Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Minjoda, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Minjoda

Atsiliepimai apie Minjoda, MB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Minjoda, MB

Užsakiau parduotuvėje dvi striukes. Gavau patvirtinimą el. paštu, kad užsakymas priimtas ir vykdomas. Prekių pristatymo laikas 3-5 d.d. Po trijų dienų jokio pranešimo apie siuntos suruošimą, išsiuntimą ar planuojamą pristatymą nėra, kaip įprasta. Perskaitau atsiliepimus internete ir pradedu abejoti savo sprendimu apsipirkti būtent čia. Telefonu neskambinau, supratau, kad nepavyks. Parašiau el. laišką su užklausa apie užsakymą. Mano nuostabai, buvo atsakyta po keleto valandų. Patikslino, kad vienos prekės neturėjo, laukė pristatymo (nieko nuotabaus - pigu.lt lygiai taip pat elgiasi). Išsiųs po dviejų dienų. Taip ir buvo - išsiuntė, gavau siuntos sekimo kodą, siunta po 2 dienų pas mane. Tikrai man ne tragedija, kad vietoj 5 pristatymo dienų gavosi 8. Viena iš striukių pasirodė per maža, užklausiau dėl keitimo ir nusiteikiau ilgai ceremonijai. Betgi vėl buvo atsakyta po kelių valadų, atsiuntė prekės grąžinimo formą ir visą reikalingą informaciją. Jokių problemų. Čia apie klientų aptarnavimą. Jei kalbėt apie prekes, tai bent mano atveju jų gamintojas PRC, bet kokybė tikrai gera - niekas neatplyšę, sesusiūta kreivai, neatspurę. Likau patenkintas ir prekėmis, ir parduotuvės darbuotojais. Kontrolinis pirkimas pavyko, užsisakiau dar. Manau - ne paskutinį kartą. Sėkmės visiems!
Kovo 25d. atlikau užsakymą. Padarius pavedimą kaip ir priklauso į el. paštą gavau pinigų perlaidos informaciją. Toliau praėjus keletai dienų jokio pranešimo apie siuntą ir jos planuojamą pristatymą į paštomatą. Nurodytu telefonu susisiekti nešmanoma. Parašius laišką gavau atsakymą, kad siunta bus išsiųsta per artimiausias kelias dienas. Aišku, taip neįvyko. Parašius antrą laišką, jau gavau siuntinio sekimo kodą bei infiormaciją, kad galėsiu atsiimti poros dienų begyję. Deja, siunta net neišsiųsta, o sekimo kodas yra tiesiog užregistruotas be tolimesnių veiksmų. Viskas ko norėtųsi, tai bent kad sugebėtų aiškiai patikslinti informacija dėl siuntos bei galbūt iškilusias problemas.
Style24.lt, elgiatės negarbingai bei nevykdot įsipareigojimų.
Ilona 2019-03-27 13:58:05
pas mane ta pati situacija, uzsakiau moteriska striuke 2019.03.18d-prekes pristatymas buvo nurodytas 3-5d.d., 03.21.atsiunte kad yra sukurtas siuntos lipdukas per lpexpress, Siuntos vis dar nera, rasau elp.parduotuvei el.uzklausa-neatsako, skambinu-telefonas isjungtas.

atsiprašome už sukeltus nepatogumus. Dėl įvykusio nesusipratimo su kurjeriais, dingo keletas mūsų siuntų. Situaciją sprendžiame ir tikimės, kad tai bus atlikta kaip įmanoma greičiau.
Laura 2019-03-22 21:45:11
Uzsakiau vyriskus dzinsus, parasyta, preke galima atsiimt parduotuveje, atvykstu darbo reikalais, esu ne vietine, is vakaro gavau zinute, kad pasiimt preke, arvykau, uzdaryta.Skambinu, tel.isjungtas.Parasau laiska, atraso po dienos, atvykite (sutarem diena) lauksime jusu.Atvykstu sutarta diena, Uzdaryta.Skambinu, tel.isjungtas.Pasirodo, maano preke paliko kaimynams, kad man perduotu, nors manes neispejo.Pinigus praso vel sumoketi, nors pinigai buvo pries savaite pravesti, o patys isvyko i kelione.DAUGIAU NIEKADA NEUZSAKINESIU NIEKO IS TOKIU NEPATIKIMU SALTINIU.VISISKAI NEVERTINAMI KLIENTAI.
Laba diena, Laura,

atsiprašome dėl netinkamai susiklosčiusios situacijos. Matome, kad užsakymą atsiemėte ir užsakymas yra sėkmingai įvykdytas.

