Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę VšĮ Mokslita

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę VšĮ "Mokslita"

Atsiliepimai apie VšĮ "Mokslita"

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie VšĮ "Mokslita"

Neprasidėkit. Žmogus ne tik, kad nesupranta ką daro, bet dar ir apsimeta, kad yra teisus. 2 kartus buvo siųsti aiškūs pavyzdžiai, kaip darbas turi atrodyti ir nuo ko reikia pradėti, o jis man atsiunčia kažkokius plagiatus, visiškai neatitinkančius temos. Ir prie visa ko, atsisako grąžinti pinigus. :)
Rekomenduoju! Greitai ir aiškiai suprato, ko noriu. Bendravimas buvo paprastas ir konkretus. Įdomu, kad atlikus darbą buvau patenkinta, bet po kažkurio laiko "užsinorėjau" pakeisti tam tikras detales, tačiau nesulaukiau jokio nepasitenkinimo. Priešingai, labai supratingai ir subtiliai priėmė ir greitai pakeitė. Rekomenduoju jums. ir pati čia gar grįšiu ir su kitais projektais.
Viskas puikiai. Padėjo, pakonsultavo.
Tikrai rekomenduoju! Darbas atliktas greitai ir sklandžiai. Nebuvo jokio plagiato, viskas atlikta pagal reikalavimus.
Užsakiau parašyti bakalauro baigiamąjį darbą, nes neturiu fiziškai pats tam laiko. Netik, kad atsiuntė visišką plagiatą, bet pareikalavus grąžinti dalį sumos, pradėjo šantažo ir kvailio žaidymą.
Nepasitikėkite šitais sukčiais dėl rašto darbų. Parašo teksto kažkokį kratinį. Po to dingsta ir nebeatsako. Avanso taip pat negrąžina. Prisidare jie įvairių tinklapių, kuriais vilioja patiklius žmones ir sudaro patikimą įvaizdį su netikrais teigiamas atsiliepimais. Teisiog plačiau patikrinkite googleje, jei netikite. Sąskaitą atsunčia Andžej Radivonik Pasirašinėja laiškuose Andriumi ir po to pareiškus pretenzijas dingsta. emaila naudoja: metodiniai@gmail.com Manau tokius reiktų priduoti policijai. tokiem pas galvos daktarus reiktų.
Parengė teisės srities magistro darbą. Gavau 8. Greitai atsako į el. laiškus.
Prieš gynimą susitikome, taip pat padėjo atsakyti į recenzento klausimus. Ačiū!
Sveiki! Norėjau kartu su Jumis pasidžiaugti, kad darbas, kurį padėjote rašyti, buvo įvertintas

puikiai! Labai dėkoju, kad sutikote man padėti, nes jau nebežinojau, kur kreiptis. Žinau, kad darbo

tema buvo sudėtinga ir terminas labai trumpas, bet mes visi kartu tikrai labai šauniai padirbėjome.

