Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę MisterTango, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę MisterTango

Atsiliepimai apie MisterTango, UAB

Mister Tango

Parašyk savo nuomonę apie MisterTango, UAB

Mistertango apgavikai 2019-01-07 12:59:57
"Primename, kad galite naudotis Mistertango sąskaita banko pavedimams atlikti kaip ir anksčiau. " nemeluokit, įšaldot klientų lėšas prisidengdami pinigų plovimo prevencija ir naudojat jas savo reikmėm. Jei norit neužsilenkt, tai skirkit savo laiką atsakymui į klientų laiškus, o ne šabloniniam atsakinėjimui čia. Beje, kodėl čia kalbat tai lietuviškai, o laiškuose angliškai?

Dėkojame už pastabą.

Maloniai prašome susisiekti su mumis registruotu el. pašto adresu, tam, kad galėtumėme patikrinti Jūsų atvejį. Užtikriname, kas su lėšomis, esančiomis klientų sąskaitose, jokie veiksmai nėra atliekami.

Taip pat, informuojame, kad klientus konsultuojame lietuvių ir anglų kalbomis. Vadinasi, atsakome ta kalba, kuria gauname užklausą.

Mistertango apgavikai
2019-01-07 12:59:57 IP 188.69.212.94
Mistertango, UAB 2019-01-07 11:32:49

Dėkojame už informaciją.

Informuojame, kad nuo 2018 m. lapkričio 1 d. visos kortelės buvo deaktyvuotos, t.y. nustojo veikti. Šiuo metu neturime galimybės teikti kortelių, tačiau ieškome geriausių sprendimų, kad vėl turėtumėme šią galimybę.

Detalesnė informacija dėl kortelių deaktyvacijos ir dėl kitų su kortelėmis susijusių klausimų, buvo siųsta atskirais el. laiškais.

Jeigu kils daugiau klausimų, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu, kurį naudojote registruodamiesi. Užklausas siųskite į support@mistertango.com.

Lipis 2018-12-21 11:13:27
Bergždžias reikalas su MisterTango. 2 mėn, o kortelės nėra. Iškeliauju į Revolut.

VISIEMS!!! 2018-12-21 20:06:40
Susisiekus su Mistertango konkurentu b7vo pasakyta, kad Mistertango prarado Mastercard licenzija teikti ju sistemos mokejimo korteles. Tad naudokites viskuo tuo paciu pas Revolut

Darius 2018-12-19 17:03:25
Prisijungti leidžia iki to momento kaip išmeta 2 eilutes Log in to Mistertango app ir Finish your identification process.Tada viskas pastringa.Neleidžia nieko daryti.
Sveiki, gerb. Dariau,

Dėkojame už komentarą. Informuojame, kad atsakėme į Jūsų užklausą, siųstą į support@mistertango.com. Jeigu kils daugiau klausimų - visada kreipkitės nurodytu el. paštu.

Mistertango, UAB 2018-12-18 09:29:09
Sveiki, gerb. Žygimantai,

Dėkojame už informaciją. Į užklausas atsakome lietuvių ir anglų kalbomis. Informuojame, kad griežtas asmens tapatybės atpažinimo procesas buvo įvestas tam, kad būtų laikomasi nusikalstamų veikų, pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos taisyklių. Visa informacija apie klientą yra saugi ir negali būti atskleista tretiesiems asmenims, nebent tai reikalaujama įgaliotų valstybės valdymo institucijų. Mes pasiliekame teisę saugoti asmeninę informaciją apie klientą gautą iš Lietuvos Respublikos valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos. Šiuo atveju, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu, kurį naudojote registruodamiesi. Užklausas siųskite į support@mistertango.com.

support@mistertango.com
Jau savaitė kaip vyksta ta jūsų identifikacija, į el. laiškus labai neskubat atsakyt ir tai atsakinėja keli skirtingi asmenys, kurie nelabai gaudosi erdvėje. Nustokit vaidinti geručius, įstatymų besilaikančius. Esate nekompetetingi trintukai.
Donatas 2018-12-15 19:59:56
Jau laukiu 2 menesi naujos mokejimo koreteles, niekaip as Jos negaunu kazkodel? Statusas is mistetango puslapio dingo banko mokejimu kortele, tai ka jau isvis nebebus korteliu ar ka cia jus issidirbinejat? Naudojuosi jusu paslaugomis nuo 2017. 04 menesio ir nesuprantu kas cia per nesamonee vyksta, kasnors apskritao gavo mokejimo kortele nauja?
Sveiki, gerb. Donatai,

Dėkojame už klausimą. Dėl papildomos informacijos apie korteles bei kitais aktualiais klausimais, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu, kurį naudojote registruodamiesi. Užklausas siųskite į support@mistertango.com.

