esu be galo dėkinga administratorei Justinai, už rūpestį, kuri maloniai atsako į visus mums rūpimus klausimus ir žaibiškai reaguoja į susiklosčiusias situacijas. Ačiū
Atsakyti
Apie NPC darbą nieko blogo negaliu pasakyti, darbuotojai stengiasi, kad viskas vyktų sklandžiai ir su noru padėti, ir kuo greičiau išspręsti atsirandančias problemas. Tik gaila ne visi tai supranta kokios yra jų galimybės. Pvz; reikia pakeisti daugiabučio koridoriaus langus (lyg visiems mums aišku kodėl reikia tą padaryti) na ir prasideda ilgas ir nuobodus aiškinimas, o po to parašome neigiamą atsiliepimą apie NPC administratorių darbą...................!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
Perėjome iš kito adminstratoriaus i NPC. Skirtumas kaip diena nuo nakties. Man net keista, kaip namo vadybininkė gali būti tokia atsidavusi savo darbui. Visada suteiks pagalbos, pasirūpins viskuo kuo paprašai. Nutikus avarijai name pati vaikščiojo po butus ir teikė pagalbą žmonėms. Niekada nekeisime šio adminstratoriaus. 10 balų!
Atsakyti
Esam labai patenkinti šios įmonės paslaugomis ir atliekamais darbais. Vadybininkė tiksliai viską pasako ir paaiškina. Labai rekomenduoju!
Atsakyti
Paslaptinga įmonė. Su vadovu susitikti gali tik kelias valandas per savaitę, prieš tai užsiregistravus (po 2-3 mėn priims). Viską tvarko namo administratorius, kuris į el. laiškus atsako tik tuomet, kai paskambini bendruoju numeriu ir paprašai, kad jis atrašytų. Du mėnesius iš eilės gavau sąskaitas su klaidomis, kurias pataisyti įmanoma tik sekantį mėnesį, t.y. mokėsiu už 3 mėnesių sukauptas sąskaitas vienu kartu, žinoma, jei viskas bus teisingai paskaičiuota. Pirmą kartą susiduriu su tokio lygio įstaiga, tikiuosi mūsų draugystė netruks ilgai.
Ulvydo 11 gyventojas
2017-03-18 19:09:39 IP 1b2akp1v
Atsakyti
Klausimas visiems Ozo Parko, Ulvydo g. 11 gyventojams, o ką manote apie statybinių atliekų konteinerį? Kiekvieną mėnesi fantastiškos sumos siekiančios 150€ tai už statybinių, tai už didžiųjų atliekų išvežimą. Per mėnesį išveža 1-2 konteinerius kas kainuoja 150-300€, o paskaičiuoja po apie 150€ kiekvienam neįrengtam butui. Tokį verslą turint dirbti nebereikia.
Ar ne laikas susirinkimui?
Atsakyti
situacija tokia: surinko parasus 9 men, kad pakeisti duris, jau sausio galas, o apie duris nieko net negirdeti.
Atsakyti
Verkių g. 43 2016-12-22 08:39:58
Gal galit parašyti A. Seniūno tel. numerį kuriuos prisiskambinat net vėlais vakarais. Mūsų name net dienomis prisikambinti neįmanoma, gal esate išskirtis (-ė) klientas?
Tai gal paaiškinkite kaip po 22 val. prisiskambinate į darbinį A. Seniūno tel.? Kažkas tai iš mistikos, gal Jūsų telefonas išskirtinis, gal esate VIP klientai. Jūs nepakomentavot jei problema nestandartinė per kiek laiko sureaguoja? O gal duotumėt savo kontaktus, kad per Jus mūsų problemos irgi būtų greičiau išspręstos. Gal galit apibūdint savo namą, kelių aukštų ir kelių būtų ir kiek mokat už jų paslaugas.
Atsakyti
Gal galit parašyti A. Seniūno tel. numerį kuriuos prisiskambinat net vėlais vakarais. Mūsų name net dienomis prisikambinti neįmanoma, gal esate išskirtis (-ė) klientas?
Ozo parko gyventojas
2016-07-02 00:09:29 IP 28mcv8db
Atsakyti
Pritariu anksčiau rašytiems komentarams. Ozo parke naujai pastatytuose namuose ta pati situacija. Sąskaitos kiekvieną mėnesį didėja. Namas 2015metų statybos, bet liftas tvarkytas jau mažiausiai 3 kartus. Kiekvieną mėnesį išrašo sąskaitas už lifto priežiūrą, profikaltiką ir pan. 2-4 Eur. O kai tik labiausiai reikia pasinaudoti liftu jis pastringa.

