Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Namams, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Namams

Atsiliepimai apie Namams, UAB

Viskas namams

VISKASNAMAMS.LT – STATYBOMS, RENOVACIJAI, ŠILDYMUI, REKUPERACIJAI
Parašyk savo nuomonę apie Namams, UAB

Aptarnavimas ir greitumas 100%. Kainos mažesnes negu kitur. Labai patariu šią įmonę!
Vladas Urbanavičius
2020-12-29 16:42:28 IP 2ju3l8oo
Labai šauni operatyvi kompanija.nespejau užsakyti, jau prekes kieme.prekes kokybiškos ir pigiausios Lietuvoje.
Ačiū jums.
Su pagarba Vladas Urbanavičius.
Labai sauni kompanija, labai gerai isaiskinta apie reikiama preke, prekes reikejo - vienas du preke jau namie
Viskuom patenkintas, pradedant nuo prekiu uzsakymo ir bendravimo ir baigiant atsiemimu Vilniaus punkte.aciu.
Ačiu uż nuostabu ir greita aptarnavima
Pirkau elektrinius radiatorius su WiFi funkcija. Labai džiaugiuosi, kad Pardvėjo atstovas mielai atsakė į man rūpimus klausimus, nes buvo baimių ar tinkamai neveiks WiFi funkcija, nes interneto ryšys yra silpnas. Ir mūsų nuostabai, radiatoriai veikia puikiai !!!! Ir prekių pristatymo terminą suderino su kurjeriu idealiai, būtent mums patogiu laiku.
Tikiuosi ateityje taikys ir nulaidų politiką lankstesnę.
Šaunuoliai, sėkmės.
Puikus aptarnavimas ir operatyvumas.
Labai geras ir greitas aptarnavimas
Labai malonus bendravimas, operatyvus pristatymas, prekės kokybiskos. Rekomenduoju kitiems pirkėjams.
Viskas labai greitai ir kokybiskai aciu uz toki aptarnavima
Pirkau nuotekų siurblį Grundfos Sololift2 D-2. Apmokėjau sekmadienį vakare, pirmadienį iš ryto atsiėmiau iš sandėlio Vilniuje Vikpėdės g. Atsiėmimo vieta patogi, gavau prekę be eilės, sugaišinau gal 10-15 minučių. pirkimu patenkintas. Pati prekė tai naujausias modelis. Prekės kaina atitinka kainai kituose ES šalyse, net šiek tiek mažesnė, kas būna labai retai. Gera naujausio modelio prekė, gera kaina, geras pardavimo servisas.
Puikus aptarnavimas. Rūpinasi klientu idealiai: paskambino, pasakė, ką daryti, kad prekę gauti kuo skubiau. Užsakymą pateikiau po pietų ir prekę jau gavau kitos dienos ryte. Super ir dar patarimų gavau. Ačiū Jums labai.
Perku ne pirmą kartą. Visada prekės atvažiuoja laiku ir atsiėmimas patogioje vietoje. Geros kainos.
Užsakymą gavome laiku, aptarnavimas geras.
Labai paprastai atvykęs į konsultaciją gavau reikiamą pagalbą užsakant medžiagas grindiniam šildymui. Vėliau šiek tiek pakeitėm projektą, tad prireikė kitokių vamzdelių, susisiekiau su vadybininku Vaidotu ir viskas greitai ir kokybiškai buvo suderinta ir pakeista. Taip pat nereikėjo pačiam rūpintis kokias dar medžiagas reikia pakeisti kartu su vamzdeliais, buvo priderintos ir kitos medžiagos. Ačiū, laikykitės taip ir toliau!
