Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Miesto logistika, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Miesto logistika

Atsiliepimai apie Miesto logistika, UAB

ZITICITY

Pristatykite prekes savo klientams greičiau nei per 1 valandą
Parašyk savo nuomonę apie Miesto logistika, UAB

NEREKOMENDUOJU rinktis greito pristatymo per Ziticity Galiu tik sutikti su kitais, jog jeigu parašyta, kad siunta turi būti pristatyta tos pačios dienos vakare, nebūtinai taip bus. 22val gauni žinutę, jog dėl siuntų kiekio nespėta pristatyti ir bus prioritetiškai pristatyta sekančios dienos pirmoje pusėje. Tik dėja, tenka susitaikyti ir su tuom, jog siunta ir sekančios dienos pirmoje pusėje tavęs nepasiekia ir tenka aplamai atšaukti užsakymą.
Tenka pripažinti, kad aktyviai ieškant siuntinuko, jis galiausiai gali operatyviai ateiti! Kurjeriui jo nepristačius iš pirmo karto labai pagelbėjo ZITYCITY pagalba Facebooke. Atrašė tikrai greitai, į problemą reagavo profesionaliai, galėjau susiskambinti su kurjeriu tiesiogiai ir siuntinukas atėjo dar tą patį vakarą.
Labai neprofesionali įmonė, vengti kuo labiau, nes jei norite greitai gauti siuntą, taip nenutiks. Sėdžiu namie visą dieną, nekantriai laukiu užsakymo, programėlėje matyti, kad jis jau artėja ir staiga rodoma, kad siunta nepristatyta???? Čia kurjeris išvažiavo per anksti penktadienio švęst, ar kaip? Jokio skambučio, jokios žinutės, prie lango stoviu, nemačiau jokio kurjerio. Tai nežinau, kas nutiko su siuntinuku, nes penktadienio vakaras, gaudyk vėją laukuose (o sakiausi būtent todėl, kad norėjau gauti tiesiai į namus dar prieš savaitgalį). NEREKOMENDUOJU. Pasirodo, paštomatai daug patikimiau.
Sveiki, noriu ir aš pasidalinti savo patirtimi. Dabar jau prieš dvi dienas užsisakiau prekių iš parduotuvės, ir jų man reikėjo skubiai, tad pasirinkau šią įmonę, nes buvo paslauga "Skubus pristatymas" - atvežimas tą pačią dieną, kuris man kainavo 3€. Jau antra diena nieko. Susiskambinti neįmanoma, niekur nėra jų numerio, netgi rekvizituose, nu absoliučiai niekur. Teko rašyti į jų bendrą chat pokalbį, gavau automatinę žinutę, jog jie apsivertę siuntomis, nespėja prieš Velykas ir pan. Atrašiau jiems jog noriu, kad man kas gražintų tuos 3€, gavau vėl automatinę žinutę, kad jie nespėja. Esu pasipiktinusi, nes 100% žinau, jog esu ne viena tokia kuri pasinaudojo jų paslauga ir negavo siuntos laiku, nors buvo galima tada sumokėti 1, 50€ ir gauti į paštomatą siuntą, bet užtat tokiu laiku kuriuo jie (pvz Omniva) ir parašo. Po 3 kartų rašant tą pačią žinutę gavau normalią reakciją su duotu el. paštu kur rašyti dėl pinigų grąžinimo. Bet tikrai nerekomenduoju šios įmonės. NE KLIENTAI TURI PATYS RAŠYTI ĮMONEI KADA BUS SIUNTA IR KUR JI YRA, O PATI ĮMONĖ TURI PERSPĖTI JEI NESPĖJA. Absurdas visiškas. Kam teikti tokią paslaugą tada išvis, jei galima sumokėti mažiau ir gauti po 3 dienų savo siuntą. Gal kam nors pasirodys juokinga, jog tiek prirašiau dėl 3€, bet tai mano pinigai ir mano laikas, kad aš dvi dienas turiu sedėti namuose, nes nežinau kada atveš mano siuntą.
Laura 2021-04-02 17:20:49
Tai nepatikima įmonė. Nepristatė siuntos nei tą pačią, nei kitą dieną. Manęs neinformuoja, kur yra siunta.
Pas mus tas pats jau 3para negaunam siuntos.. o ten vaikui misinukas..
Nepristato laiku.. jie iš pigu.lt turejo paimti siunta..paėmė.. turejo kovo 31d 17:41h, žiūrim jau 21h nieks nieko paskambinom pasake jei ne šiandien tai rytoj nu mes ok.. rytojus ateina nieks nieko jau 3diena kai jie ale pristato mano vaikas be pieno... o parduotuvėse tokio nėra neišnešiotiems kūdikiams specialaus... dabar privalau jam duot kita mišinį nes per ziticyti mes negaunam mišinuko!!!