Visokias profilaktikas vykdo kiekvieną dieną praktiškai, tik taip ir neaišku kas ten buvo daryta. Apie duris tai geriau net nekalbėt... Kokias čia duris Realco įstatė į tuos namus, kad per mėnesį po 10 kartų reikia sutepti ir keisti užraktus. Labai nesiplėčiant pasakysiu, kad pastoviai sąskaitose yra mistiniai darbai kur taip ir neaišku kas kur ir kodėl buvo daryta...

P.S. prisikambint bendruoju numeriu beveik neįmanoma, visada užimta, o jeigu po 30min nepertraukiamo skambinimo kažkas ir atsiliepia, negali atsakyti į užduotus klausimus...
Salomėjos gyventojas
2016-06-09 10:49:46 IP 2fbasnhj
Atsakyti
Salomejos Neries g. Vilnius 2016-05-11 22:58:54
Pritariu 100% žemesniam komentarui, siaubas saskaitos auga kiekvieną mėnesį, vis kažkokių darbų prisigalvoja, pateplioja truputi sienas o bendra kaina 220 Eur, pakeičia plytelę tai va jau 230 Eur ir čia tik uogelė, jei taip ir tuoliau reikės kažko imtis savivalė baisi, o kainos už, , darbus, , kosminės (neatitinkančios realybėss)!!!!!!!!!!!!
Pritariu S. Nėries gyv, komentarams.. pvz. Durų sklendė tvarkoma kiekvieną mėnesį.po 100 Eur. darbus atlieka ta pati Indv. Į. (spėju kažkieno Dėdė). tai kur kažkoks garantinis, ar panašiai.. už ta ką sumokėjome per metus būtume duris įsidėję šarvo.. Žodžiu kosmonautai.

Gyventojai Vienykimės prieš tokia Kontorą.
Salomejos Neries g. Vilnius
2016-05-11 22:58:54 IP 66gk9j5i
Atsakyti
Pritariu 100% žemesniam komentarui, siaubas saskaitos auga kiekvieną mėnesį, vis kažkokių darbų prisigalvoja, pateplioja truputi sienas o bendra kaina 220 Eur, pakeičia plytelę tai va jau 230 Eur ir čia tik uogelė, jei taip ir tuoliau reikės kažko imtis savivalė baisi, o kainos už, , darbus, , kosminės (neatitinkančios realybėss)!!!!!!!!!!!!
Salomėjos neries gyventoja
2016-05-08 21:01:11 IP 28mbv42u
Atsakyti
Pas mus sąskaitos auga kaip ant mielių, pastoviai papildomi darbai prisigalvoja, pagaliau ant šaligatvių pastatė gėlinus, praeiti neįmanoma, aiškina tam kad automobilius nestatytu, kokiu tik darbų neprisigalvoja, kad tik pinigų išpeštu iš gyventojų, Mūsų name yra priešgaisriniai šlangai, atseit v***s pavogė, kai paprašai pirkimo sąskaitos faktūros tai neduoda duoda aktus pagal kuriuos pardavė mums. Bet koks protingas v***s, pavogė šlangus ir užrakino dežutę su raktu atgal. Tai visiems aišku kas juos vagia.
NPC UAB tai galiu pasakyti kad pinigus iš mūsų ima kaip reikalas, atlieka koki menka darbeli iškart sąskaita kosminė. Nesudarinėkite su jais sutarčių jokių budu nes kentės jūsų piniginė.
vartotojo nuomonė
2016-03-14 15:28:21 IP 2i24tcn8
Atsakyti
Viktor 2016-01-11 22:37:47
Nusiskundimas
Pasikeitusi namo Naujosios Sodybos g. 36a Lentvaryje vadybininke (tapo Vilma Galinskiene), pradejo nuo aferos.
Laiptinese pasirode skelbimas apie, neva, skubu ir butina elektrines instaliacijos pakeitima viso namo rusyje (1800€).
1. Jokios kalbos apie panasius butinus darbus po namo apziuros nebuvo.
2. Jokio pranesimo npc tinklapyje apie uzplanuotus darbus nebuvo ir nera (padaryti tinklapio scr).
3. Jokio paskelbto susirinkimo del planuojamu darbu.
4. Jokio paskelbto konkurso darbams.
5. Jokios informacijos apie rangova (imone, kuri atlikines darbus).
Pries tai vasara buvo atliktas stogo dangos remontas. Pasiruosimas jam buvo atliekamas absoliuciai skaidriai su visu ir nuolatiniu suderinimu su gyventojais (puiki vadybininke Renata Matuliukstyte).

