Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Nacionalinis bilietų platintojas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Nacionalinis bilietų platintojas

Atsiliepimai apie Nacionalinis bilietų platintojas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Nacionalinis bilietų platintojas, UAB

Ivan 2020-03-26 09:55:26
„Bilietų platintojas gali nustatyti tam tikrą terminą, per kurį vartotojai gali kreiptis dėl pinigų grąžinimo, tačiau pasibaigus nustatytam terminui vartotojai turi teisę kreiptis į renginio organizatorių, nes būtent renginio organizatorius yra atsakingas už neįvykusį renginį“, - sako N. Baronienė.
Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/verslas/mano-eurai/nusipirkti-bilieta-paprasciau-nei-grazinti-ka-verta-zinoti-pirkejui.d?id=6505559
Man nepaviko.
Pastebėjau, kad man atsiųstame panašiame lape nurodytas kitoks adresas korespondencijai - Bokšto 10-12. Aš siunčiau oficialų kreipimąsi paaiškinti kodėl negrąžina pinigų už pakeistą renginį (atsakymo negavau). Panašu, kad "mėto pėdas". Bet aš dar nenuleidžiu rankų kreipsiuosi į Vartotojų teisių gynimo tarnybą
a*******i. Rašo abstrakčius laiškus : pirmas laiškas - jei norite grąžinti bilietus pateikite prašymą. Pateikus prašymą - rašo kad grąžinti nėra galimybės, koncertas bus perkeltas (po metų). Po to parašo, kad, "siūlome kreiptis dėl kompensacijos", bet pinigų negrąžinsime. Siūlome įsigyti kuponą, kurio nepanaudojus per 12 mėn. vėl galėsite rašyti laiškus dėl kompensacijos. Ir tai vyksta teisinėje valstybėje.
Man nepaviko.
Manau visiems reikia susirinkti surasti kur jie slėpėsi, ir biški paaiškinti kaip reikia dirbti.
Bilietai.lt-lohotronšikai!!! Atsargiai. Niekada ne pirkite bilietus pas juos. Jie tik platintojai. Grąžinti bilietus gali pasisekti tik per teismą. Geriau pirkti pas renginio organizatorių. Bus žimei lengviau.
Labai nusivyliau, kad bilietai.lt užsiėmė tokiais dalykais, kad kiekvienais metais kviečia ne originalius lenkų dainininkus, o į
jų plagiatus.A jitėjus į koncertą labai nusimename, bet pinigai sumokėti, o tk nusivylimas.
Tam, kad pasirinkti norimus bilietus reikėjo nemažai "pasižaisti" o galiausiai pasirinkus nebuvau sėkmingai nukreiptas į tranzakcijų tarpininko puslapį. Buvau grąžintas į pradinį puslapį, pasirinkti bilietai vis dar buvo krepšelyje. Pabandžius apmokėti dar kartą, rezervuoti bilietai anuliavosi ir praradau pasirinktas vietas. Ateinantį pusvalandį bandžiau naujinti vietų sąrašą bet mano rezervuoti bilietai į prekybą nebegrįžo. Kontora neverta komisinių, kuriuos ima.
Bilietų pasirinkimo sistema yra tiesiog A P G A I L Ė T I N A. Rodo, kad pilna laisvų vietų, kai spusteli 2 vienetukus bilietų, paaiškėja kad išvis nėra. Ką gi, judam toliau - renkuos kitą spektaklį, vėl matau, kad yra laisvų puikių vietų, bet kažkodėl neleidžia jų net pasirinkti, išmeta varganus pasirinkimus sėdėt iš kraštų. Man nuoširdžiai gaila laiko sėdėt ir žaist spėliojant, NA, YRA AR NĖRA TŲ VIETŲ, nors rodo kad laisva. Imate net iki 2, 50 Eur mokestį už vieną bilietą, kuris tariamai yra skiriamas sistemos palaikymui ir tobulinimui, bet ta sistema nėra nei pilnai veikianti, nei tobulinama. Ačiū, einu į Tiketą.
nerekomenduoju pirkti iš šios įmonės. Ne tik bus negrąžinti pinigai už neįvykusį renginį bet dar jie stengiasi "nusimesti" kaltę neva jie tik tarpininkai tarp organizatoriaus....nusivyliau! nerekomenduoju turėti reikalų....
Susidūrėme su itin prastu aptarnavimu. Neįvykus spektakliui klientai nebuvo informuoti nei paštu, nei telefonu. Pasiteiravus apie pinigų grąžinima informacijos jau mėnėsis jau kaip nesuteikiama. Tiek darbuotojai, tiek internetinis puslapis konkrečios informacijos nesuteikia. Negauni nei paslaugos, nei sumokėtų pinigų. Tikrai apgailėtinas aptarnavimas.
Siunciant i viena elektronini pasta du elektroninius (ne popierinius) bilietus imamas dvigubas mokestis uz el.bilieta, ar jus juokaujat? Turbut daug islaidu juks kainuoja ELEKTRONINIS bilietas siunciamas EL. PASTU, ne voke, ne popieriuje, ne dar kazkur. Vienu zodziu s*******o kontora ir tiek
Labai prastai dirba portalas bilietai.lt. Uzsisakiau bilietus, bet negavau, o susisiekti su jais NEIMANOMA. Telefonu atsako tik robotas su vienuodu atsakymu visiems atvejams< kad neteisingai nurodziaiu duomenys. Labai prastas darbas^ Sumoki pinigus, o bilietu nera ir aiskintis nera su kuom.
Nepatarčiau pirkti bilietus internetu per bilietai.lt. Pinigus gauna, o bilietu nėra. Alia NESUSIFORMAVO, ir turi grąžinti pinigus per 10 D D. maža to, dar atsiųsk pavedimo kopijas, užsakymo numerius ir reikalauja užpildyti kažkokius prašymus - patys nesugeba nieko. Gerau kreipkites į TIKETĄ.
Bilietams truksta aiskumo.

