Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Droneda, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Droneda

Atsiliepimai apie Droneda, UAB

Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie Droneda, UAB

Puikus klientų aptarnavimas! Gerą įspūdį paliko technikas Saulius Liaukonis. Savo sritį išmanantis žmogus, viską išdėstė aiškiai, gerai ir greitai atliko darbą. Linkiu ir daugiau tokių žmonių kolektyve :)
Idijotų kompanija. Vieną dieną paskambinus ir pasakius, kad nori perkelti internetą į kitą gyvenamąją vietą sako, kad įmanoma, tik keisis įkainis ir greitis. Paskambinus sekančią dieną - jau sako, kad neįmanoma ir “nemato” mano skambučio praeitą dieną. Tikiuosi subankrutuosit ir padarysit klientam paslaugą.
Interneto sutartis baigias liepos 23d. Nenuėjus dar iki termino pabaigos pranešti, kad nebesinaudosiu ponu paslaugomis - nes nepranešus nors ir sutartis pasibaigia - pratesia automatiškai (neterminuotai - kol raštiškai neatsisakysi nuvykęs). Atvykus į saloną brukama sutartis, kad paslauga bus nutraukta nuo rugpjūčio 23... Smagu ponai jums mokėti atlyginimą dar dviems mėnesiams - kai jau po sutarties laiko naudojuosi kito sąžiningo tiekėjo paslaugomis... Esat apgailėtini s*****i, o karma sugrįžta su kaupu....
Vycka 2019-01-22 14:28:17
Tas pats pas mane, po metu atejo antstoliai, susimokejau, ir siais metais vel gaunu zinute kad antstoliam perduotas, del tos pacios sumos. nors nesu jau cgates klientas 4 metai..
Ir man tas pats buvo (komentaras aukščiau), gal jie tokiu būdu papildomai pasipelno iš žmonių?
Labai nusivylęs Cgates kompanija.
Prieš metus, persirašėme sutartį ant kito žmogaus, atvykus į saloną, pasiteiravau ar turiu mokėtinų sąskaitų ir tt, mane patikino, kad viskas sutvarkyta ir nieko mokėti nereikia, tai sudėjome parašus ir palinkėjom geros dienos.
Na, o dabar, po metų, gaunu laišką iš skolų išieškojimo kompanijos, kad aš neapmokėjęs vienos sąskaitos, priskaičiuoti delspinigiai ir tt, apie ką visiškai nebuvau įspėtas.
Bandant susisiekti su išieškojimo kompanija, atsakymo turiu laukti po 5d., niekas net nenori padėti išspręsti šį nesusipratimą.
Kaip visad, kova su vėjo malūnais :)
Labai prasta kokybe. Kaune panemuneje problema taip ir negali ispresti. Internetas kartais toks leta, kad net neimanoma per kompa irasu ziureti, apie TV is vis nera apie ka kalbeti, tieiogine rodo, bet irasu perziureti neimanoma. Po paskutinio skambucio telefonu chamisko aptarnavimo laukiu nesulaukiu kada birezelio men pasibaigs sutartis kad ta pacia diena nutraukti. Pazadu graziu tiek daug, nors 10 proc darytu butu puiku.
Cgates- jus esate smunkanti kompanija, kuri neinformuoja, kad dėl 12 euru, per dvi sutartis, atjungia interneta. Paklausus, kodel neinformavo- sistema rodo, kad informuota SMS žinute. žinote, kas kartais buna ant tvoros parašyta? Bet tai nereiskia, kad yra teisinga. Aptarnaujantis personalas- chamai, nesiūlantys jokio sprendimo. Ryt išeinu su dviem uzsakymais į dvi skirtingas įmones. O jus su 12 stebuklingu euru liksite be nuolatinio kliento, kai mūsų laikais mokėtume ir šimtą, kad tik internetas butų:) sėkmingo bankroto ir situacijų valdymo kursu linkiu
Zmogus 2018-10-19 10:53:34
Naudojausi paslaugomis kelis metus, internetas retkarciais strigdavo bet is esmes kaip ir nieko, taciau labai nusivyles visa apmokejimo sistema.atejau i atstovybe, pasakiau kad noriu nutraukti sutarti. Apmokejau visus nutraukimo mokescius ir visas saskaitas. Kelis kartus perklausiau ar daugiau nieko nereikes moketi? Mane patikino kad viskas. Po metu tylos man ateina laiskas kas esu skolingas, nei kiek nei uz ka, turiu skambinti, gaisti savo laika kad mat as jiems skolingas, nors man salone patikino kad viska apmokejau ir daugiau nieko nereiks moketi. Pazistama lygiai taip pat pasakojo kad buvo bedu su cgates paslaugomis. Siandien isitikinau tuom pats. Mano nuosirdus patarimas, rinkites kita tiekeja.
