Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mano Aplinka, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mano Aplinka

Atsiliepimai apie Mano Aplinka, UAB

20 metų rinkoje
NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Mano Aplinka, UAB

Dėkojame "Mano Aplinka" įmonės darbuotojams, kurie šiandien, operatyviai ir tvarkingai sutvarkė aplinką prie "Rūbų konteinerio", (esančio: adresu P.Žadeikos g. 1; 3; 5, Vilnius), sutvarkė teritorijas prie namų, kiemus, prieigas prie vaikų žaidimo aikštelės.
Geros dienos
gyvenu S.Stanevičiaus 58 (Vilnius) name jau ne vienerius metus. Per tą laiką pasikeitė ne vienas mūsų namo aplinkos tvarkytojas. Praktiškai visi buvo rūpestingi, tačiau atėjus dabar dirbančiam kiemsargiui Petrui (net vardą mes jo žinome!) kiemas visada sutvarkytas jau anksti ryte. Į darbą einam pabarstytais ar nuvalytais šaligatviais. Šis žmogus ne tik rūpestingas, bet ir maloniai bendraujantis su kaimynais: pasilabina, palinki geros darbo dienos.
Mes, šio namo gyventojai, esame jam dėkingi už nuoširdų darbą ir bendravimą.
AČIŪ.

Geros dienos
Rasma Norkūnienė
jus proto turite per piko valandas suvaryti technika gatviu valyti?
Uvolnjaut liudei za to cto vypolniaut svoju rabotu, predlozit ne imejut cego. S liudmi ne scitajutsja. iz za vasix vadovasov liudi bez rabotu ostajutsia. Kidaiut svoix rabotnikov, ine ceniat svoix rabotnikov..
PAGALBOS SAUKSMAS.Prasau padekite, reikia pagaliau pradeti valyti saligatvi ir gatve Seskines 73 namo, Vilniuje.Nesuprantu ar cia darbuotojai mausto SITA UAB TAI tada blogai vadovaijama is auksciau, tai atvaziuokit prasom patys paziurekite kam priklauso sitas darbas.Zodziu jis visai NEATLIEKAMAS.Geda.Kazkodel aplinkui gretimame name kartais matosi darbuotojai o pas mus neuzsuka.Juk darbuotojai gauna atlyginima ir uz sita plota.tai kaip suprasti, Ar cia jusu nedaziurejimas ar taip daroma apgalvotai.
Laba diena, prašau parašyti, kodėl nevalomi šaligatviai prie namo nr.18 Gerosios viltes g. Vilniuje. Sausio 23 d. susilaužiau ranką griūdama prie namo, vos nepakliuvau po mašinos ratais. Dabar važinėju su taksi pas chirurgą, tai bijau nueiti iki taksi.
Prašau atsakyti. Pagarbiai,
Vitalija
Laba diena. Kada bus nuvalyti saligatviai ir keliai S.Staneviciaus 90-92-88 namu???? Neimanoma praeiti, storas sluoksnis sniego ir ledo, Kiemsargiu pas mus nematem visa ziema!!! Masina stabdo ir dar 5 mentrus čuozia.
Pasilaiciu gyventoja. Vilnius
2019-02-03 10:41:22 IP 84.240.36.157
Laba diena. Kada bus nuvalyti saligatviai palei gatve ir trotuaras palei Gabijos g. nuo 49 iki 65 namu??? Neimanoma praeiti, storas sluoksnis sniego ir ledo, vietomis uzpilto vandens! Svarus trotuarus matem rudeni. Kiemsargiu pas mus nematem visa ziema! Tai tik kelios nuotraukos, kaip atrodo trotuarai Gabijos g.