Style24.lt komanda
Ziauriaiesu pikta, negaunu prekes! Uzsakiau 19 kovo, siandien jau 26!!!! Jokio laisko, jokio atsakymo i skambucius!!!!! a*******i kazkokie!!!! Dar palaukiu iki savaites galo, jei preke nebus pristatyta, keliausiu i policija, kad padarytu kazkoki tyrima, nes matau, kad cia daug tokiu atsiliepimu!!!!!
Inga 2019-02-05 09:08:20
Man labai gaila, kad aš nepaskaičiau atsiliepimų prieš pirkdama. Nurodytas prekės pristatymo terminas 2-4 darbo dienas, šiandien 5. Jokių žinių, jokio atsakymo i laišką, telefonu neatsiliepia. Labai prasta jūsų komunikacija, jeigu žinių per šiandien negaunu, ryt keliauju į atitinkamas institucijas. Nesugebate dirbti, nedirbkite.
Laba diena, Inga,

atsiprašome, kad Jūsų pirkimo patirtis nepatenkino lūkesčių. Prekės jau greit Jus pasieks. Kadangi užtrukome papildomas dvi dienas, kitam apsipirkimui suteiksime nuolaidą. Informaciją siunčiame Jums el. paštu.

Dėl komunikacijos, norėtume priminti, kad atsakymai el. paštu pateikiami per 1 darbo dieną, kaip ir Jūsų atveju.

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą ir pastabas. Stengsimės pagerinti klientų aptarnavimo kokybę, ypač trumpinant el. laiškų atsakymo laiką.

Style24.lt 2019-01-25 13:51:30
Laba diena, Arūnai,

įprastinis prekių pristatymo terminas yra 3 - 4 d.d. Po užsakymo pateikimo pristatome automatinį laišką, kuriame yra visa pagrindinė užsakymo informacija. Kitų laišku iki tol kol užsakymas yra apdorojamas, nesiunčiame. Laiškus siunčiame tik esant reikalui ir kai siunta yra išsiunčiama. Nemėgstame šlamšto ("spam") todėl laikomės minimalios elektroninių laiškų siuntimo politikos, tam kad klientas gautų tik esminę informaciją.
El. paštu įprastai atsakome per kelias valandas, tačiau priklausomai nuo el. laiško gavimo laiko, tai gali persikelti į kitą darbo dieną.

Ačiū už Jūsų komentarą. Jų dėka geriname klientų aptarnavimo kokybę.

Style24.lt komanda
Aš jumis esu nepatenkintas klientas esu supykęs labai kad jūsų daro tokias klaidas kur aš turėjau gauti šiandiena siuntinį bet jau buvau sumokėjęs ir paprašė kurjeris kad aš dakarta su mokėčiau tai kaip jūsų tokia įmonė gali dirbti jei su kontaktai išjungti.
Arunas 2019-01-23 11:34:50
Vakar uzsakiau siunta gavau kad užsakymas priimtas daugiau žinučių neatėjo nori informacijos telefonai išjungti o į Gmail neatsako keista čia paliko
Laba diena, Arūnai,

Ačiū už Jūsų komentarą. Jų dėka geriname klientų aptarnavimo kokybę.

Samanta 2019-01-04 22:46:19
Striuke užsakiau seniausiai, nors parašyta jog ateina per 2-8 dienas, Norėjus sužinoti kame reikalas bandžiau prisiskambinti, tačiau nepavyko, telefonu neatsiliepia, išjungtas. Taip pat rašiau ir į instagram, žinutės neperžiūrėjo, neatrašė, nors puslapis aktyvus ir kelia įvairius postus.Didelis žmoniu nepareigingumas.
Laba diena, Samanta,

atsiprašome už patirtus nesklandumus. Šventiniu periodu kai kurie užsakymai vėluoja ne tik dėl mūsų apkrovimo, tačiau ir dėl kurjerių didelio siuntų pristatymo kiekio. Matome, kad siunta buvo pristatyta ir užsakymas įvykdytas. Dar kartą atsiprašome ir kviečiame dar kartą apsipirkti Style24.lt su Jums skirta nuolaida.

Loreta 2018-12-10 15:44:01
Striukę grąžinau lapkričio 23 d. Pinigus žadėjo grąžinti per 7-10 darbo dienų. Pinigų nesulaukiu, telefonu neatsiliepia, dar porą dienų palauksiu, jei negrąžins, kreipsiuos į vartotojų teises. Neapsigaukit užsisakinėdami tokiose kontorose.

atsiprašome už patirtus nesklandumus. Kadangi yra Kalėdinis periodas tam tikri procesai šiek tiek vėluoja.

