Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mobilena, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mobilena

Atsiliepimai apie Mobilena, UAB

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Mobilena, UAB

Benas 2020-08-09 17:29:21
Negaiškite laiko ir aplenkite šią taisyklą.
Pristačiau MB Pro 2017m. su gedimu - kompiuteris nesikrauna. Pirmieji spėjimai buvo, kad procesorius mirė. Galų gale diagnozė buvo, kad procesorius sveikas, bet reikia keisti įkrovimo chip'ą. Pakeitė chip'ą, skambina, atvykstu pasiimti, o kompiuteris net neįsijungia. Ok, tvarkykite toliau. Skambina praėjus savaitei, kad sutvarkė, tačiau mano įkroviklis yra netinkamas (originalus, nuo kompiuterio pirkimo nekeistas), reikia pirkti naują įkroviklį. Ok, pabandom, duokit naują. Parsinešiau namo atrodo viskas puiku, veikia, kraunasi, džiaugiuosi. Praėjo kelios dienos - vėl ta pati problema, nebesikrauna. Nunešiau atgal kompiuterį bei pirktą įkroviklį, sakau vėl tas pats. Sako gerai, palikit, žiūrėsime ką galime padaryti. Praeina savaitė, dvi, trys, mėnuo, pusantro, jokių žinių. Nesulaukęs žinių nuvykau atsiimti kompiuterio, akivaizdu, nesutvarkyto. Pridaviau atgal jų parduotą įkroviklį ir susigrąžinau pinigus už remontą (už sugaištą laiką, deja, niekas negrąžina pinigų).
Reziume, telefono ekraną, matyt, sugebėtų pakeisti, bet rimtesnio gedimo tikrai ne. Aplenkite. Nerekomenduoju.
O tai kur taisėte, įmonė neturi nei vieno darbuotojo
Negaiškite laiko ir aplenkite šią taisyklą.
Na įmonė kelia abejonių, kai 3 kartus skambini, 2x rašai meilus ir visada pažada paskaičiuoti kainą ir nieko nepadaro.
Nerekomenduoju.
Baisus reikalas. Kas nori problemų gali kreiptis į šitą įmonę.
Nerekomenduočiau keisti ekranų šioje taisykloje, taisėme 2 telefonus, fotografuojant po taisymo su priekine kamera viename iš telefonų nuotraukos kažkodėl įgavo rusvą atspalvį, lyg tais būtų uždėtas filtras. O galiausiai po keturių mėn., pradžioje, nenukritus, tačiau kišenėje, matyt nešant daiktus suskilo vieno telefono ekranas, po dar savaitės ir kito telefono ekranas sudužo visiškai iš neaukštai nukritęs ant parketo. Labai apmaudu, kad garantija jau nebegaliojo ir pardavėjas nepripažino nekokybiškai atlikto darbo. Rekomenduočiau rinktis kitą, kokybiškesnę taisyklą, jog netektų už paslaugą mokėti dukart :)
Geriausia taisykla.
Labai profesionaliai, operatyviai, paslaugiai.
Geras kainos ir kokybės santykis. Liuks :)
Taigi teko šiandien apsilankyti PhoneFix esančiame Žukausko.g 1, atėjau pakeisti ekrana ant Iphone 7 ir ka gi galiu pasakyti. Nieko gero Ekranas pilnai nesifiksuoja, matosi baltos demes kažkokios. Taip ekranas neoriginalus bet ju keitimo darbas yra tragiškas..
Greitas problemos sprendimas, profesionalus požiūris į klientą ir malonus bendravimas, esu labai patenkinta "Mobilenos" suteikta paslauga, o ir kainos "nesikandžioja". Rekomenduoju, kas nori išskirtinio požiūrio ir paslaugų, o ne "konvejerio", kas atsitinka su didelėmis taisyklomis.
Labai nuostabus ir malonus aptarnavimas. Puikiai sutvarkė telefoną.Begalo patenkinta ir nuoširdžiai rekomenduoju!
