Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mobizona, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mobizona

Atsiliepimai apie Mobizona, MB

Parašyk savo nuomonę apie Mobizona, MB

Aleksandr 2022-05-20 15:36:07
Nežinau kas šitoje elektroninėje parduotuvėje yra gerai, bet pirmą kartą šitoje parduotuvėje pirkau nauja daiktą o gavau naudota kaip už naujo kainą smagu visai:)
Sveiki, Aleksandr,

Kaip ir bendravome telefonu ir el. paštu Jūs būtent ir užsisakėte B kokybės naudotą originalų galinį dangtelį skirtą Huawei P40 Pro modeliui. Pats dangtelis yra idealios būklės be jokių įbrėžimų, tačiau dėl subraižymų ant kameros stikliuko šis galinis dangtelis naudotas gavo B kokybės įvertinimą ir jo kaina buvo: 25.41 Eur. Tokia būtent ir yra naudotos šio modelio B kokybės dangtelio kaina, o visiškai naujo galinio dangtelio originalaus kaina yra: ~60-70 Eur.

Todėl jeigu gauta prekė neatitinka Jūsų poreikių mes jos grąžinimą priimame per 14 d. nuo pristatymo nors jį yra ir naudota.
Daiva 2021-07-08 17:43:13
Greitas ir malonus aptarnavimas. Nesusipratimų gali atsirasti bet kur, svarbu juos greit išspręsti. Sėkmės!
Dėkojame, atsiradus klausimams visuomet galite kreiptis!

Gražios dienos
Litassa 2021-02-12 01:14:57
Apgailėtina firma, pinigai už netikusią ir nepanaudotą prekę buvo susigrąžinti tik per Vartotojų teises...
Gerbiamas Liutaurai,

Norėtume priminti, kad prieš išsiunčiant prekę Jums asmeniškai buvo paskambinta ir paklausta ar tikrai ši prekė Jums yra reikalinga ir ar tikrai žinosite kaip reikia su ja elgtis. Jūs patvirtinote, kad taip, todėl prekę Jums išsiuntėme. Tačiau vėliau mes gavome iš Jūsų pretenziją, kad prekė yra nekokybiška, būtent dėl tos pačios priežasties, dėl kurios Jums buvo skambinta ir paaiškinta, kad taip ir turi būti. Apgailestaujame, kad laikote pagiežą taip ilgai, nes komentarą rašote daugiau nei po pusės metų nuo problemos išsprendimo.

Pagarbiai, MB Mobizona
Gytenis (Mobizona)
2020-04-11 16:55:57 IP 4ljhp7o
Laimis 2020-04-10 19:23:53
Įsigijus prekę ir atlikus viską pagal paveikslėlius ant pakuitės, klijai nepasiskirstė po visą ekrano paviršių, ko pasekoje reikejo nuplėšt apsauginę plėvelę ir ją išmesti. Paskambinus +3706 051 0640, komentaras buvo, kad išsamios instrukcijos, kaip naudotis preke neprivalo įdėti, o kad vadovaujatės esamais paveikslėliais ant pakuotės yra jūsų pačių kaltė.
Sveiki, Laimi,

Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos, tačiau kaip ir kalbėjome telefonu, ant pakuotės pateiktą uždėjimo instrukciją susidaro tik 4 paveiksliukai, todėl bandant uždėti tokį stiklą pirmą kartą gali kilti sunkumų. Kad išvengti bet kokių nesklandumų dedant stiklą net pirmą kartą, visų apsauginių stiklų aprašymuose esame pateikę labai išsamią uždėjimo instrukciją, kurią kiekvienas klientas gali naudoti, todėl saugodami gamtą papildomai popierinių instrukcijų į pakuotes nededame. Deja, bet pokalbio metu taip pat minėjote, kad papildomai nesidomėjote, kaip teisingai reikia uždėti stiklą ir mūsų pateiktos instrukcijos nenaudojote, todėl Jums ir iškilo sunkumų.
Esant bet kokiems klausimais gavus stikliuką ar bandant jį uždėti, galėjote kreiptis į mus ir mes būtume padėję ir paaiškinę kaip taisyklingai užklijuoti ekrano apsaugą, bet į mus kreipėtės tik sugadinus stiklui, kuomet mes niekuo nebegalėjome padėti.

