Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Miško aukcionas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Miško aukcionas

Atsiliepimai apie Miško aukcionas, UAB

Jūsų miškas vertas daugiau nei manote!
Parašyk savo nuomonę apie Miško aukcionas, UAB

Esu labai dėkingas Laimutei Urbaitienei už bendradarbiavimą parduodant mišką. Viskas organizuojama paprastai, sklandžiai ir profesionaliai. Labai patenkintas Jūsų darbu. Ačiū, sėkmės Jums.
Ačiū Simonai Karalienei už puikų bendradarbiavimą parduodant mišką.
Nuoširdžiai noriu padėkoti miško pardavimo specialistei LAIMAI UBARTIENEI už sąžiningą ir profesionalų darbą. Laima dėmesinga, atsakinga, lengvai komunikuojanti, tiesiog super specialistė.
Rekomenduoju :) ir ateityje butinai bendradarbiausim :) Ačiū
Esu labai dekinga Laimutei Urbaitienei uz sekmingai parduota miska aukcijono deka gavau zymiai didesne pinigu suma misko supirkejai apziureje miska pasiule zenkliai mazesne kaina.Labai malonus bendravimas ir visapusiska pagalba parduodant miska ir niekas nekainavo dar karta aciu Jums
Ačiū p. Laimai už malonų bendravimą bei tarpininkavimą parduodant mišką. Sekmės Jums!
Noriu padekoti p.Laimai Urbaitienei uz malonu ir dalykiska bendravima rengiant misko aukciona. Manau kad jos deka mums pavyko gauti norima kaina ir likome labai patenkinti. Rekomenduociau ja visiems. Linkiu jai ir toliau sekmingai darbuotis musu visu gerovei. Dekoju nuosirdziai. I
Likome labai patenkinti, kad naudojomes miško aukcionu. Viskas vyko operatyviai, sklandžiai. Aptarnavimas malonus. Ačiū Simonai.
Ačiū "Miško aukcionas", asmeniškai poniai Laimai Urbaitienei už profesionalų darbą.Sėkmės ir sveikatos tokiems žmonėms.
REKOMENDUOJU.
Didelis dėkui "Miško aukcionui", konkrečiai, p. Elžbietai, už profesionalumą vykdant pardavimo sandorį. Norisi palinkėti šiai šauniai komandai visokeriopos sėkmės.
Savo srities profesionalai. 10 balų dešimtbalėje.
Monika-Ona Čeberekienė
2020-04-06 18:30:23 IP 2g5vhmf8
Nuoširdžiai noriu padėkoti miško pardavimo specialistei ELŽBIETAI VOLK už sąžiningą ir profesionalų darbą. Elžbieta Volk labai dėmesinga, atsakinga, lengvai komunikuojanti, profesionali bei patikima. Suprantamai ir aiškiai išdėstė pardavimo strategiją. Labai džiugu, kad Jūsų komanda turi tokią atsidavusią darbuotoją. Didelį DĖKUI taria Monika -Ona Čeberekienė ir Elvyra Akromienė.
Kėdainiai
Labai dėkui Laimai, tikrai profesionalus darbas, rezultatai viršijo lūkesčius
Dėkui Elžbetai už organizuotą sandorį, malonus bendravimas, profesionalus patarimai, rūpinimasis klientu iki sandorio pabaigos.Sėkmės Jums.
Dėkingas Elžbietai Volk už profesionalumą ir informatyvumą. Mišką pardavėme už gerą kainą ir labai patogiu būdu.
Rezultatas pranoko lūkesčius, palyginus ką buvo pasiūlę kiti pirkėjai. Ir toliau galvoju bendradarbiauti su Miško aukcionu.
Sėkmės!
Bendraujama profesionaliai, operatyviai ir visada atsižvelgiama į kliento pageidavimus. Ačiū Laimai.
Ačiū labai Elžbetai Volk už puikiai suorganizuotą sandorį. Likome labai patenkinti, gavome didesne sumą nei tikėjomes. Labai malonus aptarnavimas. REKOMENDUOJU!
