Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Namams, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Namams

Atsiliepimai apie Namams, UAB

Puikus aptarnavimas.
Laba diena norėjau padekoti
Edvinui Sobolevskiui Uz užsakymo tikslumą
Sutarem 14 d.100%laiku vairuotojas
Su kroviniu pagal adresą...
Sėkmės prekyboje...
Ir mes laimingi gavę nupirkti pigiau negu parduotuvėje
Akcijos nuolaidos šioje parduotuve super...ačiū kad esat...
Vitalijus 2020-05-13 00:09:37
Aptarnavimas bei užsakymo vykdymas labai prastas. Tenka skambinti pačiam ir klausti, kaip ir kada bus išsirinktos prekės, nes informacijos konkrečios nėra, pažadai nevykdomi. Maža to, užsakymas net nepradedamas vykdyti, nors pinigai pervesti, atseit, apmokėjimas nematomas, nes neprisegta bankinė kopija....Anuliavus užsakymą, jau 5 dienos negrąžinami pinigai...Suprantu, "karantinas", toks laikotarpis, bet kodėl įmonės darbuotojai ir buhalterija nesugeba ar nemoka rasti bendros šnekos su klientais, man kiek keista. Nerekomenduoju naudotis įmonės paslaugomis, pirkėjai jai nėra prioritetas, deja.
Sveiki, Vitalijau,

Visų pirma atsiprašome už sukeltus nepatogumus. Esate teisus, jog atlikus apmokėjimo kiekvieno kliento paprašome atsiųsti pavedimo kopją, kad išvengtume panašių situacijų.
Pinigų grąžinimai klientams vykdomi vienoda tvarka t.y. kiekvienos savaitės pirmadienį (jeigu tai nėra švenčių ar nedarbo dienos) grąžinama pinigų suma turi atsirasti klientų banko sąskaitose. Paminėsiu, jog vadybininkas Jums nurodė neteisingą grąžinimo datą 2020.05.08 (5-dienis) tai yra viena iš dienų kada atliekami pavedimai, tačiau klientus pinigai dažniausiai pasiekia tik sekančios savaitės pirmadienį.
Kadangi Jūsų atveju per 1 darbo dieną nuo užsakymo atšaukimo nebuvo spėta sutvarkyti grąžinimo, jis yra atitinkamai perkeltas viena savaite. Jūsų užsakymo suma - 17, 25 Eur už 10 vnt statybinių profilių Jūsų banko sąskaitoje atsiras - 2020.05.18.
Aptarnavimas puikus- prekę užsakėme po pietų, o sekančią dieną jau buvo pristatyta.
Sėkmės.
Greitas ir patikimas aptarnavimas.
Sėkmės darbuose :)
Aptarnavimas aukščiausiu balu. Užsakytas prekes gavau sekančią dieną ir man kaip ne viską suprantančiai santechnikoje, viskas buvo surinkta ir pakonsultuota. Tai buvo pirmas, bet tikrai ne paskutinis užsakymas. Ir dėl kainų kurias gali pasiūlyti ir dėl aptarnavimo kokybės ir dėl greito pristatymo. Statybos įpūsėjo, bet aš jau žinau iš kur keliaus man reikalingos prekės. Ačiū Jūs nuostabūs. :)
Aciu.Esu patenkintas Jusu darbu.Viskas sklandziai.10 balu.Kai reiks vel pas jus sakysiuos.Sekmes Jums.
Karantino metu gavau reikiamas prekes namo remontui. Susimokėjau pervedimu, Kadangi ekstremali situacija, užtruko 2 dienom ilgiau nei žadėjo, bet gi puikiai suprantama kodėl. Geras bendravimas el paštu ir telefonu. Pirkčiau ir vėl.
Labai patenkintas aptarnavimo kokybė, vadybininkas paskambino man dėl užsakymo priėmimo vykdymui, maloniai paaiškino apmokėjimo procedūrą ir atsiėmimo klausimus.
Tomas 2020-03-17 09:56:34
Užsisakėme radiatorius iš įmonės "Viskas Jūsų Namams". Sumokėjome pavedimu visą sumą. Radiatorius pasiėmiau pats. Santechnikas išpakavęs vieną radiatorių pamatė, kad radiatorius yra lenktas. Nuotraukos padarytos, nusiųsta "Viskas Jūsų Namams" atsotvui elektroniniu paštu "info@viskasnamams.lt". Lauksim įmonės reakcijos.
Sveiki, Tomai,

