Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mobili prekyba, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mobili prekyba

Atsiliepimai apie Mobili prekyba, UAB

Oficialus išmaniųjų įrenginių atstovas
Parašyk savo nuomonę apie Mobili prekyba, UAB

Inga 2021-01-21 22:42:14
Pirkau pirmą kartą tel.ir likau patenkinta viskuo : išsamiai atsakyta į visus klausimus, patarė kokie tel.aksesuarai tinka labiau, užklijavo stikliuką, greitai išsiūntė. Aptarnavimas tiesiog tobulas 10 iš 10 Tikrai pirksiu dar nekartą ir rekomenduosiu savo pažįstamiems.
Sveiki, p. Inga,
Džiaugiamės, kad tapote mūsų Kliente ir dėkojame Jums už gražius atsiliepimus.
Lauksime Jūsų sugrįžtant.
Algirdas 2020-12-31 09:54:48
Rekomenduoju- 10 balų! Greitas, kokybiškas, informatyvus, malonus aptarnavimas. Prieš šventiniu, bei šventiniu laikotarpiu pirkau mobilų telefoną, bei priedus- po apmokėjimo ryte, tą pačią dieną daiktus, garantinius, bei pirkimo dokumentus turėjau jau savo rankose. Iškilus klausimams gavau visus atsakymus el. paštu, telefonu. Puslapyje informacija neklaidinanti, tiksli- dirbo švenčių dienomis, nuolaidų kodai, akcijos ir kita. Plius daugelio prekių ženklų oficialus gamintojų atstovas. Ieškant informacijos kitos įmonės nesugebėjo kokybiškai aptarnauti. Pasirinkau šią įmonę, dėl: 1. Gerų klientų atsiliepimų. 2. Greitai ir operatyviai suteiktos tikslios informacijos. 3. Konkurencingos kainos. 4. Dėl Samsung oficialaus gamintojo atstovo statuso, kas suteikė papildomų nuolaidų, perkant naują telefoną. Super!
Sveiki, p. Algirdai,
Džiaugiamės, kad tapote mūsų Klientu ir dėkojame Jums už įvertinimą.Lauksime Jūsų sugrįžtant.
Rasa 2021-01-21 15:03:33
Tai yra vienas geriausių klientų aptarnavimas!!!
Aš tokia dėkinga darbuotojai Daivai, kuri turėjo su mumis tris dienas kantrybės, padedant išsirinkti telefoną, smulkiai paaiškindama visas technines subtilybes, padedant ir konsultuojant kas kiekvienam telefonui geriausia..Mes pirkome telefoną iš šios svetainės ir siuntėmės, nors turėjome galimybę nusipirkti už tą pačią kainą savo mieste, nes žinojome jei kas nutiks ar kada reikės konsultacijos ar iškils techninis klausimas, šį įmonė turi nuostabius darbuotojus ir problemos akimirksniu bus išspręstos. Kiekvienas darbdavys džiaugtųsi galėdamas Jus turėti savo komandoje. Ačiū
P.S Mes tapome Jūsų klientais ir jau planuojame kitą pirkimą, net nesidairant kitur! Aukščiausias įvertinimas Jums.
Sveiki, p. Rasa,
Džiaugiamės, kad tapote mūsų Kliente ir dėkojame Jums už tokius šiltus ir gražius atsiliepimus.
Lauksime Jūsų sugrįžtant.
Tai yra vienas geriausių klientų aptarnavimas!!!
Malonus bendravimas, konkretumas, greitas ir sklandus pristatymas.
Marina 2020-10-17 14:40:26
