Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB mogo LT

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę mogo LT

Atsiliepimai apie UAB "mogo LT"

mogo.lt

Parašyk savo nuomonę apie UAB "mogo LT"

DIDELIS AČIŪ MOGO VISKAS IŠMOKĖTA BE JOKIU PROBLEMU.
Klijentas 2020-03-28 23:58:01
Puiki kontora. Palukas ir sutartis matot prieš pasirašant, tai kam verkti? + Puikus aptarnavimas. Vėluoju 1 įmoka visada paklause kada sumokėsit, pasakai kad vėluoju ir mokėsiu tik lygiai su kita atėjuse saskaita (bet tik viena įmoka) o kita tempsis truputį toliau ir viskas tvarkoje sutarėm kad padengsiu ir vsio. Bet jei patys nepasveret kiek galit, tai pačiu kaltė. Dar nesibaigė sutartis liko 5 imokos ir vėl imčiau tik pas juos. Palukanos nepatrauklios bet finansavimo greitis įpatingai puikus.
Skubiai man reikęjo automobilio, nes mano senuks mašiniuks užsilenkė. susisiekiau su mogo Lt. Nuvažiavau i Kretinga išsirinkau mašina, aptarnavimas superinis, padėjo su dokumentais iki pat galo. Mašina esu patenkintas. Taip procentai dideli, permoka uz automobili didelė, prieš pasirašydamas sutarti visa tai žinojau. kai sakoma turėčiau pinigų lizingu nepirkčiau. o jei neturiu pinigu imu lizingu. Mogo lt specialistai irgi rūpinosi iki pat galo, moku tvarkingai imokas ir problemų nėra. tikiuosi ir taip toliau bus.
Sveiki, ponai Mogo kompanija, didesniu nesu mates plesiku nors ir lupa nezmoniskus procentus, ima kazkokius pinigus tipo uzstata aiksteles darbininkai kuris kainoje net neminusuojamas, viska mokejau kaip priklauso pries metus kazkur perskaiciavo mokejima ir gale atsirado likutine verte, daro ka nori svarbu pasirasei sutarti kur reikia skaityti kokia valanda, masina sugenda investuoji ir ant galo padarai ziopla klaida ir jau prisistato Mogo juristas kuris neturi visiskai jokio zmogiskumo tuoj pradeda gazdinti teismais, policija masinos paieskoms ir ant galo paima masina, tiek to masinos bet toki jurista nenoreciau tureti jokioj imoneje pirma grubus arogantiskas nemokantis bendrauti su klientais aciu dievui gal gavau pamoka ir ateityje aplenksiu sitokia reklamu isgarsinta istaiga ir tukstantajam pasakysiu kad su jais neprasidetu, geriau pasiskolinti pinigu ir dar geriasne ir pigesne gali nusipirkti
Neringa 2020-03-26 11:38:59
Buvau ir aš pasirašius su jais sutartį, paėmus automobilį iš jų 6 metams, 3 metus viską mokėjau pagal grafikus, viskas buvo gerai, kadangi mašina ilgai stovėjo nevažiuojanti, tai nedaug su ja ir teko pavažynėti, susitaisius mašiną, įvyko avarija, kurioje aš buvau nukentėjusioji ir automobilis buvo nurašytas, visa draudimo kompensacija už automobilį atiteko Mogo, automobilį taip pat teko Jiems pristatyti ir dar likau skoloje. Automobilio vertė perkant buvo 4550, per tuos 3 metus sumokėjau jiems daugiau nei 5000, taip kad jie pasiime draudimo kompensaciją beveik 3000, pasiemė automobilį kurį pardavė ir dar man pasakė, kad turiu jiems toliau sumokėti dar kažkokią tais likusią sumą, nors automobilio deja nebėra ir tai ne mano kaltė. Mano atveju bendradarbiavimas su šia įmone vyko tik į jų naudą, visai neatsižvelgiant į tai, kad buvau moki klientė, viskas įvyko ne dėl mano kaltės. Jeigu Jūs norite, galite imti iš jų automobilius, bet būtinai gerai persiskaitykite visas sutarties sąlygas, kad nenutiktų kaip man. Deja kompromiso su jais rasti taip ir nepavyko.
Paduok į teisma. Nes jie neteisus.
Markas 2020-03-03 14:35:46
Na imone plesia pinigus belenkaip, bet jus zmones patys pasirasote ta :D apsuko ir mane sena vilka sita kontora issirinkau auto po laaaaabai ilgu paiesku is ju gariunu aiksteles, realei jau iseidinejau nieko neradas ir tada paskutine man pasiule bmw 530 e39 Facelift universala, pravaziavau viskas kaip ir tiko tik atradau, kad neveikia peciukas atitinkamai nusiderejau su pardaveju tikino, kad jokio inaso nereikia atvaziavus i mogo paaiskejo, kad jie ima uzstata gerai neproblema sumokejau ta uzstata, pabresiu dar karta UZSTATA, tada jau kai rakteliai buvo rankoi ikiso popiergali, kad po 2metu termino ant kurio emiau auto, po to termino dar jiems turesiu sumoket kazkokia likutine verte, bet uzstata mano kuri as palieku dabar gales atimti is likutines vertes ir ateme is tos sumos gales isskaidyti per kelis menesius, gerai sumokejau as tuos 2metus ant kuriu buvau paemes auto, ateina laiskas sumokek dar 647eu berods nepamenu dabar tiksliai, tos likutines vertes, kad issipirkt auto va tada ir prasidejo visos linksmybes paklausiau kaip mano uzstatas laikosi, pradziai ignoravo sita mano klausima sumokejau as ta imoka, antra karta paklausiau irgi vos ne praignoravo, bet kai pradejau klausineti del to uzstato tai jie man toki atreze tuoi idesiu kopija su ju laisku :D Sveiki,

