Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Migracijos departamentas prie LR VRM

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Migracijos departamentas prie LR VRM

Atsiliepimai apie Migracijos departamentas prie LR VRM

Parašyk savo nuomonę apie Migracijos departamentas prie LR VRM

Šių metų 11mėn. 26d. pagal išankstinę registraciją atvykau su 8m dukra užsakyti jai asmens dokunemto. Laikas 14:45, 24 langelis. Gaila darbuotojos vardo neisidemejau. Manau jums nesudėtinga tą išsiaiškinti.
Darbuotoja teigė, kad negali priimti užsakymo vaiko asmens dokumento gamybai, nes aš neturiu teismo sprendimo dėl vaiko globos po skyrybų. Eaą dokumentą gali užsakyti tik tas asmuo, kuriam teismo sprendimu priklauso vaiko globa po skyrybų....
Klausiau, ar galiu vėliau pristatyti tą sprendimą, kurį dar turiu užsakyti kažkur.. Teiravausi darbuotojos, ar ji gali patarti kur kreiptis dėl to sprendimo išrašo. Atsakė, kad nežino. Tvarka tokia, kad tą pačią dieną pristatant išrašą galėtų mus aptarnauti....
Dukra apsiverkė, jai tai labai svarbus ir lauktas momentas.
Išvykom, o man vis kirbėjo, kad kažkas čia ne taip... Pasiskambinau informaciniu tel. nr i Migracijos departamentą. Ten sužinojau, kad darbuotoja privalėjo mus aptarnauti ir tą išrašą galėjau pristatyti jau atsiimdama pagamintą dukros dokumatą.

Labai pikta, kad tokie darbuotojai dirba klientų aptarnavimo srity. Ji su malonumu ir piktdžiuga mūsų neaptarnavo taip, kaip privalėjo.
š*******o kontora!!!, užsisakius pasa pagaminti per mėnesį po dviejų dienų nebegalima pakeisti prašymo, kad pagamintu per trumpesni laiką. Gal afrikoj gaminat ?
Labai prastai dirba jusu konsultantai, darbo laikas prasideda nuo 13h, uz duru laukiame jau 50min, papraseme kitu darbuotoju pasiteirauti ar paskambinti, bet i musu prasyma nebuvo sureguota, labai liudna, kad taip prastai dirba jusu kolektyvas, jeigu nesugebate planuoti savo laiko, tai cia jau yra jusu problemos, per jusu neatsakinguma zmogus gali paveluoti i skrydi. Tikrai nerekomenduoju.
KELKITE SAVO RAGELI. SKAMBINI - PASIRENKI TEMA - NUKRENTA RAGELIS - SKAMBINK IŠ NAUJO. NEDASISKAMBINU IŠ 122 KARTO, JAU 2 VALANDAS, NET Į EILĘ NEPASTATO LAUKIMO, O IŠKART NUKRENTA RAGELIS. NEBEGALIU KAIP NERVINATE SU TOKIOMIS NESAMONĖMIS. SUSITVARKYKITE BLEMBA.

ARBA APLAMAI IŠSIIMKITE SAVO TELEFONO NUMERĮ IŠ SAVO SVETAINĖS. KAM JIS TEN???? VIS TIEK NIEKAS NEKELIA JO. IŠSIIMKITE ARBA SUSITVARKYKITE, NES KIEK BETEKO SKAMBINTI, DASISKAMBNTI PER 30 MINUČIŲ YRA DIDŽIAUSIA SĖKMĖ, PER 1 VALANDĄ - NORMALU, PER 2-3H VALANDAS - IRGI NORMALU.

ČIA NORMALU????????????????????????????? UŽKNISOTE NEBEGALIU KAIP
Kas per nesąmoningas atsakiklis pas Jus? Skambini, pasirenki pokalbio temą, ir maždaug 50 ar net 100 kartų pokalbis nutrūksta. Čia normalu taip? Gal jau metas įsidiegti sistemą, kad žmonės pakliūna bent į laukimo eilę. Užkniso Jums po tūkstantį kartų vis iš naujo ir iš naujo skambinti, po nutrūkusiu pokalbio.

Čia, mano galva, padarėte taip sąmoningai, kad žmonės nustotų Jums skambinti tiesiog. Kitų priežasčių neįsivaizduoju. Realiai tyčiojimasis kažkoks.
Gediminas Akelis
2019-08-26 11:47:05 IP 5f4souss
Atsisako pagaminti man laikina dokumenta, bent dvejoms dienomis, kadangi mano asmens tapatybes kortele yra konfiskuota su visa masina kadangi esu kaltinamas vairuodamas transporto priemone apsvaiges...
Pagarbiai Gediminas Akelis 39108030662

AUTARĖ
AUTARĖ TRAVEL

Adresas: Subačiaus g. 8-14, LT-01302 Vilnius.
Veiklos sritys: eksportas; importas; informacijos teikimas; kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; parodos, mugės; pramogos ir poilsis; projektavimas; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; sąjungos, fondai, asociacijos.
PARODOS Nuo 1994 metų Autarė organizuoja Lietuvos įmonių dalyvavimą užsienyje vykstančiose tarptautinėse specializuotose parodose. Mūsų atstovaujamos kompanijos - tai patys didžiausi parodų organizatoriai Rytų ir Vakarų Europoje. Kiekvienais metais Jūs turite pasirinkimą iš maždaug 100-to specializuotų parodų...
Rimano biuras
PRIVATAUS DETEKTYVO PASLAUGOS

Adresas: Žalgirio g. 131-212, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; sąjungos, fondai, asociacijos; saugos tarnybos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Mūsų tikslas - padėti žmogui ar juridiniam asmeniui sudėtingiausioje situacijoje, be abejo, išsaugant patikėtą paslaptį, padėti klientams realizuoti jų teises bei teisėtus interesus, teikti informacines-tiriamąsias paslaugas ne tik Vilniuje ir kituose šalies miestuose, bet ir už Lietuvos ribų. PRIVATAUS DETEKTYVO...

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
Rusijos sportininkam ketveriems metams uždrausta dalyvauti varžybose
Rusijos sportininkam ketveriems metams uždrausta dalyvauti varžybose 12-09 12:49
Rusijai pirmadienį paskelbtas ketverių metų draudimas dalyvauti tarptautinėse sporto varžybose, įskaitant Olimpines žaidynes.
"Ikea" irgi nebeprekiauja per "Amazon"
"Ikea" irgi nebeprekiauja per "Amazon" 12-09 12:36
Baldų gamintoja "Ikea" paskelbė nebeprekiaujanti savo produkcija JAV elektroninės prekybos platformoje "Amazon". Anksčiau tokį sprendimą paskelbė sporto prekių gamintoja "Nike".

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

3M 171,47 +4,32%
Red Hat 187,71 0,00%