Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Milkintynė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Milkintynė

Atsiliepimai apie Milkintynė, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Milkintynė, UAB

Ačiū už puikiai sutvarkytą Jūsų sodybą, kurios aplinka maloniai nustebino atvykus į p. Agnieškos 80-mečio šventę. Puikiai įrengtos salės, maloni aplinka, skanus maistas, nuostabiai dirbantys barmenai. Ačiū už gerą nuotaiką ir gražią šventę. Sėkmės Jums.
Dalia Gerdauskienė
2018-10-15 08:07:01 IP 62.80.253.2
Vakar minėjome a.a.Tetos mirimo mėnesį, ačiū p.Daliai už skanų maistą, gražią stalų serviruotę ir už puikų bendravimą.Sėkmės
Jūsų darbuose ir dar kartą ačiū Jums.
Eglė 2018-05-21 22:37:51
Norime dar kartą padėkoti už puikų laiką sodyboje, kurį praleidome po vestuvių ceremonijos.Puikus aptarnavimas, rūpestis ir dėmesys klientui.Pati sodyba ir aplinka tiesiog pasakiška! Dar ne vieną šventę norėtųsi švęsti būtent čia! :) Patys geriausi linkėjimai nuo mūsų abiejų!
Labai dėkoju Jums, Eglute už gražius žodžius! Linkiu Jums abiems puikių bendro gyvenimo metų ❤. Būkit laimingi!
Vita 2017-09-07 16:05:39
Aplinka graži.Skanų maistą gaminančiai šeimininkei didelis pagyrimas (Y) Prieš pasirašydami sutarti gerai ją išstudijuokite, kad nereikėtų papildomų damokėjimų turėti (kurias šviesas galima įjungti ir kt.) Bent dieną prieš balių apžiūrėkit patalynę, kad po to netektų prieš svečius raudonuoti kaip kad buvo mums (Pasirodo jau yra ir ne pirmas kartas, pasitaikė ir 2016m. kitiems).Ir 2017m.vasara dar kai kas nepasikeitė, nors jau turėjo pasitaisyti iš buvusių nesklandumų : (Yra posakis: Iš klaidų mokomės, bet ne visada taip gaunasi ir pasirodo tos klaidos vis kartojasi.Sėkmės jūsų kolektyvui.
Dėkui, p. Vita, už jūsų atsiliepimą, kurį tik dabar pamačiau :), bet nei karto pas mus svečiai nėra primokėję už jokias šviesas :) Čia turbūt kalbama apie tą atvejį, kai ponia nuomojosi 1 salę, o naudojosi 2 salėmis. Tada buvo pasakyta, kad taip negražu elgtis, nes papildomai primokėti nenorės nei už valymą, nei už elektrą. O apie visas šias sutarties sąlygas su užsakytoja buvo aptarta prieš renginį. Nesuprantu, kodėl jūs turėjot raudonuoti dėl patalynės, nes po kiekvienų svečių ją plauname ir lyginame. Tiesa, tada ir buvo tas 1 kartas, kai lygtai buvo radę plaukelį ant patalynės, nesiginčiju, gal ir liko prikibęs po plovimo. Juk ir namie kartais taip pasitaiko. Klientės dėl to atsiprašėme. Be to, tada svečių vaikai žaidė kambariuose dar prieš einant miegoti, tai patalynė galėjo ir suglamžyta, ir su plaukeliais. Bet kuriuo atveju, esant reikalui, būtume iškart pakeitę patalynę, bet kažkodėl apie tai mane informavo tik išvykdami, kai pasakiau, kad negražiai pasielgė naudodamiesi 2 salėmis. Gal baiminosi, kad nereiktų primokėti. Darbininkės įspėtos, kad atidžiau žiūrėtų, nors to plauko man taip ir neparodė. Nors "klientas visada teisus", norint, kad nebūtų nesusipratimų, reikėtų abiems pusėms būti sąžiningiems ir tolerantiškiems :) Visas problemas galime išspręsti vietoje, ką visada ir darome. Atsitikus bėdai net dėl klientų kaltės, esame keitę patalynę dar tą pačią dieną ir neprašėme papildomai mokėti. Taigi nematau čia jokios problemos, kurios nebūtume galėję išspręsti nedrabstant purvais už akių. Sėkmės Jums!
Ilona 2016-08-16 14:39:28
Esu patenkinta kaimo turizmo sodybos Milkintynė suteiktomis paslaugomis. Džiaugiuosi, kad ši vieta paliko įspūdį ir svečiams, kurie dalyvavo mūsų šventėje. Ačiū Daliai už bendravimą ir bendradarbiavimą, šeimininkėms už skanų maistą, barmenei už aptarnavimą.
Miela dirbti su tokiais maloniais ir kultūringais klientais! Geros Jums kloties!
Agnė 2016-08-15 22:38:58
Esam viskuo patenkinti, šventė praėjo puikiai. Džiaugiamės, kad pasirinkom šią vietą vestuvėms.:))
Agne, linkiu, kad Jūsų gyvenimas būtų toks pat gražus, kokie Jūs buvote savo vestuvių dieną :) Sėkmės ir laimės Jums!
Darius 2016-08-02 12:05:30
Ponia Dalia, kodel pas jus uzsisakius del visko buvo sutarta, bet kavos aparatas buvo nakti pasleptas, kai sveciai kartais taip megsta pasidaryti puodeli kavos pries miega?

