Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Secure Nordic Payments, UAB

Atsiliepimai apie Secure Nordic Payments, UAB

Mistertango

Varle.lt 10€ NUOLAIDOS KODAS ČIA
Parašyk savo nuomonę apie Secure Nordic Payments, UAB

Išsiunčiau laišką, su prašymų uždaryti saskaitą, bet niekas nieko nerašo, gaunasi kad nuskaito menesinį bet paslaugomis bet paslaugų negaliu atsisakyt..........
Pirma karta pavyko atidaryti saskaita per 5 min. Kodel kiti bankeriai nesugeba uzduoti tokius aiskius klausimus kokius sugeba mistertango. 5 zvaigzdes!
Labai puikus ir malonus pagalbos tarnybos darbas, greitas ir aiškus sprendimų paaiškinimas. Visus klausimus pavyko spręsti greitai.
Susidūriau su šia įmone, nes per klaidą padaria pavedimą į neegzistuojančią sąskaitą. Noriu pagirti jų supportą, į mano ticketą atsakė per 10 min ir gavau visus atsakymus greičiau nei iš savo banko iš kurio išėjo pavedimas, iš savo banko jokios info negavau. Tad buvau labai maloniai nustebinta. Puikus supportas, kas yra be galo svarbu
Labai lengvai atsidariau saskaita, nereikejo pildyti visokiu ilgu formu. Super!
Padaryti SEPA pavedimus labai patogu, gal nedidlis trūkumas korelių nebuvimas.
Patogus programėlės interfeisas.
Greitai atidaryta saskaita, lengvai ir paprastai daromi mokejimai! Rekomenduoju!
Turiu sąskaitą. Su mokėjimais viskas super. Reikėjo pagalbos, susisiekiau be problemų, padėjo. Ačiū.
Bankinė programėlė lengvai suprantama ir neturi nereikalingo - perdėto funkcionalumo. Rekomenduoju, kas nori greitai atlikti pavedimą.
Patenkintas klientas
2020-10-24 14:45:47 IP 5f4sosuv
Viskas puikiai. Imonew banko saskaita aptarnaujama be priekaistu. Nusiskundimu neturim, suportas atsako per kelias valandas. Linkiu sekmes jums!
Tikra nesąmonė. Mano sąskaita areštavo antstolis. Nors jis atsiuntė dokumentus kad laisvai disponuojama suma Permenesi yra 270. Pas mane sąskaitoje nėra tiek bet vistiek jų negaliu pasiimti. Esmė tame antstolis net nenuskaiciavo tu pinigu. O bankas jų neduoda man. Rašiau milijoną kartų jiems. Galų gale jau šiandiena nuo ryto negavau nei vieno atsakymo. Tik atgaunu pinigus ir pasišalina iš jų?! Nes mala š.. Jie juodai.
Mistertango, UAB 2019-09-04 14:21:41

dėkojame už komentarą!

Mokėjimai paprastai yra vykdomi vadovaujantis SEPA terminais. Dėl transakcijų, kurios kelia įtarimų, Atitikties skyriaus specialistai turi teisę paklausti papildomų klausimų, dėl ko mokėjimo įvykdymo laikas prasitęsia. Siekdami užtikrinti klientų duomenų saugumą, mes neteikiame informacijos trečiosioms šalims. Dėl klausimų, susijusių su mokėjimais turėtų kreiptis pats mūsų klientas support@mistertango.lt. Maloniai prašome kliento susisiekti su mumis, tada galėsime išsiaiškinti šią situaciją.

support@mistertango.com
supportas man pateikė atsakymą, kad negali pateikti jokios informacijos, reikia siųsti registruotą popierinį laišką. Nėra laiko laukti popierinių laiškų suvaikščiojimo tokiose situacijose. Turi būti atsakyta online.

Mano nuomone, jeigu pavedimas sulaikytas, turi būti jūsų web sistemoje rodoma, kad jis sulaikytas, peržiūrimas, ir kokie planuojami terminai. Manau, protingas terminas yra viena darbo diena, kol darbuotojas kažką patvirtins. Dabar gi jau trečia darbo diena eina.