Mūsų įmonės darbuotojas jau turėjo su Jumis būti susisiekęs. Šiuo metu yra sprendžiamas šis klausimas. Radiatoriaus pakeitimas planuojamas 2020 Kovo 25-26d. Dėl tolimesnės eigos būsite informuotas el. paštu arba telefonu.
Aptarnavimas, informavimas 10 balų.Pageidavimas, kad prekes būtų galima gauti per paštomatus. Įmonės paslaugomis pasinaudosiu ir sekantį kartą.Sėkmės paslaugų versle.
Ūžsakytas prekias gavau laiku
Sweiki, labai skubiai man reikėjo ventiliacijos detalių ir ši įmonė VISKAS NAMAMS.LT man skubiai ir pristatė iki pat durų.Labai likau patenkintas, nes nesustojo mano darbai.Rekomenduoju, šią įmonę tikrai greitį ir patiklūs!!!!
Pirkau cirkuliacinį siurblį, konsultantas mandagiai suteikė info kuris variantas yra optimaliausias.Gavau prekę kitą dieną, viskas praėjo sklandžiai, 10 balų..Rekomenduoju.
Tikrai bijojau el. parduotuvės. Visokiausių gandų. NENUSIVYLIAU. Labai maloniai bendravo su manimi EDVINAS. Aš jį užverčiau klausimais, bet turėjo kantrybės ir viską išaiškino. Prekės pristatymo dieną dar teiraujasi ar su manimi susisiekė vežėjai.Šaunus vyrukas. Tikiuosi darbdaviai taip pat rupinasi savo darbuotojais kaip jie klientais.Sėkmės jums visiems, o aš tikuosi dar pasinaudoti jūsų paslaugomis.
puikiai ir operatyviai įvykdė skubų užsakymą. 10 balų.
Noriu padėkoti UAB Namams kolektyvui už kruopštų ir tvarkingą darbą. Prekes visada pristato greitai. Rekomenduoju visiems.
Konsultacija 10/10
pirkau radiatoriu 33 tipo kuriu mažai yra vietoje todėl pasirinkau su atsiėmimu kad nereikėtu daryti grąžinimų jeigu nespėtu pristatyti, bet taip greit paruošė užsakymą kad buvo galima atsiimti sekančia darbo diena.
Tad aptarnavimo greitis irgi bus 10/10

Sekmės darbuose.
Labai gera kaina, labai greitas prekių pristatymas ir puikus aptarnavimas...
Viskas gerai. Geras, greitas aptarnavimas. Mano atveju kaina gera.
Viskas gerai. Geras greitas aptarnavimas.
Šauni komanda, rekomenduoju.Greitas aptarnavimas.
Malonu, kad esate. Greitas ir kokybiškas aptarnavimas.
Šiltų prasmingų šv.Kalėdų☺
Puikiai dirba komanda. Rekomenduoju.
Ačiū už greitą aptarnavimą ir mano atveju) -gerą kainą
Greitas pristatymas, viskas ok, 10/10.
Geranoriški, operatyvūs ir patikimi.
Keletą kartų teko pirkti iš jų prekes. Patiko, kad jie pataria jei pamato, kad užsakyme kažko galbūt trūksta (pvz. kokių laikiklių ar jungčių) arba pasiūlo geresnių variantų. Visus kartus pristatė anksčiau nei tikėjausi.
Komandos geranoriškumas, išsami konsultacija.Vertinu 10\10
Mažiausia kaina, operatyvus ir malonus aptarnavimas.
Mažiausia pasiūlyta kaina už tą pačia prekę nei kitur. Greitas pristatymas.
Ramūnas Barcevičius
2019-10-14 09:34:19 IP 66hhs3bp
Labai operatyvus ir malonus aptarnavimas. Prekė buvo pristatyta žaibiškai.
per brangus atvezimo mokestis 1 kranelis 7 e
Labai malonus bendravimas, paslaugūs, jei telefonu nespėja pakelt, tai perskambina. Lankstus darbo laikas.
Labai malonus bendravimas, operatyvus pristatymas.Rekomenduoju visiems busimiems klientams, tikrai nenusivilsite.Super
Puikus aptarnavimas, operatyvus pristatymas.
Puikus aptarnavimas!
Operatyvus užsakymo įvykdymas. Puiku!
Malonus bendravimas, puiki kompetencija. Tikrai rekomenduočiau (tiksliau jau rekomendavau :)) ir kitiems pirkėjams.
Labai malonus bendravimas, operatyvus pristatymas, prekės kokybiskos. Rekomenduoju kitiems pirkėjams.
Geras atsiliepimas. Dėmesingi ir organizuoti. Patogu pirkti.
Gera kaina, paslaugūs darbuotojai.
Puikus ir greitas aptarnavimas! Preke esame patenkinti. Sėkmės darbuose!
Operatyvus aptarnavimas, greitas pristatymas. Likau patenkintas.