Vanduo atrodo irgi buvo uzsuktas, teko is pirties prisileisti bidoneli.
O kadangi ryte pamirsote vandeni atsukti, susidare eile pre pirties nusiprausti.
Dėkui už gerą humoro jausmą :) Iš tokių nesąmoningų komentarų belieka tik juoktis. Protingi ir sąžiningi klientai patys mato, kaip yra iš tiesų... Ne veltui jie sugrįžta:))

Vanduo atrodo irgi buvo uzsuktas, teko is pirties prisileisti bidoneli.
Beviltiška bendrauti pletkų lygyje su žmonėmis, kurie apsimeta kvailiais, nėra savikritiški ir dar meluoja. Gaila, kad esate tokia jauna ir tokia pagiežinga. Sėkmės Jums gyvenime :)
Dalia 2016-07-29 20:49:12
Mieloji Ingute,
kadangi Jus neužsakinėjote sodybos, nežinote, kad stalus puošiasi patys klientai arba jų samdyti dekoratoriai. Be to, jei rašote komentarą, turėtumėte rašyti visą tiesą, nes už neteisingą informaciją galite būti patraukta baudžiamojon atsakomybėn. Aš atėjau tikrai neužsimiegojusi, nes jau buvo 12 val dienos ir nuotaika buvo gera, kol jūs jos nesugadinote.Puikiai menu tą vienintelį atvejį, kai klientai nesusimokėję ir neatsiklausę sumalė visą paką kavos ir naudojosi kavos aparatu be leidimo, nors sutartyje aiškiai nurodyta, kad už papildomas paslaugas reikia mokėti. Negana to, kad per naktį kaitinote kavos aparatą, dar pati įžūliai kalbėjote ir iš pradžių melavote, kad to nebuvo. Taigi pati visiems sugadinote nuotaiką, nors mes su nuomotoja viską draugiškai išsiaiškinome ir net pinigų už tai neėmiau, nes buvo gaila nekaltų žmonių, kurie buvo mandagūs ir sąžiningi, priešingai nei kažkokia nesąžininga, aikštinga panelytė, kuri buvo tik svečias. Tai jūs taip negražiai pasielgėte nuomotojos ir jubiliatės atžvilgiu (kažin, ar jų atsiprašėte?), o dar drįstate taip neteisingai juodinti. Gėda...
As puikiai suprantu kad Jus turite ginti savo varda, bet ji jau esate stipriai sugadinusi, ne vien mano nuomone, visi sveciai buvo pasipiktine Jusu elgiasiu, Jusu pareiga buvo panaikinti viska kuo klientai negali naudotis, siuo atveju kavos aparatas turejo buti isjungtas is maitinimo, o bare kavos neturejo buti, juk vienas zmogus pasirase sutarti, negi jis turejo pries svente visus instruktuoti?
Jus tikrai buvote pikta ir nepatenkinta, bet kokiu atveju turejote tiesiog nusivesti asmeni pasirasiusi sutarti ir pasakyti kiek jis skolingas, o ne prie visu sveciu pradeti piktintis kas ir kodel taip padare, kad jum tailp pirma karta nutiko ir pan., Jus tuo ir sugadinot visiems nuotaika, o juk sveciai to net neturejo suzinoti, cia jau jusu nekompetencija pasirode, buvo sveciu kurie pasigailejo kad uzsisake pas Jus sale, bet avansas jau buvo sumoketas, tad belieka tiketis kad bent vestuvems viskas bus paruosta nepriekaistingai, o jei stalus puosia dekoratoriai klientu, tai kas tada plauna staltieses? Tas kas sutarti pasiraso? Galit paduoti mane baudziamojon atsakomyben, as nebijau, nes sakau visiska tiesa, jau net Grudziu gyventojai apie Jus nelabai graziai atsiliepia. Patarimas tiems kurie nori uzsisakyti pasistenkit su seimininke tureti kuo maziau reikalu ir bent diena pries baliu apziurekit staltieses ir patalyne, kad poto netektu pries svecius raudonuoti kaip kad buvo mano tetai :)
Inga 2016-05-17 16:36:46
Kaip parodyta nuotraukose nei is tolo neatitinka stalu puosyba, staltieses buvo demetos, serveteliu kaip kad jie parode niekas nelankste, seimininke be galo priekabi, nors pati leido ilgiau pabuti, bet atejo visa pikta, uzsimiegojusi, pradejo prie visokiu smulkmenu kabinetis, klientus kaip kokius nusikaltelius kaltino visokiom nesamonem, visiem nuotaika antra diena sugadino tik, tikrai nerekomenduoju tokius pinigus moket ir kad tau dar aiskintu kad jus neva labai daug elektros isdeginot, nu kosmaras kazkoks, mokami tikrai labai nemazi pinigai, o su tavim elgiasi kaip su siuksle.
Mieloji Ingute,
Geriausia sodyba kokioje esu buvęs!!!
FAINA.SAUNUOLIAI.

Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Palangos vėtra
Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Adresas: S. Daukanto g. 35, LT-00135 Palanga.
Veiklos sritys: dovanos; kavinės, klubai, barai, restoranai; keleivių pervežimas; pirtys ir baseinai; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Su Jumis sveikinasi viešbutis „Palangos vėtra" – pirmasis Palangoje, įvertintas 4 žvaigždutėmis ir nuosekliai puoselėjantis kokybės tradicijas. Nuo pirmo žingsnio Jus pasitiks išskirtinė viešbučio architektūra, įdomus ir stilingas interjeras, dėmesingas ir paslaugus personalas. Viešbutyje rasite 30 erdvių ir jaukių...
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...
Vilguosta
Sodyba Guosta

Adresas: Guostaus g. 20, Stakliškės, LT-59369 Prienų r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Sodyba Guosta - pirtis, ežeras, miškas VISOS SODYBOS NUOMAI TAIKOMOS DIDŽIULĖS NUOLAIDOS GUOSTA verslas ir pramogos Mes jau daugiau nei 15 metų organizuojame grandiozinius ir originalius firmų vakarėlius, galime pasiūlyti įvairiausių žaidimų ir pramogų. 7 ha teritorijoje ant Guostaus ežero kranto, miško apsuptyje...
Sūkuriškės
Karpynė

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...

Jau galite sužinoti ar statybos įmonėse dirba Statybininko korteles turintys darbininkai 06-20 19:05
Nuo šiol mūsų portale galėsite ne tik rasti informaciją apie statybos sektoriaus įmonių apyvartą, vidutinį atlyginimą ar darbuotojų skaičių, bet ir sužinoti ar įmonėje dirba darbininkai su...
Pensijų ruletėje – migla ir pažadai
Pensijų ruletėje – migla ir pažadai 06-25 21:24
Liko vos kelios dienos iki galutinio sprendimo dėl pensijų, tačiau žmonėms tebelieka daugybė neatsakytų klausimų – visko išaiškinti nesugeba nei patys vadinamosios pensijų reformos sumanytojai...
Nustatė vaistų rūšis, kurios didina riziką susirgti demencija
Nustatė vaistų rūšis, kurios didina riziką susirgti demencija 06-25 19:22
Na, pirmiausia neišsigąskite, net jeigu naudojate antidepresantus — jie yra įvardijami tarp vaistų, kuriuos ilgainiui vartojant gali išsivystyti silpnaprotystė. Britų mokslininkai, ilgai ieškoję...

Kur atostogausite šią vasarą?

Oracle 56,74 +1,10%