Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Dovanų šalis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Dovanų šalis

Atsiliepimai apie Dovanų šalis, UAB

Nuo dabar dovana - Ne problema!
Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Dovanų šalis, UAB

Labai norėčiau pagirt darbuotojus. Šiandien akropolio dovanų šalis pirkau netikrą kraują ir man vieno pritrūko. Norėjau paskambint būtent į cup parduotuvę ir paklaust, bet netyčia paskambinau į bendrą. Atsiliepė labai maloni panelė. Puikiai išklausė ir padėjo. Dėl vienos prekės, kuri nėra brangi skambino kitoms parduotuvėms, kurios man arti ir klausė, greitai sureagavo, užrezervavo ir dabar pasiėmiau jau viską sklandžiai. Džiugu, kai žmonės linkę padėti ir mėgsta savo darbą. Esu nustebinta, puiki įmonė. Pasidalinsiu su draugais.
Žydrė 2020-10-10 16:15:05
Esu labai nusivylusi Oze esančia parduotuve. Užsakiau marškinėlius internetu ryte. Atvažiavus apie 16 h jų dar nebuvo pagamintų. Pardavėja pasakė palaukt pusvalandį kol pagamins. ok, palaukėme. Tačiau po pusvalandžio buvo pasakyta kad pagamins tik po trijų dienų. Ačiū už sugaištą laiką ir neturėjimą dovanos laiku!!!! Pardavėja atrodė po gero vakarėlio. 2020-10-10

Dažniausiai marškinėlius galime paruošti tą pačią dieną, tačiau yra tokių dizainų, kurie yra ruošiami biure ir atsiunčiami į parduotuvę per 1-2 darbo dienas. Kad atvykus netektų laukti neparuošto užsakymo, visuomet rekomenduojame sulaukti pranešimo, apie paruoštą užsakymą parduotuvėje. Tačiau bet kuriuo atveju dėkojame už išsakytą nuomonę, bei atsiprašome, kad buvote suklaidinta ir teko nusivilti aptarnavimu vienoje iš mūsų parduotuvių. Sieksime, kad ateityje tokios situacijos nepasikartotų.
Dovanų šalis 2020-09-21 09:45:49
Sveiki Raimonda, labai atsiprašome Jūsų už nesusipratimą, kad sandelyje nebeturėjome Jūsų užsakytos prekės. Tikrai nenorime klientų nuvilti, todėl už trūkstamas prekes klientams pinigus visuomet grąžiname. Taip pat ir Jums, jau prieš keletą dienų esame išsiuntę laišką su prašymu atsiųsti sąskaitos, į kurią turi būti grąžinti pinigai, numerį. Prašytume pasitikrinti el. paštą ir lauksime Jūsų atsakymo.
Buvome sutarę, kad grąžinsite į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo apmokėtas užsakymas. Pasitikrinau, nėra jokio Jūsų laiško.Negerbiate savo klientų ir dar skleidžiate melagingą informaciją.
Raimonda 2020-09-19 12:58:11
Pirkau 2 kaukes, vienos neturėjo sandėlyje, bet niekaip nepavyko suderinti tinkamo varianto.Telefonu prisiskambinti neįmanoma.Pinigų už prekę negrąžino! Teks kreiptis į vartotojų teises. Apmaudu, kad visiškai negerbiami ir apgaudinėjami klientai. Nesirinkite šitos el. parduotuvės, jei norite išvengti problemų.
Anastasija 2020-08-16 14:04:12
Nusipirkau marškinėlius su užrašų, tai po pirmo skalbimo raidės nusiklijavo. Vienkartinis daiktas. Nesąmonė.
Sveiki, Anastasija, atsiprašome, kad teko nusivilti mūsų paslaugomis, norint, kad spauda būtų ilgaamžė reikia vadovovautis priežiūros instrukcija, kurią visuomet įdedame kartu su marškinėliais, susisiekite su mumis elektroniu paštu info@dovanusalis.lt, jog galėtume išspręsti susiklosčiusią situaciją bei ateityje tokios situacijos nepasikartotų.
Sveiki Aurelija,

Pagal Jūsų el. pašto adresą patikrinome užsakymo būseną, ir matome, kad siunta buvo išsiųsta laiku, tai yra pirmadienį. El. paštu Jums išsiuntėme siuntos sekimo kodą, kurį atsidarius galima matyti, kad siunta yra pakeliui pas Jus. Bet kuriuo atveju atsiprašome, kad siunta vėluoja. Manome, kad dar šiandien ji bus pristatyta.
Dovanų šalis 2020-05-04 08:49:16
Sveiki Vaida,