Renkame parasus skundui. Moketi neketiname.
Įmonės teikiamų paslaugų kokybė yra pasibaisėtina. Mokesčius renka didžiulius, bet realiai suteiktų paslaugų yra nulis...pilnas chaosas, jokios atsakomybės

Taip pat rekomenduojame

Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra | Inžinerinių tinklų ir sistemų priežiūra

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; inžineriniai tinklai ir sistemos; komunalinės paslaugos; namų savininkų bendrijos; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Atitikimas reikalavimams tikrinamas vidaus ir nepriklausomų išorės auditų metu. Gauti rezultatai naudojami vadybos vertinamosios analizės procese, priimant svarbius, su įmonės veikla...
Šilėja
Pastatų administravimas

Adresas: Ukmergės g. 222, LT-07157 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
Agentus
Generalinis rangovas. Statybos projektų valdymas.

Adresas: Sandėlių g. 9, LT-45190 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; metalo konstrukcijos, angarai; pastatų administravimas; projektavimas; santechnika; sienos, lubos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Agentus” stato naujus pastatus bei renovuoja ir rekonstruoja senus statinius: Naujų pastatų statyba: visuomeniniai pastatai ir prekybos paskirties pastatai, gyvenamieji pastatai bei įvairūs individualūs pastatai, sandėliavimo paskirties pastatai, biurų statyba visoje Lietuvoje Pastatų remontas, renovacija...
Nobaltis
Patalpų valymas | Teritorijų priežiūra

Adresas: Šaltoniškių g. 93, Pikeliškės, LT-15140 Vilniaus r.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Socialinė įmonė UAB ,,Nobaltis“ yra valymo paslaugas teikianti įmonė, kurios specialistai yra sukaupę 20 metų patirtį visose valymo ir pastatų administravimo sferose. Įmonės veikla atitinka šiuos ISO standartus: ISO 14001:2004 , OHSAS 18001:2007 , ISO 9001:2008. Turime visas reikalingas saugumo pažymas ypač...
SIMPER statyba
Statybos darbai, statybų valdymas ir priežiūra

Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 66-1, LT-44351 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; geologija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; konsultacijų paslaugos; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas; santechnika; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „SIMPER statyba“ veiklos sritys: Statybos darbai Rekonstravimo darbai Remonto darbai Bendrieji statybos darbai Specialieji statybos darbai Statybos užbaigimo organizavimas Statybos valdymas ir konsultavimas UAB „SIMPER statyba“ vykdo veiklą pastatų statybos ir statybos valdymo srityje. Statome, rekonstruojame...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu
Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu 01-13 11:15
Didžiausias Lietuvoje odontologijos klinikų tinklas siūlo pacientams konsultuotis virtualiai. CLINIC|DPC marketingo vadovė Paulina Šlėvė sako, jog nuotolinis konsultavimo būdas leidžia...
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas 01-11 09:32
Rekvizitai.lt skelbia labiausiai augusių įmonių (AB, UAB, MB, IĮ) sąrašą. Skaičiuojamas 2020.01.01 - 2020.12.31 darbuotojų skaičiaus prieaugis. 1. UAB "Barbora" +795 2. UAB "Biuro" +487 3...
Populiariausi ir rečiausi naujagimių vardai 2020-aisiais
Populiariausi ir rečiausi naujagimių vardai 2020-aisiais 01-15 20:55
Vilniaus civilinės metrikacijos skyrius (VCMS) tradiciškai suskaičiavo populiariausius praėjusiais metais gimusių kūdikių vardus.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Akcijų kainos

Macy's 13,86 +5,08%
Intel 59,25 +4,04%
Ford 10,17 +3,99%
Exxon Mobil 50,31 +3,90%
Humana 405,00 -2,65%
Twitter 45,79 -3,03%
Western Union 21,66 -3,26%
Visa 201,86 -3,58%

Žaliavų kainos pasaulyje

Ryžiai 489,00 +3,82%
Vištiena 1,70 +13,33%
Jautiena 4,40 -0,45%
Dujos (JAV) 2,61 +18,64%
Cukrus 0,65 +6,56%
Dyzelis 1,24 +7,83%
Sidabras 24,08 -0,62%
Varis 7068,91 +5,29%