Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mokinio karjera, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mokinio karjera

Atsiliepimai apie Mokinio karjera, VšĮ

Melga
Parašyk savo nuomonę apie Mokinio karjera, VšĮ

Aš kaip klasės auklėtoja turėjau puikia galimybe pailsėti per kelionė su Remigiju ir Kamilė, kadangi mano mokiniai būvo visą kelionę prižiūrėti ir užimti. Mums būvo lengvai susikalbėti, kuratoriai pasistengė išpildyti mūsų norus.Viskas patiko, bet mokiniai norėtų daugiau laisvės per užsiemimus, todėl norėčiau palinkėti būti švelniau
Stovykla labai patiko! Buvo ne tik mokymai kaip tapti sėkmingu, tačiau buvo ir poilsinių pramogų. Tas padėjo atsigauti po varginančių mokslų. Kelionė buvo be galo smagi, naudinga ir produktyvi. Vadovai puikūs! Bendravimas su jais buvo lyg su senais gerais draugais. Jaučiausi būdama savoje aplinkoje. Net išlipimas iš savo komforto zonos nebuvo toks baisus, kai iš šalies toks stiprus palaikymas! Manau jog grįšiu dar ne vieną kartą.
Все 4 дня лагеря прошли очень весело, продуктивно и дружно. В первые дни искали друг к другу подход, присматривались и узнавали друг друга. Организаторы / вожатые очень общительные и понимающие. Умеют и могут выслушать и помочь в любой ситуации. Как только мы приехали и заселились, сразу же пошли гулять и смотреть центр. Свободного времени было достаточно. Мы познавали не только себя, но и наши интересы и увлечения. Пробовали в чём-то новом. В поездке у меня возникла проблема со здоровьем. Remigijus ir Kamilė не думая повезли меня в больницу. И там были трудности, но они не паниковали, а делали все возможное. Мне оказали первую помощь и мы продолжили программу. В конце дня у нас была рефлексия. Мы говорили, что нам понравилось, а что нет. Прислушивались друг к другу и пытались устранить проблемы. В общем мне очень понравилось. Я познакомилась со многими ребятами из других городов, была хорошая практика литовского языка. Привязалась и полюбила наших вожатых. 10/10 ! Жду новых предложений и поездок. Узнала себя и увидела с другой стороны ! Спасибо ❤️
Jelena 2020-10-15 10:05:42
Deja, nepatikimi.
Nemoka valdyti situacijos visiškai. Bando daryti įspūdį, kad labai apkrauti darbais, turi pilną skyrių teisininkų, klientų aptarnavimo skyrių ir net visą parą dirbantį skambučių centrą. Iš tikrųjų yra vienas telefonas, kuriuo kartais atsiliepia, keli e-mailai, kurie arba neveikia arba laiškai ignoruojami savaitėmis, du neveikiančius arba neinformatyvius tinklalapius ir kažkodėl du adresus.
Gerai pagalvokit, ar verta susidėti, nes savo pačių sukurtos sutarties nevykdo, o dėl to išskylusių problemų spręsti neskuba.
Teks skųstis į trečiąsias organizacijas.

Suprantame, kaip jaučiatės, todėl stengiamės padėti.
Norime informuoti, kad 13 vaikų iš Jūsų mokyklos važiavo į kelionę ir komunikacija iš mūsų pusės buvo sklandi. Šiuo atveju jūs atsisakėte kelionės dėl pandemijos, kas yra suprantama. Su Jumis bus atskirai susisiekta ir bus praneštas sprendimas. Norime akcentuoti, kad kelionė nebuvo atšaukta iš mūsų pusės. Taip pat mūsų el. paštai hello@tutolabs.lt ir hello@tutolabskids.com veikia idealiai, o ir perskambiname kai tik galime:)

Atsiprašome už nepatogumus.