Kaip Jums jau atsakėme, šventinėmis dienomis bei savaitgaliais mūsų administracija nedirbome. Todėl šiandien į Jūsų užklausą buvo operatyviai atsakyta. Na o Jūsų užsakymą išsiuntėme laiku, pristatėme taip pat laiku, dar iki mamos dienos.
Su jumis buvo susisiekta treciadieni ir ketvirtadieni, skambinau ketvirtadieni 5 kartus-jokio atsakymo. Sventine diena buvo penktadienis.
Vaida Kaskeviciute 2020-05-01 15:03:04
Preke uzsakyta antradieni ir pavedimas padarytas treciadieni, parasiau jums laiska prasydama pranesti kada gausite pavedima, atsakete kad dar jo nera, uz poros min man atejo pranesimas kad pavedimas padarytas, nusiunciau jums screen shot’a-jokio atsakymo, skambinau jau dabar 5 kartus, kiekviena karta sako kad linija uzimta ir dingsta rysys, rasiau emailus, jums i Facebook..jokio isvis atsakymo. Mamos diena jau poryt ir neimanoma su jumis susisiekti ir jau tikrai per velu kazka kitur uzsakyti. Teigiate kad labai lengva su jumis susisiekti bet tai visiska netiesa. Pats blogiausias aptarnavimas koki esu patyrusi. Nusivylusi sia kompanija, aciu kad sugadinote mums Mamos diena.
Sveiki Vaida,

Vaida Kaskeviciute
2020-05-01 15:03:04 IP 2biikff1
Ieva 2020-04-29 22:23:05
Užsakiau palaidinę su užrašu, užsakiau prieš kelias savaites ir iki šiol jokių žinių negaunu, bandau skambinti, tačiau paskambinus niekas nekelia arba paskambinus pasako darbo laiką, tačiau vis bandydama prisiskambinti, pasako, kad šiuo metu nedirba.... Esu labai nusivylusi
Sveiki Ieva,

Karantino metu, bei prieš mamos dieną, padidėjus užsakymų kiekiui, tikrai gali pasitaikyti, kad siuntos vėluoja. Norėtume išsiaiškinti, kas nutiko, kad negavote siuntos. Tikrai galima su mumis susisiekti telefonu +370 674 39775, nuo 9 iki 17h. Jeigu Jums paskambinus linija užimta, prašome luktelti, arba susisiekti su mumis dar kartą, nes užklusų kiekis šiuo metu taip pat intensyvus. Taip pat esame pasiekiami el. paštu info@dovanusalis, kur galite parašyti mums savo užsakymo ID, ir mes su Jumis susisiektume. Tikrai lengva mus pasiekti ir Facebook platformoje, Dovanusalis.lt paskyroje, kur taip pat galite mums parašyti, ir kur mes taip pat operatyviai atsakome ir tikime, kad išspręstume šį nesusipratimą.
Jurgita 2020-02-12 18:16:58
Prekybos cente Savas, dovanų šalis parduotuvėj uzsisakėm dovana, patikino kad bus už trijų dienų.Nesulaukus pranešimo, paskambinau pati, pardavėja pasakė kad galim atvažiuoti pasiimti, kad neatsiuntė pranešimo nes turbūt įvyko klaida telefono numerį.po keliu minučių parašė sms kad atsiprašo bet dovanos nėra.Kai vėl paskambinau, labai nemaloniai pasakė kad dovaną per klaidą nusiuntė i kitą parduotuvę.Pasakiau kad galiu nuvažiuoti ir kitur atsiimti, bet ji paaiškino kad tai Šiauliuose

Dėkojame už išsakytą nuomonę, bei atsiprašome, kad teko nusivilti mūsų paslaugomis. Iš tiesų, per skirstymo klaidą, užsakymai pasiekė kitą parduotuvę, tačiau šiandieną užsakymas jau yra paruoštas, užsakytoje parduotuvėje. Sieksime, kad ateityje tokios situacijos nepasikartotų
Nesvarbu. 2019-12-16 20:44:57
Uzsukau i (ozo) parduotuve, pardaveja buvo nepatenkinta, lyg apsinesus nuo narkotiniu medziagu, ir baisiai bendravo, negerai kad dirba neadekvatus darbuotojai, tada uzsukau i (mandarine) esancia dovanu sali, pardaveja buvo labai maloni, tikriausiai naujoje, pateike atsakymus i mano keliamus klausimus, bendravimas ir darbas 10 balu. Nesitykejau kad gali taip buti, kai po ozo isejau apakus nuo amo.