Tomas 2018-06-08 07:45:47
Zmones neapsigaukite su sita jobana debilu kontora, nes as kariauju jau nemazai laiko su jais, man pastoviai rodo kabeline nera tv signalo ir pastoviai turiu perkrauti priedeli tada tik rodo, skambinu jiems jie man siuncia meistra, meistras vaziuoja pas mane jau nesuskaiciuojamai nnn kartu, jis keicia kabelines dezute man jau nezinau kelinta karta, ir vistiek tas pats isijungi tv ir nera tv signalo, uzka as pinigus jiems moku?paskambinu vel jiems jie nepagarbiai sneka izulus tie darbuotojai vel siulo man meistra tas meistras nespeja vaziuoti pas mane ir vistiek tas pats, niekas nepirkti ju paslaugu nes kentesite ilgai ir nuobodziai, o as sakiau nebekariausiu, mano sprendimas butu toks paduoti juos i teisma ir tada paziuresim kas cia bus, pamatete cgates bekit ir neatsisukit nuo situ saraskinu kontoros, pinigus tik moki o kokybes negauni plius turi varkti su ju kabeline kuri niekada nerodo
Pas mane ta pati problema.
Gražu žiūrėt... Šitiek žmonių rašo savo atsiliepimus-skundus... o reakcija iš Cgates - apskritas "0".
Manau, kad tuom viskas ir pasakyta. Komentarai nebereikalingi.
Prašau nutraukti sutarti ir neskaičiuoti jokiu mokesčių, negalima pakesti tokio aptarnavimu.
Daiva 2018-02-12 11:15:14
Norėjau paklausti kas čia vyksta per žaidimas? Nes gavau žinute kad atseit pateko mano nr. laimingas, , MIKROVISATA; ir parašyta kad laimėjau 1000E. ir telefona Samsung galaxy S8 plius prašome skambinti nr. +37067609770. Kai paskambinau pasiteirauti koks tenai buvo žaidimas tai meta rageli ir nesikalba. O prisistato mikrovisata salonas. kažin ar čia a*******s rašo. Pasidomėkite ir duokite man atsakymą. Lauksiu atsakymo.

Pagarbiai:Daiva
Nesu jų darbuotojas, bet čia ne "MIKROVISATA" kontaktinis telefono numeris. Neginu nei vienos pusės tik sakau geriau pasidomėjęs tai a*******i atakuoja telefonus prisidengdami "MIKROVISATA" vardu. "MIKROVISATA" tikrasis kontaktinis telefono numeris: +37037302042. Nemanau ar "MIKROVISATA" tokias žinutes rašinėtų, nes serviso centrai nedalina dykai telefonų, o juos taiso ar parduoda, bet tikrai nedovanoja ir pinigais nesišvaisto.
Giedre 2018-02-12 23:25:26
Gavau zinute: "Sveikiname! Jusu numeris tapo laimingas "MIKROVISATA" Jums dovanoja 1000 euru ir naujaji telefona SAMSUNG GALAXY S8 PLIUS. Prasome paskambinti nr. +37067609770." Paskambinus, viduryje pokalbio vadybininku prisistates asmuo padejo rageli. Paskambinau vel,. Jis, atpazones mano balsa, vel nutrauke pokalbi. Supratau, kad uz dyka buna tik suris peles spastuose. Tokia situacija nedaro garbes ir nekelia pasitikejimo jusu kompanija. Lauksiu atsakymo.

Pagarbiai:Daiva
Kas gali gyrti tokia visišką šaraškinų kontorą, jiems į klientus visiškai nusišvilpt. Patys nesilaiko sutartyje surašytu punktu. Žmones bukit atsargus, pats atsisakiau jų sušiktų paslaugų ir kitiems rekomenduoju tai padaryti kol nevėlu. Nes įmonė kuriai nerūpi jos įvaizdis ilgainiui bezdanti apsišiks......
