Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę MTTC, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę MTTC

Atsiliepimai apie MTTC, UAB

Mobilios įrangos taisymo lyderis Baltijos šalyse!
Parašyk savo nuomonę apie MTTC, UAB

Sugebėjau sudaužyti CAT S41, nebeveikė SIM kamštis kaip priklauso ir wifi hotspot. CATo vienintelis autorizuotas servisas yra MTTC. Nunešiau pagal CATo garantiją, sutaisė be wifi, nulupo originalią CATo plevelę, kurią itin sunku surasti, patys neparduoda jos, bet kitų telefonų parduoda. Pirštu badė į pasirašytas taisykles. Gerai, tarkim.

Po kiek laiko nebesikrovė, ir USB prie kompiuterio nesijungė. Nunešiau pagal papildomą garantiją, paprašiau nelupti plevelės, nes ją reikia lupti tik stiklą keičiant su orpute. Sakė keisti bateriją ir USB lizdą, bet garantiją nepadengia baterijos, reikia mokėti už bateriją, 13 eu (tiktai už bateriją, tikiuosi originalią). Gražino, ir prasidėjo malonumai. Nebesikrauna per 30 min kaip priklauso su CAT ExpressPump. Tuoj pat po taisymo ekranas pradėjo trūkčioti baltomis juostomis. Nunešiau vėl, laikė tris savaites. Išrašė saskaitą ~270 eu už ekraną, nes atseit jis nusidėvėjo. Pagrasinau vartotojų teisėmis. Išrašė 15 eu už tiesiog patikrą, netaisydami. Vėl pagrasinau. Išrašė 0. Bet ekraną pataisė. Po poros mėnesių ekranas pageltonavo toje vietoje kur pataisė trūkčiojimą. Dabar "nedūžtantis iš 2 m" telefonas nukrito 50 cm aukščiu nuo spintelės į kafelį ir skilo per pusę išilgai korpuso. Jis iki taisymo atlaikydavo 3 m katapultavimą į laminatą. Pasirodo varžtų kilpos korpuse yra nuplėštos per praeitą ardymą MTTC taisykloje, neatsukus pačių varžtų. Ir korpuso dalys laikosi ne varžtų pagalba o garbės zodžio. Visa taisymo trukmė 5 savaitės. Atitinkamo pakaitalo neduoda, kol taiso. Taisymo eigos žurnale naujo remonto priėmimo data yra ankstesnė, nei praeito remonto pabaiga. Šita kontora yra visiškai neadekvati ir nekompetentinga, nuo priėminėtojų iki kas ten sėdi dirbtuvėse. CATui geriau buldozeriais užsiimti, o ne telefonais, ir rinktis savo atstovus. Papildomam draudimui atidžiai stebėti, ką išdarinėja taisykloje, nes juos informavus, paaiškėjo, kad MTTC nuslėpė remonto eigos aplinkybes. O Varlei nevengti atsakomybės parduodant tokią produkciją su papildoma garantija, ir gražinti 5 savaitės garantijos savo sąskaita kaip reikalauja vartotojų teisės.
Norėčiau pasidalinti labai bloga patirtimi.
Kreipiausi į Vilniaus Akropolio MTTC dėl Iphone 6S baterijos pakeitimo balandžio 23d, sakė, kad keitimas užtruks iki 5 dienų. Po 5 dienų nesulaukiau jokio skambučio, žinutės, email laiško, tad pati paskambinau, pasakė, kad neturi baterijos sandėliuose, taigi reikėjo užsakyti iš Apple tiesiogiai ir kad gavimo data kol kas nėra aiški. Po to po sav vėl skambinau teirautis ar yra kokių žinių, aišku, pasakė. Galiausiai vakar nuvykau pas juos į Akropolio skyrių, teiravausi ar galit tada atiduoti telefoną kol siunčiat tą bateriją ir kai gausit atnešiu atgal, ten dirbęs vaikinas sakė, technikas jau išėjo tai negaliu pasakyti, užsirašė mano kontaktus ir patikino, kad šiandien paskambins ir praneš kas kaip, bet aišku nieks nepaskambino. Nuvykau šiandiena vėl, tai galiausiai pasakė jau kita konsultatė, kad negali duoti man telefono, kol laukiama detalė, nes tai pažeidžia Apple taisykles ir jeigu būčiau norėjus šianiena atšaukti užsakymą, vis tiek nebūčiau gavus telefono, nes technikas nebedirba. :D Tai galiu arba laukti neaišku kie dar laiko, arba atšaukti užsakymą, nepasiūlė jokio klientui palankesnio varianto. Aš nežinau kaip jie dirba, prišneka dalykų, neįspėja apie tai kas gali įvykti, skirtingai pateikia info, prisižada. Baisi komunikacija ir aptarnavimas, labiausiai pikta, kad neperspėjo, kad taip gali įvykti ir net nebandė ieškoti kažkokio sprendimo.
Išmanusis laikrodis buvo taisytas 2 kartus. Įkaista kaip ir iki remonto darbų, plius po remonto skambinant į laikrodį neveikia mikrofonas. Maža to, kad nepataisė, tai dar įsigudrino sugadinti. Vilniaus Akropolyje aptarnavimas kaip ir remonto kokybė- verta nulio.
Kitur 2022-04-22 15:37:54
Sumokėjau už remontą ir tą pačią dieną paaiškėjo, kad sutaisyti negalės taip, kaip reikėtų. Ir jau 8 dienos praėjo, bet pinigų negrąžina. Apgailėtini
po 11 dienų MTTC sugebėjo grąžinti ne visą sumą. Nors prieš tai tikslinosi ar grąžinti visą sumą, ar minusuoti "apžiūrą". Grąžino mažiau. Žiopliai ir a*******i.
Nerekomenduosiu jų niekam
Įmonė labai neatsakinga, klaidina dėl terminų:
Pirma, pridavus telefoną ekrano keitimui, nurodė, kad ekranas bus paruoštas jau kitą savaitę ir galėsime juo toliau naudotis.
