Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mūrvela, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mūrvela

Atsiliepimai apie Mūrvela, UAB

Ąžuolų Ūkis

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Mūrvela, UAB

Gamintojai, visai gedos ir sazines neturite (ar gal tik gaminti nemokat:).
Jusu si grazi ir skani desra 30% is nekramtomu sausgysliu ir per tris dienas apgleumija ir apipelija !
SEDEVRAS !
Aš kaip tik teigiamą atsiliepimą norėjau parašyti. :) Ideali dešrytė, suprantu, kas įpratęs valgyti tas sausesnes, kad gali atrodyti kaip faršas, bet kai ieškojom kaip tik tokio tipo ir iš įvairių ūkininkų bandėm, bet vis neradom TO skonio, tai labai apsidžiaugėm radę Ąžuolų Ūkį. Mūsų šeimos skoniui kaip tik tai, ko reikia. Ačiū.
deja turiu sutikti su visais anksciau isdestytais atsiliepimais, pirkau kumpine desryte tikejausi skonio o cia tik zalias farsas sukistas, jei gamintojai teigia kad jie valgo tokia desryte, tai noreciau pamatyt ju akytes kai valgytu mano isigyta Maximoje nors ir ju pagaminta, gal butu laikas padaryt isvadas, juk nemaloniu atsiliepimu jau ne vienas o jie vis arijas skoniui ir dumui (kurio nera) dainuoja. Manau tuojau nebepirksim sio gamintojo gaminiu ir bus jam jo gamyba tik prisiminimas blaskomas kaip dumas
"AZUOLU UKIUI" 2018-12-22 21:10:18
Siandien isigijome gamini grazioje pakuoteje ir skambiu pavadinimu - AZUOLU UKIS/SKILANDINE DESRA (ranku darbo/is meiles lietuviskoms tradicijoms/saltai rukyta ant alksnio malku ir t.t.) Toliau rasoma kaip isgaunamas naturalus dumas, koks yra tinkamas dumas, kaip kurdami AZUOLU UKI tikejo tradicijomis, ju stiprybe ir norejo kad tai kas kurta simtmeciais - butu issaugota ateities kartoms.. Kad visa UKIO produkcija gaminama tik rankomis ir sauso sudymo..Ir vel kartojasi - ant naturalios medienos malku..
Pradziai siek tiek sudeties: E575;E621;E300;E301;E250, kvieciu skaidulos, laktoze, dekstroze, gliutenas - CIA TAI KAS KURTA SIMTMECIAIS ATEITIES KARTOMS...?
Toliau dar graziau.Pradarius pakuote tikejomes pajusti rukyklos kvapa.NERA. Na, sakome gal isduko) Skonis..na tiesiog nesulyginamas - ar esate kada ragave automobilio padangos? Taip, Jus teisus.Padanga ko gero vistiek turi skoni.Si desra neturi nieko - tiesiog i kutuzina (apvalkala) sugrustas pasudytas zalias farsas.Apie alksnio malku kvapa galite pasvajoti - greiciau jauciasi apvalkalo plastmases-gumos kvapas.Ir skonis.Nuo jo isitraukes i zalia slapia ismirkyta farsa. (TIKRAI NE SAUSAI SUDYTA)

Visa ta grazi pasaka ant pakuotes apie ateities kartas, duma ir t.t. - sakykite kas jums ja sukure? Nes jus supratimo apie tai neturite jokio ir visiskai.
Tiesiog parodija - visi skambus teiginiai ant pakuotes kardinaliai priestarauja pakuotes turiniui.

Pasiuleme suniukui.Needa.

Ir pabaigai. I siukslyna ismeteme 7.70 eur.
Laba diena, Ąžuolų ūkis yra nuoširdu ir tikra. Kritikuoti tai yra lietuviška savybė ir labai stipri. Sukurkite savo Pasaką, apipavidalinkite, parduokite savo Pasakos idėjos kokiam nors dideliam tinklui ir padarykite geresnę šimtą kartų Pasaką už visus kitus Pasakų kūrėjus. Gaukite metų Debiutanto nominaciją ir Lietuvos metų Pasakos apdovanojimą. Tikrai tik tiek ne daug reikia, kuriant tik Pasaką, kuri susilaukia sėkmės. Linkiu Jums kuo didžiausios sėkmės. Ačiū už Jūsų nuomonę.