Antrą kartą per savaitę Justiniškėse dingsta internetas.... nei tv privalumais pasinaudosi, nei padirbsi su kompiuteriu. Mažėja pasitenkinimas cgate'u labai sparčiai...
Gyvenu Šiauliuose, su televizija turėjau problemų gal porą kartų. Už tad su internetu ištisai, bent kartą į savaitę užstringa. Pagal planą interneto greitis100/100, taip ir būna kol viskas gerai, bet kai pastringa tada nė 3mb/s nesiekia. Kaip jie patys sako "pas juos viskas gerai, tai gal čia jūsų maršrutizatorius blogas ir t.t.", nors jungiant tiesiogiai su laidu niekas nepasikeičia, meistrai problemos neranda, nes atvyksta kai kitą ar dar kitą dieną po gedimo registravimo ir tada jau viskas tvarkoj būna. Visiškai nesiskaito su klientais. Laukiu nesulaukiu, kol baigsis sutartis... Tai sėkmės ir kantrybės visiems pradėjusiems naudotis Cgates
Nusivyles skambinti numeriu 19900, nes lupa 9 cent. už minute, laika tempia. Paklausus ar nesikeičia sąskaitos apmokėjimas iš Dnb banko, teko aiškintis 10 min. Gaunasi, kad šeip sau skambini taškai pinigus, kol sužinai, kad viskas taspats.
Galėtumėte sąskaitoje parašyti, kad Dnb nesikeičia kaip nurodo bankas. Neverta rinktis šio tiekėjo šiuo metu. Nebent išmoktu konkrečiai atsakyti ir perspėti teisingai nurodžius esamus bankus, jei rašo.
Uzsakeme paslauga telefonu, ir sutartu laiku laukeme meistro kol atvyks pajungti. meistrui veluojant visa val paskambinome i cgates. atsiliepe operatore ir stebejosi kad nieks neuzregistruota. paskyre kita laika, bet
kadangi buvo ilga eile, tai sutarem kad siandien paskambins ir pabandys gauti ankstesni laika, nes buvo ju klaida. taciau siandien nesulaukeme net zadeto skambucio.
Įmonės personalas nekompetentingas. Interneto nėra kelios dienos, o atsiųsti savo darbuotoją ketina už 5 dienų. Tai nėra normalu! Internetas dinginėja dažnai ir yra tikrai labai lėtas (5-6 megabitai/s.)
Tikrai NEREKOMENDUOJU šios įmonės!
Vakarais ir savaitgaliais pastoviai dingineja internetas, kartais interneto nebuna 1-3 paras, klientu aptarnavimo skirius zada padarytu nuolaida jei interneto nebuna ilgiau nei 24h - deja nei karto jokios nuolaidos nepritaike... NEREKOMENDUOJU rinkstis sio tiekejo, liko paskutiniai menesiai iki sutarties galo ir atsisvenkinsiu su CGATES visam laikui.
Sendien apie 13 val dingo internetas. Paskambinau 19900 ale kliantu aptarnavimo skyriui. Ir pranesiau apie tai kad nera interneto. Vadybininke uzregistravo gedima ir pranese technikams. Dabar jau 18 val. Ir nei skambucio nei vizito nesulaukiau. Nors darbas susijes su kompiuteriu ir kas valanda patiriu nuostolius neatlikes darbo tiekejui i tai nusispjauti. Suprantama sutarties juk nenutrauksi o jeigu nutrauksi vistiek turesi pasidengti visa suma. Tad mikrovisata man labai didelio ispudzio nepaliko... visu pirma nepirma karta pakimba internetas. Visu antra meistru tenka laukti kaip matot net keliolika valandu. Tad kam kompiuteris yra kaip darbo priemone tikrai nepatariu rinktis sio tiekejo.
laima 2016-08-01 22:07:41
kasmet paskutiniu laiku auga paslaugų kaina, klientams neprašant patyliukais primetamos paslaugos, keičiami apmokėjimo planai, žinoma, į brangesnius, kalėdinių sveikinimų žinučių sraute paprastai slepiasi Cgates "dovanėlė" :), kurios jau kelintą kartą nepastebiu... nors, rinktis neturime iš ko, tai monopolis leidžia tyčiotis iš klientų... šiemet buvo pranešta, kad galėsim džiaugtis 100 mbps greičiu (dvigubai daugiau mokėdami), tačiau internetas dar sulėtėjo, o pinigėliai "teka" sukčiams reikiamu greičiu. beje, cgates ir ryšių reguliavimo tarnybos greičio matuoklės rodo visai skirtingus dalykus, kaip nesunku nuspėti, cgates matuoklė sukčiauja ir rodo dvigubai geresnį rezultatą.
