Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Miesto logistika, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Miesto logistika

Atsiliepimai apie Miesto logistika, UAB

ZITICITY

Pristatykite prekes savo klientams greičiau nei per 1 valandą
Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Miesto logistika, UAB

Rekomenduoju. Naudojau maisto pristatymui ir pigu.lt užsakymo atvežimui. Atlikta operatyviai ir mandagiai.

Pastovus šlykščių neigiamų nepagrįstų blevyzgų srautas veikiauisai iš slav. Jie pastoviai kenkia Lietuviškoms įmonėms. Logistiką mato kaip pernelyg svarbią sritį, kad leistų Lietuviams turėti nors kiek galios joje. Ir toliau naudosiuosi ziti paslaugomis.
Nerekomenduoju ziticity, rinkausi kad pristatytu ta pacia diena, ir brangiau mokejau, jau 5 diena - nieko nepristatyta, apeikite sia imone ir geriau rinkites dpd, lp
Nerekomenduoju, pristatyti laiku nesugebėjo, komunikacija - nulinė
pries savaite uzsakiau preke, iki siol jos nei kvapo nei garso, daugiau gyvenime nebeuzsakinesiu per ZitiCity
*NEREKOMENDUOJU.*, Buvo numatytas pristatymo laikas ir ne iš šio ne iš to, vidury dienos pasikeitė pristatymo laikas į rytojų. Liūdną kai verslai renkasi tokias siuntų tarnybas, gal net liūdniau kad išvis tokios siuntų tarnybos egzistuoja.
Negaliu patikėti, kad rašau komentarą, bet... kantrybė turi ribas. Pasisakysiu iš verslo pusės. Kai Ziticity pradėjo savo veiklą, jų paslaugų kokybę galėjome įvertinti 95%. Dabar tas vertinimas vargiai siektų 5%.
- Bendravimas ne tik su klientais, bet ir su verslo partneriais - tik chat'u (rimtai?).
- Bendraujant chat'u, atsakymo gali tekti palaukti kelias valandas arba tiesiog pamatysite, jog Jūsų žinutę perskaitė, bet atsakyti apskritai nepanoro.
- Pakeičiamos bendradarbiavimo sąlygos be jokio perspėjimo (pvz., tik pildant užsakymą sužinai, kad nebepristato siuntų tarp miestų tą pačią dieną).
- Siuntas pristato pavėluotai, neretai ir kitą dieną.
- Siuntų nesurenka laiku arba visai nesurenka.
- IT infrastruktūros liapsusai, pvz., neatsinaujina užsakymo būsenos, kurjeriai nemato pateiktų užsakymų ir pan.
Kai siuntos vėluoja arba visai nepristatomos - kalčiausias, žinoma, lieka pardavėjas. Taigi, ženkliai menkinate savo partnerių reputaciją.
Išvada - nei el. parduotuvėms, nei jokiems kitiems verslo subjektams nerekomenduojame rinktis Ziticity kaip pristatymų partnerio. Klientams rekomenduojame rinktis tiesiog seną gerą kurjerį, kuris bent jau apskritai siuntą atveš ir Jums dėl to neskaudės galvos.
Palinkėjimas Ziticity - Jūsų idėja buvo super, pradžia buvo super. Linkime atsitiesti, reabilituotis partnerių ir klientų akivaizdoje ir vėl mielai naudotumėmės šia labai reikalinga paslauga, prie kurios jau spėjome pripratinti klientus.
Niekada nepristato laiku, kartais pristatymas trunka, net ilgiau, nei įprastinės kurjerių tarnybos. Jie tai laiko negali parinkt, tai kurjerio laisvo neturi, tai pats kurjeris sumanęs atmeta siuntą. visiškas balaganas. Nerekomenduoju ir stengiuosi vengti kaip įmanoma labiau. Niekada nepristato greitai, kaip žada ir praktiškai visada siunta nukeliama kitai dienai.
Karolis 2021-09-17 21:54:42
Visiškai nerokomenduoju jų pristatymo tiek įmonėms tiek žmonėms kas siuntas pristatinėja 22 ar 23 val. Žmonės nakti turi laukti siuntų ar kaip čia yra užsakymą padarai 11 val. Ryto 18 val. Ateina SMS kad siunta bus pristatyta 22-23 val. Ir nėra niekur funkcijos kad perkelti siuntimą kitai dienai tragedija o ke kurjeriai
