Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB mogo LT

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę mogo LT

Atsiliepimai apie UAB "mogo LT"

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie UAB "mogo LT"

Juokas ima;D pirkot ereliai mašinas krutas neturėdami pinigu ir nežinodami ar išmokėsit, paskui kauket kad daug mokat ir permokat. Laisvai sutartis gali nutraukt pamates palukanu normas ir įmoku sumas bej permokama suma. Tai jei stenedami galvojot, kad sumokėsit o nesumokat ir baudżia mogo. Uz 37 000 LT purkau masina, moku kaip priklauso ir nera bėdų.
Uztenka tik pagrasinti teismais ir viska greitai perskaiciuoja
turiu klausimą. draugas pirko mašina iš žmogaus (tas žmogus buvo ją pasiemes iš mogo ir sakė kad tvarkingai moka įmokas) susirašė pirkimo pardavimo sutarty. ir spėkit gryšta draugas iš darbo o mašinos nebėra. kaimynai pasako kad mogo tralas atvažiavo ir išsivežė. pinigai sumokėti už mašina. su žmogumi kuris pardavė neina susikalbėt. pirkimo sutartis mašinoje liko kuria pasiemete. ir kaip siūlote elgtis tokioje situacijoje? smagu? atvažiavot pasiemėt mašina su visomis sutartimis ir asmeniniais daigtais? čia taip galima? lauksiu NORMALAUS atsakymo į el.p
Toma Pezeliene 2018-12-09 12:04:56
Sveiki mes tai pat papuoleme su sia kompanija sutarti sudarant buvo aiskinta visai kitaip. Taciau po sutarties pasirasymo viskas pasikeite. Siulau visiem nukentejusiems susisiekti su manimi. Ir gal kartu mes parodysim tiems "autopardavejams" bei Mogo imones valdytojam kad uzteks kavikinti zmones. Mes jau kreipemes i mikesciu inspekcija ir kitas tam atitinkancias instancijas. Cia tai kas vyskta yra AFERIZMAS. Visi kurie nukenteja nuo sios imones rasykit man i el pasta. Tik kartumes juos sustabdysim
Sveiki as nukentejas nuo mogo
Sveiki kas nukentėjo nuo mogo akiplėšiškumo, nes esu tai pat nukentejas su kosminem sumom, reikia sukurti bendra rata ir nuversti situos legalius v***s susisiekite i gmail
smantas8@gmail.com
UAB "mogo LT" 2019-02-04 06:37:48
Sveiki, Egidijau,

Susisiekite su mumis tel. nr. 870080090 arba el. paštu info@mogo.lt ir mūsų konsultantai detaliai atsakys į visus Jūsų klausimus!

UAB "mogo LT"
deja, konsultantai nieko neatsako. norejau pradeti vienas sita reikala, kad apsviesti zmones, kokia veikla Jus vykdot. Bet dabar matau kad ne vienas, tai bus daug paprasciau. Tik ka gerbiamasis Rackauskas, ale Jusu pagal igaliojimia veikiantis paieskos inspektorius, kokios baisios pareigos :))), isplese is mano ranku masinos raktus ir pasieme masina. As Jusu 2 savaites prasiau sumos ivardinti, kiek sumoketi, kad persirasyti masina ant saves bet Jusu tikslas kaip matau yra ne kad klietnas atsiskaitytu, o pasiimti masina, tos sumos as taip ir negavau.... Get ready, mes ateinam pas Jus))))
Nerka 2018-06-29 10:51:54
Svei man tai kas Ira nukentėję rei visiems surinkti parašus ir atimti įstos įmonės licennzina nes ji kėlė žmonėms grėsmė mogo
Duokite savo kontaktus reikitu susiburti
Sveiki kas nukenteje nuo šitos įmones, vienijam jėgas ir sustabdom šia nesamonę, kreipiamės į visas teisines instansijas bet reikia daugumos, vienybės ir susiburti kartu, rytoj einu dėl tolimesnių veiksmu pas advokate. Kodel viešinu tai? Todėl kad sustabditumėm legalu rėketą. Susisiekite su manimi šiuo numeriu +37060357818 Justinas
Toma Pezeliene 2018-12-09 12:04:56
Kontaktus duokite as irgi prisidedu
Kristina 2019-01-16 11:49:03
Kaip su jumi susisiekti
bagdonaviciute24@gmail.com
kažkokie keisti dirba patys nesupranta savo darbo!!! viena šneka telefonu o po to siuntinėja laiškus kitaip jau aiškina viską nepasisprendziat kaip dirbti savo darbą!!ir dešimt kart reik skambint aiškintis. nerekomenduoju Mogo
Egidijus 2019-02-03 00:17:45
Labas vakaras aš norėčiau pasiklausti ar būtų galima parduoti automobily kuris dar mokamas mogo lizingu žmonos vardu
Sveiki, Egidijau,

