Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mikludava, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mikludava

Atsiliepimai apie Mikludava, UAB

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Mikludava, UAB

Pirkome 13 radiatorių. Prekes gavome po 2 dienų. Ačiū! Servisas ir kontaktas - PUIKUS!

Rekomenduojame!
Uzsakiau radiatorius vienas is ju buvo pazeistas kreipiaus pas vadibyninka Aurima kad pakeist, bet buvo atsakyta kad neaišku kaip ir kur buvo pazeistas.Buvo pasakyta kad uzklaus ar pakeis bet taip nesulaukiau atsakymo.Tad imuosi veiksmo ir kreipiuos i Valstybės vartuotoju teises institucija.Nerekomenduociau!!!
Paskambinus penktadienio vakara apie 22 val buvo suteikta informacija. Prekes užsakes šeštadieniį jas gavau per 2 dd. Nuostabus aptarnavimas.
Nuostabus aptarnavimas. Siulau visiems
Darius Lapinskas
2018-06-05 09:36:20 IP 2noao7kc
Į paklausimą, parašytą tinklo portale penktadienio vakarą, vadybininkas atsakė šeštadienį. Pirmadienį pateikiau užsakymą, antradienį ryte gavau užsakytas prekes. Good job, guys!
Viskas buvo atlikta puikiai
Tokios firmos ir tokio aplaidaus vadybinkų darbo dar reikia paieškoti. Nieko nepirkite is jų, nes jeigu pasitaikys brokuota prekė - lauksite malonės kol pakeis brokuotą prekę, o del to, kad patirsite papildomų išlaidų - jūsų bėdos.
Labai noriu padėkoti už puikų darbą, geranoriškumą, žmogišką supratimą. Skubiai prireikė katilo, vakar paskambinau darbo dienos pabaigoje, sutarėm, apmokėjau - šiandien 13, 20val. katilas jau mūsų kieme. Puikus, malonus dalykiškas bendravimas, viska paaiškino, patarė. Labai esame dėkingi. Gražių, jaukių švenčių Jūsų kolektyvui.
Nepirkite šioje įmonėje. Užsakiau radiatorius spalio mėn viduryje, žadėta buvo, kad bus užsakymas įvykdytas per 4-6 savaites. Apmokėjau tą pačią dieną, nurodžiau užsakymo numerį. Tada kantriai laukiau 2 mėnesius kada gausiu užsakytas prekes. Paskambinus ir pasiteiravus vadybininko Mindaugo, jis pasakė, kad prekės neužsakytos ir tai mano problema, kadangi neatsiunčiau apmokėjimo dokumento. Sunku suprasti, kad įmonė nesusigaudo savo piniginiuose srautuose ir sistemoje ir nemato, kad pinigai yra apmokėti pagal nurodytą užsakymą, tą pačią dieną, kaqi buvo išsiųsta sąskaita apmokėjimui. Dabar gruodžio mėnuo ir mes be šildymo... Dabar reikės prašymą rašyti, kad grąžintų pinigus. Be to vadybininkas net neatsiprašė, o visą kaltę suvertė man.
Užsisakėme prekę ir vadybininkas patvirtino telefonu pristatymą po 2-3 d.d. Akcentavome ir prašėme, kad pateiktų per 2 d.d. kad galėtume tęsti remonto darbus. Po 2 d.d. teko skambinti ir tikslintis pristatymo laiką, tada buvo PATIKSLINTA, kad užsakytos prekės neturi sandėlyje ir užsakymas iš LT gamintojo ir pristatymas užtruktų dar savaitę. Tikrai nesitikėjome būti taip, palikti ant ledo'. Gaila ir tikrai nemalonu, kad teko susidurti su vadybine nekompetencija...

