Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę MisterTango, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę MisterTango

Atsiliepimai apie MisterTango, UAB

Mister Tango

Parašyk savo nuomonę apie MisterTango, UAB

Elektroninė parduotuvė
2018-05-27 23:11:53 IP 78.62.220.134
Jokios pagalbos klientui, užklausiau lietuviškai, atsiuntė didžiausią nukopijuotą tekstą angliškai. Stabdo mokėjimus el. parduotuvei, kartais net neatėjus pinigams atnaujina statusą, kad "apmokėtas", trumpai tariant, jei norit išvengt bėdų - neprasidėkit.
Puikus aptarnavimas ir operatyvus problemų šalinimas!
Super įmonė! Tobulas vadovas, idealios darbo sąlygos ir komanda. Retai tokių įmonių dar yra Lietuvoje, kai darbuotojas yra vertinamas ir vadovo požiūris, kad darbuotojais yra didžiausias įmonės turtas. Smagu, kad įmonė auga ir nėra absiliučiai jokios kaitos, nauji darbuotojai tik ateina.
Niekam nepatariu naudotis imones mistertango mistertango.lt paslaugomis. Jau metus laiko uzblokuota mano saskaita. Imone visiskai su manimi nebendrauja. Perdave mane, net i fntt. Fntt atsisake ziureti ju paranoiska pareiskima, tuomet perdave i policija. Paskleide mano informacija tretiem asmenim, isvadine mane kaimieciu. Dabar net teismas po metu nustebes ziuri i pinigu isladyma. Siunciau ir aktus ir kitus oficialius dokumentus, kad saskaita turi buti prienama. Mistertango nieko neatsako. Paskambinus ir paprasius pateikti dokumentus, pasako kad atsakys laisku. Atsakymai negaunami jokie. Turiu itarima, kad pinigu saskaitoje jau senai nebera. O kiek turiu ziniu imones ekonomine padetis nekokia. Buvau ir pas tuos pacius tyrejus, visi pakraupe ziuri i sios imones savavaliskus veiksmus. Neliko nieko kito, kaip kreiptis i teisma del patirtos zalos. Metus laiko neatgaunu netoli 1000 eur net ir pateikus dokumentus, kad jie turi buti grazinti. Dar neesu mates tokio menko lygio imones. Nuosirdziai patariu, yra kitu daug saugesniu ir mokejimo sistemu. Niekas cia neeikite ir nepatikekite savo pinigu. Jiem bus nesvarbu ar tu neturi ko valgyt, ar tai paskutiniai tavo pinigai. Patikekit manim. Kas dar neturejot patirties patariu keiskite sia sistema jau dabar.
Pradžioje buvo lyg ir gerai, kol du kartus buvo užšaldyta sąskaita, nes techninės problemos neva tai. Pyliau degalus, reikėjo atsiskaityti, perbraukiu kortelę - rodo, kad neaptarnaujama. Jokio perspėjimo, jokio skambučio, ar sms. Skambinau nurodytu telefonu gal 50 kartų - jokios reakcijos. Sąskaitoj apie 3000 eurų ir negaliu, nei nusiimti, nei pasinaudoti. Ruošiu skundą Lietuvos bankui. Turėtų atsakyti už savo veiksmus, nes čia š*******o kontora. Girdit MISTERTANGO? Greitu laiku manau šoksit sirtakų kameroj Lukiškėse.
Bėkite tolyn nuo šios aferų kontoros! Pradžioje buvo viskas lyg ir normaliai, bet po beveik metų neaišku kodėl atsiskaitymas kortele tapo neįmanomas - nei parduotuvėse, nei kavinėse, nei degalinėse, niekas neatsiliepia nei į skambučius, nei atsako į laiškus. O ir tik pradėjus naudotis kortele ne visur priimdavo atsiskaitymus. Žodžiu, patikimumas nulinis.
Man tai as meniskai viena geriausiu el piniginiu, greitas ir patikimas, jokiu problem naudojant tiek lietuvoje, tiek uzsienyje, puikiai veikia su paypal, ir netgi duoda minusa jeigu saskaitoj truksta pinigu, tikrai labai patenkintas ir naudojuosi tik Mistertango, daug pigiau, greiciau ir paprasciau nei per monopolini banka. Sekmes jiems taip ir toliau, beje savo pazystamiems rekomendavau ir jie patenkinti.
naudojuosi nuo vasaros ir viskas gerai kortele veikia normaliai ir pervedimus gaunu visada net is uzsienio gaunu laiku.man sis bankas tikrai geras.
Jokių būdu nesinaudokit. Supporto nulis o šiandien buvo pavogti pinigai iš sąskaitos. Faktas kad svetainė nesaugi.
Balys 2017-12-03 14:16:50
Supportas neegzistuoja, pinigai rodo kad siunciami jau visa para sedek ir nosi krapstyk...
Per kiek laiko pinigus iskaite ar neiskaite?
kazkada buvau bitcoin per juos nusipirkes, bet salygos klientui gan nepalankios.
Juokinga
2017-09-22 18:53:32
Kreipsiuos į teismą. Nemaźa suma iš lietuviško banko bivo pervesta penktadieni 15.30val, piniga mistertangoi sąskaitą tūrėjo pasiekti tą pačią dieną. Deja pinogų nėra ir neaišku ar apskritai bus.
Pastebėjau panašu dalyka.Mažos sumelės greit iskaitomos...jei tik suma didesnė...tada štai neiskaitymo priežastis;
Šiandien girdejau žinias per radiją, kad Bitcoin kripto valiuta kiekvieną dieną brangsta....ar tik neisigyja už musu pasiklydusias lėšas šitu Bitcoinų..ir po to pardavę iskaito i mūsų saskaitas?Čia tik mano nuomonė. :-D
P.S. Kiek ilgai gali buti visos šitos paslaugos, , nemokamos'' ?
Neskaidru 2017-09-28 14:15:05
Galiu atsiųsti vadovo kontaktinį telefono numerį, bet skambutis bus veltui, kadangi nors jis ir yra UAB MISTERTANGO LT vadovas primygtinai sako skambint ar susisiekti el.paštu su suportu į tai, kad suportas neatsako jis nieko negali pakomentuoti ir vis kartoja, kad jis to netvarko tokių reikalų. Tai ką gi jis tada išvis veikia? Ir kam įmonei reikalingas vadovas kuris nesprendžia apskritai nieko ir net nesistengia būti lojalus ir mandagus klientams ir padėti išspręsti jų problemas susijusias su MISTERTANGO? Absurdas įmonės vadovas už nieką neatsako, suprasčiau jei suportas dirbtu tinkamai, bet kai jis dirba netinkamai, neatsako į laiškus, į skambučius, ignoruoja ir t.t.. Šiaip mes ruošiam rimtą jungtinį skundą į Lietuvos banką dėl MISTERTANGO veiklos, jei yra norinčiu prisijungti, parašykite.
Visuotiniam skundui pritariu.Paskolinau įmonei pinigų.Paskola į įmonės saskaitą pervedžiau iš MISTERTANGO saskaitos (akcininko paskola)...praėjus mėnėsiui įmonė paskolą grąžino.Beveik dvi paras pinigai buvo pas juos banke...tačiau ne mano saskaitoje....skambinau gal 10 kartu...sake kad gal dar is banko neišėjo...žodžiu išsidirbinėjo kiek tik gali.Parašiau i support...iš ten gavau atsakymą su labai keista priežastimi....Vykdant saugumo užtikrinimo politiką mokėjimai buvo sulaikyti musų pinigų plovimo ir terorizmo finansavimo prevencijos sistemų. Tai jei sulaikyti kažkokių mistinių sistemų...tai kaip ir turėtu pranešti man apie tai...o dabar jokio sprendimo....parašiau prašyma, kad lėšas nusiustų gavėjams...ir vėl cirkas...įmonei persiuntė...o kitam žmogui, kuris irgi buvo padaręs mokejima ne.Gal vėl kokios prevencijos ėmėsi...
Totali š*******o kontora. Prisijungimus duok, pasirašyk..... ne neeee... mes nerodysim už ką pasirašai.... tu tik rašykis. LB veikėju, leidusiu šitiems aferistams dirbti turėtų susidomėti bent jau prokuratūra.
Mistertago neįskaito pinigų į sąskaitą per 3 darbo dienas, o paprašius grąžinti pinigus, pasilieka 10 EUR komisinį... O dar reklamuojasi, kad SEPA pavedimai fiziniams asmenims nemokami.. Neapsigaukite, nemokamų paslaugų taikymas ribotas.
Didžiausias klaida buvo pasirinkt šį "banką", o ne jų didžiausius konkurentus (pavadinimo neviešinsiu). Kortelei lėšų pakankamai, bet atsiskaityt už suteiktas paslaugas neįmanoma, taip pat iš bankomato išgrynint irgi negali. Sistema neišdirbta iki galo, viliuosi, kad čia man vienam pasitaikė tokie nesklandumai. Verčiau mokėsiu komisinius gerai žinomuose bankuose ir būsiu užtikrintas atsiskaitydamas nei liksiu jūsų klientu.

