Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Miškų medijos grupė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Miškų medijos grupė

Atsiliepimai apie Miškų medijos grupė, UAB

Branginu.lt

Nemokama žaliojo turto valdymo sistema parduodantiems mišką!
E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Miškų medijos grupė, UAB

Del ko tureciua moketi neaiskiai firmai 8% nuo sumos kuria uzsipraso pardavejas nors pagal istatimus nzt issiuntineja uzklausas aplinkiniams slypu savininkams ar noretu jie pirkti kai turi pirmumo teisia.jei savininkai nori suzinoti savo misko kaina tai tegul patis ir susimoka uz tai
Pačios didžiausios antirekomendacijos, pritariu anksčiau rašantiems, kad teigiami komentarai suklastoti arba rašomi firmos darbuotojų- 3 mėnesius konsultantė Goda derino miško pardavimą, siuntė dokumentus ir pirkėjus derinimui, ir po 3 mėn netikėtai pranešė, kad miškas nebeperkiamas- per tą laiką mišką būtumėm pardavę jau keliems norintiems, tuo labiau ir kaina pasiūlyta mažesnė nei rinkoje. Visiškai nepatikima firma, niekam nerokemduojam naudotis paslaugomis ir būti apgautiems.
Cirkininkai. Jei patys sau rašote teigiamus atliepimus, pagalvokite, kad varotojai nekvaili ir labai akivaizdu, kad vien teigiami atsiliepimai, visi parašyti taisyklinga lietuvių kalba ir pasirašyti tvarkingai vardais, labai kelia įtarimą.. o paspaudus ant IP adreso paaiškėja, kad iš to paites IP adreso ir Jevgenija šlovino jus, ir Kristina..:)) Panašu, kad visi jūsų laimingi klientai gyvena po du - Juozas su Mirga, Donatas su Andrium, o Remis, Angelė, Nerijus ir Simonas tai išvis miškų magnatų familija su vienu IP adresu :D.
Labai profesionali komanda, padėj parduoti mišką už labai gerą kainą.
Esu labai patenkitas branginu paslaugomis, nuo užklausos pateikimo iki pardavimo viskas vyko labai sklandžiai.
Labai noriu padėkoti Branginu.lt Donatui už tai, kad pavyko įkalbėti buvusį vyrą parduoti bendrai pirktą mišką, nes kainą gavom daug didesnę.
Super, ačiū Donatui už puikų darbą!
Ačiū Branginu.lt už puikų darbą, rezultatas viršijo lūkesčius.
Pagaliau atsirado, kas atstovauja pardavėjo, o ne pirkėjo interesus! Per Branginu.lt Pardaviau mišką brangiau negu siūlė supirkėjai tiesiogiai.
Ilgai negalėjau parduoti miško, kol nesikreipiau į Branginu.lt, tuomet gavau norimą kainą, o viso proceso metu man labai padėjo profesionalūs girininkai.
Branginu.lt man padėjo sužino mano miško realią kainą ir rasti pirkėją, padėjo sutvarkyti visus dokumentus, dirba tikri profai!
Branginu.lt - geriausia vieta parduoti mišką, nėra jokių įsipareigojimų parduoti jeigu kaina netenkina, profesionaliai pataria ką daryti.
Ačiū Branginu.lr girininkui už profesionalią konsultaciją!
Ačiū Branginu.lt komandai, o ypač Donatui, kad padėjo parduoti mišką už labai gerą kainą!
Labai noriu padėkoti už nemokamą miško pasą, kuriame yra visa išsami informacija apie mišką. Jei kas dar neatsiėmėt jo, tai galit padaryti nemokamai https://miskopasas.lt/
Esu labai patenkinta Branginu.lt paslaugomis, gavau profesionalią konsultaciją ir sėkmingai pardaviau mišką už gerą kainą.
Labai patogi sistema! Pateiki miško kadastrinį ir įmonės iškart pradeda varžytis dėl tavo miško, po kiekvieno kainos statymo gauni pranešimą į telefoną! O sutarus dėl kainos girininkai padeda sutvarkyt visus dokumentus, pasako, kur ką reikia pasirašyti, nusiųsti.
Geriausia vieta parduoti mišką arba tiesiog pasikonsultuoti miško klausimais! Dirba tikri profai!
Esu labai patenkinta konsultantų bendravimu, viską aiškiai paaiškino, ir neima kosminių komisinių, kaip aukcionas, todėl čia gavau didesnę sumą pinigų.
Viskas gerai, pasiūlyta kaina atitiko lūkesčius.
Pagaliau realiai sužinojau, kiek vertas mano miškas, užsisakiau nemokamą ataskaitą, kurioje radau visą naudingą informaciją, ačiū!
Kas cia per propoganda? Patys komentarus rasot? Aldona, Pranas...ir t.t. Visi teigiami komentarai, kaip grazu - patys rasot SUKOS. Ieškot durniu, kurie užkibtu ir su jumis susidėtų. Aciu - Ne.
Pardaviau mišką už gerą kainą, viskas puikiai.
Labai patiko aptarnavimas, gavau išsamią ataskaitą apie savo mišką.
Netekus darbo prireikė pinigų, todėl nusprendžiau parduoti turimą mišką, kreipiausi į Branginu.lt ir nustebau, kad mano miškas vertas daug daugiau nei įsivaizdavau. Pardaviau greitai ir kiekvienam žingsnyje lydėjo profesionalus girininkas, ačiū!
Nors gyvenu užsienyje, bet Branginu komanda padėjo surasti pardavėją Lietuvoje turimam miškui, kurį pardaviau už gerą kainą, beliko tik parvažiuoti pasirašyti dokumentus, ačiū!
Puikus girininkas! Patarė viską ir padėjo parduotbrnagiau!
Liux aptarnavimas, o ir kainą gavau labai gerą už mišką.
Visiems rekomenduočiau kreiptis į Branginu.lt Justiną, padės visais klausimais.
Super, gavau žymiai didesnę kainą nei tikėjausi! O aptarnavimas aukšiausio lygio!
Gavau gerą kainą, pardaviau greitai, rekomenduoju ir kitiems.
Iš pradžių užsisakiau ataskaitą, kurioje sužinojau, kad mano miškas vertas dvigubai daugiau nei įsivaizdavau, tuomet nutariau parduoti ir gavau dar didesnę kainą! Visą procesą mane konsultavo profesionalūs girininkai, ačiū jiems!
Per savaitę gavau daug pasiūlymų iš įmonių, išsirinkau geriausią pasiūlymą, Branginu.lt girininkas padėjo sutvarkyti visus dokumentus, super, ačiū!
Branginu.lt rekomenduočiau visiems turintiems miško, patars kaip sutvarkyti dokumentus, suderinti su bendrasavininkais, o kainą gavome didesnę nei tikėjomės.
Branginu.lt puikus ne tik logotipas bei vystoma tausojanti verslo filosofija, bet ir profesionalios paslaugos. Ačiū už kokybę!
Branginu.lt rekomenduočiau visiems turintiems miško, čia gavau daug didesnę kainą nei tikėjausi, o girininkai padėjo sutvarkyti visus dokumentus.
Esu labai patenkinta girininko konsultacija, paskambinus patarė miško dar neparduoti ir palaukti kol jis pasieks brandą ir vertė bus kur kas didesnė.
Likau labai patenkintas Branginu.lt paslaugomis, gavau norimą kainą už mišką, o girininkas padėjo įvertinti mišką, bei sutvarkyti dokumentus.