vadybininkas keikiasi, neatsako už savo veiksmus. Neturi reikiamų dokumentų prekiauti gaminiaisi. Vertinu 2/10. Tokios įmonės dar paieškoti reikia. Ne Afrika
Sveiki.neturiu priekaištų dirbusiems vyrukams (statė dujinį katilą) bet su darbų vykdytoju kažkaip nesusikalbam. jau 3 savaites kaip laukiu atsiunčiant aktą apie atliktus darbus.be akto negaliu prisijungti dujų.skambinau vis žada.nesinori iš Kauno važiuot į Vilnių dėl popierėlio.
Sveiki. Šių metų birželio mėn. 21 ir 23 dienomis mano namuose dirbo du nuostabūs vyrai. Santechnikas Justinas ir jam asistavęs pagalbininkas - žmonės, kokių Lietuvoje kasdien mažėja. Atlygis už jų atliktą darbą, atlygis už UAB medžiagas neprilygs pačiai nuoširdžiausiai visos mano šeimos padėkai šiems šauniems vyrams. Už profesionalumą, už žmogišką ramybę, supratingumą. Be tokių žmonių naujausia darbo įranga ar naujausios technologijos tampa bevertėmis. Didelis ir nuoširdus Jums ačiū už profesionaliai atliktą darbą. Pagarbiai, Stasys Lanaiuskas
Labai patiko aptarnavimas. Pirmadienį užsakėme prekę, antradienį iki pietų jau atvežė! Nu iš senukų taip greit nepristato kaip čia! :) Tarp kitko, analogiškos prekės kitur kainuoja žymiai brangiau nei Mikludava. O kai po kurio laiko prireikė prekių dokumentų, tiesiog maloniai pasikalbėjau telefonu, ir iškarto viską atsiuntė į elektroninį paštą. Šaunuoliai, ačiū Aurimui, ir kitiems darbuotojams. :)
Dėkoju šiai įmonei už suteiktas paslaugas: labai palankias kainas (pirkau radiatorius), kokybišką, išsamų, greitą aptarnavimą - prekės buvo pristatytos per 3 dienas. Labai patiko jų internetinis puslapis apie prekes (radiatorius Kermi)- išsamu, aišku, yra pateikta informacija apie galingumo poreikį atsižvelgiant į patalpos plotą, labai suprantama ir aiški užsakymų pateikimo forma, labai greitas reagavimas į užsakymą, nemokamas pristatymas. Esu patenkinta jų darbu, dėkoju ir linkiu sėkmės..
Labai esu patenkita ju darbu, nors pirma karta sakiausi, vakar sildymo katila uzsisakiau, o siandien ir atveze! Sekmes Jums jusu darbe!! Aciu uz greita aptarnavima!
Pirkėjas 2014-09-24 09:26:03
Netikėkite šios įmonės pažadais. Jie prekiauja per tinklalapį šiltas.lt. Pažada trumpus terminus pvz.: 3 savaites, o prekes atveža per du mėnesius. Paprašius kompensacijos už vėlavimą nuleidžia kelis litus, kurie atrodo kaip pasityčiojimas. Be viso to atvežtus radiatorius išpakavus pamatai, kad sulankstyti- o tai nieko keisto, kai atveža lengvosios mašinos priekaboje, net nepritvirtintus. Jei galima patariu neturėti su jais rekalų.
Gerb. kliente, išnagrinėjome Jūsų nusiskundimą. Atsiprašome už patirtus nepatogumus. Paprastai standartinės prekės yra pristatomos per keletą darbo dienu. Nestandartinės prekės specialiu užsakymu yra vežamos iš gamyklos, jų tiekimo terminas yra žymiai ilgesnis. Būna atvejų kada gamykla nespėja arba negali paruošti spec. prekių per sutartą terminą. Susiklosčius tokiai situacijai, klientas visuomet informuojamas. Jei pasikeitusios sąlygos netenkina, klientui grąžinami pinigai ir anuliuojamas užsakymas.
Šiuo konkrečiu atveju apie broką jokių nusiskundimų nebuvo sulaukta. Brokuotos prekės visuomet yra keičiamos arba tvarkomos.

Gerunda
Santechnika | Šildymas | Vandentiekis

Adresas: Kalvarijos g. 7, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompresoriai, siurbliai; matavimo prietaisai; mažmeninė prekyba; santechnika; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; židiniai, krosnys.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba santechnikos prekėmis, šildymo prekėmis, vandentiekio prekėmis, kanalizacijos sistemų ir nuotekų šalinimo prekėmis. Tiekiame platų kokybiškų santechnikos prekių asortimentą tiesiai iš gamintojų: APE, Ravani, ITAP, Officine Rigamonti, Good Work, Akwedukt, Manomer ir daugelio kitų...

Dahlgera
Didmeninė prekyba santechnine,priešgaisrine įranga

Adresas: Savanorių pr. 180B-101, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; kompresoriai, siurbliai; mažmeninė prekyba; santechnika; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Dahlgera“ yra DAHL koncerno (didmeninė prekyba santechnine įranga) dukterinė įmonė Lietuvoje. DAHL tai Saint-Gobain įmonių grupės prekybinis koncernas Skandinavijoje. Šiuo metu DAHL koncernui priklauso bendrovės, kurios dirba Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Danijoje, Estijoje, Latvijoje ir...

Gansta
Šiluminių punktų gamyba 861233700

Adresas: Darbo g. 26, LT-52102 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; mažmeninė prekyba; priešgaisrinė sauga, sistemos; santechnika; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
Gansta, uab- tai specializuota didmeninės prekybos įmonė. Įmonės asortimentas yra suskirstytas i pagrindines produktų grupes tokias kaip: -Priešgaisrinė įranga; -Santechninė įranga; -Šildymo įranga; -Techninė izoliacija; Dėl per ilgus metus sukauptos personalo patirties UAB Gansta siūlo sprendimus tiek...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
Žaliausias sezonas rinkose tik prasideda: nepainiokime su Kalėdų senelio raliu
Žaliausias sezonas rinkose tik prasideda: nepainiokime su Kalėdų senelio raliu 11-17 15:19
Sezoniškumas dažniausiai nugali bet kokias baimes – "Brexit", recesijos ar prekybos karo. Šiuo metu kaip tik įžengiame į laikotarpį, kuris statistiškai yra itin palankus finansų rinkoms.

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walmart 118,87 -1,48%
Walt Disney 144,67 -1,69%