Žygimantas 2018-12-13 21:53:45
Gailiuosi prasidėjęs su šia įmone. Pagalbos nulis, jei ir atsako, atsako angliškai ir nieko konkretaus, dabar sugalvojo pridėti papildomas identifikacijas, kurios net neveikia ir per šitas nesąmones įsišaldė virš 2000eur. NIEKAS ČIA NEIKIT.

Ramunas 2018-12-17 14:16:01
Man tai viskas labai puiku so Mistertango, naudoju kaip pagrindini banka, niekad jokiu bedu nebuvo. Tik vienas dalykas, man butu labai idomu suzinot, kadangi musu senos korteles nebegalioja jau gan ilga laika, kada mes gausime naujas? Niekur informacijos jokios nerandu, o kortele tikrai reikalinga.
Sveiki, gerb. Ramūnai,

Dėkojame už gražius atsiliepimus - tai skatina mus tobulėti! Dėl papildomos informacijos apie korteles bei kitai aktualiais klausimais, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu, kurį naudojote registruodamiesi. Užklausas siųskite į support@mistertango.com.

Rimantas 2018-12-11 11:29:59
gailiuosi, kad cia atidariau saskaita, nes sie veikejai pradejo siuntineti anketas ka as planuoju daryti su pinigais, is kur juos gaunu ir panasiai. Nors viso labo keli draugai susideje is uzsienio siunciam kai kurias prekes ir as atlieku ta organizatoriaus varda. Apyvarta apie 800 eur kas 3-4 menesius ir jie cia jau itarineja net negaliu rasyti kuom. Juokinga, graudu, net didieji bankai uz didesnes sumas tokiu nesamoniu nedaro. Gerai, kad imones saskaita neatsidariau, nes niekaip nesugebejo atsakyti i uzklausas. Taigi sio verslo sumanytojai - neuztenka tureti ideja ir kelis eurukus investiciju, su tokiu aptarnavimu ir nesamonem ilgai negyvuosite
Sveiki, gerb. Rimantai,

Dėkojame už komentarą. Informuojame, kad Mistertango Atitikties skyrius turi teisę paklausti papildomos informacijos apie siunčiamas lėšas. Pateikus šią informaciją, ji yra peržiūrima ir asmuo informuojamas apie tolimesnius veiksmus. Visi šie veiksmai yra atliekami dėl Jūsų paties saugumo. Jeigu turite daugiau klausimų, maloniai prašome susisiekti su mumis į support@mistertango.com iš el.pašto, kurį naudojote registruodamiesi.

Mistertango scam. Must read! 2018-12-02 23:25:18
Hello

The tragic service that this company can not and can not be. We tried to collect e-shop payments through Mistertang. We opened the company account, everything was in order, but after a few weeks we blocked us due to lack of documents. E-mail only letters that are answered every 5 days. We do not have to log into your account for a month, although all reg. documents sent
Hello,

Thank you for your feedback!

We are always trying to ensure a fast and high-quality service. We truly sorry to hear about your experience. Regarding your question, please note that we have the right to ask the additional documents or information about your company. If you have not received the answer, please contact us again, so that we would be able to review your case.

Best regards, Mistertango support team
Mistertango scam. Must read!
2018-12-02 23:25:18 IP 90.131.42.87
Hello

Ruslaba 2018-11-26 10:39:59
Nuo penktadienio negaunu pinigu. Pavedimas buvo padarytas 12val is swedbank saskaitos. Kur pinigai????
Laba diena, gerb. Ruslana,

Dėkojame už Jūsų informaciją. Atsakėme į Jūsų el.laišką, kurį siuntėte į support@mistertango.com. Jeigu turėsite daugiau klausimų, susijusių su asmenine informacija, maloniai prašome susisiekti su mumis anksčiau minėtu el.paštu.

Gražios dienos!

support@mistertango.com
Mažų mažiausiai keista, kad šį įstaiga nesugeba nutraukus buvusių mokėjimo kortelių galiojimo ir siūlydama užsisakyti naujas pateikti, paviešinti, parodyti pasalugų įkainius. Tai labai nerimta ir nesuprantama. Šiai įstaigai nerūpi jos klientų ir jų patiriami nepatogumai dėl nežinojimo užsisakyti ar neužsisakyti naujas korteles.
Artūras 2018-10-23 13:24:45

tragiškesnio aptarnavimo, nei teikia ši įmonė, negali ir būti. Bandėme per Mistertango rinkti e.parduotuvės mokėjimus. Atsidarėme įmonės sąskaitą, viskas buvo tvarkoje, bet po kelių savaičių mus užblokavo dėl dokumentų trūkumo. Bendrauja tik el. laiškais, kuriuos atsakinėja kas 5 dienas. Jau mėnesį neturime prisijungimo prie savo sąskaitos, nors visus reg. dokumentus išsiuntėme.
Laba diena, gerb. Artūrai,

Siunčiamus dokumentus atidžiai peržiūri Atitikties skyriaus specialistai. Sąskaitų be priežasties niekada neblokuojame. Šiuo atveju, negalime suteikti daugiau informacijos, kadangi negalime patikrinti konkrečios situacijos.

