Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Namams, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Namams

Atsiliepimai apie Namams, UAB

Viskas namams

VISKASNAMAMS.LT – STATYBOMS, RENOVACIJAI, ŠILDYMUI, REKUPERACIJAI
Parašyk savo nuomonę apie Namams, UAB

Perkame ne pirmą kartą. Puikus bendravimas ir aptarnavimas
Labai lengva uzsisakyt produktus. Labai mandagiai ir issamiai buvo apibudinti produktai, ju paskirtis ir naudojimas.
Operatyvus pristatymas.
Labai rekomenduoju sia imone!
Kainos puikios, operatyviai dirba.
Labai operatyvūs, konkretūs, prekių reikėjo skubiai, tai atsižvelgė ir padarė viską, kas įmanoma
Viskas atlikta puikiai, operatyviai, be priekaištų. Dirbkite taip ir toliau

Sėkmės
Kazimieras
Malonus aptarnavimas. Prekė pristatyta per vieną dieną.
Tikrai dar ne kartą planuoju pasinaudoti šios įmonės paslaugomis. Du kartus vykdžiau užsakymus, abu kartus sureagavo labai greitai ir jau po kelių valandų atsiėmiau savo užsakymus.
Geros prekių kainos, puiki komunikacija. Manau, kad naudosiuos Jūsų paslaugomis ir ateityje
Viskas ok, tik galetu paskambinti greiciau jai su kurjereis yra bedu, bet seip viskas gerai malonei bendravo.
Linas 2022-04-12 12:37:29
Atvežė aplaužytus vamzdžius, pasiūlė kompensuoti pagal tai kiek kurio vamzdžio nulaužta. RIMTAI??? Apgadinimus matuojat centimetrais? Į emailus atrašinėja kas kelintą dieną. Jei čia tikrai taktika pratempti terminus skundui vartotojų teisėms tai apgailėtina. Gal čia ir sutapimas, kad terminui pasibaigus, tiesiog parašė jog kurjeris nieko neužfiksavo, aš prekes priėmiau, tai jie nežino, gal aš pats ir sulaužiau. Čia normalu?
Sveiki, Linai,

Suprantame Jūsų nepasitenkinimą ir atsakome į pateiktą komentarą.

Mūsų prekių grąžinimo/keitimo terminas yra ilgesnis (30 dienų) nei nurodyta Lietuvos įstatymuose (14 dienų). Terminas prailgintas todėl, kad klientai turėtų daugiau laiko montavimo darbams ir prekių likučio grąžinimui. Jūsų grąžinimo terminas baigsis tik 2022.04.21 (vis dar galite keisti arba grąžinti prekes), todėl suprantama, jog mes nebandome "pratempti" terminų, o kaip tik stengiamės sudaryti klientams palankesnes sąlygas.

Taip pat iš kurjerio negavome dokumento, kuriame gavėjas būtų pažymėjęs, jog priimtos prekės (žemėje klojamas lauko kanalizacijos vamzdis (2 vnt)) yra pažeistos. Tokiu atveju negalime įrodyti, jog tai kurjerio kaltė. Tačiau mūsų vadybininkas geranoriškai pasiūlė kompensuoti pusę prekės kainos. (Turime paminėti, jog prekės yra dalinai pažeistos ir gali būti naudojamos).

