Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Miško aukcionas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Miško aukcionas

Atsiliepimai apie Miško aukcionas, UAB

Jūsų miškas vertas daugiau nei manote!
Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Miško aukcionas, UAB

Remomenduoju! Bendradarbiauti teko su miško pardavimo specialiste Elžbeta Volk. Puikūs atsiliepimai, operatyvus darbas, puiki komunikacija ir noras padėti viso aukciono metu. Atsakė į visus kylančius klausimus nuo aukciono paskelbimo iki galutinio sandorio įvykdimo pas notara.
Dėkojame UAB, , miško aukcionas" ir darbuotojai Elzbetai Volk už profesionalumą, atidumą ir pagalbą parduodant mišką. Sėkmės Jums!
Noriu padekoti "Miško aukcionas" darbuotojai Elzbetai uz tarpininkavimą parduodant miską, kuri puikiai viską paaiskina nuo a iki z.
Dar kartą dekui uz malonų bendravimą ir profesionalumą. Patarciau naudotis UAB "Miško aukcionas" paslaugomis.
Noriu padėkoti Elzbetai už puikų darbą viskas buvo super nuo pirmo skambučio iki atsisveikinimo užbaigus sandorį. AČIŪ
Nuo dokumentų padavimo iki sandorio pas notarą vadybininkė Laima už "rankutės nuveda". Aukcionas vyksta skaidriai, kaina - realiai maksimali.
Gedas Šmulkštys
2021-05-05 15:48:46 IP 28mdtp1i
Dėkoju p. Laimai Urbaitienei už tarpinikavimą parduodant mišką, už sąžiningą ir profesionalų darbą. Esu patenkintas sandoriu ir rezultatu. Parduodant mišką rekomenduoju naudotis UAB "Miško aukcionas".
Nuostabi patirtis! Labai rekomenduoju, ypač tokiems "žaliems" kaip aš :) nieko nenutuokiau nei apie vertę, nei apie eigą, nei apie rezultatą. Nuostabi Elžbeta man padėjo nuo pirmo skambučio. Ir visa eiga ėjo labai sklandžiai ir aiškiai nuo pirmos sekundės iki užbaigto sandorio ir papildyta sąskaita. Esu labiau nei patenkinta, labai dėkinga kantriai ir nuostabiai Elžbetai ir įmonei, kurių visuma išsprendžia labai daug problemų, klausimų ir sutaupo jūsų nervus ir laiką. Ačiū labai! Alina
Teresa Rimkienė
2021-03-05 18:06:27 IP 2juab7g7
Nuoširdžiai dėkoju miško pardavimo specialistei p. Laimai Urbaitienei už puikiai suorganizuotą sandorį, malonų bendravimą, rūpestį, pagalbą iškilus nenumatytoms aplinkybėms Jūs raminote, palaikėte kontaktą, teikėte pagalbą viso proceso metu.
Miškas parduotas, rezultatas puikus! Linkiu Jums p. Laima begalinės sėkmės, 10 balų!
Pagarbiai, Teresa
Noriu padėkoti p. Laimai Urbaitienei už tarpininkavimą parduodant mišką, už sąžiningą ir profesionalų darbą.Esu patenkinta sandoriu ir rezultatu. Parduodant mišką rekomenduoju naudotisUAB, , Miško aukcionas".
Vien tik geriausi atsiliepimai. Pardavėme miškus už geriausią kainą. Dėkojame p. Laimai U. už bendradarbiavimą, kantrybę ir pagalbą! Likome patenkinti sandoriu ir rezultatu. Buvo malonu, linkime sėkmingų sandorių!
Visas miško pardavimo procesas vyko greitai, aiškiai ir sklandžiai. Pardavimo kaina aukcione pakilo daugiau nei tikėjausi. Rekomenduoju pasinaudoti šios įmonės paslaugomis, jei teks pardavinėti mišką.
Laima Urbaitienė dirbo labai profesionaliai, padėjo derinti komunikaciją tarp miško savininkų, ruošti reikiamus dokumentus bei suderino susitikimą su notaru, tad su jos pagalba miško pardavimas praėjo greitai ir "neskausmingai", o gauta kaina pranoko lūkesčius.
Šaunuoliai, šaunuoliai ir dar kartą šaunuoliai. Dirba operatyviai ir nepriekaištingai, jokių nesklandumų. Ačiū Jums už suteiktą paslaugą ir super gerą miško pardavimo kainą. Sėkmės Jums darbuose.
Puikiai dirba aukcionas, nesitikėjau gauti tokią gerą kainą už mišką. Didelis ačiū p. Laimai, kad padėjo tvarkant dokumentus ir tarpininkavo su notaru. Sėkmės visam šauniam kolektyvui.