Visiškai sutinku! Niekada dar iš šios įmonės negavau pristatymo laiku ir greitai. Nerekomenduoju rinktis šios įmonės paslaugų.
Nuvylė…. Pristatymas vėlavo, o rinkausi spec kad gaučiau siuntą nurodytu laiku.
Pirmą ir paskutinį kartą naudojaus jų paslaugomis. Nepristato siuntų laiku, vietoje 1 dienos jau laukiu 2. Ir panašu, kad pristatys tik pirmadienį po dar papildomų 2 dienų. Nėra galimybės susisiekti ir informuoti apie netinkamą pristatymo laiką (pasirinktą siuntos pristatymo dieną buvau namuose, bet nespėjo pristatyt siuntos, o kitą dieną nusprendžia, kad gali pristatyti, bet kada, mat turi būti irgi namuose). Kurjeris Genadij S. bendrauja šiurkščiai, nemaloniai ir su pašaipa.
Nusivyliau... Pritariu.. kitiems, kas čia per pristatymas 22 h?? Ir kodėl firmos vardas kai gauni žinutę, patogiau būtų telefono numeris kurjerio (samdomo darbuotojo), jei iškiltų kokia problema, kad būtų galima tartis ar perspėti.. Po to...tik sako, nieko nežinau, ne aš.. ir tt...
VisiškaI absoliuti TRAGEDIJA !!!
Patinka įmonės šiuolaikiškas požiūris į siuntos gabenimą. Rekomenduoju. Patikimi.
Sveiki visi. Nerekomenduoju šios platformos. Vien dėl to jog Gerb. Direktorius nesugeba atrašyti laiško per 3 sav.
Ir labai daug girdėta jog kurjeriai yra Š.... Krūvą, nes net normaliai nemoka komunikuoti. Tai parodė pats įmonės direktorius, nesugebedamas atsakyti. Sėkmės darbuose, bet labai prastai pasirodėte.
DĖMESIO VISIEMS SMULKIEMS VERSLAMS, bendradarbiaujantiems su Ziticity: nesirinkite šios įmonės pristatinėti savo produktų. Labai labai nerekomenduoju. Gaila, nes nukentės jūsų pačių vardas, nors procese klysta būtent Ziticity. Taip pat, produktų pirkėjams nerekomenduoju rinktis šio pristatymo būdo. Lauksite neaišku kiek savo savo siuntos. Pati pirkau dovaną iš anksto, kad ateitų būtent prieš šventę. Perkant buvo pažadėta, kad siunta atvyks tą pačią dieną. Praėjo jau 1, 5 paros, bet jos kaip negaunu, taip negaunu. Vakar laukiau iki išnaktų, nes iki pat 23val. rodė, jog siunta vežama pas mane. Šiandien taip pat pusė dienos laukiu nurodytu adresu, nes konsultantė pažadėjo mano siuntą pristatyti "prioritetiniu būdu". Bet jau tris valandas kurjeris keliauja paimti mano siuntos iš sandėlio. Klientų aptarnavimas be galo lėtas. Pirkėjai susigadins dieną/vakarą, o mažieji verslai susigadins savo vardą, renkantis paslaugas per Ziticity!!!
Vakar siunta vėlavo daugiau nei 2h, parašau užklausą, kai jau atgabena pagaliau, gaunu konsultanto: va - atvežė, maždaug kokios problemos?
Sugadintas penktadienio vakaras...labai nepatikimi yra, daugiau nesirinksiu.
Pirmas ir paskutinis kartas kai naudojausi šia įmone. Niekaip negaliu atgauti siuntos, daugiau nei savaitė. Visad kažkas negerai. Jei rašai paklausimą tai atsako kad pasiklaus savo operacijų specialistų ir dingsta tas konsultantas. Arba tavo žinutės nė neperskaito. Taip jau rašiau tikriausiai 5 ten sėdintiems ir nieko. Niekam NEREKOMENDUOČIAU.
Jau buvau pasiruošęs dideliam neigiamo atsiliepimo rašymui, bet paskaičius kitus komentarus nebesinori kartotis. Tikrai labai žemai nusiritusi įmonė, kuri visiškai nesistengia derintis prie siuntų gavėjų. Ne veltui dalis įmonių jau jų atsisako, reik tikėtis ir kitos taip pasielgs. Nerekomenduoju.
Nerekomenduoju.