tutolabs
Deja, nepatikimi.
Teks skųstis į trečiąsias organizacijas.
Sveiki, labai džiaugiuosi, kad mano dukrai teko galimybė kartu su jumis vykti į Berlyna, norėčiau padėkoti už teikiama informacija kelionės metu. Dukrytė grįžo tikrai patenkinta su gražiais prisiminimais, bei įspūdžiais.
Man labai patiko kelionė į Berlyną. Apie vadovus galiu pasakyti tai, kad man jei labai patiko nes su jais galima pasikalbėti apie viska per kelione susiradau draugu.Labai patiko laikas praleistas Berlyne daug sužinojau apie ji bei pamačiau ji.Niekada nepamiršiu geriausiu įspūdžių patirtų prie šia kelionė ❤.Ačiū vadovams už tokia gera kelionė ❤
Kelionė paliko daugybę nepamirštamų įspūdžių! Patys geriausi vadovai ir nuostabiai praleistas laikas ❤
Puiki kelionė į Berlyną su nuostabiais vadovais Kamile ir Remigijumi. Per 4 dienas sužinota daug naudingos informacijos, gauta motyvacijos, pozityvumo ir svarbiausia - gerai praleistas laikas. Ačiū! ❤️
Puikiai praleistas laikas, naujos patirtys ir pažintys.
AČIŪ❤
Kelionė buvo konfortiška ir pilna įspūdžių! Jaunas vadovu amžius gali atrodyti problema, bet šiuo atveju jauni vadovai yra tarsi draugai, kurie ne tik moka bendrauti su jaunimu, bet ir visuomet išklauso jaunimo nuomone ir ieško kompromisu. Kelionės tikslas buvo pamatyti ir susipažinti su kita šalim, bei susipažinti su kitais žmonėmis, patobulinti savo žinias ir mano manymu mes tai atlikome su kaupu. Kelione man net labai patiko!❤️
Labai patiko kelione i Berlyna. Paliko daug ispudziu ir suzinojau tikrai daug ko man prireiks gyvenime❤️ aciu uz sita kelione, niekada jos nepamirsiu
Pati geriausia kelionė, patys nuostabiausi vadovai, nerealiausios 4 praleistos dienos, fainiausi sutikti žmonės. Miestas nerealus, tik patys geriausi įspūdžiai ir atsiliepimai ❤️
Labai dėkoju Mokinių karjeros surengta ekskursija TransferGo Patalpose.Buvo Labai smagu, nepamirštami įspudžiai!
Labai patiko Mokinio karjeros organizuota ekskursija TransferGo įmonėje. Rekomenduoju!;)
Labai patiko ekskursija TransferGo imoneje, pamačiau daug nauju dalyku. Patiko imones darbuotoju bendravimo budas, nes labai draugiski ir neoficialus buvo. Rekomenduoju!
Kornelija Martinkienė
2019-05-20 16:09:31 IP 2be6cd7n
Dėkojame Remigijui Jakščiui už nuoširdų bendravimą ir pasidalintą savo sėkmės istorija.
Kelmės r. Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija
2019-04-12 10:27:59 IP 5juc50qu
Dėkojame Remigijui Jakščiui už nuoširdų ir šiltą pabendravimą su mokiniais Karjeros dienos metu. Motyvacija, įtaigus pokalbis, užkrečiantis pavyzdys, pozityvumas - ko daugiau reikia jaunimui. Ačiū.
Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla
2019-03-05 22:30:32 IP 28mcsbfn
Nuoširdžiai dėkojame Remigijui Jakščiui už seminarą 5-10 kl. mokiniams. Ačiū už žinias, motyvaciją, įdomią veiklą ir gerą nuotaiką. Susitikimas buvo įdomus ir naudingas.
LPF "Maisto bankas"
2018-11-16 11:41:16 IP 2i24v6c4
Všį "Mokinio karjera" mokiniam suteikia įkvėpimą ir galimybes būti daugiau, siekti daugiau ir galvoti plačiau.. Planuoti ateitį ir išsikelti tikslus, pakeisti požiūrį į mokyklos svarbą. Taip pat vaikus skatina imtis įvairių veiklų, tokių kaip savanorystė ir apskritai buvimas aktyviais ir socialiai atskaingais visuomenės nariais.
Ačiū už puikų, pozityvų susitikimą !
Vilniaus "Sietuvos" progimnazija
2018-11-09 12:31:20 IP 2eehimk7
Dėkojame Remigijui už šiltą ir įdomų susitikimą su, , Sietuvos" progimnazijos mokiniais. Puikiai apmąstyta susitikimo struktūra (prisistatymas, pasakojimas, klausimai, individualūs pokalbiai). Nuoširdus bendravimas su mokiniais, puiki retorika (įtikinanti, efektyvi, skatinanti pasitikėti savimi ir veikti). Manome, kad, šis susitikimas pakeitė daugelio mokinių požiūrį į mokymąsi, mokytoją, suteikė viltį, kad galima daug pasiekti gyvenime, pasitikėti savimi, ieškoti tikrų draugų ir puoselėti tiktąsias vertybes.
Kėdainių muzikos mokykla
2018-10-31 11:51:28 IP 2e7r3fjj
Mokyklos bendruomenė dėkoja Remigijui Jakščiui už jaunimui skirtą laiką, motyvuojančius pašnekesius ir pozityvias mintis. Mokiniams patiko Jūsų sėkmės istorija, bendravimo forma ir turinys. Manau, geriausia padėka yra susitikimo dalyvių klausimas: "Ar galėtume Remigijų pasikviesti dar kartą?"
Mokinio Karjera 2018-06-21 07:48:22
Laba diena Rita,

labai atsiprašome už sukeltus nepatogumus. Parašykite mums į mūsų el.paštą info@mokiniokarjera.lt pie šią situaciją, tikimės sprendimą galime rasti bendromis jėgomis.

