Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Motyvuoti atletai, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Motyvuoti atletai

Atsiliepimai apie Motyvuoti atletai, MB

Tapk geresniu nei vakar
Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Motyvuoti atletai, MB

Nuoširdžiai, konkrečiai ir išsamiai. Seminaras puikus, labai fainas aiškinimo/bendravimo stilius. Tikrai buvo naudinga ir įdomu.
Pirkau el. parduotuvėje, daiktai super, o ir bendravimas operatyvus bei malonus. Ačiū!
2021-02-04 10:18:49 IP 2db1u33o
Kliente 2021-02-04 09:27:20
Esu išbandžius 3 planus kitu specialiatu. Šitas man pasirode labai miltelinis. Dar atleistina, kad paprastas, na bet deriniai kazkokie tragedija (ne šefo tragedija, bei eilinio žmogaus tragedija) Maisto specialistas nesugebantis pateikti rekomendaciju kuom pakeisti proteino miltelius manau neturi pakankamai žiniu arba nieko nenori kito siulyt. Pusryčiai: proteinas, uzkandziai (70proc proteinas), vakarienei 2-3 patiekalai su proteino milteliais. Del konsultacijos irgi likau nustebus. Jei as nevalgau makaronu ir jie man neskanus ir klausiu kuom galiu pakeisti jus atsakot "keiskit iprocius". Wtf. Čia tas pats, kad tau liepciau valgyt silke, kurios tu negali pakesti ir sakyciau "valgyk ir keisk iprocius", čia logika? :D
Sveiki, Gerda V.,

Ačiū už Jūsų komentarą.
Peržiūrėjome mūsų susirašinėjimą ir turime visus laiškus, kuriuose nesate nei karto klaususi apie makaronus. Taip pat, Jums paprašius rasti alternatyvą baltyminiams milteliams atsakėme visus galimus produktus į kuriuos juos galite pakeisti. Taip pat suteikėme konsultaciją daugiau nei 8 klausimus ir negavus jokio vėlesnio atsakymo supratome, jog viskas tenkina.
Būtų džiugu, jog neskleistumėte melagienų, o jeigu turite klausimų ar ypatingų norų, visuomet galite kreiptis ir mes padėsime.
2021-01-09 11:23:38 IP 28lgaq6c
Pirkau plana 2020-07-26 01:37:28
Pirkau plana, niekovertas. Ta prasme as pati susideliojus sau maista numeciau daugiau svorio, negusu jo sabloniniu planu. Ta prasme man jis nebekelia jokios motyvacijos, kai matau soc.medijoje valganti sausa farsa, blynus ir savo bynatbateri. Kasdien tas pats. Neisivaizduoju kaip kiti zmones juo dar pasitiki. Su jo sporto ir mitybos programom pasensit anksciau laiko. Jo pacio tevas daug geriau atrodo nei jis pats (soliariumu, saules sukepes ir pasenes anksciau laiko) NEPATARIU JO PASLAUGU ir neverta moket tokiu kosminiu pinigu uz tai, kagalit rast internete ir imt po pitaka siuntinedami kitiems sablonini plana. P. Smes su drauge abi sakemes pas ji planus. As gan stambi, jidaug lieknesne. Mes gavom identiskus planus
Sveiki, pirkau planą,

Ačiū už Jūsų komentarą.
Labai apgailestaujame dėl Jūsų patirties.
Iš Jūsų teksto suprantame, kad turite asmeninių nuoskaudų, kas neliečia įmonės veiklą ir kitus specialistus dalyvaujančius joje. Būtų šaunu, jog rašytumėte komentarus konkrečiai apie problemą be asmeniškumų ir įžeidimų.
Su malonumu atsakytume į Jums rūpimus klausimus ir atliktume korekcijas, jeigu pirmiausia būtų kreipiamasi į mus, nes matome, kad noro ir ryžto rašyti ilgus tekstus turite, tad tikimės parašysite ir mums. Lauksime Jūsų laiško ir mielai atsakysime į Jūsų visus klausimus.
2021-01-09 11:19:38 IP 28lgaq6c
Artūro buvęs klientas 2020-07-17 21:53:20
Noriu įspėti visus būsimus jo klientus. SIŪLAU NESIRINKITE ŠIO ŽMOGAUS PASLAUGŲ! Jos ne tik, kad nekokybiškos, bet ir gali pakenkti jūsų sveikatai, kalbu apie sudaromus neva mitybos planus, kurie visi yra šabloniniai ir toli gražu ne individualūs. Kaip aš būdamas vaikinas, galiu gauti visą planą su rekomendacijom MOTERIM! Labai prašau, nemeskit pinigų į balą.
Sveiki, buvęs kliente,