Jūsų nurodytas užstatas yra sumokėtas automobilio pardavėjui ir jo sumos atimti iš Jūsų likusios skolos galimybės nėra. Laukiame Jūsų apmokėjimo iki 2020.02.24.

Tada man kyla mintis, kaip galima mano uzstata kazkam sumoketi ? Ar jie cia vel prikele kazkokiu pasleptu salygu, o as apimtas to azarto, kad raktai buvo rankoi kazka nematydamas pasirasiau, bet sutarti ziuriu lyg nieko as nepasirasinejau, kad mano uzstatus moketu pardavejui :D o ir pats pardavejas kai antra masina pirkau sake cia priklauso nuo tavo noru ar tu palieki uzstata ar ne :D Kolkas moku, bet tikrai del uztato rosiuos kelt ginca :D Ir noriu pabrezti, kad darytumete imokas laiku nes pisa uz kiekviena savaite, as jau ismokejas termina tuos 2metus veluoju 3savaite sumoketi tai mane jau grasina antstoliam paduoti :D Tokie vat jie idomus, tad sakau kai pirksite masina labai atidziai viska skaitykite ir issiklausinekite visko nuo a iki z, kad nebutu paskui kaip man jusu uzstata sumokejom jum nezinant, nesiruosiu palikt taip nes beveik 200e nesivolioja ant zemes ir plius jie man labai padetu mokant dabar ta kazkokia 'likutine verte' :D gyvenime daugiau nieko is ju nepirksiu apturejau brangia pamoka slyva uz gero e60 fl kaina :D arba slyva uz 4 slyvu kaina, plius ta slyva pas mane uzlinko maximum po 4men purkstukai, turbinos ir t.t :D tad ir masina siulyciau apsiziuret gerai ka perkat, nes stumdo jie ten belenka buciau nepamates tai ir pasiimciau ta slyva issisiepes su peciuku neveikianciu gruodzio menesi :D

Dėkojame už Jūsų pastebėjimus!