Ar tai keičia skundo esmę? Nežinau, kodėl Jūs mane vadinate Valerijonu, aš skundą pasirašiau savo tikruoju vardu - Vladas. Į skundą jau beveik pusė metų, kaip atsakymo nėra... Nuomonė apie Mikrovisatos paslaugų kokybę nuo to tikrai nepagerėjo...
Mūsų namas - Kaune, R. Kalantos 65 yra renovuojamas ir išorėje esantys televizijos laidai, kurie per sieną yra pravesti į butus, trukdo statybininkams užbaigti namo fasado darbus, (mes naudojamės Cgates tv ir interneto paslaugomis). Statybininkai prieš du mėnesius mandagiai mus įspėjo, kad reiks nukirpti tuos laidus ir liksime be tv signalo. Visus tuos du mėnesius skambinam mes - butų šeimininkai, renovacijos darbų vykdytojai, bendraujam telefonu su Cgates darbuotojais, buvom nuvykę į Cgates centrinę būstinę, ir vis tiek- tik pažadai: žinom, atvažiuosim, sutvarkysime. Bet- tuo viskas ir pasibaigia. DU MĖNESIAI PAŽADŲ- GAL VIS DĖLTO TIKRAI PER ILGAS LAIKO TARPAS, KAD ATLIKTI TIESIOGINIUS SAVO ĮSIPAREIGOJIMUS KLIENTAMS ?!!!
Viktoras Uogintas
2016-07-12 07:57:14 IP 65hihvbn
Jau keli metai už internetinio ryšio ir 2 televizorių paslaugas Mikrovisatai (dabar Cgates) kas mėnesį mokame po 16, 8 eur. Mes visai neatkreipėme dėmesio, kad š..m. balandžio mėn ši sutartis baigėsi ir gavę 25, 19 eur sąskaitą, toliau mokėjome mums įprastą 16, 8 eur. sumą Pasirodo, kad ši suma buvo su pastovia metine nuolaida ir balandžio mėn. pasibaigus sutarčiai, ją būtina buvo pratęsti. Taip jau gavosi, kad balandžio-gegužės mėn. buvome išvažiavę ir to padaryti nespėjome. Birželio mėn. Cgates ofise Kaune (Savanorių 125) pratęsiau paslaugų pirkimo sutartį ir tuo pačiu paprašiau atstatyti senuosius įkainius už šiuos kelis mūsų praleistus mėnesius. Deja, Cgates konsultantė informavo, kad to padaryti negalima. Tada paprašiau kompensuoti mūsų sumokėtas permokas (skirtumus tarp sumų) suteikiant atitinkamas nuolaidas kitais mėnesiais. Konsultantė pasiūlė Cgates vadovybei parašyti prašymą. Birželio 29 d. Cgates internetiniame puslapyje nurodytu pašto adresu info@cgates.lt išsiunčiau prašymą. Gavau atsakymą, kad nuolaidos pritaikyti negalės. Liepos 1d. parašiau oficialų prašymą Cgates Gen.direktoriui Petrui Kirdeikai, kurį nuskanavęs persiunčiau nurodytu pašto adresu info@cgates.lt. Rašte motyvavau, kad apie besibaigiančią sutartį iš anksto nei telefonu, nei paštu nebuvau įspėtas be to buvau kelionėje. Deja, ir vėl gavau panašų atsakymą, kad sumokėtų sumų skirtumo mums nekompensuos.
Visi Lietuvos paslaugų tiekėjai apie besibaigiančias sutartis ar kainų pasikeitimus, visada savo klientus ir paslaugų pirkėjus informuoja iš anksto.Kodėl to negali padaryti Cgates ? Argi tokiai organizacijai kaip Cgates visai nerūpi jos ilgamečių klientų interesai ? Per visus tuos metus nei karto nebuvome pavėlavę su savo įmokomis ir jokių nesusipratimų neturėjome. Daug metų pradirbęs medžiagų bei paslaugų pirkimo srityje, pirmą kartą susiduriu su tokiu atsainiu, atrodo rimtos bendrovės požiūriu į savo klientus.
