Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mūsų pėdutės, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mūsų pėdutės

Atsiliepimai apie Mūsų pėdutės, VšĮ

Parašyk savo nuomonę apie Mūsų pėdutės, VšĮ

Jau senokai lankome šį darželį. Mūsų patirtis nuo pat pirmų dienų yra tik gera. Sūnų kasdien supa meilė ir šiluma, jis yra pažintas, suprastas, auklėtoja žino, ko vaikui reikia, rodos, iš pusės žvilgsnio. Vaikas darželyje prabūna didžiąją savaitės laiko dalį, atrodo taip daug... Bet ta vieta, kurioje jis tą laiką praleidžia, šis darželis, tikrai gali vadintis antraisiais mūsų šeimos namais. Jaučiamės ramūs, o sūnus jaučiasi saugus. Ačiū darželiui!
Geriausias darželis !!! Darželį rinkau savo dukrai atsakingai ir ilgai. Teko lankytis ne viename darželyje, kol iššsirinkome, mums labiausiai patikusį. Įėjus į vidų iš kart pakerėjo jaukumas, tvarka, subtilumas detalėms. Taip pat sužavėjo kiemas, kuris yra labai didelis, bei turimos lysvės. Vaikučiai patys jame viską augina! Mano dukrelei labai patiko valgyti žirniukus ir morkytes. Net namie apie tai kalbėdavo :) Tai labai miela, kad vaikai gali būti daug laiko gryname ore. Mums tai buvo labai svarbu. Tad galiu pasakyti tik geriausius žodžius apie šią ugdymo įstaigą. Ačiū vadovėms, ačiū auklėtojoms ir ačiū auklytėms!
Nusivyleme siuo darzeliu. Pradejome lankyti sulauke 1.5 metu ir nustojome lankyti po menesio, nes nebuvom patogus ir lengvai palauziamas variantas buti paklusniems ir elgtis taip, kaip elgiasi kiti, pasak aukletojos ir vadovybes maziau jautrus ir pasiruose vaikai. Mamai rekomenduojama pabuti 20 min lauke pirma diena su vaiku ir jeigu mama pasitiki darzeliu, tai si salyga atrodo imanoma igyvendinti. Taciau musu buvo primygtinai reikalaujama adaptuotis vos ne per viena savaite, nes jau pirmos savaites penktadieni aukletoja rekomendavo sunui likti miegoti pietu. Taciau.. Tuoj pat prasideda ligos, nes tokiam mazam vaikui per daug streso ir su tuo stresu nemokama susitvarkyti, nemokama prieiti prie vaiko, kuriam reikia skirti daugiau demesio, visa kalte galiausiai po menesio lankymo buvo suversta sunui, kad tai yra nepasiruoses ir pernelyg jautrus vaikas. O is tiesu tai visi vaikai yra skirtingi, prie ju reikia moketi prieiti, uzimti, nepasiduoti, kantriai laukti. Kantrybes siame darzelyje nerasite, taip pat ir nepatogiu, daugiau demesio reikalaujanciu vaiku. Nusivylimas garantuotas, nes vadovybe nors ir baigusi paichologija, nesupranta vaiko ivairiapusiskumo ir to, jog ne vaikas yra nepasiruoses, o patirties ir kompetencijos truksta cia dirbantiems pedagogams bei vadovems. Nerekomenduoju sio darzelio, nes kai ateis sunki akimirka, darzelis ir vadovybe pasitrauks, rekomenduos nelankyti darzelio ir tiesiog priims patogesni vaika.
Teko dirbti šiame šauniame darželyje su puikia komanda. Komanda suformuota tikrai labai gera, kolegės draugiškos ir šiltos. Patiko, kad darželis nedidelis ir jaukus, dirbti jame buvo miela, tik gaila, kad reikėjo išeiti dėl asmeninių priežasčių. Abi direktorės profesionaliai išmano savo darbą, rimtai navoguoja darželio vairą bei labai rūpinasi vaikais. Matosi nuo pirmos dienos, kaip vaikai jas myli - tik įėjus į grupę bėga apsikabinti. Tad darželyje sukurta jauki atmosfera.
Mano sūnus lanko šį darželį ir esame labai patenkinti. Norėčiau pasidalinti mintimis apie adaptacijos periodą, kuris jau baigėsi. Adapatacija buvo labai humaniška, tam skiriant dvi savaites, ir po mažą žingsniuką pratinantis prie darželio. Labai džiugu, kad pirmomis dienomis galėjau būti kartu su sūneliu ir stebėti darželio gyvenimą bei paklausti auklėtojos visų rūpimų klausimų. O jų turėjau tikrai nemažai :) Auklėtoja kasdien išsamiai papasakodavo, kaip sekėsi mano sūnui tą dieną, vadavės net žinutes atsiųsdavo, parašydamos, kaip einasi vaikeliui, kai manęs nėra šalia, kas labai nuramindavo. Man patiko, kad grupėje naujokas vienas priimamas ir tą savaitę kitų naujokėlių nėra, o mano vaikui buvo skiriamas visas dėmesys tą savaitę. Dabar Adaptacija jau baigta, o aš ramiai pradėjau dirbti.
Girdime daug geru atsiliepimu apie si darzeli is savo draugu (kokybiskas ugdymas, proesionalio auketojos, asmeniskas poziuris i kiekviena vaika, geros salygos vaikui augti - svara, tvarka, didelis kiemas, grynas oras, geras maistas). Planuojame artimiausiu metu leisti savo dukra.