Laba diena. Perskaičiau daugumą atsiliepimų ir pasirodo visi apie Jūsų įmonės darbo kokybę. Nors mažai vilčių kad bus atkreiptas dėmesys į prašymą, bandau parašyti. Gyvenu Vilniuje Čiobiškio gatvės 13 name. Mūsų kiemu naudojasi ne tik namo Nr.13, 15 gyventojai bet kiekvieną rytą ir vakarą vilkstine mašinų veža vaikučius į darželį esantį kiemo pačiame gale todėl kiemas prašosi būti išvalytas. Dėja, ne vieno karto per šią žiemą niekas tuo neužsiėmė. Paskambinau į Jūsų įmonę prašydama sutvarkyti sniegą kieme ir ką gi šiandien puse dienos traktoriukas važinėjo ir tumdė sniegą, bet ne mūsų !!!! o kaimyniniuose kiemuose, beliko su pavydu stebėti pro langą ir vėl klampoti pro sniego kalnus. Gal vis dėlto atsiųsite ir į mūsų kiemą tą traktoriuką ? Gerai būtų gauti pranešimą kada bus valoma kad gyventojai galėtų išvežti automobilius ir valymas būtų kokybiškesnis.
Laba diena. Pakartotinai kreipiuosi dėl tos pačios problemos. Dėl blogai valomo suledėjusio sniego nuo Kazliškių 13 namo laiptų. Aną savaitę 01.24 ir 25 d.d šiuo klausimu kreipiausi į Žirmūnų būstą. Nieko, tik atsirašinėjimas. Toks ping-pongas. Tuomet vakar parašiau laišką jums. Nežinau, kad sureagavo, bet šiandien apie 10 val. pasirodė žmogus su oranžine apranga. Jis per kokias 20 min. nubraukė šviežiai iškritųsį sniegelį, o prišalęs ledas ant mūsų namo laiptų taip ir liko. Ko gero, apie atliktą darbą žmogelis atsiskaitė. Tenka konstatuoti, kad jis DARBO NEATLIKO. Pradėkite diebti, ponai. Esate išlaikomi mūsų mokesčių pinigais.!!!
Laba diena. Gyvenu Vilniuje, Kazliškių 13-40. Su kiemo valymu amžinai nesibaigiančios bėdos. Sniegas nuo šaligatvių nevalomas. Negana to, jau antra savaitė nenuvalomi įėjimo laipteliai. Per tą laiką prisnigo, sniegas pavirto į ledą, ir vėl viską padengė sniegas. Įdomiausia, kad priešais esančio namo laiptai (Nr.11) buvo labai švariai nuvalyti. Įdomu, kokės mums daroma išimtis. Sausio 24 d. stebėjau anekdotinį vaizdelį. Ko gero, ketvirtadienis pagal grafiką mūsų namų aplinkos tvarkymo diena, tai du oranžiniai žmogeliai vaikštinėjo šaligatviu palei 11-tą namą. Vienas tempė tokį elegantišką vežimėlį, kitas gi sėmė ir barstė smėlį. Ir dingo horizonte. Apie tai, kad priešais esančio namo laiptai apmarmėję suledėjusių sniegu jie neęsusidomėjo. Tai buvo apie 11 va., tačiau jiems, turbūt jau buvo laikas baigti "darbus". Prašome imtis nors kokių veiksmų. Jei atsitiks nelaimė, kreipsimės į teismą.
Žirmūnų 114 po valytojos ir vadybininkės atliktų valymo paslaugų, pasak vadybininkės švaru ir išvalyta :D. Nuotrauka prisegu. Ar tai kokybiškai atliktos paslaugos už kurias mokame ? Vertinkite.
Nuoširdingai norėčiau padėkoti Mano aplinkos darbuotojui Bernardui už puikiai nuvalyto bei pabarstyto kiemo teritoriją, šalia laiptinės. šeškinės gatvėje.prie 47 namo. Kadangi šaligatviai buvo nevalyti bei nebarstyti.AČIŪ dar kartą.
Vilniuje justiniskiu g. 41 jau antra karta ispurvino visa masina pusdami lapus. Atsibodo jau pirma kart skambinau vadybininkui. Bet matyt jiem visiskai tas pats. Visiskai nesaugo zmoniu turto.
