Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Milgreta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Milgreta

Atsiliepimai apie Milgreta, UAB

Vienas didžiausių muzikos instrumentų, apšvietimo ir įgarsinimo įrangos importuotojų Lietuvoje
Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie Milgreta, UAB

Praėjusių metų (2019) gruodžio 19 d. Milgretos parduotuvėje Žemaitės g. Vilniuje užsisakiau stovą pianinui Yamaha. Vadybininkas Darius maloniai paaiškino, kad prekę reikia užsakyti Vokietijoje ir ją galėsiu gauti tik sausio pradžioje. Tai mane tenkino. Palikau 30 EUR užstatą ir laukiu. Š.m. sausio 2 d. paskambinau į Milgretą ir pasiteiravau dėl savo užsakymo. Telefonu atsiliepęs vyriškis paaiškino, kad Darius nebedirba, paprašė luktelėti ir pranešė, kad mano prekė neužsakyta. Išreiškiau didelį nepasitenkinimą, nes pianiną teks dovanoti be stovo. Tada Milgretos atstovas dar kartą pabrėžė, kad jis čia niekuo dėtas, Darius atleistas, o jeigu aš noriu, jis gali man duoti Dariaus telefono numerį, kad pasikalbėčiau su Dariumi pats. Vėliau paskambinęs pasiūlė grąžinti užstatą arba prekę užsakyti sausio 6 d. ir tikėtis, kad ją gausiu sausio 14 d. Prekės atsisakiau, užstatą grąžino be problemų, tik dar kartą paaiškino kad jie nieko dėti, o už viską atsakingas Darius ir niekaip nenorėjo suprasti, kad likau apgautas, nes pinigus grąžino. Žodžiu, praradau beveik dvi savaites laiko, dovana nepavyko...
Mane labiausiai pribloškė ne tai, kad buvau apgautas, bet parduotuvės darbuotojo (jis minėjo, kad yra vadovas) požiūris. Jam svarbiausia buvo, kad Darius atleistas, o klientas visiškai nesvarbus, jeigu klientas turi pretenzijų, tegul pats susiranda atleistąjį Darių, o Milgreta čia niekuo dėta.
Daugiau su Milgreta niekada neturėsiu jokių reikalų, o būsimiems pirkėjams patarčiau prieš užsakant prekę kaip nors įsitikinti, ar vadybininkas nebus atleistas, nes firmoje tvarkos nėra, klientais, jų užsakymais ir aptarnavimu niekas tokiu atveju nepasirūpina.
2 kart iš eilės brokuota prekė... Pirkau ausines. Užsidedu namie- 1 pusė neveikė. Grąžinu jas ir man pakeičia į kitas. Kurios tą pačią dieną turi vėl tą pačia problemą. Grąžinu ir tas. Prašau grąžinti pinigus, nes, atsiprašau - 2 brokai iš eilės? Pardavėjas sako, kad reik siųsti prekę patikrinimui į Šiaulius. Ir kad už kelių dienų turėtų su manimi susisiekti. Praeina 2 savaitės- jokių žinių. Užsuku į parduotuvę, klausiu kaip mano ausinės, kurios yra Šiauliuose? Pardavėjų atsakymas: Ką žinau, jei neskambino tai dar lauk. Jei mes čia atsakinėtumėm visiems į tokius klausimus tai iš vis neturėtumėm laiko dirbt.
Žodžiu. Susimoki pinigus. 2 kart įkiša š***, pinigų negražina, informacijos apie tolimesnius veiksmus nepateikia.

Labai neprofesionalus bendravimas, brokuotos prekės iš kinijos. Taip pat pridėčiau, kad prekių dėžės kurias man jie yra davę, matėsi kad prieš tai buvo atidarytos.

