Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Molėtų r. apylinkės prokuratūra

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Molėtų r. apylinkės prokuratūra

Atsiliepimai apie Molėtų r. apylinkės prokuratūra

Išregistruotas: juridinio asmens, filialo, atstovybės išregistravimas.
Parašyk savo nuomonę apie Molėtų r. apylinkės prokuratūra

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Labas vakaras, buvo pagrasinta iš įgaliotinio dėl Aldonos Korzun bylos pasakė "kad galėtu mus visus nušautu" taip pasakė mano broliui Audroniui Petkevičiui. Prašau ištirti šį įvyki.
Labas vakaras, norėčiau sužinoti kada ši byla pasieks teismą ? kadangi šioje byloje dirbta formaliai ir paviršutiniškai. Domiuosi ne tik aš bet ir televizija tai yra TV Pagalba. Kiek laiko reikės laukti ? turiu informuoti TV Pagalba.
Labas vakaras, ejau iš darbo pro savaldybe apie 17.00h nulipau laiptais žemyn ir susitikau netikėtai Korzun Aldona nešančia šiukšles ant sniego kastuvo kitoj rankoj laikydama šluota, aš Rita Šaveliene pasitraukiau, kad galėčiau ja praleisti o jinai Korzun Aldona atsisukusi spjove man tiesiai į veidą aš pasakiau kol vyksta ikiteisminis tyrimas neturi teises manęs apspjauti, prašau pridėti prie baudžiamos bylos ši skundą ir ja nubausti.

Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija
Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija 05-15 15:59
Užsienio kalbos kompetencijos - įmonės sėkmės garantas Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik visame...
BBC: Už P. Porošenkos susitikimą su D. Trumpu šio advokatui sumokėta 400.000 USD 05-23 20:43
Michaelui Cohenui, asmeniniam JAV prezidento advokatui, buvo sumokėta mažiausiai 400.000 USD, kad būtų surengtas Donaldo Trumpo susitikimas su Ukrainos prezidentu Petro Porošenka, rašo BBC.
"Cisco" įspėja, kad Ukrainoje gresia dar viena didelė kibernetinė ataka
"Cisco" įspėja, kad Ukrainoje gresia dar viena didelė kibernetinė ataka 05-23 19:11
JAV tinklo įrangos gamintoja "Cisco Systems" užfiksavo, kad 54 pasaulio šalyse nežinoma, bet labai rafinuota kenkėjiška programine įranga užkrėsta mažiausiai 0,5 mln. maršrutizatorių ir duomenų...

Sutikimas su interneto svetainėse pateikiamomis "Slapukų" taisyklėmis Jums:

Skoda