Maloniai prašome kreiptis į mus el.paštu, kurį naudojote registruojantis (support@mistertango.com) jeigu turite neatsakytų klausimų, mes visada pasiruošę Jums padėti.

Lauksime Jūsų laiško!

Sveiki, dirbau su sia imone kaip laisvai samdomas programuotojas per UpWork.com, kelis kartus norejau atsisakyti su jais dirbti del bandymo viska gauti uz kuo mazesnius pinigus ir kvailu "deadline". Galiausiai issiskyrem, nors darbai buvo padaryti dirbom graziai daugiau nei metus, imone nusprende palikti ivertinima 3 / 5 ant visu kriteriju upworke, todel laisvai samdomi darbuotojai turetu buti atsargus, nes sita imone gali sugriauti jusu paskyros ivertinimus.

Mistertango yra elektroninių mokėjimų sistema, turinti Lietuvos banko išduotą licenciją. Visos lėšos yra saugomos indėlių sąskaitoje Lietuvos banke.

Jeigu turite nusiskundimų dėl neteisingai nuskaičiuotų mokesčių ar kitokių problemų prašome kreiptis į support@mistertango.com, mes visada pasiruošę Jums padėti. Apie kainodaros pasikeitimus visada informuojame savo klientus, ją galite rasti www.mistertango.lt puslapyje.

Geros dienos!
Nerijus 2018-09-28 10:17:31
Nepatikimas kaskos pries tris dienas is anglijos isiunte pinigu ir vis dar negaunu i saskaita nesamone kaskokia ir neatsiliepe kai skambini
Sveiki, gerb. Nerijau,

Apgailestaujame dėl nesklandumų, susijusių su pavedimo įskaitymu. Maloniai prašome susisiekti su mumis registruotu el. pašto adresu, tam, kad galėtume identifikuoti Jus bei patikrinę mokėjimo statusą suteikti Jums asmeninę informaciją. Visas užklausas, susijusias su mūsų paslaugomis, maloniai prašome siųsti į support@mistertango.com. Pažymėtina, kad klientus konsultuojame tik el. laiškais.

Laba diena, Aiste,

apgailestaujame, kad turėjote nepatogumų naudojantis mūsų paslaugomis. Pagal Jūsų pateiktą el. pašto adresą, neradome iš Jūsų pusės gautų užklausų. Jei susiduriate su kažkokiais nesklandumais naudojantis mūsų paslaugomis, prašome rašyti mums el. laišką į support@mistertango.com ir išspręsime visas iškilusias problemas.

Mistertango.com scam review
2018-09-20 21:42:06 IP 78.58.143.31
I do not recommend using their services. It's a lot of nerves, it's blocking the technical problems. It's rare for the Internet to go to the card, it's not possible to spend money, and on weekends they do not work-there's no where to go. Therefore, you always need to have a second bank card. Often, it's not possible to connect online, or find that the password is incorrect, even though it's true, then there's anxiety that it's crap. The mobile version can not execute the order, as the arrow stops in full screen. Mistertango, mistertango.com, mistertango scam, mistertango review, about mistertango, mistertango.lt :*
Nepatariu naudotis ju paslaugomis. Daug nervu, uzblokuojama saskaita neva tai technines problemos. Internetu retai kur priema kortele, pasitaiko, jog negalima pinigu issiimti, o savaitgaliais jie nedirba-nera kur kreiptis. Todel visuomet reikia tureti antra kito banko kortele. Daznai nepavyksta prisijungti internetu, arba raso, jog slaptazodis neteisingas, nors jis ir buna teisingas, tuomet kyla nerimas, jog kazkas isilauze. Naudojantis mobilia versija nepavyksta atlikti pavedimu, kadangi rodykle vaiksto po visa ekrana.
Jau virš metų naudojamės, MT surinkimo paslaugomis, tiek per bankus, tiek per Bitcoin.

