Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mūšio frontas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mūšio frontas

Atsiliepimai apie Mūšio frontas, UAB

Privačių ir atvirų AIRSOFT žaidimų organizavimas

Mes kuriame išskirtinius iššūkius ir nepamirštamas akimirkas vyrams
Varlė
Parašyk savo nuomonę apie Mūšio frontas, UAB

Viskas super, aiškios taisykles ir aiškiai paaiškinami. Gera iranga ir patogi uniforma. Didelė teritorija su daug priedangos yra daug kampu iš kur galima pult ir kaip pasitraukt. Vien pliusai, tikrai grišim. Rekuomenduoju!!!!!!
Su komanda apsilankėme Trakų poligone ir tikrai nuostabiai praleidome laiką. Emocijos ir šypsenos veiduose išliko visą vakarą. Labai rekomenduoju įmonėms, kurios ruošia komandos formavimo mokymus :) Neliksite nusivylę.

P.S. Dėkui Donatui ir Edgarui už gražią ir profesionalią komunikaciją.
Super pramoga, labai malonus instruktorius! Žaidžiau pirma karta ir viskas buvo puikiai paaiškinta. Ateityje tikrai kartosiu!
Emem kaip komandos formavimo renginio pramoga, labai likome patenkinti. Scenarijai idomus, iranga gera, taip pat gavome ir dovanu - kareivisko davinio :) is pradziu galvojom ar tikrai patiks, nes grupeje buvo nemazai merginu, bet tikrai pralenke lukescius! Labai rekomenduojam norintiems aktyvaus uzsiemimo lauke!
Superinis reikalas - mixas tarp adrenalininių prasibėgiojimų ir šaudymų su buvimu gryname ore, miške, tupint pasaloj ir klausantis paukščių :) Labai rekomenduoju "Mūšio frontas" airsoftą, puikiai organizuoti!!
Puikus pasirinkimas mėgstantiems aktyviai leisti laisvalaikį. Organizatoriai dirba puikiai. Nors airsoft žaidžiau tik II kartą gyvenime, viskas buvo aišku ir paprasta. Nustebino skirtingi žaidimo scenarijai, ideali vieta bei organizatorių atsidavimas. Svarstantiems ar verta turėti reikalų su "Mūšio frontas" sakau TAIP ir rekomenduoju.
Puiki patirtis, tiek fizine, tiek taktine ir protine prasme. Pajusti realistišką žaidimo atmosferą padeda puiki lokacija, kurioje gali žaisti ne tik miške, bet ir pastatuose, o tai ir duoda žaidimui tą tikrąjį azartą! Geriausia vieta žaisti "AirSoft".
Viskas labai patiko! Organizavimas puikus, laikas praleistas nerealiai!! Super! :)
Potyriai pranoko lūkesčius! Ideali mūšiui vieta, lakstai po apleistus pastatus arba slėpiesi miške ir lauki priešo artėjant... Komandinis darbas, kai tavo užnugarį saugo mūšio partneris...arba patenki į pačią karščiausią fronto liniją kai kulkos skrieja visai šalia tavęs ir sproginėja priešų granatos... Telieka džiaugtis, kad tai ne tikras karas ir tavo gyvybė ir sveikata yra saugi!!! Rekomenduoju ne tik vyrams, bet ir moterims! Jos puikiai išmano taktiką, plius atlieka nuostabiai paramediko darbą mūšio fronte!
Puikiai suorganizuotas renginys. Nesitikėjau tokios kokybės - instruktažas, mūšio idėja ir įgyvendinimas, aplinkos, pastatų paruošimas, viskas aukštumoje. Bendravimas betarpiškas, aiškus ir paprastas. Lūkesčiai viršyti su kaupu. Laukiu kitų kartų.
Mb Daumantas ir partneriai
2021-05-16 22:00:13 IP 5ccmp098
Puikus teambuildingas, tikėjomės, kad skaudės ir bus baisu, bet buvo priešingai labai smagu. Labiausiai patiko organizatorių ataidavimas, peofesionalumas, mielas bendravimas. Moterys buvo itin saugomos, tad galėčiau parekomenduoti tiek įmonėm tiek fiziniams asmenims išbandyti AirSofto nuotykius ????????
Pats geriausias laikas prabėga mūšio laukia, sužavėjo teritorija su pastatais????o kas labiausia organizuotas žaidimas kurio nesinorėjo baikti bet diena. O dar sprokstancios granatos mūšio lauke vooovv!!! Tikrai nesigailesi issbegias į frontą!!! Didelis ačiū organizatoriams!!!
