Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB mogo LT

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę mogo LT

Atsiliepimai apie UAB "mogo LT"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "mogo LT"

Gal kas žinote kur pamatyti kur jie parduoda automobilius. Nes as nuo jų labai nukentejau sake viena o daro kita.
Kristina 2018-07-31 12:32:50
Pritariu
Reikia pranešti patiems i fntt
Fntt turėtų jumis pasidomėti. Jūsų pažadai ir sutartys bei mokamų imokų kiekis neadekvačiai neatitinka realybės.
Apačioje matau, kad yra apgauta daugybė žmonių siūlau padaryti tam gala.
Nerka 2018-06-29 10:51:54
Svei man tai kas Ira nukentėję rei visiems surinkti parašus ir atimti įstos įmonės licennzina nes ji kėlė žmonėms grėsmė mogo
Pritariu
Melagių ir sukčių įmonė.
Sveiki nepirket per juos as jau pamoka turiu pirkau auto kur buvo uzsleptas defektas nuveziau masina i serviza man pasakia kesti varikli as iskarto pasukau mogo man jie pasakia susimoketi 1500eur ir uz defektus tai padaviau i teisma is tos sumos pasidare tik 500eur dar aiskiu nk nesibaige bet tikuos bus viskas gerai.ir dar kas jie kaip sako turi aiksteliu savo kur ira auto tai netiesa labai pagalvokit ar verta jum imti per šia imone ten tik bando tau ikisti š... geriau per banka ir tokiu palukanu nera
sveiki tik nejimkite isju jie ira su pardavejeis sudare sutarti ipac utenos turgus masinu paskutinei a*******i masinos atvaziuoja is usenio sutvarkitos reilei budavo nupirktos is lauzinu jie dirba viena ranka kas turite automobilius grazinkite kuo skubiau nes jie visi suluze bukite geri tik nejimkite isju nusigrausite nagus tikrikite pagal masinos kebulo numeri visa istorija parodo ir kuo skubiau nutraukite sutarti sujeis jugu leidze finansai ir irasinekite ju pokalbius teismuose gali praversti
Labai esu nusivyles mogo labai apgavo kalba viėna daro kita
Bėkite nuo mogo kuo toliau labai nesąžiningi lupikautojai plius neimkite jų siūlomų automobilių. Pradzioi kalba gražiai kad jei vėluoja moket nieko baisaus žmogiškai supranta jie. Viskas pasikeičia po sutarties pasirašymo jie už nieką nėra atsakingi ir tt bėkite mielieji nuo šitų a******ų jau geriau per kokį kitą lizingo kompanija imt nei per šitą. Nutraukia sutartį žmogui nežinant. Pajema mašina žmogui nezinat kur žiūri atsakingos institucijos tokias va kontoras pirtis turėtų. Reikėtų kad nukentėjo nuo šitos kompanijos susiburt ir pamokit juos
Nesusidekite su sia imone!!!!!!Jai jau taip atsitiko butinai sakitykite sutarties punktus kurie parasyti smulkiomis raidemis.Netikekite jokiais ju pazadais.Zodziu reikalinga buvo paskola 8000€.Uzstatas buvo Bmw x4m 2017 metu.Verte automobilio apie 45000€.Sutari pasirasem 5m.Mokejau kas menesi kazkur po 370€.Po 6 menesiu nutariau atsiskaityt i nutraukt sutarti.Pasirodo per 6 menesius paskola sumazejo tik 60€.Sutarties nutraukimas apie 350€, o dokumentu tvarkymas apie 750€!!!.Idomu ka ten reikejo taip tvarkyt kad, patys brangiausi advokatai tokiu ikainiu neturi.Na ir pats idomiausias momentas.Masina kuri buvo mano tik buvo uzstatyta siai bendrovei bet liko pas mane, taigi kad as ja naudojausi turejau dar sumoket jiems nuoma.Gaunasi automobili kurio verte apie 45000€ is manes jie nupirko, aisku laikinai, uz 8000€ man isnomavo, o beto uz tuos 8000€as dar ir procentus mokejau.O pazadai buvo, kad sutarti galimes nutraukt kada nori, apie jokius kosminius dokumentu tvarkymus nutraukiant ja nebuvo ir kalbos.Nesusidekite su MOGO s*****i kokiu reta.
Sveiki, atsargiai su mogo lizingėliu duot duoda o jei po 2 (dviejų savaičių) garantinio kuris labai juokingas, skalbimo mašinai padėvėtai mėnesį duoda.
Man po garantinio dvi dienos automatinė greičių dėžė pradėjo kaukti ir bildėt, tai jau jie sako kad garantinis pasibaigęs, bėgioja Kauno skyriaus vaikinukai ignoruodami.
Sakyčiau nežinia kas čia blogos reputacijos
Andre 2018-05-07 19:18:22
Sveiki norejau suzinoti jei automobilis po avarijos nebevaziuojantis Tai kaip cia dabar nuvezti su traliuku jiems pamesti prie duru?
Man taip atrodo reikia ta masina Dalimis isparduoti Kas liko sveika nes vistiek uz ka reiks moketi
UAB Mogo LT 2018-02-18 19:25:16
Sveiki, Indre,