Visiškai tragiška įmonė. Atvežus keisti iPhone 7 plus krovimo lizdo, pasiemus telefoną neveikė mikrofonas. Nuvežiau telefoną atgal, vėl atsiemiau ir vėl mikrofonas neveikė, t.y. problema buvo visiškai neišspręsa, galimai net nebandyta spręsti. telefoną vėl nuvežiau (gaišdama savo laiką, kadangi jų darbo valandomis taip pat dirbu), po poros dienų susisiekė ir pranešė, jog galiu paimti telefoną. Atvažiavus, pasiemus telefoną ir grįžus namo mkrofonas vistiek neveikė - galimai išvis nieko nedarė, palaikė telefoną ir nieko netikrino. Vėl nuvežus telefoną sakė pasiliks šiek tiek ilgesniam laikui. Praėjo savaitė, tada dvi, galiausiai jau 3 savaitės ir nhutariau parašyti jiems žinutę. Žinutėje paaisškino, jog telefonas buvo nuvežtas įvertinti ir išvada buvo tokia, kad ši problema nesusijusi su lizdo keitimu ir jog su manimi susisieks iki savaitės galo. Deja, su manimi niekas nesusisiekė ne tik, kad iki savaitės galo, bet ir dar mėnesį į priekį. Pati per tą mėnesį skambinau kokius 5 kartus ir kiekvieną kartą buvo sakoma arba, jog žmogus pietauja ir perskambins, arba jog kalba su klientu ir perskambins.Jokio skambučio nesulaukdavau. Mini, jog sutapimas, jog mikrofonas nustojo veikti būtent tą minutę kai pasiemiau "sutvarkytą". Baisi įmonė, niekam nerekomenduoju, tačiau šio įvykio taip nepaliksiu.
Saulius Kinderevičius
2019-09-12 17:35:16 IP 28mcqd1i
Buvau atidavęs taisyti Iphone 7 plus. Keitė ekraną ir įkrovimo lizdą. Labai patenkintas tiek darbu, tiek bendravimu, tiek kaina.
Pati nekokybiškiausia telefonų taisykla. Nebeatiduočiau savo telefono į jų rankas! Ne tik neperspėjo, kad telefono remontas užsitęs, bet ir ''belekaip'' suremontavo. Per šią taisyklą mano telefono ekranas yra visiškai sugadintas ir vėl reikės keisti ekraną. Nežinau kokiu tikslu ant lcd jungties prispaudėjas. Prisegu vaizdą kuriame aiškiai nėra detalės, o tiesiog įsuktas varžtukas. Telefono samsung j3 2017 modelyje ši detalė yra. Telefonas buvo remontuotas TIK PAS JUOS! Labai liūdna, kad dirba tokie ''meistrai''.
Administracija 2018-08-16 11:29:44
Sveiki Gerb. Aliau, Jūsų pateikta informacija yra klaidinanti ir neišsami, bet atsižvelgiant į Jūsų situaciją, mes visuomet pripažįstame savo klaidas, bei jas pašaliname pirmumo teise. Techniniai niuansai pasitaiko, dėl kliento greito poreikio. Ačiū už pateiktą kritiką, ji mus skatina tobulėti ir taisytis iš klaidų. Maloniai lauksime Jūsų sugrįžtant, bei už iškilusius nesklandumus būtinai pritaikysime "Aliui" nuolaidą nuo sekančio remonto. Pagarbiai Administracija
Atleiskite prasau sumaisiau jus su kita tokia pacia paslauga teikiancia ymone.tai buvo ne jusu adresu dar karta atsiprasau kad klaidyngai jus apkaltinau.Atsiprasau sekmes jum darbuose.
Alius 2018-08-14 21:21:23
nuvyle.keiciau ekrana teko grysti dar karta.po pirmo ir pakartotino ekrano keitimo buvo nenuvalyti ant krastu apteplioti klyjai nekokybiskai istatytas tac idy mygtukas jis buvo per zemai nes nuzdejo tarpines.tikiu kad atsizvelks i komentarus.
