Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Minjoda, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Minjoda

Atsiliepimai apie Minjoda, MB

Parašyk savo nuomonę apie Minjoda, MB

Kilo siokiu tokiu nesusipratimu, bet labai greitai ir operatyviai ispresta buvo.
Likau labai patenkinta :)
Užsisakiau striukę, gavom, kokybė gera, viskas kaip ir gerai, brt per didelė, išsiunčiau atgal.. su supildyta grąžinimo forma, kad per didelė ir norėčiau gražintis pinigus..
Jau savaitę siuntos iš pašto niekas neatsiima, telefonu neatsako, , , kaip dar su jumis susisiekti galima būtu???
Style24.lt 2021-01-04 22:44:56
Labas vakaras,

atsiprašome, kad sukėlėme nepatogumų. Šventiniu periodu kai kurių užsakymų įvykdymas užtruko kiek ilgiau nei norėtume. Ypač dėl ilgųjų savaitgalių. Ar galėtumėte el. paštu atsiųsti užsakymo numerį? Norėtume pilnai ištirti Jūsų situaciją. Ačiū.

Style24.lt komanda
Tai kad jau buvo siusti 3 skirtingi laiskai (nuo ramaus ik i grasinancio), niekas nieko neatraso ir pinigu negrazina
Justina 2021-01-04 20:07:26
Tragiska imone, geriau nepirkti, vyras dare uzsakyma, megztukas ir striuke, po savaites emailu pranesa jog megztuko tokio dydzio neturi, liepia rinktis kita preke arba grazinti pinigus. Vyras atrase jog grazintu pinigus uz ta megztuka...

Style24.lt komanda
Užsisakiau maike lygiai pries savaite, parodyta kad pinigai gauti bet nei siuntos nr negavau nei nieko daugiau, rašiau i el pasta jokio atsakymo, suprantu kad sventes ir pns. Esu pirkes jau is ten 2 kart viska laiku gaudavau bet dabar tai keistai truputi. Uzsakymo nr : 68372
Sveiki užsisakiau pora mėgstiniu iš kart ne pasiskaičiau apie įmonę tai negavau jokio patvirtinimo galvojau pinigai į orą bet atsiunčia laišką kad prekės tokios nebeturi galima rinktis iš kitų... Nū galvojau jau virš visko išsirinkom kitas sakom pristatomas 2/5 dienos. Gauni vėl laišką kad jūsų prekę užsakyta iš tiekėjų. Prašau neapsigauti su tokia įmonė.. Jei galima juos taip vadint.
Labas vakaras,

apgailestaujame, kad įvyko klaida. Dėl didelio užsakymų kiekio tiek prieš Kalėdas, tiek pandemijos metu įvyksta žmogiškų klaidų. Dar kartą norime atsiprašyti už patirtus nesklandumus.

Taip pat, labai nemalonu, kad kaltinate mus nebūtais dalykais tokiais kaip netikrų teigiamų atsiliepimų rašymas. Rekvizitai.lt fiksuoja komentarus rašančių asmenų IP adresus, el. pašto adresus ir telefono numerius todėl visa informacija yra skaidri ir patikima.

Agata 2020-11-26 18:37:30
Perskaičiau atsileipimus, bet vistiek užsisakiau. Prekes gavau, tiko ir patiko ! Kokybė gera ! Į laiškus atsakinėjo greitai ir aiškiai. Man labai patiko, užsakynėsiu dar.
Laba diena, Agata,

labai dėkojame už atsiliepimą. Lauksime sugrįžtant!

David 2020-10-01 08:23:48
Susigundžiau žemomis kainomis ir užsisakiau vyriška džemperi, sumokėjau, atėjo patvirtinimas kad sėkmingai apmokėta. Ir kažkaip pagalvojau paskaityti atsiliepimus, ir tiesiog galvoju, nu va pinigai padovanoti, bet užvakar atejo i gmaila kad jau atiduota omnivai siunta, ir vakar gavau ta ka ir užsisakiau ir didys toks. Tik kad biški mažintas, bet juk didi rašo koki užsisakiau, tai rasiu kam padovanoti. Tai bijojau ir laukiau kas bus ar ateis siunta, bet likau PATENKINTAS, Ačiū!

džiaugiamės, kad likote patenkintas. Kviečiame apsipirkti ir vėl.

