Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB MOBILUS MIESTAS

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę MOBILUS MIESTAS

Atsiliepimai apie UAB "MOBILUS MIESTAS"

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie UAB "MOBILUS MIESTAS"

labai esu patenkinas nusipirkau tel. su visu komplektu (dekliukas + apsauginis stiklas) viska gavau vietoi nereikejo ieskot atskirai visiska koplekta visapusiskai paruostas naudojimui!
labai patenkintas darbuotujiu saziningas zmogus, nes islaimes gaves nauja tel. pamirsau graza tai mane atsivijo darbuotojas per puse prekybos centro ir atidave graza =)
P.S. tel prkau PC maxsima Kaune Pramones pr.
Užsisakiau telefoną bei apsauginį stikliuką. Palei svetainės pateiktas foto nuotraukas apsauginis stikliukas turi „skylutę“ priekinei kamerai. Atsiųntė viską greitai, tačiau stikliukas kitas. Iš bėdos tinkantis, bet ne tas kurį užsisakiau. Susisiekus su įstaiga, paaiskinus ir pasiteiravus ką daryti, gal galima gauti tai ką užsisakiau - nurodė, kad čia taip turi būti, nes svetainėje nuotraukos senos, o šis stikliukas universalus... (Džiaugiuosi, kad bent jau telefoną atsiuntė tą kurį užsisakiau).
Viskas liuks, uzsisakiau tel pries pat sventes ir spejo atsiusti, dirba operatyviai
Sveiki, būsiu tas šaukštas deguto, tačiau noriu pasidalinti savo ne kokia, tačiau visa laimė gerai pasibaigusia patirtimi. Iš šios kompanijos Vilniaus padalinio užsisakinėjau išmanųjį laikrodį, visas užsakymo procesas vyko sėkmingai, atlikau mokėjimą, sutarėme, kad prekę bus išsiųsta į vieną iš Kaune esančių LP express paštomatų. Nei tą pačią dieną, nei kitą negavus jokio patvirtinimo, kad prekė tikrai išsiųsta, susisiekiau su vienu iš darbuotojų ir gavus patvirtinimą, kad prekė jau Kaune, pagal siuntos numerį suskubau aiškintis, kodel negaunu trumposios žinutės iš LP express apie man pristatytą siuntą. Pasirodo siuntėjas (UAB Mobilus Miestas) neteisingai užrašė mano telefono numerį ant siuntos (vietoj paskutinio skaičiaus 9, nurodė skaičių 5). Atrodo menkniekis, tačiau visiškai kitas žmogus del šios klaidos gavo pranešimą ir sėkmingai galėjo atsiimti man skirtą siuntą. Siuntos vertė- 600 Eur.
Norėčiau artėjančių švenčių proga palinkėti Jūsų kolektyvui būti atidesniems ir kruopštesniems. Taip visi išvengsime nesusipratimų ir galėsime džiaugtis gerais rezultatais!
Esu labai patenkinta šia parduotuve. Užsisakiau prekę, kitą dieną kurjeris jau pristatė. Esu dėkinga šios parduotuvės komandai. Sąžiningi, atsakingi. Šaunuoliai :)
Buvau maloniai nustebintas pristatymo trukme. Vakare 18h patvirtinau užsakymą, o kitos dienos 8h ryte siunta gulėjo paštomate.
Atėjau parašyti teigiamo atsiliepimo ir maloniai nustebau, kad visi kiti irgi geri - retas atvejis. Dažniausiai lietuviai tik skundžiasi. O atsiliepsiu apie užsakymo įvykdymo kokybę - užsakiau vakare 17:50, 18:20 gavau pranešimą, kad išsiųsta, kitą dieną per pietus jau paštomate prekė. Kosmosas. Ir kaip matau iš komentarų čia ne atsitiktinumas, o tendencija. Super parduotuvė, vadinasi.
Pirkau jau antrą telefoną, esu patenkintas ir telefonais, ir pristatymu.Ačiū.
Giedrius Stanevičius
2020-08-02 20:04:30 IP 2ju3kusl
Nuolatinis klientas jau 5-6 metai, geriausios kainos ir aptarnavimas.
Nuoširdžiai dėkoju už maloniai pribloškusį aptarnavimą. Anksčiau nebuvo tekę pirkti iš "Mobilaus miesto", tad nuogąstavau dėl pardavėjo patikimumo ir pan. Paskaičiusi atsiliepimus, nieko nesitikėdama vakar paskambinau nurodytu užsakymų telefonu apie 20.30 val... Atsiliepė Rytis B. Maloniai paaiškino, kad dar dirba - pakuoja siuntas, atsakė į rūpimus klausimus, išsklaidė abejones, patikindamas, kad galbūt saugesnė jausiuosi atsiskaitydama už prekę tada, kai ją gausiu. Priėmė užsakymą.
Neįtikėtina, tačiau kitos dienos vidurdienį - šiandien - paskambino kurjeris, atgabenęs prekę iš Kauno į Klaipėdą. Kadangi buvau išvykusi iš miesto, sutarėme, kad prekę paliks paštomate, iš kur ją šiandien ir parsigabenau. Nuoširdžiai dėkoju Ryčiui - tokie žmonės kaip Jūs yra verslo pažibos. Sėkmės Jums! už kokybišką darbą esate vertas ne tik gerų žodžių, bet ir darbdavių paskatinimo :). Kitąkart drąsiai užsakinėsiu iš "Mobilaus miesto" ir kitiems rekomenduosiu.
