VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Miško aukcionas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Miško aukcionas

Atsiliepimai apie Miško aukcionas, UAB

Jūsų miškas vertas daugiau nei manote!
Big Green Egg Big Green Egg
Parašyk savo nuomonę apie Miško aukcionas, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Nuoširdžiausias ir didžiausias AČIŪ Vitalijui Petuchov už nuoširdumą, operatyvumą, skaidrumą, gautą tikrai pačią didžiausią kainą, parduodant mišką, nuo pirmo
skambučio iki paskutinio, prisiimant visus rūpesčius.Nesitikėjome gauti tokią sumą.
Norintiems parduoti rekomenduoju tik šį UAB Miško aukcioną.
Linkiu Jums sėkmės!
Irena Baranauskienė
2021-09-09 11:07:38 IP 2e7r426e
Atsakyti
Nuoširdus ačiū Elzbietai Volk už profesionalumą, nuoširdų bendravimą sudarant pirkimo- pardavimo sutartį. Dėkoju už malonų aptarnavimą. Linkiu kuo daugiau tokių sandorių. Kuo didžiausios sėkmės gyvenime ir darbe. Pagarbiai Irena Baranauskienė
Atsakyti
Kaip pardavėja neabejotinai rekomenduoju šią įmonę, nes: 1. Operatyvu, 2. Siūloma didžiausia kaina rinkoje, 3. Skaidru. O malonus ir betarpiškas bendravimas palieka tik pačius geriausius potyrius. Džiaugiuosi pasiryžusi mišką parduoti būtent šios įmonės pagalba - patys parduodami būtume ženkliai pralošę. Labai malonu buvo bendrauti su Laima Urbaitiene. Tai be galo maloni ir dėmesinga moteris.
Atsakyti
Didelis ir nuoširdus ačių aukciono darbuotojai Elžbetai Volk už profesionalumą, kantrybę, patarimus ir už pagalbą parduodant mišką.Tikrai buvo malonu bendrauti su p.Ežbeta. Linkiu jai ir Aukcionui ir toliau gyvuoti ir teikti pagalbą Lietuvos žmonėms.
Atsakyti
Remomenduoju! Bendradarbiauti teko su miško pardavimo specialiste Elžbeta Volk. Puikūs atsiliepimai, operatyvus darbas, puiki komunikacija ir noras padėti viso aukciono metu. Atsakė į visus kylančius klausimus nuo aukciono paskelbimo iki galutinio sandorio įvykdimo pas notara.
Atsakyti
Dėkojame UAB, , miško aukcionas" ir darbuotojai Elzbetai Volk už profesionalumą, atidumą ir pagalbą parduodant mišką. Sėkmės Jums!
Atsakyti
Noriu padekoti "Miško aukcionas" darbuotojai Elzbetai uz tarpininkavimą parduodant miską, kuri puikiai viską paaiskina nuo a iki z.
Dar kartą dekui uz malonų bendravimą ir profesionalumą. Patarciau naudotis UAB "Miško aukcionas" paslaugomis.
Atsakyti
Noriu padėkoti Elzbetai už puikų darbą viskas buvo super nuo pirmo skambučio iki atsisveikinimo užbaigus sandorį. AČIŪ
Atsakyti
Nuo dokumentų padavimo iki sandorio pas notarą vadybininkė Laima už "rankutės nuveda". Aukcionas vyksta skaidriai, kaina - realiai maksimali.
Gedas Šmulkštys
2021-05-05 15:48:46 IP 28mdtp1i
Atsakyti
Dėkoju p. Laimai Urbaitienei už tarpinikavimą parduodant mišką, už sąžiningą ir profesionalų darbą. Esu patenkintas sandoriu ir rezultatu. Parduodant mišką rekomenduoju naudotis UAB "Miško aukcionas".
Atsakyti
Nuostabi patirtis! Labai rekomenduoju, ypač tokiems "žaliems" kaip aš :) nieko nenutuokiau nei apie vertę, nei apie eigą, nei apie rezultatą. Nuostabi Elžbeta man padėjo nuo pirmo skambučio. Ir visa eiga ėjo labai sklandžiai ir aiškiai nuo pirmos sekundės iki užbaigto sandorio ir papildyta sąskaita. Esu labiau nei patenkinta, labai dėkinga kantriai ir nuostabiai Elžbetai ir įmonei, kurių visuma išsprendžia labai daug problemų, klausimų ir sutaupo jūsų nervus ir laiką. Ačiū labai! Alina
Teresa Rimkienė
2021-03-05 18:06:27 IP 2juab7g7
Atsakyti
Nuoširdžiai dėkoju miško pardavimo specialistei p. Laimai Urbaitienei už puikiai suorganizuotą sandorį, malonų bendravimą, rūpestį, pagalbą iškilus nenumatytoms aplinkybėms Jūs raminote, palaikėte kontaktą, teikėte pagalbą viso proceso metu.
Miškas parduotas, rezultatas puikus! Linkiu Jums p. Laima begalinės sėkmės, 10 balų!
Pagarbiai, Teresa
Atsakyti
Noriu padėkoti p. Laimai Urbaitienei už tarpininkavimą parduodant mišką, už sąžiningą ir profesionalų darbą.Esu patenkinta sandoriu ir rezultatu. Parduodant mišką rekomenduoju naudotisUAB, , Miško aukcionas".
Atsakyti