Iš pirmo vaizdo įdėja labai gera, mieste sukoncentruota logistika aplengvinanti siuntinių tarp miestų strautą ir pažadas gauti siuntas tą pačia dieną. Bet iš mano dabartinės patirties, mokant už papildomą "greitą" pristatymą perkant iš el. parduotuvės, siuntos buvo gaunamos su keliu dienų pavėlavimu, pateikiami atvykimo duomenis niekad nebuvo teisingi (kas privertė puse dienos laukti siuntos, kol jos pristatymo laikas buvo vis atidėdamas iki kol buvo paprasšiausiai atšaukė pristatymą), o nurodomi pristatymo terminu vartotojas net neturi galimybės paveikti. Vienintelis šios paslaugos pliusas kuris viekia tai elektroninė pagalba, su kuria kelis kartus teko bendrauti ir gauti visą reikiamą informaciją, darbuotojai daug kartų suteikė informaciją (kuri turėtu būti ir taip pasiekiama klientui) kurios neįmanoma rasti kitur.
Nerekomenduoju!!!!
2021-08-28 16:25:07 IP 2e7r5gv1
NEREKOMENDUOJU!!!
APMOKI UŽ PRISTATYMĄ, KAD PRISTATYTŲ TĄ PAČIĄ DIENĄ, O VISTIEK SIUNTOS NEGAUNI PRAĖJUS IR PORAI DIENŲ, TIK GIRDI VIS PASITEISINIMUS, KAD NAVIGACIJA NE TEN NUVEDA IR T. T. IR T. T.
Labai patenkinta kurjerio paslaugumu ir mandagumu. Ačiū už profesionalų darbą.
Atsiliepimų šiaip nerašau, bet pyktis šį kartą apėmė ir mane. Kaip ir visi čia rašantysyra pasipiktinę, jog negauna siuntos nustatytu laiku, tai yra kitą ar tą pačią dieną, man pyktis ima todėl, nes siuntas visada pristato 22h vakaro. Na, aš gal turiu planų tokiu laiku ir tikrai nenoriu laukti siuntos, tačiau kiti žmonės tokiu laiku eina miegoti ar ruošiasi tam, nes mes irgi turime darbus ir man nesinorėtų siuntos laukti iki išnaktų.
Dažniausiai atsiliepimų nerašau, bet jau kelintas kartas su ZITCITY kuris tiesiog varo į neviltį.
Kaip klientas kuris renkasi paslaugą - pristatymą tą pačią dieną, tokia paslauga renkamės ne veltui ir tikimės siuntą gauti tą pačią dieną (Taip pasiskaitome iki kada reikia užsakyti, kad gauti. Užsakome tikrai ne paskutinę minutę o kartais net ir iš vakaro).
Na ir reziume - siunta tą dieną neatvažiuoja. Kita jei pasiseka irgi tik vakarop. Žodžiu servisas reklamuojamas kaip tos pačios dienos pristatymas, tačiau atveža lečiau nei lp/dpd/omniva.
Nerekomenduočiau naudotis šia paslauga ir itin patariu ja nesinaudoti elektroninių parduotuvių savininkams - Jums už akių, tos pačios dienos pristatymai išsitesia iki 3 dienų pristatymo.
Blogai, labai blogai.
Keiti savo planus, visa dieną lauki siuntos ir jos nesulauki. Pasiteiravus kur mano siunta ir ar aš ją šiandien gausiu, laukiau atsakymo 3val iki sekančio užklausimo. 3 valandas. Gaunu atsakymą, kad mano siunta man šiandien nebus pristatyta, pabandys rytoj. PABANDYS?! Aš turėjau gauti ją šiandien, nes pasirinkau tokią paslaugą.
Tai jie žinodami, kad man jos šiandien nepristatys, net nesiteikė pranešti. BRAVO. O aš sėdžiu ir laukiu.
Taip blogai jau seniai buvau mačius.
Servisas tragiškas. Praneša jog bus vienu laiku, atvažiuoja stipriai per anksti, nieko neradę išvažiuoja. Klientų aptarnavimas neadekvatus, problemos spręst net nebando. Ir tai jau nebe pirmas kartas su šia įmone.
Tikrai nerekomenduoju, turėjo pristatyti siuntinį per dieną, tai jau antra diena negaunu, tik kažkokie keisti pasiteisinimai, kad kurjeris negalėjo susisiekti, nors jis net nemėgino.
Nerekomenduoju! Turi didelių logistikos problemų. Pristatymo laikas nederinamas. Operatoriai su kurjeriais dirba atskirai. Iš viso nesuprantu, kam reikalingi operatoriai, kurie neatsako į elementarius klausimus. Vengsiu ir šios įmonės, ir įmonių, kurios naudojasi jų pristatymu!