Po iPhone baterijos pakeitimo telefone pradejo neberodyti kokia programele kiek procentu isnaudoja, tiresiog funkcija nustojo veikti. Po menesio baterija numire, pakeite i kita, procentu vistiek nerode, po pusmecio vel numire baterija. Nunesiau i kita taisykla, pasake kad ekranas priklijuotas nors iphone 6 jie gamykliskai neklijuojami, pakeite baterija, pradejo vel rodyti kiek kokia programele naudoja procentu. Kazko prichalturino ir sudeti telefono atgal net nesugeba kaip priklauso. Pasidomejus telefonu apie remonto statusa, nieko negali atsakyti ir sako kad perskambins, tai spekit ar perskambina... Venkti sitos kontoros, o ir kaina kitur pigesne, bei realiu laiku prie akiu pakeicia baterija ir patikrina viska. Beje detales nera originalios apple, nes tik apple autorizuotas servisas turi originalias detales, visi kiti turi treciu saliu dalis ir bent jau nemeluoja i akis kad tai yra öriginalas"
š*******o kontara iš tiesų. Palikau planšetę, kad perlituotų kontaktą (galvojau kad ten gedimas). Servise paprašiau, kad pirma pratestuotų, o paskui kažką darytų (na kad perlituotų, kaip kad man, ne ekspertui atrodė). okey, sakė testavimas diena... Laukiu skambučio tris...Skambinu pats, sako meistras pietauja, paskambinsim už valandos... Viskas ok Laukiu... Nesulaukęs skambinu sekančią dieną po pietų apie 15 val (Kad meistras jau būtų papietavęs). Atsiliepė, paprašė palaukti. Galų gale į ragelį pasakė, kad kaltas ekranas ir laukia užsakymo, nes vietoj neturi, kad prasitestuoti. Siuntimas max savaitė. Laukiu..., kadangi žadėjo paskambinti po savaitės (Tarp kitko, minejau. kad paskambintu bet kokiu atveju, tiesiog informuotų, na negavo kažko ar užtruko ir panašiai) tai po dviejų savaičių pats skambinu. Meistras vėl pietauja... (10 ryto, keista). Sako: pas jus lcd kaip ir sveikas, greičiausiai pagrindinė plokštė ar dar kas nors, patys pasako kad nežino. OK. perklausiu dar kartą, ar sugebės diagnozuoti gedima ir jei reikės sutvarkyti...... Atsakymas teigiamas. Sutariam dėl savaitės, kad sulauksiu skambučio.... Praėjo vėl dvi... Skambinu 11 val., kaip nekeista meistro nėra, kažkur išvykęs, po valandos perskambins. Nesulaukiu skambučio...Sekančią dieną pagaliau pavyksta pasišnekėti su meistru. Neva viską darė ir bandė, įtaria pagrindinės plokštės gedimą. Klausiu ar galės sutvarkyti, atsakymas teigiamas. Klausiu laiko, sako max jau daugiausia tai savaitė. ok. po savaitės laukiu skambučio... Kadangi trečiadienis tai galvoju duosiu dar laiko iki savaitgalio. Neiškentęs paskambinau kitos savaitės trečiadienį.... Ir ką manot: meistro nėra, paskambins už valandos.... Taip ir nesulaukiau. Po savaitės nuvažiavau pasiėmiau daiktą.... Pagrindinė plokštė išgaidinta, kontakto fiksatoriai nulaužti.... Ir dabar praėjus kažkiek laiko ir autorizuotam servise padarius diagnostiką, pasirodo kaltas lcd, kurį meistreliai atmetė iš karto. Reziumė: Planšetė pralaikyta mėnesį+ laiko, gedimas nenustatytas, padaryta daugiau žalos (Atidengta pagrindinė plokštė), bendravimas su klientu tragikomiškas...... Negaliu nieko įrodyti teisiškai, nes pasiimdamas daiktą pasirašiau popierių, kad viskas ok... Taip kad atsiimdami daiktus ir abejojant remonto kokybe, nieko nepasirašinėkit....Ir šiaip tikrai nesiųlau šitos kompanijos. š*******o kontora
Firmos darbu likau l.patenkintas.Tikrai geri IT specialistai.Geras servisas.Rekomenduoju.