Kauno Megoje pirktas gudrutis. Prijungti prie telefono nepavyko, nes pasirodo laikrodis prijungtas prie kito abonento. PARDAVINEJA NAUDOTAS PREKES. Atiduot pinihus atsisakė, pareiškė kad turiu nešti į garantinį.
Laba diena, p. Marina,
Ačiū Jums už atsiliepimą ir apgailestaujame dėl susidariusios situacijos.
Prašome patikslinti, kada ir kokio modelio "Gudrutis" laikroduką įsigijote PC Mega esančiame salone. Lauksime informacijos el.paštu info@mp.lt
Pažymime, jog prekiaujame tik naujomis, iš oficialių gamintojų įsigytomis prekėmis. Prekėms suteikiama 24 mėn. garantija.
Iš anksto dėkojame už patikslintą informaciją.
Sveiki, Goda.
Ačiū Jums už komentarą. Apgailestaujame dėl susidariusios situacijos. Prašome patikslinti mums šios situacijos detales el.paštu info@mp.lt (Kada įsigijote prekę, kurioje mūsų parduotuvėje), taip pat nurodykite savo kontaktinį telefoną. Susisieksime su Jumis dėl situacijos sprendimo. Dėkojame.
Operatyvus ir kokybiškas aptarnavimas.
Įsigijau laikrodį, kuris jau buvo su įbrėžimu. Kadangi prieš tai buvo pranešta, kad mažas šios prekės likutis, greičiausiai įkišo ekspozicinę prekę net nepaklausę ar mane tenkina toks variantas, nesumažinę kainos ar pan..
Pirkau apsauginį stikliuką už 20Eur., savao naujam iPhonui. Pardavėja pasisiūlė jį užklijuoti. Mačiau kaip klijavo kitai klietai, kaip kruopščiai viską atliko, todėl sutikau. Mano stikliuko klijavimas užtruko kiek trumpiau, o atsiskaičius, pasakė, kad kadangi telefono ekranas drėgnas, todėl gali atsiklijuoti, tai turėjau pati dar "brūžinti", kad užsiklijuotų. Grįžusi namo pastebėju, kad vienote vietoje atsiklijavo, kitą dieną, atsiklijavo kitoje vietoje. Po penkių dienų - atšoko kitas kampas, ir toje vietoje trūko.
Parašius jiems, susisiekė su manimi vadoė ir tuo viskas baigėsi. Paprašė nusiųsti nuotraukas ir - mechaninis pažeidimas, kuriam garantija negalioja. Čia rimtai ??? 20 Eur.kainuojantis stikliukas, ant kurio lieka visi pirštų antspaudai, kuris tą pačią dieną atšoko ir t.t. Bendravimas, laiškų atsakymas po savaitės. Paskambinus bendruoju numeriu, nesujungia su į el.paštą atrašančiu asmeniu.
Belieka kreiptis į vartotojų teises.
Operatyvus aptarnavimas, profesionali komanda. Pirkau telefoną, reikėjo jo čia ir dabar. Pristatė jį su reikiamais priedais į atsiėmimo punktą Vilniaus Akropolyje per mažiau nei valandą.
Šaunuoliai.
Nuotabus aptarnavimas, padėjo apsispręsti, kokį telefoną pirkti, užklijavo apsaugą ant ekrano.
Užsisakiau dėkliuka tik ne ant to modelio, viska puikiai ir operatyviai sutvarkė. Ačiū jums!
Kovo 14 vilniaus akropoli uzklijavo ekrano apsauga, grizus namuo pastebejau kad per viduri ekrano gan stambus aiskiai matomas juodas taskas (dulke). Kovo 15 atvaziavus dirbo kitas zmogus, parodzius juoda taska, pasake kad cia normalu juk cia dauk dulkiu aplink, paprasius perklijiot atsake kad ne jis dare ne jam ir taisyti.