2019 07.12
Autobusų bilietuose į koncertą nebuvo nurodyta tiksli išvykimo vieta, tik miestas. Paskambinus bilietai.lt info numeriu tokios informacijos neteikia - siūlo sukontaktuoti su 118 mokamu numeriu. Paskambinus į 118, buvo nurodyta Klaipėdos autobusų stotis. Atvykus ten paaiškėjo, kad autobusas išvyksta visai iš kitos vietos. Sėkmės mums spėti nuvažiuoti į kitą miesto galą...
Nerekomenduoju turėti reikalų su šia kontora (bilietai.lt). Pinigai už neįvykusį renginį grąžinami per pusmetį. Kada šia įmone susidomės atitinkamos tarnybos? Ar įmonė turi civilinės atsakomybės draudimą?
apgailetinas webas, bilietu prikimo, vietu pasirinkimo sistema. Su banku sasajos pastoviai nuluzta. Ivedus dovanu kupono koda, sistema susimala, tada neleidzia tris valandas pirkti. Tragedija. jokio ux/ui. Akmens amzius.
Sendien buvau uzejes i mazaji tetra del bilietų grąžino ir likau ant ledo. Paklausus ar galima keisti arba grąžinti bilietus man buvo atsakyta kad ne! Koek yra žinoma vilniuje bilietus keisti ir grazinti galima :
upes g. 9, vilmous
Gedino pr. 22 vilnius
Svanoriu pr. 7 vilnius
Bilietai.lt tinklalapis tikrai apgailetinas... pasirenki du bilietus ir raso kad maksimalus skaicius yra 10 ir net neismeta tu bilietu, kazkokia nesamone su tuo tinklapiu... nei normaliu vietu negali pasirinkti. Teko uzsisakyti i kita rengini per tiketa.lt nes tikrai nervu gadinimas su tuo bilietai.lt
Nulio verta imone, uzsisakai 2 bilietus, atsiuncia 1. Ir siulo susigrazint pinigus uz viena bilieta ir eit vienam i koncerta. Niekad per sita nesamone neuzsakinesiu, kitiems irgi ne patariu :)
Buvusių moterų reikalai - iš tiesų labai sudėtinga susigrąžinti pinigus už šį neįvykusį renginį (derybos vyksta nuo 2018 m. gegužės mėn.). Paruošiau prašymą VVTAT. gal tai padės. Niekam nerekomenduoju pirkti per Bilietai.LT.
Aivaras 2018-08-25 13:31:02
Pirkau bilietus į 2018-05-26 dienos renginį Vilniuje "Buvusių moterų reikalai". Renginys neįvyko ir nebuvo perkeltas, tad užpildžiau formą pinigų grąžinimui. Deja, jie nesugrįžo. Kaip suprantu VŠĮ "Vakaris" (organizatorius) negyvybingas ir tikrai pinigų negrąžins, bet čia iškyla klausimas, ką veikia Bilietai.lt? O jie tarpininkauja, bet akivaizdu kad tą daro labai prastai ir nekokybiškai. Kai įmonė tarpininkauja, dažnai sukuria įrankius ir mechanizmus apsaugoti klientą, nes jis iš principo bendrauja su tarpininku, su jo prekiniu ženklu, todėl perkama paslauga ar prekė dažniausiai siejama su juo. Taigi nekokybišką paslaugą (tarpininkavimo) pardavė Bilietai.lt ir nesugebėjo apsaugoti mane nuo patirtų nuostolių, net jei tai teisiškai (formaliai) viskas teisingai. Kaip pavyzdžiai, PayPal saugo klientus nuo nekokybiškų paslaugų su pinigų grąžinimo garantija, Amazon saugo pirkėją - ir tereikia tiesiog turėti rezervą su klientu (šiuo atveju VŠĮ "Vakaris"), kad nutikus tokiems atvejams grąžintų pinigus Bilietai.lt. Dabar mano nuomonė bloga apie Bilietai.lt, nes pasirinko blogus renginių Organizatorius, su kuriais dirba.