direktorius Giedrius Zigmantas 2017-12-12 14:02:52
Kai telefonas krenta ir dužta ekranas, retai, bet pasitaiko, kad tuo pačiu nuo smugio "atšoksta" detalytė nuo motininės plokštės vadina "TOUCH IC", kuri yra atsakinga už telefono valdymą, tad keisk nekeitęs ekranus, vis tiek veiks nekorektiškai, kol jos neperlituosi, taip jau yra buvę ne viena ir ne du kartus, todėl mes tikrai be galo telefonų ekranų jums nekeistume, nes tiesiog tai neturėtų jokios prasmės...
Aš keletą savaičių naudojausi telefonu su sudužusiu ekranu ir jis man veikė puikiai. Strigti telefonas pradėjo tik po ekrano pakeitimo.
2017-12-12 14:02:52 IP 2i24rvpg
Buvęs klientas 2017-12-12 13:46:28
O kodėl motininė plokštė sugedo Jums pakeitus ekraną? Taisyklos nepriima taisyti telefono, nes jų nuomone, blogai veikia tik dėl ekrano.
direktorius Giedrius Zigmantas 2017-12-12 13:09:47
Galite pasakyti užsakymo numerį, mes patikrinsime sistemoje, kas ten galėjo nutikti pas jus. Kaip supratau kalba eina apie iPhone įrenginį, galiu užtikrinti, kad jeigu sakėme, kad ekranas originalus, jis toks ir yra, dėl to kad ne originalių mes net neturime sandėlyje. Jeigu du kartus pakeitus ekraną jisai vis tiek veikia nekorektiškai, tai jau problema ne ekrano, o motininės plokštės, tad mes trečia karta niekada nekeičiame ekrano, o siūlome taisyti motininės plokštės gedimą, nes broko pasitaiko labai retai, todėl kad kaip minėjau naudojame tik orignalius restauruotus ekranus, kuriuos prieš dedami 10-imt kartų ištestuojame.
2017-12-12 13:09:47 IP 2i24rvpg
Buvęs klientas 2017-12-12 12:32:48
Jūsų darbuotojai pakeitė ekraną į "originalą", man atėjus skųstis, kad blogai veikia pasakė - taigi čia ne originalas! Nors patys keitė. Ir kitose taisymo vietose sakė, kad ne originalas dėl to telefonas prastai veikia. Pagal garantiją buvo dar kartą pakeistas ekranas, vėl blogai veikė, vėl buvau grįžęs pas Jus ir vėl, ir taip iki begalybės. Telefonas puikiai veikė iki Jūsų prisilietimo :)
direktorius Giedrius Zigmantas 2017-12-12 12:17:28
Mes ne karto dar nesame keitę klientui neoriginalaus ekrano, o tuo labiau sakę, kad tai yra originalas nors buvo ne originalas, mes juos restauruojame patys, dėl to ne originalių net neperkame ir visada klientui siūlome tik originalius, tad šitas atvejis yra išgalvotas. Vidinio ekrano pakeisti atskirai neįmanoma, keičiasi tik kartu, tai pradžioj bent sugalvokite įtikinamą istoriją, tada rašykite, be to kam pirkti naują telefoną dėl ekrano, kai mes suteikiame savo darbams 6 mėn. garantiją?
2017-12-12 12:17:28 IP 2i24rvpg
Buvęs klientas 2017-12-11 22:32:06
Buvo skilęs viršutinis ekranas, pakeitė kaip patys sakė į renovuotą originalą, nors buvo įdėtas ne originalas, paskui ir patys tą pripažino. Taip pat man nežinant pakeitė ir vidinį ekraną - išėmė mano originalą ir įdėjo ne originalą, dėl ko telefonas prastai veikė, strigo ir galų gale reikėjo pirkti naują.
