Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę MisterTango, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę MisterTango

Atsiliepimai apie MisterTango, UAB

Mister Tango

Parašyk savo nuomonę apie MisterTango, UAB

a*******i šitie. Paima žmonių pinigus kurių nežada net grąžinti. Padaro į kortelę įskaityma o kaip nori nusiimti pinigus neduoda nes neva tai likutis nepakankamas. Neturekit jokių reikalų su šiuo banku net banku čia negalima pavadinti. Sudmaliu kontora. Pavedimas eina neva savaite laiko kaip susisiekia su jais užsienio bankas jie neva tai padaro pavedimą kuriuo disponuoti negalima. a*******i
Mistertango.com scam review
2018-09-20 21:42:06 IP 78.58.143.31
I do not recommend using their services. It's a lot of nerves, it's blocking the technical problems. It's rare for the Internet to go to the card, it's not possible to spend money, and on weekends they do not work-there's no where to go. Therefore, you always need to have a second bank card. Often, it's not possible to connect online, or find that the password is incorrect, even though it's true, then there's anxiety that it's crap. The mobile version can not execute the order, as the arrow stops in full screen. Mistertango, mistertango.com, mistertango scam, mistertango review, about mistertango, mistertango.lt :*
Nepatariu naudotis ju paslaugomis. Daug nervu, uzblokuojama saskaita neva tai technines problemos. Internetu retai kur priema kortele, pasitaiko, jog negalima pinigu issiimti, o savaitgaliais jie nedirba-nera kur kreiptis. Todel visuomet reikia tureti antra kito banko kortele. Daznai nepavyksta prisijungti internetu, arba raso, jog slaptazodis neteisingas, nors jis ir buna teisingas, tuomet kyla nerimas, jog kazkas isilauze. Naudojantis mobilia versija nepavyksta atlikti pavedimu, kadangi rodykle vaiksto po visa ekrana.
Jau virš metų naudojamės, MT surinkimo paslaugomis, tiek per bankus, tiek per Bitcoin.

Viskas iki šiol gerai ir mes esame patenkinti. Dirbame su daugeliu bankų, visi turi bėdų ir kartais techninių nesklandumų. Nieko nėra tobulo.
Mistertango.com scam
2018-09-05 11:06:30 IP 90.131.42.135
I can answer that the police were surprised. that's all to say. Bye
Mistertango.com client 2018-09-04 12:36:35
Mistertango Mistertango.com keep my money about 13 mounths. Only then i call to police, they give money back. Mistertango is scam. They can take your money. Use others, good wallets. Do not use mistertango.
Good day,

I would like to notice you, that all our actions are based on Lithuanian law and regulations.

MisterTango, UAB
support@mistertango.com
Mistertango.com client
2018-09-04 12:36:35 IP 90.131.40.86
Buves 2018-08-17 19:35:05
Nieko jiem neattasinek, nes dar i policija paduos. Siti neprognozuojami.

Mistertango mistertango.com is crap. Worst payment platform ever made.

mes visada vadovaujamės Lietuvos Respublikos įstatymais ir informaciją apie įtartinas veiklas perduodame atitinkamoms institucijomis. Jei klientas tokio pobūdžio veiklos nevykdo ar nėra su tuo susijęs, mes niekada be pagrindo nesikreipiame į tokias institucijas.

MisterTango, UAB
support@mistertango.com
Nieko jiem neattasinek, nes dar i policija paduos. Siti neprognozuojami.

Mistertango mistertango.com is crap. Worst payment platform ever made.
Martynas 2018-08-06 13:55:01
s*****i, nepatariu tureti jokiu reikalu, su sia kompanija.Patyriau nedideli nuostoli, bet pasiulymas kur pamatote rekvizita mistertango atsaukti visas operacijas.
Laba diena, Martynai,

Apgailestaujame dėl patirtų nuostolių, todėl labai prašome susisiekti su mumis el. paštu support@mistertango.com, kad galėtumėme išsiaiškinti susiklosčiusią situaciją.

