Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Namams, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Namams

Atsiliepimai apie Namams, UAB

Viskas namams

VISKASNAMAMS.LT – STATYBOMS, RENOVACIJAI, ŠILDYMUI, REKUPERACIJAI
Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Namams, UAB

Pirmą kartą užsisakiau prekes iš Viskas namams. Personalas buvo itin profesionalus ir efektyvus. Prekes gavau laiku, buvo suteikta didelė nuolaida. Esu labai patenkinta tokiu servisu, tikrai pavyzdinis aptarnavimas. Rekomenduoju šią įmonę ir linkiu Jiems sėkmės ateityje. Ačiū dar kartą!
Sveiki, tikrai nustebino greitas užsakymas ir pristatymas i vieta.Norėsis ir toliau naudotis paslaugomis.
Dirba greitai ir kokybiškai. Ačiū.
Puikus ir kvalifikuotas aptarnavimas. Didelis ačiū vadybininkui Vaidoto.
labai greitai atsakė į užsakymą, bendravo profesionaliai ir maloniai, užsakymą įvykdė diena anksčiau, nei tarėmės. Ačiū.
Šaunuoliai! Eilinį kartą - pristigo kelių santechninių reikmenų, per porą valandų, o ne per dieną viską sutvarkė ir buvo galima pasiimti. Pažadėjo paskambinti - ir paskambino. Pažadėjo, kad laukti nereikės - ir nereikėjo. Ir pirkinių krepšelį pakoregavo, ir susimokėti leido vietoje pavedimu, ir kainos normalios, ir asortimentas platus ir kokybiškas. Ne reklamuoju - rekomenduoju!
Antanas Tumėnas
2021-05-13 20:24:48 IP 2i24u16v
Geras asortimentas, profesionalus ir greitas aptarnavimas. Rekomenduoju!
Puikus aptarnavimas!
Teisinga ir lanksti prekyba, kad pirkėjui būtu paprasčiau.
Puikus aptarnavimas!
Prekes gavau per 1 d. d.
Rekomenduoju.
Aptarnavimu patenkinta. Prekė užsakyta pasiekė per kelias dienas. 10/10!;)
Viskas buvo puikiai
Aptarnavimas, buvo puikus, ne viską įsidėjau į krepšelį iškart ko man reikėjo, bet priskirtas pardavėjas mano užsakymui be jokių problemų papildė prekių krepšelį greitai ir efektyviai. Ačiū
Mandagiai bendrauja, profesonaliai pataria, greitai ivygde uzsakyma. Rekomenduoju
Geras ir greitas aptarnavimas. Dėkui
Puikus aptarnavimas, tik būtų gerai, kad perkant vietoje priimtumete atsiskaitymą kortele.
Labai geros kainos, nuolaidos, kokybe ir aptarnavimas labai geras.
Nuostabi firma.kainos prieinamos.greitas pristatymas
Pigu ir greitas pristatymas.
Greitas aptarnavimas.Nebrangu.rekomenduoju
Siurbli radau pigiausia kaina rinkoje, pristatymas labai greitas. Rekomenduoju
Viskas labai gerai.
Viskas labai gerai :)
Užsakinėju jau ne pirmą kartą. Puikus ir greitas aptarnavimas. Vieną dieną užsakai, o kitą jau prekė pas tave. Rekomenduoju.
Turėjau benusibaigiantį cirkuliacinį siurblį savo namų šildymo sistemoj. Radau internete jų tinklapyje, kad prekiauja naujais siurbliais, pasiskambinau, pasiklausiau, nusiunčiau duomenis. Parinko naują siurblį, tinkantį vietoj seno. Operatyviai suorganizavo siuntimą mano nurodytu adresu. Po dviejų dienų naujas siurblys jau varinėja vandenį mano namų šildymo sistemoj. Problema išspręsta.
Patiko kainos ir aptarnavimo santykis. Nereikia laukti sandelininko kaip kituose centruose. Atvažiavai ir iškart atkrauna
Užsakinėjau pirma karta. labai operatyviai ir atsakingai įvykdė užsakymą. Patikima įmonė.
Turėjau techninių klausimų apie priglaistomus difuzorius. Konsultantai greitai ir išsamiai į juos atsakė telefonu ir padėjo pasirinkti man tinkamą variantą iš turimo asortimento. Tai ir nusipirkau. Labai gerai, kai žmonės supranta ką parduoda!!
Uzsakinejau pirma karta, viskas vyko sklandziai. Tukiuosi ir toliau bendradarbiauti.
Super firma. Kelis kartus užsakinėjau prekių. Užsakymai vyko sklandžiai prekes gavau sekančia diena. Bendravimas malonus dalykiškas galimas pasitarti ir patarimu gauti.
Prekes užsakinėjau kelis kartus. Visada užsakymų vykdymas vyko labai sklandžiai, prekės kokybiškos. Taip pat kainos vienos mažiausių rinkoje.
Puikus aptarnavimas ir greitas pristatymas, rekomenduoju.
Puikus ir greitas pristatymas, įsigyta prekė kokybiška ir lengvai valdoma. Esame dėkingi už kokybę.
Greitas pristatymas, geros kokybės prekė.
RIMANTĖ 2021-02-20 13:11:33
Atvykome iš kito miesto atsiimti prekę šeštadienį 12 val. Parduotuvė m2 buvo uždaryta, skambinom - nieks neatsiliepė. Nors dieną prieš tai susisiekėm ir buvom patikinti, kad iki 14 val. prekę atsiimt galėsim.
Laba diena, Rimante,

