Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Muzikos faktorius, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Muzikos faktorius

Atsiliepimai apie Muzikos faktorius, UAB

Tegul liejasi muzika..
Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Muzikos faktorius, UAB

Blogas darbuotuojas. Jaunasis pardavėjas su barzda aptarnauja priverstinai ir menkina klientą tai darydamas. Po pirmo klausimo ar galiu išmeginti kelis gitaros padalus atsakymą supratau, kaip ne, kad turiu išeiti. Vis dėlto davė. Parduotuvėje tragiškai bloga atmosfera dėl šio darbuotojo, išleidau daugiau pinigų panašioms prekėms kitur tik dėl to, kad eiti į muzikos faktorių atrodė daug prastesnė idėja. Jauną darbuotuoją reikia nušalinti, jis netinka tokiam darbui ir sukelia daug nuostuolių kompanijai.
Nerekomenduoju šios įmonės.
Mėginau susisiekti su šia įmonę el. paštu kelis kartus, per kelias savaites jokio atsakymo iš jų negavau (o šias laikais ignoruoti užklausas el.paštu yra tikrai nelogiška). Ne, bet kadangi planuoju atsinaujinti savo įrenginius, nutariau užlėkti į jų saloną Vilniuje. Kadangi niekad nebuvau šioje parduotuvėje, vos tik įėjus mane nustebino kalnas garso kolonėlių. Na užlipau į viršun, mane pasitiko keli darbuotojai, pasiteiravo kas domina, papasakojau savo poreikius. Bet pokalbio eigoje supratau, kad mane aptarnaujantis žmogus, nelabai pats gaudosi ka kalba, arba tiesiog dar girtas iš po vakarykščio. Kai pardavėjas pats susizgribo, kad nežino atsakymų pareiškė, kad šiame skyriuje jie dirba su muzikos instrumentais ir liepė keliauti į kita skiriu. Taip ir padariau, tik žodis "skyrius" šiuo atveju netinka. Patekau į nedidelę patalpą kurioje sėdėjo du vaikinai. Nu, bet kvapas patalpoje... Jie tai pat pasiteiravo ar kas nors domina, bet jau šį kart pasakiau, kad tik žvalgaus ir pabuvęs kelias minutes iškeliavau... Kaip suprantu šioje įmonėje nusispjaut į darbo kodeksą ir laisvai toleruojamas alkoholis. Kaip supratau kompetencijomis darbuotojai irgi nepasižymi. Pasidomėjau kitų žmonių atsiliepimais apie šia įmonę įvairiuose erdvėse - radau tik kelis gerus atsiliepimus, dauguma nieko gero nepasako...
Niekam nepatarčiau pirkti pas juos. Bendraujant taip spaudžia klientą, kad tu pirk šitą tik ir net negirdi, ką tu jiems sakai. Paprašiau prekės- aktyvaus mikšerinio pulto, o jie man trina protą: " tai gi čia seniena visiška, atgyvena, tu pirk štai tas kolonėles aktyvias!". Sakau man reikia ne to. man pulto reikia, kuriam dabar nuolaida 100eurų. Tai vitiek malė visokias nesąmones, kad tik primygtinai įsiūlytų savo prekę. Atsisakinėjau. Sakau, man pulto reikia. Tai tada sako, "Gerai, bet jam tada nuolaidos nėra!" Tokio šlykštaus bendravimo dar neteko patirt. FU !
Alovės bendruomenės visuomeninė organizacija "Susiedai"
2017-12-21 15:59:56 IP 5los43ai
Dėkojame šauniems UAB Muzikos faktorius darbuotojams už gerus patarimus, renkantis muzikos aparatūrą.
Didelis ačiū Jums už supratingumą ir pritaikyta snuolaidas, gerų ir šiltų Jums Švenčių
Antalieptės kaimo bendruomenė
2017-10-05 18:18:21 IP 4ljine0
Darėm daugybę užsakymų, tiek muzikos instrumentų, tiek kolonėlių, tiek dūmų mašinos, ir t.t. Visada kreipsimies į šią įmonę (t.y. Edviną), nes ne tik laiku pakonsultuoja, bet ir atižvelgia į ne pelno siekiančias organizacijas, šiuo atveju, Antalieptės kaimo bendruomenę. Specialiai jiems pagaminom padėką, ačiū Jums.