Mokinio Karjera klientų aptarnavimo skyrius
Situaciją puikiai žino pats Remigijus. Na nebent tokių neišpildytų pažadų galybė ir nebeatsirenka jaunuolis.
Rita 2018-06-20 21:53:24
Norėčiau perspėti, prieš pradedant dirbti su šiuo jaunuoliu reikia įsitikinti jo patikimumu. Nelabai supranta ką reiškia pažadėtų dalykų įgivendinimas. Dingo nieko nepaaiškinęs???
Laba diena Rita,

Mokinio Karjera klientų aptarnavimo skyrius

Galimybių Arsenalas
Adresas: Graužupių g. 12C, LT-14187 Vilnius.
Veiklos sritys: mokymo kursai; darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Noviti
Verslo paskolos iki 50 000 EUR apyvartinėms lėšoms

Adresas: Konstitucijos pr. 26, Forum Palace, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
„Noviti finance“ skolina verslui, kuriam pinigų reikia apyvartinėms lėšoms arba verslo plėtrai. Kai pateiksite paraišką, sprendimą dėl paskolos gausite per vieną darbo dieną. GAUKITE FINANSAVIMĄ BE ŽVAIGŽDUČIŲ. Atveriame galimybes aiškiam ir paprastam verslo finansavimui. Sąlygos be paslėptų mokesčių Neslepiame...
Advokatės Kristinos Raulinaitienės kontora
Advokatė

Adresas: Laisvės al. 45-303, LT-44309 Kaunas.
Veiklos sritys: įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
Teikiame kokybiškas, aukščiausius standartus atitinkančias teisines paslaugas, visapusiškai bendradarbiaujame su klientais ir stengiamės maksimaliai patenkinti jų lūkesčius. Konsultuojame klientus teisiniais klausimais, atstovaujame savo klientus teisme, ikiteisminio tyrimo metu, neteisminėse institucijose bei...
Domus-Optima
Turto ir verslo vertinimas

Adresas: A. Jakšto g. 8, LT-01105 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; konsultacijų paslaugos; tarpininkavimas; turto vertinimas.
TURTO VERTINIMAS KAUNO, VILNIAUS IR KLAIPĖDOS APSKRITYSE Nekilnojamojo, kilnojamojo turto vertinimas, pardavimas. Nekilnojamojo turto ekspertizė. Verslo vertinimas. Nekilnojamojo turto vertinimas: Buto vertinimas Namo, kotedžo, sodybos vertinimas Žemės sklypo vertinimas Nebaigtos statybos objektų vertinimas...
Simple Finance
Automobilių ir nekilnojamo turto išperkamoji nuoma

Adresas: Veiverių g. 9B-41, LT-11346 Vilnius.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; finansai; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas.
SIMPLE FINANCE - automobilių ir nekilnojamo turto išperkamoji nuoma. Siūlome finansavimo, refinansavimo, faktoringo paslaugas palankiomis sąlygomis. Padedame spręsti jūsų financines problemas. IŠPERKAMOJI AUTOMOBILIO NUOMA Išsirinkite bet kokį naudotą automobilį iki 20 000 EUR Mes jį įsigysime ir Jums išnuomosime...

ES ir JK atnaujina intensyvias derybas, artėjant pereinamojo laikotarpio pabaigai 10-22 17:47
Europos Sąjungos derybininkai ketvirtadienį išvyko į Londoną atnaujinti derybų dėl prekybinių santykių po "Brexit" , JK baigus boikotuoti derybas ir abiem šalims pažadėjus dirbti be pertraukų, kad...
Klaipėdos uostas sieks iš ES gauti 378 mln. Eur plėtrai
Klaipėdos uostas sieks iš ES gauti 378 mln. Eur plėtrai 10-22 17:36
Lėšas norima skirti uosto akvatorijos gilinimui, procesų skaitmenizavimui, infrastruktūros pritaikymui vėjo jėgainių gamybai, naujos technikos pirkimui.
"Scanoramos" rengėjai žada hibridinį festivalį
"Scanoramos" rengėjai žada hibridinį festivalį 10-22 17:15
Lapkričio 4 d. Vilniuje prasidėsiantis Europos šalių kino forumas "Scanorama" žada būti hibridinis: tai reiškia – vykti ir fizinėse kino salėse, ir eiti keliu, kurį užkluptas naujojo koronaviruso...

Už kurią partiją balsuosite antrame rinkimų ture?

eBay 52,82 -2,55%
Moody's 277,16 -2,88%