Vien tik geriausi atsiliepimai. Pardavėme miškus už geriausią kainą. Dėkojame p. Laimai U. už bendradarbiavimą, kantrybę ir pagalbą! Likome patenkinti sandoriu ir rezultatu. Buvo malonu, linkime sėkmingų sandorių!
Atsakyti
Visas miško pardavimo procesas vyko greitai, aiškiai ir sklandžiai. Pardavimo kaina aukcione pakilo daugiau nei tikėjausi. Rekomenduoju pasinaudoti šios įmonės paslaugomis, jei teks pardavinėti mišką.
Atsakyti
Laima Urbaitienė dirbo labai profesionaliai, padėjo derinti komunikaciją tarp miško savininkų, ruošti reikiamus dokumentus bei suderino susitikimą su notaru, tad su jos pagalba miško pardavimas praėjo greitai ir "neskausmingai", o gauta kaina pranoko lūkesčius.
Atsakyti
Šaunuoliai, šaunuoliai ir dar kartą šaunuoliai. Dirba operatyviai ir nepriekaištingai, jokių nesklandumų. Ačiū Jums už suteiktą paslaugą ir super gerą miško pardavimo kainą. Sėkmės Jums darbuose.
Atsakyti
Puikiai dirba aukcionas, nesitikėjau gauti tokią gerą kainą už mišką. Didelis ačiū p. Laimai, kad padėjo tvarkant dokumentus ir tarpininkavo su notaru. Sėkmės visam šauniam kolektyvui.
Atsakyti
Noriu padėkoti UAB Miško aukcionas, kad padėjo tikrai labai sėkmingai parduoti miško sklypą, rezultatai ženkliai viršijo lūkesčius. Taip pat noriu padėkoti Laimai Urbaitienei už profesionalų darbą organizuojant visas pardavimo procedūras, nuolatinę pagalbą tvarkant formalumus ir nuoširdų bendravimą.
Alvyra Geležauskienė
2020-09-20 08:47:49 IP 28menm2g
Atsakyti
Didelis DĖKUI p. Elžbietai Volk už puikiai suorganizuotą miško pardavimo sandorį, už nuoširdų ir betarpišką bendravimą, profesionalumą rūpestį nuo sandorio pradžios iki pabaigos.Net jam (sandoriui) pasibaigus dar sulaukėme skambučio, teiravosi - ar viskas pavyko :)
Sėkmės Jums, Ežbieta!
Atsakyti
Profesionalus, dalykiškas ir malonus bendravimas. Siekiama rasti abipusiai naudinga pasiūlymą. Nuoširdus Ačiū p. Elžbietai Volk už profesionalų darbą, puikiai suorganizuotą sandorį, gerą pasiūlytą kainą ir už žmogišką bendravimą. Visiems rekomenduoju šią darbuotoją. Sėkmės komandai!
Atsakyti
Didelis dėkui Simonai Karalienei už proceso organizavimą, palaikymą ir konsultavimą!
Už mišką gavau tokią kainą, kurios tikrai nesitikėjau. Įdomu buvo stebėti statymus, kai pirkėjai ne derisi dėl kainos, o "mušasi" ją keldami... :)
Tik geriausios rekomendacijos!!!
Atsakyti
Dėkoju p.Laimutei Urbaitienei už pagalbą parduodant mišką. Informacija, kaip vyksta pardavimo procesas buvo suteikta labai aiškiai, suprantamai ir nuoširdžiai, o ir vėliaujau įįvykus sandoriui p.Laimutė tarpnininkavo dokumentų pateikimui notarui. Labai patenkintas Jūsų darbu. Ačiū.
Pagarbiai, Danielius
Atsakyti
Esu labai dėkinga p. Elžbietai Volk., už puikiai suorganizuotą sandorį, gerą pasiūlytą kainą ir už betarpišką, žmogišką bendravimą. Visiems rekomenduoju šią darbuotoją.
Atsakyti
Esu labai dėkingas Laimutei Urbaitienei už bendradarbiavimą parduodant mišką. Viskas organizuojama paprastai, sklandžiai ir profesionaliai. Labai patenkintas Jūsų darbu. Ačiū, sėkmės Jums.
Atsakyti
Ačiū Simonai Karalienei už puikų bendradarbiavimą parduodant mišką.
Atsakyti
Nuoširdžiai noriu padėkoti miško pardavimo specialistei LAIMAI UBARTIENEI už sąžiningą ir profesionalų darbą. Laima dėmesinga, atsakinga, lengvai komunikuojanti, tiesiog super specialistė.
Rekomenduoju :) ir ateityje butinai bendradarbiausim :) Ačiū
Atsakyti
Esu labai dekinga Laimutei Urbaitienei uz sekmingai parduota miska aukcijono deka gavau zymiai didesne pinigu suma misko supirkejai apziureje miska pasiule zenkliai mazesne kaina.Labai malonus bendravimas ir visapusiska pagalba parduodant miska ir niekas nekainavo dar karta aciu Jums
Atsakyti
Ačiū p. Laimai už malonų bendravimą bei tarpininkavimą parduodant mišką. Sekmės Jums!
Atsakyti
Noriu padekoti p.Laimai Urbaitienei uz malonu ir dalykiska bendravima rengiant misko aukciona. Manau kad jos deka mums pavyko gauti norima kaina ir likome labai patenkinti. Rekomenduociau ja visiems. Linkiu jai ir toliau sekmingai darbuotis musu visu gerovei. Dekoju nuosirdziai. I
Atsakyti