Kovo mėnesį baigėsi 2 metų sutartis su Cgates. Paskambino ir pranešė. Kadangi buvome nepatenkinti televizijos paslaugų tiekimu, paprašiau naujo pasiūlymo, taip pat apklausiau kitus 2 paslaugų tiekėjus ir pasirinkome KIS. Cgates kainos pasiūlymas buvo pats didžiausias iš trijų. Bendravau su Cgates vadybininke Alėsia dėl pasiūlymo, pranešiau, kad pasirenkame kitą tiekėją. Ji net neįspėjo, kad PASIBAIGUS SUTARTIES TERMINUI, vis tiek būtina atvykti į saloną ir parašyti prašymą dėl sutarties nutraukimo. Priskaičiavo mokestį už laikotarpį, kurio metu net neteikė paslaugų. Paskambinus Cgates darbuotojas man aiškina jų logiką - nesvarbu, kad sutarties terminas pasibaigė, sutarties nepratęsėme, bet sutartis galioja ir ją reikia nutraukti parašant prašymą salone. Su sutartimi kreipsiuosi į vartotojų teisių gynimo specialistus.
Pasira6ant sutartį buvo mano norimos programos, laikui kai kurios programos dingo (vietoj jų atsirado užsklandos Cgates.
Programų skaičius sumažėjo, o abonentinis mokęsti nepakito. Atsisakyti Cgates paslaugos negaliu nesumokėjęs abonentinio
mokęsčio už visą likusį sutarties terminą. Pažeidžiamos Lietuvos respublikos vartotojų teisės. Bylinėtis per teismus nėra noro ir laiko. Norintiems pasirašyti sutartį su Cgates, patariu gerai pagalvoti.
Labai prasta paslaugų kokybė - tiek skaitmeninės tv, tiek interneto. Konsultantai, panašu, kad skaito iš užrašų, matyt, siekdami ilgesnio pokalbio laiko, bet ne suteikti realią pagalbą? Meistrų tenka laukti ilgiau nei tris dienas. Tikrai nerekomenduoju, labai prastas pasirinkimas.
Buvau ir esu jų klientas daugiau nei 15 metų, bet laukiu spalio mėn kad galėčiau nutraukti sutartį...tokio nesiskaitymo su klientais kaip pastaruoju metu nesu mačiusi..savavališkai keičia kanalus, blokuoja mėgstamus...kompensacijų jokių...arogancija....nesiskaitymas...
Cgates yra labai nesazininga kompanija, nevykdo savo isipareigojimu ir meluoja, neatsako uz savo zodzius. Deja pasirasiau su jais sutarti, kurios nutraukimas kainuos man nemazai. Patarciau niekam su jeis prasideti!
Visiškai nepatenkintas Cgates
2016-05-23 22:08:33 IP 6a3jjt7l
Sveiki, labai gailiuosi Cgates paslaugomis ir kai tik baigsis uz 2 men sutartis pereinu i TEO interneta ir TV.
O dabar apie nesklandumus.
Jusu internetas sudo vertas. Puliuoja juodai. Atsijungineja kas 5 min. Skambinausi jiems kad sutvarkytu sita nesamone, atvaziavo nuo mano skambucio po keletos dienu. Kaska jis ten patvarke viskas buvo ok tik gal pusei dienos ir vel viskas nuo pradziu. Televizija irgi sudo verta. Turime 2 tv. Bet kaskodel 1 arba kitam tv atsijungia kartais televizija ir nerodo kokia pusei dienos. Apibudinus CGATES nei vienam nerekomenduoju.Aciu dievui baigsis sutartis ir izi zahuj jus balvonai.
Už kelių savaičių pasibaigs mano sutartis su Cgates - esu kabelinės 52 kanalų televizijos + internet naudotojas. Prieš savaitę atvykus į Cgates klientus aptarnaujančią atstovybę Kaune, Savanorių pr. ofise, konsultantė, dirbusi prie antro langelio pasiūlė keisti kabelinę TV į pažangesnę - skaitmeninę. Sužinojusi, kad TV programoms priimti naudoju morališkai pasenusį TV SHARP, patarė įsigyti naujesnį LED tipo TV, kad galėčiau priimti skaitmeninės TV programas. Sutarėme, kad sudarysime naują sutartį internet planui M + TV planui S, už ką kas mėnesį reikės mokėti po 10 Eurų.
