Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Namams, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Namams

Atsiliepimai apie Namams, UAB

VISKASNAMAMS.LT – STATYBOMS, RENOVACIJAI, ŠILDYMUI.
Parašyk savo nuomonę apie Namams, UAB

Puikus kainos ir kokybės santykis, būtinai sugrįšim :)
Dėkoju UAB Namams kolektyvui už malonų bendravimą ir greitą užsakymo įvykdymą. Pagarbiai Stasys.
Sviaiki likau labai patenkintas.malonus aptarnavimas greitas pristatimas.malades chiebra
Aptarnavimas geras. Aš labai patenkintas.
Šauniai dirbanti komanda! Likau nustebintas suteiktomis paslaugomis- greita, kokybiška ir profesionalu. Ačiū.
Kokybiška prekė, greitas pristatymas, malonus bendravimas.
UAB "Šaldymo technologijos"
2019-02-18 19:17:14 IP 88.118.198.142
Greita pagalba, geros kainos, malonus aptarnavimas, visko gavom ko reikejo.
Sveiki, dėkoju už greitą darbą,
Visas tvarkoj, tik laukt reikejo pusantros val.kaip zadejot
Aptarnavimas puikus.Operatyviai.Labai patenkintas
Labai greitai viską pristatė, greičiau nei numatyta termine. Išsamiai paaiškino kaip naudotis. Kai rinkausi medžiagas čia buvo pigiausia. Taip kad aukščiausi vertinimai! Ateityje pirksiu tik is čia.
Šauni parduotuvė.Viska pristatė greitai, laiku ir su papildomom nuolaidom.
Super, greitai ir punktualiai.
Konsultacija 10 iš 10, prekės parinkimas ir konsultacija, kaip ja naudotis 10 iš 10, pristatymas 10 iš 10.
Rekomenduoju visiems.
Puiku puiku puiku. Pats stengiuosi atlikti daugelį statybos darbų, o šios įmonės vadybininkai labai paslaugūs, viską puikiai derina ir laiku pristato. Jau pateikiau gal apie 10 užsakymų jiems ir absoliučiai jokių nusiskundimų. Šaunuoliai. Pirksiu ir toliau ir kitiems rekomenduoju.
Vytautas
Labai puikus aptarnavimas, kas retai sutinkama įsigyjant statybos prekes. Įmonės vadovas geranoriškai, operatyviai, dalykiškai
ir kantriai bendrauja ir aptarnauja. greitas prekių pristatymas, net greičiau negu pageidavau. Prekių kainos prieinamos ir vidutiniam pirkėjui. Kreipkitės neapsiriksite.
Super, greitai ir punktualiai.
Viskas atlikta nepriekaištingai - greitai ir paprastai. Valstybinis sektorius turėtų iš Jūsų imti pavyzdį. Linkiu Jums Sėkmės Jūsų darbe
Užsakymas atliktas operatyviai. Ačiū.
Prekes kaina buvo pigiausia lyginant su konkurentais, malonus bendravimas, viskas buvo informartivu, puikus ir kokybiskas darbas, saunuoliai.
Esu patenkintas šios įmonės aptarnavimu. Konsultacijos telefonu puikios. Prekių pristatymas tikrai labai geras. Rekomenduoju
puikus darbas bei kokybiškai suteiktos paslaugos.
Ačiū visam kolektyvui.
Prekės gautos laiku, malonus aptarnavimas, pagalba sandėlyje susipjaunant gaminį į mažesnius išmatavimu. Rekomenduoju.
Prekė buvo gauta mažiau nei per parą nuo užsakymo pradžios. Labai malonus bendravimas. Sėkmės Jums. Šaunuoliai.
Gera kaina, greitas ir kokybiškas aptarnavimas. Rekomenduoju!
Gera kaina, greitas pristatymas.
Labai greitai pristatė prekę gera kaina sekmadieni užsakiau antradieni jau turėjau namuose patikima greita rekomeduoju. Ačiu
Viskas puiku! Prekė gavau žaibiškai greitai, likau patenkinta
Super. greitas ir malonus aptarnavimas. Susisiekė tą pačią dieną, prekes galima buvo atsiimti kitą dieną.
Greitas, profesionalus aptarnavimas, gera kaina.
Vytauto Didžiojo karo muziejus
2018-08-03 13:58:29 IP 213.252.223.137
Greitas prekių pristatymas, nuoširdus bendravimas, profesionali pagalba. Dėkojame.
Geros kainos, operatyvūs ir mandagūs darbuotojai, iš jų tikrai verta pirkti. Tik vienas nepatogumas- perkant internetu ir norint atsiskaityti, nėra tiesioginio nukreipimo į banko puslapį, reikia pačiam įvedinėti duomenis.
Pirmiausia nustebino labai gera prekės kaina, tad nesitikėjau, kad tą prekę iš viso gausiu (kaip dažnai būna Lietuvos e-parduotuvėse). Pabandžiau ir kitą dieną jau buvau nustebintas, kad prekę galėsiu atsiimti jau kitą dieną. Esu labai patenkintas šios įmonės dėmesiu klientui ir rekomenduoju.
Sveiki. Po pirmo pirkimo galiu pasakyti kad man viskas patiko. Ateityje ir toliau pirksiu sitoj parduotuvej.
Dekoju.
Tikrai geras aptarnavimas. Kelis kartus skambino pasitikslinti informacija. Pristate laiku kaip ir zadejo.
Labai kokybška paslauga.
Greitas pristatymas, kokybiskas aptarnavimas.
Labai nuoširdus ir geras kolektyvas. Viską laiku surado ir pateikė. Ačiū
Paslaugūs darbuotojai, malonūs, puikus bendravimas. Kainos visada žemiausios rinkoje. Greitas pristatymas. Rekomenduoju. Visada rinksimes Viskas Namams paslaugas.
Kvalifikuoti ir paslaugūs darbuotojai. Labai greitas aptarnavimas.
Dirba super greit ir kokybiškai. Pirkau jau daug kartų ir labai patenkintas. Kai ieškau santechnikkos- pirmiausiau žiūriu pas juos, paskui kituose ineter puslapiuose. Ką ir besakysi- didieji ūkinių centrai (čia nėra reklama) vis gi negali konkuruot su šių vyrukų kainomis
Perkam ne pirmą kartą. Geriausia kaina. Operatyviai dirba. Jei kas neaišku paskambina
Liuks.greitai ir patogiai.Dėkui.
Esu patenkintas aptarnavimu - mandagus, greita, sklandus. Rekomenduoju.
Operatyvus, malonus ir sklandus aptarnavimas.
Reginos Glebavičienės sodyba
2018-05-02 10:03:30 IP 84.15.185.162
Prekes užsisakiau el.būdu, užsakymas įvykdytas operatyviai, aptarnavimas l.geras.
Operatyvus, malonus ir sklandus aptarnavimas.
Labai operatyvus, malonus ir sklandus aptarnavimas. Ačiū.
Labai malonūs konsultantai, greitas aptarnavimas. Ačiū
Viskas greitai ir gerai. Ačiū ir sėkmės.
Viskas labai puiku ir super greitai ! Geriausia kaina!

