Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę MisterTango, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę MisterTango

Atsiliepimai apie MisterTango, UAB

Mister Tango

Parašyk savo nuomonę apie MisterTango, UAB

Balys 2017-12-03 14:16:50
Supportas neegzistuoja, pinigai rodo kad siunciami jau visa para sedek ir nosi krapstyk...
Per kiek laiko pinigus iskaite ar neiskaite?
kazkada buvau bitcoin per juos nusipirkes, bet salygos klientui gan nepalankios.
Juokinga
2017-09-22 18:53:32
Kreipsiuos į teismą. Nemaźa suma iš lietuviško banko bivo pervesta penktadieni 15.30val, piniga mistertangoi sąskaitą tūrėjo pasiekti tą pačią dieną. Deja pinogų nėra ir neaišku ar apskritai bus.
Pastebėjau panašu dalyka.Mažos sumelės greit iskaitomos...jei tik suma didesnė...tada štai neiskaitymo priežastis;
Šiandien girdejau žinias per radiją, kad Bitcoin kripto valiuta kiekvieną dieną brangsta....ar tik neisigyja už musu pasiklydusias lėšas šitu Bitcoinų..ir po to pardavę iskaito i mūsų saskaitas?Čia tik mano nuomonė. :-D
P.S. Kiek ilgai gali buti visos šitos paslaugos, , nemokamos'' ?
Neskaidru 2017-09-28 14:15:05
Galiu atsiųsti vadovo kontaktinį telefono numerį, bet skambutis bus veltui, kadangi nors jis ir yra UAB MISTERTANGO LT vadovas primygtinai sako skambint ar susisiekti el.paštu su suportu į tai, kad suportas neatsako jis nieko negali pakomentuoti ir vis kartoja, kad jis to netvarko tokių reikalų. Tai ką gi jis tada išvis veikia? Ir kam įmonei reikalingas vadovas kuris nesprendžia apskritai nieko ir net nesistengia būti lojalus ir mandagus klientams ir padėti išspręsti jų problemas susijusias su MISTERTANGO? Absurdas įmonės vadovas už nieką neatsako, suprasčiau jei suportas dirbtu tinkamai, bet kai jis dirba netinkamai, neatsako į laiškus, į skambučius, ignoruoja ir t.t.. Šiaip mes ruošiam rimtą jungtinį skundą į Lietuvos banką dėl MISTERTANGO veiklos, jei yra norinčiu prisijungti, parašykite.
Visuotiniam skundui pritariu.Paskolinau įmonei pinigų.Paskola į įmonės saskaitą pervedžiau iš MISTERTANGO saskaitos (akcininko paskola)...praėjus mėnėsiui įmonė paskolą grąžino.Beveik dvi paras pinigai buvo pas juos banke...tačiau ne mano saskaitoje....skambinau gal 10 kartu...sake kad gal dar is banko neišėjo...žodžiu išsidirbinėjo kiek tik gali.Parašiau i support...iš ten gavau atsakymą su labai keista priežastimi....Vykdant saugumo užtikrinimo politiką mokėjimai buvo sulaikyti musų pinigų plovimo ir terorizmo finansavimo prevencijos sistemų. Tai jei sulaikyti kažkokių mistinių sistemų...tai kaip ir turėtu pranešti man apie tai...o dabar jokio sprendimo....parašiau prašyma, kad lėšas nusiustų gavėjams...ir vėl cirkas...įmonei persiuntė...o kitam žmogui, kuris irgi buvo padaręs mokejima ne.Gal vėl kokios prevencijos ėmėsi...
Totali š*******o kontora. Prisijungimus duok, pasirašyk..... ne neeee... mes nerodysim už ką pasirašai.... tu tik rašykis. LB veikėju, leidusiu šitiems aferistams dirbti turėtų susidomėti bent jau prokuratūra.
Mistertago neįskaito pinigų į sąskaitą per 3 darbo dienas, o paprašius grąžinti pinigus, pasilieka 10 EUR komisinį... O dar reklamuojasi, kad SEPA pavedimai fiziniams asmenims nemokami.. Neapsigaukite, nemokamų paslaugų taikymas ribotas.
Didžiausias klaida buvo pasirinkt šį "banką", o ne jų didžiausius konkurentus (pavadinimo neviešinsiu). Kortelei lėšų pakankamai, bet atsiskaityt už suteiktas paslaugas neįmanoma, taip pat iš bankomato išgrynint irgi negali. Sistema neišdirbta iki galo, viliuosi, kad čia man vienam pasitaikė tokie nesklandumai. Verčiau mokėsiu komisinius gerai žinomuose bankuose ir būsiu užtikrintas atsiskaitydamas nei liksiu jūsų klientu.

Jei kas nors susidursite su atsiskaitymo problemomis galit nesivargint, telefono numerio jie neturi, kad galėtų sutvarkyt problemą kuo įmanoma greičiau, teks rašyt jiems laišką ir laukti atsakymo.

Nemokamų profesionalių paslaugų nebūna, nemokamas tik sūris pelėkautuose.
Sveiki, ir man kortele strigineja. Dykai duoda tokia ir kokybe..
Jau keturios dienos MisterTango mok.kortele neveikia.. kas cia per betvarke? su niekuo susisiekti neimanoma..-jokio atsakymo ar paaiskinimo..
Manau brestanti afera tas MISTERTANGO, gal ir ne, bet per daug įtarimų kelią. Baisu, kad su klientų pinigais nedingtų.
Daug ką pasako manau.
labai greitas, geras palaikymas :)sekmes jiems :)

Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Savanorių pr. 363-209 2aukštas, Kaunas Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...

Dantų implantacija ir estetinis protezavimas – stulbinanti šypsena per vieną dieną 12-12 08:12
Šypsena yra neatsiejama nuo pasitikėjimo savimi, tai ypač svarbu žmonėms, kurie dirba vadovaujamą darbą arba daug bendrauja su klientais ir kolegomis. Net tyrimai rodo, kad...
"Google" nutraukia projektą "Tango"
"Google" nutraukia projektą "Tango" 12-17 11:30
JAV technologijų gigantė "Google" paskelbė, kad nuo kovo nutraukiamas jos papildytosios realybės projektas "Tango". Vietoje jo jau pradėtas naujas šios srities projektas, pavadintas "ARCore".
Kuriose šalyse yra daugiausia dirbančių 65-ečių
Kuriose šalyse yra daugiausia dirbančių 65-ečių 12-17 00:23
Senėjant visuomenei vis garsiau kalbama apie grėsmes darbo rinkai. Nors vienose šalyse aktyviai kovojama prieš pensinio amžiaus ilginimą, kitose – žmonės skatinami pagaliau ryžtis išeiti į pensiją.

Kaip vertinate naujai išrinkto Seimo pirmuosius darbo metus?

SANO
Veiksmingesnė buitinė chemija. Kokybė iš Izraelio.

Intel 44,56 +3,01%
Microsoft 86,85 +2,55%