Mano atveju, pavedimas buvo daromas kiek per tūkstantį eurų sumai, gavėjui, kuriam daromi pavedimai kas mėnesi, ir yra buvę daromi pavedimai tam gavėjui dar didesnėms sumoms. Tad nepanašu, kad čia nepatikimo gavėjo problema.
Jūs pagalvokite, ar tai normalu verslo praktikoje, jei tarkim, jūs tiekėjui darytumėt apmokėjimą, kurio jis negauna daugiau kaip 3 dienas. Normaliame komerciniame banke taip nebūna. Kaip man pasiaiškinti reikėtų? Atsakymas, matyt, kad su blogais partneriais dirbu.

Taipogi, jei jūsų web sistemoje kažkokie atnaujinimai atliekami, tai irgi turi būti rašoma klientų web sistemoje, aiškiai, kada pradės veikti pavedimai. Ta problema jau buvo kovo mėnesį, kai irgi negalėjau altikti didesnio pavedimo. Tada pranešė, kad kažkokie gedimai, apie kuriuos web sistemoje nebuvo skelbta.
2019-09-04 14:21:41 IP 2i250p2t
Tom 2019-09-04 09:38:03
Atsargiai! Įstaiga nesilaiko SEPA pavedimo terminų didesnėms sumoms. Mano mokėjimas SEPA erdvėje nevykdomas jau pusę savaitės, nors pinigai jau kaip ir nurašyti nuo Mistertango sąskaitos, bet gavėjo (Luminor`e) nepasiekia. Kas įdomiausia, kad tam pačiam gavėjui padarytas pavedimas mažesnei sumai nukeliavo, o tą pačią dieną darytas antras mokėjimas didesnei sumai - neįvykdomas.
Parašius į supportą pagalbos, gaunu tokį atsakymą "Norime informuoti, kad mes negalime suteikti jokios informacijos apie transakcijas ir mūsų klientus negalime suteikti." Aš jų neprašiau konkrečios asmeninės informacijos. Būtų pakakę, kad patikrintų, ar čia ne jų "programinis bugas" ar kokios bėdos. Jeigu ten didesnėms sumoms daromas žmogaus rankinis patvirtinimas, tai vistiek neturėtų taip ilgai trukti. Toks slapstymasis ir visa situacija kelia abejonių dėl įstaigos mokumo galimybių. Belieka teikti skundą Lietuvos centriniam bankui.

dėkojame už komentarą!

Paulina jankunas
2019-09-04 13:24:42 IP 2e7r3v45
Tom 2019-09-04 09:38:03
Man irgi pavedimas sepa nera vygdomi, mazas sumas Gali pervesti, didelia Suma pervedziau, nuskaiciavo nuo saskaitos, o pinigai nepaseke gavejo, rasiau I suporta, nieko neatraso, vienu zodziu reiks reikptis I atitinkamas instancijas.
2019-08-30 10:14:21 IP 2i250p2t
lajosas 2019-08-28 20:18:51
Zodziu, apleido visus, likom negaliojanciomis kortelemis.. nauju nieks neatsiuncia jau virs puse metu.. Ten vaiku darzelis. neikit ten geriau.

Dėkojame už komentarą.

Apgailestaujame, kad šiuo metu negalime suteikti tokios paslaugos. Mūsų specialistai dirba šiuo klausimu ir tikimės, kad jau greitai galėsime jums vėl pasiūlyti korteles. Jeigu turite papildomų klausimų, maloniai prašome kreiptis support@mistertango.com.

2019-08-09 09:28:44 IP 2i250p2t
Miroslav 2019-08-04 22:06:03
Negalima prisijungti prie paskyros.
Čia jau gal užsidarote sprendžiant pagal komentarų kiekį??
Laba diena, gerb. Miroslav,

Dėkojame už komentarą.

Maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu, kurį naudojote registruodamiesi dėl klausimo, susijusio su prisijungimu prie sąskaitos. Užklausą siųskite į support@mistertango.com. Tik verifikavus klientą pagal el. paštą galime nustatyti problemą ir padėti. Taip pat, užtikriname, kad įmonė veikia ir teikia paslaugas, o viešojoje erdvėje esantys komentarai gali būti klaidingi.

Lauksime Jūsų laiško.

support@mistertango.com
Negalima prisijungti prie paskyros.
Čia jau gal užsidarote sprendžiant pagal komentarų kiekį??
2019-07-08 15:22:50 IP 2i250p2t
Mistertango feedback review mistertango.com 2019-07-07 15:00:45
From Lithuania, to all users. Hi, I recommend not to go with this institution - communication is tragic, we do not receive a response in weeks. phone calls - no. We started using the services and access to the account was quickly restricted. Documents that were not even asked by banks when opening accounts were requested. We can't get our money back in half a year.
Dear Client,

Thank you for the ​feedback.