Gražios dienos!

Style24.lt komanda
Padarai apmoki uzsakyma negauni jokiu patvirtinimu, pastu atsakymo nesulauki, nieko... Pristatymo terminas buvo 2-5 d.d, jau 7 darbo diena nei prekiu nei paaiskinimo Nerimta firma teks kreiptis pagalbos i vartotoju teises ir tt
Užsisakai prekes sumoki pinigus, tik tada sužinai kad nėra tos prekes.Čia dar nieko baisaus nebutu abart laiko gaišimo, bet kas įdomiausia tas prekes gali toliau užsisakinėti niekas nepašalina iš tinklapio.Ka žinau idomiai čia.
Prekė keliavo 5darbo dienų, viskas gerai :)
Pakliuvau ant internetinių parduotuvių....
Iš šios ir dar vienos laukiu prekių, kurios turėjo būti gimtadienio dovana, deja net karantino metu iš Lenkijos atkeliavo per 2 dienas...
O čia Lietuvoje reikia laukti dvi savaites? Baisu... kur mes gyvename, Kinijoje?
Laura 2020-05-04 22:59:21
Prekę užsisakiau prieš savaitę laiko, tačiau jokiu žiniu! Parašiau į el.pašta norėdama sužinoti, kada ji bus išsiūsta, tačiau taip pat jokio atsakymo negavau, paprašiau gražinti pinigus, taip pat jokio atsakymo negavau. Prašau gražinti man pinigus, nes kitaip bus kreiptasi į atitinkamas institucijas!
Laura, galite pasiskambinti jiems +370 620 50221.
Pristatymas velavo net 20 d. Kai parašiau, kad prekės nebesiųstų ir grąžintų pinigus, jie sugalvojo tada išsiųsti prekę. Norit grąžinti prekę, taip pat sudėtinga, nes neatrašo ir nebedrauja su klientu. Atrašo tik tada, kai patys nori.
Oksana Zaromskiene
2020-04-23 10:35:34 IP 1pq4afid
Sveiki, gavom iš jūsų prekes, prekes geros, tik nepataikė su dydžiu. DAbar norime jas grąžinti. Užsakymo NR54369, mano vyro vardu.. Išsiuntėme prekės omniva paštomatu balandžio 14d, matau, kad jūs jau gavote siunta i pastomata ir gavote SMS 17d, 20d taip pat pakartojo jums SMS tel 868912542. Tačiau niekas siuntos neatsiima. Telefonai išjungti, mesengeriu neatsakot. Nesuprantu kaip įmonė taip dirbdama ko siekia.
Gytis 2020-04-22 19:03:48
Siuntos numeris 55486, ir prekės užsakytos buvo sekmadienį. Iki šiol negavau jokio patvirtinimo apie prekę, kad ji paruošta siųsti ir pnš. Į el pašto laiškus ne atrašė, Facebook taip ne atrašė, į telefono skambučius taip neatsako. 3 dienos kai prekės nėra patvirtintos iš siuntimui. Kiek reikės dar laukti? Nes kadangi kiti apsisuka greitai, o jūs tempiant guma. Atsiliepimai irgi ne kokie. Tikiuosi bus kuo greičiau patvirtinta, nes pinigai sumokėti, o prekės nėra.

užsakymo statusų pranešimai siunčiami tik atvejais, kai jis pasikeičia. Kaip matome, laiškas su užsakymo gavimo ir apmokėjimo patvirtinimu buvo pristatytas ir perskaitytas.

Šiuo Jūsų atveju, praėjo 3 darbo dienos iš nurodytų 3-5 darbo dienų pristatymo termino.
Taip pat, norėtume pabrėžti, kad šiuo karantino periodu, pirkimo metu pateikiame papildomą pranešimą, jog prekių pristatymas gali papildomai prailgėti 1-4 darbo dienomis. Tai nurodome dar prieš užbaigiant ir apmokant užsakymą taip norint, kad klientai galėtų nuspręsti ar toks pristatymo terminas jiems tinka.