Nereali pramoga aktyviems žmonėms. Tinka ne tik vaikinams, bet ir merginoms. Buvau nustebintas kaip jos mėgaujasi adrenalinu ir "medžiokle". "Mūšio frontas" pasirūpino ne tik aprangomis ir ginklais, bet ir pasiruošė šiurpinančių "mumijų", kurios dar labiau sukuria tikrovišką aplinką. Laukiu karantino pabaigos, kad galėtume pakariauti. Rekomenduoju visiems - ar išdrįsite?
Jokūbas Bliujus
2018-11-19 18:44:40 IP 66gp4895
Labai fainas renginys. Registracija ir briefingas atliktas puikiai, gal reiktu patobulinti lenteliu isdestyma map'e, mediko funkcija irgi nebutu prasta ideja. Laukiu kito zaidimo!
Manau žaidimas buvo smagus ir geras. Galbūt reikėtų mediko sistemos. Man patiko granatų ir automatinio šaudymo apribojimai ir žaidimo tikslas. Patiko, kad vietoje buvo galima nusipirkti šovinių ir granatų. Beje maistas buvo skanus.
Puikiai suorganizuoti žaidimai, viskas puikiai išaiškinta, nekyla klausimų nors žaidžiau pirmą kartą. Emocijos neįkainojamos, adrenalino labai labai daug, puikus užsiemimas ;) Rekomenduoju Mūšio frontą!
Prieš savaitę išbandžiau, , Mūšio frontas" teikiamą paslaugą - airsoft'ą. Pirma mintis, ateinanti į galvą - profesionalumas. Nuo detalios renginio informacijos pateikimo iki pat atsisveikinimo tariant, , Iki susitikimo!". Viskas buvo pateikta, , kaip ant lėkštutės". Nesuprasti taisyklių ir renginio eigos galėjo tik tas, kuris ignoravo pateikiamą informaciją. Ir tai, renginio dieną, prieš žaidimą, vyko svarbiausių momentų pakartojimas bei klausimų - atsakymų sesija. Pramogos organizatoriai gerai apgalvojo ne tik scenarijų (o taip pat jį puikiai išpildė), bet ir įmanomus žaidimo posūkius, padiktuotus žaidėjų. Taip pat išskirčiau išradingumą, draugiškumą ir sąžiningumą bei neleistinų veiksmų netoleravimą, taip išsaugant savo gerą reputaciją. Iki kitų kartų!
Puikus bendravimas.Fainas renginukas
Visiem rekomenduojiu siuos organizatorius! Tikrai gera aplinka, draugiska ir smagi atmosfera.
Viskas puikiai organizuota. Saziningi ir supratingi organizatoriai.
Visada smagu sugrizti! :)
Gera aplinka, draugiski zmones, jeigu kas atsitinka - visalaika padeda. Mano nuomone musio frontas kolkas geriausia įmone, kuri rengia airsoft renginius.
Puiki vieta praleisti diena. Smagus zemelapis. Teko paprakaituoti bet kolektyvas tikrai ne is kelmo spirtas ir visi linksmu plauciu zmones. Kuribingi organizatoriai, dovana "Sauktinis kvietima atlikti pareiga" puikiai sukure ir iteike asmeniskai saukiamiesiams.... taip ir toliau !
Labai geras ir artimas organizatorių bendravimas, žaidžiant pirmą karta nepasijuto atskirties, viską puikiai paaiškino ir papasakojo, išsamiai ataskė į klausimus, net po kelis kart tuos pačius. Įranga nuomai taip pat nebloga, aplinka tinkanti žaidimui, scenarijus kūrybiškai sugalvotas. Žmonės taip pat renkasi draugiški ir pozityvūs.
Pirmas mano airsofto žaidimas buvo mūšio fronte, labai patiko. Žaidimai būna suorganizuoti gerai. Kiekviena karta parenkamas įdomus žaidimo scenarijus. Aplinka taip pat nuolat keičiasi, todėl įdomu žaisti. Visi žaidimo dalyviai draugiški.
Lankomės čia jau gan dažnai. Puikus bendravimas ir aptarnavimas. Organizatoriai gerai nusiteike ir mielai viską paaiškina, jei kyla klausimų. Teisėjų darbas irgi puikus. Grįšime čia dar ir dar :) Rekomenduojame ir pradedantiesiems ir jau pažengusiems!
Renginių vedėjas Tomas Eigertas
2018-06-16 21:40:23 IP 2ju3ktrq
Kolektyvas!!! Ačiū Jums! Organizavome draugui bernvakarį ir tai buvo puikiausias sprendimas kurį padarėme išsirinkdami jus. Viskas buvo profesonaliai! Atsižvelgė į mūsų lūkesčius bei norus, sudėliojo žaidimo planus bei pasiūlė net keletą žaidimo variantų iš kurių galėjome rinktis ir miksuoti žaidimo eigoje, ginklai veikė be priekaištų ir žaidimas buvo tikrai sklandus. Teliko tik pilnai pasinerti į airsoft žaidimo pasaulį :)) Visi laimingi ir apsipatenkine leidome kulkas vienas į kitą, gal kartais net per arti ir per aršiai, bet adrenalinas padarė savo, skaudžias vietas kūne susiskaičiavome tik po žaidimo :D Pavarėm kaip reikiant, visi iškeliavom pasikrovę geriausių emocijų!! Iki susitikimo Jūsų mūšiuose!!!