Please note, that we answer the questions via the e-mails only. If your account is restricted, please contact us at support@mistertango.com in order to get detailed information about the current situation. What is more, please always respond to the e-mails sent by our specialists and provide all the requested information.

Thank you in advance.

Mistertango feedback review mistertango.com
2019-07-07 15:00:45 IP 28ma1f9n
2019-06-17 08:41:06 IP 2i250p2t
Artūras 2019-06-14 08:04:16

rekomenduoju neprasidėti su šia įstaiga - bendravimas tragiškas, atsakymo nesulaukiame savaitėmis el. laiškais, telefono paskambinti - nėra. Pradėjome naudotis paslaugomis ir greitai buvo apribota prieiga prie paskyros. Buvo prašomi dokumentai, kurių net bankai neprašo atsidarant sąskaitas. Jau pusmetį negalime atgauti savo pinigų.

Dėkojame už atsiliepimą. Informuojame, kad klientus konsultuojame tik el. laiškais. Dėl šios priežasties, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu, kurį naudojote registruodamiesi ir detaliai apibūdinti situaciją, kad galėtumėme Jums padėti. Iš anksto dėkojame.

Mistertango, UAB 2019-06-06 15:38:04

Dėkojame už komentarą. Maloniai prašome el. laišką su detaliu situacijos paaiškinimu bei klausimais siųsti į support@mistertango.com.

support@mistertango.com
Na jau ne. Visiem cia aiski sita veikla. Komentarai masiskai rasomi. Zmones neberasykite jiem asmeniskai, matot kiek neatsako. Rasykite abiem kalbom savo nukentejimus nuo ju. Ir pamatysit kaip greit si imone arba prades normaliai dirbti, arba jos nebeliks. As neskatinu neapykantos - skatinu nuleist i klozeta ju pasikelima. Nors manau bus sekantis variantas ir ju greit nebebus. Rasytike abiem kalbom!
2019-06-06 15:38:04 IP 2i250p2t
Naitanas 2019-06-03 22:14:09
DEMESIO! VISI KAS RASO KOMENTARUS CIA. Nepatingekite- savo pranesima isverskite ir i anglu kalba ir prodekite abiem kalbomis. Sita meslakontore dar srebia ir uzsenieciu pinigus. Is ju jauciu ir issilaiko, leiskite uzsenieciam zinoti ir atrasti savo praktika. Tik taip jie nebegales tyciotis is visu. Tikiuosi susivienisim ir visiem paskleisime tikrus ir nesigabrikuotus vertinimus!

2019-05-28 08:11:24 IP 2i250p2t
Tomas 2019-05-17 09:02:03
Žmonės, prašau, nesinaudokite šitais A********S... https://www.vz.lt/paslaugos/2019/05/16/signalas-imonems-lietuvoje-skirta-pirmoji-stambi-bauda-uz-bdar-pazeidima
Sveiki, gerb. Tomai,

Dėkojame už komentarą. Informuojame, kad ištaisėme neatitikimą teisės aktų reikalavimams ir siekiame užtikrinti, kad ateityje tokių pažeidimų nebekiltų. Jeigu turite daugiau klausimų ar pastebėjimų - susisiekite su mumis support@mistertango.com.

2019-05-27 10:38:11 IP 2i250p2t
Alvydas 2019-05-13 19:20:12
Labai blogas atsiliepimas, padariau savo merginai pavedima ir jie man suspendavo saskaita parase laiska kad paaiskinciau kokia proga vedu savo pinigus jai ir kas sieja su ja. Neatraso po kelias dienas iki siol neatsake i mano uzduodamus klausimus klausiu kada atblokuos atsiuncia copy paste zinute: Jusu saskaita siuo metu suspenduota. Gal kam taip yra buve?:)
Numerio susisiekti nera email atraso po keliu dienu arba buna isvis neatraso... kur kreiptis gal kas zinote?;)
Laba diena. gerb. Alvydai,

Dėkojame už komentarą. Informuojame, kad Mistertango turi teisę apriboti kliento sąskaitą. Dėl detalesnės informacijos apie sąskaitos apribojimą, susisiekite su mumis registruotu el. paštu. Užklausą siųskite į support@mistertango.com.

