Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Molėtų r. apylinkės prokuratūra

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Molėtų r. apylinkės prokuratūra

Atsiliepimai apie Molėtų r. apylinkės prokuratūra

Išregistruotas: juridinio asmens, filialo, atstovybės išregistravimas.
Parašyk savo nuomonę apie Molėtų r. apylinkės prokuratūra

Labas vakaras, bylos numeris - Nr. 01-1-58665-17 jei ši byla nepasieks teismo, šia byla viešinsiu per televizija ir išgerusios moters Aldonos Korzun prieš nepilnametes šumušimus, pareigūnu atsisakymą rašyti pareiškimą ir vežti į priėmimo skyrių.
Labas vakaras, buvo pagrasinta iš įgaliotinio dėl Aldonos Korzun bylos pasakė "kad galėtu mus visus nušautu" taip pasakė mano broliui Audroniui Petkevičiui. Prašau ištirti šį įvyki.
Labas vakaras, norėčiau sužinoti kada ši byla pasieks teismą ? kadangi šioje byloje dirbta formaliai ir paviršutiniškai. Domiuosi ne tik aš bet ir televizija tai yra TV Pagalba. Kiek laiko reikės laukti ? turiu informuoti TV Pagalba.
Labas vakaras, ejau iš darbo pro savaldybe apie 17.00h nulipau laiptais žemyn ir susitikau netikėtai Korzun Aldona nešančia šiukšles ant sniego kastuvo kitoj rankoj laikydama šluota, aš Rita Šaveliene pasitraukiau, kad galėčiau ja praleisti o jinai Korzun Aldona atsisukusi spjove man tiesiai į veidą aš pasakiau kol vyksta ikiteisminis tyrimas neturi teises manęs apspjauti, prašau pridėti prie baudžiamos bylos ši skundą ir ja nubausti.

Beckhamų prekės ženklai klimpsta į nuostolius
Beckhamų prekės ženklai klimpsta į nuostolius 01-20 11:48
Davido ir Victorios Beckham atstovaujami aprangos prekės ženklai pastaraisiais metais patiria vis daugiau nuostolių.
10 įdomių ir naudingų programėlių moksleiviams
10 įdomių ir naudingų programėlių moksleiviams 01-20 11:17
Anksčiau skaitmeninės technologijos buvo naudojamos daugiausia informatikos pamokose, o šiais laikais jos taikomos beveik visose pamokose. Taip pat sukurta begalė nuotaikingų programėlių, skirtų...
Vertinamas Kruonio parko tinkamumas stambiam duomenų centrui
Vertinamas Kruonio parko tinkamumas stambiam duomenų centrui 01-20 10:57
Lietuvai ketinant pritraukti stambių duomenų centrų, atlikta šių galimybių šalies mastu analizė, o iki pavasario vidurio ketinama įvertinti konkrečiai Kruonio pramoninio parko infrastruktūrą...

Ko tikitės iš 2019-ųjų?

Walt Disney 111,04 +0,03%