Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Miesto logistika, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Miesto logistika

Atsiliepimai apie Miesto logistika, UAB

ZITICITY

Pristatykite prekes savo klientams greičiau nei per 1 valandą
Melga
Parašyk savo nuomonę apie Miesto logistika, UAB

Uzsisakius maisto, kuri turejo pristatyti per 45min-1val. teko laukti 3val. ir galu gale atsaukti uzsakyma, nes per 3val. niekas nesugebejo net atsakymo pateikti kodel niekas nejuda
Greitas pristatymas per 1 val, jau 3 diena laukiu siuntinio, tai apie ka kalbama.pirmas ir paskutinis kartas kada per sita saraskinu kontora uzsisakau
Na, kaip matoma iš foto - operatyvumas nėra stipriausia įmonės pusė...:)
Sveiki Elžbieta,
Apgailestauju, kad šį kartą paslauga neatitiko jūsų lūkečių. Su jumis susiekėme telefonu ir sprendimą suradome. Ačiū už atsiliepimą, kuris paskatino mus skirti papildomo dėmesio klientų aptarnavimo procesams ir standartams. Taip pat dėkojame, kad dažnai renkatės ZITICITY apsiperkant el. parduotuvėse. Tikimės ir toliau jus džiuginti tos pačios dienos pristatymu.

Vytautas Noreika
ZITICITY Operacijų vadovas
Daugiau niekada gyvenime! Prašau vadovybės susiekti esu labai pasipiktinusi jūsų darbuotojo elgesiu. Buvau parašius tiek el paštu kad pristatytų į darbo vietą tiek telefonu vistiek kurjeris dvi dienas vežė į namų adresą mano siunta! Kurjeris net nebuvo informuotas, kad siunta turi būti pristatyta kitų adresu! Kol pati ne susitariau su kurjerių kad pristatytų į darbovietė. Telefonu bendravo atmestinai! Jokio pagarbos! Vos ne ko tu nori! Šlykštu. Nesuteikė informacijos tiesiog numetė ragelį vaikinas dirbantis suporte! Labai prašau susiekti.
Darbuotojas 2020-01-21 08:37:45
Niekam nepatariu čia dirbti. Vadovas pasikėlęs ir manantis galintis žeminti ir tyčiotis iš savo darbuotojų. Galite būti atleistas už tai, kad 10 min pavėluosite paimti užsakymo. Priežastis nesvarbios - ar tiesiog neberandate restorano ar sustojate gamtinių reikalų atlikti. Paprašius paaiškinti priežastį busite tiesiog ignoruojamas, į jūsų paklausimą negausite jokio atsakymo arba dar būsite apkaltintas kultūros stoka. Atsiprašau, bet už save pastovėsiu visada. O jeigu esate mėmė ir pasiruošęs žemintis ir vykdyti visus Pono nurodymus - galite bandyti. Už užsakymą buvo mokami juokingi 1.50eur. Kas dirbo kurjerių darbą supras, kad tai žemiausia kainą rinkoje. Be to galite gauti užsakymą iš Pilaites, o paėmimas Kalvarijai arba Žirmūnai. Ar apsimoka spręskite patys - bet užsakymo atšaukti negalėsite. Broliukai prisistato labai tobuli, sąžiningi ir teisingi - bet taip nėra. Atsiliepimas visiškai neigiamas
Visų pirma, nebenusišnekėkit dėl atleidimo :) Niekas jūsų atleist negalėjo, nes dirbama su individualios veiklos pažyma ir partnerystės sutartimi. Antra, nežinau kiek Ziticity mokėdavo už užsakymą savo veiklos pradžioj, bet net ir minimi 1, 50€ yra nesąmonė, niekas tiek nemoka, 2019 vasarą prasiplėtę į Kauną mokėjo ir moka tikrai daugiau. Trečia, visa komanda, tiek vadovai, tiek koordinatoriai, yra draugiška, paprasta, niekas nevaidina geresnių už kitus ir pan. Na, ir pabaigai- ar apsimoka dirbti su Ziticity, tai kiekvieno asmeninis reikalas, nes ir automobiliai skirtingų išlaidų reikalauja. Man apsimoka, o ir pats darbas patinka, support’as dirba meistriškai. Esu pavėlavusi paimti užsakymą, bet niekas dėl to negraužė ir nekaltino, koordinatoriai mato ir supranta, kad automobilį vairuoji, o ne teleportacijos mašiną.
Vytautas 2020-01-21 10:06:48
ZITICITY yra platforma, kuri leidžia žmonėms, turintiems transporto priemonę, užsidirbti papildomai laisvu laiku pristatant prekes. Panašiai, kaip "uber" arba "bolt" tik vietoje keleivių vežimo, vairuotojai pristato prekes. ZITICITY nesukuria darbo santykių su kurjeriais-partneriais.
Asmuo palikęs šį atsilipeimą, iš tiesų kurį laiką teikė paslaugas ZITICITY platformoje, tačiau jo paskyra buvo blokuota dėl nekultūringo bendravimo.
Greitai reaguojat ponas direktoriau. Ir net asmenį nustatėt, kad taip į laiškus atsakinėtume kai jūsų buvo prašoma pagrįsti mano manymų nesąžininga sprendimą blokuoti userį arba kažkaip argumentuoti pateikus įrodymus. Bet kadangi to nepadarėte padarysiu jums dabar reklamą ne tik čia... kad žmonės žinotų, kad gali būti atleisti tiesiog... dėl kaip sakot "nekultūringo bendravimo"
Darbuotojas 2020-01-21 08:37:45

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Baltijos pr. 12A, LT-94108 Klaipėda.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Alytuje. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...
Ketrona
Pervežimai ES šalyse

Adresas: Paliūniškio g. 13, LT-35114 Panevėžys.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; transporto paslaugos.
Mūsų paslaugos: Krovinių gabenimas tentiniais ir kietašoniais autotraukiniais iki 120 m3 ir nuo 38 EP vietų iki 76 EP vietų; Krovinių gabenimas kontroliuojamos temperatūros puspriekabėmis; Ekspedijavimo paslaugos; Krovinių draudimas; Nuolatinė informacija apie transporto buvimo vietą klientui pageidaujant. UAB...

LVAT atsisakė priimti LLRA-KŠS skundą dėl Panerių-Grigiškių apygardos rezultatų
LVAT atsisakė priimti LLRA-KŠS skundą dėl Panerių-Grigiškių apygardos rezultatų 10-22 16:11
Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) atsisakė priimti Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) skundą, kuriuo prašyta panaikinti rinkimų rezultatus...
NVSC prašo žmonių sąmoningumo: užsikrėtus koronavirusu informuoti kontaktus
NVSC prašo žmonių sąmoningumo: užsikrėtus koronavirusu informuoti kontaktus 10-22 15:56
Daugėjant koronaviruso (COVID-19) atvejų epidemiologai prašo ir žmonių sąmoningumo – susirgus informuoti didelės rizikos sąlytį turėjusius asmenis, kad jie izoliuotųsi.
Kaip vykdant žmonių registraciją išvengti baudų dėl duomenų apsaugos?
Kaip vykdant žmonių registraciją išvengti baudų dėl duomenų apsaugos? 10-22 15:50
COVID-19 pandemija pakeitė kasdienį žmonių gyvenimą, bet dar labiau – renginius ir susibūrimus. Kiekvienas, apsilankęs pristatyme, mokymuose, o nuo šiol – ir bare ar kavinėje, yra registruojamas...

Už kurią partiją balsuosite antrame rinkimų ture?

eBay 52,82 -2,55%
Moody's 277,16 -2,88%