Šiandien, nusipirkus LED tipo TV "Samsung", vėl atvykau į tą pačią Cgates būstinę, kur mane priėmė konsultantė, dirbusu prie 4-to langelio, ji prisistatė kaip Rasa Brazaitė (antro langelio konsultantė nedirbo). P.Rasa pareiškė, kad mano ankstesni susitarimai su kita Cgates darbuotoja jai nežinomi, ji dabar jokų akcijų netaiko ir gali sudaryti nauką terminuotą sutartį ne už 10, bet 12 Eur (tom pačiom, anksčiau sutartom TV + interneto paslaugų teikimui). Jei tokios sutarties nesutiksiu sudaryti, už meistro iškvietimą mano dar galiojančios kabelinės TV sutarties iki gegužės 1 dienos palaikymui - turiu sumokėti papildomus 10 Eurų! Už ką??? Atjungtų neteisėtai rusiškų kanalų prijungti, ji. žinoma, nepažadėjo...
Panašu, kad ir aš būsiu priverstas atsisakyti taip negražiai su savo klientais besielgiančios Cgates paslaugomis...
Atkreipkite demesi kai kas sugesta ie net neatsilepia o minutes tiksi kurios ira neuzdika kalba apie apie sutartis ka mes isipareigojom o patis savo pareigu nevygdo trugdziai dazni buna
Nerodo puses kanalu rado prieiga negalima kas.per.velnias.ooo kanalai Tv3 lnk btv info tv. Netas veikia. Kas per nesamones
kliente 2015-12-04 18:35:12
Visiškai pritariu. Vakar man teko su tokia situacija susidurti, bet gyvai. Išsinuomavome butą ir norėjome pasijungti C gates. Mūsų adresu vis dar yra galiojanti sutartis buvusio nuomininko, tačiau mūsų netenkina tas planas ir mes norime pasiimti geresnį - su išmaniaja Tv ir tt. Nuėjome su vyru į Kauno Akropolio skyrių, kur dirbo kažkokia "gražuolina", mat vardo užsidėjusi nebuvo, ji man iškart įkyriai pradėjo aiškinti, kad kol anas neatsisakys, mes jums nieko nedarysim. Ok, supratau, tuomet tiesiog norėjau pasiteirauti, kiek mums tai kainuos (jau kai tas ponas atsisaky), ji man vėl pradėjo aiškinti tą patį ir kai po antro bandymo užduoti MANE dominantį klausimą, ji ir vėl pradėjo man aiškinti tą patį. Savaime suprantama, nesusilaikiau ir pakankamai grubiai atsakiau, jog viską suprantų ir 10 kartų man to aiškinti nereikia, o tiesiog tegul atsako į MANO užduotą klausimą, tai ji išvis pareiškė: "Aš daugiau išvis nieko nesakysiu". Nu kūrva kažkokia, atsiprašant, tokia tik už kutlų ir į stalą snukiu, kad nesivaipytų daugiau.
Ką tik ir man teko bendrauti su konsultantu Mariumi, kuris ne į vieną klausimą neatsakė pilnai, tik perspėjimai apie baudas ir pan. Nes nebenorime naudotis jų paslaugomis, kadangi atjungė tuos kanalus, kuriuos žiūrime. Nesvarbu, sako, vistiek mokėsite baudą, jei norite nutraukti sutarti anksčiau laiko. Nieko nežino, rašykyte pretenziją, o jie svarstys. Paklausiau, kiek laiko trunka svarstymas, jis nieko nežino. Pasakiau, kad jis man visai nepadėjo. Į klausimą, kur siųsti pretenziją arogantiškai numetė gatvę ir namo numerį. Sakau o miestas, o pašto kodas? Atsakimas, cituoju: "Pasigooglinkite" ir padėjo ragelį. Tobulas aptarnavimas!