Noriu padėkoti UAB Miško aukcionas, kad padėjo tikrai labai sėkmingai parduoti miško sklypą, rezultatai ženkliai viršijo lūkesčius. Taip pat noriu padėkoti Laimai Urbaitienei už profesionalų darbą organizuojant visas pardavimo procedūras, nuolatinę pagalbą tvarkant formalumus ir nuoširdų bendravimą.
Alvyra Geležauskienė
2020-09-20 08:47:49 IP 28menm2g
Didelis DĖKUI p. Elžbietai Volk už puikiai suorganizuotą miško pardavimo sandorį, už nuoširdų ir betarpišką bendravimą, profesionalumą rūpestį nuo sandorio pradžios iki pabaigos.Net jam (sandoriui) pasibaigus dar sulaukėme skambučio, teiravosi - ar viskas pavyko :)
Sėkmės Jums, Ežbieta!
Profesionalus, dalykiškas ir malonus bendravimas. Siekiama rasti abipusiai naudinga pasiūlymą. Nuoširdus Ačiū p. Elžbietai Volk už profesionalų darbą, puikiai suorganizuotą sandorį, gerą pasiūlytą kainą ir už žmogišką bendravimą. Visiems rekomenduoju šią darbuotoją. Sėkmės komandai!
Didelis dėkui Simonai Karalienei už proceso organizavimą, palaikymą ir konsultavimą!
Už mišką gavau tokią kainą, kurios tikrai nesitikėjau. Įdomu buvo stebėti statymus, kai pirkėjai ne derisi dėl kainos, o "mušasi" ją keldami... :)
Tik geriausios rekomendacijos!!!
Dėkoju p.Laimutei Urbaitienei už pagalbą parduodant mišką. Informacija, kaip vyksta pardavimo procesas buvo suteikta labai aiškiai, suprantamai ir nuoširdžiai, o ir vėliaujau įįvykus sandoriui p.Laimutė tarpnininkavo dokumentų pateikimui notarui. Labai patenkintas Jūsų darbu. Ačiū.
Pagarbiai, Danielius
Esu labai dėkinga p. Elžbietai Volk., už puikiai suorganizuotą sandorį, gerą pasiūlytą kainą ir už betarpišką, žmogišką bendravimą. Visiems rekomenduoju šią darbuotoją.
Esu labai dėkingas Laimutei Urbaitienei už bendradarbiavimą parduodant mišką. Viskas organizuojama paprastai, sklandžiai ir profesionaliai. Labai patenkintas Jūsų darbu. Ačiū, sėkmės Jums.
Ačiū Simonai Karalienei už puikų bendradarbiavimą parduodant mišką.
Nuoširdžiai noriu padėkoti miško pardavimo specialistei LAIMAI UBARTIENEI už sąžiningą ir profesionalų darbą. Laima dėmesinga, atsakinga, lengvai komunikuojanti, tiesiog super specialistė.
Rekomenduoju :) ir ateityje butinai bendradarbiausim :) Ačiū
Esu labai dekinga Laimutei Urbaitienei uz sekmingai parduota miska aukcijono deka gavau zymiai didesne pinigu suma misko supirkejai apziureje miska pasiule zenkliai mazesne kaina.Labai malonus bendravimas ir visapusiska pagalba parduodant miska ir niekas nekainavo dar karta aciu Jums
Ačiū p. Laimai už malonų bendravimą bei tarpininkavimą parduodant mišką. Sekmės Jums!
Noriu padekoti p.Laimai Urbaitienei uz malonu ir dalykiska bendravima rengiant misko aukciona. Manau kad jos deka mums pavyko gauti norima kaina ir likome labai patenkinti. Rekomenduociau ja visiems. Linkiu jai ir toliau sekmingai darbuotis musu visu gerovei. Dekoju nuosirdziai. I
Likome labai patenkinti, kad naudojomes miško aukcionu. Viskas vyko operatyviai, sklandžiai. Aptarnavimas malonus. Ačiū Simonai.
Ačiū "Miško aukcionas", asmeniškai poniai Laimai Urbaitienei už profesionalų darbą.Sėkmės ir sveikatos tokiems žmonėms.
REKOMENDUOJU.
Didelis dėkui "Miško aukcionui", konkrečiai, p. Elžbietai, už profesionalumą vykdant pardavimo sandorį. Norisi palinkėti šiai šauniai komandai visokeriopos sėkmės.
Savo srities profesionalai. 10 balų dešimtbalėje.
Monika-Ona Čeberekienė
2020-04-06 18:30:23 IP 2g5vhmf8
Nuoširdžiai noriu padėkoti miško pardavimo specialistei ELŽBIETAI VOLK už sąžiningą ir profesionalų darbą. Elžbieta Volk labai dėmesinga, atsakinga, lengvai komunikuojanti, profesionali bei patikima. Suprantamai ir aiškiai išdėstė pardavimo strategiją. Labai džiugu, kad Jūsų komanda turi tokią atsidavusią darbuotoją. Didelį DĖKUI taria Monika -Ona Čeberekienė ir Elvyra Akromienė.
