Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Molėtų r. apylinkės prokuratūra

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Molėtų r. apylinkės prokuratūra

Atsiliepimai apie Molėtų r. apylinkės prokuratūra

Išregistruotas: juridinio asmens, filialo, atstovybės išregistravimas.
Parašyk savo nuomonę apie Molėtų r. apylinkės prokuratūra

Labas vakaras, bylos numeris - Nr. 01-1-58665-17 jei ši byla nepasieks teismo, šia byla viešinsiu per televizija ir išgerusios moters Aldonos Korzun prieš nepilnametes šumušimus, pareigūnu atsisakymą rašyti pareiškimą ir vežti į priėmimo skyrių.
Labas vakaras, buvo pagrasinta iš įgaliotinio dėl Aldonos Korzun bylos pasakė "kad galėtu mus visus nušautu" taip pasakė mano broliui Audroniui Petkevičiui. Prašau ištirti šį įvyki.
Labas vakaras, norėčiau sužinoti kada ši byla pasieks teismą ? kadangi šioje byloje dirbta formaliai ir paviršutiniškai. Domiuosi ne tik aš bet ir televizija tai yra TV Pagalba. Kiek laiko reikės laukti ? turiu informuoti TV Pagalba.
Labas vakaras, ejau iš darbo pro savaldybe apie 17.00h nulipau laiptais žemyn ir susitikau netikėtai Korzun Aldona nešančia šiukšles ant sniego kastuvo kitoj rankoj laikydama šluota, aš Rita Šaveliene pasitraukiau, kad galėčiau ja praleisti o jinai Korzun Aldona atsisukusi spjove man tiesiai į veidą aš pasakiau kol vyksta ikiteisminis tyrimas neturi teises manęs apspjauti, prašau pridėti prie baudžiamos bylos ši skundą ir ja nubausti.

CNN paviešino vaizdo įrašą, paneigiantį Saudo Arabijos versiją dėl žurnalisto mirties 10-22 16:44
Pirmadienį CNN paskelbtame vaizdo įraše, kurį žiniasklaidos priemonė gavo iš šaltinio Turkijoje, matoma, kad iš Saudo Arabijos konsulato Stambule išeina žurnalisto Jamalo Khashoggi rūbais...
JAV įmonių rezultatai – geresni nei analitikų lūkesčiai
JAV įmonių rezultatai – geresni nei analitikų lūkesčiai 10-22 16:19
Užpraeitą savaitę JAV biržose stebėtas didžiausias nuo šių metų vasario akcijų išpardavimas, panašu, nelabai turėjo tam pagrindo.
Paveldosaugininkas: dėl negaliojančio Trakų senamiesčio plano niekas nesikeis
Paveldosaugininkas: dėl negaliojančio Trakų senamiesčio plano niekas nesikeis 10-22 16:07
Teismui neskundžiama nutartimi negaliojančiu pripažinus daugiau nei prieš dvidešimtmetį patvirtintą Trakų senamiesčio specialųjį planą, situacijos mieste nepakeis, sako Algimantas Degutis...

Ar skiepijatės nuo gripo?

Skoda

Procter & Gamble 87,30 +8,80%