Likome labai patenkinti, kad naudojomes miško aukcionu. Viskas vyko operatyviai, sklandžiai. Aptarnavimas malonus. Ačiū Simonai.
Atsakyti
Ačiū "Miško aukcionas", asmeniškai poniai Laimai Urbaitienei už profesionalų darbą.Sėkmės ir sveikatos tokiems žmonėms.
REKOMENDUOJU.
Atsakyti
Didelis dėkui "Miško aukcionui", konkrečiai, p. Elžbietai, už profesionalumą vykdant pardavimo sandorį. Norisi palinkėti šiai šauniai komandai visokeriopos sėkmės.
Atsakyti
Savo srities profesionalai. 10 balų dešimtbalėje.
Monika-Ona Čeberekienė
2020-04-06 18:30:23 IP 2g5vhmf8
Atsakyti
Nuoširdžiai noriu padėkoti miško pardavimo specialistei ELŽBIETAI VOLK už sąžiningą ir profesionalų darbą. Elžbieta Volk labai dėmesinga, atsakinga, lengvai komunikuojanti, profesionali bei patikima. Suprantamai ir aiškiai išdėstė pardavimo strategiją. Labai džiugu, kad Jūsų komanda turi tokią atsidavusią darbuotoją. Didelį DĖKUI taria Monika -Ona Čeberekienė ir Elvyra Akromienė.
Kėdainiai
Atsakyti
Labai dėkui Laimai, tikrai profesionalus darbas, rezultatai viršijo lūkesčius
Atsakyti
Dėkui Elžbetai už organizuotą sandorį, malonus bendravimas, profesionalus patarimai, rūpinimasis klientu iki sandorio pabaigos.Sėkmės Jums.
Atsakyti
Dėkingas Elžbietai Volk už profesionalumą ir informatyvumą. Mišką pardavėme už gerą kainą ir labai patogiu būdu.
Rezultatas pranoko lūkesčius, palyginus ką buvo pasiūlę kiti pirkėjai. Ir toliau galvoju bendradarbiauti su Miško aukcionu.
Sėkmės!
Atsakyti
Bendraujama profesionaliai, operatyviai ir visada atsižvelgiama į kliento pageidavimus. Ačiū Laimai.
Atsakyti
Ačiū labai Elžbetai Volk už puikiai suorganizuotą sandorį. Likome labai patenkinti, gavome didesne sumą nei tikėjomes. Labai malonus aptarnavimas. REKOMENDUOJU!
Atsakyti
Didelis aciu Misko Aukcijonui ypac Elzbietai Volk.Gavome geriausia kaina ir viskas praejo sklandziai.REKOMENDUOJU.
Atsakyti
Nuosirdus, ačiū Laimai Urbaitienei ir visam Jusu kolektyvui uz miško pardavimą. Miela Laima, Jus atlikote darba saziningai, , nuo pirmos bendravimo minutes jautesi pasitikejimas Jumis..Jusu rupestis, ir idetas darbas, mums nekele jokiu abejoniu del galutinio rezultato.Miskas parduotas.Didziulis ACIU Jums ponia Laima. Aleksas.
Atsakyti
Elžbeta Volk kai keisite darbo sritį paskambinkite man
Atsakyti
Padarėme rimtą sandorį, viskas sklandžiai. Dėkoju p. Vaclovui už atkaklumą, operatyvumą ir gerą rezultatą. Sėkmės
Atsakyti
Dêkui Miško aukcionui už užtikrintą miško pardavimą. Ypatingi komplimentai Simonai - puiki vadyba ir pagalba viso proceso metu, suteikė visą reikalingą informaciją!
Atsakyti
Labai rekomenduoju. Lengva bendrauti su Elžbieta, ji atsakė į visus klausimus, viską patys suderino. Mišką pardaviau už geriausią kainą ir patogiausių būdu. Labai patenkinta sandoriu. Esant reikalui būtinai vėl kreipčiausi į miško aukcionai.
Rasa Kairiukstiene
2019-12-23 11:09:55 IP 5jqsfp16
Atsakyti
Dėkojame Laimutei už operatyvumą, malonų bendravimą sklandų sandorio sudarymo procesą. Puikiai atitiko mūsų visus lūkesčius. Jaukių Kalėdų ir sėkmingų Naujųjų Metų.
Atsakyti
Visų pirma, tai ačiū Laimai Urbaitienei už profesionalumą, tokie darbuotojai yra vertybė. O miško aukcioną rekomenduosiu bet kuriam norinčiam parduoti savo mišką. Jokių nesamonių, viskas konkretu, aišku, operatyvu. Beabejo to nebūtų be savo sritį išmanančių darbuotojų. Dar kartą ačiū Laimai :)
Kęstutis Kakanis
2019-12-19 08:16:59 IP 2e8olh39
Atsakyti
Tikrai, prieš pateikiant dokumentus aukcionui, buvo daug abejonių ir nepasitikėjimo. Tokie mes lietuviai. Bet rezultatai ir bendravimo lygis viską išsklaidė. Ypač nustebino surengto aukciono paprastumas ir tai, kad vyksta iš tiesų nemokamai, skaidriai, be paslėptų priemokų, visą informaciją gavau greitai ir aiškiai. Esu dėkingas Laimai Urbaitienei ir visam aukciono kolektyvui. Gražių ir šiltų Jums Šv. Kalėdų, puikių Naujųjų Metų.
Atsakyti
Džiaugiuosi, kad pasirinkau aukcioną parduodant mišką. Sandoris puikus. Dėkoju aukciono atstovei Laimai U. už profesionalią pagalbą. Tikrai verta rinktis miškų aukcioną! Viskas paprasta ir rezultatai puikūs.