Prieš pirkdamas Adax šildytuvą kreipiausi į keletą įmonių, tačiau tik UAB Namam atsakė į visus rūpimus klausimus ir užtikrino, kad tiekimas būtų sklandus ir laiku. Pirkinį išbandžiau, viskas gerai. Reikia dar vieno panašaus šildytuvo ir artimiausiu metu jį įsigysiu. Nereikia daug spėlioti į ką kreipsiuosi
Teko bendrauti. vadybininkas kultūringas ir labai operatyviai buvo pristatytas užsakymas kainos normalios nesikandzioja
Normali firma galima pasitiketi siuntini gavome numatomu laiku !
Operatyvus pristatymas, geros kainos ir labai malonus, konkretus bendravimas. Aciu!
Super kaip pasake taip padare. Kada zadejo pristatima tai ir pristate!!!
Komanda dirba gerai. Į tiekimo klaidas reaguoja operatyviai, nedelsdami sprendžia.
šauni kompanija, bendrauja nebrangu, greit pristatė.
Profesionalus, nepriekaištingas, konstruktyvus aptarnavimas. Pirkau kelis kartus, ateityje taip pat kreipsiuos dėl reikalingų prekių.
Dirba puikiai. Paprasius prekiu anksciau viena diena, pasistenge, pateike. Fantastika
Fantastiskai geras, profesinalu aptarnavimas, kad kitos parduotuves nors puse tiek gerai aptarnautu. Rekomenduoju
Viskas puiku. Pasake, padare. Aciu.
Gera kaina, puikus aptarnavimas.
Ačiū!
Pasirinkome dėl geros kainos, bet paskui paaiškėjo, kad ir aptarnavimas puikus, išsami konsultacija!
Pasirode profesionali ir paslaugi komanda, is pradziu bendravome telefonu, viska paaiskino ir suderinome, uzsakyma atsiememe sklandziai. Likome patenkinti.
Puikus aptarnavimas, gera kaina! Rekomenduoju!
Viskas vyko greitai sklandžiai, rekomenduoju!
Puikus aptarnavimas, viskas greitai.
Prekės pristatytos greitai. Aptarnavimu patenkinti. Sėkmės tolimesniuose darbuose.
Aptarnavimas malonus, užsakymų terminai vykdomi.
Puikus aptarnavimas.labai šaunus vyrai..Likome patenkinti viskuo.Sekmes.
Visos įsigytos prekės puikios kokybės ir pilnumoje patenkino lūkesčius. Labai operatyvus prekių pristatymas.
Pirkau prekę ir kilus techniniams klausimams, paskambinau nurodytų telefonu. Buvau nustebintas išsamiais atsakymais ir net rekomendacijomis kaip geriau prekę naudot. Taip pat labai operatyviai prekė buvo pristatyta man. Šaunuoliai.
Geros kainos ir greitas pristatymas
Malonus ir greitas aptarnavimas, pasirinkau viskas namams dėl pigesnių kainų. Ir toliau pirksiu šioje parduotuvėje, jei tik rasu ko man reikia.
Viskas puikų.labai didelis ačiū už greitą pristatymą.uz malonų bendravimą.likau labai patenkinta.ir toliau pirkau iš jūsų parduotuvės.ir kitiems rekomenduosiu.
igoris 2020-07-27 10:20:00
a*******i,
parduoda prekes, kurių neturi ir matomai, niekada neturėjo. 2-3 kg svorio prekės pristatymas Lietuvoje 20 eur. paskambinus žada gražint pinigus, nuo užsakymo praėjo daugiau nei mėnuo - nei prekių nei pinigų.