Labai "nuostabi"imone..Kauno miesto filiale teko dirbti..Darbo rubai pazadeti po savaites buvo, aisku naudojau savo..Sake va yra spec pirstines ir avyne..yra, ir matyt ne darbuotojams..zodziu o geriausiai ateini dirbt viena darba, nusiuncia i "dukterine"imone dirbt viaai ka kita..bet esme svarbaiuasia, jog paprasai zmogus darbo irankioir jo negauni, dvi dienas ari kaip kisakas, paduosi pareiskima iseit is darbo ir atleidzia tik po dvieju dienu..Zodziu..nebereikalo ten didele zmoniu kaita, zodziu dirbsite su savais rubais, izeidinejimu irgi isgirsite ir ne viena, o ko paprasai, to negausi..net susiktos pazymos, kurios paprasiau elementarios parasyti apie busima atlyginima, laukes tris savaites taip ir nesulaukiau..net ir darbo sutarties negavau tris savaites..ka daugiau galima kalbet apie tokia firma..sekmes jiems keliant reitingus...
Jūsų vairuotojams reiktu pasimokyti vairuoti, o ir automobilis ne tas, kad palikti kur papuola, ir negana to, , naglu veidu" nepatraukti, nors mato kad trūkdo, puikus darbuotojai (y) paskambinus jums ir paprašius susisiekti su vairuotoju, 10min jokiu judesiu.
noriu paklausti kodel netvarkoma Gelvonu g. 16 namo aplinka. Po langais baisus šiukšlynas, senas stalas, nulūzusios sausos šakos, senos bulvės ir kitos šiukšlės ir tai viskas prie gatvės. Šios šiukšlės kaupiasi ne vieną dieną. Kreipiausi ir į savivaldybę, bet visi kurti.
Padėkosiu kai bus sutvarkyta aplinka.
Nijolė Vaištarienė
2018-03-16 10:14:57 IP 195.182.84.10
Esu Šeimyniškių g. 40-30, Vilnius gyventoja, gyvenu 5 aukšte. Jau kelinta diena matau, kad valytoja nešluoja laiptinės grindų 5 aukšte. Ant laiptų palikta smėlio krūva, kuri taip ir nesurenkama, nors kovo 13 ir kovo 15 dieną atliktas įrašas, kad laiptinė išvalyta. Prašau informuoti valytoją, kad ir 5 aukšte laiptinės grindys turi būti šluojamos nepaliekant ant grindų smėlio.
Sveiki, sirdingai dekoju Karoliniskiu mikrorajono darbuotojams uz nuostabiai sutvarkyta aplinka. Minetame mikrorajone gyvenu virs 8 metu, ir tikrai esu labai patenkinta darbuotoju darbais visais metu laikais. Kai tik nepaziuriu pro langa, jie tai siuksles, tai lapus, tai sniega sluoja. Nuosirdziai dekoju mineto mikrorajono darbu vadovei bei pavaldiniams uz rupesti bei atsidavima. Sekmes jums
Sveiki, kodel nevaloma saligatviai prie namo Seskines 73, Vilnius.Tai viena uzmirsta vieta.Anksciau, pernai buvo valoma normaliai.Aiskinama kad nespeja, taciau viena karta galima nespeti prie vieno namo.o kita karta prie kito.Gal kontroles mazoka.
Noreciau padekoti uz gerai, labai gerai isvalytus saligatvius, nes tikrai tokio gero darbo musu gatve (Bukciu g.) nei karto nemate. Tikrai darbstus zmogus. Aciu. Daugiau reikia tokiu darbsciu zmoniu.
Labai tiksliai rašoma apie mano aplinka Klaipėdoje irgi kariaujama Mažvydo a.stovėjimo mašinų aikštelę pilna sniego nevalo.Mano aplinka nevykėliai įkainius kelia už neatliktus darbus.Užpakalinis trinasi šalia tipo valo mano aplinka ir žalieji želdiniai.Matosi skirtumas.Mano aplinka dirba kaip akmens amžiuje su siupeliukais o įkainiai uuuuu aukso puodas.Rura kasais pinigai iš dangaus geras aukso puodas.Žadu perduoti i STT kaip laimėjo konkursą ir kokiam laiko tarpui jie skiriami.