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: Verkių g. 48, LT-44499 Kaunas.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Serfas
Adresas: Technikos g. 7C, LT-51209 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalų pardavimas, supirkimas; plastikas, guma, jų gaminiai; statybinės medžiagos.
UAB"Serfas" veikia jau daugiau nei 25 metus ir teikia profesionalias konsultacijas, pirminio metalo produkcijos paruošimo, komplektavimo bei pristatymo paslaugas statybos ir gamybos profesionalams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba: Statybinės medžiagos pastato konstruktyvui. Plieno gaminiai – sijos, vamzdžiai...
Bauen
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos pl. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „BAUEN“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba statybinėmis medžiagomis, sėkmingai dirbanti nuo 2009 metų. Mūsų klientai, tai stambios, vidutinės bei smulkios statybinės ir prekybinės įmonės bei organizacijos, taip pat darbų vykdytojai, privatūs asmenys, statantys –...
Medakus
Viskas Jūsų namo statybai!

Adresas: Kalvarijos g. 7, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; įrankiai; mažmeninė prekyba; santechnika; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; tvirtinimo detalės, elementai.
UAB “Medakus” veiklą vykdo nuo 2002 metų. Vykdome didmeninę ir mažmeninę statybinių medžiagų, santechnikos, elektros prekių, šiltinimo medžiagų prekybą, taipogi prekes parduodame internetu. Nuo įmonės įkūrimo esame sukaupę didžiulę patirtį, tad galime ne tik parduoti ir pristatyti Jūsų prekes, bet ir patarti Jus...
Prestėja
Adresas: Ketvergiai, Klaipėdos r.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB "Prestėja" veiklos istorija skaičiuojama nuo 1999 metų. Įmonės pagrindinė veiklos kryptis – prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis. Blokeliai - KERAPOR, POROTHERM, KERATERM, LODE, SILIBLOKAS, ARKO, PORITAS, AEROC, YTONG, TEXOBLOCK, FIBO, klinkerio plytos - KNABE, HEYLEN-BRICKS, TERCA, LODE, klinkerio...

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
Hush.lt valdytojai – 9.700 Eur bauda už vartotojų klaidinimą
Hush.lt valdytojai – 9.700 Eur bauda už vartotojų klaidinimą 07-11 01:30
Internetinę parduotuvę hush.lt valdančiai bendrovei "Odomena" Vartotojų teisių apsaugos tarnyba skyrė 9.700 Eur baudą už vartotojų klaidinimą skelbiant apie akcijas prekėms.
Patarimai, kaip per sezoną uždirbtus pinigus paskirstyti tolygiai
Patarimai, kaip per sezoną uždirbtus pinigus paskirstyti tolygiai 07-11 01:25
Kai kurie verslai jaučia ypač stiprią sezoniškumo įtaką, todėl jų savininkai turi kruopščiai suplanuoti pajamas, kad jų užtektų visiems metams.

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

AIG 30,10 +7,50%
Citigroup 52,65 +6,47%