Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Molupis ir Ko, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Molupis ir Ko

Atsiliepimai apie Molupis ir Ko, UAB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Molupis ir Ko, UAB

Molupio produkcija, nors nedideliais kiekiais, Jau daug metu prekiaujame paviljone Gargzduose/Laugaliu pensionatas/Atvirai pasakysiiu, cia stengiamasi gaminti kuo kokybiskesne produkcija.Ypac tai pasakytina apie duona.Kartais jos pritrukstame ir parsivezame is Maximos Klaipedos duonos ir, deja, dazniausiai patys ja turime suvalgyti, nes zmones reikalauja Molupio duonos.Gardzios ir Molupio bulkutes, ypac su lasinukais, gerai perka kepta duona su cesnakais.
Parduotuves savininke Elena Venckiene
Atsargiai su grąžom už prekes Vytauto g. pardavėja nemoka suskaičiuoti ir žiūri kaip senesnio amžiaus žmogų apgauti. Ne kartą tokius pačius atsiliepimus girdėjau. prie mano akių šiandien lygiai taip pat buvo. Pardavėjos be kultūros. tik neigiami atsiliepimai.
Kaip būdavo smagu pas Jus užeiti apsipirkti. Visada lankydavausi Vytauto g. 77a, o dabar nera ko ir eiti, tuščios lentynos....
Aš apie molupio didyjį batoną. Beveik visos įmonės seniai vaikosi kuo didesnių pelnų ir batonus kepa išpustus gal su kokiais purikliais ar kuo, kad kai suspaudi nieko nelieka. Molupio batonai išliko senoviški, skanūs, paklausūs, bet dabar pastebiu, kad jie jau pakito. Ta pajuto pirkejai ir neistustina taip greit lentynų. Gaila, labai gaila. Noriu ankstesnio Molupio batono
labai skani produkcija, o ypac malonu, kad kainos tokios zmoniskos.tikrai dar nieks nenuvyle.ilgu jums gyvavimo metu ir toliau dziuginkit musu skrandukus tokiaias skanestais.
neskanus tinginys....arba kitaip sita produkta pavadinkit
Sveiki.Snd.nusivyliau Jusu gaminiu.Iejus i "Molupio" prekybos kioskeli, tikejomes nusipirkt kazka skanaus ir sviezaus.Niekada anksciau neabejojom kokybe.Bet vos paklausus ar spurgos su karamele, atsakymas buvo- taip, ir siandien atveztos!!!!!!Tai brangieji man atsakykit, kiek pas Jus iskeptas gaminys galioja? Vos viena para?Skonis baisiau nei baisus, sudziuvusios, o ir karamele su kazkuo praskiesta ir turi specifini skoni...Tai gal jei jau galiojimas baigiasi, pazymekit ta preke, ir kaina sumazinkit bent puse kainos????As manau, kad atsiras zmoniu kuriems galbut tiks ir patiks....Nenesiau si karta atgal, ir ateiti nenesiu.Sekanti karta rasysiu ne Jums, o tam, kas tokius dalykus stabdo....Ir pirksim butinai, tik deja nepaskanavimui, o ivertint kokybe....Su pagarba smalize-Jurbarkas :) 2015.11.13 Beja, i kliantu skundus ar pagyrimus turetu buti atsakymai is"MOLUPIS IR KO", bet kaip suprantu cia vadovui visiskai vienodai...Svarbu pinigai gerai plaunami!!!
MODESTA 2014-04-24 09:31:37
LABAI ESU PASIPIKTINUSI JUSU PARDAVEJA, KURI DIRBA KURSENUOSE JOVARO PREKYBOS NAMUOSE JUSU SKYRELIJE.AS NESUPRANTU AR JI DIRBA LAISVU GRAFIKU, KADA NORI TADA ATEINA?ATEJUS DUONOS NUSIPIRKTI NUO RYTO NEGAUSI, PER PIETUS JI ISEJUSI VAIKO APKIRPTI, VAKARE ATEJUS16:45 JOS JAU NEBERA.KAI JAI PAREISKIAU PRIEKAISTUS JI PASAKE KAD AS JAI NENUSTATINECIAU DARBO VALANDU.JUSU PRODUKCIJA MAN PATINKA, BET PAS TOKY NEMANDAGU ZMOGU NET KOJOS NENESA APSIPIRKTI.KADA PRADESIT REAGUOTI?