Su Jumis susisieksime ir atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

UAB "mogo LT"

Ačiū!!, , mogo.lt, , Arūnui Račkauskui, iš Gariūnų aikštelės, puikiai atlieka ir ismano savo darba, radome abiems palanku sprendima, visuomet galite kreiptis, REKOMENDUOJU., tikrai pades ir jums.
Nukentėjas 2020-02-12 17:58:44
Sveiki, esame nukentėję.Velavau mokėti už auto maždaug 1 menesi ir prasidėjo kita įmoka.Nutraukė sutarti perdavė mane kitam žmogui kuris liepė mašiną pristatyti i aikstele.Žmogus sake parašys sms davė savaite sumokėti įmokas, jai ne sutarties neatnaujins. atsiunte kad turiu sumokėti už savaite daugiau nei dvi įmokas.Kodėl į klijantą žiūri nepagarbiai. Kitos įmonės kaip žinau jai nemoki 6 mėnesius tada pradeda nutraukti sutarti ir.t.t. O jie siunčia laiškus, kad masina bus paieškoma, nes tipo vogta skaitysis.Kreipsimės į Lietuvos banka, kurie prižiuri istaigas, Spėju esu ne vienintelis nukentėjas.Reiktu kurti fb uždara grupe, kur daugiau žmonių jungtus ir turėsime sąrašą.
Pas mane žinok lygiai tą patį situacija buvo su jais.... : (
ikliuvus 2020-02-13 15:27:46
kam pavyko su mogo išspęsti ginčą, parašykit prašau
Sveiks speju niekam reikia visiems jungtis ir rasyti skunda.Šiandien kalbėjau su Lietuvos banku, sake reikia skunda rasyti.
kam pavyko su mogo išspęsti ginčą, parašykit prašau
Likau labai nepatenkintas sita imone, skambinejo man visa menesi su savo pasiulymais, 2 kartus tikrino mano duomenys, sake, kad gali suteikti finansavima. Gerai viska apmasciau ir nusprendziau isigyti automobili. Issirinkau auto is ju partneriu, is mogo man paskambino ir pasake, kad viskas gerai. Kita diena vaziuoju uz 300km apziureti masina, po ilgu derybu su pardaveju nuvaziuojame i mogo ofisa, ten mums pasako, kad finansavimo nesuteiks. Labai prastas aptarnavimas, patys nezino ka daro, kam reikejo gaisti savo ir kitu zmoniu brangu laika, as jau nekalbu apie keliones ir serviso islaidas. Kas lecia palukanu, taip dideles, bet jus patys pasirasote sutarti, nematau tame problemos.
Na įmonė yra įdomi tikrai, pradedant aukštomis palūkanomis baigiant aptarnavimu. Pirkti automobilį per tokia kompanija yra daugiau nei kvaila nes palūkanos realiai beveik dvigubos, automobilio savininkas ne jūs todėl esate priklausomas na jei trumpai tai einate į didelį minusą. Aš manau jog Lietuvoje turime nemažai ir mažesnio intelekto žmonių todėl siūlyčiau rašyti peticija kokia bent dėl palūkanų sumažinimo nes tai yra blogis.
Žydrūnė 2020-01-15 18:51:13
Ačiū, , mogo.lt, , Arūnui Račkauskui, iš Gariūnų aikštelės, kuris padėjo geranoriškai padėti ir rasti tinkamą abiems sprendimą. Tikrai su kai kurių nuomone nesutinku. Ir jei jau prisiimei atsakomybę ir nuomuojiesi iš, , mogo, , automobilį, tai ir reikia jį saugoti ir už jį susimokėti laiku ir tikrai neturėsite problemų ir būsite patenkinti.

Dėkojame Jums už komentarą, džiaugiamės, kad pavyko rasti abejoms pusėms tinkamą sprendimą.

as 2019-12-30 19:51:34
Siulau visiem susivienyti, ir kartu pradeti kažką daryti prieš šią a******ų įomonę. Yra daugybė stiprių teisininkų kurie gali padėti, tiesiog reikia kažką daryti.