Kurjeriai dirba gerai, tačiau pati sistema yra labai prasta ir apgailėtina. Jokių numerių skambinimui nėra, viską reikia rašyti. Kurjeris atveža siuntą, už kurią jau sumokėjau beveik 500e ir reikalauja dar sumokėti, kitaip neduos siuntos. Aišku aš atsisakau mokėti dar kartą, todėl kurjeris (NEGALI PASKAMBINTI, BET PRIVALO RAŠYTI) susisiekia su klientu aptarnavimo centriuku dėl patikslinimo. Ką gi, laukiam su kurjeriu apie 15-20min, kol centriukas atrašo - ne, klientas turi sumokėt. Duodu išrašą nusifotografuoti kurjeriui, kad nusiųstų centriukui - dar po 15-20min atsakymas - Taip, mokėti nereikia. Va taip va ir dirba... Užjaučiu kurjerius, su klientu prabūt apie 40min laukime dėl NIEKO, o dar kelionė... Tai realiai 1 valanda - 1 siunta taip išeina. Nes antrą kartą pristato - antrą kartą tas pats. :) Linkiu investuoti į pristatymo programą. Nereikės visiems dirbti tų pačių darbų vienu metu + susitaupys darbo vietų + visi klientai liks patenkinti aptarnavimu = daugiau pelno=labiau patenkinti žmonės (tiek klientai, tiek darbuotojai)
Labai nusivylusi jūsų darbu.Siuntos nepristate nors Pigu.lt parasyta pristatymas ta pacia diena. Gavus sms apie praleists skambutį kurio nebuvo (telefonas pries akis padetas) Paskambinus man pareiske jog as nekeliau ragelio ir todel siuntos negausiu sendiena ryt gal.Na laukiu.Gerai, kad tai ne maisto produktas.Geriau buciau sumokejusi kurjerio pristatyma brangiau tikrai zinociau kad pristatys laiku.Nerekomenduoju niekam pristatymo per jūsų įmonę.Ir dar parasius į pagalba Zitycity jokios reakcijos.Abejoju ar iš viso skaito kas atsiliepimus.
VISIŠKAI NEPATIKIMA. Patys sprendžia kada siuntą pristatys arba iš vis nepristato. Ir kaip gali save gerbiančios įmonės rinktis šią kompaniją savo produkcijos pristatymui. Gėda.
Visiškai nepatikima įmonė. Visą dieną pralaukus kurjerio, galiausiai atsirado įrašas, kad siunta nepristatyta, nors nebuvo nei skambučio iš kurjerio, nei pačio kurjerio. Specialiai rinkausi greitą pristatymą, nes kitą dieną turėjome išvažiuoti atostogų. Tikrai nerekomenduoju rinkti Ziticiti jeigu norite greitai ir laiku gauti siuntą.
Patenkintas klientas
2021-06-14 19:32:28 IP 28mc0d1r
Iš Alyno alų pristato greitai ir be jokių problemų! Rekomenduoju ????
Tragedija. Nesugeba per 3 dienas pristatyti. Laiko nederinau, atvaziuoja bet kada ir tikisi kad visi laukia ju namuose :) juokdariu imone.
Visiškai nepatikimi kurjeriai. Neatvažiuoja laiku, nepraneša kada galima sulaukti siuntos. Reklamuojasi kaip greitai pristatanti siuntas įmonė tačiau tuo pačiu omniva paštomatu ar dpd greičiau ateitų.
NEREKOMENDUOJU rinktis greito pristatymo per Ziticity Galiu tik sutikti su kitais, jog jeigu parašyta, kad siunta turi būti pristatyta tos pačios dienos vakare, nebūtinai taip bus. 22val gauni žinutę, jog dėl siuntų kiekio nespėta pristatyti ir bus prioritetiškai pristatyta sekančios dienos pirmoje pusėje. Tik dėja, tenka susitaikyti ir su tuom, jog siunta ir sekančios dienos pirmoje pusėje tavęs nepasiekia ir tenka aplamai atšaukti užsakymą.
Tenka pripažinti, kad aktyviai ieškant siuntinuko, jis galiausiai gali operatyviai ateiti! Kurjeriui jo nepristačius iš pirmo karto labai pagelbėjo ZITYCITY pagalba Facebooke. Atrašė tikrai greitai, į problemą reagavo profesionaliai, galėjau susiskambinti su kurjeriu tiesiogiai ir siuntinukas atėjo dar tą patį vakarą.
