Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę VšĮ Mokslita

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę VšĮ "Mokslita"

Atsiliepimai apie VšĮ "Mokslita"

Parašyk savo nuomonę apie VšĮ "Mokslita"

Parengė teisės srities magistro darbą. Gavau 8. Greitai atsako į el. laiškus.
Prieš gynimą susitikome, taip pat padėjo atsakyti į recenzento klausimus. Ačiū!
Sveiki! Norėjau kartu su Jumis pasidžiaugti, kad darbas, kurį padėjote rašyti, buvo įvertintas

puikiai! Labai dėkoju, kad sutikote man padėti, nes jau nebežinojau, kur kreiptis. Žinau, kad darbo

tema buvo sudėtinga ir terminas labai trumpas, bet mes visi kartu tikrai labai šauniai padirbėjome.

Rekomenduosiu Jus visiems, kas susidurs su panašiomis rašto darbų problemomis. Ačiū dar kartelį!
Profesionalumo nulis. Neapsigaukite!
Atsiliepimai patys blogiausi, darbas buvo iš kažkur ištrauktas plagiatas per šitą rašytoją likau neapsigynusi darbo nes jis visiskai neatitiko jokiu reikalavimu pinigu negražino ragelio visai nekelia
Tikrai su patirtimi tekstų, straipsnių rašytoja. Padarė greitai ir nebrangiai. Rašė angliškus tekstus.
Greitai ir profesionaliai. Turi daug idėjų, patarimų, žmogus orientuotas į rezultatą - rekomenduoju.
Nepriekaištingos lietuvių kalbos žinios, greitas ir kokybiškas darbas.
Sveiki, patariu negaisinti laiko ir ieskoti per pazystamus kompetingo zmogaus kuris apsiimtu padaryti tam tikra darba. Visu pirma darba neatliko laiku, antra ar durnas ar apsimeta bet ka paklausi to negausi. Vienu zodziu grybu grybas. Teks susisiekti su teisiesauga kad uzsiimtu tuo gaidziu
Darbo neparašė, atsiuntė visišką nesąmonę iš interneto. pinigų negražino..Tik apgaudinėja.
Darbas atliktas puikiai, sklandus, malonus bendravimas, sąžiningumas. Labai dėkingas
už atliktą darbą.
pastebėjome nesąžiningus komentarus, kurie šmeižia įmone,
patikrinom savo klientų bazėje ir tokiu klientų neradome jokių pretenzijų nesame gavę.
Manome, kad tai nesąžiningos konkurencijos pavyzdys.
Prašome pašalinti šmeižikiškus komentarus.
Pagarbiai.
Eva 2015-12-02 17:33:04
Gerai parašė kursinį, rekomenduoju. Evelina, KTU
Beje atsiuntė laiku ir skubiai.
Tikrai gerai rašo, iš pradžiu suabejojau nes yra neigiamų atsiliepimų, bet pažistama kursiokė pasakė, kad užsakinėjo ir patenkinta. prisegu jos laiska
pats isitikinau, kad pateikia darbą laiku ir kokybiškai. O del komentarų, kai pamačiau vienodus komentarus tai supratau, kad čia nesažiningos konkurencijos dalis. Tikrai neužsakinėčiau pas žmogų, kuri apie savo kolega rašo blogai ir taip konkuruoja.
Sėkmės visiems.
Gerai parašė kursinį, rekomenduoju. Evelina, KTU
Beje atsiuntė laiku ir skubiai.
Rašo gal ir gerai, bet laiku darbo nepateikia.... Visi pinigai sumokėti, o žmogelis dingo...
sitas issigimelis neraso jokiu darbu, jis apgaudineja zmones.isvilioja pinigus ir slapstosi.Be to ANDZEJ RADIVONIK siuo metu yra teisiamas uz savo padarytas aferas, vyksta teismo procesas.ZMONES, BUKIT ATSARGUS!!! CIA NEEILINIS ISSIGIMELIS!!
Labai gerai raso, man skubiai riekejo, tai likau labai patenkintas. Rekomenduoju mokslita@gmail.com

American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kalbų kursai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS VILNIUJE SU 80% KOMPENSACIJA American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta...
Hanna Instruments Baltics
Adresas: Mokslininkų g. 2A, 411kab (4a.), LT-08412 Vilnius.
Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; didmeninė prekyba; gamtos apsauga; informacijos teikimas; institutai, moksliniai tyrimai; interneto parduotuvės; matavimo prietaisai; mažmeninė prekyba.
UAB "Hanna Instruments Baltics" yra oficialus JAV analitinės chemijos matavimo prietaisų gamintojos Hanna Instruments atstovas Baltijos šalyse. Hanna Instruments Baltics bendrovė siūlo daugiau kaip 3000 skirtingų produktų pH matuokliai ORP matuokliai elektrinio laidumo matuokliai fotometrai titratoriai ištirpusio...
Mavis
Cheminės žaliavos, reagentai

Adresas: Metalo g. 29, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; institutai, moksliniai tyrimai; laboratorijos, įranga; pašarai, gyvulinis maistas; sandėliavimas; tara, pakuotės; trąšos; ūkio prekės; valymo priemonės.
UAB „Mavis“ – komanda, turinti ilgametę patirtį prekybos cheminėmis medžiagomis srityje. Šiandien mes sėkmingai bendradarbiaujame su partneriais iš daugybės pasaulio šalių. Tai atveria mums daug galimybių, tarp jų ir tiesioginis cheminių medžiagų pirkimas iš kitų šalių gamintojų. Tai leidžia Mavio komandai būti...

G. Orwello "Gyvulių ūkį" į skaitomiausių sąrašą kilstelėjo Seimo pirmininkas
G. Orwello "Gyvulių ūkį" į skaitomiausių sąrašą kilstelėjo Seimo pirmininkas 08-07 20:28
Asociacija LATGA tradiciškai vasariškai paskelbė 2019-aisiais Lietuvos bibliotekose populiariausių autorių ir knygų dešimtukus. Tai, kad tarp populiariausių užsienio literatūros autorių knygų...
JAV paskelbė sankcijų Honkongo lyderiams už autonomijos pažeidimus
JAV paskelbė sankcijų Honkongo lyderiams už autonomijos pažeidimus 08-07 20:26
JAV penktadienį paskelbė sankcijų Honkongo lyderei Carrie Lam ir dar 10 aukšto rango pareigūnų, smarkiai didindamos spaudimą Kinijai dėl naujų suvaržymų pusiau autonominiame mieste.
Pareiškinius dokumentus Seimo rinkimams VRK pristatė 20 partijų
Pareiškinius dokumentus Seimo rinkimams VRK pristatė 20 partijų 08-07 20:17
Pareiškinius dokumentus dalyvauti Seimo rinkimuose Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) iki termino pabaigos penktadienio vakarą pristatė 20 partijų, BNS informavo komisijos vadovė Laura Matjošaitytė.

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Adobe Systems 464,11 +3,25%
eBay 55,08 -2,79%