Deja, nepavyko Jūsų identifikuoti.
Parašiau Jums el. laišką, prašome, pateikti savo duomenis, kad galėčiau Jus identifikuoti. Jūsų situaciją galėsime aptarti telefonu ir (ar) susitikimo metu.

UAB "mogo LT" 2019-12-12 14:13:30
Laba diena, Gerb. Rasa,

Dėkojame Jums už gražius žodžius!

UAB "mogo LT"
Miela rasa jei zmogus del susidariusiu sunku uzveluoja men ar daugiau bet neatsisako moket bet va mogo nesupranta jie iskart atima masina ir dar plius vistiek moket skirtuma turi nes ponai is mogo ta masina papigiai pardave.tai kur ju zmoniskumas suprasciau puse metu nemoka tai taip jau negrazu reik imtis veiksmu bet jei kelis men ir jie tai sugeba padaryt prades zmones mogo i teisma padavinet ir galetu
Sita kontora pati pati blogiausia. Palukanos - nera tokio zodzio apibudinti.
Kuo toliau nuo jos.
Modelis - is zmogaus bedos uzdirbti pinigus.
Žmones! Neimkite automobilio lizingu iš šitos imones
Pats esu turejas problemu su šita imone....
Palukanos kosmines....
Rasa 2019-12-12 14:07:26
Zmones, kada baigsit skustis? Jie jums neisrenka automobilio, jus patys del to esate atsakingi. Turite ziureti prieš perkant automobilio defektus ir juos surasyti. Mogo finansuoja, o visa kita tai jusu problemos. O del mokejimu, tai pries pasirasant sutarti sutariat diena, iki kada privalote sumoketi pinigus. Jusu bedos, del velavimo. Skaitykit sutarti!
Begalo esu patenkinta Mogo. Niekados neveluoju su imokom, automobili priziuriu. Begalo esu laiminga, kad jus esate. Sekmes! Gerai kad nesizaidziat su zmonemis, kurie nesugeba laiku susimoketi.
Laba diena, Gerb. Rasa,

Dėkojame Jums už gražius žodžius!

Ačiū mogo viską issprendeme
Aurelija 2019-11-22 11:00:39
Nieko jus nesiėmete daryti nei čia meluokit. Jai sugenda masina tai čia jau nebe jų problema. Žodžiu žmonės nebukit kvaili nesikreipti jokiais būdais į mogo!!!!!
Ačiū mogo viską issprendeme
UAB "mogo LT" 2019-11-22 10:24:37

UAB "mogo LT" ėmėsi visų priemonių, tam, kad padėtų išspręsti ginčą, kilusį tarp Jūsų ir transporto priemonės pardavėjo.

Aurelija 2019-11-21 16:02:46
Sveiki aš taip pat nusivilia mogo nes tik ką paimta masina mėnesis kaip parsivarem nuvarėm pažiūrėti mechanikui nes ratas kaista tai žiauru kas ten viksta visas galas supuvę beveik kaladėlės keist reikia su portai o tik paimta masina abidna. Jiems paskambinus pasakė čia einama dalikas tipo ko čia nori...