Kėdainiai
Labai dėkui Laimai, tikrai profesionalus darbas, rezultatai viršijo lūkesčius
Dėkui Elžbetai už organizuotą sandorį, malonus bendravimas, profesionalus patarimai, rūpinimasis klientu iki sandorio pabaigos.Sėkmės Jums.
Dėkingas Elžbietai Volk už profesionalumą ir informatyvumą. Mišką pardavėme už gerą kainą ir labai patogiu būdu.
Rezultatas pranoko lūkesčius, palyginus ką buvo pasiūlę kiti pirkėjai. Ir toliau galvoju bendradarbiauti su Miško aukcionu.
Sėkmės!
Bendraujama profesionaliai, operatyviai ir visada atsižvelgiama į kliento pageidavimus. Ačiū Laimai.
Ačiū labai Elžbetai Volk už puikiai suorganizuotą sandorį. Likome labai patenkinti, gavome didesne sumą nei tikėjomes. Labai malonus aptarnavimas. REKOMENDUOJU!
Didelis aciu Misko Aukcijonui ypac Elzbietai Volk.Gavome geriausia kaina ir viskas praejo sklandziai.REKOMENDUOJU.
Nuosirdus, ačiū Laimai Urbaitienei ir visam Jusu kolektyvui uz miško pardavimą. Miela Laima, Jus atlikote darba saziningai, , nuo pirmos bendravimo minutes jautesi pasitikejimas Jumis..Jusu rupestis, ir idetas darbas, mums nekele jokiu abejoniu del galutinio rezultato.Miskas parduotas.Didziulis ACIU Jums ponia Laima. Aleksas.
Elžbeta Volk kai keisite darbo sritį paskambinkite man
Padarėme rimtą sandorį, viskas sklandžiai. Dėkoju p. Vaclovui už atkaklumą, operatyvumą ir gerą rezultatą. Sėkmės
Dêkui Miško aukcionui už užtikrintą miško pardavimą. Ypatingi komplimentai Simonai - puiki vadyba ir pagalba viso proceso metu, suteikė visą reikalingą informaciją!
Labai rekomenduoju. Lengva bendrauti su Elžbieta, ji atsakė į visus klausimus, viską patys suderino. Mišką pardaviau už geriausią kainą ir patogiausių būdu. Labai patenkinta sandoriu. Esant reikalui būtinai vėl kreipčiausi į miško aukcionai.
Rasa Kairiukstiene
2019-12-23 11:09:55 IP 5jqsfp16
Dėkojame Laimutei už operatyvumą, malonų bendravimą sklandų sandorio sudarymo procesą. Puikiai atitiko mūsų visus lūkesčius. Jaukių Kalėdų ir sėkmingų Naujųjų Metų.
Visų pirma, tai ačiū Laimai Urbaitienei už profesionalumą, tokie darbuotojai yra vertybė. O miško aukcioną rekomenduosiu bet kuriam norinčiam parduoti savo mišką. Jokių nesamonių, viskas konkretu, aišku, operatyvu. Beabejo to nebūtų be savo sritį išmanančių darbuotojų. Dar kartą ačiū Laimai :)
Kęstutis Kakanis
2019-12-19 08:16:59 IP 2e8olh39
Tikrai, prieš pateikiant dokumentus aukcionui, buvo daug abejonių ir nepasitikėjimo. Tokie mes lietuviai. Bet rezultatai ir bendravimo lygis viską išsklaidė. Ypač nustebino surengto aukciono paprastumas ir tai, kad vyksta iš tiesų nemokamai, skaidriai, be paslėptų priemokų, visą informaciją gavau greitai ir aiškiai. Esu dėkingas Laimai Urbaitienei ir visam aukciono kolektyvui. Gražių ir šiltų Jums Šv. Kalėdų, puikių Naujųjų Metų.
Džiaugiuosi, kad pasirinkau aukcioną parduodant mišką. Sandoris puikus. Dėkoju aukciono atstovei Laimai U. už profesionalią pagalbą. Tikrai verta rinktis miškų aukcioną! Viskas paprasta ir rezultatai puikūs.
Edvardas Jelenskis
2019-12-04 18:48:31 IP 2jucbvlu
Buvau labai maloniai nustebintas aukciono rezultatais, bet pirmiausia dėkingas UAB Miško aukcionas darbuotojams už operatyvų darbą, konkrečiai p. Elžbietai.
Ačiū Simonai Karalienei už puikų bendradarbiavimą parduodant mišką.
Esu labai patenkintas sandoriu sudarytu pasinaudojus Misko aukcionu. Aukciono atstove Simona labai profesionaliai ir geranoriskai pateike visas instrukcijas, todel viskas vyko labai greitai ir sklandziai, uz ka jai didelis Aciu!
Didelis dėkui Simonai! Darbas atliktas profesionaliai parduodant mišką - teikiama informacija laiku, bei suteikta pagalba dokumentų paruošimui.