Visada vadovaujamės atsakingo skolinimo principu. Kalbant apie mokumo vertinimą bendrai, vertinimo metu sistema įvertina gaunamas pajamas bei turimus įsipareigojimus ir pateikia atitinkamą pasiūlymą. Primename, jog yra galimybė už kreditą atsiskaityti anksčiau nei numatytas oficialus sutarties laikotarpis. Tai yra labai palanku, nes leidžia sutaupyti - palūkanos yra perskaičiuojamos kliento naudai, sumažėja galutinė grąžinta suma.

Tiksliau jūsų atvejį galėtume pakomentuoti, jeigu susisiektumėte su mumis tel. 8 700 800 99

MOGO LT komanda
Ka jus cia meluojat ka jus perskaiciuojat???? Zinoma savo naudai.. is 1.400 po 2.5 metu tu lieki skoloj 1.300 a*******i cia tik pradinis zodis.... netekomenduoju zmones sitos kompanijos!!!! Bukite atidus ir sutarties pasirasymo metu mums konsultante vietoj 3 metu irase 5 metus ko pasekoje negalime islipti is sito sudo nes jie vistiek teisus lieka
a******u kompanija. Pirktas auto uz 1.400 euru po 2.5 metu mokamu imoku tvarkingai po 52 euru tu vis dar lieki jiems skoloj 1.300 euru. Nerekomenduoju sios a******u kontoros.
Esate a*******i!!!!turumite partnerių kurie pardavinėja supuvusias mašinas ir be visa to už nesamas skolas paduodate i anstolius.tikiuosi paspringsite
Pasiule auto nuoma. Uz 8000 eur. Reiktu 5 metus po 300 eur moketi ir dar pabaigoje 2400 eur issipirkimas. Viso apie 20 000 eur uz 8000 eur vertes automobili. Tegul smegenis pasitikrina!
a*******i gryni, patariu is ju niekada neimti issimoketinai masinos
Visai normali kompanija. Reikėjo skubiai auto, tai pasakė, kokia suma paskolins, nuvažiavau į Kretingą, pati išsirinkau, kokia norėjau. Važinėju jau antri metai. Esu patenkinta.
Skolinausi
650€.Uz sutartį nurase150€. Imokas mokejau 6 mėn.Po 6 mėn.nutariau atiduoti paskola, tai priskaičiavo...., kad aš dar skolingas 680€. Taip, kad žmonės galvokit kur lendat!!!
Sveiki, kur galima rasti jusu parduodamus automobilius (pasiimtus uz nemokamuma)
Sveiki visi pasiemiau masina bmv tada buvo ivikis uz kuri gavau draudima plius rado kas nupirks masina jokio prasymo net neparasiau tada atvazevo masina pasieme manes net nebuvo atseit mogo susitare nupirkima as tos masinos parduoti nenorejau visus pinigus susirinko iskarto nes buvo nutraukta sutartis man sake sunesus visus pinigus buvo isaiskinta kad dasides 02% procento dabar skambineja plius sako jus dar skolingi 700eu virs tai kur teosybe kur kreiptis kad be jokio rasto masina be manes atvazevo issiveze cia as kaip skaitau kaip ceraskino kontora nori atvazevau be taves susitariau masina pardaviau o tu daryk ka nori gal as ta masina radau kas brangiau dauzsta nupirks susiradau kas uz 3000 nuperka jie pardave uz 2100
Tamune griciene 2018-03-05 15:41:58
Ar reikia but isdirbus tris men nes viena auto turiu pasiemus ar yra galimybe gaut antra

prašau susisiekti telefonu 8 700 800 99, arba elektroniniu paštu info@mogo.lt ir mes suteiksime visą Jus dominančią informaciją.