Labai neprofesionali įmonė, vengti kuo labiau, nes jei norite greitai gauti siuntą, taip nenutiks. Sėdžiu namie visą dieną, nekantriai laukiu užsakymo, programėlėje matyti, kad jis jau artėja ir staiga rodoma, kad siunta nepristatyta???? Čia kurjeris išvažiavo per anksti penktadienio švęst, ar kaip? Jokio skambučio, jokios žinutės, prie lango stoviu, nemačiau jokio kurjerio. Tai nežinau, kas nutiko su siuntinuku, nes penktadienio vakaras, gaudyk vėją laukuose (o sakiausi būtent todėl, kad norėjau gauti tiesiai į namus dar prieš savaitgalį). NEREKOMENDUOJU. Pasirodo, paštomatai daug patikimiau.
Sveiki, noriu ir aš pasidalinti savo patirtimi. Dabar jau prieš dvi dienas užsisakiau prekių iš parduotuvės, ir jų man reikėjo skubiai, tad pasirinkau šią įmonę, nes buvo paslauga "Skubus pristatymas" - atvežimas tą pačią dieną, kuris man kainavo 3€. Jau antra diena nieko. Susiskambinti neįmanoma, niekur nėra jų numerio, netgi rekvizituose, nu absoliučiai niekur. Teko rašyti į jų bendrą chat pokalbį, gavau automatinę žinutę, jog jie apsivertę siuntomis, nespėja prieš Velykas ir pan. Atrašiau jiems jog noriu, kad man kas gražintų tuos 3€, gavau vėl automatinę žinutę, kad jie nespėja. Esu pasipiktinusi, nes 100% žinau, jog esu ne viena tokia kuri pasinaudojo jų paslauga ir negavo siuntos laiku, nors buvo galima tada sumokėti 1, 50€ ir gauti į paštomatą siuntą, bet užtat tokiu laiku kuriuo jie (pvz Omniva) ir parašo. Po 3 kartų rašant tą pačią žinutę gavau normalią reakciją su duotu el. paštu kur rašyti dėl pinigų grąžinimo. Bet tikrai nerekomenduoju šios įmonės. NE KLIENTAI TURI PATYS RAŠYTI ĮMONEI KADA BUS SIUNTA IR KUR JI YRA, O PATI ĮMONĖ TURI PERSPĖTI JEI NESPĖJA. Absurdas visiškas. Kam teikti tokią paslaugą tada išvis, jei galima sumokėti mažiau ir gauti po 3 dienų savo siuntą. Gal kam nors pasirodys juokinga, jog tiek prirašiau dėl 3€, bet tai mano pinigai ir mano laikas, kad aš dvi dienas turiu sedėti namuose, nes nežinau kada atveš mano siuntą.
Laura 2021-04-02 17:20:49
Tai nepatikima įmonė. Nepristatė siuntos nei tą pačią, nei kitą dieną. Manęs neinformuoja, kur yra siunta.
Pas mus tas pats jau 3para negaunam siuntos.. o ten vaikui misinukas..
Nepristato laiku.. jie iš pigu.lt turejo paimti siunta..paėmė.. turejo kovo 31d 17:41h, žiūrim jau 21h nieks nieko paskambinom pasake jei ne šiandien tai rytoj nu mes ok.. rytojus ateina nieks nieko jau 3diena kai jie ale pristato mano vaikas be pieno... o parduotuvėse tokio nėra neišnešiotiems kūdikiams specialaus... dabar privalau jam duot kita mišinį nes per ziticyti mes negaunam mišinuko!!!
Labai patenkinta kurjerių mandagumu ir paslaugumu!Tikrai turite geriausius iš geriausių darbuotojus!Vertinkite juos, nes, mes, klientai, jau įvertinome PUIKIAI!Visokeriopos sėkmės, jums!
sveiki. tai jus man atsakykit mielieji, ar apsimoka vežti užsakymą už 3 eurus 12 km.šiandien gavau užsakymą iki restorano nuvykti apie 3 km. nuo restorano nuvežti klientui dar apie 3 km.grįžti i laukimo zoną mažiausiai 6 km. tai kur čia logika.dirbi su savo automobiliu ir dar kuras brangsta. nereikia mūsų laikyti lochais.
Puikus pristatymas.
Visada tvarkingai ir laiku
Aciu Giedriui K uz greita pristatyma ir jog palauke manes!
Ačiū kurjeriui Liudui Panevėžyje už greitą ir puikų pirkinių pristatymą. Sėkmės darbuose.
Kurjeriui Augustinui sėkmės tolimesniame darbe! Greitas ir puikus pristatymas.