Pasaugų teikimo stilius ir visas jausmas atėjęs iš 90tų metų. Stipriai nerekomenduoju
Erogantiska imone, nesugebanti pateikti atsakymo i konkretu klausima. Parduoda prekes, kuriu neturi asortimente.
Naujai atradau sia parduotuve. Preke uzsakiau internetu ir esu labai patenkinta kokybe. Plius greitas pristatymas. Aciu Jums labai :)
Nuostabi kompanija, nuostabus aptarnaujantis kolektyvas, pirkau įvairias prekes savo verslui, garso sistemas ir šviesos efektus, tai garso sistemų specialistas aukštas jaunas vyrukas, taip viską pristatė, pademonstravo ir apmokė, kad likome be galo patenkinti ir laimingi apsipirkimu Milgretoje! Sėkmės Jūsų komandai!!!
Labai blogas ir nemalonus aptarnavimas ir poziuris i klienta. Atnesus pries kelias dienas pirkta preke garantijai buvau is karto apkaltintas ja sugadines ir dabar nelegaliai prasantis pritaikyti garantija. Niekam nerekomenduoju naudotis ju paslaugomis, nes kilus bet kokiam neaiskumui pardavejas iesko budu ji spresti tik sau palankiomis salygomis.
Tiesiog sauni parduotuve. pirkau as is ten JB systems bmp6 usb mikseri, JB systems usb 2.2 grotuva, JB systems c3 - 1800 stiprintuva, JB systems vibe - 15 sub mk2, JB systems vibe - 12 mk2, daug laidu, JB systems hp 2000 pro ausines, du stovus jie taip pat JB sytems. nu zodziu apsirupinau viskuo ir esu lbj patenkintas viskuo ka pirkau.!! buvo vienas brokas, kazkur lbj stipriai krites stipirnutvas visas kampas buvo nulenktas, bet nieko nuvezem ir pakeite. labai malonus pardavejai, direktorius negaili patarimu nu zodziu tai geriausia parduotuve kurioje lankiaus... istikruju mane ir ikvepe direktorius isivaiduokit zmogus pasiliko 1.5 val. po darbo ir aiskino mums zaliems ka ir kaip geriau pirkti, nu cia tokiu steguklu net „Pioneer“ parduotuvese nebuna. Kodel as taip kisu tuos „Pioneer“? nes prie apsilankyma ten galvojau leisti nezmoniskus pinigus tam, bet JB systems firma man attrode visai nebloga ir su pinigais vos ne keturgubai apsiejau. aisku Lietuvos parduotuves neapleks „Pioneer“ parduotuviu bet mano nuomone „Milgreta“ iskart po „Pioneer“ gamybos. :) aciu jums „Milgreta“. :)

Salasta
Oficialus KROSS dviračių atstovas

Adresas: Telšių g. 2, LT-90162 Plungė.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; dviračiai, paspirtukai; galanterija; laikrodžiai; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės; žaislai.
UAB "Salasta" gimtadienis - 1998 metų Gruodžio 10 dieną. Internetinė svetainė startavo 2011.02.01 ir jau rado savo salą didžiojoje internetinės prekybos jūroje. Kasdien vis daugiau klientų apsilanko čia ir nemažai jų tampa pirkėjais. Nuo 2014.03.01 oficialus KROSS ir LE-GRAND dviračių atstovas Lietuvoje (Didmeninė...
Garsas LT
Adresas: J. Savickio g. 4, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; muzikos instrumentai; renginių organizavimas; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Šiauliuose: Varpo g. 25, LT-76298 Šiauliai PREKYBA MUZIKOS INSTRUMENTAIS, GARSO IR APŠVIETIMO ĮRANGA REMONTO PASLAUGOS www.muzikosparduotuve.lt Prekyba muzikos instrumentais, profesionalia garso ir apšvietimo technika. Garso ir apšvietimo įrangos instaliacija objektuose. Muzikos instrumentų, kolonėlių, įvairių...

Vartotojų pasitikėjimo rodiklis sausį padidėjo 2 punktais
Vartotojų pasitikėjimo rodiklis sausį padidėjo 2 punktais 01-29 11:18
Vartotojų pasitikėjimo rodiklis sausį, palyginti su gruodžio mėnesiu, padidėjo 2 proc. punktais iki 3%, pranešė Statistikos departamentas.
"Lietuvos geležinkeliai" kortelėmis leis atsiskaityti ir traukiniuose
"Lietuvos geležinkeliai" kortelėmis leis atsiskaityti ir traukiniuose 01-29 11:01
"Lietuvos geležinkeliai" keleiviams sudarys galimybę už keliones atsiskaityti mokėjimo kortelėmis ne tik bilietus perkant stočių kasose, bet ir pačiuose traukiniuose.
Rekordiniuose "Apple" rezultatuose – ir koronaviruso grėsmės
Rekordiniuose "Apple" rezultatuose – ir koronaviruso grėsmės 01-29 10:48
JAV technologijų kompanija "Apple" pasiekė rekordines pajamas ir pelną, nulemtą stiprių "iPhone 11" pardavimų. Kompanijos prognozėse bandomos įskaičiuoti rizikos dėl koronaviruso Kinijoje protrūkio.

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Pfizer 38,14 -5,03%
3M 165,58 -5,72%