Didelis aciu Misko Aukcijonui ypac Elzbietai Volk.Gavome geriausia kaina ir viskas praejo sklandziai.REKOMENDUOJU.
Nuosirdus, ačiū Laimai Urbaitienei ir visam Jusu kolektyvui uz miško pardavimą. Miela Laima, Jus atlikote darba saziningai, , nuo pirmos bendravimo minutes jautesi pasitikejimas Jumis..Jusu rupestis, ir idetas darbas, mums nekele jokiu abejoniu del galutinio rezultato.Miskas parduotas.Didziulis ACIU Jums ponia Laima. Aleksas.
Elžbeta Volk kai keisite darbo sritį paskambinkite man
Padarėme rimtą sandorį, viskas sklandžiai. Dėkoju p. Vaclovui už atkaklumą, operatyvumą ir gerą rezultatą. Sėkmės
Dêkui Miško aukcionui už užtikrintą miško pardavimą. Ypatingi komplimentai Simonai - puiki vadyba ir pagalba viso proceso metu, suteikė visą reikalingą informaciją!
Labai rekomenduoju. Lengva bendrauti su Elžbieta, ji atsakė į visus klausimus, viską patys suderino. Mišką pardaviau už geriausią kainą ir patogiausių būdu. Labai patenkinta sandoriu. Esant reikalui būtinai vėl kreipčiausi į miško aukcionai.
Rasa Kairiukstiene
2019-12-23 11:09:55 IP 5jqsfp16
Dėkojame Laimutei už operatyvumą, malonų bendravimą sklandų sandorio sudarymo procesą. Puikiai atitiko mūsų visus lūkesčius. Jaukių Kalėdų ir sėkmingų Naujųjų Metų.
Visų pirma, tai ačiū Laimai Urbaitienei už profesionalumą, tokie darbuotojai yra vertybė. O miško aukcioną rekomenduosiu bet kuriam norinčiam parduoti savo mišką. Jokių nesamonių, viskas konkretu, aišku, operatyvu. Beabejo to nebūtų be savo sritį išmanančių darbuotojų. Dar kartą ačiū Laimai :)
Kęstutis Kakanis
2019-12-19 08:16:59 IP 2e8olh39
Tikrai, prieš pateikiant dokumentus aukcionui, buvo daug abejonių ir nepasitikėjimo. Tokie mes lietuviai. Bet rezultatai ir bendravimo lygis viską išsklaidė. Ypač nustebino surengto aukciono paprastumas ir tai, kad vyksta iš tiesų nemokamai, skaidriai, be paslėptų priemokų, visą informaciją gavau greitai ir aiškiai. Esu dėkingas Laimai Urbaitienei ir visam aukciono kolektyvui. Gražių ir šiltų Jums Šv. Kalėdų, puikių Naujųjų Metų.
Džiaugiuosi, kad pasirinkau aukcioną parduodant mišką. Sandoris puikus. Dėkoju aukciono atstovei Laimai U. už profesionalią pagalbą. Tikrai verta rinktis miškų aukcioną! Viskas paprasta ir rezultatai puikūs.
Edvardas Jelenskis
2019-12-04 18:48:31 IP 2jucbvlu
Buvau labai maloniai nustebintas aukciono rezultatais, bet pirmiausia dėkingas UAB Miško aukcionas darbuotojams už operatyvų darbą, konkrečiai p. Elžbietai.
Ačiū Simonai Karalienei už puikų bendradarbiavimą parduodant mišką.
Esu labai patenkintas sandoriu sudarytu pasinaudojus Misko aukcionu. Aukciono atstove Simona labai profesionaliai ir geranoriskai pateike visas instrukcijas, todel viskas vyko labai greitai ir sklandziai, uz ka jai didelis Aciu!
Didelis dėkui Simonai! Darbas atliktas profesionaliai parduodant mišką - teikiama informacija laiku, bei suteikta pagalba dokumentų paruošimui.
Bendravome su p.Laima, likome labai patenkinti operatyvumu, kantrybe, paslaugumu, gavome dar puikesniu rezultatu nei tikejomes, paliekame tik geriausias rekomendacijas!!!.