Aurida Logistics Solutions
Kompleksiniai logistikos sprendimai

Adresas: Laisvės pr. 60-1107, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Per 1 dieną pasiulysime sprendimą FTL/LTL/Air/Sea/Rail transportavimui; Projektinių / Negabaritinių krovinių sprendimų pateikimas nuo 3 iki 10 dienų; E-komercijos tiekimo grandinės sprendimai. 2018m. savo veiklą pradėjusi UAB "Aurida Logistics Solutions" specializuojasi pilnų, dalinių ir nestandartinių krovinių...
TIROLA
Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas

Adresas: Žalgirio g. 112A, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; sandėliavimas; transporto paslaugos.
PASLAUGOS Krovinių pervežimas standartinėmis 13,6 m ilgio puspriekabėmis, refrižeratoriais ir autotraukiniais (didžiakūbėmis); Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Rusijos į Europos Sąjungos šalis, taip pat į Norvegiją, Serbiją, Turkiją; Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Europos Sąjungos valstybių į Rusiją...
Visas transportas
Cargobooking.lt

Adresas: Vaidilutės g. 79, LT-10100 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; eksportas; importas; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
Cargobooking. LT – inovatyvi ekspedicinė įmonė, kuri derina IT sisteminius sprendimus kartu su logistika, taip pasiūlydama klientams platų logistikos paslaugų spektrą. Esame įsikūrę Vilniuje ir Klaipėdoje. Siekdami pasiūlyti geriausią krovinių gabenimo sprendimą, Cargobooking. LT užmezgė partnerystę su agentais iš...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Alytuje. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
Seimas ėmėsi tikslinti viešojo asmens apibrėžimą
Seimas ėmėsi tikslinti viešojo asmens apibrėžimą 10-19 19:30
Antradienį po pateikimo buvo pritarta grupės parlamentarų siūlymui keisti Visuomenės informavimo įstatymą detaliau apibrėžiant, kas būtų laikomas viešuoju asmeniu ir kam galiotų mažesnė privataus...
Švedijos "Volvo Cars" nustatė artėjančio IPO kainų intervalą
Švedijos "Volvo Cars" nustatė artėjančio IPO kainų intervalą 10-19 18:57
Kinijos valdoma Švedijos automobilių gamintoja "Volvo Cars" netrukus surengs pradinį viešą akcijų platinimą (IPO), kurio metu planuoja pasiūlyti akcijas už 53–68 Švedijos kronų už akciją kainą.

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

IBM 142,32 -1,58%
Walt Disney 171,14 -3,01%