Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Miško aukcionas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Miško aukcionas

Atsiliepimai apie Miško aukcionas, UAB

Jūsų miškas vertas daugiau nei manote!
Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Miško aukcionas, UAB

Didelis dėkui Simonai! Darbas atliktas profesionaliai parduodant mišką - teikiama informacija laiku, bei suteikta pagalba dokumentų paruošimui.
Bendravome su p.Laima, likome labai patenkinti operatyvumu, kantrybe, paslaugumu, gavome dar puikesniu rezultatu nei tikejomes, paliekame tik geriausias rekomendacijas!!!.
Pasiryžusi dalyvauti aukcione, nepasigailėjau! Tai vienas iš geriausių mano pasirinkimų! Kaina kurią gauvau aukciona buvo dvigubai didenė, nei ką kiti siūlė pirkėjai! Rekomenduoju rinktis miškų aukcioną!!!
Dėkingas Vaclovui Sakalauskui už dalykišką ir atvirą bendravimą bei vertingą informaciją. Sėkmės reikalingame darbo bare - tiek asmeniškai Vaclovui, tiek visam kolektyvui.
Miško aukcionas organizuojamas profesionaliai ir patikimai.Teko aukciono klausimais bendrauti su konsultante Laima Urbaitiene. Esu dėkingas jai už profesionalius patarimus ir objektyvų miškų pardavimo-pirkimo nušvietimą einamuoju laikotarpiu ir aukciono užbaigimo iki galutinio rezultato.
Vaclovas savo srities profesonalas! Rekomenduoju
Dėkoju Vaclovui Sakalauskui už išsamią ir dalykišką konsultaciją bei malonų bendravimą. Sėkmės darbuose.
Dėkoju Vitalijui už pagalbą ir rūpestį parduodant mišką. Visas pardavimo procesas vyko sklandžiai. Sėkmės darbuose!
Dėkoju Vitalijui Petuchovui už pagalbą parduodant mišką. Taip pat už malonų bendravimą, bei papildomai sugaištą laiką. Pardavimo kaina buvo stipriai didesnė nei nustatyta pradinė. Labai rekomenduoju psinaudoti miško aukciono paslaugomis.
Ieškojau informacijos apie tokius aukcionus. Graži reklama, straipsniai apie saugumą, o čia atsakymas sau kodėl įmonės darbuotojų atlyginimas 5k, o paslaugos įkainuotos nemokamai https://eteismai.lt/byla/245521899534238/e2-6794-804/2019
Tai tikrai šauni ir profesionali komanda. Pats esu baigęs miškų fakultetą, tačiau tikrai būčiau turėjęs sugaišti daug laiko pardavinėdamas mišką. Ponia Laima tai padarė labai profesionaliai ir šauniai. Malonus benravimas, kliento poreikių gerbimas, aiškiai pateikiama informacija. Šauni darbuotoja ir žmogus matyt geras. Dar kartą AČIŪ ir sėkmės Jums Laima.
Profesionalus, dalykiškas ir malonus bendravimas. Siekiama rasti abipusiai naudinga pasiūlymą nespaudžiant kliento būtinai parduoti už jam netinkamą kainą. Nuoširdus Ačiū darbuotojai Laimai už profesionalų darbą, puikiai suorganizuotą sandorį, gerą pasiūlytą kainą ir už betarpiką, žmogišką bendravimą. Visiems rekomenduoju šią darbuotoją.
Mišką paveldėjome iš mamos. Neturėdami patirties, mes trys pagyvenę paveldėtojai, ilgai svarstę sutarėme parduoti mišką per miško aukcioną. Likome patenkinti, nes gavome didesnę negu masinio vertinimo nustatytą kainą. Dėkojame pardavimų vadybininkui Vaclovui Sakalauskui už konsultacijas ir suteiktas paslaugas parduodant paveldėtą mišką.
Regina
Čia dirba profesionali komanda. Labai malonus aptarnavimas. Stengiasi viską paaiškinti ir nuoširdžiai padėti. Vien tik teigiami atsiliepimai.
Siūlau naudotis miško aukciono paslaugomis parduodant mišką. Ypač jeigu dirbate savo srityje, nesusijusia su miškininkyste.
Viską organizuoja, paruošia reikalingus dokumentus, informuoja, pateikia notarams.
Dėkui už pagalbą parduodant tėvų mišką !
Dėkoju už pagalbą parduodant mišką. Taip pat už malonų bendravimą, bei papildomai sugaištą laiką. Pardavimo kaina buvo stipriai didesnė nei kreipiantis į kelias atskiras įmones, todėl labai rekomenduoju miško aukciono paslaugomis.