Noriu pasidalinti savo pastebėjimais ir patirtimi jums mieli klientai. Pirmiausia tai jeigu gyvenate bute ir naudojatės šviesolaidiniu internetu, tai pasirūpinkite patys gera įranga. T.Y. Normalus maršrutizatorius, o ne pigiausias tp-link arba visokie canyon ir t.t. Perki kad ir tą patį tp-link tik, kad kainuotų apie 50-60 eurų. Tada ir turėsite kokybę. Kitas dalykas pasitikrinkite laidą atvestą nuo jūsų skydinės iki jūsų buto maršrutizatoriaus. Ar jis nėra užlenktas kurioje nors vietoje ar prispaustas, ar išvis įkirstas. Tokiu atveju nieko keista, kad internetas prastai veikia. Prieš kaltindami cgates įsitikinkite ar tikai iš savo pusės padarėte ką galėjote, kad užtikrinti interneto kokybę nuo skydinės iki jūsų kompiuterio. Susireguliuokite maršrutizatoriaus nustatymus, kad nesidubliuotu kanalai su kaimynų maršrutizatoriumi. Interneto srauto užimtumas tai normalu piko metu, nes visi siunčiasi torentus. Kaip ir mieste keliai sutvarkyti, bet mašinų vis daugėja, todėl sunkiau piko metu nusigauti greitai iki vietos. Dėl televizijos tas pats kas dėl interneto, bet skirtumas tik, kad jeigu turite naują išmanųjį televizorių, tai patikrinkite ar išvis jam reikalingas tas priedėlis. Gal užtenka jame pačiame sureguliuoti esamą pagal reikalvimus. Nes jeigu TV turi savo ir jūs prijungiate dar vieną. O TV tai išmanusis, gi nebe tie laikai kai viską sureguliuodavai rankiniu būdu. Dabar jis pats reguliuojasi ką jam reikia. Tada ir veiks kaip turi būti, o ne dinginės kas 15 minučių. Nepatartina, bet pabandykite į savo kompiuterį įsirašyti 2 antivirusines ir pamatysite kaip viskas lūžinės ir striginės. O cgates neturi tiek konsultantų, kad visus miesto gyventojus aptarnauti per vieną dieną. Ačiū už supratimą ir pirmiausia pasidarykite ką parekomendavau prieš puldami į atlapus.
Giedre Speckauskaite 2015-05-29 10:38:24
Sveiki. Po siandienos pokalbiu su jusu konsultantais, kurie kalbejo arogantiskai ir nemandagiai, laukiu nesulaukiu kada pasibaigs mano sutartis.. iskart pereisiu pas kita tv ir interneto tiekeja.. visu pirma, paskambinau jusu puslapyje duotu telefono numeriu 861046600, atsiliepe vyriskis, kuris issisaipe is manes, kad as nezinau kokia televizija naudoju ir pan.. kalbejo labai nemaloniai, ir neatsake nei i viena klausima.. veliau paskambinau telefonu 19900, ten kosultante taip pat (kaip visada) nesugebejo rasti mano abonento, nes kazkodel!!! Kazkodel metai laiko sutartis visdar uzregistruota buvusio savininko vardu! Ir kiek besikreipciau, visada susiduriu su sia problema.. visada nemandagiai atsaunama, kad sutarties mano vardu nera.. balaganas. Mikrovisata, siulau susitvarkyti su personalu ir jo teikiamu paslaugu kokybe! O as, tik pasibaigus sutarciai paskubesiu jusu atsisakyti...
Interneto kokybe tiesiog tragiska, nebuvo tokios dienos, kad internetas puikiai veiktu, i diena luzta kokius 5 kartus, tikrai nerekomenduoju.
Keleta menesiu negaliu prisijungti prie jusu savitarnos svetaines ir gaut saskaitos.Rodoma tokia formuluote: Paprastai svetaine, su kuria bandomas uzmegsti saugus rysys, narsyklei pateikia patikima liudijima, irodanti, kad si narsykle jungiasi ten kur reikia. Deja, sios svetaines tapatumo patikrinti nepavyko. Liudijimo galiojimas baigesi 2015.08.28. Jeigu bankrutuojat, tai taip ir sakykit. Pakanka ir kitu firmu, suteikianciu sia paslauga.
Nuo sitos firmos kuo toliau, cia apgaudineja darbuotojus ir klientus abu lygiai, darbuotojai dirba po 20h per para menesiais komandiruotese be savaitgaliu, tyciojasi - isiuncia i komandiriuote prizada milijonus o gauni tik centus vos tas kas ant popieriaus pasirasyta... Nesitikek daugiau gauti negu kas ant popieriaus, ant kokiu pinigu pasiraso tokius ir gauni, tyciojasi net kontoroje juokiasi aiskiai matosi is veido expresiju kad vos juoka sulaiko kad tu toks durnas ten vis vargsti ir stengiesi dirbt :) mano vyras dirbo ten trumpai montuotoju, tai nusprendziau pasidalinti ispudziais kad kiti zmones sutaupytu laiko neprasidedami su jais. Dar vienas dalykas, cia s*******o kontora nereali, nes jei tu rodysi kad tau netinka per mazai moka jie tau uzkabins vadovo vogtus daigtus, cia rimtai atsargiai, nes galite susigadinti savo reputacija del tu keliu centu, aplamai kuo toliau, kuo toliau nes jie net savo automobilio neduoda, tu turi kopecias veztiotis su savo masina i objektus, uz kura nemoka arba stengiasi kiek ymanoma tau nemoketi, jei busi ikirus uoliai saugosi savo materialia puse jie tavim atsikratys, isius i komandiruote arba mokes centus kad iseitum pats, kada tu tyliai iseisi jiem dar geriau jie ras kita tokio tipo kvaili. O jei tave apgavo tai skusk zurnalistams, kauno dienai, ar bet kokiam laikrasciui tik tokiu atveju teisybe gausi...