Čia esame išklausomi ir girdimi. Kiekvienas vaikas ir suaugęs yra kaskart pakalbinamas, ateiname ir išeiname tik su šypsena! Didžiausios sėkmės darželiui!
Labai geras darželis, atsakingas požiūris į vaikų ugdymą. Darželyje yra didelis kiemas, daug laiko vaikai leidžia lauke, netgi patys sodina ir augina daržoves. Apskritai, sugalvotos labai idomios ugdymo veiklos, etnografiniai užsiėmimai, pas vaikus atvyksta sporto treneris, kurio vaikai labai laukia. Kiekviena diena vyksta vis naujos veiklos. Auklėtojos labai rūpestingos, o ir darželyje kasdien būna savininkės, kurios irgi dažnai padeda auklėtojoms, pažįsta vaikučius ir jais labai rūpinasi.
Mūsų dukrytė lanko šį darzelį virš metų. Esame labai patenkinti, šaunus darželis! Auklėtoja mūsų labai miela, kiekvieną vakarą atėjus išsamiai papasakoja, kaip prabėgo vaiko diena. O juk taip idomu ką ji veikė, nes visą dieną nematai savo vaiko. Tad auklėtoja detaliai papasakoja ką dukrytė valgė, kaip miegojo, kokią jos nuotaika ir ką naujo šiandien sužinojo per ryto ratelį. Taip pat yra tokie nuostabūs penktadienio laiškai, kurių laukia visa mūsų šeima visą savaitę :)
Labai nusivyliau šio darželio vadovybe. Pradėjusi vesti dukrytę į darželį pamačiau, kad grupėje yra net keli vaikai, kurie intensyviai kosėja ir sloguoja. Nepaisant naujų higienos normų, tėvai nubalsavo tokių vaikų nevesti, tačiau darželis ir toliau priimdavo sergančius vaikus. Valstybinės institucijos patikino, kad darželis nenusižengs higienos normoms, tačiau direktorei buvo svarbu išlaikyti vaikus bet kokia kaina. Verslas svarbiau už kitų vaikų bei personalo sveikatą. Paprašius organizuoti tėvų susirinkimą, buvo pasakyta, kad jam nėra jokios prasmės ir jis būna tik kartą metuose. Nėra nei tėvų savivaldos nei darželio sveikatos priežiūros specialistų, kas buvo nurodyta sutartyje. Vaikui savaitę praleidus adaptuojantis darželyje, direktorė staiga vienašališkai nutraukė sutartį, liepdama ieškotis kito darželio, kuris nepriims sloguojančių ir kosinčių vaikų. Dukrai vėl reikės patirti stresą adaptuojatis naujame darželyje. Vadovei su psichologijos išsilavinimu vis tik svarbiau verslas nei vaiko interesai. Beje, savaitę palankiusi darželį dukra stipriai sukarščiavo ir pradėjo labai sloguoti, nesistebiu iš kur pasigavo virusą..
Dirbau darzelyje vasaros metu, kai teko pavaduoti personala, kuris atostogavo. Man patiko darzelis, labai fainas kolektyvas, aukletojos atsidavusios, o direktores abi labai rupinasi vaikais. Atrodo tarsi savo. Papulti nebuvo lengva, vykde griezta atranka, gal del to, ten ir dirba tokie mieli zmones.
Mūsų Sūnus lanko šį darželį. Galiu pasakyti, kad yra suburta stipri komanda. Auklėtojos išmanančios savo darbą, asistentės malonios ir mylinčios vaikus. Užsiėmimus įvairius veda tikri profesionalai (sportas, etnografija). Jaučiasi, kad žmonės čia atrenkami itin kruopščiai. O ir pačios vadovės būna kasdien darželyje, tad galima užduoti rūpimus klausimus.
Teko susidurti su įstaigos vadovėmis darbo reikalais. Tikrai paliko gerą įspūdį: pareigingos, atsakingos ir žinančios savo darbą. Nuoširdžios ir puikiai išmanančios vaikų auklėjimą, jų psichologiją. Gavau atsakymus į visus reikiamus klausimus. Tiesiog patiko. Profesionalus bendravimas!
Buvau šiame daržiukyje pasibandyt. Tai pasibandymas vyko 4h, kurių metu pamačiau bendravimą su vaikais. Galiu pasakyt, kad savininkė-direktorė nelabai moka bendrauti su vaikais, o ka jau kalbėt apie vaikų aprengimą i lauką. Gavau užduoti aprengti vaiką, kadangi stengiausi mergaitei dedant šalykėlį (kaip dabar madinga susiūta) nepapešti plaukučių tiesiog paklausiau kaip geriau jį uždėti, man buvo atsakyta - nebijok mauk per prievarta. Man net akys iššoko ant kaktos. Tuo dar ne viskas, išleidus vaikus į lauka man liepe išplauti visą namo antrą aukštą, plaunama tiesiog vandenuku be chemijos. Vaikai lauke pabuvo max 15min. Esu pasibaisėjus tokiu egukacijos vygdymu ir tiesiog noru pasipelnyti nepaisant nieko.
Buvau darbo pokalbyje dėl asistentės pareigų. Galiu pasakyti, kad reikalavimai dideli, o moka tik minimuma (3mėn). Darbas nuo ryto iki vakaro ir už minimuma, tai pasityčiojimas. Ir dar sakė reikia vaikų ugdymą organizuoti, asistentei. Kiek žinau kitur asistentes to nedaro, o tik padeda auklėtojai. Šia įstaigą vertinu labai prastai.