Sveiki. Vakar apie pietus adresu Tuju g. 19 buvo valomas saligatvis su motobloku. Asmuo valantis saligatvi kur salia stovi masinas visas apdrabste purvu su ledukais, purvas iskart zinoma prisalo, tai gal man ir kaimynams sumokesite uz masinu plovima? Kaip taip galima dirbti neziurint i kitu zmoniu turta (automobilius)? O vasara taip pat siuo adresu dirbo taip pat labai nemalonus darbuotojai, kurie gere po medziais alu (prie vaiku zaidimu aiksteles) ir dar man atreze, kad nesikisciau, nes as jiem ne vadybininkas.! Kas per firma? Vieni alkoholikai...
ir mes (Kalvarijų g. gyventojai) prieš gerą pusmetį buvome pašiurpę nuo nešluojamų šaligatvių, netvarkomų kiemų teritorijos ir pan., kol galų gale atsirado nuostabus vadybininkas, sugebėjęs sukontroliuoti kiemsargių darbą. Taip kad labai priklauso nuo vadybininko kompetencijos ir noro gerai atlikti savo pareigas.
Gyvename Traku 11/Pranciskonu 2.Nuo spalio men pradzios pradeti grebti lapai ir iki dabar dar neisvezti. Kiemsargis ateina karta per tris savaites. ir tai tesiasi metu metus. Imone "Mano aplinka" nesusitvarko su darbais. Kodel miesto savivaldybe nekontroliuoja ju darbo?
Priš du mėn prašėme, kad būtų pašluotas kiemas adresu Vokiečių g.5. Taip 2017-11-23d pašlavė puse kiemo. Paklausus kodėl nešluojan kitos pusės, brigabininkas paaiškino, kad nežino ar tai jam priklauso nors vienas iš darbuotojų pasakė, kad anksčiau jis šlavė. Vienu žodžiu kaip lapai supuvo, mašinos suvažinėjo iki košės tai ir šlavimas suprantate koks. Kur kreiptis, kad būtų atlikti kiemo valymo darbai nerandu gali rašyti tik atsiliepimus.
Kaip tokia įmone gali teikti kokybiškas paslaugas, jai jos darbibinkai dienos metu, girti perka alų. Apgailėtina.
Nepatenkinti esam laiptiniu valymo kokybe!!! Pavaduojant valytoja ateinanti tik pasiraso, bet nieko nevalo...i skundus "mano aplinka nereaguoja"Erfurto 5.
Niekam nerekomenduoju šios valymo paslaugas teikiančios įmonės. Valytoja laiptinę valo nešvariai. Susisiekus su valymo vadybininke ir pareiškus skundą, nesiima jokių veiksmų. Rašiau raštą Klaipėdos regiono vadovui, pažadėjus atlikt kokybės auditą, iki tam tikros datos ir informuot apie išvadas, jokio atsakymo nebesulaukiau. Žuvis pūva nuo galvos, taip ir čia. Jei vadovui visai neįdomu, tai ko norėt iš valytojos. Vadybininkei ir regiono vadovui yra siunčiamos nuotraukos po valymo, visiškai jokios reakcijos. Visos nuotraukos darytos kelios valandos po valymo
Rubikonas....žiauru...jau 2 valandos bandau dasiskambinti jusu trejais nr. Vis sako : jus pirmas eilėje :D o po 10 min laukimo skambutis nutraukiamas....jau 2 val....o atsakomybes jokios....žiauru..........
Pinigus tik mokėk, o darbas bus atliktas kažkada..! Ant "pjaunamos" žolės galvijus galima ganyti, tik klausimas ar dar ės tokią žolę. Menka problema, kai išeini su vaiku į lauką ir bijok, kad erkė kokia ne ilįstu. Ir kas tada atsakys?! Nepamirškite tik sąskaitos atsiųsti "už atliktus darbus".
Mano aplinkos darba vertinu tik vienetu, jie ir nekreipia demesio, svarbu pinigelius pasiima kiekviena menesi. Noriu pasakyti visiems, kas rasote atsiliepimus, geriau skambinkite i administruojancia imone ir registruokite kaip skunda, tada per pusvalandi atlekia ir viska tvarko!