Labai patenkinta kurjerių mandagumu ir paslaugumu!Tikrai turite geriausius iš geriausių darbuotojus!Vertinkite juos, nes, mes, klientai, jau įvertinome PUIKIAI!Visokeriopos sėkmės, jums!
sveiki. tai jus man atsakykit mielieji, ar apsimoka vežti užsakymą už 3 eurus 12 km.šiandien gavau užsakymą iki restorano nuvykti apie 3 km. nuo restorano nuvežti klientui dar apie 3 km.grįžti i laukimo zoną mažiausiai 6 km. tai kur čia logika.dirbi su savo automobiliu ir dar kuras brangsta. nereikia mūsų laikyti lochais.
Puikus pristatymas.
Visada tvarkingai ir laiku
Aciu Giedriui K uz greita pristatyma ir jog palauke manes!
Ačiū kurjeriui Liudui Panevėžyje už greitą ir puikų pirkinių pristatymą. Sėkmės darbuose.
Kurjeriui Augustinui sėkmės tolimesniame darbe! Greitas ir puikus pristatymas.
Dirba tvarkingai ir labai greitai
Labai gera pas jus paslauga.Vskas greitai ir maluonus darbuotojai.Aciu jums labai:)
Greitas pristatymas ačiū.!!!
Dainius labai malonus kurjeris. Operatyviai pristatė siuntą. Puiki paslauga. Ačiū:)
Puiki paslauga, puikus aptarnavimas, gailiuosi tik kad taip vėlai atradau
Laima P. Labai operatyviai pristatė užsakymą.
Ačiū Mantrimui S.
Telefono numerio, kuriuo prisiskambinti įmonei - nėra. Pristatymo laiko pakeist negalima, su kurjeriu susisiekt neįmanoma, pristatymo laikas keičiasi nuolatos pristatymo dieną. Gerų komentarų turbūt patys ir prisirašė...
Begalo džiaugiuosi atsiradus tokiam pristatymo būdui. Kurjeriai malonūs, puikiai atlieka darbą. Ačiū.
Tiesiog turbo. Vilius puikus!
Labai malonus ir mandagus kurjeris Darius N.
Dėkui Evaldui už pristatymą.
Romualdas labai operatyviai pristatė siuntinį! Viskas puikiai ačiū!
Tik geriausi atsiliepimai apie Martyną. Mandagus, komunikabilus. Ačiū!
Ačiū Adžeij K. Kuris pristatė mano mamai puokšte gėlių, pasveikino ją, mandagus vairuotojas!!! Ačiū
Ačiū už puikų aptarnavimą, kurjeriui Rokui už mandagumą ir toleranciją.
Puikus aptarnavimas, kurjeris Nikodemas. Lengva ir įdomu sekti užsakymo maršrutą. Puiku! 100 %
Puiku, bendradarbiauja net kai adresas super naujas ir sunku rasti.
Bendradarbiauja, tai ypač svarbu naujuose kvartaluose, kai adresą surasti sunku
Malonus ir super greitas pristatymas, ačiū ir sėkmės darbe
Šaunus kolektyvas ir operatyviai atliekamos paslaugos. Sėkmės
Pristatymo greitis tenkina, bendravimas puikus.Ačiū už puikią paslaugą šiuo visiems nelengvu metu. Geros kloties JŪSŲ darbuose ir STIPRIOS SVEIKATOS
Visad maloniai nustebina pristatymo greitis! Užsisakai vieną dieną, kitą dieną jau pas tave. Ačiū, kad nudžiuginate ir pristatote patogiu laiku. Šauni paslauga!
Aptarnavimas 10 balų!!!Mandagus bendravimas!!! Ačiū :)
Pristymas 10 balų!!! Labai malonus aptarnavimas! Ačiū :)
Viskas puikiai.
Super greitas pristatymas. Galetu daugiau imoniu naudotis šios įmonės paslaugomis.
Greitas pristatymas. Mandagus bendravimas. Paslaugus darbuotojas. Puiki paslauga.
Paslaugų kokybė 10 balų! Operatyvus pristatymas, mandagus bendravimas!
Labai puikus pristatymas ir malonus bendravimas 10 balų
Armandas viską sutvarkė labai gerai.
Darbas organizuotas puikiai
Viskas labai patiko!
Patogu sekti siuntos buvimo vietą ir derinti laiką su kurjeriu Jevgenijumi. Nesitikėjau, kad gali pristatyti tą pačią dieną.
Sekmės išlaikyti kokybę :)
Viskas tvarkoje. Pristatyta laiku. Malonus bendravimas. Ačiu.
Labai dziaugiuosi siomis paslaugomis! Patenkinta
Jau ketvirtą kartą renkuosi zitycity ir tik vieną sykį siunta buvo pristatyta laiku, o ir pasitikėti jų siuntos sekimo sistema nereikia, nes valandų valandas galima matyti, kad 'siunta pakeliui' kol galiausiai pristatymo laikas pakeičiamas sekančiai dienai.

