Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę MisterTango, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę MisterTango

Atsiliepimai apie MisterTango, UAB

Mister Tango

Parašyk savo nuomonę apie MisterTango, UAB

Tikrovė!!!!' 2018-11-09 01:39:07
Mažų mažiausiai keista, kad šį įstaiga nesugeba nutraukus buvusių mokėjimo kortelių galiojimo ir siūlydama užsisakyti naujas pateikti, paviešinti, parodyti pasalugų įkainius. Tai labai nerimta ir nesuprantama. Šiai įstaigai nerūpi jos klientų ir jų patiriami nepatogumai dėl nežinojimo užsisakyti ar neužsisakyti naujas korteles.

Dėkojame už komentarą. Informacija dėl naujų kortelių užsakymo nėra viešai paskelbta, nes šiuo metu tikslinima. Norėdami gauti papildomos informacijos, maloniai prašome kreiptis į support@mistertango.com el. pašto adresu, kurį naudojote registruodamiesi. Visi šie pokyčiai skirti tam, kad galėtumėme užtikriniti kuo geresnę mūsų teikiamų paslaugų kokybę.

Gražios dienos!

Artūras 2018-10-23 13:24:45

tragiškesnio aptarnavimo, nei teikia ši įmonė, negali ir būti. Bandėme per Mistertango rinkti e.parduotuvės mokėjimus. Atsidarėme įmonės sąskaitą, viskas buvo tvarkoje, bet po kelių savaičių mus užblokavo dėl dokumentų trūkumo. Bendrauja tik el. laiškais, kuriuos atsakinėja kas 5 dienas. Jau mėnesį neturime prisijungimo prie savo sąskaitos, nors visus reg. dokumentus išsiuntėme.
Laba diena, gerb. Artūrai,

Siunčiamus dokumentus atidžiai peržiūri Atitikties skyriaus specialistai. Sąskaitų be priežasties niekada neblokuojame. Šiuo atveju, negalime suteikti daugiau informacijos, kadangi negalime patikrinti konkrečios situacijos.

Maloniai prašome kreiptis į mus el.paštu, kurį naudojote registruojantis (support@mistertango.com) jeigu turite neatsakytų klausimų, mes visada pasiruošę Jums padėti.

Lauksime Jūsų laiško!

Sveiki, dirbau su sia imone kaip laisvai samdomas programuotojas per UpWork.com, kelis kartus norejau atsisakyti su jais dirbti del bandymo viska gauti uz kuo mazesnius pinigus ir kvailu "deadline". Galiausiai issiskyrem, nors darbai buvo padaryti dirbom graziai daugiau nei metus, imone nusprende palikti ivertinima 3 / 5 ant visu kriteriju upworke, todel laisvai samdomi darbuotojai turetu buti atsargus, nes sita imone gali sugriauti jusu paskyros ivertinimus.

Mistertango yra elektroninių mokėjimų sistema, turinti Lietuvos banko išduotą licenciją. Visos lėšos yra saugomos indėlių sąskaitoje Lietuvos banke.

Jeigu turite nusiskundimų dėl neteisingai nuskaičiuotų mokesčių ar kitokių problemų prašome kreiptis į support@mistertango.com, mes visada pasiruošę Jums padėti. Apie kainodaros pasikeitimus visada informuojame savo klientus, ją galite rasti www.mistertango.lt puslapyje.

Geros dienos!
Nerijus 2018-09-28 10:17:31
Nepatikimas kaskos pries tris dienas is anglijos isiunte pinigu ir vis dar negaunu i saskaita nesamone kaskokia ir neatsiliepe kai skambini
Sveiki, gerb. Nerijau,

Apgailestaujame dėl nesklandumų, susijusių su pavedimo įskaitymu. Maloniai prašome susisiekti su mumis registruotu el. pašto adresu, tam, kad galėtume identifikuoti Jus bei patikrinę mokėjimo statusą suteikti Jums asmeninę informaciją. Visas užklausas, susijusias su mūsų paslaugomis, maloniai prašome siųsti į support@mistertango.com. Pažymėtina, kad klientus konsultuojame tik el. laiškais.

Laba diena, Aiste,

apgailestaujame, kad turėjote nepatogumų naudojantis mūsų paslaugomis. Pagal Jūsų pateiktą el. pašto adresą, neradome iš Jūsų pusės gautų užklausų. Jei susiduriate su kažkokiais nesklandumais naudojantis mūsų paslaugomis, prašome rašyti mums el. laišką į support@mistertango.com ir išspręsime visas iškilusias problemas.