Atsiprašome už nesusipratimą, jeigu toks įvyko darant užsakymą per mūsų el. parduotuvę. Nerandame Jūsų vardu daryto užsakymo, tuomet paprašysime parašyti užsakymo numerį ir išsiaiškinę iškart Jus informuosime.
Taip pat norime paminėti, jeigu užsakėti prekes atskirai pasiskambinę į Marijampolės parduotuvę M2 (ne per elektroninę parduotuvę www.viskasnamams.lt) tokiu atveju negalėsime padėti, kadangi tai yra kita įmonė, kurioje galima atsiimti užsakymus darytus mūsų elektroninėje parduotuvėje.
Užsakiau cirkuliacinį siurblį, buvo mažiausia kaina kiek ieškojau, aišku kurjerio paslaugos buvo didokos, būtų gerai kad nuo užsakymo kainos nereikėtų mokėt kurjerio paslaugų, bet vistiek pigiau gavosi, pristatymas per 2 darbo dienas.Kolkas aš patenkintas.
Puikus aptarnavimas, gera kaina, greitas pristatymas, tikrai nenusivyliau, rekomenduoju.
Labai malonus bendravimas, atsakė į visus dominančius klausimus. Užsakiau vandens siurblį, prieš darant užsakymą paprašė nedaryti pinigų pavedimo kol nebus išaiškintas tikras datos pristatymas, tiks man šita data ar netiks. Viskas buvo organizuota labai greitai, ir kita dieną po užsakymo aš jau gavau siurblį. Esu labai patenkinta ir dėkinga šitai firmai ir rekomenduoju.
Puikus aptarnavimas.
Teko kelis kartus bendrauti ir apsipirkti
1.malonus bendravimas
2visada sulaukemas skambutis po uzsakymo
3 greitas pristatymas
4 ko gero šiuo metu pigiausia pasiūla Lietuvoje
5 linkiu jiem taip ir toliau dirbti ir buti konkurencija kitiems
Aptarnavimas puikus. Prekės pristatymas greitas. Rekomenduoju.
Augustinas Pokštas
2021-02-01 20:05:48 IP 28met6sf
Labai greitas prekiu pristatymas, greitas informacijos suteikimas. Rekomenduoju!
Aptarnavimas puikus ir geros kainos
Puikus aptarnavimas. Rekomenduosime ir kitiems.
Labai dėkinga už puikų aptarnavimą ir pagalbą. Labai draugiški ir dėmesingi konsultantai, parinks geriausią viriantą. Prekėmis labai patenkinta. Tikrai rekomenduoju.
Aptarnavimas puikus
Kainos ir aptarnavimas geras. Tik man įdomu jei perki už 350€ kodėl reikia mokėti už atvežimą.
Puikus aptarnavimas, paprasta bendrauti, geros kainos. Rekomenduoju!
Gera kaina ir greitas pristatymas Ačiu