Teko sudalyvauti antrą kartą "Mūšio frontas" organizuotame renginyje ir pirmą kartą Vievio poligone. Labai patiko vieta. Didelis plotas, įvairi vietove, miškas, medžiai, krūmai ir pastatai. Yra kur pajudėti ir pamąstyti apie taktinius manevrus. Kaip visada pabaigoje laukė skani košė, už ką ypatingas Ačiū, šauniai virėjai. Visiems rekomenduoju "Mūšio frontas" renginius.
Visada puikus žaidimo scenarijus. Organizatoriai reaguoja į dalyvių pastabas. Teko dalyvauti visuose poligonuose, ir viskas paruošta 100%. Kiekviename žaidime pasirūpinta vandeniu ir maistu. Tikrai vieni iš geriausių organizatorių, linkiu nesustoti ir auginti Airsofto bedruomenę.
Airsoft tipo žaidimą teko žaisti pirmą kartą. Labai palyginti neturiu su kuom. Bet kiek teko kalbėtis su kitais, kas labiau įlinkęs į temą, tai įvertino "Mūšio frontas" komandos organizuojamas kovas labai aukštai. Teko žaisti šturmą, 2018-04-22, tai patiko ir organizavimas pačio žaidimo, scenarijus, bei organizuoti pietus po mūšio, košė buvo puikiai paruoštą, dėkui virėjai ar virėjams.
Labai faini renginukai, viskas idomiai ir gerai suplanuota. Siulau visiems isbandyt sia pramoga!
Labai patiko praeitas zaidimas, veiksmo netruko, organizatoriai saunuoliai pasirupinu viskuo
Žaidimai labai gerai suorganizuoti. Įdomu scenarijai. Per brifingą viskas aiškai paaiškinama. Vienas geriausių airsofto organizatoriu Lietuvoje.
Vieni išskirtinesnių airsofto organizatorių Lietuvoje, Savo žaidimuose pasižymi originalumu, įdomiomis misijomis ir žemėlapiais. Reaguoja į pastabas ir pasiūlymus siekiant gerinti žaidimo kokybę ir orientuojasi į žaidėjus, o ne tik siekia prastumti žaidimą. Stipriai taikosi būti tituluojami Nr. 1 Lietuvoje.
nuostabus renginis ir scenarijus, dalivzusiu dar kai galesiu :). aciu organizatoriams uz nuostabei pralesta laika
Labai maloni ir gera patirtis zaideju ir organizatoriu atzvilgiu
Dalyvauti kolkas teko pirma kartą, kartu su savo draugu ir galiu teigti, kad tai buvo toli gražu ne paskutinis kartas. Dėka mūšio fronto užsikrėčiau šiuo žaidimu. Gaila, kad negalėsiu dalyvauti velykiniam evente. Šiaip visi organizaciniai dalykai tikrai buvo pildomi super, į kiekvieną pastabą reaguojama, organizatoriai nuolat stebėjo ir prireikus išsakė pastabas žaidėjams. Tikrai rekomenduočiau visiems nemėgstantiems namie sėdėti atvykti į Mūšio frontą ir išbandyti šį puikų žaidimą.
Zaidimas buvo tikrai smagus, visi atejo laimingi ir pasiruose karui, nors ir pakliuvo vienas ar kitas sukciautojas kurio nepastebejo savanoriai ir priziuretojai zaidimas tikrai buvo vykes ir smagus. Maistas po zaidimo irgi visad labai skanus buna.
Ričardas (RIČIS)
2018-03-19 12:56:58 IP 2e913jmb
Dažnas dalyvis su visa komanda GhostDivision! MŪŠIO FRONTO organizuojamuose žaidimuose. Scenarijai įdomūs, žaidėjai renkasi tvarkingi ir motyvuoti praleisti gerai laiką. Organizatoriai iškilusias problemas sprendžia vietoje, nors ir ne daug jų būna. Rekomenduoju atvykti ir išmėginti jėgas.
Pirma karta dalyvavau, nes buvo smalsu pabandyti ir labai patiko. Organizatoriai tiesiog puikūs, visi draugiški, dauguma žaidėjų mokantys elemntarius taktinius judėjimus kurie padaro dar labiau įsijausti į tikra mūšį. Tik norėtūsi daugiau nuomojamų ginklų ir dedesnio pasirinkimo. Viskas buvo puiku, važiuosiu ir į kita organizuojama mūšį, nes kabliukas geras.
Mantas 2017-12-31 16:36:52
Organizuojami zaidimai visiskai neatitinka elementariu saugumo reikalavimu, kurie yra butini.
Donatas Antonovas - tai zmogus su kauke prisirases pats sau tik teigiamu komentaru. Zmogus yra probleminis. Niekam nerekomenduoju (Jam zmoniu saugumas antraeilis dalykas).