ATSARGIAI - s*****i
Sveiki, Igori,

Jūsų epitetais apibūdinti asmenys mūsų įmonėje nedirbo, nedirba ir nedirbs. Jūsų pateiktos informacijos didžioji dalis nėra tiksli. Visas susidariusias permokas už klientų grąžinamas arba klientam atlikusias prekes, arba mūsų neįvykdytus užsakymus mes grąžiname.
Ačiū jums viskas puikiai, ir kaina ir pristatymas
a*******i,

ATSARGIAI - s*****i
Labai rekomenduoju. Užsakiau dideli kieki medžiagų viska sukomplektavo ir atvežė sutartu laiku. Pažemėtina, kad užsakymą formavau apie 20:00 val. vakaro nes po darbo vėlai grįžtu. Tai vadybininkas net i laiškus atsakinėjo tokiu laiku. Medžiagų atvežimas už protinga kaina.
Viskas puiku, kaina gera, pristatymas greitas!
Viskas puikiai, užsisakiau ir greitai pristatė

Dėkui
Viskas greitai ir aiškiai. Puiku.
Ačiū. Sėkmės
Virginijus Tertelis
2020-07-16 16:20:30 IP 2e7r3raf
Puikus aptarnavimas, malonus kolektyvas, viskas kokybiskai, aiskiai ir greitai!!!
Vytautas 2020-07-10 09:06:49
Niekada nepirksiu 3 savaites laukiau prekes bet negavau jokios informacijos
Sveiki, Vytautai,

Negalime sutikti su Jūsų teiginiu, kadangi 2020-06-25 informavome Jus elektroniniu paštu apie užsakymo vykdymo datą ir reikalingą išankstinį apmokėjimą. (Išankstinis apmokėjimas yra reikalingas perkant vamzdžius ne pilnais rulonais, o atpjaunant tiek metrų kiek klientas pageidauja).
Kadangi iš Jūsų nebuvo gautas patvirtinimas nei apie atliktą mokėjimą nei apie užsakymo vykdymo poreikį, todėl užsakymas buvo atšauktas.

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: V. Krėvės pr. 13A, LT-49488 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Serfas
Adresas: Technikos g. 7C, LT-51209 Kaunas.
Veiklos sritys: metalas, apdirbimas, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; mažmeninė prekyba; metalų pardavimas, supirkimas; plastikas, guma, jų gaminiai; statybinės medžiagos.
UAB"Serfas" veikia jau daugiau nei 25 metus ir teikia profesionalias konsultacijas, pirminio metalo produkcijos paruošimo, komplektavimo bei pristatymo paslaugas statybos ir gamybos profesionalams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba: Statybinės medžiagos pastato konstruktyvui. Plieno gaminiai – sijos, vamzdžiai...
BAUEN
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos pl. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
INSTAGRAM: bauen statybines medziagos Filialai: Kauno padalinys (Vandžiogalos pl. 90, LT-47468, Kaunas) Vilniaus padalinys (Šaltupio g. 7B, LT-02300, Vilnius) Šiaulių padalinys (Metalistų g. 3, LT-78109, Šiauliai) Dažų centras parduotuvė (Kauno g. 33, LT-54361, Domeikava, Kauno raj.) UAB BAUEN – viena didžiausių...
Medakus
Viskas Jūsų namo statybai!

Adresas: Kalvarijos g. 7, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; įrankiai; mažmeninė prekyba; santechnika; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; tvirtinimo detalės, elementai.
UAB “Medakus” veiklą vykdo nuo 2002 metų. Vykdome didmeninę ir mažmeninę statybinių medžiagų, santechnikos, elektros prekių, šiltinimo medžiagų prekybą, taipogi prekes parduodame internetu. Nuo įmonės įkūrimo esame sukaupę didžiulę patirtį, tad galime ne tik parduoti ir pristatyti Jūsų prekes, bet ir patarti Jus...
Prestėja
Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB "Prestėja" veiklos istorija skaičiuojama nuo 1999 metų. Įmonės pagrindinė veiklos kryptis – prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis. Blokeliai - KERAPOR, POROTHERM, KERATERM, LODE, SILIBLOKAS, ARKO, PORITAS, AEROC, YTONG, TEXOBLOCK, FIBO, klinkerio plytos - KNABE, HEYLEN-BRICKS, TERCA, LODE, klinkerio...

Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu
Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu 01-13 11:15
Didžiausias Lietuvoje odontologijos klinikų tinklas siūlo pacientams konsultuotis virtualiai. CLINIC|DPC marketingo vadovė Paulina Šlėvė sako, jog nuotolinis konsultavimo būdas leidžia...
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas 01-11 09:32
Rekvizitai.lt skelbia labiausiai augusių įmonių (AB, UAB, MB, IĮ) sąrašą. Skaičiuojamas 2020.01.01 - 2020.12.31 darbuotojų skaičiaus prieaugis. 1. UAB "Barbora" +795 2. UAB "Biuro" +487 3...
A. Navalnas sulaikytas oro uoste
A. Navalnas sulaikytas oro uoste 01-17 20:19
Kremliaus kritikas Aleksejus Navalnas sekmadienio vakarą grįžo į Maskvą iš Vokietijos. Oro uoste jį išsivedė teisėsaugos pareigūnai.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Western Union 21,93 +1,25%
Keurig Dr Pepper 31,86 +1,01%