Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Misija - verslas, MB

Meevly.com | Kokybiški internetiniai sprendimai

Kokybė, kuri atsiperka!
Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie Misija - verslas, MB

Rekomenduoju! Įsiklausė ir išgirdo mūsų norus, davė nuostabių minčių ir patarimų. Visus darbus atliko greitai ir profesionaliai. Labai malonus bendravimas su klientais! (projektas elektroninė parduotuvė www.joymakers.lt)
Tikrai rekomenduoju!!
Greita, efektyvu, kokybiška ir profesionalu
Mindaugas išsprendė visas mūsų problemas
Padėjo pasiekti norimu rezultatu
Norime nuo viso PeerBerry kolektyvo padėkoti Mindaugui už visus atliktus darbus, pagalbą ieškant geriausio sprendimo ir jo realizavimą. Mandagus aptarnavimas, aukšta paslaugos kokybė, laiku atlikti sutarti darbai. Labai rekomenduoju naudotis šios įmonės teikiamomis paslaugomis.

SEB pelną padidino 14%
SEB pelną padidino 14% 01-29 09:21
Švedijos bankas SEB Lietuvoje pernai uždirbo 117,7 mln. Eur neaudituoto grynojo pelno – 14% daugiau nei 2018 m., kai jis buvo 103,5 mln. Eur.
"Telia Lietuva" pernai uždirbo beveik 55 mln. Eur pelno
"Telia Lietuva" pernai uždirbo beveik 55 mln. Eur pelno 01-29 08:59
Bendrovės "Telia Lietuva" 2019 metais uždirbtas neaudituotas pelnas sudarė 54,7 mln. Eur ir buvo beveik toks pat kaip prieš metus.
Geidžiamiausių darbdavių mokėtos algų medianos gruodį
Geidžiamiausių darbdavių mokėtos algų medianos gruodį 01-29 08:29
Naujausi "Sodros" duomenys rodo, kokias algų medianas mokėjo geidžiamiausi šalies darbdaviai.

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Pfizer 38,14 -5,03%
3M 165,58 -5,72%