Siūlau nuo dabar bilietus į renginius pirkti per Amazon :D juokingas Jūsų komentaras, pats sau prieštaraujate :) renginio organizatorius prisiima visą atsakomybę dėl neįvykusio, atšaukto ar perkelto renginio. Jūs net neįsivaizduojate kaip vyksta atsiskaitymai tarp bilietų platintojo ir organizatoriaus ir tuo labiau kokie yra sutartyje nurodyti atsikaitymo terminai ir kitos sąlygos.
Nusipirkau 4 bilietus į spektaklį buvusių motetų reikalai balandžio 3d.Spektaklis neįvyko. 2mėn. Bilietai lt žadėjo grąžinti pinigus, vėliau pareiškė, kad jie neatsako-reikia kreiptis į všį "Teatras Vakaris".Pastarieji į laiškus neatsako, telefono nekelia.Pinigų iki šiol neatgaunam.... Mielieji Bilietai.lt, jei jūs imate iš žmonių pinigus už paslaugas, prašome ir grąžinti, nes paslaugą pirkau iš jūsų!!! 76 eurai man dideli pinigai!
Likau pasibaisejusi šios įmonės veikla.Nusipirkome bilietus į Girstučio teatrą. Spektaklis buvo nukeltas. O kai nuėjome nurodytu laiku sužinojome, kad Girstučio teatras renovuojamas ir jokie renginiai jame nevyksta visą vasarą. Kodėl mes apie tai nebuvome informuoti???
Tik nuvykus į vietą supratome, kad spektaklio nebus. Nukėlus spektaklį parašiau į bilietai.lt bet mane patikino, kad renginys vyks nurodytu laiku. Melagiai ir v***s. Pažiūrėsime kaip grąžins pinigus. Nes spektaklį vėl nukėlė!!
LABAI NERIMTA IR NEATSAKINGA ĮMONĖ!!!
Koncertas buvo atšauktas. Organizatorius buvo Latvijoje. Bilieto pardavusi bendrovė sako, kad turiu susisiekti su Latvijos kompanija! Tai skamba labai nerimtai, ypač kai mes sumokėjome pinigus Lietuvos įmonei kuri, žinoma, turėtų juos grąžinti.
Todėl tai yra labai rizikingai pirkti bilietus pas bilietai.lt!
yra puikus pavyzdys įmonės, kuriai visiškai nerūpi klientai. Jie nesugeba nei el. paštu atsakyti, nei telefonu atsiliepti... Jau nekalbu apie situacijas, kai reikia atgauti pinigus už bilietus dėl organizatorių kaltės. Viskas daroma taip, kad pinigai nebūtų grąžinti... Todėl geriau nesinaudoti jų paslaugomis.
Nukentėjau ir aš
2018-03-22 16:53:59 IP 28p8d3cl
Jevgenija 2018-03-21 11:46:41
Laba diena! Ar yra cia zmoniu, nupirkusiu bilietus i Valerijaus Leontjevo koncerta? Zodziu koncertas neivyko 2017 12 24, ji perkele i 2018 05 31. Rasiau prasyma del pinigu grazinimo, atsake, kad prasyma gavo ir graInimas bus padarytas per 10 darbo dienu.Ka jus galvojat? Iki siol negrazino! Patasiau vartotoju teisiu tarnybai, vel uzpildziau visus dokumentus, sako, kad nesikreipiau i organizatoriu! Tai o kam tada jie duoda tuos prasymus jeigu neatsKo uz pinigu grazinima?? Vedzioja kuo ilgiau uz nosies, kad paskui butu pervelu kreiptis i organizatoriu???
Man šiandien atrašė šitie s*****i, kad pati (!) turėčiau susisiekti su organizatoriumi, o tai ne Bilietai. lt ir kad jie neatsako už prarastus pinigus. Geras, ar ne? Tikrai kreipsiuos į teismą. Ir Jums patarčiau.
Neimanoma nusipirkti bilieto, puslapis kraunasi ir pakimba. Kažkodėl neleidžia pasirinkti kito apmokėjimo būdo kaip tik per SEB banką nors reikalingas SWED bankas. Vartotojo sąsaja nenormali, reik daug kartų spaudinėt kol pagaliau gali apmokėti ir tai puslapis pakimba, dabar 2018 metai ir nuo 2013 niekas nepasikeitė. Programuotojai nosį krapšto ir už tai pinigus gauna.
Sąskaitų neišrašo: gali atlikti visas procedūras kurias jie nurodė po kelis kartus - atsakymo jokio.