UAB "mogo LT"
Laba diena tikrai reikia visiems zmonem netyleti nes su jais neimanoma susikalbeti zmogus kuris moka tik velavo viena men ir pagal ju keliom dienom veliau sumoketa sutarties atnaujinti jau nebegali. Jiem gerai jie perparduoda automobilius kuriuos atima uz kuri mokejai ir dar paskui priraso didziausia suma dvigubi pinigai. Daromi. As skunda jau parasiau ir neviena ant ju nes neimanoma su jais susikalbeti kad prasai kontaktu direktoriaus ar direktores pasako negali suteikti informacijos visos firmos turi direktorius ir bet kas gali susisiekti cia ne tikriausiai ten jie visi direktoriai. Tiesiog visi turim netyleti nes jie juokiasi is musu zmogus moki informuoji viska juos o jie paima ir atima ir net neleidzia zmogui pasitaisyti.
Jei nuomuoji automobili ir nori išsipirkti koke pradinė suma reike įnešti kad nebebūtų nuomojama ir irissiperkant ar Ira nusidėvėjimas.
Laba diena as ir esu nusivyles mogo.lt man parase sumoketi skola informavau kad sumokesiu 300 sumokejau pasirodo mokejima jie pamate veliau liepe pristatyti automobili siandien pristaciau po jo posedzio pranese kad sutartis nutraukiama nes nepadengta skola. Nors informuodavau kad kiek sumokesiu viska atrasydavo gerai. Ir dabar mokejima uzskaite dar parase geros dienos. O sutarty nutraukia ir atnaujinti neleidzia nors mokedavau ir juos informuodavau. O dabar kalba kitka rasydavo kad viskas gerai tik reikes primoketi delspinigius o dabar kalba kitka.
Tai kam gali rekomenduot jusu imone?kad taip elgetes, gerai kad i vilniu nevaziavau atsiimti masinos nes buciau bereikalo, vakar vienaip kalbejot, kad siandien galiu moketi ir atvykti o kaip siandien pasiskambinau kitaip kaip blyn masina atimt su grasinimai o kaip atsiimt kaip debila stumdot, kalbat viena o paskuj darot kita nusivyles as jumis "Mogo" ir kaip gali kam rekomenduot nafik sutokiom pasakom
Mogo.kaip auto atimpt net servisas nespejo pataisyt tai greitai, o kaip atsiimt vakar kalbejom, kad siandien imoku ir galiu atvykti atsiimti tai ne imokos nemato isto pacio banko i ta pati banka, jau kalbat kitaip tik pirmadieni, tai kas blyn per nesamones kur turejau siandien atsiimti dabar pirmadieni, nusibodo tokios nesamones.
As 2019-10-02 15:27:06
Velavau su imokom, passkiau delko nes auto servise uz masina sumokejau900eur, dar net nebaige iki galo sutaisyti nutrauke sutarti ir liepe i aikstele pristatyt, gerai pristaciau pasake per viena diena man paskambins ir pasakys sprendima, laukiau po savaites paskambino pasake kad as turejau paskambint.Ne gana to paskambine pasake auto pardavineja, ar cia normalu taip?apmaudu ir apgailetina

Su Jumis buvo bandyta susisiekti Jūsų nurodytu telefono numeriu, tačiau nesėkmingai.

Prašome susisiekti tel. nr. 8700800900 arba el. paštu info@mogo.lt.

Nerijus 2019-09-19 18:56:02
Taip aš ir nukentejau baisiai nei mėnesio nepannaudojau automobilio ir kala jau variklį ir neina susitarti nei su pardavėju nei su mogo ir net nežinau ką daryti tokiu atveju gal galite kas padeti? Laukiu patarimu
Sveiki, Gerb. Nerijau,

Kaip ir buvo aptarta telefonu UAB "mogo LT" ėmėsi visų priemonių, tam, kad padėtų išspręsti ginčą kilusį tarp Jūsų ir transporto priemonės pardavėjo.
Su Jumis jau telefonu ir el. paštu susisiekė už šios situacijos sprendimą atsakingas asmuo (UAB "mogo LT" darbuotojas), prašome, bendrauti visiais rūpimais klausimais su juo.

Sveiki, Gerb. Nerijau,

UAB "mogo LT" 2019-09-06 13:17:00
Laba diena, Gerb. Viktorija,

Su Jumis susisiekėme ir iki šiol laukiame informacijos iš Jūsų, kadangi mums nepavyksta identifikuoti kliento pagal Jūsų suteiktą informaciją, prašome susisiekti tel. nr. 8700800900 arba el. paštu info@mogo.lt.

Sigitas 2019-09-06 09:07:08
Nežinau kodėl jūs skundžiatės dėl palūkanų ar dar ko? Sutartį pasirašant juk nurodomos ir mėnesinės įmokos bei galima matyti galutine suma. Netinka? Nepasirasot sutarties. Visų 1 čia verslas ir jis turi uždirbt pelną.