Taip pat rekomenduojame

Enila
Adresas: Smiltynės g. 15, LT-93100 Klaipėda.
Veiklos sritys: miškininkystė; didmeninė prekyba; konsultacijų paslaugos; logistikos paslaugos; malkos, kuras šildymui; mediena, jos gaminiai.
UAB “Enila” savo veiklą miškininkystės srityje sėkmingai vysto jau ne vienerius metus. Nuo pat bendrijos įsteigimo pradžios perkame miškus ir siūlomeb geriausią kainą rinkoje už mišką, medieną ir biokuro žaliavą. Mūsų veikloje itin svarbu gerų santykių su klientais vystymas ir palaikymas, todėl pasirinkę mus...
Eurton
Miško pirkimas, kirtimas, priežiūra visoje Lietuvoje

Adresas: Liepų g. 6, Ringaudai, LT-53335 Kauno r.
Veiklos sritys: miškininkystė; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; didmeninė prekyba; konsultacijų paslaugos; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; transporto paslaugos.
UAB "Eurton" –miškininkystės įmonė, užsiimanti miško žemės, apvaliosios medienos, įvairių medžių rūšių rąstų, popiermedžio, tarinių rąstelių bei malkų pirkimu ir pardavimu visoje Lietuvoje. Miškų supirkimas ir miškų pardavimas visoje Lietuvoje. Medienos supirkimas ir medienos pardavimas. Miškų pirkimas priežiūra...
Dzūkijos Mediena
Miško supirkimas visoje Lietuvoje