Prisiskambinti neįmanoma: skambinant nemokamu numeriu veikia tik autoatsakiklis, skambinant mokamu numeriu, po netrumpos pertraukos (už kurį reikia mokėti), sugeba pasakyti tik tiek, kad rašykite per Email.

Į elektroninius laiškus neatsako: maksimumą ką gavau, tai automatinį kompiuterio atsakymą.

Štai tokia mano patirtis.
Jeigu norite prarasti pinigus - pirkite bilietus iš šios įmonės (Bilietai LT). Nupirkau bilietus į Česlovo Gabalio koncertą (2017-04-29), kuris neįvyko. Iki šios dienos Nacionalis bilietų platintojas "šėrė" pažadais, kuriuos atsiųsdavo į el.paštą: buvo nurodomos datos iki kada bus grąžinti pinigai už bilietus. Kai baigdavosi žinutėje nurodytas terminas - vėl atsiųsdavo naują žinutę su nauja grąžinimo data. Šiandien atėjo žinutė, kad dėl pinigų grąžinimo reikia kreiptis į UAB Auksiniai renginiai ??? Patikrinau - šioje įmonėje dirba 1 darbuotojas ir įmonė turi skolą VSDFV 1476 EUR. Tai apie pinigų grąžinimą nėra nė kalbos. Nemalonu tai, kad kalba eina apie tokį atlikėją, kaip Česlovas Gabalis. Nejaugi nėra svarbus prestižas ?
Gaila, kad prieš pirkdama neperžvelgiau šių atsiliepimų, - nė už ką nebūčiau prasidėjusi su šia nepatikima kompanija. Nuo 02-19 d. (šiandien 03-01) nepavyksta nei išklausti el. p., nei per 1588 išsiaiškinti:
1. Dėl kokių priežasčių UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“
- savo tinklalapyje jokių tel. neskelbia;
- rekvizitai.vz.lt kelbia neegzistuojantį tel. Nr. 8 5 2462452 (ir apmokamą 1588, kuriuo prisiskambinti - tikras iššūkis; kėlus tokį tikslą, teko laukti 12 min.; kiek tektų „maloniai palaukti“, - neinformuojama)
- VMI tinkl.-je skelbiamu tel 865696688 (JAR) ne pirmą kartą „susisiekti nėra galimybės“.