Lauksime Jūsų laiško!
Elektroninė parduotuvė
2018-05-27 23:11:53 IP 78.62.220.134
Jokios pagalbos klientui, užklausiau lietuviškai, atsiuntė didžiausią nukopijuotą tekstą angliškai. Stabdo mokėjimus el. parduotuvei, kartais net neatėjus pinigams atnaujina statusą, kad "apmokėtas", trumpai tariant, jei norit išvengt bėdų - neprasidėkit.
Niekam nepatariu naudotis imones mistertango mistertango.lt paslaugomis. Jau metus laiko uzblokuota mano saskaita. Imone visiskai su manimi nebendrauja. Perdave mane, net i fntt. Fntt atsisake ziureti ju paranoiska pareiskima, tuomet perdave i policija. Paskleide mano informacija tretiem asmenim, isvadine mane kaimieciu. Dabar net teismas po metu nustebes ziuri i pinigu isladyma. Siunciau ir aktus ir kitus oficialius dokumentus, kad saskaita turi buti prienama. Mistertango nieko neatsako. Paskambinus ir paprasius pateikti dokumentus, pasako kad atsakys laisku. Atsakymai negaunami jokie. Turiu itarima, kad pinigu saskaitoje jau senai nebera. O kiek turiu ziniu imones ekonomine padetis nekokia. Buvau ir pas tuos pacius tyrejus, visi pakraupe ziuri i sios imones savavaliskus veiksmus. Neliko nieko kito, kaip kreiptis i teisma del patirtos zalos. Metus laiko neatgaunu netoli 1000 eur net ir pateikus dokumentus, kad jie turi buti grazinti. Dar neesu mates tokio menko lygio imones. Nuosirdziai patariu, yra kitu daug saugesniu ir mokejimo sistemu. Niekas cia neeikite ir nepatikekite savo pinigu. Jiem bus nesvarbu ar tu neturi ko valgyt, ar tai paskutiniai tavo pinigai. Patikekit manim. Kas dar neturejot patirties patariu keiskite sia sistema jau dabar.
Pradžioje buvo lyg ir gerai, kol du kartus buvo užšaldyta sąskaita, nes techninės problemos neva tai. Pyliau degalus, reikėjo atsiskaityti, perbraukiu kortelę - rodo, kad neaptarnaujama. Jokio perspėjimo, jokio skambučio, ar sms. Skambinau nurodytu telefonu gal 50 kartų - jokios reakcijos. Sąskaitoj apie 3000 eurų ir negaliu, nei nusiimti, nei pasinaudoti. Ruošiu skundą Lietuvos bankui. Turėtų atsakyti už savo veiksmus, nes čia š*******o kontora. Girdit MISTERTANGO? Greitu laiku manau šoksit sirtakų kameroj Lukiškėse.
Bėkite tolyn nuo šios aferų kontoros! Pradžioje buvo viskas lyg ir normaliai, bet po beveik metų neaišku kodėl atsiskaitymas kortele tapo neįmanomas - nei parduotuvėse, nei kavinėse, nei degalinėse, niekas neatsiliepia nei į skambučius, nei atsako į laiškus. O ir tik pradėjus naudotis kortele ne visur priimdavo atsiskaitymus. Žodžiu, patikimumas nulinis.
Man tai as meniskai viena geriausiu el piniginiu, greitas ir patikimas, jokiu problem naudojant tiek lietuvoje, tiek uzsienyje, puikiai veikia su paypal, ir netgi duoda minusa jeigu saskaitoj truksta pinigu, tikrai labai patenkintas ir naudojuosi tik Mistertango, daug pigiau, greiciau ir paprasciau nei per monopolini banka. Sekmes jiems taip ir toliau, beje savo pazystamiems rekomendavau ir jie patenkinti.
naudojuosi nuo vasaros ir viskas gerai kortele veikia normaliai ir pervedimus gaunu visada net is uzsienio gaunu laiku.man sis bankas tikrai geras.
Jokių būdu nesinaudokit. Supporto nulis o šiandien buvo pavogti pinigai iš sąskaitos. Faktas kad svetainė nesaugi.
Balys 2017-12-03 14:16:50
Supportas neegzistuoja, pinigai rodo kad siunciami jau visa para sedek ir nosi krapstyk...
Per kiek laiko pinigus iskaite ar neiskaite?
kazkada buvau bitcoin per juos nusipirkes, bet salygos klientui gan nepalankios.
Juokinga
2017-09-22 18:53:32
Kreipsiuos į teismą. Nemaźa suma iš lietuviško banko bivo pervesta penktadieni 15.30val, piniga mistertangoi sąskaitą tūrėjo pasiekti tą pačią dieną. Deja pinogų nėra ir neaišku ar apskritai bus.
Pastebėjau panašu dalyka.Mažos sumelės greit iskaitomos...jei tik suma didesnė...tada štai neiskaitymo priežastis;
Šiandien girdejau žinias per radiją, kad Bitcoin kripto valiuta kiekvieną dieną brangsta....ar tik neisigyja už musu pasiklydusias lėšas šitu Bitcoinų..ir po to pardavę iskaito i mūsų saskaitas?Čia tik mano nuomonė. :-D
P.S. Kiek ilgai gali buti visos šitos paslaugos, , nemokamos'' ?
Neskaidru 2017-09-28 14:15:05
Galiu atsiųsti vadovo kontaktinį telefono numerį, bet skambutis bus veltui, kadangi nors jis ir yra UAB MISTERTANGO LT vadovas primygtinai sako skambint ar susisiekti el.paštu su suportu į tai, kad suportas neatsako jis nieko negali pakomentuoti ir vis kartoja, kad jis to netvarko tokių reikalų. Tai ką gi jis tada išvis veikia? Ir kam įmonei reikalingas vadovas kuris nesprendžia apskritai nieko ir net nesistengia būti lojalus ir mandagus klientams ir padėti išspręsti jų problemas susijusias su MISTERTANGO? Absurdas įmonės vadovas už nieką neatsako, suprasčiau jei suportas dirbtu tinkamai, bet kai jis dirba netinkamai, neatsako į laiškus, į skambučius, ignoruoja ir t.t.. Šiaip mes ruošiam rimtą jungtinį skundą į Lietuvos banką dėl MISTERTANGO veiklos, jei yra norinčiu prisijungti, parašykite.
Visuotiniam skundui pritariu.Paskolinau įmonei pinigų.Paskola į įmonės saskaitą pervedžiau iš MISTERTANGO saskaitos (akcininko paskola)...praėjus mėnėsiui įmonė paskolą grąžino.Beveik dvi paras pinigai buvo pas juos banke...tačiau ne mano saskaitoje....skambinau gal 10 kartu...sake kad gal dar is banko neišėjo...žodžiu išsidirbinėjo kiek tik gali.Parašiau i support...iš ten gavau atsakymą su labai keista priežastimi....Vykdant saugumo užtikrinimo politiką mokėjimai buvo sulaikyti musų pinigų plovimo ir terorizmo finansavimo prevencijos sistemų. Tai jei sulaikyti kažkokių mistinių sistemų...tai kaip ir turėtu pranešti man apie tai...o dabar jokio sprendimo....parašiau prašyma, kad lėšas nusiustų gavėjams...ir vėl cirkas...įmonei persiuntė...o kitam žmogui, kuris irgi buvo padaręs mokejima ne.Gal vėl kokios prevencijos ėmėsi...
Totali š*******o kontora. Prisijungimus duok, pasirašyk..... ne neeee... mes nerodysim už ką pasirašai.... tu tik rašykis. LB veikėju, leidusiu šitiems aferistams dirbti turėtų susidomėti bent jau prokuratūra.
Mistertago neįskaito pinigų į sąskaitą per 3 darbo dienas, o paprašius grąžinti pinigus, pasilieka 10 EUR komisinį... O dar reklamuojasi, kad SEPA pavedimai fiziniams asmenims nemokami.. Neapsigaukite, nemokamų paslaugų taikymas ribotas.
Didžiausias klaida buvo pasirinkt šį "banką", o ne jų didžiausius konkurentus (pavadinimo neviešinsiu). Kortelei lėšų pakankamai, bet atsiskaityt už suteiktas paslaugas neįmanoma, taip pat iš bankomato išgrynint irgi negali. Sistema neišdirbta iki galo, viliuosi, kad čia man vienam pasitaikė tokie nesklandumai. Verčiau mokėsiu komisinius gerai žinomuose bankuose ir būsiu užtikrintas atsiskaitydamas nei liksiu jūsų klientu.