Tu gal ussiciapk as esu jos sunus ir jeigu reikejo aiti apsikirpt ji mane nuvede apkirpt ir gryzo ir ji nieko nesake kad nenustatineja ar ka jeigu jai reikia kur nors iseit tai netavo reikalas. Ir ji ateina laiku o tu nieko daugiau nemoki tik meluot turbut.
mano pastebejimas yra toks, kad dauguma kas cia graziai apraso produkcija yra vienas ir tas pas IP adresas 82.135.197.20 tai vadinasi is to pacio kompiuterio rase ir pirkeja, ir apsilankesis, ir Meta ir naujas skonis, ir mano manymu cia pati imone reklamuoja o ne pavieniai zmones
Molupio kepyklos parduotuvėje dirba labai nemaloni (savo charakteriu)pardaveja, vardo nežinau, nes jos nesegi vardiniu korteliu. Bet tokia apie 50 metu, smulki, trumpais, šviesiais plaukais. Jai nuolat, kazkas netinka, tai pinigai per smulkus, tai centų nenori. O siandien vienam pirkejui ir grąza norejo atiduoti litais ne eurais. Jaucias labai didele virsininke. Kai šis zmogelis, pasake kad kreipsis i atitinkama zmogu, tada jau ir eurais graza atidave.
Įmonėje teko atlikti praktiką. Buvau nustebusi, kaip šiltai buvo sutikta studentė. Vadovai buvo sudominti mano atliekamomis užduotimis, buvo mandagūs. Susidarė įspūdis, kad vadovai rūpinasi savo darbuotojų gerove, tikisi pozityvių permainų organizacijoje ir siekia darbuotojų lojalumo. Kalbant apie produkciją, nuo pat vaikystės teko ragauti įvairių jūsų gaminių. Savo namie visada turiu Molupio duonos, skanių bandelių, sausainių. Esu patenkinta jūsų gaminamos produkcijos kokybe. Sėkmės:)
Ar ragavote naują kepyklos gaminį duoną skrudinimui Auksinė riekelė? Labai skani, traški, o kai paskrudini, tokį švelnų aromatą skleidžia, su sviestu vis negaliu atsivalgyti. Pabandykite.
Sveiki....sendien buvau liudininke konflikto tarp pardavejos ir klijento molupio parduotuvei....gaila man tu pardaveju, dergias is ju kas tik nori ir kaip nori, neturetu buti tokios minties kad klijentas visad teisus....ponai valdininkai, jus patys padirbkit tu vergiu daba pusmetuka kur kaime, gal tad imsit vertint tuos zmones kurie jums uzdirba pelnus....
Patys skaniausi šakočiai - minkšti, saldūs, nesijaučia jokių sintetikų - mano skoniui idealūs. Nepageskit
labai noriu padekoti molupio duonos meistrams - iskepe pagal uzsakyma nuostabia Kazimiero duona, papuose, kad net pjauti buvo gaila. veziau amerikos lietuviams - tai visi liko suzaveti. aciu jums
Laba diena, del molupio parduotuves esancios Sveksnos miestelyje. viskas butu normaliai jei galima butu ieiti i parduotuve... prie pat parduotuves iejimo yra kelmai, apauge zolemis, ne karta uzkliuvo mano vaikas ir apvirto, skaudziai susizalojo koja. pasakiau pardavejai, taciau yra nesuraguota i mano nusikundimus. ir vel tie kelmai styro virs zoliu, ju net nesimato. kas cia atsakingas? Ar gaudami pelna negaletumete susitvarkyti teritorrijos del klientu saugumo?