2019-05-27 10:35:07 IP 2i250p2t
Buvęs klientas 2019-05-07 23:16:50
GRIEŽTAI NEREKUOMENDUOJU. Dar tokios kontoros nesu sutikęs savo kely. Lėšos pervedamos nenuspėjamu ritmu. Kontaktinio telefono nėra, support@neadekvatus.mistertango.lt, atsakinėja į laiškus kada sugalvoja, gali po paros ar net kelių parų. Pastoviai iškyla problemos prisijungiant prie saskaitų, tai kažkokias anketas užpildyt reikia, kurias dar reikia susirasti kažkur programėlėje, kitaip negali prisijungti prie saskaitų. Kortelė nebegalioja po trumpo laiko.
Trumpai tariant gailiuosi, kad laiku neperskaičiau atsiliepimų.
Klausymas valstybinėms institucijoms, kodėl nekontroliuojam tokių įmonių veikla ir chaotiškas jų darbas su vartotojų pinigais ?

Dėkojame už komentarą. Maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu support@mistertango.com ir detaliai paaiškinti kilusius klausimus bei problemas. Tik gavę išsamų situacijos paaiškinimą, galėsime išspręsti problemą. Iš anksto dėkojame už bendradarbiavimą.

Mistertango.com review
2019-05-24 09:35:57 IP 2ju3kr0t
Do not use any means and do not even register here, I once registered, I did not use the account today, I have a letter from Sergel anstol I owe Mistertang 21 eur and 8 Eur Sergel, although I did not even use the services, did not even tell me to pay some debts, did not inform I am owed, just passed for ants, what is nonsense?
Pas mane tokia pat situacija sąskaita yra suspenduota ka man daryti? Kur kreiptis? Ja dvi savaites negalu susirasitis..
Trumpai tariant gailiuosi, kad laiku neperskaičiau atsiliepimų.
2019-04-05 16:58:57 IP 2i250p2t
Klientas 2019-04-05 09:02:36
Nejuokinkite, tragiška, nei vieno laiško negavau apie kažkokį įspėjimą apie skolą, NEI VIENO LAIŠKO EL. PAŠTE IŠ JŪSŲ NĖRA, Jūsų puslapis yra tragiškas, nėra net pamiršau slaptažodžio funkcijos, neįmanoma prisijungti, dar skola 21 EUR, už ką? APEIKITE ŠITĄ BANKĄ jeigu nenorite turėti problemų. Nežadu kreiptis į Jus dėl tiesioginio paaiškinimo, skola man yra visiškai už nieką, jokio prieš tai perspėjimo negavau el. paštu jog esu skolinga.
Sveiki, gerb. Ieva,

Dėkojame už informaciją.

Persiuntėme Jums informacinį laišką dėl skolos, siųstą Jums prieš 7 mėnesius.

Jeigu kils daugiau klausimų - kreipkitės į mus registruotu el.paštu ir mielai pateiksime Jums detalesnę infomaciją.

2019-04-05 08:51:59 IP 2i250p2t
Klientas 2019-04-03 13:11:06
Nesinaudokite jokiais būdais ir net nesiregistruokite čia, kažkada užsiregistravau, sąskaita visiškai nesinaudojau šiandien pareina laiškas iš Sergel anstolių esu skolingas Mistertango 21 eur ir 8 Eur Sergel, nors paslaugomis net nesinaudojau, mistertango net neinformavo kad sumokėčiau kažkokias skolas, neinformavo jog esu skolingas, tiesiog perdavė anstoliams, kas per nesąmonė?
Sveiki, gerb. Ieva,

Dėkojame už komentarą.

Informuojame, kad susidariusi skola yra teisinga ir pagrįsta. Informaciją ir raginimą padengti šią skolą siuntėme Jums el. paštu. Kadangi neatlikote reikiamų veiksmų, skola buvo perduota skolų administratoriui. Be to, matome, kad nesikreipėte į mus tiesiogiai dėl paaiškinimo. Taigi, dėl detalesnės informacijos apie šią situaciją, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu, kurį naudojote registruodamiesi.

2019-03-25 15:47:34 IP 2i250p2t
Audrone 2019-03-18 10:13:08
Sveiki, noriu uždaryti saskaitą. Kokios salygos? Vien per jus dabar kiti bankai nepasitiki....
Sveiki, gerb. Audrone,

Dėkojame už komentarą.