Rekuperatorių centras, UAB
2020-06-29 14:31:06 IP 2be6cbdj
Tik geriausi atsiliepimai. Teko bendrauti su Vaidotu, tai gavome gerą ir išsamią konsultaciją bei džiuginančią kainą. Tikrai rekomenduoju juos kaip partnerius.
Greitas pristatymas, geras bendravimas, kolkas viskas kaip ir puiku.
Esu sužavėtas. Pristatė greičiau nei per 24h.
Pirkau preke is mobilusmiestas. Susimokejes ta pacia diena parasiau, kad nebereikia prekes, taciau niekas i el. laiska neatrase para laiko. Prisiskambinus pasake, kad daug laisku eileje laukia, todel veliau bus atsakyta i mano laiska. Po kazkur 3 dienu parase, kad mano siunta jau issiunteme, ignoravo mano prasyma atsaukti prekes issiuntima. Po ju laisko siunta ejo dar 4-5 dienas.
Uzsakiau mobilu telefona 18h vakare, kitos dienos ryte 9h jau preke pasiemiau pastomate. Preke nauja, viskas puiku. Gavau greiciau negu buvo nurodyta per 1-2 dd.
Dekoju uz operatyvuma.
Mobilusmiestas 2019-08-10 01:44:11
Sveiki Vilmantai, visų prekių deja fiziškai neįmanoma turėti, kadangi prekių pasiūloje yra tūkstančiai, o perkamiausias prekes stengiamės turėti fizinėje parduotuvėje. Kai kurių prekių, po užsakymo pateikimo, taip tenka laukti kol atvažiuoja iš tiekėjų sandėlių apie 2-4 darbo dienas, tai normali praktika internetinėje prekyboje:) Jei laikytume visas prekes fizinėje parduotuvėje, negalėtume klientams pasiūlyti vienų iš geriausių kainų rinkoje ir dėl prekių sandėliavimo kaštų, ir nuvertėjimo, kadangi prekių kainų pokyčiai vyksta kiekvieną dieną, todėl mes galime greitai reaguoti į kainų pokyčius ir pasiūlyti savo klientams geras kainas.
Jūsų nurodomi terminai pristatymui nerealūs, nes jūs to padaryti neturite fizinių galimybių, o tai pirkėjo klaidinimas, kaip mandagiai nebendrautumėte po to.Jūsų siūloma kaina yra net didesnė už kitų el.parduotuvių, nes aš tą pačią prekę, kurią Jūs nepristatėte laiku įsigijau tokia kaina, kokią jūs siūlėte padaryti nuolaidą....Tai faktas ir tegul kiti perka pas jus prekes už "geriausią kainą"....
Vilmantas 2019-06-13 09:19:42
Realiai prekių neturi...matomai užsisako po pirkėjo užsakymo ir žada pristatyti 2-3 dienom vėliau, o po to laukia...ir jūs laukiate...ir t.t...realūs tarpininkai...prieš tai surašytos teigiamos žinutės yra draugų draugai...toks marketingas...
Viskas puiku, be jokių priekaištų. Pirkom garso kolonėlę.Po užsakymo paskambino suderinti prekės pristatymo. Malonus bendravimas, 10 balų.
Labai blogai. Susitarėm, kad apsauginis stiklas bus už 6 eur. Rytoj paskambino, sako "galima atsiimti". Atvažiavau specialiai į tą "kuba" (Vilniuje). O jis man "ne-ne, už 6 ne turim. Tik už 11. Su nuolaida - 8. Atsiprašau, sumaišiau". Eik tu, su savo nuolaida. Jeigu tavo kaltė - tai parduok už tą kainą, kaip buvo sutarta. Žodžiui, ne pirkau principialiai.
Pirkau Huawei Honor10 dėl mažiausios kainos rinkoje ir likau stipriai nustebintas maloniu bendravimu. Vilniaus parduotuvės darbuotojas išsamiai pakonsultavo, pasiūlė alternatyvų. Po užsakymo sulaukiau skambučio iš Kauno skyriaus dėl greitesnio pristatymo būdo ir detalių patvirtinimo. Čia irgi labai maloniai ir profesionaliai apiformino. Jei dar reiks pirkt telefoną ar kitų prekių, tai pirma ieškosiu čia.
Pirkome jau ne vieną telefoną. Malonus bendravimas, puikus aptarnavimas. 10 balų.
Aptarnavimas ir visa kita 10 balų ☺
Ieva 2017-03-04 21:06:14
Labai malonūs, rūpestingi, net pasirinkus ir užsisakius prekę, paskambino ir pakonsultavo, kad būtent tokiam telefonui geriau būtų užsakyti kitą stikliuką, apkeitimą padarė už tą pačią kainą. Esu tikrai maloniai nustebinta. Jiems tikrai rūpi gerai aptarnauti klientą ir kad jis liktų patenkintas :) būtinai pirksiu ir kitą kartą !
Dėkojame Jums už nuostabų atsiliepimą! :) Mobilaus Miesto komanda ir toliau nuoširdžiai patars ir padės savo klientams!