1) jeigu darbo vieta netinkama klijot ekrano apsaugas, kodel siulot tokia paslauga
2) jeigu vistiek klijojat turi but ir kazkokios garantijos, nesvarbu kas ir kaip klijavo, privalot uztikrinti kokybiska paslauga, jeigu padaryta klaida, reikia ja istaisyti, arba grazinti pinigus

Labai nepatenkintas, aptarnavimu ir poziuriu i darba, tikrai niekam nerekomenduoju
Labas 2019-08-08 18:31:27
Pirkau pakrovėją, prašiau A5 telefonui kurio laidas nestandartinis. Davė paprastą, pastebėjau tik grįžęs namo.
Bet po to nuvažiavus pakeitė, nors ir pakuotė buvo pagadinta.
Vilniaus akropolyje keičiausi ekrano stikliuka, nueme mano senaji ir uzdejo kita, liko oro tarpeliai krastuose man padave telefona, paklausiau ar taip ir bus, moteris kuri keite stikla paziurejo ir atsake kad taip, tada pasake kad jei esu nepatenkinta gali nuimt, taciau man reikejo jo, to del susimokejau 16 euru ir gavau “garantija” jei atsiklijuos galesiu ateit ir “kazka” padarys. Bet, juk sios paslaugos man reikia kokybiskos ir dabar juk susimokejau pinigus ir pakankamai nemazai, tuo labiau nezinau ar jei nutiks kas nors man kazka padarys, pardaveja elgesi nepagarbiai, buvo nepatenkinta, kai pasakiau del oro tarpeliu ir kokybes.
Vilniuje, Ozo prekybos centre esančioje parduotuvėje nusipirkus telefoną, po maždaug valandos paaiškėja, jog įsigijamas visiems žinomas telefonas turi defektą. Nuo pirkimo, po maždaug valandos, daromas pirmas skambutis, pašnekovas girdi triukšmą, pokalbis neįvyko. Nedelsiant parodžius pardavėjui defektą, ir paprašius gražinti pinigus, jis paprašė pasikalbėti su jo vadove. Vadovė atsakė, jog riamentis įstatymais jie neprivalo priimti prekės atgal ir turiu kreiptis į garantinį MTTC, kuris randasi tame pačiame prekybos centre. Nors įstatymuose nėra apibrėžta, jog neturi priimti prekės, bet tikrai gali priimti prekę ir patys parreikšti savo tiekėjui pretenziją, jog prekė nėra tinkama naudojimui. Akivaizdu, pardavėjas riamiasi tik savo interesais. Jums spręsti, ar įmonė patikima, ar paslaugas suteikia profesionaliai. Bet mano nuomone, pardavėjo vadovė galėjo pasiūlyti alternatyvas, kurios tenkintų pirkėjo interesus. Taip pat, kaip verslo partneris aš nerekomenduočiau pirkti šios įmonės parduodamus produktus, jeigu jums atrodytu, jog gali būti kėblumų spręsti problemas.
Rezultate, prekė garantiniam. Reikia manyti, jog MTTC neturi susitarimų su pardavėju ir garantinis patvirtins, jog prekė brokuota, o pinigus gražins.
Ačiū už dėmesį, geros dienos.
pirkau telefona aleksote siandien, tai visai malonus darbuotojai pas jus dirba
Paulius Švirinas
2016-01-10 22:42:09 IP 28mdu9fo
Gavau dovanu CAT S30. Pirktas mobili prekyba. Telefonas visiškai nekokybiškas. Per mėnesį buvo 2 kartus remonte, ko pasekoje išdavė aktą naujam. Pasiėmiau naują ir vėl brokuotas. Išduotas trečiasis aktas naujam. Viskas nenoriu daugiau su šia įmone reikalų turėti. Pasistengsiu, kad apie šią įmonę ir jos prekių kokybę sužinotų kuo daugiau žmonių. DElfi ir 15min pagelbės.
Pardavineja fuflo
2014-08-13 17:54:44 IP 2g5vi16u
mobili.lt pardavinėja fufliakus

Iš http://www.mobili.lt užsisakiau NOKIA duomenų perdavimo laidą USB - microUSB, štai šį NOKIA CA-101 > http://www.mobili.lt/lt/aksesuarai/nokia/810042.html

Gavau visišką fufliaką, o jo modelis "NOKIA" CA-179 kuris pagamintas kinijos kažkokiame požeminiame urve ir yra absoliučiai niekam tikęs, ikišus micro USB jungtį į telefoną kliba labiau nei laidas pirktas už 3 litus. Prię kompiuterio net nebejungiau nes ne tas lygis jungti tokiu laidu.