Galimybių arsenalas
Adresas: Graužupių g. 12C, LT-14187 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Mažeika ir partneriai
Verslo valdymo partneriai

Adresas: Olimpiečių g. 1-49, LT-09235 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos.
Esame efektyvios vadybos ir pokyčių įgyvendinimo profesionalai, turintys didesnę nei 10 metų vadovavimo tarptautinėms ir vietinio kapitalo skirtingų veiklų įmonėms bei jų padaliniams. Mūsų komandos tikslas – dirbant kartu su įmonių savininkais, vadovais išspręsti pačius sudėtingiausius verslo valdymo klausimus ir...
Noviti
Sąžininga verslo paskola.

Adresas: Konstitucijos pr. 26, Forum Palace, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
Verslo paskolos iki 50 000 EUR smulkiam ir vidutiniam verslui finansuoti. Sąžininga verslo paskola – saugumą garantuojančios sąlygos ir jokių paslėptų mokesčių. Ką svarbu žinoti apie „Noviti finance“ verslo paskolą? Paskolos grąžinimo terminas nuo 12 iki 36 mėnesių. Paskolos suma – nuo 3 000 iki 50 000 eurų. Galima...
Elis Textile Service
Adresas: Jankiškių g. 52, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo apranga; darbo sauga; higienos reikmenys; kita veikla; konsultacijų paslaugos; švaros, valymo paslaugos.
Elis Textile Service, UAB priklauso Elis įmonių grupei, kuri yra pirmaujanti Europoje tekstilės nuomos paslaugų teikėja. Elis veiklą vysto nuo 1883 m. ir šiuo metu siūlo tekstilės, higienos bei saugumo sprendimus 28 pasaulio šalyse. Elis Textile Service, UAB specializuojasi teikti kilimėlių, darbo drabužių nuomos...
Tęstinių mokymų centras
DaVinci 365 | PHRONESIS

Adresas: Savanorių pr. 1-149 (18 aukštas) „Helios City“, LT-03116 Vilnius.
Veiklos sritys: mokymo kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; konsultacijų paslaugos; renginių organizavimas; tyrimai, ekspertizės.
TĘSTINIŲ MOKYMŲ CENTRAS – tai pirmoji tęstinių mokymų kompanija Lietuvoje, įkurta 2008 metais. Teikdami aukščiausios kokybės mokymų paslaugas, padedame žmonėms bei įmonėms kurti realius ir pamatuojamus pokyčius, išugdant reikiamus įgūdžius ir įpročius, kurie padeda įgyvendinti net ir ambicingiausius asmeninius bei...

Vilniuje į A. Astrauskaitės mitingą atėjo apie 50 žmonių
Vilniuje į A. Astrauskaitės mitingą atėjo apie 50 žmonių 09-18 15:00
Maždaug 50 žmonių šeštadienį lyjant lietui susirinko į pedagogės Astros Astrauskaitės organizuojamą naują mitingą "Tautos tribūna", nukreiptą prieš valdžios ribojimus galimybių paso neturintiems...
Įveikti V. Orbaną besitikinti Vengrijos opozicija dalyvauja pirminiuose rinkimuose 09-18 14:49
Naujai susivieniję Vengrijos opozicijos politikai šeštadienį eina prie balsadėžių dalyvauti pirmuosiuose šalyje pirminiuose rinkimuose, kurie, kaip jie tikisi, padės perimti valdžią iš dešiniųjų...
Teksasą užplūdo per 10.000 migrantų
Teksasą užplūdo per 10.000 migrantų 09-18 14:28
Teksaso Del Rijuso meras penktadienį paskelbė nepaprastąją padėtį, šį pasienio miestą užplūdus daugiau kaip 10 tūkst. dokumentų neturinčių migrantų, kurių daugelis yra haitiečiai.

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Moody's 370,00 -2,72%