Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Moller Auto, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Moller Auto

Atsiliepimai apie Moller Auto, UAB

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Moller Auto, UAB

Moller Auto Savanoriai, ačiū už puikų ir paslaugų aptarnavimą. Sėkmės jums
Audi Ukmerges gatveje aptarnavimo kultura žemo lygio. Nesilaikoma istatymu, pries remonta nepateikiamas darbu aktas
Susidūriau su savo automobilio Audi A4 variklio problemomis ir nuvariau Moller Auto Savanoriai servisą, o tada prasidėjo "linksmybės"...
Ilga istorija trumpai, servisas paaiškino, kad gedimo neranda ir tolimesniam remontui reikia įrangos kurios jie neturi, nes užsiima VW. Nesuprantu, gal kažkaip jie nepastebėjo, kad ant keltuvo varo Audi?? Automobilis servise praleido 4 dienas, 50 Eur sąskaita (+papildomos išlaidos kito auto nuomai).
Atsiimant auto niekas nieko deramai nepaaiškino, tik numetė lapą su RAUDONAI pabrauktu tekstu ir maždaug "Skaityk.."
Suprantu, kad turite daug klientų ir automobilius remontuojate tik naujus (skamba paradoksaliai ar ne?), o seniems "drandulietams" ten ne vieta, tai gal ant durų pakabinkite kokią informacinę iškabą, kad eiliniai žmonės su savo problemomis servise nepageidaujami.. Abi pusės sutaupytų laiko.
Dėl mano auto, šalia esantis servisas problemą išsprendė per pusdienį be jokios super įrangos. Ar dar kartą lankysiuosi Moller Auto savanoriai servise? Manau atsakymas visiems aiškus :) Sėkmės.
Kreipiausi į "Moller Auto Savanoriai" dėl per keturis metus surūdijusių VW Jetta galinių stabdžių diskų (ne susidėvėjusių, bet surūdijusių t.y. stabdžio diskas pats savaime dar storas, bet taip sukorodavęs, kad net stringa tarp stabdžių kaladėlių). Prieš tai turėjau automobilį 16 metų ir jis tokios problemos neturėjo. Žodžiu, man buvo atsakyta, kad pagal garantiją neremontuos, tada parašiau pretenziją, atsakymas buvo toks pat. Parašiau skundą į vartotojų teisių apsaugos tarnybą - gavau atsakymą, kad jie nepagelbės ir jei noriu galiu kreiptis į teismą, tačiau šito žingsnio tikriausiai jau nežengsiu. Išvada tokia: kas iš to, kad turi pratęstą garantiją automobiliui, jei lietuviško biznio varytojai sutarties sąlygų nesilaiko ir geranoriškai problemų nesprendžia.
Moller Auto Savanoriai - prastesnio klientų aptarnavimo nesu matęs. Iš pradžių apšaukia, kad vaikštau pas juos ir apžiūrinėju automobilius. Po to jau pasiūlo paskaičiuoti kainas. Paskaičiuoja aukštesnes kainas, negu jų kolegos ir po to prasideda kaltinimų lavina, kad ne iš jų perki, kad gaišti jų laiką. Atsiprašau, jūsų laiko daugiau tikrai nebegaišiu.. ;)
Lankytis Savanorių pr. Pas juos teko du kartus. Abu kartus nesklandumai. Pirmąjį susitarus testiniam važiavimui prieš įsigyjant automobilį, atvykus paaiškėja, jog nėra kuo važiuoti- automobilis negrąžintas nuo praeitos dienos.
Kitą kartą jau nusipirktą automobilį internetu registruoji i servisą. Numatyta data atvažiuoji, o čia gūžčioja pečiais ir sako kad kažkaip neužsirezervavo laikas... tačiau anot jų vis tiek pats padarei ne taip, kad prieš tai neatvežei auto tik apžiūrai kokie darbai bus reikalingi.
Labai prastas aptarnavimas ir blogai veikiantys procesai.
truputį linksmybių papasakosiu :)
Šių metų renginyje "pardavimų formulė" buvo galimybė laimeti automobilį savaitgaliui. Ir kolegė laimėjo, gavo brošiūra kur ir kaip galima pasinaudoti laimejimu :)) o linksmams tame, kad po dviejų savaičių paskambino ir pasakė "kad jus laimejote pasivažinėjimą savaitgaliui su troc'u, bet jūs ištikro nelaimėjote" :DD na ką čia bepridursi :DD
Kreipiausi į Moller Auto dėl automobilio patikros prieš techninę apžiūrą. Gavau sąrašą defektų, kurių sutvarkymas kainuos 600 eur. (dokumentas prisegtas). Nepatikėjau, kreipiausi į kitus meistrus. Dviejų perdegusių lempučių radimas sutapo su Moller Auto diagnostika, tačiau vietoj visų kitų defektų antrieji meistrai rado tik neteisingai sujungtus rankinio stabdžio trosus (dokumentas prisegtas). Sugedusį rankinį stabdį anksčiau tvarkė Moller Auto. Pakeitus rankinio stabdžio trosus ir lemputes, automobilis per techninę apžiūrą reikalavimus atitiko. Gal galėtų Moller Auto atsakingi asmenys pakomentuoti, kokiais metodais jų įmonėje atliekama diagnostika, jei nustatomi neegzistuojantys defektai? Ir ar nemano jie, kad už neteisingą apžiūrą ir nekokybiškai atliktą automobilio remontą vertėtų grąžinti pinigus?
Modestas Nargela dirbantis su zalomis nemoka sneketi su klientais, atseit jisai viso VW koncerno savininkas (Laisves pr.127)
Sveiki įmonės vadovai ir klientai. Kaip ir dauguma Lietuvos žmonių, esu paprasta klientė, kuri gali rinktis parduotuvę, automobilių aptarnavimo servisą ir, visiems turbūt aišku, besirenkanti sau geriausią variantą. Tas geriausias variantas susideda iš kelių neįmantrių sudedamųjų dalių: pirmiausia - kokybė, antra - paslaugumas. Tad labai liūdna, kad tokioje rimtoje įmonėje dirba bei užima vadovaujančias pareigas žmogus, kuris visiškai negerbia kito ir į nepažįstamąjį kreipiasi, , tu'', kuris leidžia sau pažeminti žmogų kitų akivaizdoje, ir kuris laiko save aukštesniu, nes yra serviso vedėjas. Kadangi serviso vedėjui Mantui Beinorui trūksta elementariausio išsiauklėjimo, tai gal įmonė galėtų nusiųsti į kokius mandagumo pradžiamokslio kursus?
Esu ''Moller Auto'' klientas. Atvažiavęs į ''Moller Auto" savanorių g. buvo pasakyta, kad galiu atsiimti savo automobilį po sutvarkymo. Ne tik, kad man teko ilgai laukti kol sutvarkys dokumentus, prie manęs priėjusi salono administratorė, Juratė Jarašūnaitė, klausinėjo arogantišku tonu, ką aš jame veikiu ir, kad jame ilgai būnu. Supratau, kad buvau nevisai maloniai paprašytas išeiti. Pasirodo automobilių salonuose negalima ilgai užsibūti, belaukiant kol sutvarkys tavo nuosavo automobilio dokumentus.
Labai nemalonus tiek pardavimo vadybininkų tiek serviso priėmėjų darbas. Būkite atidūs skaitydami sutartis, nes žodžių šnekama vienas o sutartyse nurodoma visai kas kita
Mielieji, bukite atidesni (serviso meistrams, kurie tvarko automobilius) - po jusu tvarkymo daznai tenka rasti tai neuzsuktus dangtelius, tai nepriverztas detales...Noretusi kokybiskesnes paslaugos, kad, atvaziavus dar syki ir rodant ne iki galo atliktus darbus, kitiems darbutojams nereiketu atsiprasineti uz padarytas klaidas, juk moku tikrai nemenkus pinigus ir tikiuosi auksciausio lygio aptarnavimo

ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
TOKVILA
TOYOTA

Adresas: Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Apie UAB „Tokvila“ buvo įkurta 1994 metais. Tai yra pirmasis, didžiausias Japonijos automobilių gamintojos TOYOTA pardavimo, techninio aptarnavimo ir remonto centras Lietuvoje ir bene vienintelis toks - Vilniaus miesto centre. Erdviame ir moderniame, apie 4000 kv. metrų plotą užimančiame TOYOTA centro pastate yra...
Autojuta
VOLKSWAGEN | AUDI | SEAT

Adresas: Chemijos g. 8, LT-51344 Kaunas.
UAB “Autojuta” - oficialus VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT atstovas Lietuvoje. Prekyba naujais ir naudotais VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT automobiliais, originalios dalys ir aksesuarai, automobilių diagnostika, priežiūra ir servisas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. VOLKSWAGEN komercinis transportas – prekyba...
Junoma
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Alyvų takas 9, LT-62142 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
D. Trumpas: nesudarius susitarimo, Kinijai nustatyti muitai bus "dar padidinti"
D. Trumpas: nesudarius susitarimo, Kinijai nustatyti muitai bus "dar padidinti" 11-19 22:38
Jeigu JAV ir Kinijos prekybos susitarimas nebus sudarytas, kiniškoms prekėms nustatyti importo muitai bus dar padidinti, antradienį įspėjo JAV prezidentas Donaldas Trumpas.
G. Nausėda: chaotišką J. Narkevičiaus veiklą vertinu neigiamai
G. Nausėda: chaotišką J. Narkevičiaus veiklą vertinu neigiamai 11-19 21:55
Prezidentas Gitanas Nausėda sako neigiamai vertinantis susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus veiklą ir besitikįs principingo premjero Sauliaus Skvernelio įvertinimo.

Ar pritartumėte mažinti patekimo į Seimą kartelę iki 3%?

Walmart 120,25 +1,16%

Benzinas 1,73 0,00%