Siuntą gausite kaip įmanoma greičiau. Atsiprašome už sukeltus nepatogumus. Dėkojame už supratingumą.

Justinas 2020-04-22 21:22:53
Paskubėjau ir nepaskaitęs čia komentarų užsisakiau iš jų tris striukes. Tikėjausi blogiausio.... Jas gavau šiandieną t.į po 7 DARBO dienų. Kokybė gera, niekas neištepta, pašalinių kvapų nėra. Įpakavimas geras. Jokių defektų.
Minusai būtų tokie, kad tikrai galėtų suteikti daugiau informacijos apie užsakymą. Užsakius prekes iškart gavau patvirtinimą, kad užsakymas priimtas, tačiau tolimesnių eigos veiksmų (užsakymas patvirtintas, prekės paruoštos) negavau.
Mini minusai, su prekėmis negavau jokios sąskaitos faktūros, vienintelis įrodymas, kad aš iš jų pirkau (gražinimo atveju dėl broko ar netinkamo dydžio) būtų el.laiškas iš jų, kad užsakymas priimtas ir bankinis pavedimas.
Pristatymas nėra greitas kaip jie teigia savo puslapyje. Užsakant rodo, kad pristatymas truks 3-5 darbo dienas, mano atveju užtruko 5 darbo dienas kol prekės buvo IŠSIŲSTOS.
Tačiau visa tai yra menkniekiai, esu patenkintas prekėmis.
Paskaičius kitų žmonių atsiliepimus nežinau ar galiu patarti pirkti iš jų... Tačiau, aš su jais problemų neturėjau ir planuoju pirkti dar.

dėkojame už Jūsų komentarą. Atsižvelgsime į tai gerinant paslaugų kokybę.

Džiaugiamės, kad prekės tiko ir patiko. Tikimės, dar sulauksime Jūsų mūsų el. parduotuvėje.

Style24.lt komanda
ID741 man nėra pristatyta, informacija laiku neteikiama, tikliau ji iš vis neteikiama. Prisijungusi prie paskyros matau, kad užsakymo busena - Apmokėta. Taigi siunta net neišsiųsta. Be to siuntinis turėtų būti siunčiamas per LPExpress, o ne per Omniva. Prašau susisiekite su manimi arba grąžinkite pinigus, kitu atveju kreipsiuos į tam tikras institucijas.
Tačiau visa tai yra menkniekiai, esu patenkintas prekėmis.

Už informaciją kuri yra reikalinga norint atidaryti terminalo skyriaus dureles yra atsakinga pati Omniva. Jums visą informaciją pateikėme laiku. Kaip matome, dėl didelės Omniva apkrovos siunta šiek tiek vėlavo iš jų pusės. Tačiau sekimo numeris rodo, kad ji jau pristatyta.

Dėkojame, kad pirkote.

Style24.lt komanda
Niekaip negaliu susisiekti su šia įmonę, užsakymas ID741 atliktas 2020-04-05. Atrašė tik į pirmą laišką, į kitus nebeatrašo, telefonai išjungti. Nors jie sako, kad "į el. laiškus atsakome greičiau nei per kelias valandas", tačiau su manimi jie jau visiskai nebebendrauja.
Laba diena, gavau sendien preke bet ji išteptą tai kaip čia taip yra!?

labai atsiprašome, tačiau dėl didelių užsakymų ir kurjerių apkrovų viskas šiek tiek vėluoja. Prekes tikrai gausite kaip įmanoma greičiau.

Atsiprašome už sukeltus nepatogumus ir dėkojame už supratingumą.