Antra, per pažadėtą terminą telefonas nebuvo sutvarkytas, nurodė, kad yra užsakytos detalės ir jas numato gauti tik po savaitės.
Trečia, praėjus numatytam terminui, įmonė nurodė, kad detalės reikia laukti dar savaitę.
Eina jau 3 savaitės kai nėra galimybės naudotis įrenginiu. Raginčiau asmenis gerai pagalvoti, prieš priimant sprendimą nešti šiai įmonei remontuoti savo mobilų telefoną, taip pat, atidžiai žiūrėti su kuo yra sudaroma draudimo sutartis, t. y. kas draudimo sutartyje numatytas atlikti garantinį remontą.
Įmonė galimai išnaudoja teisės aktų spragas, kad nėra numatyta per kokį terminą turi sutvarkyti mobilų telefoną ir dar klaidina asmenis dėl sutvarkymo datos.
NEREKOMENDUOJU naudotis šios įmonės paslaugomis.
Karolis Paulavičius
2022-03-02 09:17:01 IP 2e7r3q98
Atiduodamas veikiantis telefonas, telefoną priėmimo metu patikrina, reikalingas tik ekrano keitimas. Po daugiau kaip 2 savaičių paskambina ir sako, kad telefonas sugedo ir reikia dar 150 eur. Paklausus kas sugedo, sako, kad nežino. Telefonu išsityčiojo ir numetė ragelį, nepaaiškinę nei kada telefoną grąžins, nei kas ir kaip sugedo. Apgailėtina įmonė.
Liūdna kad laikomosi kažkokių principų ir Vilniaus Akropolio mttc salone atsisakoma kalbėti jokia kalba iškyrus lietuvių.
Prieš atiduodant telefoną remontui, kelis kartus vadybininkės paklausiau ar mano modelis ir jo pažeidimas atitinką kriterijus gauti nuolaidą įvardintą MTTC puslapyje. Kelis kartus gavau patvirtinimą iš vadybininkės, kad atitinka. Paklausus kada gausiu telefoną atgal, gavau atsakymą, kad kitą dieną po išankstinės sąskaitos apmokėjimo. Nei žodžiu nebuvo užsiminta, kad nėra mano telefono remontui reikiamų dalių.
1. Gavau 50 eurų didesnę išankstinę sąskaitą, nes sugalvojo dar ir bateriją pakeisti apart ekrano. Jau kaina pasidarė vienoda kaip bet kurioje kitoje taisykloje, bet kadangi buvau jau atidavęs telefoną ir tikėjausi greitai jį gauti, sukandau dantis ir sumokėjau.
2. Paskambinus kitą dieną po apmokėjimo paklausti kada gausiu atgal savo telefoną buvau informuotas, kad reikiamas dalis gaus tik po savaitės. Paklausus kodėl iš karto nebuvau informuotas apie dalių trūkumą, gavau atsakymą, kad "matyt pamiršo"...
3. Po savaitės paskambinus dėl telefono gavimo atgal, gavau atsakymą kad dalių nėra ir jos gal tik šiandien atvažiuos.
Reziumuojant: nerekomenduočiau šios taisyklos net savo priešui...
Prisidengę "oficialaus serviso" statusu, kurį neaišku kaip gavo, todėl žmonės nelabai žvalgosi alternatyvų, kurių apstu kiekviename didmiestyje ir gerokai žemesnėmis kainomis. Kokybė pas visus ta pati, nes visur keičiasi konkrečios dalys, o ne atliekami kokie nors remonto darbai, kur pavyzdžiui, reikėtų ant platos keisti elementus su lituokliu. Aptarnavimas pas mažesnius gerokai geresnis, nes jie "alkani" ir kovoja dėl kiekvieno kliento.
P.S. Papildymas ir kodėl iš 2 žvaigždžių parašiau 1...
Atiduodant telefoną sumokėjau kortele, kad man pristatytų su kurjeriu į darbovietę.
Vadybininkė Svajūnė Bagdonavičiūtė sugebėjo paimti mokestį, bet nesugebėjo niekur pažymėti, kad tą padarė. Turėjau įrodinėti, kad sumokėjau siųsdamas banko išrašą. Kalbėdamas dabar jau su vadybininku Karoliu, be pykčio išreiškiau savo nusivylimą aptarnavimu ir profesionalumo stoka ir pirmą kartą išgirdau atsiprašymą. Gal dar yra vilčių šitam servisui, bet aš jį rinksiuosi paskutinėje eilėje.
Iš šitą š*******o kontorą geriau nepapult, tik daugiau sugadina įrenginį ir padaro taip, kad dar ir kažkas kitas tuo įrenginiu naudotųsi "slaptai"
Pagal draudima 2020-08-18 pridaviau savo mob. telefona i Vilniaus akropolio MTTC. Pasiule, kad gali pakeisti ekrana uz 1 val. jeigu primokesiu 7 eurus. Pagalvojau, kad neverta nes vistiek per 3 d.d. turi sutvarkyti. Dabar jau 2020-08-25 vis dar neturiu telefono. MTTC tinklapi raso "2020.08.21 09:59 Įrenginys papildomai testuojamas iki 2 d.d.". Kai paskambinu siuo numeriu 8 700 70 700 jokio normalios informacijos nesuteikia
Pagal garantinį keičiau samsung telefono ekraną, grąžino telefona su sugadintu sim kortelės slotu, neveikiančiais garsiakalbiais, wifi, telefonas tapo neatsparus vandeniui. Atsiradusių defektų nepripažino, nei darbuotojai, nei jų vadovė, telefono taip ir nesutvarkė.
Niekam NEREKOMENDUOJU taisyti telefonų šioje įmonėje
Už pažeisto planšetinio kompiuterio usb lizdo sutvarkymą paprašė 257 eur, daugiau nei ji pati verta, kol nustatė gedimą užtruko 3 savaites. Susitvarkiau kitoi vietoi uz 30 eur. Nerekomenduoju niekam šitos vietos..
Telefona nesu tvarkyt pagal garantija 3 karta. Niekaip nesutvarko. Vilnius Akropolis dirba vienas darbuotojas. Kiekviena kart eilej stoviu po 1, 5 val

Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: Pranciškaus Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...
Mobile Technics
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; interneto parduotuvės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą. GSMarena.lt užtikrina savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune. Prekybos salonas...

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

RNDV Group, UAB
Elektros instaliacija, elektromechanika

Adresas: Taikos pr. 52C, LT-91184 Klaipėda.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; elektros dalys ir įranga; laivų remontas, statyba; statyba; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
„RNDV Group“ yra viena didžiausių subrangovų Europoje „RNDV Group“ yra tarptautinė laivų statybos ir laivų remonto įmonė, įsikūrusi Lietuvoje. Reaguojame į rinkos poreikius, tad ilgainiui vis plečiame savo veiklos spektrą. Šiuo metu specializuojamės elektros instaliacijos ir elektromechnikos projektuose ne tik...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Papildomos lengvatos darbuotojams derinti šeiminius ir darbo įsipareigojimus – ką turėtų žinoti darbdaviai ir darbuotojai arba - kas keičiasi? 07-05 01:17
2022 m. birželio 28 d. Seimas pritarė Darbo kodekso bei Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymo pakeitimų paketui, kuriuo kartu įgyvendinant Europos Parlamento ir Tarybos direktyvų dėl...
Darbus Klaipėdos uoste pradeda didžiausias hidraulinis kranas Baltijos šalyse
Darbus Klaipėdos uoste pradeda didžiausias hidraulinis kranas Baltijos šalyse 07-05 01:12
Iš Suomijos į Klaipėdą uostą atplukdytas didžiausias Baltijos šalyse hidraulinis kranas "Mantsinen 300", kurio pajėgumas siekia iki 1300 tonų per valandą. Naująjį kraną pagal specialų užsakymą...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Google 2277,74 +4,41%
Nike 104,32 +3,10%