PADĖKA

Norim padėkoti UAB "Muzikos faktorius" už kvalifikuotą ir savalaikę pagalbą Antalieptės kaimo bendruomenei, ypač instrumentų skyriaus vadovui Edvinui Karalavičiui už vertingus patarimus. Galite didžiuotis savo darbuotojais ir įmonės įvaizdžiu.

P.S. Padėkos orginalas greitu metu bus išsiųstas, tikimies, kad vadovas ją įteiks Edvinui, ji skiriama Antalieptės seniūno ir Antalieptės kaimo bendruomenės vardu.

Antalieptės kaimo bendruomenės pirmininkė,
Austėja Raugaitė
Labai geras aptarnavimas!
Labai noriu padėkoti vadovui Edvinui. Tinkamai ir profesionaliai parinko man tinkančia technika.Patarė kaip naudotis ir atsakė į iškilusius klausimus Džiaugiasi visa šeima ir ne tik. Tikrai ateityje vėl kreipsimes pas į Muzikos Faktorių ir Edvina.
Rekomenduoju
UAB MUZIKOS FAKTORIUS
2017-04-05 12:43:42 IP 2i51g3be
Nebe klientas 2017-01-03 15:51:02
Ieškojau prekės per keletą tokio pobūdžio parduotuvių, išsirinkęs iš čia ir padaręs užsakymą, sugaišęs savo laiką, jie parašė jog dėje, bet šios prekės šiuo metu neturime. Labai nepatinka kai taip atsitinka, kam valdymo panelėje įrašyt netinkamus prekių kiekių skaičius? Kiek prekių turit sandelyje, toks ir turi būt skaičius. Parduotuvės neprižiūrėjimas - reiškias adgrubnus požiūris į klientūrą bei patį verslą, daugiau čia nebeužsuksiu. Savininkam linkiu peržiūrėt ir susitvarkyt.

Dėkojame už Jūsų komentarą. Esamą problemą svetainėje dėl neaiškaus turimų prekių kiekių žinome, stengsimės šią problemą artimiausiu metu išspręsti.
Margarita 2017-03-22 13:41:47
Nerekomenduoju šio pardavėjo. Pirkau pas juos pano fleitą, nepraėjus 2 savaičių turėjau nusiskundimų dėl to, kad akivaizdžiai blogai skamba 1 nata. Nunešiau instrumentą su čekiu atgal, jį ilgai vartė ir nežinojo ką pasiūlyti, nes pakeisti nebuvo kuo. Skyriaus vadovas prasitarė, maždaug, ką galima norėti už tokią kainą (60 EUR), čia yra vaikiškas instrumentas. Ką??? Muzikos instrumentų parduotuvėje Jūs parduodate žaislinius instrumentus? - kai pirkau, mane apie tai neperspėjo. Paskutiniame el. laiške jiems parašiau, kad noriu atgauti pinigus ir instrumento pakeitimas su kitu pardavėjo užsakymu manęs nedomina. Rezultatas - visiškas ignoravimas.
Gerai pagalvokite prieš čia pirkdami, jeigu 60 eur jiems yra svarbiau nei jų reputacija, tai daugiau nėra ką pakomentuoti.
Dėl nekokybiško instrumento pinigus atgavau ir prekę grąžinau, dėkui.

Salasta
Oficialus KROSS dviračių atstovas

Adresas: Telšių g. 2, LT-90162 Plungė.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; dviračiai, paspirtukai; galanterija; laikrodžiai; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės; žaislai.
UAB "Salasta" gimtadienis - 1998 metų Gruodžio 10 dieną. Internetinė svetainė startavo 2011.02.01 ir jau rado savo salą didžiojoje internetinės prekybos jūroje. Kasdien vis daugiau klientų apsilanko čia ir nemažai jų tampa pirkėjais. Nuo 2014.03.01 oficialus KROSS ir LE-GRAND dviračių atstovas Lietuvoje (Didmeninė...
Garsas LT
Adresas: J. Savickio g. 4, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; muzikos instrumentai; renginių organizavimas; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Šiauliuose: Varpo g. 25, LT-76298 Šiauliai PREKYBA MUZIKOS INSTRUMENTAIS, GARSO IR APŠVIETIMO ĮRANGA REMONTO PASLAUGOS www.muzikosparduotuve.lt Prekyba muzikos instrumentais, profesionalia garso ir apšvietimo technika. Garso ir apšvietimo įrangos instaliacija objektuose. Muzikos instrumentų, kolonėlių, įvairių...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walmart 118,87 -1,48%
Walt Disney 144,67 -1,69%