Style24.lt komanda
Laba diena užsakiau vyrišką striukę vasatio 27 d.pinigai nuskaityti, o striukės nėra ir prisiskambinti neimanoma telefonas išjungtas.Daug siunčiuosi, bet pirmą kartą taip neaišku nei ką daryti.
armis 2020-01-16 00:10:13
gavau prekes šiandieną, pasimatavau ir visos mažos kažkodėl, visada pirkdavau savo xl išmatavimo ir nekildavo problemų, paskambinau rastu numeriu internete, man kažkodėl pasakė kad nemato mano užsakymo, nors turiu susikūręs paskyrą ir ten viskas matosi kokias prekes užsakinėjau ir gavau.Tai toks klausimas, kaip tada spresti problemą?
pasukite man, šitu adresu man neleidžia išsiūsti informacijos
armis 2020-01-16 00:10:13

persiųskite savo užsakymo informaciją, kurią turėjote gauti atlikus užsakymą į savo elektroninio pašto dėžutę, adresu - info@style24.lt.

Style24.lt komanda
Preke uzsakiau gruodzio 13d bet nesulaukiu jokio patvirtinimo kodo o pinigai nuskaityti nesuprantu nieko susisiekti neiimanoma
Prekę užsakiau 2019-11-24, prekės iki šiol negavau, sekime jau savaitę statusas nėra pasikeitęs. Susisiekus el.paštu nurodė aiškintis pačiam, mano supratimu ne klientas turėtų rupintis jog prekė būtų pristatyta, ar prekė buna tiesiog įmetama ir jau tada bus kaip bus. Paskutinė mano pirkta prekė šioje parduotuvėje.
Nesuprantu as ju jau pora kartu rasiau i elpasta jokiu ziniu telefonas ju isjungtas kazkas tai nepatinka man cia su jais.
Laba diena, Vytautai,

Matome, kad užsakymą pateikėte liepos 10 dieną. Prekes pristatome per 3-5 d.d. Savaitgaliai nėra skaičiuojami kaip darbo dienos. Šiuo atveju matome, kad eina 3 darbo diena.
Į užklausas mūsų konsultantai įprastai atsako per 1 darbo dieną.
Klientams visuomet pristatome prekes arba grąžiname pinigus, jeigu užsakymo laiku atlikti negalime.
Dėkojame už Jūsų pastabas ir komentarą. Būtinai į juos atsižvelgsime gerinant paslaugų kokybę.

Laba diena, Vytautai,

kaip matau, problema buvo išspręsta. Ačiū už Jūsų komentarą. Pasistengsime pagreitinti atsakymų į klientų pateiktas užklausas, laiką.