Dėkojame už išsakytą nuomonę, bei atsiprašome, kad teko nusivilti aptarnavimu vienoje iš mūsų parduotuvių. Sieksime, kad ateityje tokios istuacijos nepasikartotų
2018-05-04 lankiausi PC „Big“ prekybos centre esančioje „Dovanų šalies“ parduotuvėje ir noriu padėkoti dirbusiai merginai, už puikų aptarnavimą ir pagalba renkantis dovaną. Puikiai pagamino marškinėlius su mano užrašu (net pats tokio rezultato nesitikėjau). Taip ir toliau
Ne kartą esu pirkusi šioje parduotuvėje, ir kaip visada atsiliepimai tik patys geriausi. Esu labai patenkinta paskutinį kartą užsisakytais marškinėliais ir pagalba, kurios sulaukiau, kurdama savo norimą dizainą jiems.
Užsisakiau gertuvę su graviruojamu tekstu, po kelių dienų paskambino kad norimos talpos gertuvės neturės greitu metu, gal tiks mažesnė. Netiko, todėl laukiau, kol gaus tinkamą ir tuomet atsiųs, nes sakė kad vėliau turės. Laukiu laukiu, gaunu laišką kad vistik gaus jau kokios man reikia ir atsiųs, po kelių valandų skambina kad jau vistik negaus kokios man reikia ir ar tinka mažesnė, sumokėtus pinigus permoką sako gražinsim į sąskaitą atgal. Sutikau, nes dovanos jau reikėjo greitai man. Prekę gavau tokią kokią jie man tik galėjo pasiūlyt (mažesnę), bet pinigai į sąskaitą taip ir negrįžo. Aišku, neapsiverksiu dabar dėl kelių eurų, bet palieku atsiliepimą, nes esu nusivylusi jūsų darbu, kad pirmiausia nesugebat apsispręst-turėsit visgi prekę ar ne ir kad žadat grąžint permokėtą sumą ir to nepadarot.
Labai šauni parduotuvė :) Malonus ir profesionalus aptarnavimas. Visada užsuku, kai reikia greitos, linksmos bei kokybiškos dovanos Panevežyje. Parduotuvės merginos kiekvieną kartą pataria ir padeda išsirinkti dovaną atitinkamai progai. Rekomenduoju visiems apsilankyti!
Na, dovanos gal ir smagios bei išskirtinės, tačiau paskambinus informacijos telefonu ir paprašius sužinoti, ar jie turi VCUP parduotuvėje tam tikras prekes, buvo pažadėta perskambinti, bet ketvirta valanda niekas nieko. Nemanau, kad tokią užklausą išspręsti labai sunku. Nusivyliau vadyba - bent būtų pranešę, kiek laiko reikia laukto to "perskambinsiu".
Tik geriausi atsiliepimai. Užsakytas prekes gavau labai greitai. Dėl prekių kokybės tai pat jokių nusiskundimų. Kokybiška ir greita. Tikrai dar ne kartą naudosiuosi jūsų paslaugomis!
Esu labai patenkinta aptarnavimu BIG2 esančioje „Smagios dovanos” parduotuvėje Klaipėdoje. Malonus bendravimas ir sugebėjimas pasiūlyti tai, ko būtent man ir reikėjo. Šaunu, taip ir toliau!
Teko lankytis Jūsų parduotuvėse kelis kartus. Likau sužavėta pardavėjų bendravimu, jos nuoširdžiai bando patarti, bet kokiais klausimais. Super :)
Likau patenkinta prekės pristatytos laiku, o dovana nustebino visus ! ;) ačiū
Užsisakiau kojines, mananti kad bus keliems kartams progoms panešioti. Bet apsidžiaugiau gera kojinių kokybe! Labai maloniai nešiojasi, o ir vyrui patiko. Ačiū! :)
Labai gera parduotuvė! Greitai pristato prekes, ketvirtadienį užsakiau, o penktadienį jau gavau :)
Kai tik reikia originalios dovanos, dažnai apsilankau smagiosdovanos.lt puslapyje arba užsuku į parduotuvę Klaipėdoje. Pardavėjos visada labai malonios, noriai pataria ir visada išeinu laiminga, su puikia dovana! Ačiū, kad esate, sėkmės, ir toliau džiuginkit tokiais originaliais dovanų pasiūlymais :)
MG Partneriai-tai tikrai sauni UAB. Pirmyn, vaikinukai, taip ir toliau.

