Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mokinio karjera, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mokinio karjera

Atsiliepimai apie Mokinio karjera, VšĮ

Aldirma Įmonė brangiai perka miškus!
Parašyk savo nuomonę apie Mokinio karjera, VšĮ

Labai dėkoju Mokinių karjeros surengta ekskursija TransferGo Patalpose.Buvo Labai smagu, nepamirštami įspudžiai!
Labai patiko Mokinio karjeros organizuota ekskursija TransferGo įmonėje. Rekomenduoju!;)
Labai patiko ekskursija TransferGo imoneje, pamačiau daug nauju dalyku. Patiko imones darbuotoju bendravimo budas, nes labai draugiski ir neoficialus buvo. Rekomenduoju!
Kornelija Martinkienė
2019-05-20 16:09:31 IP 2be6cd7n
Dėkojame Remigijui Jakščiui už nuoširdų bendravimą ir pasidalintą savo sėkmės istorija.
Kelmės r. Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija
2019-04-12 10:27:59 IP 5juc50qu
Dėkojame Remigijui Jakščiui už nuoširdų ir šiltą pabendravimą su mokiniais Karjeros dienos metu. Motyvacija, įtaigus pokalbis, užkrečiantis pavyzdys, pozityvumas - ko daugiau reikia jaunimui. Ačiū.
Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla
2019-03-05 22:30:32 IP 28mcsbfn
Nuoširdžiai dėkojame Remigijui Jakščiui už seminarą 5-10 kl. mokiniams. Ačiū už žinias, motyvaciją, įdomią veiklą ir gerą nuotaiką. Susitikimas buvo įdomus ir naudingas.
LPF "Maisto bankas"
2018-11-16 11:41:16 IP 2i24v6c4
Všį "Mokinio karjera" mokiniam suteikia įkvėpimą ir galimybes būti daugiau, siekti daugiau ir galvoti plačiau.. Planuoti ateitį ir išsikelti tikslus, pakeisti požiūrį į mokyklos svarbą. Taip pat vaikus skatina imtis įvairių veiklų, tokių kaip savanorystė ir apskritai buvimas aktyviais ir socialiai atskaingais visuomenės nariais.
Ačiū už puikų, pozityvų susitikimą !
Vilniaus "Sietuvos" progimnazija
2018-11-09 12:31:20 IP 2eehimk7
Dėkojame Remigijui už šiltą ir įdomų susitikimą su, , Sietuvos" progimnazijos mokiniais. Puikiai apmąstyta susitikimo struktūra (prisistatymas, pasakojimas, klausimai, individualūs pokalbiai). Nuoširdus bendravimas su mokiniais, puiki retorika (įtikinanti, efektyvi, skatinanti pasitikėti savimi ir veikti). Manome, kad, šis susitikimas pakeitė daugelio mokinių požiūrį į mokymąsi, mokytoją, suteikė viltį, kad galima daug pasiekti gyvenime, pasitikėti savimi, ieškoti tikrų draugų ir puoselėti tiktąsias vertybes.
Kėdainių muzikos mokykla
2018-10-31 11:51:28 IP 2e7r3fjj
Mokyklos bendruomenė dėkoja Remigijui Jakščiui už jaunimui skirtą laiką, motyvuojančius pašnekesius ir pozityvias mintis. Mokiniams patiko Jūsų sėkmės istorija, bendravimo forma ir turinys. Manau, geriausia padėka yra susitikimo dalyvių klausimas: "Ar galėtume Remigijų pasikviesti dar kartą?"
Mokinio Karjera 2018-06-21 07:48:22
Laba diena Rita,

labai atsiprašome už sukeltus nepatogumus. Parašykite mums į mūsų el.paštą info@mokiniokarjera.lt pie šią situaciją, tikimės sprendimą galime rasti bendromis jėgomis.

Linkėjimai,
Mokinio Karjera klientų aptarnavimo skyrius
Situaciją puikiai žino pats Remigijus. Na nebent tokių neišpildytų pažadų galybė ir nebeatsirenka jaunuolis.
Rita 2018-06-20 21:53:24
Norėčiau perspėti, prieš pradedant dirbti su šiuo jaunuoliu reikia įsitikinti jo patikimumu. Nelabai supranta ką reiškia pažadėtų dalykų įgivendinimas. Dingo nieko nepaaiškinęs???
Laba diena Rita,

Linkėjimai,
Mokinio Karjera klientų aptarnavimo skyrius

Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Advokatės Kristinos Raulinaitienės kontora
Advokatė

Adresas: Laisvės al. 45-303, LT-44309 Kaunas.
Veiklos sritys: įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
Teikiame kokybiškas, aukščiausius standartus atitinkančias teisines paslaugas, visapusiškai bendradarbiaujame su klientais ir stengiamės maksimaliai patenkinti jų lūkesčius. Konsultuojame klientus teisiniais klausimais, atstovaujame savo klientus teisme, ikiteisminio tyrimo metu, neteisminėse institucijose bei...
Simple Finance
Autolizingas, išperkamoji nuoma, NT paskolos

Adresas: Maironio g. 26B, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: finansai; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas.
SIMPLE FINANCE - paskolos su nekilnojamojo turto, automobilio įkeitimu. Siūlome finansavimo, refinansavimo, faktoringo paslaugas palankiomis sąlygomis. Padedame spręsti jūsų financines problemas. IŠPERKAMOJI AUTOMOBILIO NUOMA (AUTOLIZINGAS) Išsirinkite bet kokį naudotą automobilį iki 20 000 EUR Mes jį įsigysime ir...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: kelionių rezervavimo sistema Baltictours.lt, atvykstamojo turizmo kelionių rezervavimo sistema Baltictours.com, lėktuvo bilietų rezervavimo sistemos Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt...
Factris LT1
Factris (buvęs DEBIFO)

Adresas: Vokiečių g. 26, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; bankai, bankinės operacijos; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
Factris - tai ne bankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin svarbios verslo plėtrai...

Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti?
Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti? 02-17 11:28
Metų pradžia darbo rinkoje - migracijų laikotarpis. Talentingiausi darbuotojai, ypač pardavimų srityje, „susirenka" metines premijas ir ima dairytis naujų darbo pasiūlymų, didesnių algų...
JAV įvedė sankcijų Venesuelos režimą remiančiai "Rosneft"
JAV įvedė sankcijų Venesuelos režimą remiančiai "Rosneft" 02-18 20:31
JAV antradienį paskelbė sankcijų Rusijos valstybės kontroliuojamos naftos milžinės "Rosneft" antrinei įmonei dėl jos ilgalaikių prekybos ryšių su Venesuela, palaikomų nepaisant Vašingtono pastangų...
"Problematiką" ruošiamasi grąžinti Susisiekimo ministerijai
"Problematiką" ruošiamasi grąžinti Susisiekimo ministerijai 02-18 20:14
Strategine valstybine įmone tapusią kelių techninės priežiūros ir kokybės kontrolės įmonę "Problematika" ruošiamasi grąžinti Susisiekimo ministerijai.

Ar koronaviruso grėsmė koreguoja Jūsų planus?

Moody's 277,83 +1,86%
IBM 150,70 -2,34%