mogo komanda
Aiste 2018-03-02 17:21:42
Noriu paklausti.Jai yvyko auto yvykis, bet savininkas Mogo, kaip viskas vyksta?kam pervedami pinigai, naudotojui ar Mogo.Aciu
Sveiki, prašome susisiekti su mumis tel nr. 8 700 800 99, arba el. paštu info@mogo.lt nurodydami savo kontaktą.

mogo komanda
Justas 2018-02-22 00:11:34
Sveiki, niekur nerandu svetaineje pas juos ten AUTOLIZINGAS, o informacija raso apie automobilio uzdejima. Mane domina, kaip ten viskas vyksta kai imi automobili raso pradinis inasas 0, tai draudimas irgi 0? viskas 0? ar kazka reikia moketi?
Sveiki, labai malonu jog domitės mūsų paslaugomis.
Prašau su mumis susisiekti el.paštu info@mogo.lt arba 8 700 800 99, suteiksime visą Jus dominančią informaciją.

Sandra 2017-11-11 12:24:06
Labai prastai vertinu jusu imone tokioje vietoje dirba viena mergina kuri tvarko dokumentus o zmoniu daug.
Laba diena, Sandra,

Dėkojame už Jūsų nuomonę. Būtinai į tai atsižvelgsime.

Apgailestaujame dėl nesklandumų.

Indre 2018-01-10 12:25:28
Nepatariu mogo lizingu imti automobilį - palūkanos milžiniškos, jeigu nesusimokėsite - baudas ant baudų deda, nesuprasite už ką mokate.
Ačiū.
Sveiki, Indre,