Gražių švenčių!
Birute Andrikoniene 2018-10-18 13:36:44
Laba diena.Telefonu susisiekti nepavyksta.Rugsejo 29 is Anyksciu pasto buvo issiusta grazinama preke-maikute uzs nr22234493 ir pageidavau grazinti pinigus bet iki siol nesulaukiu.Prasyciau atsakyti.

problema kaip matome jau senokai yra išspresta. Atsiprašome už kilusius nesklandumus.
Jeigu turite daugiau klausimų, visuomet kreipkitės. Taip pat, dėkojame už Jūsų komentarą. Visuomet atkreipiame dėmesį į klientų pastabas ir geriname paslaugų kokybę.

Birute Andrikoniene
2018-10-18 13:36:44 IP 78.61.149.63
Vytas 2018-10-03 18:57:48
Padarius prekes uzsakyma kuria internete teige turintys buvo pranesta kad uzsakymas vykdomas. Veliau jokiu ziniu nebuvo. Praejus kelioms dienoms buvo paklausta kas vyksta su uzsakymu, kada galima tiketis prekes, buvo pranesta kad preke bus issiusta siandien. Palaukus dar diena jokiu ziniu nebuvo kad preke issiusta, buvo parasyta grazinti pinigus. Nelinkiu susidurti ar gaisti laiko.
Sveiki Vytai,

pinigų grąžinimas buvo atliktas spalio 3 dieną. Dėl skirtingų banko valandų darbo laiko, tikėtina, kad pinigų grąžinimą gavote kitą darbo dieną. Kadangi prekės nespėjome pristatyti per 4 darbo dienas, kaip nurodyta prekės užsakymo puslapyje, pinigų grąžinimą atlikome kaip įmanoma greičiau, t.y. per 2 darbo dienas.
Atsiprašome, kad nepateisinome Jūsų lūkesčių. Visuomet atsižvelgiame į klientų pastabas ir geriname aptarnavimo kokybę, bei prekių pristatymo laiką.

Dėkojame Jums už komentarą.
J.J 2018-08-22 14:46:07
Prie prekių nurodyti pristatymo terminai neatitinka realybės. Požiūris į klientą: nepatinka gali nepirkti. NEREKOMENDUOJU.

labai gaila, kad Jūsų patirtis apsiperkant mūsų el. parduotuvėje neatitiko lūkesčių. Kas dieną stengiamės gerinti paslaugų kokybę, bei klientų aptarnavimą. Jeigu kada suteiksite mums antrą šansą, tikimės apsipirkimas bus sklandus ir greitas.

Jeigu turite daugiau pastabų ar patarimų, visuomet maloniai juos priimsime el. paštu - info@style24.lt

Mantas 2018-03-09 16:08:24
Niekam nepatarčiau pirkt, apgaudinėja rašo per 2-4darbo dienas laukiu 4 dienas nieko nesulaukiu..
Laba diena Mantai,

susisiekite su mumis nurodytu telefonu arba info@style24.lt ir išsiaiškinsime kodėl Jūsų prekė vėluoja. Taip pat, norėtume patikslinti, kad kai kurių prekių pristatymas užtrunka ilgiau nei 2-4 dienas. Tikslus pristatymo terminas yra nurodytas kiekviename prekės puslapyje. Galbūt užsakėte prekę, -es, kurių pristatymo terminas yra ilgesnis. Savo klientų nepgaudinėjame ir visuomet stengiamės gerinti paslaugų kokybę, bei greitinti prekių pristatymo laiką.

