Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Foxpay, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Foxpay

Atsiliepimai apie Foxpay, UAB

Foxbox

Parašyk savo nuomonę apie Foxpay, UAB

Nesuprantu kaip jiems leidzia dar vykdyti veikla reikia bendra skunda rasyti atitinkamom instancijom kad atkreiptu demesi kaip jie dirba
Patvirtinus id kuri kaip teigiama sutartyje reikia atlikti viena karta viskas buvo atlikta ir id buvo patvirtintas
Inesus pinigus ir atlikus pavedima teko laukti kitos dienos 12 val nors siaip turejo pasiekti gaveja 9 val
Po to atlikau dar kelis pavedimus ir pinigai rezervuoti pervedimui bet nieko.
Bandant el.pastu kriptis i juos jie nepateikia jokiu pagrystu argumentu kodel pinigai neprasiveda.
Ir galiausiai nustojo atsakineti i laiskus.
Telefonu geriau nebendrauti nes niekam neirodysi ka jie sako o el.pastu neatsako neatraso.
Baisu. Meta pranešimą, kad mokėjimas nepavyko, o pinigus paskui tyliai nuskaičiuoja.
Deklaravus pajamas ir padarius pavedimą per Foxpay, rodė, kad pinigai neįskaityti. Tai pakartojus tris kartus, visdėlto rodė, kad neįskaityta, tipo klaida. Vėliau pažiūrėjus bankininkystėje, pasirodo, visus tris kartus pinigai nuskaičiuoti ir įskaityti. Kodėl šitaip klaidinami žmonės. Paskambinus telefonu, buvo pasakyta, kad nieko nedarys. Kas dabar ištaisys klaidą? Bėgti kuo toliau nuo tokių apsišaukėlių uabų Fokusų.
Tragiška kontora. Sistema stringa. Kaip specialistas matau, kad kritiškai svarbūs darbai buvo padaryti atmestinai.
Tooookios š*******o kontoros nesu sutikus! Įsimečiau sau terminale į sąskaitą apie 200€, tai jau 6dienas jų ten nėra, apkrovė appsais, kuriuos pildyk, info nepriima, žodžiu, tokios laiko sąnaudos, kad nuo tokių, tai dieve tu mano, kuoooo toliau.
Kodel joks eshopas nesirenka foxpay, o tik vmi ir visokios valstybines institucijos?
Nes eshopas po pirmo menesio pamatytu, kad nesurenka pinigu del stringancio foxpay, praranda pinigus - padarytu isvadas ir pakeistu foxpay kuo nors kitu.

O vmi ir epaslaugos.lt ir kiti is valstybinio sektoriaus sedi ir tyli :/
O dar tiems lopas priskambinti negalima
Gavau pinigus, pervedziau i kita sąskaitą, ir palikau kelis eurus, kita diena paziuriu, ju nebera, tai kaip suprasti, i sask.papuola kas nori ir is jos pasisavina
prašome atsiųsti 2021-11-12, MTSEV202 sąskaitos kopiją, sumoje 0.28 EUR. į eL.paštą: [email protected]
IĮ"VIDS" buhalterė
Rasvita Jancevičienė
Naudojantis VMI ir norint sumokėti mokesčius vietoj 3min trukau valandą laiko (per dvi dienas!!!) pastoviai meta klaidas, pavedimo nepavyksta atlikti. Ir tai ne pirmas kartas.
Tokią neišdirbtą sistemą gali tik vmi pasisamdyt.. kaip sakant atitiko kirvis kotą.
Eugenijus 2021-10-23 21:45:36
Iš tiesų piktina, kad civilizuotame pasaulyje valstybiniai lėšų gavėjai sugeba lygioje vietoje įkišti kažkokius tarpininkus ir dar užkrauti už tai apmokėti mokėtojui, kai žmogui reikia tiesiog susimokėti už institucijų paslaugas. Tai tegul ta institucija jiems ir apmoka jei pasisamdė šią kontorą.
Pritariu!
Nelabai suprantu, kodel čia tokie atsiliepimai neigiami, bet man labai patinka jų service. Terminalai, juk visko buna, juk čia įranga, tai nereikia pykti ant įmonės, ir rašyti blogų atsiliepimu. Man reikėjo uždarytų sąskaita, tai truko viskas iki 30 min.
Visai nesirupina savo klientais, negali padaryti pinigų grąžinimo, reikia maldauti kekvieną dieną pinigų, nesvarbu, kad žmogus neturi duonos iško nusipurkti. Būna ir dar neatsako í el.laiškus
Norint apmoketi vmi skola, kazkodel negali apmoketi tiesiogiai is seb banko, bent siuncia i kazkokia foxpay kontora, o tie dar sugeba nuskaiciuoti mokescius. Paziurejus issamiau, jie dar gavo pinigu uz prastovas. Kokios prastovos buwo pas juos kai mokejimai vyksta internetu. Pinigu plovimas viduri baltos dienos.
Nesuprantu kodėl Vilniaus m. savivaldybė renkasi juos kaip mokėjimų tarpininkus. Vėluoja perduoti mokėjimus savaitėmis! Ir paskui reikia pačiam aiškintis, kur mokėjimas užstrigo. Nekokybiška paslauga, tikras vargas. Jau geriau mokėti Maximoje. Bent nukeliauja pinigai laiku. O čia....
Nelabai suprantu, kodėl VMI bendradarbiauja ir įmokas renka per šiuos plečiančius tarpininkus?
Super patogus budas pasipildyti, reik daugiau, kad ir ant kiekvieno kampo o tai kai centrai nedirba reik palakstyt kol raso, o dega laikas
Aš apie mokėjimų terminalų, , FOXBOX ", esu labai patenkintas, kadangi šiais metais jau antrą kartą mokestį darant, grąžos gavau mažiau negu čekyje rodo, kad atidavė grąža.
Labai nepatenkinta naugarduko maksimoje stovi fox box bet jis stringa ir buvo pasiemes pinigus o taip ir nepapilde buvo pranesta i jusu firma bet jus vistiek nerieguojate

Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Vito Gerulaičio gatvė 1, Vilnius (I aukštas) Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome...
GF bankas
GENERAL FINANCING BANKAS

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
2005 m. pradėjome veiklą kaip lietuviškas finansinis startuolis. 2008 m. tapome Prancūzijos banko „Societe Generale“ grupės dalimi, o nuo 2013 m. priklausome Švedijos finansų grupės bendrovei „Marginalen AB“. 2020 m. gegužės 18 d. tapome GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau...
SME Finance
Išmanus finansavimas verslui

Adresas: Antano Tumėno g. 4-15, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; tarpininkavimas.
„SME Finance“ kuriame naujus finansavimo sprendimus smulkioms ir vidutinėms įmonėms bei AI pagrįstą finansinių technologijų platformą, kuri priima labai greitus skolinimo sprendimus. Mes reaguojame į situaciją, kuri yra šiandien ir kuriame įrankį, kuriuo naudotis užtenka kompiuterio ar išmaniojo telefono. Kai...
Factris LT1
Adresas: Vokiečių g. 26, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; apskaita; bankai, bankinės operacijos; konsultacijų paslaugos.
Factris - tai nebankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas ir kredito linijos verslui. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin...
Neris
Adresas: Jogailos g. 4, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; tarpininkavimas.
Kredito unija „Neris“ yra Lietuvos Centrinės Kredito Unijų (LCKU) grupės narė ir veikia pagal Lietuvos Banko licenciją. Esame kooperatinė bendrovė, teikianti konkurencingas, aktualias ir kokybiškas finansines paslaugas savo nariams. Pagrindiniai mūsų nariai ir klientai – gyventojai ir smulkus verslas.

Efektyvus žemės ūkio sektoriaus rizikų valdymas – kokybiško maisto tiekimo užtikrinimui 05-20 00:45
Siekiant užtikrinti pakankamą kokybiško maisto tiekimą ir tai galintį garantuoti žemės ūkio sektoriaus finansinį stabilumą, vis daugiau dėmesio skiriama racionalių sprendimų paieškai, kad sausra...
Naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB" kelionėms pirmąją klase suteikė kitą prasmę 05-20 00:38
"Bentley Bentayga" nuo pat pirmųjų dienų buvo populiariausias gamintojo modelis. Nuo šiol jam tenka dar vienas svarbus titulas – flagmanas. "Bentley" pristato jau penktąjį modelį savo gamoje –...
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien 05-20 00:09
Šiandien mes stovime ant slenksčio, kai atsiranda inovatyvios biotechnologijos ir tuo pačiu alternatyvos iki šiol gaminamoms mineralinėms trąšoms, o taip pat erdvė tvarioms individualioms...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Cisco 41,72 -13,73%

Auksas 1936,86 -0,56%