Saraskinai 2018-01-17 20:32:50
Saraskinai ir tiek....pirkau ju lizingu automobili, mokejau virs metu be velavimu jokiu...taip jau susikloste, kad netekau darbo velavau nepilnai 2 men.paskambino kazkoks vyriskis, kad masina atvaryciau, sakau taigi rytoj pervedu ryte visa skola kam tas vazinejimas, sako ne netinka.atidaviau as ta masina, bet abydna, kad pasakojau kokia situacija, kad galiu tada ir tada sumoketi ir pan, na netiko tai netiko, paskambino po poros dienu jau reikia sumoket 500eur (skola+-200eur)+300eur is oro, uz tai kad masina atvariau.girdejau, kad negalima jais pasitiketi, taip ir yra.automobili pirkau uz 2500eur mokejau 15men ir as jiems likau skolingas 2700eur.masina parduos tai liks maziau aisku tos skolos, jeigu ne tai mielas mogo susitiksim teisme tikrai.dabar kalbant apie masina tai joje bedu mazdaug ant 1000eur remonto, bet skelbime pastatyta kaip lb gera masina, o realei tai atjunge visas lemputes kurios dege ir nepaminejo, kad yra defektas lb stiprus galiniam tilte, ratas gali bet kada nukristi, prastums panelei ar vaikinukui kuria mazai nusimano apie masinas.iskart sakau neremontavau, nes nuo pirmos velavimo dienos grasino atimt masina tad ir betvarkiau nors detales turejau!taigi busini pirkejai siulau jei neturit tai pasiskolinkit ir iskratykit gerai ju parduodamas masinas, nes manoji tikrai vos gyva, reik keist ir turbina, ir stabdziu sistemai sakes, trauka dingsta.krc Skelbime sedi ir vaziuoji, nors realei....
mums svarbi kiekvieno kliento nuomonė, kad galėtume tobulinti savo paslaugas. Kiekvienas klientas prieš pasirašydamas sutartį gali susipažinti su sutartimi ir sutarties nutraukimo nuostatomis. Atsiprašome jei patyrėte nesklandumus.
Ačiū.
edvardas 2017-07-11 10:58:22
Sveiki. Turiu klausima. Jei grazinciau auto po keliu men. Ar reikes man dar ka damoketi ar ne.
Reikes moketi tiek pat kiek man, masinos verte 5000 eur, uz susidevejima reik moketik 4500, uz autarties sudaryma 600 ir pns
Turiu pasemes auto per mogo, imokas moku laiku ir nera jokiu problemu.
Ne!Tik ne Mogo!
Savaitę laiko skambinę mums su galimybe mums finansuoti automobilio paskolą. Su teigimu, kad taip memes jums galime pasiūlyti 4950 €. Prašom išsirinkti auto. Galų gale atvažiavę į Lentvario Mogo mums pasakę užpildykite anketą. Pateikti vairuotojo pažymėjimą. Pateikė žmona savo, nes aš nevairuoju. Nors aš ant savęs norėjau paimti paskolą. Tuo metų dirbanti darbuotoją mums nieko nesakė. Paaiškino kad jau gali kompensuoti tik 4050€. Gerai mes pasakėm, kad atvarysime auto prie regitros iš Gariūnų. Darbuotoją pasakė, kad gerai atvarikyt, mes ją dar kartą įvertinsime ir nufotografuosime.
Tuo metu mes nuvažiavę į Gariūnus paimti auto, išememe draudimą auto, pasirašėme sutartį.
Netrukus skambina darbuotoją sako jūs neturite vairuotojo pažymėjimo negalime jums suteikti paskolos.
Atvažiuokite susitarsime.
Atvažiavę atgal mums buvo atsakyta paskola. Kad neturiu teisių nors važinėti turėjo žmona.
Atsiprašau kas per nesąmonė kur atsakomybė už sakytus žodžius kad mes duodame jums paskolą. O po to mažinate finansavimo kaina, tipo neturiu teisių nors buvau sakęs skambučio metų kad auto važinės žmona nes aš nevairuoju!
Tai veltui visa diena, pinigai draudimui, dizeliui ir auto pardavėjui sugaištas laikas ir didelis važinėti iš Gariūnų į regitrą. Nepatikima, ne, ne ne ir dar kartą ne.
Eilinė šaraškinų kontora. Tarpininkavau vienam žmogui, mašina atiduoda MOGO, jie mašiną pardavė už kapeikas, kelis mėnesius tylėję nusprendė prisiminti, kad dar kažkiek liko skoloj čia jiems ir nusprendė išsieškot.
paklausus kiek reiketu grazint pasiskolinus 6k e per 48men pasake kad reikes moket 72men po 250e isproteja zmones kas per dibilas turi but kad tiek permoketi 11k pasiskolinus 6k :D :D ;D
Nuvykus y mogo atstovybe kaune nuvezus dokumentus kuriu buvo reikalauta, po keliu dienu vazinejimo pasake kad kreditas nebebus suteiktas nors jy buvo suteike jai norit pasivazinet ir leist laika ir pinigus y ora prasom mogo tai ta imone kuri stumia dura, darbuotoja kuri tvarko dokumentus gryna melzeja kuri moka bendrauti tik su gyvuliais.
As patenkintas ju aptarnavimu, nieko pries neturiu, visiem gyventi reikia
Geriau su šiais mogistais neprasidėti, žiauru.
Nesugebėjau sumokėti 2 įmokų, virš 200€, tuo momentu, atvažiavo paėmė mašiną, pardavė už kapeikas, kur skelbimuose iki 2000€ o pardavė už 800€. Gavosi nei tarbos nei lazdos, o tai mokėjau jau 3.5 metų. Buvo likę 1600€.
Pemokėta kur gali nusipirk 3 tokias mašinas.
Siaubas
Simonas 2016-10-18 08:20:02
Viliuosi kad valstybe kuo greiciau sunaikintu sita kontora. Lietuvos zmones bukit protingi 46 proc palukanos kosmosas nesusigundykit sita nesamone nes iklimsite i dideli mesla ilgam.
Cia, naip paziuresi.... Pasiemiau nesena auto, laiku moku visiskai neskausmingas savo biudzetui imokas ir esu visiskai patenkintas. Taip, jei ziuret, kaip i auto pirikima permoki be proto daug, jei ziuret kaip nuoma viskas ok. Nelabai suprantu ko jus tikites, kad firma nieko neuzirbtu, ar nemoket ir, kad viskas butu ok....
Dar niuansas, as oficialiai niekur neirbantis ir netgi pasiimdamas auto turejau problemu su anstoliais..Tai pries susdamiesi pabandyit ivertint ju rizia ir savo galimybes..
Galiu tik padekot.
Jei atsitiks ivykis kuriame bus apgadintas mogo uzstatytas automobilis, ir juos informuosite, kad jie turi kreiptis kaip savininkai i policija ir rasyti pareiskima.jie to nepadarys, ir sakys kad policija turi kreiptis i juos.nu nuo kada policija kreipiasi i savininka, prasydami parasyti pareiskima.negalesite net teismo budu issieskoti zalos atlyginimo, nes mogo nusispjaut kad buvo apgadintas automobilis.susimokesite patys uz remonta, ir sekmingai toliau mokesite imokas uz automobili.
Vargo pele 2016-09-16 22:22:01
Tai net ne 40, o visi 46! Ir cia per partnerius, ir net ne vartojimo paskola, o lizingas! Pradzioj galvojau kad blogai isgirdau. Imokos gaunasi dvigubai didesnes negu paprastai buna kitur. Po issimokejimo uz tokia suma gali nauja nusipirkt.
Kas verčia imti paskolą? Juk patys sprendžiate reikia jums paskolos, ar ne. O sutarties sąlygas reikia skaityti prieš pasirašant, o ne po to.
Sveiki, gal kažkas bendravote su šia įmone teismo keliu? Ir galit papasakoti kuom viskas baigesi?
Sveiki, nelyskit i sita absurdu kampeli, turim masina is mogo beveik du metai atmoketa dar 4 liko, paskambinau pasakiau kad noriu anksciau laiko grazin tai paskaiciavo tiek kad daugiau esu skolinga nei skolinaus!!!!!!
Gitana 2017-02-03 08:38:43
Nekalbėkit nesamonių mogo neduoda mašinų o pats išsirenki per auto gidas arba auto plius tada jiems pasakai kad butent kur yra ta mašina pati šiais metais pirkau užpildžius paraiška ir labai likau patenkinta jų aptarnavimu viskas aišku kaip galima atidavus visa suma nemoketi procentų nors terminas bus 2metų o aš galiu atiduoti ir anksčiau ir nemokėti procentų
As pirkau per mogo automobili pati jy susiradus tik is ju pinigus paemus esu patenkinta moku kas men ir jokiu rupesciu