Style24.lt komanda
Pirkau kelias prekes savo vyrui, viena is ju netiko, pakeite be jokiu issisukinejimu uz keitimo pristatyma nereikejo moketi, labai maloniai buvau nustebus. Rekomenduoju kitiems!
Sioje svetaineje buvo viskas gerai, pirkau viska.Taciau uzsakiau sportini kostiuma, kurio jie parduotuveje neturejo.Tada pasirode viskas, pinigai nera grazintu o prekes taip pat negavau.Konsultantai jau 1, 5 savaites grazineja pinigus.....tik zada.Labai gaila, kad taip nutinka, svetaine praradineja pasitikejima klijantais.Krepsiuosi i Valstybine vartotoju apsauga.Sitaip negalima apgaudineti.
Galvojau, kad tik man iškilo problemų bendraujant su šia įmone, bet paskaičius komentarus supratau, kad ne aš tokia vienintelė. Prisiskambinti nurodytais kontaktais į įmonę praktiškai neįmanoma. Džiaugiuosi, bet tiek, kad teikėsi bendrauti bent elektroniniu paštu. Prekę gavau labai prastos kokybės, etikėtės nuimtos, užrašytos ranka ir įdėtos tiesiog į maišelį užklijuotą lipnia juostele. Konsultantė neturėjo argumentuotų teiginių kodėl prekė neatitinka naujos prekinės išvaizdos. Patyriau nuostuolį dėl prekių siuntinėjimo pirmyn atgal. Užsisakant prekes patariu įvertinti, kad įmonei dar toli gražu iki tol kol galės vadintis sklandžiai dirbančia internetine parduotuve.
Vilma 2017-11-08 08:30:26
Labas rytas,
Taip pat susidūriau pirmą kartą su tokia "nerimta" el. parduotuve. Užsisakėme striukę, kurios pasirodo ši parduotuvė neturi. Nors buvo suderinta kad yra prekyboje ir dydis yra koks reikalingas. Pinigai pravesti, bet prekės neturi, pasiaiškinimas, kad nesuvaikščiojo jų bazėje duomenys. Juokinga. Kokia bazė jiems nesuvaikščioja. Pinigų laukiu jau 1, 5 savaitės ir vis ta pati melodija pinigus pravesime šiandien, bet nesulaukiame. Todėl ir yra šiai parduotuvei tiek daug neigiamų atsiliepimų iš klientų, nes esame apgaudinėjami. Kreipsiuosi į valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą.
Labas vakaras, Vilma,

duomenų bazė yra tokia sistema, kurioje kaupiami duomenys apie prekes esančias mūsų sandelyje, parduotuvėje ir pas tiekėjus. Deja, kartais nutinka taip, kad dėl vėluojančių duomenų ar kitų sistemos klaidų kartais įvyksta tokio tipo klaidos. Atsiprašome už šį nesusipratimą. Pinigai buvo grąžinti.

Labas rytas,
Austėja 2017-11-02 21:11:38
Užsisakiau prekę kurios negaunu ilgą laiką, iš Lenkijos parvežt tikrai netrunka 2 savaičių. Dar prie to ir neatsako į žinutes. Daugiau nepirksiu ir kitiem nerekomenduoju. Tikiuosi, kad išvis gausiu prekę arba pinigus
Laba diena, Austėja,

labai atsiprašome dėl susidariusios situacijos. Jūsų prekės jau yra pakeliuj. Tačiau, jeigu apsispręsite, kad nebenorite prekių, grąžinsime pinigus.

tomas 2017-10-14 14:47:35
Labai geras aptarnavimas ! preke atsiunte nemokamai ir lb greitai.Dydis buvo per mazas, pakeite i kita dydi.Rekomenduoju visiems pirkti is cia.
Sveiki Tomai,

dėkojame už atsiliepimą. Visuomet džiaugiamės sulaukę gerų žodžių iš pirkėjų ir esame labai laimingi, kad pateisinome Jūsų lūkesčius!
Ona 2017-10-13 11:15:52
Laba diena, uzsisakiau preke, bet jos negaunu, telefonas Jusu neatsako, elektroniniu pastu jokio atsakymo.Kaip dar galima susisiekti su Jumis.Pirmakart susiduriau su tokia elektronine parduotuve.
Laba diena, Ona,

atsiprašome, kad nepavyko pateisinti Jūsų lūkesčių, bet visuomet stengiamės tobulėti.
Kartais el. paštu atsakymai užtrunka iki poros dienų dėl didelio jų kiekio. Taip pat susiekti galite Facebook.
Marius 2017-09-25 11:14:27
Uzsisakiau preke kurios negavau ir neina susisiekti su parduotuve
Sveiki Mariau,

labai atsiprašome už nesklandumus. Parašykite mums į info@style24.lt arba Facebook žinute. Ačiū.
Uzsisakiau preke kurios negavau ir neina susisiekti su parduotuve
Jonas 2017-06-22 18:08:24
Pirkau kojines šioje parduotuvėje, užsisakiau 39/42 dydį, tačiau atsiuntė visas 43/46 dydžio. Neapsižiūrėjo... Grąžinimo nedariau, nes visgi tinka ir šios. Pristatymas buvo laiku.
Laba diena, Jonai,

atsiprašome už nesusipratimą, bet džiaugiamės, kad kojinės visgi tiko. Gero nešiojimo!
alvydas 2017-04-11 11:30:34
Gavau pirkini pasirodo suplyses

atsiprašome už nesklandumus. Tokiu atveju pakeičiame prekę gera.
Gražios dienos.