Viskas iki šiol gerai ir mes esame patenkinti. Dirbame su daugeliu bankų, visi turi bėdų ir kartais techninių nesklandumų. Nieko nėra tobulo.
Good day,

I would like to notice you, that all our actions are based on Lithuanian law and regulations.

support@mistertango.com

mes visada vadovaujamės Lietuvos Respublikos įstatymais ir informaciją apie įtartinas veiklas perduodame atitinkamoms institucijomis. Jei klientas tokio pobūdžio veiklos nevykdo ar nėra su tuo susijęs, mes niekada be pagrindo nesikreipiame į tokias institucijas.

Martynas 2018-08-06 13:55:01
s*****i, nepatariu tureti jokiu reikalu, su sia kompanija.Patyriau nedideli nuostoli, bet pasiulymas kur pamatote rekvizita mistertango atsaukti visas operacijas.
Laba diena, Martynai,

Apgailestaujame dėl patirtų nuostolių, todėl labai prašome susisiekti su mumis el. paštu support@mistertango.com, kad galėtumėme išsiaiškinti susiklosčiusią situaciją.

Lauksime Jūsų laiško!
Elektroninė parduotuvė
2018-05-27 23:11:53 IP 78.62.220.134
Jokios pagalbos klientui, užklausiau lietuviškai, atsiuntė didžiausią nukopijuotą tekstą angliškai. Stabdo mokėjimus el. parduotuvei, kartais net neatėjus pinigams atnaujina statusą, kad "apmokėtas", trumpai tariant, jei norit išvengt bėdų - neprasidėkit.
Bėkite tolyn nuo šios aferų kontoros! Pradžioje buvo viskas lyg ir normaliai, bet po beveik metų neaišku kodėl atsiskaitymas kortele tapo neįmanomas - nei parduotuvėse, nei kavinėse, nei degalinėse, niekas neatsiliepia nei į skambučius, nei atsako į laiškus. O ir tik pradėjus naudotis kortele ne visur priimdavo atsiskaitymus. Žodžiu, patikimumas nulinis.
Man tai as meniskai viena geriausiu el piniginiu, greitas ir patikimas, jokiu problem naudojant tiek lietuvoje, tiek uzsienyje, puikiai veikia su paypal, ir netgi duoda minusa jeigu saskaitoj truksta pinigu, tikrai labai patenkintas ir naudojuosi tik Mistertango, daug pigiau, greiciau ir paprasciau nei per monopolini banka. Sekmes jiems taip ir toliau, beje savo pazystamiems rekomendavau ir jie patenkinti.
naudojuosi nuo vasaros ir viskas gerai kortele veikia normaliai ir pervedimus gaunu visada net is uzsienio gaunu laiku.man sis bankas tikrai geras.
Balys 2017-12-03 14:16:50
Supportas neegzistuoja, pinigai rodo kad siunciami jau visa para sedek ir nosi krapstyk...
Per kiek laiko pinigus iskaite ar neiskaite?
kazkada buvau bitcoin per juos nusipirkes, bet salygos klientui gan nepalankios.
Juokinga
2017-09-22 18:53:32
Kreipsiuos į teismą. Nemaźa suma iš lietuviško banko bivo pervesta penktadieni 15.30val, piniga mistertangoi sąskaitą tūrėjo pasiekti tą pačią dieną. Deja pinogų nėra ir neaišku ar apskritai bus.
Pastebėjau panašu dalyka.Mažos sumelės greit iskaitomos...jei tik suma didesnė...tada štai neiskaitymo priežastis;
Šiandien girdejau žinias per radiją, kad Bitcoin kripto valiuta kiekvieną dieną brangsta....ar tik neisigyja už musu pasiklydusias lėšas šitu Bitcoinų..ir po to pardavę iskaito i mūsų saskaitas?Čia tik mano nuomonė. :-D
P.S. Kiek ilgai gali buti visos šitos paslaugos, , nemokamos'' ?
Neskaidru 2017-09-28 14:15:05
Galiu atsiųsti vadovo kontaktinį telefono numerį, bet skambutis bus veltui, kadangi nors jis ir yra UAB MISTERTANGO LT vadovas primygtinai sako skambint ar susisiekti el.paštu su suportu į tai, kad suportas neatsako jis nieko negali pakomentuoti ir vis kartoja, kad jis to netvarko tokių reikalų. Tai ką gi jis tada išvis veikia? Ir kam įmonei reikalingas vadovas kuris nesprendžia apskritai nieko ir net nesistengia būti lojalus ir mandagus klientams ir padėti išspręsti jų problemas susijusias su MISTERTANGO? Absurdas įmonės vadovas už nieką neatsako, suprasčiau jei suportas dirbtu tinkamai, bet kai jis dirba netinkamai, neatsako į laiškus, į skambučius, ignoruoja ir t.t.. Šiaip mes ruošiam rimtą jungtinį skundą į Lietuvos banką dėl MISTERTANGO veiklos, jei yra norinčiu prisijungti, parašykite.
Visuotiniam skundui pritariu.Paskolinau įmonei pinigų.Paskola į įmonės saskaitą pervedžiau iš MISTERTANGO saskaitos (akcininko paskola)...praėjus mėnėsiui įmonė paskolą grąžino.Beveik dvi paras pinigai buvo pas juos banke...tačiau ne mano saskaitoje....skambinau gal 10 kartu...sake kad gal dar is banko neišėjo...žodžiu išsidirbinėjo kiek tik gali.Parašiau i support...iš ten gavau atsakymą su labai keista priežastimi....Vykdant saugumo užtikrinimo politiką mokėjimai buvo sulaikyti musų pinigų plovimo ir terorizmo finansavimo prevencijos sistemų. Tai jei sulaikyti kažkokių mistinių sistemų...tai kaip ir turėtu pranešti man apie tai...o dabar jokio sprendimo....parašiau prašyma, kad lėšas nusiustų gavėjams...ir vėl cirkas...įmonei persiuntė...o kitam žmogui, kuris irgi buvo padaręs mokejima ne.Gal vėl kokios prevencijos ėmėsi...
Mistertago neįskaito pinigų į sąskaitą per 3 darbo dienas, o paprašius grąžinti pinigus, pasilieka 10 EUR komisinį... O dar reklamuojasi, kad SEPA pavedimai fiziniams asmenims nemokami.. Neapsigaukite, nemokamų paslaugų taikymas ribotas.
Didžiausias klaida buvo pasirinkt šį "banką", o ne jų didžiausius konkurentus (pavadinimo neviešinsiu). Kortelei lėšų pakankamai, bet atsiskaityt už suteiktas paslaugas neįmanoma, taip pat iš bankomato išgrynint irgi negali. Sistema neišdirbta iki galo, viliuosi, kad čia man vienam pasitaikė tokie nesklandumai. Verčiau mokėsiu komisinius gerai žinomuose bankuose ir būsiu užtikrintas atsiskaitydamas nei liksiu jūsų klientu.