Pasiryžusi dalyvauti aukcione, nepasigailėjau! Tai vienas iš geriausių mano pasirinkimų! Kaina kurią gauvau aukciona buvo dvigubai didenė, nei ką kiti siūlė pirkėjai! Rekomenduoju rinktis miškų aukcioną!!!
Dėkingas Vaclovui Sakalauskui už dalykišką ir atvirą bendravimą bei vertingą informaciją. Sėkmės reikalingame darbo bare - tiek asmeniškai Vaclovui, tiek visam kolektyvui.
Miško aukcionas organizuojamas profesionaliai ir patikimai.Teko aukciono klausimais bendrauti su konsultante Laima Urbaitiene. Esu dėkingas jai už profesionalius patarimus ir objektyvų miškų pardavimo-pirkimo nušvietimą einamuoju laikotarpiu ir aukciono užbaigimo iki galutinio rezultato.
Vaclovas savo srities profesonalas! Rekomenduoju
Dėkoju Vaclovui Sakalauskui už išsamią ir dalykišką konsultaciją bei malonų bendravimą. Sėkmės darbuose.
Dėkoju Vitalijui už pagalbą ir rūpestį parduodant mišką. Visas pardavimo procesas vyko sklandžiai. Sėkmės darbuose!
Dėkoju Vitalijui Petuchovui už pagalbą parduodant mišką. Taip pat už malonų bendravimą, bei papildomai sugaištą laiką. Pardavimo kaina buvo stipriai didesnė nei nustatyta pradinė. Labai rekomenduoju psinaudoti miško aukciono paslaugomis.
Ieškojau informacijos apie tokius aukcionus. Graži reklama, straipsniai apie saugumą, o čia atsakymas sau kodėl įmonės darbuotojų atlyginimas 5k, o paslaugos įkainuotos nemokamai https://eteismai.lt/byla/245521899534238/e2-6794-804/2019
Tai tikrai šauni ir profesionali komanda. Pats esu baigęs miškų fakultetą, tačiau tikrai būčiau turėjęs sugaišti daug laiko pardavinėdamas mišką. Ponia Laima tai padarė labai profesionaliai ir šauniai. Malonus benravimas, kliento poreikių gerbimas, aiškiai pateikiama informacija. Šauni darbuotoja ir žmogus matyt geras. Dar kartą AČIŪ ir sėkmės Jums Laima.
Profesionalus, dalykiškas ir malonus bendravimas. Siekiama rasti abipusiai naudinga pasiūlymą nespaudžiant kliento būtinai parduoti už jam netinkamą kainą. Nuoširdus Ačiū darbuotojai Laimai už profesionalų darbą, puikiai suorganizuotą sandorį, gerą pasiūlytą kainą ir už betarpiką, žmogišką bendravimą. Visiems rekomenduoju šią darbuotoją.
Mišką paveldėjome iš mamos. Neturėdami patirties, mes trys pagyvenę paveldėtojai, ilgai svarstę sutarėme parduoti mišką per miško aukcioną. Likome patenkinti, nes gavome didesnę negu masinio vertinimo nustatytą kainą. Dėkojame pardavimų vadybininkui Vaclovui Sakalauskui už konsultacijas ir suteiktas paslaugas parduodant paveldėtą mišką.
Regina
Čia dirba profesionali komanda. Labai malonus aptarnavimas. Stengiasi viską paaiškinti ir nuoširdžiai padėti. Vien tik teigiami atsiliepimai.
Siūlau naudotis miško aukciono paslaugomis parduodant mišką. Ypač jeigu dirbate savo srityje, nesusijusia su miškininkyste.
Viską organizuoja, paruošia reikalingus dokumentus, informuoja, pateikia notarams.
Dėkui už pagalbą parduodant tėvų mišką !
Dėkoju už pagalbą parduodant mišką. Taip pat už malonų bendravimą, bei papildomai sugaištą laiką. Pardavimo kaina buvo stipriai didesnė nei kreipiantis į kelias atskiras įmones, todėl labai rekomenduoju miško aukciono paslaugomis.