Norėtume, kad nors kartą per du mėnesius būtų pašluojamas kiemas adresu Vokiečių 5., vilnius
Sveikos.tvarkytojos.nelabai skubekit i sia firma dirbt.apgauna su alga
Gerbiamieji, gyvenu Viršuliškėse ir kartais matau būriais vaikštančius kiemsargius. Dažnokai kelios moterys dirba, o būrelis vyrų stovi ir kalbasi, bet čia jų susitarimo reikalas. Kartais matosi gražiai sutvarkyti žemės lopinėliai, bet sugrėbus senus lapus ir išvežus sunkiasvore mašina gal reikėtų užlyginti išartą žemę? Kažkaip viskas daroma neišbaigtai. Prie namų seni lapai nesugrėbti ir ryte mašinų stovėjimo aikštelėse išryškėja krūvelės senų lapų. O gal kas nors juos per pusmetį turėtų sugrėbti? Žiemą niekas nebarstė smėlio kai buvo slidu, o dabar niekas nenori šluoti. Suprantu, kad traktoriukai negali pravažiuoti siaurais šaligatviais, bet gal yra tikrų kiemsargių? Gal kokie bedarbiai galėtų savo pašalpas atidirbti? Būtų gerai.
labadena ca visko gerei man veno neaisku nezinau kur kreiptis as givenu fabioniskiu raione10ausciu namas kaimine dibonti bugaltere Fabetoi posodina pres mano balkono langa 1.5m. tuia ius telefonu man posakot kreiptis pos valdibinika tada preio maimine ir pole ka as prigalvoiau ir ko man meisa tuia egu poagos ne udenginetu langa pres mano balkono augo svarainei.sadinu gelestegul sadino viska aaaaaaaka nori tik ne tuia
Siauliuose
Ezero g. 23
Labai nepriziurima paslaugos praktiskai nera
Tik mokestuka renkasi ir viskas
Sveiki, norėčiau labai padėkoti jums, o ypač " Mano aplinkos "darbuotojui Bernardui už tai kad pabarstė Antano Vienuolio mokyklos teritorija.
Labai noreciau suzinoti priezasti, kodel si ryta, kai taip slidu, mokyklos teritorijos saligatviai be kruopelytes smelio? Konkreciai kalbu apie Taikos gatveje esancia Vyturio pradine.Laukiam ko? Skaudaus ivykio, o gal net ne vieno, kuri parodys per zinias? Ka kaltnsim tada?Laukiu atsakymo.NURODAU telefona.
Jūsų darbuotojų šaligatvio valymo ypatumai. Veiksmas vyko 2016.12.01 Vilniuje, Ukmergės g.200
Architektu 105 nebarstomas smelis ant saligatviu. Kiemsarge sako, kad smelis per toli atveztas. Gal galima isspresti sia problema? Aciu
Ploviau savo mašiną šį antradienį (2016 11 22). Šiandien, 2016 11 24, atvažiavau į darbą ir palikau savo mašiną Naugarduko g. 14, Vilniuje, kur yra geltona parkingo zona. Sumokėjau už parkavimą. Ir per pietus Jūsų gerbiami darbuotojai (aš suprantu, kad toks jų darbo laikas, kad jie dirba sąžiningai, valio!) Pamačiau pro langą, kaip jie tvarko rudeninius medžių lapus. Patys matom koks šiandien drėgnas oras...lapai šalikelėj taip pat drėgni ir smėlėti.. bet come on.. kam..kam reikia pūstiį lapus su tuo prietaisu prie pat mašinos. Po mašina. Ant mašinos.... ji dabar visa purvina. Plius darbuotojas su tuo pačiu prietaisu bandė nupūsti visus nešvarumus ir nuo mašinos. Kavinės tvorelė visa apdergta. Nejau...valom vieną, o paliekam netvarką kitur?
Dabar už savo pinigėlius turėsiu vėl važiuoti, gaišti savo laiką ir plauti mašiną?
esu pasibaisėjusi Jūsų įmonės darbu. Gyvenu Gelvonų 16-10, Vilniuje. Šaligatviai visai nevalomi (juk žiema atėjo netikėtai) šiandien " nuvaliau" laiptus nučiuoždama tarp 16 ir 18 namo, šie laiptai nevalomi kokius trejus metus. Jei koja bus skilusi ar sunkiau sužeista turėsiu į Jus didelę pretenziją. Rytais bent jau būtų pabarstyta, Laukiam lietaus gal nulis, nereikės nei valyti nei barstyti. "Žavi" Jūsų darbuotojų išradingumas - autobusų stotelės teritorija nuvalyta griežtai apibrėžus jos teritoriją, būtų juokinga, bet yra labai liūdna....