Eurton
Miško pirkimas, kirtimas, priežiūra visoje Lietuvoje

Adresas: Liepų g. 6, Ringaudai, LT-53335 Kauno r.
Veiklos sritys: miškininkystė; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; didmeninė prekyba; konsultacijų paslaugos; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; transporto paslaugos.
UAB "Eurton" –miškininkystės įmonė, užsiimanti miško žemės, apvaliosios medienos, įvairių medžių rūšių rąstų, popiermedžio, tarinių rąstelių bei malkų pirkimu ir pardavimu visoje Lietuvoje. Įmonė įkurta 2006m. Sėkmingai dirbanti, solidžią patirtį sukaupusi, patikima miškininkystės įmonė, Per 24 valandas NEMOKAMAI...
Dzūkijos Mediena
Miško supirkimas visoje Lietuvoje

Adresas: Naujoji g. 29, LT-62175 Alytus.
Veiklos sritys: miškininkystė; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; didmeninė prekyba; konsultacijų paslaugos; malkos, kuras šildymui; mediena, jos gaminiai.
Apvaliosios medienos gamyba. Apvaliosios medienos prekyba. Miško su žeme pirkimas. Miško iškirtimui pirkimas. Miško tvarkymas ( sanitariniai, einamieji kirtimai). PASLAUGOS: Perkame mišką su žeme. Perkame statų mišką, išsikirtimui. Vykdome miško kirtimus (plyni, atvejiniai, retinimo ir sanitariniai). Rengiame...
Girmedis
Miško pirkimas visoje Lietuvoje!