Dzūkijos Mediena
Miško supirkimas visoje Lietuvoje

Adresas: Naujoji g. 3, LT-62119 Alytus.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; didmeninė prekyba; konsultacijų paslaugos; malkos, kuras šildymui; mediena, jos gaminiai; miškininkystė.
Apvaliosios medienos gamyba. Apvaliosios medienos prekyba. Miško su žeme pirkimas. Miško iškirtimui pirkimas. Miško tvarkymas ( sanitariniai, einamieji kirtimai). PASLAUGOS: Perkame mišką su žeme. Perkame statų mišką, išsikirtimui. Vykdome miško kirtimus (plyni, atvejiniai, retinimo ir sanitariniai). Rengiame...
Girmedis
Miško pirkimas visoje Lietuvoje!

Adresas: Džiugo g. 2A, Buožėnai, LT-88437 Telšių r.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; eksportas; malkos, kuras šildymui; mediena, jos gaminiai; miškininkystė.
UAB Girmedis pradėjo veiklą nuo 2007 metų ir atlieka šias paslaugas: miško pirkimas visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Plungėje, Kretingoje, Klaipėdoje, Mažeikiuose, Telšiuose, Skuode, Šilalėje, Šilutėje), apvalios medienos prekyba, medienos pervežimo paslaugos miškovežiu , miško su žeme pirkimas, miško...
Miško ranga
Miškininkystė

Adresas: Žeimių takas 5-62, LT-55125 Jonava.
Veiklos sritys: malkos, kuras šildymui; mediena, jos gaminiai; miškininkystė.
Miškininkystė, žaliavinės medienos pardavimas - pagrindinės “Miško ranga” veiklos. Teikiame miško kirtimo ir medienos ištraukimo paslaugas visoje Lietuvoje. Prekyba žaliavine ir malkine mediena. Perkame mišką su žeme bei mišką išsikirtimui. Kokybiškai atliekame miško sodinimo ir ugdomuosius darbus. "MIŠKO RANGA"...
Enila
Adresas: Žalioji g. 42, Platelių k., LT-90421 Plungės r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; konsultacijų paslaugos; logistikos paslaugos; malkos, kuras šildymui; mediena, jos gaminiai; miškininkystė.
UAB “Enila” savo veiklą miškininkystės srityje sėkmingai vysto jau ne vienerius metus. Nuo pat bendrijos įsteigimo pradžios perkame miškus ir siūlomeb geriausią kainą rinkoje už mišką, medieną ir biokuro žaliavą. Mūsų veikloje itin svarbu gerų santykių su klientais vystymas ir palaikymas, todėl pasirinkę mus...
PGM technika
Sunkiosios technikos padangos, ratlankiai

Adresas: Plento g. 6, Užliedžiai, LT-54305 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; mažmeninė prekyba; miškininkystė; padangos, ratlankiai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; žemės ūkio technika.
„PGM technika“ – siūlo viską, ko reikia sunkiųjų žemės ūkio mašinų ratams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba žemės ūkio technikos, sunkvežimių, industrinėmis, spec. paskirties, lengvųjų automobilių padangomis, pagrindinė įmonės veikla. Mūsų prekių asortimente ratlankiai traktoriams, kombainams, purkštuvams...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
Biurų darbuotojus sportuoti skatinantis "OnePass" pritraukė 160.000 Eur investiciją 11-21 12:50
Viena narystė – visi sporto klubai. Tokią idėją siekiantis įgyvendinti startuolis "OnePass" (UAB "Sporto planas") pritraukė akceleravimo fondo "70 Ventures" 160.000 Eur dydžio investiciją. Lėšas...
Rinkimų kartelei ieškoma aukso vidurio
Rinkimų kartelei ieškoma aukso vidurio 11-21 12:29
Seimo dauguma žada nuleisti šiuo metu 5% siekiančią parlamento rinkimų kartelę. Greičiausiai bus pasirinkta 4% riba, nes valdantiesiems nepavyko surinkti balsų, kad būtų pritarta 3% barjero...

Ar pritartumėte mažinti patekimo į Seimą kartelę iki 3%?

AT&T 37,18 -2,16%

Dyzelis 1,94 0,00%