Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Musonas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Musonas

Atsiliepimai apie Musonas, UAB

Didmeninė ir mažmeninė prekyba kėdėmis

Visų tipų kokybiškos biuro, kavinių, laboratorijų, namų, vaikiškos bei spec. paskirties kėdės
Varlė
Parašyk savo nuomonę apie Musonas, UAB

Nepastovi kokybė ir blogas servisas.

Net to paties modelio kėdžių kokybė skiriasi smarkiai. Kadangi kėdės gaminamos tikriausiai kinijoje, skirtingos partijų kokybė būna labai skirtinga. Garantija tokiu atvėju irgi visiškai bevertė, nes garantinį aptarnavimą atliekantis įmonės direktorius paprasčiausiai atsisako pamatyti trūkumus, nors tu ką... Be to, iš dėžės išpakuota nauja kėdė jau turėjo surinkimo požymių (matėsi varžtų sukimo požymiai) ir defektą - įplėštas tinklelio kampas. Buvo paaiškinta, kad gamykloje pasirinktas kėdes periodiškai surenka kokybės patikrai. Įplėšimas taip pat nėra priežastis pretenzijoms į garantinį aptarnavimą, nes neaišku ar ne pats klientas įplėšė surinkdamas. Kaip rašo žmonės ir kituose kommentaruose, surinkus kėdę, grąžinimas negalimas.

Nuoširdžiai rekomenduoju rinktis kitą įmonę.
Pirkau individualiu užsakymu SO-one HB UPH (paaukštintu atlošu). Nustebino kėdės tvirtumas ir stabilumas, ratukų tylumas bet galimybė reguliuoti ranktūrius (kartu su 4D). Nebeskauda nugaros :)
Nugara nebepavargsta nes pagrindas yra tvirtas, o atlošą galima aukščiu reguliuoti ir taip išsirinkti patogią nugarai padėtį.
Labai puiki kėdė, negalime atsidžiaugti, užsakėme dar vieną. Ačiū už malonų bendradarbiavimą ir greita komunikaciją:
Platus ir kokybiškas asortimentas. Vienintelė vieta Kaune išsirinkti išties patogią biuro kėdę :) Segmentas aukštesnis nei Jysk / Ikea, jaučiasi gera surinkimo kokybė.
Pirkome kėdę. Atsiuntė su išbarstytais varžtais, nulaužta rankena, įspaustu porankiu. Likau kaltas, kad nenufotografavau išbarstytų varžtų. Nors būtų apkaltinę, kad pats ir išbarsčiau. Kėdė už 350 eurų. Gal ir kokybiška. Na, bet jau aptarnavimas… net nesusiskambina pasiaiškinti. Porankio pakeisti irgi nesutinka. Sako pasikeisk pats mūsų broką. Teks aiškintis reikalus teisinėmis priemonėmis. Bjauru…
Aš kaip ir visi pirkėjai pirkau ergonominę biuro kėdę, po darbo dienos praleistos ant jos nežmoniškai skaudėjo apatinę nugaros dalį. Kreipusis pagalbos dėl iškilusios problemos visiškai negavau jokio sprendimo, tik visišką sausą atsakymą, kad pirkau kėdę salone, reiškia išbandyta ir ji man tinka. Nei pakeisti kėdės į tinkamesnę, nei bet kokio kito sprendimo nebuvo ieškoma. Visiškas atmestinumas bendraujant su klientu, niekam nerekomenduoju ir ateityje neapsipirkinėsiu.
Pirkau ergonominę biuro kėdę dovanu savo sūnui (kaina su nuolaida 202 eur), bet kėdės atlošas jam visai netiko, nepatogus, nors aprašyme ir pateiktoje pardavėjos rekomendacijoje buvo priešingai, kreipiausi į Musoną su prašymu pakeisti kėdę, vėliau prašiau bent pakeisti jos atlošą bet gavau kategorišką neigiamą atsakymą: kėdė buvo surinkta ir dėl to negrąžinama. Dabar namuose turiu apvyniotą celofanu nenaudojamą griozdą, Visiems rekomenduoju, šios įmonės prekes rinktis itin atsargiai, nes klientas jiems mažai rūpi.
Sveiky, ačiū jums labai už greitai paruoštą prekę ir greitą pristatymą, esu labai patenkintas jūsų paslaugomis, vertinu jūs 10 balų, ⭐⭐⭐⭐⭐
Bendrovė pateisina ankstesnių metų verslo stabilumo bei kitus įvertinimus. Pirkėjui siūlomas gausus asortimentas maloniai stebina. Nuvilia tik vienas dalykas: pardavimų skyriaus vadybininkė prastai išmano gamybos technologijas bei painiojasi naudojamų medžiagų savybėse. Internetiniame puslapyje pateikiami gamyboje naudojamų medžiagų žymėjimai (abreviatūros) irgi galėtų būti suprantamesni bei išsamesni.
Kadangi ieškau darbo kėdės apsilankiau šios įmonės kampelyje baldų rojaus patalpose, mane pasitiko vyriškis kuris surinkinėjo kėdes, aš atėjau pasisveikinau ir pradėjau žiūrėt kėdes, po kiek laiko jis pradėjo agresyviai man aiškint ant ko man sėst ant ko man nesėst į ką aš turiu atkreipt dėmesį į ką neturiu, nors aš žinau ko ieškau ir turiu ganėtinai didelį biudžetą, rezumė jis taip bendravo kad tiesiog turėjau palikt tą parduotuvės dalį, kadangi jis tiesiog neturi elementarių bendravimo įgūdžių, kitaip sakant neviešumoj jis taip nebazarintų ir jūs tiesiog praradot pirkėją, nors kainos ir pasirinkimas yra įdomios.

Lietuvoje pristatytas naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB"
Lietuvoje pristatytas naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB"
"Mulsanne" limuzino prabanga ir absoliučiai nauji horizontai. Tokiais epitetais "Bentley" prieš keletą mėnesių pristatė naująjį savo flagmaną – "Bentayga EWB" su 18 centimetrų ilgesne baze. Gruodį...
Ignalinos atominė elektrinė: elektros negamina, bet darbuotojams iššūkių nestinga
Šių metų pabaigoje sukanka 13 m., kai VĮ Ignalinos atominė elektrinė (IAE) nustojo gaminti elektros energiją. Tačiau ir šiandien įmonėje dirba per 1.600 žmonių. Kas vyksta elektrinėje, kokius...
"Švyturio" naujovė skatins tvaresnį pakuočių naudojimą
"Švyturio" naujovė skatins tvaresnį pakuočių naudojimą
Augančios energetikos kainos, pakuočių žaliavų trūkumas ir Europos Sąjungos tikslai tvarumo srityje duoda postūmį šalies gamintojams ieškoti pakuočių alternatyvų. Didžiausias Lietuvos aludaris...

Ar ketinate pradėti investuoti?

Nike 111,36 +2,80%
Google 93,95 -1,26%