Adresas: Naujoji g. 29, LT-62175 Alytus.
Veiklos sritys: miškininkystė; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; didmeninė prekyba; konsultacijų paslaugos; malkos, kuras šildymui; mediena, jos gaminiai.
Apvaliosios medienos gamyba. Apvaliosios medienos prekyba. Miško su žeme pirkimas. Miško iškirtimui pirkimas. Miško tvarkymas (sanitariniai, einamieji kirtimai). PASLAUGOS: Perkame mišką su žeme. Perkame statų mišką, išsikirtimui. Vykdome miško kirtimus (plyni, atvejiniai, retinimo ir sanitariniai). Rengiame...
Girmedis
Miško pirkimas visoje Lietuvoje!

Adresas: Džiugo g. 2A, Buožėnų k., LT-88437 Telšių r.
Veiklos sritys: miškininkystė; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; eksportas; malkos, kuras šildymui; mediena, jos gaminiai.
UAB Girmedis pradėjo veiklą nuo 2007 metų ir atlieka šias paslaugas: miško pirkimas visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Plungėje, Kretingoje, Klaipėdoje, Mažeikiuose, Telšiuose, Skuode, Šilalėje, Šilutėje), apvalios medienos prekyba, medienos pervežimo paslaugos miškovežiu , miško su žeme pirkimas, miško...
Miško ranga
Miškininkystė, žaliavinė mediena

Adresas: Žeimių takas 5-62, LT-55125 Jonava.
Veiklos sritys: miškininkystė; malkos, kuras šildymui; mediena, jos gaminiai.
Miškininkystė, žaliavinės medienos pardavimas - pagrindinės “Miško ranga” veiklos. Teikiame miško kirtimo ir medienos ištraukimo paslaugas visoje Lietuvoje. Prekyba žaliavine ir malkine mediena. Perkame mišką su žeme bei mišką išsikirtimui. Kokybiškai atliekame miško sodinimo ir ugdomuosius darbus. "MIŠKO RANGA"...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

"Aston Martin" žymi naują galios erą ir Gudvudo greičio festivalyje pristato galingiausius savo kūrinius
"Aston Martin" žymi naują galios erą ir Gudvudo greičio festivalyje pristato galingiausius savo kūrinius 06-23 15:05
• Garsiosiose Gudvudo "hill climb" lenktynėse "Aston Martin" pristatys ribotos ir galutinės serijos "V12 Vantage" modelį. • Viešai bus pristatytas greičiausias ir galingiausias prabangus pasaulio...
APVA primena apie Lietuvos renovacijos žemėlapį
APVA primena apie Lietuvos renovacijos žemėlapį 06-23 11:00
Interaktyvus Lietuvos renovacijos žemėlapis – puikus įrankis šalies gyventojams, besidomintiems daugiabučių atnaujinimu. Šioje platformoje galima rasti aktualiausią informaciją apie baigtus ar...
Naujasis "Flying Spur S" – sportinio stiliaus premjera "Goodwood Festival of Speed" renginyje
Naujasis "Flying Spur S" – sportinio stiliaus premjera "Goodwood Festival of Speed" renginyje 06-22 10:43
"Bentley" užbaigia savo naują į vairuotoją orientuotą S seriją, pristatydama naująjį "Flying Spur S", pasižyminti aštresne dinamika, įspūdinga išvaizda ir dramatišku variklio tonu, taip pabrėžiant...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Akcijų kainos

Macy's 20,96 +9,91%
Wells Fargo 40,76 +7,55%
FedEx 243,24 +6,62%
AIG 52,77 +6,39%
Facebook 196,64 +0,51%
Humana 456,81 +0,48%
Xerox 15,79 +0,32%
Walmart 123,72 +0,08%

Žaliavų kainos pasaulyje

Benzinas 3,19 +0,31%
Dujos (JAV) 6,53 +33,81%
Anglis 196,95 +16,09%
Nafta 104,27 -5,77%
Varis 10161,38 -0,68%
Jautiena 6,13 -1,92%
Vištiena 3,67 +9,88%
Ryžiai 431,00 +2,13%