Ervinas 2019-01-23 18:19:38
Sveiki ir as su tokia pacia bedele grazinau masina ir liepe sumoketi netesybas 800euru tada galesiu atnaujinti sutarty tai as pasiunciau juos ant 3 raidziu tada parase lad po menes servisas kainavo 800e plius transportas is siauliu i vilniu galu gale pardave ta masina uz 600e tylejo 3metus neseniai gavau is antstolio laiska 4000e reikia susimoketi plius dar palukanos skaiciuojasi iki kol skola sumokesiu. Dabar visa savo istorija perdaviau advokatuj tas irgi kainuoja gal kas irgi esate tureja su sita situacija ar advokatas gali padeti?
Sveiki, Ervinai,

Jūsų pateiktą situaciją galėsime išnagrinėti ir detaliau Jus informuoti tik gavę Jūsų kreipimąsi. Jeigu turite kokių nors neaiškumų dėl sutarties salygų, konkrečios situacijos ar kt., prašome su mumis susisiekti tel. nr. 8700800900 arba el. paštu info@mogo.lt ir mūsų konsultantai atsakys į visus Jūsų klausimus.

UAB "mogo LT" 2019-01-11 20:01:30
Gerbiamas Antanai,

Norime Jus patikinti, kad visi skaičiavimai yra atliekami griežtai laikantis pasirašytos sutarties ir joje atskleistų sąlygų. Jūsų pateiktą situaciją galėsime išnagrinėti ir detaliau Jus informuoti tik gavę Jūsų kreipimąsi. Jeigu turite kokių nors neaiškumų dėl sutarties salygų ar kt., prašome su mumis susisiekti tel. nr. 8700800900 arba el. paštu info@mogo.lt ir mūsų konsultantai atsakys į visus Jūsų klausimus.

UAB "mogo LT"
Mielas mogo kodel atsiranda antstoliai po 3metu o ne po menesio? Kaip masina tvarkyta po manes servise uz 800e parduota uz 600e? O man netesybos 800e? Koki cia š....a sumalet? Ar ir del tokios nesamones sutarty yra kazkoks punktas jusu naudai?
Saulius 2018-12-15 21:48:30
Sveiki, o kaip su Jumis susisiekti, as turiu dar grazesne istorija su sia sia kompanija.
Susisiekit su manim 860247684
Apgavikų klanas.
Kaip su jumi susisiekti
UAB "mogo LT" 2019-01-14 08:42:18

Norime pabrėžti, kad mums yra labai svarbus sutartinių sąlygų vykdymas ir bendradarbiavimas iš kliento pusės. Visai atvejais, kai klientas susidūria su kokiais nors sunkumais, mes stengiamės surasti abi puses tenkinantį sprendimą. Apgailestaujame, kad šį kartą nepavyko to pasiekti.