Style24.lt komanda
Tai kaip supratau nenorit gražiuoju susisiekt?! Parašėt atsakymą po mano pirmu pranešimu, kad "atsiprašot, atsakot į klausimus per 1 d.d ir t.t", bet kažkodėl tai ištrynėt. Nesugebėjot nieko atsakyti net per 2 d.d! Ar taip bandot tempti laiką, kol baigsis galiojimas prekė keitimui, grąžinimui pagal Jūsų taisykles? Man paprasčiausiai reikia, kad patvirtintumėt prekės keitimą ir kokiu būdu Jums atsiųsti. Jei rytoj neatsakysit iki 12:00 val. kreipsiuos į atitinkamas institucijas.
Gegužės 2 d. gavau užsakymą (dvi striukės) į paštomatą "Omniva" Užsakymą pasiėmiau gegužės 3 d. Grįžęs namo pasimatavau abi striukes, viena kaip tik, kita per maža. Iškart kreipiausi dėl vienos striukės pakeitimo, per visą dieną niekas taip ir neatsakė. Parašiau dar šeštadienį, bandžiau prisiskambint, bet kaip žirniais į sieną! Jokio atsakymo vis dar nėra. Iki šiol, jokių problemų neturėjau, ypač su pristatymu, jei ir truputį vėluoja, gali ir pakentėt, tai juk ne maistas, o viso labo drabužis. Bet su susisiekimu darykit žmonės ką nors, baisu!
Užsakiau parduotuvėje dvi striukes. Gavau patvirtinimą el. paštu, kad užsakymas priimtas ir vykdomas. Prekių pristatymo laikas 3-5 d.d. Po trijų dienų jokio pranešimo apie siuntos suruošimą, išsiuntimą ar planuojamą pristatymą nėra, kaip įprasta. Perskaitau atsiliepimus internete ir pradedu abejoti savo sprendimu apsipirkti būtent čia. Telefonu neskambinau, supratau, kad nepavyks. Parašiau el. laišką su užklausa apie užsakymą. Mano nuostabai, buvo atsakyta po keleto valandų. Patikslino, kad vienos prekės neturėjo, laukė pristatymo (nieko nuotabaus - pigu.lt lygiai taip pat elgiasi). Išsiųs po dviejų dienų. Taip ir buvo - išsiuntė, gavau siuntos sekimo kodą, siunta po 2 dienų pas mane. Tikrai man ne tragedija, kad vietoj 5 pristatymo dienų gavosi 8. Viena iš striukių pasirodė per maža, užklausiau dėl keitimo ir nusiteikiau ilgai ceremonijai. Betgi vėl buvo atsakyta po kelių valadų, atsiuntė prekės grąžinimo formą ir visą reikalingą informaciją. Jokių problemų. Čia apie klientų aptarnavimą. Jei kalbėt apie prekes, tai bent mano atveju jų gamintojas PRC, bet kokybė tikrai gera - niekas neatplyšę, sesusiūta kreivai, neatspurę. Likau patenkintas ir prekėmis, ir parduotuvės darbuotojais. Kontrolinis pirkimas pavyko, užsisakiau dar. Manau - ne paskutinį kartą. Sėkmės visiems!
Kovo 25d. atlikau užsakymą. Padarius pavedimą kaip ir priklauso į el. paštą gavau pinigų perlaidos informaciją. Toliau praėjus keletai dienų jokio pranešimo apie siuntą ir jos planuojamą pristatymą į paštomatą. Nurodytu telefonu susisiekti nešmanoma. Parašius laišką gavau atsakymą, kad siunta bus išsiųsta per artimiausias kelias dienas. Aišku, taip neįvyko. Parašius antrą laišką, jau gavau siuntinio sekimo kodą bei infiormaciją, kad galėsiu atsiimti poros dienų begyję. Deja, siunta net neišsiųsta, o sekimo kodas yra tiesiog užregistruotas be tolimesnių veiksmų. Viskas ko norėtųsi, tai bent kad sugebėtų aiškiai patikslinti informacija dėl siuntos bei galbūt iškilusias problemas.
Style24.lt, elgiatės negarbingai bei nevykdot įsipareigojimų.
Ilona 2019-03-27 13:58:05
pas mane ta pati situacija, uzsakiau moteriska striuke 2019.03.18d-prekes pristatymas buvo nurodytas 3-5d.d., 03.21.atsiunte kad yra sukurtas siuntos lipdukas per lpexpress, Siuntos vis dar nera, rasau elp.parduotuvei el.uzklausa-neatsako, skambinu-telefonas isjungtas.

atsiprašome už sukeltus nepatogumus. Dėl įvykusio nesusipratimo su kurjeriais, dingo keletas mūsų siuntų. Situaciją sprendžiame ir tikimės, kad tai bus atlikta kaip įmanoma greičiau.
Laura 2019-03-22 21:45:11
Uzsakiau vyriskus dzinsus, parasyta, preke galima atsiimt parduotuveje, atvykstu darbo reikalais, esu ne vietine, is vakaro gavau zinute, kad pasiimt preke, arvykau, uzdaryta.Skambinu, tel.isjungtas.Parasau laiska, atraso po dienos, atvykite (sutarem diena) lauksime jusu.Atvykstu sutarta diena, Uzdaryta.Skambinu, tel.isjungtas.Pasirodo, maano preke paliko kaimynams, kad man perduotu, nors manes neispejo.Pinigus praso vel sumoketi, nors pinigai buvo pries savaite pravesti, o patys isvyko i kelione.DAUGIAU NIEKADA NEUZSAKINESIU NIEKO IS TOKIU NEPATIKIMU SALTINIU.VISISKAI NEVERTINAMI KLIENTAI.
Laba diena, Laura,

atsiprašome dėl netinkamai susiklosčiusios situacijos. Matome, kad užsakymą atsiemėte ir užsakymas yra sėkmingai įvykdytas.