Jei kas nors susidursite su atsiskaitymo problemomis galit nesivargint, telefono numerio jie neturi, kad galėtų sutvarkyt problemą kuo įmanoma greičiau, teks rašyt jiems laišką ir laukti atsakymo.

Nemokamų profesionalių paslaugų nebūna, nemokamas tik sūris pelėkautuose.
Sveiki, ir man kortele strigineja. Dykai duoda tokia ir kokybe..
Jau keturios dienos MisterTango mok.kortele neveikia.. kas cia per betvarke? su niekuo susisiekti neimanoma..-jokio atsakymo ar paaiskinimo..
Manau brestanti afera tas MISTERTANGO, gal ir ne, bet per daug įtarimų kelią. Baisu, kad su klientų pinigais nedingtų.
Daug ką pasako manau.
labai greitas, geras palaikymas :)sekmes jiems :)

Lietuvos gyventojai taupo, bet sudarinėti ilgalaikius planus pritingi
Lietuvos gyventojai taupo, bet sudarinėti ilgalaikius planus pritingi 09-23 14:37
Didžioji dalis Lietuvos gyventojų planuoja ir savo pajamas ir išlaidas, tačiau savo ir šeimos finansinius planus sudaro tik kiek daugiau nei penktadalis gyventojų.
"Comcast" už "Sky" pasiūlė 34 mlrd. Eur – daugiau nei Murdochas
"Comcast" už "Sky" pasiūlė 34 mlrd. Eur – daugiau nei Murdochas 09-23 12:22
JAV kabelinės televizijos gigantė "Comcast" šeštadienį nurungė Ruperto Murdocho "Twenty-First Century Fox" varžytuvėse dėl britų televizijos bendrovės "Sky".
Popiežius aukojo mišias Kaune
Popiežius aukojo mišias Kaune 09-23 10:42
Daugiau kaip 100.000 tikinčiųjų iš Lietuvos ir gretimų valstybių dalyvavo sekmadienį Kauno Santakos parke popiežiaus Pranciškaus aukojamose šventose mišiose. Jų pabaigoje popiežius prabilo ir...

Kai susergate, Jūs..

Skoda