UAB "mogo LT"
Domina likau ir as be proto apgauta
diopas 2019-01-13 13:30:41
as ir ziauriai nukentejau nuo ju, as nesuprantu kaip leidzia valdzia tokiom imonem egzsistoti, kvailas buvau kad nepwrskaiciau visos sutarties, bet kaip tu perskaitysi kaip 100lapu duoda, bet esme tame pasiemiau masina 72 men verte 3200 visa suma 10k as kai prisimenu tai net baisu darosi. buvo finansine krize tai pavelavau 2imokas sumoketi iskart nutrauke sutarti ir prasidejo visos bedos, nors apie mano velavima buvo sneketa su mogo darbuotojais sakiau kad veluosiu ir panasiai, jie sake viskas gerai mes palauksim bet deja buvo melas. mokejau 1metus po sutarties nutraukimo grazinau auto ir dar likau skolingas 2500e ar cia teisybe, bet tu esi bejegis pries tuos urodus.reik kazkaip padeti zmonems kad jie ten nelystu nes dauguma nepajegia to ismoketi

Ingrida 2019-01-12 17:54:57
Pirkom išsimoketinai mašina, apgavo sutartyje parašyta kad parduodama be defektu, aišku gaila kad sutarty iškart nepaskaitem. Abgavo kaip tik galejo!! Labai nusivylem šita imone
Gerbiama Ingrida,

Labai nemalonu, kad Jūs susidūrėte su tokia patirtimi. Norime pabrėžti, kad mes neteikiame prekybos automobiliais paslaugų, mūsų veikla yra automobilių pirkimo finansavimas. Visus komentarus, susijusius su naudojamos transporto priemonės defektais ir būkle bendrai, prašome nukreipti automobilio pardavėjui. Mes, savo ruožtu, galime atsakyti į visus Jūsų klausimus dėl sutarties sąlygų ir galimai padėti diskusijoje su pardavėju, jeigu jis yra vienas iš mūsų partnerių.

UAB "mogo LT"
reik pradeti visur viesinti reklamuoti, pasakoti savo baisias istorijas apie sia imone, kad zmones suvoktu kad cia v***s ir s*****i.
Antanas 2019-01-11 16:58:28
Paskutinis sudas tas mogo. Pasidariau sutarti 72 men. masina kainavo 6400 moketi reikejo po 180 po puses metu paskambinau nusprendziau sumeketi visa suma. Ir viskas prasidejo masina kainavo 6400 man pasake reikia sumoketi 7000. kaip taip gali but puse metu moku ir dar man priaugo uz masina. Atsakymas darbotojos toks puse metu mokejai palukanas o ne uz masina
Gerbiamas Antanai,

Saulius 2018-12-15 21:48:30
Tokiu pat vardu mane gali Toma Tomute FB rasti su mergyte nuotrauka bus.arba Tomarasimaite1@gmail.com jeigu imanoma.paraykite i el pasta
Toma Pezeliene 2018-12-09 12:04:56
Sveiki nepatariu imti paskola per sita firma s*****i uz remonta pas kaiciavo labei daug galima masina nupirkti kita a*******i
Klientas 2018-11-17 17:39:46
Sveiki jaigu pirkau auto per mogo galiu as ja grazint ir kita paimt?

prašau susisiekti telefonu 8 700 800 99 arba elektroniniu paštu info@mogo.lt ir mes atsakysime į visus Jūsų klausimus.