Narų darbai
Hidrotechnikos įrenginių priežiūra ir remontas

Adresas: Šarkuvos g. 17-38, LT-48156 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; kita veikla.
MB "Narų darbai" - tai įmonė, kurios pagrindinė darbų kryptis - povandeninių hidrotechninių įrenginių priežiūra, įrengimas bei remontas. MB "Narų darbai" komandą sudaro tik itin patyrę ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai, turintys leidimus nerti net į 60-ies metrų gylį po vandeniu. Turime visą reikiamą įrangą...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
EASTCON AG LT, UAB
Virtuvės indai | Vilnos patalynė | Garų lygintuvas

Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; audiniai, patalynė; buitinė technika; kita veikla; mažmeninė prekyba; medicininė įranga.
EASTCON - tai 1989 metais Vokietijos Rochlitz mieste pradėjusi veiklą įmonė. Pagrindinė EASTCON veikla - tiesioginis pardavimas. Tiesiogiai bendraujant su klientais, parduodami miego sistemos gaminiai, virtuvės reikmenys, lyginimo ir valymo garais sistemos, oro gryninimo sistemos, kelionės ir kt. EASTCON virtuvės...
Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: pramonės įrengimai; gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...

JAV kompanijos apskundė teismui D. Trumpo muitus Kinijos prekėms
JAV kompanijos apskundė teismui D. Trumpo muitus Kinijos prekėms 09-27 17:28
Maždaug 3.500 JAV kompanijų, įskaitant tokias kaip "Tesla", "Ford", "Home Depot", padavė į teismą prezidento Donaldo Trumpo administraciją dėl papildomų muitų tarifų nustatymo apytikriai 300 mlrd...
Šveicarija renkasi likti Šengeno zonoje
Šveicarija renkasi likti Šengeno zonoje 09-27 16:07
Šveicarija referendumu atmeta siūlymą atšaukti susitarimą su ES dėl laisvo žmonių judėjimo.
JK verslo organizacija nori prekybos sutarties su ES
JK verslo organizacija nori prekybos sutarties su ES 09-27 14:35
ES ir Jungtinės Karalystės prekybos sutartis po "Brexit" turi būti sudaryta, pareiškė svarbi JK verslo organizacija.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?