Bijai vilko - neik į mišką. Ne iš vatos gabaliuku susirenkam pasimėtyt. Dėl saugumo kreipkis į kitus dalyvius kurie žaidžia N metų ir nemato bėdos jei kas sukelia šiek tiek skausmo. Matau esi nukentėjęs per žaidimą... atsargų ir dievas saugo. Žaidžiu jau virš 2 metų ir dėl saugumo kalti ne orgai o patys žaidėjai. yra ir piktybinių žaidėju, bet tam yra "juodasis sąrašas", jei kuris prisidirba - pas tą organizatoriu jis dažniausiai nebeturi galimybės dalyvaut žaidimuose. Ir taip pas daugelį Lietuvos orgu yra. Tad jei šitas hobis ne tau, tai neverkšlenk ir eik su Lego žaist.
Keletą kartų teko sudalyvauti jų organizuojamuose žaidimuose. Organizacija, taktiniai sprendimai, žaidybiniai elementai paliko gerą įspūdį. Svarbiausia jog įsiklauso į kitų nuomonę, stengiasi kad žaidimas taptų dar patrauklesnis ir saugesnis. Rekomenduoju sudalyvauti, o tuomet galėsite ir patys susidaryti savo nuomonę.
Išbandžius airsoft'a/šratasvydį Mūšio fronto organizuojamuose žaidimuise, turbūt net nepagalvoju tą dieną pasiirinkti kitą aisoft žaidomo vietą. Kiekvieną kartą vis naujas žaidimo senarijus. Organizatoriai išbando naujus senarijus, suteikia visą reikalingą informaciją, stengesi sužinoti kiekvieno žaidėjo nuomonę apie surengtus žaidimus. Puikus rengėjai. Rekomenduoju visiems!!
Puiki kompanija organizuojanti vienus geriausių airsoft žaidimų Lietuvoje. Organizatoriai visada pasiruošę, sugalvoja pačius įdomiausius scenarijus ir juos išpildo. Žaidimų teritorijos neeilinės, sudominančios tiek naujus, tiek patyrusius žaidėjus. Jeigu kyla kokių nors klausimų, visada paslaugiai į juos atsako. Jeigu norite išbandyti airsoft malonumus, siūlyčiau rinktis būtent šią įmonę, kainos ir kokybės santykis tobulas.
Marius Lisauskas
2017-12-04 18:28:30 IP 2h85a39n
Labai patikima kompanija, organizuotas ir veiklus kolektyvas. Galima pasitikėti 100%. Puikiai suorganizuoti žaidimai.
Mūšio frontas - sėkmingai dirbanti kompanija, kuri šratasvydžio bendruomenėje įnešė naujų vėjų. Kokybiškai žiūri į žaidimų parengimą, skiria dėmesį saugumui, siūlo įvairius scenarijus. Teko dalyvauti keliuose viešuose jų rengiamuose žaidimuose ir tikrai nenuvylė. Pagirti turiu už tai, kad turi "juodąjį sąrašą" asmenų, kurie žinomi kaip piktnaudžiaujantys ir nesąžiningi žaidėjai ir jie nėra priimami. Žaidimo poligonų pasiūla taip pat yra: tiek atviro tipo miškai, tiek uždaro tipo pastatai (miesto mūšis). Pirmą kartą žaidžiantys gauna visą reikalingą inventorių: ginklai, aprangos, veido apsaugos ir t.t. Rekomenduoju bernvakariams, šventėms ir gimtadieniams arba rimčiau žaidžiantiems irgi sudalyvauti - nenusivilsite.
Marius Lisauskas
2017-10-30 08:26:01 IP 5f4sof83
Labai šaunūs vyrukai, geba suorganizuoti geriausius scenarijus, jų atliekamas darbas yra labai aukšto lygio. Žodziu rekomenduoju:)
Išbandžiau ne karta, tikrai esu patenkintas teikiamomis paslaugomis. Padaro viską kad liktu patenkinti žaidėjai, draugiška atmosfera, komandinis darbas. Kainą atitinka suteiktą paslaugą. 10+
"Mūšio Frontas" - vien pavadinimas viska pasako. Išbandėm šią pramogą su draugais, galiu pasakyti drąsiai už visus kad buvo super nuostabu. Įspūdžiai visai savaitei liko visiems ir dar ilgiau. Verta ir rekomenduoju išbandyti. Vadovai organizuoti, įranga tvarkinga, veikianti tiksliai ir kantri. Instruktažas tikslus ir tvarkingas, saugumas ir rūpestingumas didelis iš visų organizatorių pusės. Draugiškumas tai pat didelis ir malonus. Kompanija puikiai organizuota, bei instruktažai geri ir apmokymai, duodamos apsaugos, informuojama tiksliai ką turėt, kaip apsirengti, viskas be klaidų. Saugumą vertinčiau 9 iš 10 balų. Išbandžiau ir dar kartą ne tik Aš bet ir draugai bandys.

Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Leto projektai
KAMADO BONO

Adresas: Verkių g. 27, LT-09108 Vilnius.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; interneto parduotuvės; keramikos gaminiai.
Įmonė veiklą vykdo dvejomis kryptimis: 1. Kamado BONO – tai lietuvių sukurtas Kamado kepsninių prekinis ženklas, lyderiaujantis Lietuvoje ir pripažintas užsienio grilio bendruomenių. Kamado Bono yra viena sėkmingiausių, patikimiausių ir sparčiausiai augančių įmonių Europos mastu. Finansial Times 2022 metais...
American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Baltic Tours Group, UAB – kelionių agentūra, kelionių organizatorius, turizmo paslaugų rinkinio pardavėjas ir lėktuvo bilietų platintojas, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: poilsinių ir pažintinių kelionių rezervavimo sistema Baltictours.lt, atvykstamojo turizmo kelionių...

Lietuvoje pristatytas naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB"
Lietuvoje pristatytas naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB"
"Mulsanne" limuzino prabanga ir absoliučiai nauji horizontai. Tokiais epitetais "Bentley" prieš keletą mėnesių pristatė naująjį savo flagmaną – "Bentayga EWB" su 18 centimetrų ilgesne baze. Gruodį...
Ignalinos atominė elektrinė: elektros negamina, bet darbuotojams iššūkių nestinga
Šių metų pabaigoje sukanka 13 m., kai VĮ Ignalinos atominė elektrinė (IAE) nustojo gaminti elektros energiją. Tačiau ir šiandien įmonėje dirba per 1.600 žmonių. Kas vyksta elektrinėje, kokius...
"Švyturio" naujovė skatins tvaresnį pakuočių naudojimą
"Švyturio" naujovė skatins tvaresnį pakuočių naudojimą
Augančios energetikos kainos, pakuočių žaliavų trūkumas ir Europos Sąjungos tikslai tvarumo srityje duoda postūmį šalies gamintojams ieškoti pakuočių alternatyvų. Didžiausias Lietuvos aludaris...

Ar ketinate pradėti investuoti?

Nike 111,36 +2,80%
Google 93,95 -1,26%