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: V. Krėvės pr. 13A, LT-49488 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Serfas
Adresas: Technikos g. 7C, LT-51209 Kaunas.
Veiklos sritys: metalas, apdirbimas, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; mažmeninė prekyba; metalų pardavimas, supirkimas; plastikas, guma, jų gaminiai; statybinės medžiagos.
UAB"Serfas" teikia profesionalias statybinių medžiagų panaudojimo konsultacijas, pirminio metalo produkcijos paruošimo, komplektavimo bei pristatymo paslaugas statybos ir gamybos profesionalams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba: Statybinės medžiagos pastato konstruktyvui. Plieno gaminiai – sijos, vamzdžiai, lakštai...
BAUEN
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos pl. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
INSTAGRAM: bauen statybines medziagos Filialai: Kauno padalinys (Vandžiogalos pl. 90, LT-47468, Kaunas) Vilniaus padalinys (Šaltupio g. 7B, LT-02300, Vilnius) Šiaulių padalinys (Metalistų g. 3, LT-78109, Šiauliai) Dažų centras parduotuvė (Kauno g. 33, LT-54361, Domeikava, Kauno raj.) UAB BAUEN – viena didžiausių...
Medakus
Viskas Jūsų namo statybai!

Adresas: Kalvarijos g. 7, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; įrankiai; mažmeninė prekyba; santechnika; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; tvirtinimo detalės, elementai.
UAB “Medakus” veiklą vykdo nuo 2002 metų. Vykdome didmeninę ir mažmeninę statybinių medžiagų, santechnikos, elektros prekių, šiltinimo medžiagų prekybą, taipogi prekes parduodame internetu. Nuo įmonės įkūrimo esame sukaupę didžiulę patirtį, tad galime ne tik parduoti ir pristatyti Jūsų prekes, bet ir patarti Jus...
Prestėja
Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB "Prestėja" veiklos istorija skaičiuojama nuo 1999 metų. Įmonės pagrindinė veiklos kryptis – prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis. Blokeliai - KERAPOR, POROTHERM, KERATERM, LODE, SILIBLOKAS, ARKO, PORITAS, AEROC, YTONG, TEXOBLOCK, FIBO, klinkerio plytos - KNABE, HEYLEN-BRICKS, TERCA, LODE, klinkerio...

Ministerijai bylinėjimuisi su "Veolia" skirta dar 0,8 mln. Eur
Ministerijai bylinėjimuisi su "Veolia" skirta dar 0,8 mln. Eur 06-21 20:21
Vyriausybė trečiadienį skyrė dar 810.000 Eur sumokėti advokatams už valstybės bylinėjimąsi su Prancūzijos energetikos bendrove "Veolia".
HSBC iš mažmeninio banko Prancūzijoje pardavimo gali patirti 3 mlrd. USD nuostolių 06-21 19:11
Didžiosios Britanijos bankas "HSBC Holdings" iš mažmeninės bankininkystės paslaugas teikiančio padalinio Prancūzijoje pardavimo gali patirti apie 3 mlrd. USD nuostolių.
JAV, JK ir Kanada įvedė su ES suderintas sankcijas dešimtims Baltarusijos pareigūnų 06-21 18:59
JAV, Jungtinė Karalystė ir Kanada pirmadienį paskelbė naujų prieš Baltarusijos prezidento Aliaksandro Lukašenkos autoritarinį režimą nukreiptų sankcijų dešimtims pareigūnų, suderinusios jas su...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 565,59 +2,58%
Goldman Sachs 348,83 -3,50%