Labai skani duona ir spurgytes su karamele:)mažieji labai mėgsta plikytus pyragėlius su kremu:)
lankytojas 2014-04-07 18:31:28
Taip tiesa gerbiami skaitytojai priimdami svecius, klientus, naujus darbininkus aptarnavimas su zmogum kai is gatves.Mes ka bomzai ar vergai?nu o sargai pasibaisetina darbuotoja elgesi nemandagiai saiposi.Prasau patikkrinti jos intelekta ir elgesi tokiom ten ne vieta pasitikrina pas daktarus kazkoks konslageris zemo lygio aptarnavimas atsiuncia kazkoki neaisku darbuotoja, susitarineja koridoriuje kur ziuri gerb.Generalinis direktorius?Man malonu butum ten dirbti, bet paeskokit kitu durnekiu ir viena karta elgites padoriai su atvukusem zmonemis.SEKMES SPORTE!!!
šiandien apsilankiau šioje įmonėje, ieškau darbo. buvau tikrai maloniai priimtas - niekas nevarinėjo, nesiuntinėjo ir nesielgė nemandagiai. kai pildžiau gyvenimo aprašymą, pats direktorius ėjo pro šalį, pasikalbėjo, kokio darbo ieškau, ką moku. Jokių priekaištų
NIJOLE 2013-03-11 20:18:59
Molupio produkcija yra pati geriausia, kiek esame pirke, is visur ivairia duona ir kt., neradome skanesnes uz Molupio!Ir ne tik mes, bet ir daugelis zmoniu ta pati kalba!
Sutinku 100 %. Visada renkuosi "Suvenyrinę" duonelę ir "Bajorų" batoną - niekada nenusivyliau. O ir saldumynų asortimentas didelis - tikrai yra iš ko pasirinkti. Be to, labai dažnai iškepa ką nors naujo. Tikrai gera produkcija
NIJOLE 2013-03-11 20:18:59
klaipedos duona geriausia
Gerb, Lukošaiti prašau neižedineti zmoniu, labai krutas gali ka nori daryti su zmonemis, Mandagiau prasau kalbetis ir bendraquti su zmonem kada priemate i darba, Esat labai pasikeles ir negarbingas asmuo, mes esam žmones o ne žemo lygio asmenys, Mes garbingai ateinam garbingai išeinam bet uz akiu apkalbat ir pravardžiojat, Viena karta užsirausit ir bus jum gera pamoka, ir užčiaupkit sargo darbuotoja hamė ir nemoka dirbti ši darba, Gal yra pas jusu gamykloj normaliu žmoniu, tikriausia darbininkai, Mes ne negrai ir ne nusikalteliai, Jum reikiapasimokyti intelektu ir gerbkite galu gale žmonės,
NIJOLE 2013-03-11 20:27:33
neziurek, kad 100g sumazino, o ivertink kokybe ir kaina, palygink su kitu tiekeju produkcija!
Na kas cia per imone?Aptarnavimas zemo lygio, produkcija, kokybe, darbuotojai.Peskates komentarus atsiliepimus mano manimu gal reikia iskviesti audita?Gal sanepidemine ar galu gale darbo saugos inspekcija?Jus Molupio darbuotojai statote salygas, elgesys, apsauga, meluojate ir apgaudinejate.Jo majo giminiu krastas ir darote makles, mokate is dangaus.O tokia rimta imone su kokybiska produkcija.Skanu bet liudna ir apmaldu, Mano manymu nesiskaitot su kolektyvu, klientais ir verslininkais.Susimastykite ir būkite nor zmonės!!!