2. Ar pažeidžiamos vartotojo teisės, kai, bilietų pirkėjas „sutinka su visomis sąlygomis“, tačiau ne apie visas sąlygas informuojama?
• Šiuo atveju - nėra (arba neradau) informacijos, kad bilietuose bus nepageidaujamos reklamos didelės nuotraukos, ir spausdinant bilietus, gali neužtekti spausdintuvo miltelių.
• Paprašius el. p. paaiškinti, ar yra spausdinimo versija, ar reikia samdytis dirbantį specialistą su.pdf, kad brukalų nuotrauką išimtų, - išklausti per kelis kartus nepavyko.
• Paprašius grąžinti bilietus, - atsakymo nėra.

Bilietų pirkėjas, pažymėjęs nesiųsti nepageidaujamos reklamos, - ne šiukšlių dėžė, kad prieš jo valią būtų brukama „neišvengiama“ ryški reklamos nuotrauka su nemaža ryškios juodos spalvos dalimi, užimančia apie pusę A4 formato (vizualiai), tad eikvoti beprasmiškai spausdintuvo miltelius, kad tą reklaminį „blyną“ spausdinti kartu su bilietu, - manau, pasityčiojimas iš pirkėjų.

Bilietai.lt svetainėje nusipirkau bilietus į renginį - Lietuvos talentų atrankas. Renginys turėjo įvykti 01.21 13val. Atvykome į renginį pusę valandos ankščiau, pralaukėme eilėje pusantros valandos, renginys jau seniai buvo prasidėjęs, bet žmonių į salę kažkodėl nebeįleido, nes kaip supratau jau buvo įleista tiek kiek telpa, vis dar laukėme tik dėl to, kad galbūt kažkam išėjus bus galimybė įeiti, bet jos taip ir nebuvo. Pirmas klausimas kodėl parduodami bilietai, jeigu visos vietos jau užimtos? Dar belaukiant nejudančioje eilėje paskambinau tinklapyje nurodytu aptarnavimo numeriu 1588, konsultantai skambučių centre visiškai neapmokyti ir nesiorientuoja aplinkoje, paklausus kur yra aptarnavimo padaliniai, kad galėčiau užsukti pasikalbėti net nesugebėjo atsakyti, kalbėdamas su juo, pats savo telefone greičiau susiradau informaciją kurios man reikėjo, nei, kad galėjo atsakyti už tai algą gaunantis konsultantas. Nuvykau į Jasinskio g.12, bet nieko neradau (na šeštadienis, galbūt nedirba), tada užsukau į vieną iš bilietų platinimo vietų, mindaugo gatvėje esantį maksimos prekybos centrą, ten vėl niekas nieko negalėjo atsakyti ir nurodė man vyktį į CUP‘ą, nes ten dirba „kompetetingesnis asmuo“ (kas reiškia, kad aš nieko nesuprantu ir nepadėsiu), nuvažiavus ten, pasirodo, kad neveikia kažkoks terminalas. Nemažai jau ką pasako apie įmone aptarnaujantis personalas, jeigu išsikalbėjus ir papasakojus situaciją darbuotojo atsakymas būna „ai čia su jais visada toks balaganas būna, laukiu nuo 10 valandos kol atvažiuos terminalą sutvarkyti, 14:30 niekas vis dar neatvažiavo“, tada nurodė administracijos numerį kuriuo galėčiau susisiekti, tas numeris nurodomas ir bilietai.lt tinklapyje ir rekvizitai.lt tinklapyje, bet autoatsakiklis pasakė, kad „numeris neegzistuoja“. Vienintėlis likęs variantas buvo rašyti el. Paštu, ką ir dariau.
Pavyzdys: kai žmogus nusiperka bilietus į krepšinio rungtynes jis nenori turėti galimybės, kad galbūt jei pasiseks pamatysiu paskutinį kėlinį, jis nori pamatyti VISAS rungtynes. O dabar žiūrėsiu kaip bus su pinigų grąžinimu.
Apibendrinant:
1. Tokia įmonė neturėtų taip tyčiotis iš žmonių
2. Aptarnavimo skambučių centro kokybė 1 iš 10 (pats dirbau skambučių centre vadovu, tai žinau koks turėtų būti aptarnavimas)
3. Aptarnavimas specializuotose pardavimo ir aptarnavimo centruose 1 iš 10
4. Kontaktai nurodomi neteisingi
5. Administracijos pasiekti neįmanoma
6. Renginio organizatorių darbas 1 iš 10