Taip pat pridedame video kaip uždedamas lygiais toks pat stiklas ant Galaxy S10+ telefono: https://www.youtube.com/watch?v=Bf0r-QX5blw
Pirkau dvi prekes. Labai greitai pristatė. Rekomenduoju
Puikiai dirba, operatyviai, kainos geros, vieni pliusai :)
Geras aptarnavimas, prekes pristato greitai, visada atsako į iškilusius klausymus.Malonu turėti reikalų, viskas aišku greita ir paprasta.
Geros kainos, ir puikus aptarnavimas, prekę gavau jau sekančia diena po užsakymo. !
Labai puikus darbas. Perku ne pirmą kartą, viskas greitai, patogiai, konsultuoja, turi kantrybės ir atsako į visus klausimus. Rekomenduoju kitiems, aptartavimu liksite nenusivyle.
Puikus aptarnavimas apie užsakyta prekę gavau visą informaciją ir galėjau stebėti jos būseną, o kai prekė atvyko į nurodyta adresą iškarto gavau pranešimą į telefoną apie atvykusią siuntą.

Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...
Langė
Oras vanduo šildymas, langai, durys

Adresas: Laižuvos g. 18, LT-89213 Mažeikiai.
Veiklos sritys: šildymas, įrenginiai; didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; gamyba; langai; mažmeninė prekyba; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Mūsų komanda tiekia ir montuoja šilumos siurblius oras vanduo visoje Lietuvoje bei užsienio šalyse. Įmonė sukaupusi daugiau nei 15 metų darbo patirtį, todėl gali pasiūlyti praktiškų ir optimalių sprendimų Šilumos siurbliai oras – vanduo tai vienas iš efektyviausių ir ekonomiškiausiu modernaus šildymo būdų. Šis...
Kamida
Adresas: B. Brazdžionio g. 29, LT-48182 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; didmeninė prekyba; ekspedijavimas; kita veikla; logistikos paslaugos; mažmeninė prekyba; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
Kamida, UAB veikla - krovininio transporto paslaugos. Krovinių gabenimas standartiniais ir mega vilkikais, pilnų ir sukomplektuotų bei dalinių krovinių gabenimas. Mūsų veiklos spektrą sudaro krovinių gabenimas tentinėmis puspriekabėmis, savivartėmis puspriekabėmis, dviaukštėmis puspriekabėmis, cisternomis (vežame...
Araneta
Nauja 5000 kv. m. parduotuvė Vilniuje

Adresas: Drobės g. 62, LT-45181 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
"Baldų turguje" - nauji baldai žemomis kainomis! Mes siūlome platų naujų baldų asortimentą, tinkantį įvairiai namų erdvei ir skoniui, bet svarbiausia – įvairiam biudžetui. Nepriklausomai nuo Jūsų stiliaus ir turimos sąmatos, paverskite savo namus vieta, atspindinčia Jūsų asmenybę! Mūsų asortimentas yra nuolat...
Euroliuksas
Santechnikos prekės ir internetinė prekyba

Adresas: Stoties g. 5, LT-90115 Plungė.
Veiklos sritys: santechnika; apranga, drabužiai; baldai (prekyba); betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; pirtys ir baseinai; pramonės įrengimai; sporto, turizmo reikmenys; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai; tvirtinimo detalės, elementai; ūkio prekės; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas; židiniai, krosnys.
Kėdainiai +370 657 99405 Darbo laikas: I-V 8 – 18h; VI 9 – 15h; Šiauliai +370 657 99404 Darbo laikas: I-V 8 – 19h; VI 8 – 15h; Panevėžys +370 657 99446 Darbo laikas: I-V 10 – 18h; VI 10 – 14h; Vilnius +370 657 99448 Darbo laikas: I-V 8 – 19h; VI 9 – 15h; Kaunas +370 657 99430 Darbo laikas: I-V 8 – 18h; VI 10 – 14h;...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
E.Stankevičius: Esame vienintelė sporto šaka, kuri tiesiogiai investuoja į infrastruktūrą 06-29 02:53
Lietuvos futbolas patiria sukrėtimus, skaudžias akimirkas ir kuria kitokios ateities planus."Esame vienintelė sporto šaka ir federacija, kuri iš savo biudžeto tiesiogiai investuoja į sporto...
Kaip pasiruošti kritinei situacijai: kai reikia gelbėti skaitmeninius sprendimus 06-29 02:51
Šiemet šalyje ir regione pasikeitus geopolitinei situacijai, organizacijoms teko iš naujo įvertinti veiklos rizikas.

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Chevron 149,94 +1,61%
Nike 102,78 -6,99%