Jeigu pasiūlymas netenkina, prekių nepanaudojote ir norite jas grąžinti, prašome kreiptis el. paštu: [email protected]
Labai malonus ir greitas aptarnavimas. Labai greitas pristatymas gavau sekančią diena nuo užsakimo. Tikrai REKOMENDUOJU????
Operatyviai ir kokybiškai. Rekomenduoju.
Vytautas Ivanauskas -ūkininkas
2022-04-08 08:58:01 IP 2fbap689
Labai operatyvus aptarnavimas.
Labai operatyviai pristate prekę, bendravo labai maloniai. Ačiū!
Labai operatyviai dirba, dariau kelis užsakymus, tai likau labai patenkintas, iš karto gauni atsakymą, o apmokėjus nedelsiant išsiunčia prekes. Visos prekės mane pasiekė kitą dieną po apmokėjimo. Tai jeigu norit gauti greitai prekes ir būti operatyviai aptarnauti, tai rekomenduoju.
Pristatymas labai greitas.viskas super
Malonus bendravimas, profesionali konsultacija, greitas prekės pristatymas už geriausia kaina rasta tuo metu.
malonu buvo bendraut, greitai ir kokybiskai, aciu
viskas labai gerai
Gerai konsultuoja kaina geriausia ka radau googlei, greitai pristate, paaiskino patare.
Pristatė labai greitai. Kaina geriausia kokią sugebėjau išgooglinti. Kai kalbėjau su konsultantu tai supratau kad ne tik vadybą išmano bet dar ir santechniką. Už bazarą atsakau.
Kaip sakoma - Akivaizdu bet neįtikėtina.
Sveiki preke gavau nerealiai greitai labai patenkintas, tik su pristatimo kaina kažka reiktu daryt geros dienos
Labai greitas pristatymas, preke patenkinti, viskas puiku. Rekomenduoju šią parduotuvę.
Labai greitas ir kokybiškas aptarnavimas, viena diena padarai pavedimą, kita dieną jau gauni prekę į namus, taip pat malonus bendravimas su klientu. Tikrai rekomenduoju.
Viskas puiku, užsakymas įvykdytas labai operatyviai, dėmesys klientui ir malonus bendravimas.
Labai greitas pristatymas ir gera konsultacija.
Fantastiškas klientų aptarnavimas.
Viskas labai operatyviai! Manau klientą radot ilgam, paslaugomis tikrai naudosiuosi ir toliau!
Malonus bendravimas, greitas prekių pristatymas
Ačiū, viskas labai puikiai.
Ačiū už konsultacijas, greitus sprendimus.
Kainos ir kokybės garantas:)
Šauni įmonė. Rekomenduoju.
Labai paslaugus ir profesionalus aptarnavimas. Skambinant viską paprastai ir neskubant paaiškino. Rekomenduoju
Aptarnavimas kažkas tokio! Šiai dienai kuomet taip sunku su visais bendrauti, užsakytų prekių reikia laukti belekiek čia mes gavome neregėtai greitą aptarnavimą, darbuotojas su kuriuo kalbėjome telefonu atsakė į visus klausimus, rekomendavo bei padėjo išsirinkti optimaliausią prekės variantą. Prekes pasiėmėme po valandos, nuostabu! Labai patenkinti tikrai pirksime ir vėl!Ačiū
Esu patenkintas jų darbu. Pirmas apsipirkimas šitoj įmonėj buvo sklandus ir nenuvylė. Atsiliepę telefonu bendravo maloniai, užsakymą įvykdė operatyviai. Apsipirkimas čia nekelia jokio streso. Kas netikit - pabandykit. Sėkmės visiems.
Viskas labai sklandžiai, rekomenduoju!
Geras aptarnavimas, greitas prekiu pristatymas.Ačiu
'Viskas namams' parduotuvė veikia labai sklandziai, asortimentas irgi patrauklus, ir pristatymas greitas.
Labai patenkintas.
Linkiu ir toliau taip darbuotis!
Viskas puikiai. Užsakytą prekę pristatė sekančią dieną. Rekomenduoju šią įmonę.
Viskas greitai ir sklandžiai. Rekomenduoju!
Viskas paprasta greita ir patogu liuks.
Labai konkurencingos kainos, greitas ir malonus aptarnavimas, atsako i net su prekėmis nesusijusius klausimus.
Labai geros kainos, operatyvu, malonus bendravimas. Rekomenduoju!
Geros kainos, operatyvu, malonus bendravimas. Tikrai rekomenduoju!
Noriu pasidžiaugti, kad tokios įmonės susikuria ir vysto veiklą Lietuvoje. Perku internetu ir kiek pastebiu, tai prekės yra siūlomos visada labai geromis, konkurencingomis kainomis. Tiesa, kartais asortimentas galbūt ir neprilygsta rinkos magnatams, na bet viskas su laiku. Greitas aptarnavimas, paslaugūs darbuotojai - būtų kiti labai sveikintini įmonės bruožai. Rekomenduoju ir linkiu įmonei sėkmingai plėstis.
Danas 2021-09-11 23:20:34
Tik primenu parašiusiam (spėju, kad čia buvo ne vadovas, o tas pats protingasis "vadibininkas"), kad išankstinė sąskaita yra ir įsipareigojimas. Tai sandėrio patvirtinimas. Mano komentaro esmė nebuvo kažką įžeisti, tiesiog niekas nekreipia dėmesio į mandagius skundus. Jeigu sistema kreiva, jaučiuosi įpareigotas apie tai pranešti platesniam ratui, ką ir padariau.
P.S. Telefonu aš nesikeikiau ir nekalbėjau jokiu pakeltu tonu. Tai daryti beprasmiška su žmogum, kuris nieko nesprendžia.
Deja, Danai, negalime sutikti su Jūsų teiginiais apie UAB Namams personalą, bei Jūsų elgesį. Tačiau sutinkame, jog tikrai turime kur tobulinti "kreivą" sistemą ir stengsimės tai padaryti.
Šaunuoliai, labai greitai dirba, gavau ko reikėjo ir patarė dėl prekių
viskas namams 2021-09-07 15:22:24
Sveiki, Danai,