Mistertango.com scam review
2018-09-20 21:42:06 IP 78.58.143.31
I do not recommend using their services. It's a lot of nerves, it's blocking the technical problems. It's rare for the Internet to go to the card, it's not possible to spend money, and on weekends they do not work-there's no where to go. Therefore, you always need to have a second bank card. Often, it's not possible to connect online, or find that the password is incorrect, even though it's true, then there's anxiety that it's crap. The mobile version can not execute the order, as the arrow stops in full screen. Mistertango, mistertango.com, mistertango scam, mistertango review, about mistertango, mistertango.lt :*
Nepatariu naudotis ju paslaugomis. Daug nervu, uzblokuojama saskaita neva tai technines problemos. Internetu retai kur priema kortele, pasitaiko, jog negalima pinigu issiimti, o savaitgaliais jie nedirba-nera kur kreiptis. Todel visuomet reikia tureti antra kito banko kortele. Daznai nepavyksta prisijungti internetu, arba raso, jog slaptazodis neteisingas, nors jis ir buna teisingas, tuomet kyla nerimas, jog kazkas isilauze. Naudojantis mobilia versija nepavyksta atlikti pavedimu, kadangi rodykle vaiksto po visa ekrana.
Jau virš metų naudojamės, MT surinkimo paslaugomis, tiek per bankus, tiek per Bitcoin.

Viskas iki šiol gerai ir mes esame patenkinti. Dirbame su daugeliu bankų, visi turi bėdų ir kartais techninių nesklandumų. Nieko nėra tobulo.
Good day,

I would like to notice you, that all our actions are based on Lithuanian law and regulations.

support@mistertango.com

mes visada vadovaujamės Lietuvos Respublikos įstatymais ir informaciją apie įtartinas veiklas perduodame atitinkamoms institucijomis. Jei klientas tokio pobūdžio veiklos nevykdo ar nėra su tuo susijęs, mes niekada be pagrindo nesikreipiame į tokias institucijas.

Martynas 2018-08-06 13:55:01
s*****i, nepatariu tureti jokiu reikalu, su sia kompanija.Patyriau nedideli nuostoli, bet pasiulymas kur pamatote rekvizita mistertango atsaukti visas operacijas.
Laba diena, Martynai,

Apgailestaujame dėl patirtų nuostolių, todėl labai prašome susisiekti su mumis el. paštu support@mistertango.com, kad galėtumėme išsiaiškinti susiklosčiusią situaciją.