mogo komanda
Klientas 2018-09-28 13:50:16
Fntt turėtų jumis pasidomėti. Jūsų pažadai ir sutartys bei mokamų imokų kiekis neadekvačiai neatitinka realybės.
Apačioje matau, kad yra apgauta daugybė žmonių siūlau padaryti tam gala.
Pas mus ta pati situacija, imoku ir likutine verte neatitinka realybes, pradziui sako aiskina viena po to daro kita, niekas nesiteikia paaiskinti is kur atsiradusios sumos...
Sveiki jaigu pirkau auto per mogo galiu as ja grazint ir kita paimt?
Neturekit jokiu reikalu su sia imone. Darbuotojai nekulturingi, siuncia kuo toliau, skambinant nekelia telefono. Masina buvo nuvesta perskaiciavimui ir buvo pareiskia kad tai uztruks kelias dienas bet pralaike 2 menesius!!! Paskambinus is jiem nematyto numerio jie pareiskia kad masina grazins sia savaite ir taip pasakoja visada o i ta pati numeri daugiau nebekelia... Neapsigaukit su tais sukciais
Gal kas žinote kur pamatyti kur jie parduoda automobilius. Nes as nuo jų labai nukentejau sake viena o daro kita.
Kristina 2018-07-31 12:32:50
Pritariu
Reikia pranešti patiems i fntt
Apačioje matau, kad yra apgauta daugybė žmonių siūlau padaryti tam gala.
Nerka 2018-06-29 10:51:54
Pritariu
Melagių ir sukčių įmonė.
Sveiki nepirket per juos as jau pamoka turiu pirkau auto kur buvo uzsleptas defektas nuveziau masina i serviza man pasakia kesti varikli as iskarto pasukau mogo man jie pasakia susimoketi 1500eur ir uz defektus tai padaviau i teisma is tos sumos pasidare tik 500eur dar aiskiu nk nesibaige bet tikuos bus viskas gerai.ir dar kas jie kaip sako turi aiksteliu savo kur ira auto tai netiesa labai pagalvokit ar verta jum imti per šia imone ten tik bando tau ikisti š... geriau per banka ir tokiu palukanu nera
sveiki tik nejimkite isju jie ira su pardavejeis sudare sutarti ipac utenos turgus masinu paskutinei a*******i masinos atvaziuoja is usenio sutvarkitos reilei budavo nupirktos is lauzinu jie dirba viena ranka kas turite automobilius grazinkite kuo skubiau nes jie visi suluze bukite geri tik nejimkite isju nusigrausite nagus tikrikite pagal masinos kebulo numeri visa istorija parodo ir kuo skubiau nutraukite sutarti sujeis jugu leidze finansai ir irasinekite ju pokalbius teismuose gali praversti
Labai esu nusivyles mogo labai apgavo kalba viėna daro kita
Bėkite nuo mogo kuo toliau labai nesąžiningi lupikautojai plius neimkite jų siūlomų automobilių. Pradzioi kalba gražiai kad jei vėluoja moket nieko baisaus žmogiškai supranta jie. Viskas pasikeičia po sutarties pasirašymo jie už nieką nėra atsakingi ir tt bėkite mielieji nuo šitų a******ų jau geriau per kokį kitą lizingo kompanija imt nei per šitą. Nutraukia sutartį žmogui nežinant. Pajema mašina žmogui nezinat kur žiūri atsakingos institucijos tokias va kontoras pirtis turėtų. Reikėtų kad nukentėjo nuo šitos kompanijos susiburt ir pamokit juos
Nesusidekite su sia imone!!!!!!Jai jau taip atsitiko butinai sakitykite sutarties punktus kurie parasyti smulkiomis raidemis.Netikekite jokiais ju pazadais.Zodziu reikalinga buvo paskola 8000€.Uzstatas buvo Bmw x4m 2017 metu.Verte automobilio apie 45000€.Sutari pasirasem 5m.Mokejau kas menesi kazkur po 370€.Po 6 menesiu nutariau atsiskaityt i nutraukt sutarti.Pasirodo per 6 menesius paskola sumazejo tik 60€.Sutarties nutraukimas apie 350€, o dokumentu tvarkymas apie 750€!!!.Idomu ka ten reikejo taip tvarkyt kad, patys brangiausi advokatai tokiu ikainiu neturi.Na ir pats idomiausias momentas.Masina kuri buvo mano tik buvo uzstatyta siai bendrovei bet liko pas mane, taigi kad as ja naudojausi turejau dar sumoket jiems nuoma.Gaunasi automobili kurio verte apie 45000€ is manes jie nupirko, aisku laikinai, uz 8000€ man isnomavo, o beto uz tuos 8000€as dar ir procentus mokejau.O pazadai buvo, kad sutarti galimes nutraukt kada nori, apie jokius kosminius dokumentu tvarkymus nutraukiant ja nebuvo ir kalbos.Nesusidekite su MOGO s*****i kokiu reta.
Sveiki, atsargiai su mogo lizingėliu duot duoda o jei po 2 (dviejų savaičių) garantinio kuris labai juokingas, skalbimo mašinai padėvėtai mėnesį duoda.
Man po garantinio dvi dienos automatinė greičių dėžė pradėjo kaukti ir bildėt, tai jau jie sako kad garantinis pasibaigęs, bėgioja Kauno skyriaus vaikinukai ignoruodami.
Sakyčiau nežinia kas čia blogos reputacijos
Andre 2018-05-07 19:18:22
Sveiki norejau suzinoti jei automobilis po avarijos nebevaziuojantis Tai kaip cia dabar nuvezti su traliuku jiems pamesti prie duru?
Man taip atrodo reikia ta masina Dalimis isparduoti Kas liko sveika nes vistiek uz ka reiks moketi
UAB Mogo LT 2018-02-18 19:25:16
Sveiki, Indre,