Pasiuleme suniukui.Needa.

Ir pabaigai. I siukslyna ismeteme 7.70 eur.
Sveiki, aš taip pat noriu išsakyti savo nuomonę apie jūsų gaminamas dešras.Pirkau skilandinę dešrą, tikėjausi, kad tai bus tikrai skani dešra, bet teko nusivilti.... NESKANI !.Ką ten jūs visi gamintojai dedat į tas dešras, kad jų valgyt negalima, kodėl jos tokios rūgščios ?. Aš irgi norėjau paklausti- ar jūs patys jas valgot, jei taip - ar jums tikrai jos skanios ir po to nereikia gerti vaistų nuo skrandžio.
Eimutis 2018-08-27 19:09:39
Aciu uz atsakima, bet mesa nuo kremzliu as dar skiriu, ir tikrai nepatarciau niekam valgit jusu produkcijos.
Kaip ir minėjau ankščiau ten kremzlių nėra iš kur atsirasti. Dešros gamybai naudojamas pats maistingiausias galinis bekonų kumpis, kuris yra be kaulo, be lašinio ir be gyslų, be odos. Jei produktas netiko Jūsų skoniui, tai nereiškia, kad jis blogas ir kitiems nerekomenduotumėte. Aš Jūsų vietoje kaip tik kitiems rekomenduočiau dėl objektyvaus įvertinimo. Tam ir konkursuose yra komisijos, kad nebūtų sprendžiama pagal vieno žmogaus nuomonę. Taip pat noriu priminti, kad rašant komentarus reikia naudotis taisiklingu lietuvišku raidynu ir stengtis išvengti gramatinių klaidų.
Eimutis 2018-08-26 17:13:57
Idomu butu suzinot ar jus patis valgot sovo desras?Atsiprasau bet eigu as moku 9.90 uz kilograma desros tai noriu kad kaina atitiktu kokibe, o negauti desra prikimsta abejotina kokibes mesa ir kruva kremzliu.
Eimutis 2018-08-26 17:13:57
Atsako gamintojas. Taip valgome ir nuolat degustuojame. Nes tik tokiu būdu galima išsiaiškinti ką reikia tobulinti ir kur dar reikia gerinti technologinius įgūdžius. Dešra Kumpinė yra gaminama iš bekono kumpio, malama per stambesnės frakcijos sietelį. Todėl kai kurie gabaliukai gali būti “sunkiai įkandami” žmonėms dažniau vartojantiems smulkaus malimo arba virtas dešras. Manau kg kaina 9, 90 Eur nėra labai didelė. Galima dešrą nusipirkti ir už dvigubai tiek. Bet ar tikrai stebuklą rasite. Manau šioje situacijoje geriau rinktis smulkesnio malimo, mes siūlome Ūkininkų dešra. Kaip tik nuo rytojaus bus akcija, tad degustacijai bus galima įsigyti pigiau. Bet natūraliai pagamintame gaminyje stebuklų nėra. Yra tokia kokia yra, nes gamtoje nėra nieko tobulo.

ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dujos, dujų įranga; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
Biurų darbuotojus sportuoti skatinantis "OnePass" pritraukė 160.000 Eur investiciją 11-21 12:50
Viena narystė – visi sporto klubai. Tokią idėją siekiantis įgyvendinti startuolis "OnePass" (UAB "Sporto planas") pritraukė akceleravimo fondo "70 Ventures" 160.000 Eur dydžio investiciją. Lėšas...
Rinkimų kartelei ieškoma aukso vidurio
Rinkimų kartelei ieškoma aukso vidurio 11-21 12:29
Seimo dauguma žada nuleisti šiuo metu 5% siekiančią parlamento rinkimų kartelę. Greičiausiai bus pasirinkta 4% riba, nes valdantiesiems nepavyko surinkti balsų, kad būtų pritarta 3% barjero...

Ar pritartumėte mažinti patekimo į Seimą kartelę iki 3%?

AT&T 37,18 -2,16%

Dyzelis 1,94 0,00%