http://www.mobili.lt pardavinėja "fuflo" prekes, foto: http://s019.radikal.ru/i625/1408/3f/bf0761c2d426.jpg laidą apipjausčiau aš pats pasižiūrėti kaip ekranuotas, po to išmečiau į šiukšlių dėžę. Toliau jieškau kokybiško micro USB laido kas tesiasi jau porą metų NES Lietuvoje tokios parduotuvės kaip mobili.lt pardavinėja kiča, nesitikėjau, kad mobili.lt pardavinėja kiniškus fufliakus, jiems paskambinus man dar drysta aiškinti, kad jie tokius gavo, dabar toks modelis ir čia viskas pagal juos normalu :))))) kvaili mobili.lt prekybininkai net nežino, kad NOKIA firminiai laidai gaminami THAILANDE ir yra supakuojami į firmines NOKIA pakuotes. DAUGIAU NIEKADA NIEKO NEBEPIRKSIU IŠ "mobili.lt". mobili.lt mane labai rimtai ižeidėte ir aš to taip nepaliksiu !!! (gal kasnors galite parekomenduoti kur Lietuvoje gauti nusipirkti kokybišką mikro USB laidą kad ir už penkiasdešimt litų, aš jį pirksiu, nes mibili.lt pardavinėja fufliakus po 19 litų) TO mibili.lt PARDAVINĖJAMO LAIDO SUPAKAVIMAS TOPINIS, TAI TIKRAS ORIGINALAS, GAL JIE NET NETURI SUPRATIMO KAS TA NOKIA IR KAS YRA ORIGINALAS

Ateities vartai
Adresas: Rožių g. 16, Bartonių k., LT-55310 Jonavos r.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; autokosmetika; higienos reikmenys; kosmetika, parfumerija; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; valymo priemonės.
Tarpininkaujame jau beveik 5 metus! Mes randame geriausias ir naujausias inovacijas ir padedame Jums jas įsigyti už prienamą kainą. Esame tarpininkai ir tarpininkaujame su stambiu inovacijų pardavėju rytuose, todėl Jums galime pasiūlyti ne tik prieinamą kainą ir suderintą pristatymą iki Jūsų durų, bet ir išskirtinį...
ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Araneta
balduturgus.lt

Adresas: Drobės g. 62, LT-45181 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
balduturgus.lt – nauji baldai žemomis kainomis! Mes siūlome platų naujų baldų asortimentą, tinkantį įvairiai namų erdvei ir skoniui, bet svarbiausia – įvairiam biudžetui. Nepriklausomai nuo Jūsų stiliaus ir turimos sąmatos, paverskite savo namus vieta, atspindinčia Jūsų asmenybę! Mūsų asortimentas yra nuolat...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...

Pavasarį bus pradėtas tvarkyti Nemuno laivybos kelias
Pavasarį bus pradėtas tvarkyti Nemuno laivybos kelias 03-06 18:18
Vyriausybei planuojant modernizuoti vidaus vandenų kelius ir jų uostus bei prieplaukas, pavasarį bus pradėti pagrindinio laivybos kelio Nemuno upe tvarkymo darbai.
Vokiečiai greituosius COVID-19 testus išpirko per kelias valandas
Vokiečiai greituosius COVID-19 testus išpirko per kelias valandas 03-06 16:20
Šeštadienį vokiečiai plūstelėjo į prekybos centrų tinklo "Aldi" parduotuves, norėdami įsigyti parduotuvių lentynose pasirodžiusių pirmųjų greitųjų COVID-19 testų.
Kinijos kibernetinio šnipinėjimo padalinys aktyviai atakuoja JAV organizacijas
Kinijos kibernetinio šnipinėjimo padalinys aktyviai atakuoja JAV organizacijas 03-06 15:33
Mažiausiai 30 tūkst. JAV organizacijų, įskaitant vietos valdžios institucijas, pastarosiomis dienomis tapo "neįprastai agresyvios" Kinijos kibernetinio šnipinėjimo kampanijos taikiniais, pranešė...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Oracle 69,97 +6,65%
Goldman Sachs 327,37 -0,58%