Suprantame Jūsų pyktį. Mums taip pat nėra priimtina ši situacija, tačiau esame priklausomi nuo gamintojų. Patvirtinimas su nurodytu vykdymo terminu Jums nebuvo siųstas. Pinigų grąžinimai įprastai atliekami 1 kartą per savaitę, tam tikrai atvejais - per 10 darbo dienų. Kitą kartą paprašysime paskambinus nesikeikti ir nekalbėti pakeltu tonu, kad galėtume lengviau padėti Jums rūpimu klausimu.
Danas 2021-09-07 12:12:54
Nesuprantu, ko čia visi šitą kontorą giria. Užsisakiau prekes, gavau išankstinę, susimokėjau. Po 15 min gaunu laišką, kad pasirodo prekių sandėlyje nėra. Paskambinus vadybininkui, tas sako, kad visoje Lietuvoje tų prekių nėra, pinigus kažkada gražinsim.
Pizdiec. Eilinė dalbajobų kontora, prekiaujanti oru
Sveiki, Danai,

Eilinė kontora, prekiaujanti oru
Noreciau padekoti UAB Namams uz greita ir kokybiska uzsakymo vykdyma.
Kainos maloniai nustebino.
Rekomendoju kitiems pikejams

Sergej Scerbakov

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: V. Krėvės pr. 13A, LT-49488 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Serfas
Adresas: Technikos g. 7C, LT-51209 Kaunas.
Veiklos sritys: metalas, apdirbimas, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; mažmeninė prekyba; metalų pardavimas, supirkimas; plastikas, guma, jų gaminiai; statybinės medžiagos.
UAB"Serfas" teikia profesionalias statybinių medžiagų panaudojimo konsultacijas, pirminio metalo produkcijos paruošimo, komplektavimo bei pristatymo paslaugas statybos ir gamybos profesionalams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba: Statybinės medžiagos pastato konstruktyvui. Plieno gaminiai – sijos, vamzdžiai, lakštai...
BAUEN
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos pl. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
INSTAGRAM: bauen statybines medziagos Filialai: Kauno padalinys (Vandžiogalos pl. 90, LT-47468, Kaunas) Vilniaus padalinys (Šaltupio g. 7B, LT-02300, Vilnius) Šiaulių padalinys (Metalistų g. 3, LT-78109, Šiauliai) Dažų centras parduotuvė (Kauno g. 33, LT-54361, Domeikava, Kauno raj.) UAB BAUEN – viena didžiausių...
Medakus
Viskas Jūsų namo statybai!

Adresas: Kalvarijos g. 7, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; įrankiai; mažmeninė prekyba; santechnika; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; tvirtinimo detalės, elementai.
UAB “Medakus” veiklą vykdo nuo 2002 metų. Vykdome didmeninę ir mažmeninę statybinių medžiagų, santechnikos, elektros prekių, šiltinimo medžiagų prekybą, taipogi prekes parduodame internetu. Nuo įmonės įkūrimo esame sukaupę didžiulę patirtį, tad galime ne tik parduoti ir pristatyti Jūsų prekes, bet ir patarti Jus...
Kingsbud Sp. z o.o. Lietuvos filialas
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; projektavimas; stogų dangos, paslaugos.
Pagrindinės veiklos kryptys yra prekyba statybinėmis medžiagomis. Mūsų kompetetinga ir patyrusi komanda, pasiūlys optimaliausią sienų ir stogo variantą jūsų statomam ar planuojamam statyti pastatui, nepriklausomai nuo objekto sudėtingumo lygio; parinks tinkamiausią latakų sistemą lietaus vandens surinkimui nuo...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?