Informuojame, kad atsakėme į Jūsų užklausą, siųstą į support@mistertango.com. Maloniai prašome užpildyti Jums pateiktą sąskaitos uždarymo formą ir atsiųsti ją mums, kad galėtumėme atlikti reikiamus veiksmus. Jeigu kils daugiau klausimų - kreipkitės minėtu el. paštu.

2019-03-12 16:43:49 IP 2i250p2t
Tomas 2019-03-02 21:51:21
Kada suteiksite man prisijungimus prie mano saskaitos? Po neva atnaujinimų negaliu prisijugti ir disponuoti savo sąskaita. Suportas nesugepa pasuportinti. Atstatykite slaptažodžius arba suteikite naujus. Užklausos numeris 81268.

Dėkojame už komentarą.

Informuojame, kad atsakėme į Jūsų klausimą ir tikimės, kad išsprendėme šią problemą. Jeigu turite daugiau klausimų, susijusių su Jūsų sąskaita, maloniai prašome susisiekti su mumis registruotu el. paštu.

2019-03-01 14:42:51 IP 2i250p2t
Karolis 2019-02-28 09:46:11
Sveiki norejau paklausti kodel dar pinigai nera pervesti i sia saskaita i kuria vedziau pinigus prmadienieni o man reikia jau snd kad jie butu ikrite kitaip is manes atims automobili. PRidedu uzklausa
Sveiki, gerb Karoli,

Dėkojame už informaciją.

Pranešame, kad atsakėme į Jūsų užklausą, siųstą į support@mistertango.com ir patvirtinome, kad mokėjimas yra sėkmingai įvykdytas. Dėl sistemos atnaujinimo darbų mokėjimų įvykdymo terminas buvo ilgesnis nei įprastai.

Jeigu kils daugiau klausimų - kreipkitės minėtu el. paštu.

Stengsimės atsakyti į Jums rūpimus klausimus kuo greičiau.

Mistertango, UAB 2019-02-27 17:18:48

Dėkojame už komentarą.

Informuojame, kad dėl sistemos atnaujinimo darbų mokėjimų įvykdymo terminas šiek tiek ilgesnis nei įprastai.

Mūsų specialistai intensyviai dirba, kad visi sistemos trikdžiai būtų kuo greičiau pašalinti.

Maloniai prašome atsiųsti mums užklausą el. paštu support@mistertango.com naudodami el. pašto adresą, kurį naudojote registruodamiesi, kad galėtumėme patikrintų Jūsų pavedimus.

Atsiprašome už nepatogumus.

support@mistertango.com
Jums yra parasytas laiskas pries para laiko, bet jus ignoruojat ji, uztat atsakot i cia parasytus atsiliepimus.
2019-02-27 17:18:48 IP 2i250p2t
Kliente 2019-02-26 12:21:38
Sveiki. Padariau penktadieni 12valanda pavedima i Luminor banko saskaita, bet pinigai iki dabar taip ir nepasieke adresato. Kaip galit paaiskint, kur randasi pinigai???

Atsiprašome už nepatogumus.

2019-02-27 17:12:44 IP 2i250p2t
Tomas 2019-02-26 09:42:54
apgailėtina, kad net turint mokamą planą, nėra supporto telefonu. Tik el. paštu, į kurį atrašo kada gali.
Kitas pastebėjimas: kol sepa erdvėje darai pavedimus mažom sumom, jie įvyksta gana greitai. Jeigu darai didelius pavedimus, jie daugiau kaip parą neįvykdomi. Dėl to turiu baimės, kad įstaiga mūsų pinigus gali naudoti savo reikėm, jei prireikus atlikti didesnį pavedimą jo neįvykdo.

Dėkojame už komentarą.

Kaip teisingai nurodėte, klientus konsultuojame tik el. laiškais, todėl visus klausimus pateikite el. paštu.

Be to, informuojame, kad Mistertango turi teisę paklausti papildomos informacijos dėl mokėjimų siekiant užtikrinti Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos taisyklių laikymąsi. Šiuo pagrindu mokėjimai gali būti laikinai sustabdomi, kol gaunama reikiama informacija.