Su mogo mano asmenine patirtis tik teigiama aptarnavimas geras šiuo metu jau antras automobilis įsigytas mogo pagalba. Su vadybininke aptariau sąlygas parinkom optimaliausia terminą. Baigsiu mokėt už šį ir vėl kreipiuosi.

Sėkmės darbuose
Laba diena, Gerb. Sigitai,

Labai džiaugiamės, kad esate patenkintas UAB "mogo LT" teikiamomis paslaugomis!

Pagarbiai, UAB "mogo LT"
Viktorija 2019-09-03 19:14:00
Gal biuu galima susivienyti su zmonemis kurie nukentejo nuo mogo nes mano mama nuo ju labai nukentejo bet viena ji nieko nepasieks reik daugiau zmoniu
Laba diena, Gerb. Viktorija,

Sėkmės darbuose
Noriu ir as pasidalinti patirtimi su sia organizacija.
Vykdau individualia veikla ir reikalingas automobilis. Dabar issinuomaves auto ir moku didelius nuomos pinigus tad nusprendziau isigyti savo pasinaudodamas paskola. Bet is sios kontoros negavau nieko... juokingiausia, kad kai paskambina is jos ir prisistato "finansu specialiste" tikrai iskyla klausimas ar tikrai ji specialiste/eksperte. Nes is mano dokumentu turejo buti matoma kiek as uzdirbu ir kiek sumoku uz nuoma automobiliui, kad norimam isigyti per puse metu sumokeciau kaip uz 3 tokias transporto priemones. Tokio tipo kontoros neturi ateities ir turetu isnykti
Ervinas 2019-01-23 18:19:38
Sveiki ir as su tokia pacia bedele grazinau masina ir liepe sumoketi netesybas 800euru tada galesiu atnaujinti sutarty tai as pasiunciau juos ant 3 raidziu tada parase lad po menes servisas kainavo 800e plius transportas is siauliu i vilniu galu gale pardave ta masina uz 600e tylejo 3metus neseniai gavau is antstolio laiska 4000e reikia susimoketi plius dar palukanos skaiciuojasi iki kol skola sumokesiu. Dabar visa savo istorija perdaviau advokatuj tas irgi kainuoja gal kas irgi esate tureja su sita situacija ar advokatas gali padeti?
Valdas 2019-08-26 16:34:51
Uz apgavyste ir nepilnai pateikta informacija, padarius paskutine imoka kita menesi, kreipsiuos i teisma uz jusu tokias aferas..prizadu..
Gerb. Valdai,

džiaugiamės, kad pavyko išspręsti susidariusią situaciją.

Gražios Jums dienos!

UAB "mogo LT"
Kaip Mogo draugas galiu pasakyti jiems mesti darbą šiose srityje. Žmonės protingėja ir tikrai neleiks būti toliau mulkinamas pažiūrint vien jų puslapyje ant kiek jie lupikauja nenuostabu kad teisminiai proesai pataps jų kasdienybė. Iš kur tokiu išgamu gimsta aš nežinau.
Ramutė 2019-08-22 10:28:55
Treti metai kaip moku už automobilį ir likutinė suma nesikeičia. Ir geriausiu atveju išmokėjus "visą" sumą iki nulių neišsilygina. dar lieka susimokėti apie 500 euriukų. Už automobilį kainavusį 1300 e susimokėsim apie 5000 e kažkoks kosmosas.
Paklausus kodėl taip yra, kodėl nemažėja suma, labai greitai nukreipiama kalba.
Įdomu patirtys, ar pavyko kam nors laimėti prieš mogo apgaules?

P.S. mogo, nebedarykit copy-paste savo šabloninio atsakymo.
Laba diena, Gerb. Ramute,

Dėkojame, kad kreipėtės.

Informaciją apie Jums rūpimus klausimus pateikėme el. paštu, kadangi nepavyko su Jumis susisiekti telefonu.