Jei kas nors susidursite su atsiskaitymo problemomis galit nesivargint, telefono numerio jie neturi, kad galėtų sutvarkyt problemą kuo įmanoma greičiau, teks rašyt jiems laišką ir laukti atsakymo.

Nemokamų profesionalių paslaugų nebūna, nemokamas tik sūris pelėkautuose.
Sveiki, ir man kortele strigineja. Dykai duoda tokia ir kokybe..
Jau keturios dienos MisterTango mok.kortele neveikia.. kas cia per betvarke? su niekuo susisiekti neimanoma..-jokio atsakymo ar paaiskinimo..

Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Paskolų brokeris
Adresas: Kniaudiškių g. 46-2, LT-37122 Panevėžys.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos; tarpininkavimas.
Padedame gauti finansavimą (paskolas, lizingą ir pan.) įmonėms ir ūkininkams, tarpininkaujame bankuose ir kredito unijose, rengiame verslo planus, investicinius projektus, taip pat paraiškas ES paramai gauti. Dirbame Vilniuje ir visoje Lietuvoje!

Politikai viešumo kainos mokėti nelinkę
Politikai viešumo kainos mokėti nelinkę 01-15 21:11
Kad ir kiek valstiečių vedlys Ramūnas Karbauskis dievagojasi, esą jokio apynasrio žiniasklaidai mauti nesirengia, Seime svarstomos Visuomenės informavimo įstatymo pataisos gali gerokai sutrikdyti...
Teismas: "Linkomanija" turi būti užblokuota
Teismas: "Linkomanija" turi būti užblokuota 01-15 20:01
Lietuvos apeliacinis teismas įpareigojo interneto paslaugų tiekėjus uždrausti savo klientams pasiekti failų dalijimosi interneto svetainę "linkomanija.net", skelbia "delfi.lt".
Tarp savaitės reklamų: "Maximos" lietuvybė ir šmaikštus "Lidl" žingsnis
Tarp savaitės reklamų: "Maximos" lietuvybė ir šmaikštus "Lidl" žingsnis 01-15 19:43
Tarp savaitės reklamų: lietuviškumui duoklę atiduodanti "Maxima" (reklamos agentūra "New!"), "Lidl" priklausančio prekės ženklo "Lupilu" reklama (agentūra "Uberground", Vokietija), žiemos...

Ko tikitės iš 2019-ųjų?

Citigroup 61,38 +4,16%