Internetas lūžinėja kiekviena miela dieną.
Giedre Speckauskaite 2015-05-29 10:38:24
ta pati galiu pridurti, darbuotojai nemandagus. ir dar apgavo kad viska sutvarkys su kitu internetu, dabar pats turesiu visur lakstyt ir aiskuintis, skyliu skyle kokia tik gali but, pasibaigus sutarciai net neziuresiu i ju puse
Siandien nutraukiau sutarti su Cgates. Ilga laika buvau ju interneto naudotojas. Na ir pries 2 metus susigundziau ju ismaniaja TV :)). Isvada: CGATES ismanioji TV isvaikys visus savo klientus pas TEO :). Ju kainos siuo metu net geresnes uz CGATES. Kaip jie nesupranta, kad negalima savo klientu uzversti kinietiskais sudinais priedeliais. Negi jie dar to nesuprato? Pazistu keleta zmoniu, kurie turi ta ismaniaja TV. Visi skundziasi del priedeliu. VISI! Nei vienas nesiruosia likti po terminuotos sutarties pabaigos.
Sudu sudas si imone.su savo pertvarkymais nematem televizijos 4 dienas o kas svarbiausia net nesiteikia atsiliepti klientu linijai skirtu numeriu irgi 4 dienas.taip vertina klientus? O kas svarbiausia ne pirma kart su savo nesamonem.nerekomenduoju niekam, kai po darbu dar turi sukti galva ka jie si kart sugalvojo ir ar atsilieps.
jau nuo antradienio nematom visu lietuvisku kanalu kiek skambinam siuo nr19900 niekas nekelia.Net nezinom kur toliau kreiptis

MTTC
Mobiliųjų įrenginių aptarnavimas

Adresas: Veterinarų g. 44, Biruliškių km. Karmėlavos sen., LT-54469 Kauno r.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
"MTTC" VEIKLA Negarantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Toks taisymas apima: dužusio ekrano, liečiamo stiklo keitimą, drėgmės pažeidimų šalinimą, krovimo problemų šalinimą, baterijų, įkroviklių keitimą. Dirbame tik su originaliomis gamintojo dalimis. Apdrausto mobiliojo ar planšetinio kompiuterio...
Mobile Technics
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą, superka naujus ir naudotus telefonus. GSMarena.lt siekia užtikrinti savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Ministras Virginijus Sinkevičius sveikina “Rekvizitai” nominuojamas TOP įmones 2019 09-18 16:24
Verslo portalas Rekvizitai.lt paskelbė 2019 metų TOP įmones. "Rekvizitai" kiekvienais metais atrenka stipriausias ir perspektyviausias Lietuvos TOP įmones, įvertindamas įmonių skaidrumą, finansinę...
Kultūros ir meno leidiniams meta gelbėjimosi ratą
Kultūros ir meno leidiniams meta gelbėjimosi ratą 09-18 18:16
Vyriausybė pritarė Kultūros ministerijos siūlymui priskirti periodinių kultūros ir meno leidinių kultūrinių projektų įgyvendinimo paslaugas visuotinės ekonominės svarbos paslaugoms.
Banksy vėl bus parduodamas už milijonus
Banksy vėl bus parduodamas už milijonus 09-18 17:27
Spalio 3 d. "Sotheby’s" aukcione Londone bus pristatytas britų menininko Banksy nutapytas paveikslas "Devolved Parliament", vaizduojantis bendruomenių rūmuose posėdžiaujančias šimpanzes...

"Brexit" įvyks..

Nasdaq 102,73 +3,48%