APUNTA
REKLAMINIAI SALDAINIAI | VERSLO DOVANOS

Adresas: J. Jasinskio g. 10, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; grafika, dizainas; konditerija, saldumynai; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; spaustuvės, leidyba; tara, pakuotės.
„Saldi reklama“ — originalios verslo dovanos ir saldūs reklaminiai suvenyrai, proginiai sveikinimai. Didžiausia saldžių verslo suvenyrų kolekcija Lietuvoje. Leidyklėlė „Šokoladukai ir vaizdai“ — unikalus produktas „Šokoladinė mozaika“. Tai naujas požiūris į leidinį, reklamą, šokoladą ir įmonės pristatymą. Leidžiame...
Aola
Reklamos sprendimai

Adresas: Skroblų g. 19, LT-03141 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; dovanos; grafika, dizainas; popierius, jo gaminiai; spaustuvės, leidyba.
AOLA - visos reklaminės galimybės Jūsų verslui. Mūsų filosofija paprasta - kiekvienas daiktas gali tapti reklaminiu sprendimu. Dirbame jau 17 metų, šiandien didžiuojamės, galėdami Jums pasiūlyti neribotas reklamines galimybes. STIKLO IR KERAMIKOS DEKORAVIMAS Naudojame technologiją, leidžiančią spausdinti neribotą...
Pin Pin
PIN PIN

Adresas: Architektų g. 41-66, LT-04106 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; didmeninė prekyba; fejerverkai, pirotechnika; mažmeninė prekyba; meno salonai ir galerijos, dirbiniai; pramogos ir poilsis; vaikų prekės.
Pin Pin - viskas Jūsų Šventei! Mes suteiksime gerą nuotaiką Jūsų šventei. Siūlome didžiulį pasirinkimą įvairių spalvų, dydžių ir figūrų balionų. Sukursime išskirtines dekoracijas, papuošimus pagal Jūsų norus, supakuosime dovanas. Pasiūlysime skirtingų formų ir įvairių spalvų dangaus žibintų, fejerverkų. Turime itin...
GIFTIKA
VERSLO DOVANŲ GIDAS

Adresas: Pramonės g. 15, LT-78137 Šiauliai.
Veiklos sritys: dovanos; apranga, drabužiai; keramikos gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Kalėdinių verslo dovanų katalogų ir teiraukitės giftika@giftika.lt Atnaujintas verslo dovanų asortimentas www.giftika.com
Namų tekstilė
Natūralaus pluošto tekstilės gaminiai

Adresas: Fabriko g. 48, LT-55111 Jonava.
Veiklos sritys: audiniai, patalynė; apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; dovanos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos; vaikų prekės.
UAB “Namų tekstilė” pradėjo savo veiklą nuo 2003m. spalio mėn. Pagrindinis mūsų įmonės tikslas – įvairių tekstilės gaminių, kurių pagrindą sudaro natūralus pluoštas (pvz.: natūrali avies vilna, linas ar medvilnė) gamyba. 60 % visų UAB “Namų tekstilė” klientų sudaro viešbučiai, ligoninės, darželiai ir kitos įmonės...

Baltarusija nuo sekmadienio uždaro sienas užsieniečiams
Baltarusija nuo sekmadienio uždaro sienas užsieniečiams 10-31 17:34
Baltarusija nuo sekmadienio laikinai uždaro savo sienas užsienio piliečiams ir asmenims be pilietybės, šeštadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos komitetas.
Santaros klinikose užpildyti visi COVID-19 pacientams gydyti skirti skyriai
Santaros klinikose užpildyti visi COVID-19 pacientams gydyti skirti skyriai 10-31 17:21
Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose užpildyti visi COVID-19 pacientams gydyti skirti skyriai, šeštadienį pranešė gydymo įstaiga.
Lietuvoje – naujas profesionalus teatras "Taškas"
Lietuvoje – naujas profesionalus teatras "Taškas" 10-31 17:08
Kultūros ministras Mindaugas Kvietkauskas viešąją įstaigą "Taško" teatrą pripažino profesionaliojo scenos meno įstaiga.

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

Google 1621,01 +3,43%
IBM 111,66 +2,53%