Dzūkijos Mediena
Miško supirkimas visoje Lietuvoje

Adresas: Naujoji g. 138, LT-62175 Alytus.
Veiklos sritys: miškininkystė; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; didmeninė prekyba; konsultacijų paslaugos; malkos, kuras šildymui; mediena, jos gaminiai.
Apvaliosios medienos gamyba. Apvaliosios medienos prekyba. Miško su žeme pirkimas. Miško iškirtimui pirkimas. Miško tvarkymas ( sanitariniai, einamieji kirtimai). PASLAUGOS: Perkame mišką su žeme. Perkame statų mišką, išsikirtimui. Vykdome miško kirtimus (plyni, atvejiniai, retinimo ir sanitariniai). Rengiame...
Girmedis
Miško pirkimas visoje Lietuvoje!

Adresas: Džiugo g. 2A, Buožėnų k., LT-88437 Telšių r.
Veiklos sritys: miškininkystė; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; eksportas; malkos, kuras šildymui; mediena, jos gaminiai.
UAB Girmedis pradėjo veiklą nuo 2007 metų ir atlieka šias paslaugas: miško pirkimas visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Plungėje, Kretingoje, Klaipėdoje, Mažeikiuose, Telšiuose, Skuode, Šilalėje, Šilutėje), apvalios medienos prekyba, medienos pervežimo paslaugos miškovežiu , miško su žeme pirkimas, miško...
Miško ranga
Miškininkystė, žaliavinė mediena

Adresas: Žeimių takas 5-55, LT-55125 Jonava.
Veiklos sritys: miškininkystė; malkos, kuras šildymui; mediena, jos gaminiai.
Miškininkystė, žaliavinės medienos pardavimas - pagrindinės “Miško ranga” veiklos. Teikiame miško kirtimo ir medienos ištraukimo paslaugas visoje Lietuvoje. Prekyba žaliavine ir malkine mediena. Perkame mišką su žeme bei mišką išsikirtimui. Kokybiškai atliekame miško sodinimo ir ugdomuosius darbus. "MIŠKO RANGA"...
Enila
Adresas: Žalioji g. 42, Platelių k., LT-90421 Plungės r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; konsultacijų paslaugos; logistikos paslaugos; malkos, kuras šildymui; mediena, jos gaminiai; miškininkystė.
UAB “Enila” savo veiklą miškininkystės srityje sėkmingai vysto jau ne vienerius metus. Nuo pat bendrijos įsteigimo pradžios perkame miškus ir siūlomeb geriausią kainą rinkoje už mišką, medieną ir biokuro žaliavą. Mūsų veikloje itin svarbu gerų santykių su klientais vystymas ir palaikymas, todėl pasirinkę mus...
PGM technika
Sunkiosios technikos padangos, ratlankiai

Adresas: Draugystės g. 19, LT-51230 Kaunas.
Veiklos sritys: padangos, ratlankiai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; mažmeninė prekyba; miškininkystė; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; žemės ūkio technika.
„PGM technika“ – siūlo viską, ko reikia sunkiųjų žemės ūkio mašinų ratams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba žemės ūkio technikos, sunkvežimių, industrinėmis, spec. paskirties, lengvųjų automobilių padangomis, pagrindinė įmonės veikla. Mūsų prekių asortimente ratlankiai traktoriams, kombainams, purkštuvams...

A. Veryga po apklausos: daug dalykų reikėjo nuspręsti prisiimant riziką
A. Veryga po apklausos: daug dalykų reikėjo nuspręsti prisiimant riziką 08-07 21:53
Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sako, kad per pandemijos piką daug sprendimų reikėjo priimti prisiimant galimą riziką ir juos lėmė tuo metu turima informacija.
G. Orwello "Gyvulių ūkį" į skaitomiausių sąrašą kilstelėjo Seimo pirmininkas
G. Orwello "Gyvulių ūkį" į skaitomiausių sąrašą kilstelėjo Seimo pirmininkas 08-07 20:28
Asociacija LATGA tradiciškai vasariškai paskelbė 2019-aisiais Lietuvos bibliotekose populiariausių autorių ir knygų dešimtukus. Tai, kad tarp populiariausių užsienio literatūros autorių knygų...
JAV paskelbė sankcijų Honkongo lyderiams už autonomijos pažeidimus
JAV paskelbė sankcijų Honkongo lyderiams už autonomijos pažeidimus 08-07 20:26
JAV penktadienį paskelbė sankcijų Honkongo lyderei Carrie Lam ir dar 10 aukšto rango pareigūnų, smarkiai didindamos spaudimą Kinijai dėl naujų suvaržymų pusiau autonominiame mieste.

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Adobe Systems 464,11 +3,25%
eBay 55,08 -2,79%