2017-12-12 11:59:18 IP 2i24rvpg
Kristupas G 2017-12-06 00:11:55
tikrai baisus servisas, pakeite stikliuka, po kazkiek laiko ekranas nebeveikia, ir kai keite stikliuka uzkabino priekine kamera, beto kai klyjavo klyjai negraziai isdziuvo nu baisu, , ,
Klijuojama yra iš vidaus, dėl to klijų tikrai negalėjo matytis, be to savo darbams suteikiame 6 mėn garantiją, galite kreiptis į mus ir mes tikrai išspresime visas problemas.
Jau kuris laikas blogai krovėsi telefonas, kolega parekomendavo Mobileną, nuvykus problema buvo išspręsta iš karto. Ačiū labai!
Patenkintas darbu, greitai ir kokybiskai sutvarke telefona.
Keitė iphone ekraną, tai labai greitai pakeitė, net nustebino ir viskas tvarkingai, be priekaištų, kaip sakoma, tad 10 balų - rekomenduoju.
2016-11-23 14:17:04 IP 2i24rvpg
rollis 2016-08-10 11:20:25
Labai blogi atsiliepimai, kainos sąkomos iš oro, puslpyje viena, nuvykus į vietą visai kas kita.
Tokio nerimto darbo dar nemačiau, įmonė jauna bet visai nenori nei pritraukti, nei išlaikyti klientų. Apie darbo kokybę aš net nekalbu. Jeigu nenorite gadintis nervų, matyti ant telefono 'belekaip' lipinta stikliuką. NESIKREIPKITE.
Visų pirma, kaip supratome, jūs taisetes telefoną pas mus, puslapyje mes taisymo kainų neskelbiame iš viso, visų antra mes grąžiname pinigus už nekokybiškas prekes, bei savo darbams suteikiame garantiją. Vietoje to, kad rašyti blogą atsiliepimą, galėjote kreiptis į mus ir mes būtume problemą išsprendę.
2015-02-21 09:51:59 IP 28p8cbpm
Pirkėjas 2015-02-09 14:17:49
Nekokybiškos prekės, nusivyliau pirkiniu..nerekomenduoju, geriau jau kažkur iškart ieškot brangiau, nei pirkti du kartus..
Prekes siūlome įvairios kokybės, kokybę nurodome, tad kiekvienas gali pasirinkti, kurios kokybės prekę įsigyti. Be to, jei netenkina kokybė jau įsigytos prekės, galima gražinti. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 patvirtintomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“ ir kitais galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais.

Jūs grąžinote prekę su fiziškai sugadinta lanksčiąją jungtimi, todėl ji grąžinimui - netinkama.

Mobile Technics
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą. GSMarena.lt užtikrina savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune. Prekybos salonas...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: Pranciškaus Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.

"Amazon" pristatė visą tuntą naujų įrenginių
"Amazon" pristatė visą tuntą naujų įrenginių 09-26 16:19
Kasmetiniame renginyje "Amazon" šią savaitę pristatė visą glėbį naujų produktų ir paslaugų, įskaitant skraidančią namų apsaugos kamerą, žaidimų platformą ir su "Tesla" suderintą kamerą automobiliams.
"Sotheby‘s" aukcione – vėl Banksy, vėl už milijonus
"Sotheby‘s" aukcione – vėl Banksy, vėl už milijonus 09-26 13:19
Savo tapatybę slepiantį britų menininką Banksy, ko gero, reikia vadinti geidžiamiausiu šiuolaikiniu kūrėju – jo darbai aukcionuose parduodami už milijonus. Spalio 21 d. greičiausiai bus pasiektas...
Užsidegus "Huawei" pastatui Kinijoje žuvo trys žmonės
Užsidegus "Huawei" pastatui Kinijoje žuvo trys žmonės 09-26 13:18
Didžiuliam gaisrui nusiaubus statomą technologijų milžinės "Huawei" tyrimų centrą pietiniame Kinijos Donguano mieste, žuvo trys žmonės, praneša vietos pareigūnai.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?