Lauksime Jūsų laiško!
Elektroninė parduotuvė
2018-05-27 23:11:53 IP 78.62.220.134
Jokios pagalbos klientui, užklausiau lietuviškai, atsiuntė didžiausią nukopijuotą tekstą angliškai. Stabdo mokėjimus el. parduotuvei, kartais net neatėjus pinigams atnaujina statusą, kad "apmokėtas", trumpai tariant, jei norit išvengt bėdų - neprasidėkit.
Bėkite tolyn nuo šios aferų kontoros! Pradžioje buvo viskas lyg ir normaliai, bet po beveik metų neaišku kodėl atsiskaitymas kortele tapo neįmanomas - nei parduotuvėse, nei kavinėse, nei degalinėse, niekas neatsiliepia nei į skambučius, nei atsako į laiškus. O ir tik pradėjus naudotis kortele ne visur priimdavo atsiskaitymus. Žodžiu, patikimumas nulinis.
Man tai as meniskai viena geriausiu el piniginiu, greitas ir patikimas, jokiu problem naudojant tiek lietuvoje, tiek uzsienyje, puikiai veikia su paypal, ir netgi duoda minusa jeigu saskaitoj truksta pinigu, tikrai labai patenkintas ir naudojuosi tik Mistertango, daug pigiau, greiciau ir paprasciau nei per monopolini banka. Sekmes jiems taip ir toliau, beje savo pazystamiems rekomendavau ir jie patenkinti.
naudojuosi nuo vasaros ir viskas gerai kortele veikia normaliai ir pervedimus gaunu visada net is uzsienio gaunu laiku.man sis bankas tikrai geras.
Balys 2017-12-03 14:16:50
Supportas neegzistuoja, pinigai rodo kad siunciami jau visa para sedek ir nosi krapstyk...
Per kiek laiko pinigus iskaite ar neiskaite?
kazkada buvau bitcoin per juos nusipirkes, bet salygos klientui gan nepalankios.
Juokinga
2017-09-22 18:53:32
Kreipsiuos į teismą. Nemaźa suma iš lietuviško banko bivo pervesta penktadieni 15.30val, piniga mistertangoi sąskaitą tūrėjo pasiekti tą pačią dieną. Deja pinogų nėra ir neaišku ar apskritai bus.
Pastebėjau panašu dalyka.Mažos sumelės greit iskaitomos...jei tik suma didesnė...tada štai neiskaitymo priežastis;
Šiandien girdejau žinias per radiją, kad Bitcoin kripto valiuta kiekvieną dieną brangsta....ar tik neisigyja už musu pasiklydusias lėšas šitu Bitcoinų..ir po to pardavę iskaito i mūsų saskaitas?Čia tik mano nuomonė. :-D
P.S. Kiek ilgai gali buti visos šitos paslaugos, , nemokamos'' ?
Neskaidru 2017-09-28 14:15:05
Galiu atsiųsti vadovo kontaktinį telefono numerį, bet skambutis bus veltui, kadangi nors jis ir yra UAB MISTERTANGO LT vadovas primygtinai sako skambint ar susisiekti el.paštu su suportu į tai, kad suportas neatsako jis nieko negali pakomentuoti ir vis kartoja, kad jis to netvarko tokių reikalų. Tai ką gi jis tada išvis veikia? Ir kam įmonei reikalingas vadovas kuris nesprendžia apskritai nieko ir net nesistengia būti lojalus ir mandagus klientams ir padėti išspręsti jų problemas susijusias su MISTERTANGO? Absurdas įmonės vadovas už nieką neatsako, suprasčiau jei suportas dirbtu tinkamai, bet kai jis dirba netinkamai, neatsako į laiškus, į skambučius, ignoruoja ir t.t.. Šiaip mes ruošiam rimtą jungtinį skundą į Lietuvos banką dėl MISTERTANGO veiklos, jei yra norinčiu prisijungti, parašykite.
Visuotiniam skundui pritariu.Paskolinau įmonei pinigų.Paskola į įmonės saskaitą pervedžiau iš MISTERTANGO saskaitos (akcininko paskola)...praėjus mėnėsiui įmonė paskolą grąžino.Beveik dvi paras pinigai buvo pas juos banke...tačiau ne mano saskaitoje....skambinau gal 10 kartu...sake kad gal dar is banko neišėjo...žodžiu išsidirbinėjo kiek tik gali.Parašiau i support...iš ten gavau atsakymą su labai keista priežastimi....Vykdant saugumo užtikrinimo politiką mokėjimai buvo sulaikyti musų pinigų plovimo ir terorizmo finansavimo prevencijos sistemų. Tai jei sulaikyti kažkokių mistinių sistemų...tai kaip ir turėtu pranešti man apie tai...o dabar jokio sprendimo....parašiau prašyma, kad lėšas nusiustų gavėjams...ir vėl cirkas...įmonei persiuntė...o kitam žmogui, kuris irgi buvo padaręs mokejima ne.Gal vėl kokios prevencijos ėmėsi...
Mistertago neįskaito pinigų į sąskaitą per 3 darbo dienas, o paprašius grąžinti pinigus, pasilieka 10 EUR komisinį... O dar reklamuojasi, kad SEPA pavedimai fiziniams asmenims nemokami.. Neapsigaukite, nemokamų paslaugų taikymas ribotas.
Didžiausias klaida buvo pasirinkt šį "banką", o ne jų didžiausius konkurentus (pavadinimo neviešinsiu). Kortelei lėšų pakankamai, bet atsiskaityt už suteiktas paslaugas neįmanoma, taip pat iš bankomato išgrynint irgi negali. Sistema neišdirbta iki galo, viliuosi, kad čia man vienam pasitaikė tokie nesklandumai. Verčiau mokėsiu komisinius gerai žinomuose bankuose ir būsiu užtikrintas atsiskaitydamas nei liksiu jūsų klientu.

Jei kas nors susidursite su atsiskaitymo problemomis galit nesivargint, telefono numerio jie neturi, kad galėtų sutvarkyt problemą kuo įmanoma greičiau, teks rašyt jiems laišką ir laukti atsakymo.

Nemokamų profesionalių paslaugų nebūna, nemokamas tik sūris pelėkautuose.
Sveiki, ir man kortele strigineja. Dykai duoda tokia ir kokybe..
Jau keturios dienos MisterTango mok.kortele neveikia.. kas cia per betvarke? su niekuo susisiekti neimanoma..-jokio atsakymo ar paaiskinimo..
Manau brestanti afera tas MISTERTANGO, gal ir ne, bet per daug įtarimų kelią. Baisu, kad su klientų pinigais nedingtų.
Daug ką pasako manau.
labai greitas, geras palaikymas :)sekmes jiems :)

Forum sporto klubas
Forum sporto klubas 11-20 17:20
Holistinį mąstymą apie sveikatingumą puoselėjanti „meilės sau" teorija atliepia modernaus asmens poreikius Skirti laiko sau, subalansuoti psichinę bei fizinę sveikatą ir sąmoningai...
Buvęs J. Miltinio teatro vadovas L. Zaikauskas lieka nuteistas dėl priekabiavimo 11-21 17:25
Panevėžio apygardos teismas atmetė buvusio Panevėžio J. Miltinio teatro vadovo režisieriaus Lino Marijaus Zaikausko skundą ir paliko galioti apkaltinamąjį nuosprendį dėl kėsinimosi priversti...
EK Lietuvos 2019 m. biudžetui uždegė žalią šviesą
EK Lietuvos 2019 m. biudžetui uždegė žalią šviesą 11-21 16:53
Europos Komisija paskelbė, kad 2019 m. Lietuvos biudžeto projektas atitinka fiskalinės drausmės taisykles, taikomas visoms euro zonos šalims.

Ką manote apie ekonominę krizę?

Texas Instruments 96,84 +2,35%