Celiuliozės fabriką priims Estijos Saarde valsčius
Celiuliozės fabriką priims Estijos Saarde valsčius 10-22 07:13
Estijos Pernu apskrities Saarde valsčius pasirengęs priimti celiuliozės fabriką – anksčiau kompanijos "Est-For Invest" finansuojamą pramonės gigantą buvo planuota statyti Tartu apskrityje, bet dėl...
Valstybės įmonės vs verslas: vieniems – pranašumai, kitiems – konkurencijos žabangos 10-22 06:42
Valstybės valdomos įmonės (VVĮ) ir savivaldybių valdomos įmonės (SVĮ) ir toliau aktyviai žengia į rinką, kurioje konkuruoja su verslu, tačiau vadinamosios konkurencijos sąlygos labai skiriasi: VVĮ...
Be naftos: kurios šalys ketina atsisakyti vidaus degimo variklių
Be naftos: kurios šalys ketina atsisakyti vidaus degimo variklių 10-21 19:31
Jau ne kartą "Verslo klasėje" minėtą Dono Hubertso iš "Royal Dutch Shell" citatą verta periodiškai vis pakartoti: "Akmens amžius baigėsi ne todėl, kad baigėsi akmenys."

Ar skiepijatės nuo gripo?

Skoda

Procter & Gamble 87,30 +8,80%