Nerekomenduoju rinktis ZITYCITY jeigu siuntą reikia gauti skubiai.

Aurida Logistics Solutions
Kompleksiniai logistikos sprendimai

Adresas: Laisvės pr. 60-1107, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
2018m. savo veiklą pradėjusi UAB "Aurida Logistics Solutions" specializuojasi pilnų, dalinių ir nestandartinių krovinių pervežimuose visame pasaulyje. Pagrindinis mūsų tikslas – pasiūlyti aukščiausios kokybės transportavimo ir logistikos grandinės valdymo sprendimus sukuriant pridėtinės vertės paslaugas Jūsų...
TIROLA
Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas

Adresas: Žalgirio g. 112A, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; sandėliavimas; transporto paslaugos.
PASLAUGOS Krovinių pervežimas standartinėmis 13,6 m ilgio puspriekabėmis, refrižeratoriais ir autotraukiniais (didžiakūbėmis); Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Rusijos į Europos Sąjungos šalis, taip pat į Norvegiją, Serbiją, Turkiją; Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Europos Sąjungos valstybių į Rusiją...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Alytuje. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...
Ketrona
Pervežimai ES šalyse

Adresas: Paliūniškio g. 13, LT-35114 Panevėžys.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; transporto paslaugos.
Mūsų paslaugos: Krovinių gabenimas tentiniais ir kietašoniais autotraukiniais iki 120 m3 ir nuo 38 EP vietų iki 76 EP vietų; Krovinių gabenimas kontroliuojamos temperatūros puspriekabėmis; Ekspedijavimo paslaugos; Krovinių draudimas; Nuolatinė informacija apie transporto buvimo vietą klientui pageidaujant. UAB...

"Xiaomi" šalinama iš JAV juodojo sąrašo, akcijos šoktelėjo 6%
"Xiaomi" šalinama iš JAV juodojo sąrašo, akcijos šoktelėjo 6% 05-12 16:00
JAV sutiko pašalinti "Xiaomi" iš juodojo sąrašo bendrovių, į kurias draudžiama investuoti amerikiečiams. Kinijos elektronikos milžinės akcijos iš karto po naujienų paskelbimo šoktelėjo 6,5%...
JAV peržiūri sprendimą pasitraukti iš "Atviro dangaus" sutarties
JAV peržiūri sprendimą pasitraukti iš "Atviro dangaus" sutarties 05-12 15:48
Jungtinės Valstijos antradienį pranešė iš naujo vertinančios ankstesnės administracijos sprendimą pasitraukti iš "Atviro dangaus" sutarties, Rusijai pradėjus formaliai trauktis iš šio pakto...
"Amazon" laimėjo prieš ES: teismas patenkino milžinės apeliaciją dėl mokesčių
"Amazon" laimėjo prieš ES: teismas patenkino milžinės apeliaciją dėl mokesčių 05-12 15:39
"Amazon" trečiadienį pasiekė svarbią teisinę pergalę, Europos Sąjungos (ES) Bendrajam Teismui panaikinus Europos Komisijos sprendimą, kuriuo JAV elektroninės prekybos milžinei nurodyta sumokėti...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Adobe Systems 485,19 +1,21%
Texas Instruments 183,20 +0,63%