Adresas: Džiugo g. 2A, Buožėnų k., LT-88437 Telšių r.
Veiklos sritys: miškininkystė; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; eksportas; malkos, kuras šildymui; mediena, jos gaminiai.
UAB Girmedis pradėjo veiklą nuo 2007 metų ir atlieka šias paslaugas: miško pirkimas visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Plungėje, Kretingoje, Klaipėdoje, Mažeikiuose, Telšiuose, Skuode, Šilalėje, Šilutėje), apvalios medienos prekyba, medienos pervežimo paslaugos miškovežiu , miško su žeme pirkimas, miško...
Miško ranga
Miškininkystė, žaliavinė mediena

Adresas: Žeimių takas 5-62, LT-55125 Jonava.
Veiklos sritys: miškininkystė; malkos, kuras šildymui; mediena, jos gaminiai.
Miškininkystė, žaliavinės medienos pardavimas - pagrindinės “Miško ranga” veiklos. Teikiame miško kirtimo ir medienos ištraukimo paslaugas visoje Lietuvoje. Prekyba žaliavine ir malkine mediena. Perkame mišką su žeme bei mišką išsikirtimui. Kokybiškai atliekame miško sodinimo ir ugdomuosius darbus. "MIŠKO RANGA"...
Enila
Adresas: Žalioji g. 42, Platelių k., LT-90421 Plungės r.
Veiklos sritys: miškininkystė; didmeninė prekyba; konsultacijų paslaugos; logistikos paslaugos; malkos, kuras šildymui; mediena, jos gaminiai.
UAB “Enila” savo veiklą miškininkystės srityje sėkmingai vysto jau ne vienerius metus. Nuo pat bendrijos įsteigimo pradžios perkame miškus ir siūlomeb geriausią kainą rinkoje už mišką, medieną ir biokuro žaliavą. Mūsų veikloje itin svarbu gerų santykių su klientais vystymas ir palaikymas, todėl pasirinkę mus...

E. Leontjeva. Apie dviguba bausme virtusį karantiną
E. Leontjeva. Apie dviguba bausme virtusį karantiną 06-12 14:46
Karantino atlyginimo teisingumas vėl visuomenės akiratyje. Kadaise padarytos klaidos lemia vis daugiau klaidingų interpretacijų ir verčia grįžti prie ištakų. Ar įmonės, gavusios valstybės...
I. Šimonytė Vachau forume dėkojo Europai už greitą reakciją, Baltarusijai perėmus lėktuvą 06-12 13:59
Premjerė Ingrida Šimonytė, kalbėdama Vachau Europos forume dėkojo Europos sąjungai (ES) už greitą ir griežtą reakciją, Baltarusijai perėmus iš Atėnų į Vilnių skridusį civilinį orlaivį.
"Horeca sprendimai" 2020 m. iš parduotuvių surinko 10% daugiau maisto atliekų
"Horeca sprendimai" 2020 m. iš parduotuvių surinko 10% daugiau maisto atliekų 06-12 12:50
Lietuvos prekybos tinklai pernai bendrovei "Horeca sprendimai" perdirbti atidavė 27.000 t neparduoto maisto, 10% daugiau negu 2019 m. Skaičiuojant maisto kiekį, tenkantį vienai parduotuvei, maisto...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Nasdaq 172,95 +2,73%
Procter & Gamble 134,86 -0,68%