MTTC
Mobiliųjų įrenginių aptarnavimas

Adresas: Veterinarų g. 44, Biruliškės, LT-54469 Kauno r.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
"MTTC" VEIKLA Negarantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Toks taisymas apima: dužusio ekrano, liečiamo stiklo keitimą, drėgmės pažeidimų šalinimą, krovimo problemų šalinimą, baterijų, įkroviklių keitimą. Dirbame tik su originaliomis gamintojo dalimis. Apdrausto mobiliojo ar planšetinio kompiuterio...
Mobile Technics
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; interneto parduotuvės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą. GSMarena.lt užtikrina savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune. Prekybos salonas...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: Pranciškaus Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Sutrikus tiekimui daliai žmonių atšauktas skiepijimas "Moderna"
Sutrikus tiekimui daliai žmonių atšauktas skiepijimas "Moderna" 04-23 16:59
Gamintojui pakeitus "Moderna" vakcinos tiekimo Lietuvai tvarką, teko atšaukti arba nukelti daliai žmonių suplanuotą skiepijimą šia vakcina.
Lietuva – ES piratavimo lyderė: sutariama, kad teisinis reguliavimas – neefektyvus, žadami pokyčiai 04-23 16:54
Pagal piratinio turinio vartojimą Lietuva užima 2 vietą tarp visų Europos Sąjungos šalių, skelbia intelektinės nuosavybės tarnybos (EUIPO) ataskaita. Šiandien, autorių teisių dienos proga, vyko...
SAM planuoja tris sveikatos priežiūros sistemos reformas už 267 mln. Eur
SAM planuoja tris sveikatos priežiūros sistemos reformas už 267 mln. Eur 04-23 16:22
Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) penktadienį pranešė inicijuojanti sveikatos priežiūros sistemos reformas, kurios sustiprintų sistemą nuo galimų grėsmių. Jos kainuos 267 mln. Eur.

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

AT&T 31,36 +4,15%
Oracle 74,87 -2,33%