Jeigu kils daugiau klausimų - susisiekite el. paštu support@mistertango.com

Nusivylęs klientas 2019-02-26 00:11:49
Naudojame antri metai jūsų pinigų surinkimo paslaugas savo internetinėje parduotuvėje, tačiau jau kuri diena neveikia jūsų telefono programėlė ir neleidžia prisijungti, taip pat dar gavom klientų laiškus jog jie negali atsiskaityti už mūsų prekes. Jūsų bankas jų niekur nenukreipia ir taip mes praradome daug savo klientų. Kaip tai paaiškinsite?? Kodėl jie negali atsiskaityti?
Buvo taip pat darytas iš mistertango sąskaitos pavedimas į kitą banką, anksčiau pinigai persivesdavo per pusdienį, tačiau jau praėjo para laiko, o pinigų vis dar sąskaitoje nėra. Tikiuosi greitu metu gausime pingius, nes pinigai tikrai nemaži. Nekalbame apie tris mėnesius laukiamas jūsų banko korteles, kurias teigėte jog išsiuntėte gruodžio pirmąją dieną, bet jau vasario galas ir neturime nei kortelių, nei jūsų paaiškinimų dėl tokių susidariusių nepatogumų. LAUKIAME IŠSAMAUS ATSAKYMO DĖL VISŲ ŠIŲ SUSIDARIUSIŲ PROBLEMŲ IR KUO SKUBIAU
manau jau pakankamai nusivylusiu klientu uz negaunamas mokamas paslaugas, laikas visiems kreiptis i centrini banka su skundais.

GF bankas
Vartojimo paskolos iki 25 000 €, indėliai

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
Prieš 14 metų veiklą pradėję kaip lietuviškas aukštos kokybės finansinių paslaugų – vartojimo paskolų – startuolis „General Financing”, gegužės 18-ąją tapome Lietuvos bankinio sektoriaus dalimi GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau banko statusu, o esamiems ir būsimiems...
Noviti
Su valstybės parama paskola verslui 0,35-7% metams

Adresas: Konstitucijos pr. 26, Forum Palace, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
„Noviti finance“ skolina verslui, kuriam pinigų reikia apyvartinėms lėšoms arba verslo plėtrai. Kai pateiksite paraišką, sprendimą dėl paskolos gausite per vieną darbo dieną. Su valstybės parama dabar verslo paskola už ne daugiau nei 7% palūkanų per metus. GAUKITE FINANSAVIMĄ BE ŽVAIGŽDUČIŲ. Atveriame galimybes...
Kredito garantas
Adresas: Vėžių g. 10-1, LT-00186 Palanga.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Simple Finance
Automobilių ir nekilnojamo turto išperkamoji nuoma

Adresas: Veiverių g. 9B, LT-11346 Vilnius.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; finansai; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas.
SIMPLE FINANCE - automobilių ir nekilnojamo turto išperkamoji nuoma. Siūlome finansavimo, refinansavimo, faktoringo paslaugas palankiomis sąlygomis. Padedame spręsti jūsų financines problemas. IŠPERKAMOJI AUTOMOBILIO NUOMA Išsirinkite bet kokį naudotą automobilį iki 20 000 EUR Mes jį įsigysime ir Jums išnuomosime...
Factris LT1
Adresas: Vokiečių g. 26, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; apskaita; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
Factris - tai nebankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas ir kredito linijos verslui. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin...

Izraelyje preliminariai pritarta siūlymui paleisti parlamentą
Izraelyje preliminariai pritarta siūlymui paleisti parlamentą 12-02 19:38
Opozicijos pateiktas siūlymas paleisti Knesetą buvo priimtas 61 balsais prieš 54, kai Benny Gantzui išvakarėse paskelbus, kad jo vadovaujama partija "Mėlyna ir balta" parems šią trapiai koalicijai...
V. Putinas nurodė pradėti Rusijoje vakcinavimą
V. Putinas nurodė pradėti Rusijoje vakcinavimą 12-02 19:20
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas trečiadienį sveikatos apsaugos pareigūnams nurodė nuo kitos savaitės pradėti plataus masto vakcinavimą nuo koronaviruso.
Mobiliąją programėlę "KoronaStopLT" atsisiuntė 4%
Mobiliąją programėlę "KoronaStopLT" atsisiuntė 4% 12-02 18:33
Artumą su koronavirusu sergančiais žmonėmis fiksuojančią mobiliąją programėlę "KoronaStopLT" iki šiol parsisiuntė 130.000 žmonių – maždaug 4% Lietuvos gyventojų, trečiadienį pranešė Sveikatos...

Karantino metu Jūs:

Hasbro 96,19 +3,40%