Laba diena. Pernai pradėjau baisėtis UAB Mano aplinka darbuotojų neatliekamu darbu adresu Vilnius, Fabijoniškių g. 2 - už jo esančio kalno teritorijoje. Kreipiausi į AAA, kuri mano prašymą elementariai sutvarkyti teritoriją nukreipė Fabijoniškių seniūnijos teritorijos tvarkymo priežiūrą ir kontrolę vykdančiai Miesto ūkio ir transporto departamento Miesto tvarkymo skyriaus vyresniąjai specialistei Rasai Zavadskienei. Ji man skambino ir prašė stebėti, ar po jos pokalbio su Jūsų atsakingais asmenimis kas nors pasikeis. Niekas nepasikeitė, įrodymui siunčiu 2016 10 26 dienos kelias nuotraukas. Giliau bijau lįsti, nenoriu susižaloti. Jei Jums neužteks šios informacijos, galiu pateikti daugiau nuotraukų, o jei neįpareigosite darbuotojų atlikti savo pareigų, kreipsiuosi vėl į AAA.
Jūratė 2016-09-17 14:04:12

Esu galutinai pasipiktinusi "Mano aplinka" darbuotojais, Lazdynų rajone.
Šiandien, išėjome pasivaikščioti su 4 mažamečiais vaikais ir "atsivėrė" nuostabus vaizdas. 6 žmogeliukai geria autobusų stotelės aplinkoje. Lengvai pasakyta geria, jau net nei pasėdėjo, nei pastovėjo. 3-4 iš Jų, su Mano aplinkos apranga. Vienas nė nepasidrovėjo mūsų, atsistojo prie kaštono medžio ir " atliko savo šlapius gamtinius reikalus". Nepasidrovėjau nufotografuoti..Tai yra ne pirmas, ne antras ir ne 15as kartas, kai matai geriančius darbuotojus. Ryte, per pietus, jokio skirtumo...Dar nebūtų taip pikta, jei tai nebūtų viešai, prie vaikų ir bent jau tvarkingoje ir švarioje aplinkoje. Mūsų rajonas- siaubingas šiukšlynas.Valdininkai, kur žiūrite???????????
taip, p.Jurate, paskutiniu metu Lazdynus paverte i dideli siukslyna, deja taip!o visa beda tame, kad tie vietiniai/seniuniju/ valdininkeliai sulindo i savivaldybe ir nei krust is ten:-)o kad darbuotojai geria, tai cia musu lietuviskos sistemos pasekmes.Siuncia Mano Aplinkai is birzos"valandinius "pijokelius atidirbt, tai jie juk be bambalio nei krust, vat!daugiau pasakysiu, jei savivaldybe ir duoda nurodimus kazka kieme /seno/pakeist, tai p.Beta dirbanti Mano Aplinkoje, asmeniskai keicia savivaldybes sprendimus, tai yra neatlieka duoto darbo, vat!taip kad, kaip besuktumei, Mano Aplinka yra merdijanti imone, kompetencijos visame nulis, deja:- (

Esu galutinai pasipiktinusi "Mano aplinka" darbuotojais, Lazdynų rajone.
tomas 2015-05-07 09:27:25
Sveiki kodel niekas nepjauna zoles savanoriu 262? Mokam pinigus bet zole uzaugus aplink nama...
Avine, nuo kada tu moki už žolės pjovimą? Prasiblaivyk...
Sutinku su kitais komentarais dėl agresyvių Mano aplinka darbuotojų. Teko susidurti kai vienas iš jų (vyras) rusišku leksikonu pavymui užkabino niekuo dėtą praeinantį žmogų (moterį). Kažkoks siaubas... Susidaro įspūdis, kad priimti žmonės yra paleisti iš sugriežtinto kalėjimo, panašu kad neblaivūs, agresyvūs... Susimastykite, kontroliuokite savo darbuotojus, nes pasikartojus tikrai kviesime policiją. #manoaplinka
nesvarbu 2015-11-19 18:49:39
Esu labai nepatenkinta kaikuriais jūsų darbuotojų, ypač vienu, kuris tvarko ties Gabijos gimnazija. Maža to kad pastoviai girtas bet dar ir nepagarbiai elgiasi su žmonėmis, pavartodamas necenzūrinį leksikoną. Toleruojat neblaivius asmenis darbo vietoj ir darbo metu. Dar pakampėmis su kitais viešai geria alkoholį. Imkitės veiksmų, kol gyventojai nesikreipė į darbo inspekciją
Čia veiksmas Vilniuje Pašilaičių g.