Jei kas nors susidursite su atsiskaitymo problemomis galit nesivargint, telefono numerio jie neturi, kad galėtų sutvarkyt problemą kuo įmanoma greičiau, teks rašyt jiems laišką ir laukti atsakymo.

Nemokamų profesionalių paslaugų nebūna, nemokamas tik sūris pelėkautuose.
Sveiki, ir man kortele strigineja. Dykai duoda tokia ir kokybe..
Jau keturios dienos MisterTango mok.kortele neveikia.. kas cia per betvarke? su niekuo susisiekti neimanoma..-jokio atsakymo ar paaiskinimo..
Manau brestanti afera tas MISTERTANGO, gal ir ne, bet per daug įtarimų kelią. Baisu, kad su klientų pinigais nedingtų.
Daug ką pasako manau.
labai greitas, geras palaikymas :)sekmes jiems :)

Naujieji Hyster XT serijos šakiniai krautuvai – technika, keičianti požiūrį į darbą! 06-18 17:25
Naujieji HYSTER® XT serijos šakiniai krautuvai - tai išskirtinis galios, greičio, komforto, mažų sąnaudų ir efektyvumo derinys. Esminis XT serijos bruožas - galimybė pritaikyti...
Įvardijo, kokia dalis naftos gavybos padidėjimo teks Rusijai
Įvardijo, kokia dalis naftos gavybos padidėjimo teks Rusijai 06-23 21:09
Naftą eksportuojančių šalių organizacijos OPEC ir ne OPEC nariams sutarus nuo liepos naftos gavybą didinti 1 mln. barelių per dieną, Rusijos dalis šiame padidėjime galėtų sudaryti apie 200.000...
Prabanga nuvažiuoja nuo kelio: pasaulį apėmė visureigių karštinė
Prabanga nuvažiuoja nuo kelio: pasaulį apėmė visureigių karštinė 06-23 18:53
Net pačių prabangiausių automobilių gamintojai nebeturi kur dėtis: jų klientams reikia visureigių. Tai – pasaulį apėmusios visureigių karštinės atspindys.

Ar pritariate progresiniams gyventojų pajamų mokesčiams?

Skoda

Oracle 44,10 +2,32%