Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Motomafija, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Motomafija

Atsiliepimai apie Motomafija, UAB

Mums rūpi Jūsų SAUGUMAS ir STILIUS
Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Motomafija, UAB

Prastas aptarnavimas perkant interntu. Vėlavo pristatyti prekę ir nesulaukiau jokios išankstinės informacijos ar perspėjimo, nors prieš tai gavau patvirtinimą, kad tikrai bus pristatyta laiku.
Linkejimai Vilniaus Motomafijai - aptarnavimas super! Pirkau pries 3 metus, pirkau dabar ir manau pirksiu ateity kai kazko reikes.
Sveiki linkejimai nuo Klaipedos..Esu patenkintas kokybiškomis prekėmis, aptarnavimu, mandagumu, visada patars kas geresnio, kas naujesnio ir tau patars kas tau tinka, šauni sukurta komanda 10 balų, , ko bereiktu žinau kur kreiptis juk Motomafija pades betkada.Sekmės didžiulės jums Klaipėda
Visada apsilankymas Klaipėdos parduotuvėje labai malonus! Su vyru liekame patenkinti aptarnavimu ir draugams rekomenduojame!
Puikus pasirinkimas ir kokybiškos prekės. Su žmona esam patenkinti šalmais bei visa apranga. Merginos tikrai išmano savo darba
Šaunuoliai, profesionaliai ir mandagiai aptarnavo. Įsigijau visą komplektą, kuriuo esu labai patenkinta.

Ateities vartai
Adresas: Rožių g. 16, Bartonių k., LT-55310 Jonavos r.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; autokosmetika; higienos reikmenys; kosmetika, parfumerija; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; valymo priemonės.
Tarpininkaujame jau beveik 5 metus! Mes randame geriausias ir naujausias inovacijas ir padedame Jums jas įsigyti už prienamą kainą. Esame tarpininkai ir tarpininkaujame su stambiu inovacijų pardavėju rytuose, todėl Jums galime pasiūlyti ne tik prieinamą kainą ir suderintą pristatymą iki Jūsų durų, bet ir išskirtinį...
ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Langė
Oras vanduo šildymas, langai, durys

Adresas: Laižuvos g. 18, LT-89213 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; gamyba; langai; mažmeninė prekyba; šildymas, įrenginiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Mūsų komanda tiekia ir montuoja šilumos siurblius oras vanduo visoje Lietuvoje bei užsienio šalyse. Įmonė sukaupusi daugiau nei 15 metų darbo patirtį, todėl gali pasiūlyti praktiškų ir optimalių sprendimų Šilumos siurbliai oras – vanduo tai vienas iš efektyviausių ir ekonomiškiausiu modernaus šildymo būdų. Šis...
Araneta
balduturgus.lt

Adresas: Drobės g. 62, LT-45181 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
balduturgus.lt – nauji baldai žemomis kainomis! Mes siūlome platų naujų baldų asortimentą, tinkantį įvairiai namų erdvei ir skoniui, bet svarbiausia – įvairiam biudžetui. Nepriklausomai nuo Jūsų stiliaus ir turimos sąmatos, paverskite savo namus vieta, atspindinčia Jūsų asmenybę! Mūsų asortimentas yra nuolat...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...

Lietuvos socialdemokratų darbo partijai vadovaus J. Pinskus
Lietuvos socialdemokratų darbo partijai vadovaus J. Pinskus 06-19 15:28
Lietuvos socialdemokratų darbo partijai (LSDDP) nuo šiol vadovaus Seimo narys Jonas Pinskus, pareigose pakeisiantis Gediminą Kirkilą.
Už statinį Naujamiestyje pasiūlė daugiau nei 1 mln. Eur, ant prekystalio dar dės NT už 21 mln. Eur 06-19 14:19
Penktadienį pasibaigusiame Vilniaus Gedimino technikos universiteto rengtame aukcione už valymo įrenginių pastatą Naugarduko gatvėje pasiūlyta daugiau nei 1,17 mln. Eur.
D. Miniotas. "Amazon" pamokos besikuriančioms elektroninės prekybos platformoms: kaip nepažeisti konkurencijos teisės 06-19 12:22
Lietuvoje vis sparčiau populiarėjant elektroninės prekybos platformoms, kurios suteikia galimybę prisijungti įvairiems prekybininkams, taip atveriant vartus į kur kas platesnę vartotojų...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 565,59 +2,58%
Goldman Sachs 348,83 -3,50%