Ačiū už Jūsų komentarą.
Labai apgailestaujame dėl Jūsų patirties.
Ar gavę planą, kuris Jums pasirodė "moteriškas" Jūs kreipėtės į mūsų komandą dėl paaiškinimų ir korekcijų?
Planai sudaromi individualiai pagal kliento užpildytą anketą. Kiek tiksli anketa, tiek tikslūs sporto bei mitybos planai.
Planus sudaro specialistai ir visada yra klaidos tikimybė, kurią tikrai galime išspręsti, jeigu mums pranešama, kas spėjame nebuvo padaryta. Lauksime Jūsų laiško ir tikimės šį nesklandumą išspręsti.
Artūro buvęs klientas
2020-07-17 21:53:20 IP 2juafsm6

Ateities vartai
Adresas: Rožių g. 16, Bartonių k., LT-55310 Jonavos r.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; autokosmetika; higienos reikmenys; kosmetika, parfumerija; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; valymo priemonės.
Tarpininkaujame jau beveik 5 metus! Mes randame geriausias ir naujausias inovacijas ir padedame Jums jas įsigyti už prienamą kainą. Esame tarpininkai ir tarpininkaujame su stambiu inovacijų pardavėju rytuose, todėl Jums galime pasiūlyti ne tik prieinamą kainą ir suderintą pristatymą iki Jūsų durų, bet ir išskirtinį...
ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...
Araneta
balduturgus.lt

Adresas: Drobės g. 62, LT-45181 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
balduturgus.lt – nauji baldai žemomis kainomis! Mes siūlome platų naujų baldų asortimentą, tinkantį įvairiai namų erdvei ir skoniui, bet svarbiausia – įvairiam biudžetui. Nepriklausomai nuo Jūsų stiliaus ir turimos sąmatos, paverskite savo namus vieta, atspindinčia Jūsų asmenybę! Mūsų asortimentas yra nuolat...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...

Daugiau nei pusė gyventojų mano, kad G. Nausėda turėtų tęsti dalyvavimą EVT
Daugiau nei pusė gyventojų mano, kad G. Nausėda turėtų tęsti dalyvavimą EVT 04-23 07:56
Daugiau nei pusė lietuvių mano, kad prezidentas Gitanas Nausėda ir toliau turėtų atstovauti šaliai Europos Vadovų Taryboje (EVT), rodo naujienų agentūros BNS užsakymu "Vilmorus" atlikta apklausa.
Su A. Navalno būkle susipažinę gydytojai įspėja jį nedelsiant nutraukti bado streiką 04-23 07:21
Kalinamo Rusijos opozicijos lyderio Aleksejaus Navalno gydytojai ragina jį nedelsiant nutraukti bado streiką, įspėdami, kad jis gali mirti tuojau pat – bet kuriuo metu.
"Švyturys" pradėjo vakcinaciją: norą skiepytis išreiškė 80 proc. darbuotojų
"Švyturys" pradėjo vakcinaciją: norą skiepytis išreiškė 80 proc. darbuotojų 04-23 04:13
Lietuvos gyventojų vakcinacijai nuo COVID-19 įgaunant pagreitį, didžiosios šalies pramonės įmonės noriai priima valstybės suteiktą galimybę skiepyti savo komandas. Didžiausias šalies aludaris...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

AT&T 31,36 +4,15%
Oracle 74,87 -2,33%