Style24.lt komanda
Ziauriaiesu pikta, negaunu prekes! Uzsakiau 19 kovo, siandien jau 26!!!! Jokio laisko, jokio atsakymo i skambucius!!!!! a*******i kazkokie!!!! Dar palaukiu iki savaites galo, jei preke nebus pristatyta, keliausiu i policija, kad padarytu kazkoki tyrima, nes matau, kad cia daug tokiu atsiliepimu!!!!!
Inga 2019-02-05 09:08:20
Man labai gaila, kad aš nepaskaičiau atsiliepimų prieš pirkdama. Nurodytas prekės pristatymo terminas 2-4 darbo dienas, šiandien 5. Jokių žinių, jokio atsakymo i laišką, telefonu neatsiliepia. Labai prasta jūsų komunikacija, jeigu žinių per šiandien negaunu, ryt keliauju į atitinkamas institucijas. Nesugebate dirbti, nedirbkite.
Laba diena, Inga,

atsiprašome, kad Jūsų pirkimo patirtis nepatenkino lūkesčių. Prekės jau greit Jus pasieks. Kadangi užtrukome papildomas dvi dienas, kitam apsipirkimui suteiksime nuolaidą. Informaciją siunčiame Jums el. paštu.

Dėl komunikacijos, norėtume priminti, kad atsakymai el. paštu pateikiami per 1 darbo dieną, kaip ir Jūsų atveju.

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą ir pastabas. Stengsimės pagerinti klientų aptarnavimo kokybę, ypač trumpinant el. laiškų atsakymo laiką.

Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS, JACK WOLFSKIN

Adresas: Ozo g. 18, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
UAB „Greater Outdoors“ valdo specializuotas parduotuves „Hiatus“ ir „Hiatus Go“, kuriose prekiaujama pasaulyje gerai žinomų ir pripažintų prekės ženklų „Columbia“, „Didriksons“, „Jack Wolfskin", „Picture“, „Zo-on“, SIGG ir kt. aktyviam laisvalaikiui skirtais drabužiais, avalyne ir aksesuarais vyrams, moterims ir...

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Feel Group
TOP SECRET

Adresas: Baltupio g. 14, LT-08304 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Feel.lt – apsipirkimo erdvė, kurioje susivienija kokybė, gera kaina ir pasirinkimo laisvė. Siekiame, kad mūsų internetinėje parduotuvėje visuomet rastumėte tai, ko ieškote, ir džiaugtumėtės maloniais pirkiniais. Feel.lt internetinėje parduotuvėje rasite visame pasaulyje gerai žinomų ir populiarių prekės ženklų...

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.
GIFTIKA
VERSLO DOVANŲ GIDAS

Adresas: Pramonės g. 15, LT-78137 Šiauliai.
Veiklos sritys: dovanos; apranga, drabužiai; keramikos gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Kalėdinių verslo dovanų katalogų ir teiraukitės giftika@giftika.lt Atnaujintas verslo dovanų asortimentas www.giftika.com

LVK pateikė mokestinius pasiūlymus – nuo PVM lengvatos turizmui iki "Sodros" lubų 01-21 11:44
Lietuvos verslo konfederacija ketvirtadienį pateikė šūsnį mokestinių pasiūlymų Finansų ministerijai rengiantis mokesčių sistemos analizei ir peržiūrai.
Po Kinijos institucijų įsikišimo "Ant Group" vertė gali susitraukti
Po Kinijos institucijų įsikišimo "Ant Group" vertė gali susitraukti 01-21 11:36
Pernai istorinį IPO turėjusi surengti Kinijos finansinių technologijų gigantė dabar gali būti verta tik maždaug 700 mlrd. CNY (108 mlrd. USD), jei Kinijos institucijos pritaikys "fintech"...
STT analizė: kompensacijos už patalpų nuomą atitekdavo ir giminių įmonėms
STT analizė: kompensacijos už patalpų nuomą atitekdavo ir giminių įmonėms 01-21 11:24
Dalinio nuomos mokesčio kompensavimo priemonės kriterijai nebuvo pakankamai aiškūs, todėl dalis COVID-19 padarinių šalinimui skirtų lėšų galėjo būti panaudota neefektyviai – atiteko per fizinius...

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Google 1886,90 +5,36%
Microsoft 224,34 +3,65%