Rekomenduosiu Jus visiems, kas susidurs su panašiomis rašto darbų problemomis. Ačiū dar kartelį!
Profesionalumo nulis. Neapsigaukite!
Atsiliepimai patys blogiausi, darbas buvo iš kažkur ištrauktas plagiatas per šitą rašytoją likau neapsigynusi darbo nes jis visiskai neatitiko jokiu reikalavimu pinigu negražino ragelio visai nekelia
Tikrai su patirtimi tekstų, straipsnių rašytoja. Padarė greitai ir nebrangiai. Rašė angliškus tekstus.
Greitai ir profesionaliai. Turi daug idėjų, patarimų, žmogus orientuotas į rezultatą - rekomenduoju.
Nepriekaištingos lietuvių kalbos žinios, greitas ir kokybiškas darbas.
Sveiki, patariu negaisinti laiko ir ieskoti per pazystamus kompetingo zmogaus kuris apsiimtu padaryti tam tikra darba. Visu pirma darba neatliko laiku, antra ar durnas ar apsimeta bet ka paklausi to negausi. Vienu zodziu grybu grybas. Teks susisiekti su teisiesauga kad uzsiimtu tuo gaidziu
Darbo neparašė, atsiuntė visišką nesąmonę iš interneto. pinigų negražino..Tik apgaudinėja.
Darbas atliktas puikiai, sklandus, malonus bendravimas, sąžiningumas. Labai dėkingas
už atliktą darbą.
pastebėjome nesąžiningus komentarus, kurie šmeižia įmone,
patikrinom savo klientų bazėje ir tokiu klientų neradome jokių pretenzijų nesame gavę.
Manome, kad tai nesąžiningos konkurencijos pavyzdys.
Prašome pašalinti šmeižikiškus komentarus.
Pagarbiai.
Eva 2015-12-02 17:33:04
Gerai parašė kursinį, rekomenduoju. Evelina, KTU
Beje atsiuntė laiku ir skubiai.
Tikrai gerai rašo, iš pradžiu suabejojau nes yra neigiamų atsiliepimų, bet pažistama kursiokė pasakė, kad užsakinėjo ir patenkinta. prisegu jos laiska
pats isitikinau, kad pateikia darbą laiku ir kokybiškai. O del komentarų, kai pamačiau vienodus komentarus tai supratau, kad čia nesažiningos konkurencijos dalis. Tikrai neužsakinėčiau pas žmogų, kuri apie savo kolega rašo blogai ir taip konkuruoja.
Sėkmės visiems.
Gerai parašė kursinį, rekomenduoju. Evelina, KTU
Beje atsiuntė laiku ir skubiai.
Rašo gal ir gerai, bet laiku darbo nepateikia.... Visi pinigai sumokėti, o žmogelis dingo...
sitas issigimelis neraso jokiu darbu, jis apgaudineja zmones.isvilioja pinigus ir slapstosi.Be to ANDZEJ RADIVONIK siuo metu yra teisiamas uz savo padarytas aferas, vyksta teismo procesas.ZMONES, BUKIT ATSARGUS!!! CIA NEEILINIS ISSIGIMELIS!!
Labai gerai raso, man skubiai riekejo, tai likau labai patenkintas. Rekomenduoju mokslita@gmail.com

American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos...
Hanna Instruments Baltics
Adresas: Mokslininkų g. 2A, 411kab (4a.), LT-08412 Vilnius.
Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; didmeninė prekyba; gamtos apsauga; informacijos teikimas; institutai, moksliniai tyrimai; interneto parduotuvės; matavimo prietaisai; mažmeninė prekyba.
UAB "Hanna Instruments Baltics" yra oficialus JAV analitinės chemijos matavimo prietaisų gamintojos Hanna Instruments atstovas Baltijos šalyse. Hanna Instruments Baltics bendrovė siūlo daugiau kaip 3000 skirtingų produktų pH matuokliai ORP matuokliai elektrinio laidumo matuokliai fotometrai titratoriai ištirpusio...
Mavis
Cheminės žaliavos, reagentai

Adresas: Metalo g. 29, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; institutai, moksliniai tyrimai; laboratorijos, įranga; pašarai, gyvulinis maistas; sandėliavimas; tara, pakuotės; trąšos; ūkio prekės; valymo priemonės.
UAB „Mavis“ – komanda, turinti ilgametę patirtį prekybos cheminėmis medžiagomis srityje. Šiandien mes sėkmingai bendradarbiaujame su partneriais iš daugybės pasaulio šalių. Tai atveria mums daug galimybių, tarp jų ir tiesioginis cheminių medžiagų pirkimas iš kitų šalių gamintojų. Tai leidžia Mavio komandai būti...

"Maserati MC20": abejingų nepaliekantis, prestižinius įvertinimus skinantis superautomobilis 06-21 00:43
Pristatytas tik rudenį – bet jau spėjęs pavergti viso pasaulio išskirtinių automobilių gerbėjų širdis: su modeliu "MC20" kompanija "Maserati" kaip reikiant išjudino emocijų bangą – nes abejingų...
Populizmo kuinu toli nenujosi
Populizmo kuinu toli nenujosi 06-20 20:05
Populizmas, pernelyg toli ir nenutrepsėjęs, vėl grįžta į madą. Atrodo, kad tokiu keliu pasiryžęs eiti šalies vadovas Gitanas Nausėda. Dėmesys leidimo negavusiems antrojo Šeimos gynimo maršo...
Vilniaus jubiliejui ruošiama kampanija – vėl nori nustebinti visko mačiusį pasaulį 06-20 18:57
Vilniui, ruošiantis 700 m. jubiliejui, pradedama rengti ilgalaikė komunikacijos koncepcija, apimsianti konkursus, televizinius projektus, renginius ir kitas priemones.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 565,59 +2,58%
Goldman Sachs 348,83 -3,50%