Eva 2013-07-17 09:39:21
Manau, kad nusišnekate :)
absurdiska situacija, visada pirkdavau mazeikiuose ju produkcija, bet nuvyle labai, kai si pirmad.vasario 24 d. nusipirkau ju produkcija, , ledinukai, , (ar kazka panasaus is pavadinimo) skanestu ir kur turejo buti kremo idaras buvo veik visi tustoki idari vos hjautesi, nors anksciau budauvo daugybes kremo viduje tu plikytu sausauniuku ar cia taupymo programa ar kokia krize pas juos, negi bandoma ibrukti klientams nekokybiska produkta -tikrai daugiau nesiruosiou pirkti kokiu pustusciu, , skanestu, ,
Kad nerimti verslininkai mes tai dar karta įsitikinom- ne karto neatsižvelgia į musu, Palentinio kaimo gyventoju, prašymus ir nusiskundimus. Metai iš metu tęsiasi tas pats, t.y pardavėju nekultūringas elgesys su klientais, jų apvaginėjimas, senų prekių įbrukimas ir panašiai. Be to Palentinyje darbo grafikas yra tik šiaip lentelė, kuri "puošia" parduotuvės sieną. Norint įeiti į parduotuvę, pirmiausia reikia užeiti į seniūniją ir paprašyti, kad pardavėja teiktųsi ateiti atidaryti parduotuvę. Tiesa, tai buvo kiek anksčiau, dabar tai pardavėjos sėdi parduotuvėje, bet atrodo tik tam, kad tarpusavyje pasikalbėtų. Susidaro toks jausmas, kad turi pats pasiimti prekes, aišku jei tokių ten yra, ir kuo greičiau dingti pro duris. Kultūros lygis "aukštas". Geriausia būtų jeigu klientui nekiltu jokių klausimų. Esant jiems, jis rizikuoja būti, geriausiu atveju, apšauktas, o blogiausiu- apvogtas.
pardavinejama sena produkcija siryt pirktu picu neimanoma valgyti, pinigai ismesti i bala.
Nu dėl šimtalapio tai galiu ginčytis, esu pirkusi bent tris kartus ir tikrai labai skanus pyragas.
Niekam nerekomenduoju nei pirkti, nei valgyti Šimtalapio, nes tai..... tik pagerintas, jau senstelėjęs pyragas su aguonom, o kaina kaip tikro Šimtalapio. Drąsiai galiu tegti, kad tai tikras šlamštelis, neužkibkit ant meškerės. Aš turėjau didelę gėdą ir nesmagumą, pavaišinusi tokiu daiktu saldumynus mėgstančius ir apie tai išmanančius ilgai lauktus savo svečius... O visi manėm, kad pasimėgausim tikru skanumynu...
laurutis 2013-01-04 21:27:17
su klientais nebeatsiskaito bukite atsargus, meluoja, issisukineja, nerimti verslininkai
Manau, kad nusišnekate :)
Robertas 2012-11-13 08:50:11
Suskiai. sunsnukiai irt.t. Sumazino Bajoru batono svori 100gr. ir ne tik. Tai b**t dar jum mazai Kad jus pasprinktumet tuo saukstu miltu.
Noriu padėkoti Jums už tokį skanų, purų, nebyrančiu minkštimu''Bajorų'' batoną, kurį labai mėgsta visa mūsų šeima, o ypač mažieji.
vygandas 2012-06-27 17:27:19
kokia produkcija gaminat .batonai atvezti i prekyba 2012.06.27 -galiojimo data iki 06 .30. .durpyno darbuotojai uzsisake 20 vnt 'bajoru' batonu .nepirko .kieti ,kaip plyta laikosi nesupelyje viena diena . jusu produkcija atsisake pirkti.
Vygandai, kiek zinau "bajoru" batona tokiu metu jau kepe Mentora, o ne Molupis ir Ko.
kokia produkcija gaminat.batonai atvezti i prekyba 2012.06.27 -galiojimo data iki 06.30..durpyno darbuotojai uzsisake 20 vnt 'bajoru' batonu.nepirko.kieti, kaip plyta laikosi nesupelyje viena diena. jusu produkcija atsisake pirkti.