Kitą kartą geriau ir sumokėsiu keletą eurų daugiau, bet Jūsų paslaugomis nebesinaudosiu.

Geros dienos.
Paulius Petrauskas 2016-06-07 10:52:39
Puikiai pasirenkat klientus.

Ne pirmas kartas kai organizatorius yra kazkoks VSI, kuris iki koncerto bankrutuoja su visais pinigais.
Gal laikas pradet vertint savo klientus ? Visual dreams factory su skolom tampesi po teismus nuo 2013 metu. Bet tai jum netrugde pardavineti bilietus i ju organizuojama rengini. Nes jum rupi tik savo 1 Eura ir kliento paimti ir kelias kapeikas is organizatoriaus.

Tradicinis lietuviskas verslas rodantis 0 atsakomybes.
Pilnai sutinku, bilietai.lt, tokia pat a******ų kompanija, neatsako už nieko, svarbiausia taisyklese paskelbti, kad -BILIETAI LT yra tarpininkas tarp renginio organizatoriaus (paslaugų teikėjo) ir pirkėjo. BILIETAI LT neorganizuoja renginių, todėl neprisiima atsakomybės už neįvykusį renginį, jo nukėlimą, kokybę ar kitus, su renginio organizavimu susijusius, klausimus. Už visa tai atsako renginio organizatorius.
Patikima kompanija, nieko net nepridursi. NEPIRKITE ČIA NIEKO. Žinodami, kad tas organizatorius yra nepatikimas, vistiek sudaro sandorį, o klientams trina, kad jis iki tol buvo patikimas. Dėl neįvykusio koncerto pinigų gražinimo būtina kelti vėją. rašykite organizatoriui ir bilietai.lt registruotą laišką, čekiuką išsagoti, po 14 dienu raštu itr tel. kreiptis į vartotoju teisiu komisija Dr. Feliksas Petrauskas (8 5) 262 6751, nepaliekam šiaip, padirbam
Paulius Petrauskas
2016-06-07 10:52:39 IP 65fr7htq
Puikiai pasirenkat klientus.

Tradicinis lietuviskas verslas rodantis 0 atsakomybes.
aurelija 2015-05-27 22:53:20
pirkau bilietus į Boris Moiseev koncertą praeitų metų lapkričio mėnesį. Koncertas neįvyko, Kalėdinė nuotaika buvo sugadinta. Pinigų neatgaunu iki šiol. Ir kiti žmonės neatgauna. Tai nedaro garbės bilietų platintojui, kuris save vadina "nacionaliniu".
Pirkom net 7 bilietus į šį koncertą. Pinigų iki šiol nėra. jau beveik metai praėjo.
Lapkričio 6 dieną pirkau du bilietus į koncertą. Pinigus sumokėjau per Swedbanką, tačiau bilietų negavau. Rašiau el laiškus, skambinau tel Nr 1588. Tai irgi kainavo pinigų. Gavau tik pažadus, nei bilietų, nei pinigų. AČIŪ. Tai dovana man Gimtadienio proga. Laukiu bent atsiprašymo.
Lena
Neimanoma nusipirkti bilieto i RESTA
Akmens amzius
trys valandos veltui
2013-12-26 18:29:59 IP 5juc5o7i
Puslapyje raso kad yra nuolaida su IKI kortele, kai perki jokios nuolaidos nepritaiko, prasiknisau trys valandas besirinkdamas sedimas vietas, ieskodamas nuolaidos ir nenusipirkau bilieto, nupirkau is kitu. I laiskus neatsako, skambink viena minute 2Lt - cia jusu biznis:)
Susitvarkykit puslapi nes neimanoma daugiau kaip 1 bilieto nusipirkt. Negi Lietuvoj jau nebera normaliu programuotoju.
sutvarkykite puslapi
2012-12-31 09:24:40 IP 5juc06gh
Prasyciau sutvarkyti puslapi, nes taip kreivai suprogramuotas, kad viena karta nuejus jau kita karta nesinori eiti...

Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
APUNTA
REKLAMINIAI SALDAINIAI | VERSLO DOVANOS

Adresas: J. Jasinskio g. 10, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; grafika, dizainas; konditerija, saldumynai; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; spaustuvės, leidyba; tara, pakuotės.
„Saldi reklama“ — originalios verslo dovanos ir saldūs reklaminiai suvenyrai, proginiai sveikinimai. Didžiausia saldžių verslo suvenyrų kolekcija Lietuvoje. Leidyklėlė „Šokoladukai ir vaizdai“ — unikalus produktas „Šokoladinė mozaika“. Tai naujas požiūris į leidinį, reklamą, šokoladą ir įmonės pristatymą. Leidžiame...
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...
R-centras
Big Green Egg ir Arctic Spas Lietuvoje

Adresas: P.Lukšio g. 32, LT-08222 Vilnius.
Veiklos sritys: maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; baldai (prekyba); indai, valgymo įrankiai; keramikos gaminiai; maisto gamyba; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; restoranų, kavinių, barų įranga.
Oficialus Big Green Egg® atstovas. Kviečiame tapti mūsų prekybos atstovais įvairiuose Lietuvos regionuose. Plačiai pripažintos originalios amerikiečių sukurtos keraminės kepsninės Big Green Egg pirmtakas – senovinis molinis kepimo indas, vadinamas kamado. Kadaise buvęs tik molinis indas su dangčiu, šiandien Big...
Žvejyba Kirneilio ežere
Limituotos žvejybos leidimai

Adresas: Ežerų g. 8, Luokesos sen., Kaulakiai, LT-33163 Molėtų r.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Žvejyba natūraliame 57,8ha Kirneilio ežere, Molėtų raj., nutolusiame nuo Vilniaus 60 km. Ežeras Kirneilis intensyviai įžuvinamas lydekomis, šamais ir lynais. Žuvų įvairovė pakankamai didelė, Kirneilyje aptinkama per 15 rūšių žuvys: seliava, šamas, ungurys, ešerys, lynas, karšis, plakis, p. karosas, kuoja, pūgžlys...

ES: Baltarusijos rinkimai nebuvo laisvi, šaliai gresia sankcijos
ES: Baltarusijos rinkimai nebuvo laisvi, šaliai gresia sankcijos 08-11 21:11
Europos Sąjunga antradienį pareiškė, kad savaitgalį vykę Baltarusijos prezidento rinkimai "nebuvo nei laisvi, nei teisingi".
Žurnalas "Žmonės" žengia į mokamą e. prenumeratą
Žurnalas "Žmonės" žengia į mokamą e. prenumeratą 08-11 20:44
Nuo šiol galima prenumeruoti ne tik popierinę, bet ir elektroninę gyvenimo būdo žurnalo "Žmonės" versiją.
Trečias neramumų vakaras Baltarusijoje: protestuotojai keičia taktiką, trauktis neketina 08-11 20:18
Antradienio vakarą Baltarusijos žmonės vėl raginami rinktis į gatves taikiam protestui. Specialiosioms pajėgoms užimant pozicijas strateginėse Minsko vietose, protestuotojai raginami vengti...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

FedEx 199,98 +8,96%
Moody's 271,15 -1,59%