Visada vadovaujamės atsakingo skolinimo principu. Kalbant apie mokumo vertinimą bendrai, vertinimo metu sistema įvertina gaunamas pajamas bei turimus įsipareigojimus ir pateikia atitinkamą pasiūlymą. Primename, jog yra galimybė už kreditą atsiskaityti anksčiau nei numatytas oficialus sutarties laikotarpis. Tai yra labai palanku, nes leidžia sutaupyti - palūkanos yra perskaičiuojamos kliento naudai, sumažėja galutinė grąžinta suma.

Tiksliau jūsų atvejį galėtume pakomentuoti, jeigu susisiektumėte su mumis tel. 8 700 800 99

MOGO LT komanda
Ka jus cia meluojat ka jus perskaiciuojat???? Zinoma savo naudai.. is 1.400 po 2.5 metu tu lieki skoloj 1.300 a*******i cia tik pradinis zodis.... netekomenduoju zmones sitos kompanijos!!!! Bukite atidus ir sutarties pasirasymo metu mums konsultante vietoj 3 metu irase 5 metus ko pasekoje negalime islipti is sito sudo nes jie vistiek teisus lieka

Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Paskolų brokeris
Adresas: Kniaudiškių g. 46-2, LT-37122 Panevėžys.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos; tarpininkavimas.
Padedame gauti finansavimą (paskolas, lizingą ir pan.) įmonėms ir ūkininkams, tarpininkaujame bankuose ir kredito unijose, rengiame verslo planus, investicinius projektus, taip pat paraiškas ES paramai gauti. Dirbame Vilniuje ir visoje Lietuvoje!

Mylimiausi prekių ženklai JAV
Mylimiausi prekių ženklai JAV 04-23 06:44
Mėgiamiausių prekių ženklų tyrimo, kurio metu buvo apklausta 400.000 amerikiečių, duomenimis, reikšmingiausia yra elektroninės komercijos milžinė "Amazon".
Ministerija žada riboti advokatų apetitus, šie pasigenda esminių reformų
Ministerija žada riboti advokatų apetitus, šie pasigenda esminių reformų 04-22 20:27
Teisingumo ministerija per artimiausią mėnesį žada parengti valstybės garantuojamos teisinės pagalbos reglamentavimo pakeitimus, kurie apribotų galimybes šią pagalbą teikiantiems advokatams...
Naftos kainą šokdina JAV griežtinamos sankcijos Iranui
Naftos kainą šokdina JAV griežtinamos sankcijos Iranui 04-22 19:01
Naftos kaina pirmadienį šoktelėjo iki beveik 6 mėnesių aukštumų, JAV nusprendus panaikinti visas išimtis Irano naftos importui.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%