Kartagena
Maisto pramonės įrengimai ir žaliavos

Adresas: Taikos pr. 106, LT-51165 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; konditerija, saldumynai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga; žemės ūkio technika.
KARTAGENA - 23 metai patikimas prekybos ir eksporto partneris: * Maisto pramonės įrenginiai (dozavimo linijos, išpilstymo linijos, šaldymo įrenginiai). * Restoranų ir kavinių įranga. * Pakavimo įranga, medžiagos. * Konditerijos ir duonos gamybos pramonės žaliavos. * Kepyklų įranga. * Prieskoniai ir maisto priedai...
Įrangos detalių sistema
IDS

Adresas: Kirtimų g. 49B, LT-02244 Vilnius.
Veiklos sritys: buitinė technika; elektros instaliacijos darbai; kepyklos, tiekimas; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga; šaldymo įrenginiai.
UAB "Įrangos detalių sistema" pagrindinė veikla – atsarginės detalės profesionaliai restoranų, kavinių, barų, picerijų, kepyklų, konditerijos ir kulinarinių cechų įrangai. IDS sandėlyje Vilniuje daugiau nei 10.000 pozicijų detalių, skirtų žymiausių Europos gamintojų įrengimams. UAB "Įrangos detalių sistema"...
Baltgina
Maisto pramonės įrenginiai

Adresas: K. Naruševičiaus 105, Molainiai, LT-37175 Panevėžio r.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; kepyklos; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; maisto produktai; pramonės įrengimai; restoranų, kavinių, barų įranga; tara, pakuotės; technologinė įranga.
UAB „Baltgina“ – viena didžiausių maisto pramonės įrangos tiekėjų Lietuvoje. Mūsų specializacija – mėsos produktų gamybos, skerdyklų, duonos gaminių kepyklų, konditerijos įmonių aprūpinimas įranga, įrengimų remontas bei priežiūra. Taip pat prekiaujame įvairia tara, pakavimo medžiagomis maisto pramonei. Esame...
ATRONA
MOGYI

Adresas: K. Donelaičio g. 62-408, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; kepyklos; konditerija, saldumynai; maisto produktai; sveiki produktai.
ATRONA,UAB oficialus MOGYI atstovas Lietuvoje. Skrudina įvairius branduolius, fasuoja juos ir platina. Firmos pagrindinis tikslas - pirkėjai nuolat turi gauti geros kokybės ir sveikos mitybos reikalavimus atitinkančius gaminius, kurie būtų visiems įperkami, kad pagražintų ir pragiedrintų šiokiadienius. Vengrų įmonė...

Už ekstremistinį turinį JAV milžinams Europoje grės baudos iki 4% apyvartos
Už ekstremistinį turinį JAV milžinams Europoje grės baudos iki 4% apyvartos 04-20 14:39
Europos Parlamentas (EP) pritarė pasiūlymui bausti tokias įmones kaip "Facebook", "Google" ir "Twitter" net iki 4% pasaulinės apyvartos siekiančiomis baudomis, jei jos per valandą nuo valdžios...
Stresas darbe: pagrindiniai kaltininkai
Stresas darbe: pagrindiniai kaltininkai 04-20 12:31
Beveik pusė darbuotojų šiuo metu jaučia stresą savo darbe, rodo "LinkedIn" tyrimas, kuris taip pat identifikuoja penkias didžiausias nerimo priežastis.
Reitingų lentelėje į pirmą vietą pakilo I. Šimonytė
Reitingų lentelėje į pirmą vietą pakilo I. Šimonytė 04-20 12:13
Konservatorių kandidatė prezidento rinkimuose Ingrida Šimonytė pakilo į pirmąją reitingų lentelės poziciją, nedidele persvara aplenkusi iki šiol apklausose pirmavusį ekonomistą Gitaną Nausėdą...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Pfizer 39,38 -1,25%