Kredito gavėjas 2019-08-22 11:13:09
Sveiki, irgi nesamoningi pas mane mokėjimai, gal kas galit įkelti kaip atrodo jūsų grąžinimo grafikai ir t.t.?

parašėme Jums el. laišką, kadangi nepavyko Jūsų identifikuoti. Prašau, nurodykite prašomus duomenis ir su Jumis susisieksime.

UAB "mogoLT"
Nukentejusi 2019-08-22 16:31:24
Jusu konsultantai nieko verti, viena sako o kita daro.a*******i jus daugiau nieko
Visi juk esam zmones.Kodel jus sitaip, kodel neduodat sansu zmogui pasitaisyti?kad ir jis veluoja moketi tas imokas bet jis juk vistiek sumoka juk jus iz tas paveluotas dienas ir palukanas skaiciuojat.

UAB "mogoLT"

Simple Finance
Autolizingas, išperkamoji nuoma, NT paskolos

Adresas: Maironio g. 26B, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: finansai; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas.
SIMPLE FINANCE - paskolos su nekilnojamojo turto, automobilio įkeitimu. Siūlome finansavimo, refinansavimo, faktoringo paslaugas palankiomis sąlygomis. Padedame spręsti jūsų financines problemas. IŠPERKAMOJI AUTOMOBILIO NUOMA (AUTOLIZINGAS) Išsirinkite bet kokį naudotą automobilį iki 20 000 EUR Mes jį įsigysime ir...
Kredito garantas
Adresas: Turgaus g. 33-4, LT-91249 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
GF bankas
Vartojimo paskolos iki 25 000 €, indėliai

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
Prieš 14 metų veiklą pradėję kaip lietuviškas aukštos kokybės finansinių paslaugų – vartojimo paskolų – startuolis „General Financing”, gegužės 18-ąją tapome Lietuvos bankinio sektoriaus dalimi GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau banko statusu, o esamiems ir būsimiems...
Noviti
Lengvatinė verslo paskola už 0,1% metinių palūkanų

Adresas: Konstitucijos pr. 26, "Forum palace", LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
Paskolos be užstato su minimaliomis 0,1% metinėmis palūkanomis Jeigu jūsų įmonės veikla paskelbus karantiną buvo sustabdyta arba apyvarta krito daugiau kaip 30 proc., teikite paraišką lengvatinei verslo paskolai gauti. Paskola be užstato ir su minimaliomis palūkanomis skirta verslui, nukentėjusiam nuo COVID-19...
Paskolų brokeris
Adresas: Kniaudiškių g. 46-2, LT-37122 Panevėžys.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos; tarpininkavimas.
Padedame gauti finansavimą (paskolas, lizingą ir pan.) įmonėms ir ūkininkams, tarpininkaujame bankuose ir kredito unijose, rengiame verslo planus, investicinius projektus, taip pat paraiškas ES paramai gauti. Dirbame Vilniuje ir visoje Lietuvoje!

Švedija pranešė, kad šalyje mirė per 4.000 COVID-19 užsikrėtusių žmonių
Švedija pranešė, kad šalyje mirė per 4.000 COVID-19 užsikrėtusių žmonių 05-25 17:29
Švedija pranešė, kad šalyje mirė jau daugiau kaip 4.000 naujuoju koronavirusu užsikrėtusių žmonių.
D. Grybauskaitė ragina Vyriausybę nepasiduoti populizmui
D. Grybauskaitė ragina Vyriausybę nepasiduoti populizmui 05-25 17:24
Kadenciją baigusi prezidentė Dalia Grybauskaitė iš esmės palankiai vertina Vyriausybės veiksmus koronaviruso krizės metu, tačiau perspėja nepasiduoti populistiniams pasiūlymams.
Sutarta dėl M. K. Čiurlionio koncertų centro projektavimo, statyboms pinigų nėra 05-25 17:17
Kauno miesto savivaldybė pasirašė sutartį dėl būsimo M. K. Čiurlionio koncertų centro projektavimo darbų, tačiau teigia, kad statyboms lėšų kol kas nėra.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Citigroup 44,10 -2,00%