Dzūkijos tvenkiniai
Adresas: Pramonės g. 6, LT-66141 Druskininkai.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; kelių tiesimas, remontas, tiltai; krautuvai, keltuvai, liftai; naudingosios iškasenos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB „Dzūkijos tvenkiniai“ pietų Lietuvoje veikianti įmonė užsiimanti landšafto ir aplinkos formavimo bei tvarkymo darbais, tam skirtos technikos nuoma ir reikalingų medžiagų prekyba. Mūsų specialistai ne tik suteiks Jums konsultacijas, bet ir pagal Jūsų pageidavimus sutvarkys Jūsų sodybos, namo ar įmonės aplinką...
Madaris
Adresas: Mechanizacijos g. 6, Mockaičių km. 9, LT-93233 Klaipėda.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; daržininkystė, sodininkystė; gėlės ir dekoratyviniai augalai; interjero apdailos medžiagos; inžineriniai tinklai ir sistemos; kelių tiesimas, remontas, tiltai; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB „Madaris“ įkurta 2008 metais. Įmonėje dirba tik patyrę atestuoti specialistai ir mechanizatoriai. Madaris įsikūrusi Klaipėdoje, bet paslaugas teikia visame vakarų Lietuvos regione. Dirbame su europiniais ir privačių investuotojų objektais. Atliekame paruošiamuosius statybos ir aplinkos tvarkymo darbus. Turime...
Agminta
Visos sklypų priežiūros paslaugos

Adresas: J. Biliūno g. 15, LT-10150 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; miškininkystė; statybos technika, įranga, nuoma; žemės ūkis, paslaugos.
UAB „AGMINTA“ pagrindinė veikla yra mechanizuotas aplinkos tvarkymas, sklypų priežiūra, žemės darbai ir statybinės technikos nuoma. Mechanizuotai ir rankiniu būdu pjauname, kertame krūmus, stambią augmeniją, pjauname-smulkinime miško tipo krūmapjove. Galime nupjauti ir susmulkinti iki 18cm storio krūmus ir medžius...
Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; pastatų administravimas; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra, valymo paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Siekiant aukščiausios klientams teikiamų paslaugų kokybės ir nuolatinio aplinkosaugos veiksmingumo bei darbuotojų saugos ir sveikatos gerinimo, įmonėje įdiegta Integruota kokybės...

"Litgrid" akcininkai pritarė sinchronizavimo sutarties pasirašymui
"Litgrid" akcininkai pritarė sinchronizavimo sutarties pasirašymui 05-20 20:30
Lietuvos elektros perdavimo tinklo operatorės "Litgrid" akcininkai pirmadienį pritarė Baltijos šalių sinchronizavimo su žemynine Europa prisijungimo sutarties pasirašymui. Artimiausiu metu sutartį...
Kanų festivalio "Garbės auksinė palmės šakelė" A. Delonui kelia aistras
Kanų festivalio "Garbės auksinė palmės šakelė" A. Delonui kelia aistras 05-20 20:29
72-ojo Kanų festivalio "Garbės auksine palmės šakele" (Palme d‘Or) apdovanotas Alainas Delonas (g. 1935), gyva legenda ir pasauline kino ikona vadinamas prancūzų aktorius.
Po skandalų "Facebook" sunkiai sekasi rasti darbuotojų
Po skandalų "Facebook" sunkiai sekasi rasti darbuotojų 05-20 20:28
Kadaise geriausia darboviete JAV laikytai bendrovei "Facebook" sunkiai sekasi rasti darbuotojų. Jos patrauklumą talentų akyse nusmukdė su duomenų apsauga susiję skandalai.

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Keurig Dr Pepper 29,26 +2,31%