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: Raudondvario pl. 141, LT-47192 Kaunas.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Bauen
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos g. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „BAUEN“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba statybinėmis medžiagomis, sėkmingai dirbanti nuo 2009 metų. Mūsų klientai, tai stambios, vidutinės bei smulkios statybinės ir prekybinės įmonės bei organizacijos, taip pat darbų vykdytojai, privatūs asmenys, statantys –...
Daisera
Adresas: Jonavos g. 254-20, LT-44132 Kaunas.
Veiklos sritys: dažai, lakai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; statybinės medžiagos.
MB " Daisera" didmeninė ir internetinė prekyba statybinėmis medžiagomis, remonto, buities, namų apyvokos, sodo, daržo prekėmis ir technika. Taip pat Aastovaujame cementinių dailylenčių ir plokščių gamintoją "Lato" - LATONIT produkcija. www.latonitas.lt Didelė kokybiškų prekių pasiūla konkurencingomis kainomis...
Klinkeris visiems
TILCOR/NOVATIK/GERARD

Adresas: Lakūnų g. 3, LT-09108 Vilnius.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; betonas ir betono gaminiai; keramikos gaminiai; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos.
UAB „Klinkeris visiems“ oficialus „Gerard“ stogų dangų atstovas Lietuvoje vykdo mažmeninę ir didmeninę prekybą namų apdailos bei renovavimo medžiagomis visoje Lietuvoje: • stogų dangomis ir visomis kompletuojančiomis medžiagomis; • lietaus nuvedimo sistemomis; • klinkerinėmis plytelėmis, klinkerinėmis plytomis; •...
Lemora
Statybinės medžiagos

Adresas: Technikos g. 8A, LT-51212 Kaunas.
Veiklos sritys: betonas ir betono gaminiai; dažai, lakai; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; grindys, grindų dangos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; tvirtinimo detalės, elementai.
Viskas statyboms ir remontui! Platus statybinių medžiagų asortimentas, žinomi gamintojai, patrauklios kainos, profesionalios konsultacijos. Pristatymas visoje Lietuvoje. Prekybos salonai 5 miestuose, o užsakymai priimami ir internetu! UAB Lemora - viena didžiausių statybinių medžiagų prekybos įmonių Lietuvoje...

SEB: vežėjų augimas lėtėja, bet metai bus šviesūs
SEB: vežėjų augimas lėtėja, bet metai bus šviesūs 02-22 18:26
Krovininio transporto sektoriaus plėtra pernai buvo triskart lėtesnė nei 2017-aisiais, bet Lietuvos vežėjų finansiniai rezultatai išlieka geri, nepaisant jaučiamo spaudimo pelno maržoms, skelbia...
Teismas: per brangiai akcijas pardavę Tumos turi sumokėti 53.000 Eur mokesčių
Teismas: per brangiai akcijas pardavę Tumos turi sumokėti 53.000 Eur mokesčių 02-22 18:23
Klaipėdos krovinių vežimo geležinkeliais bei uosto krovos grupę "Kamineros grupė" kontroliuojantis verslininkas Arūnas Tuma ir jo sutuoktinė, už daugiau kaip 350.000 Eur pardavę bevertes įmonės...
Metinė infliacija Lietuvoje – kiek didesnė nei vidutiniškai ES
Metinė infliacija Lietuvoje – kiek didesnė nei vidutiniškai ES 02-22 18:23
Suderinta metinė infliacija Lietuvoje sausį buvo kiek didesnė nei vidutiniškai Europos Sąjungoje (ES), skelbia Eurostatas.

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

Microsoft 109,41 +2,11%
Coca-Cola 45,86 +1,69%