Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai

Atsiliepimai apie Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai

Jūrate Smolkienė
2022-03-12 11:15:22 IP 2ju3l2t3
Kovo 11 proga nuspręndėm aplankyti valdovų rūmus.Tai buvo pirmas apsilankymas.Mums labai pasisekė, kad mūsų grupę lydėjo gidė Laura Grybauskaitė.Tai nuostabi, šilta nuoširdžiai bendraujanti, savo srities profesionalė. Dėkinga jai už šventę.
Nuoširdžiai dėkojame gidei Laurai Grybauskaitei, kuri išsamiai, profesionaliai, labai įdomiai pristatė parodą Radvilos.Istorija ir paveldas.
Mūsų grupė liko sužavėta.
Linkime kuo geriausios sekmės p.Laurai
Gruodžio 19d 14 val.grupės vardu Laima
Apgailetina biurokratine istaiga... sekmadieni kai pilna turistu Vilniuje ir dirba tik 16:00, bet zmones ileidineja iki 15:00 ir niekur apie tai nera parasyta... apgailetina tema, visiska biurokratine istaiga.
Labiausiai nemandagūs muziejaus darbuotojai, turbūt ir nekvalifikuoti, ypač bjauriai elgiasi apsauginiai. Pasipūtę "mokslininkai". Totaliai sugadino Kovo 11-osios šventę. Ačiū už sušiktą dieną.
Laba diena, birželio pabaigoje teko lankytis Vilniuje, viena iš lankytinų vietų - Valdovų Rūmai, mano kaltė, neįsiskaičiau apie būtinumą is anksto registruotis ekskursijai. Labai nusiminiau, kai paklausta kasininkė atrėžė- jokių vilčių be registracijos prisijungti prie grupės, dėkoju likimui, mes su seserim priejom prie kitos darbuotojos ir mūsų nustebimui, ji mus paguodė, pažadėjo įtraukti į grupę, jei kas neatvyks. Taip ir buvo, mus priėmė ir labia norėtume padėkoti nuostabiai gidei Elenai, nuoširdus ačiū maloniai ir supratingai bilietų pardavėjai, gaila, nepaklausiau vardo, meldžiu, kad jai pavyktų įveikti savo drovumą ir negalią, ji nuostabi, tai buvo šeštadienį Birželio 28d., ačiū muziejaus darbuotojams, visiems sveikatos!

Naujausias "Huawei" nešiojamas kompiuteris "Matebook D16": išmanus, greitas ir itin lengvas 08-16 23:01
Į Lietuvos rinką žengė iki šiol pažangiausias "Huawei" nešiojamas kompiuteris "MateBook D16". Šis įrenginys išsiskiria laisvalaikio ir darbo funkcijų gausa, todėl puikiai tiks tiek besimokantiems...
Augantis franšizių populiarumas – saugesnė verslo pradžia sudėtingu metu?
Augantis franšizių populiarumas – saugesnė verslo pradžia sudėtingu metu? 08-16 22:56
Šie neramūs laikai sukuria daug ir įvairių verslo galimybių, tačiau tuo pat metu išaugusi infliacija, medžiagų trūkumai ir net prastėjančios nuotaikos, ne tik apkartina naujo verslo pradžią, bet...
Ką verslui rinktis kibernetinių grėsmių kontekste: nuosavą saugumo įvykių valdymo sprendimą ar paslaugą 08-16 22:52
Augančių kibernetinių grėsmių kontekste vis daugiau įmonių susiduria su dilema, ką pasirinkti: nuosavą saugumo įvykių valdymo sprendimą (SIEM) ar SIEM kaip paslaugą? Kas geriau – visiška duomenų...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Hasbro 84,00 +1,69%
Kraft Heinz Co 38,53 +0,71%