Gavau pirkini pasirodo suplyses

dėkoju už Jūsų žinutę, tačiau tokiais duomenimis kuriuos Jūs pateikėte, jokių užsakymų nėra. Kaip matome šioje sistemoje Jūsų IP yra naudojamas skirtingais vardais, todėl įtariame, kad nepagrįstai šmeižiate mus. Būtų puiku jeigu patikslintumėte savo užsakymą tikraisiais duomenimis mūsų svetainėje ir viską išspręsime.

Style24.lt administracija
Neleido grąžinti striukės. Net neatsakė į žinutes. Daugiau čia niekada nepirksiu.
Siunta buvo pristatyta laiku ir be problemų pakeista viena iš prekių, kai paaiškėjo, kad jos dydis man netinka (buvo pakonsultuota ir patartas geriausias grąžinimo būdas).Likau patenkintas.Dėkui.
Verslyninkai :) 2016-04-06 12:35:40
Prekių neturi, susidėję tik nuotraukas iš užsienio parduotuvių... Tokie pat veikėjai, kaip pirktukas.lt ar rubaiplius.lt
Laba diena, dėkojame už komentarą.
Deja jis nėra visiškai tikslus. Kadangi turim didelį asortimentą, neįmanoma visų prekių sandėliuoti. Prekių dydžiai, spalvos ir kita keičiasi labai greit taigi turime daryti dažnus asortimento atnaujinimus ir papildymus. Yra prekių, kurias išsiunčiame iš kart kai tik gauname užsakymą, kitų tenka palaukėti ilgėliau.
Išmėginkite mūsų el. parduotuvę ir pristatymo greičiu bei aptarnavimo kokybe galėsite įsitikinti pats. O ir lyginti mus su kitomis parduotuvėmis yra netikslinga dėl begalės priežasčių.

Dar kartelį dėkojame už Jūsų komentarą. Geros dienos ir šilto pavasario!

Style24.lt administracija

labai atsiprašome už nesusipratimus. Geriname aptarnavimo kokybę ir kviečiame apsipirkti dar kartą. Jeigu duosite savo el. paštą, pritaikysime Jums papildomą nuolaidą.

Dėkojame už atsiliepimą.
Užsisakiau keletą rūbų ir avalynės iš style24.lt, gavus siuntą pastebėjau, jog įdėti batai yra ne tie ir daug pigesni už tuos, kuriuos užsisakiau, man grąžinus batus, style24.lt delsė grąžinti pinigus ir į raginimus nereagavo, tik pagrasinus, jog duomenys bus perduoti valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai puvo pervesti pinigai į mano sąskaitą. Tad rekomenduočiau pasinaudoti kita internetine parduotuve.
Atsiunte kaip ir prizadejo per 3-4darbo dienas. Aciu Labai. Ir drabuziai atrodo lygiai taip pat kaip ir yra nuotraukoje.

Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS, JACK WOLFSKIN

Adresas: Ozo g. 18, OZAS PPC, 1 aukštas, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
„Hiatus“ – „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiai Lietuvoje. Esame pirmoji ir vienintelė specializuota parduotuvė Baltijos šalyse, prekiaujanti išimtinai „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiais, avalyne ir aksesuarais. Šie amerikiečių...

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.
GIFTIKA
VERSLO DOVANŲ GIDAS

Adresas: Pramonės g. 15, LT-78137 Šiauliai.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; dovanos; keramikos gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
VERSLO DOVANOS, REKLAMINĖ TEKSTILĖ IR REPREZENTACINIAI GAMINIAI JŪSŲ VERSLUI. Virš 100 rūšių reklaminių gaminių pozicijų, kurių pristatymas Lietuvoje 24 val. Virš 6000 rūšių reklaminių gaminių pozicijų, kurių pristatymas Pabaltijyje 3-4 d.d. Virš 20.000 rūšių reklaminių gaminių pozicijų, kurias galime pasiūlyti 1-2...
Namų tekstilė
Natūralaus pluošto tekstilės gaminiai

Adresas: Fabriko g. 48, LT-55111 Jonava.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; audiniai, patalynė; didmeninė prekyba; dovanos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos; vaikų prekės.
UAB “Namų tekstilė” pradėjo savo veiklą nuo 2003m. spalio mėn. Pagrindinis mūsų įmonės tikslas – įvairių tekstilės gaminių, kurių pagrindą sudaro natūralus pluoštas (pvz.: natūrali avies vilna, linas ar medvilnė) gamyba. 60 % visų UAB “Namų tekstilė” klientų sudaro viešbučiai, ligoninės, darželiai ir kitos įmonės...

Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų 04-23 18:10
Šiandien vykusiame Trišalės tarybos posėdyje nuspręsta pradėti derybas dėl vairuotojų atlyginimų.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%