Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Dovanų šalis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Dovanų šalis

Atsiliepimai apie Dovanų šalis, UAB

Nuo dabar dovana - Ne problema!
Parašyk savo nuomonę apie Dovanų šalis, UAB

Diana 2021-06-13 01:25:39
Buvau užsakius pagalvėlę su nuotrauka dar įtemptu karantino laikotarpiu Kauno Akropolyje, susimokėjau iš karto, tada po kelių dienų parduotuvė laikinai užsidarė ir negavau jokių žinių apie savo užsakymą, nors, kaip suprantu, turėjau gaut pranešimą, kai tik galėsiu atsiimti. Rašiau laišką el. Paštu, bet jokio atsakymo negavau. Praėjo mažiausiai 4 mėnesiai po užsakymo datos ir jokių žinių iki šiol.
Sveiki, Diana,

Dėkojame, kad informavote apie susiklosčiusią situaciją, bei atsiprašome, kad teko nusivilti mūsų paslaugomis. Iš tiesų matome, kad per klaidą Jūsų užsakymas nebuvo įvykdytas. Netrukus susisieksime su Jumis, kad galėtume išspręsti šį nesusipratimą.
Esu užsakinėjusi kelis kartus ir viskas būdavo ok, bet paskutinis kartas teuputį nuvylė, nes užsakymo teko laukti ilgiau, nei parašyta internete. Be to, užsakant internetu kaina buvo mažesnė, negu turėjau mokėti atsiimant užsakymą (nepritaikė priklausančios nuolaidos). Gerai, kad nuolaida keliasdešimt centų, bet apskritai labai negražu taip apgaudinėt klientus. Beje, sąskaita išrašyta su nuolaida.
Užsakiau marškinėlius krikšto tėvėliui, viskas puiku, užsakymas atkeliavo per kelias dienas, nesitikėjau taip greitai. Būtinai dar pasinaudosiu šioš įmonės paslaugomis. Ačiū, likome patenkinti!
Užsakiau užsakyma 12d., po apmokėjimo negavau jokių žinių apart laiško su siuntos numeriu. Bandžiau skambinti visais įmanomais numeriais, man niekas ragelio nepakėlė. 13d. pakėlė ragelį vadybininkė kažkokia ir sakė pirmadienį bus pagaminta jei užsakėt vakar. Iki šios dienos t. y. 17d. jokių email, jokių sms, jokių skambučių, jokios informacijos apie mano nupirktą prekę. Kaip taip galima elgtis aplaidžiai su savi klientais? Visiškai ne operatyvus darbas. LIUDNA
Niekam nerekomenduoju užsisakinėti iš šios parduotuvės, nes yra visiška nepagarba klientam. Pirmas dalykas yra tai, jog jų oficialiame puslapyje yra teigiama, jog prekes užsakius internetu, atsiėmimo punkte prekė bus paruošta per 1-2 darbo dienas. Remdamasi jų teikiama informacija, užsakiau prekę tikėdamasi gauti ją po 1-2 darbo dienų. Pirmadienį užsakyta prekė, penktadienį vis dar jokių žinių. Antra, skambinta informaciniu numeriu 9 ryto, niekas nepakėlė, perskambino po 13h. Galiausiai konsultantė pasakė, jog taip, jau seniai turėjote gauti prekę, pasidomėsiu kas atsitiko. Jokių žinių, jokio skambučio nieko negavau. Atsiėmimo punktas dirba nuo 12h iki 16h ir štai, 16:07h ateina laiškas, jog prekė paruošta atsiėmimui. Jokios pagarbos klientui, visiškas nesusikalbėjimas ir apgaudinėjimas klientų. Sugadinta gimtadienio šventė dėl puslapyje teikiamos dezinformacijos. Bent jau pakeiskite puslapyje teikiamą informaciją ir neklaidinkite kitų klientų.
Labai norėčiau pagirt darbuotojus. Šiandien akropolio dovanų šalis pirkau netikrą kraują ir man vieno pritrūko. Norėjau paskambint būtent į cup parduotuvę ir paklaust, bet netyčia paskambinau į bendrą. Atsiliepė labai maloni panelė. Puikiai išklausė ir padėjo. Dėl vienos prekės, kuri nėra brangi skambino kitoms parduotuvėms, kurios man arti ir klausė, greitai sureagavo, užrezervavo ir dabar pasiėmiau jau viską sklandžiai. Džiugu, kai žmonės linkę padėti ir mėgsta savo darbą. Esu nustebinta, puiki įmonė. Pasidalinsiu su draugais.
Žydrė 2020-10-10 16:15:05
Esu labai nusivylusi Oze esančia parduotuve. Užsakiau marškinėlius internetu ryte. Atvažiavus apie 16 h jų dar nebuvo pagamintų. Pardavėja pasakė palaukt pusvalandį kol pagamins. ok, palaukėme. Tačiau po pusvalandžio buvo pasakyta kad pagamins tik po trijų dienų. Ačiū už sugaištą laiką ir neturėjimą dovanos laiku!!!! Pardavėja atrodė po gero vakarėlio. 2020-10-10

Dažniausiai marškinėlius galime paruošti tą pačią dieną, tačiau yra tokių dizainų, kurie yra ruošiami biure ir atsiunčiami į parduotuvę per 1-2 darbo dienas. Kad atvykus netektų laukti neparuošto užsakymo, visuomet rekomenduojame sulaukti pranešimo, apie paruoštą užsakymą parduotuvėje. Tačiau bet kuriuo atveju dėkojame už išsakytą nuomonę, bei atsiprašome, kad buvote suklaidinta ir teko nusivilti aptarnavimu vienoje iš mūsų parduotuvių. Sieksime, kad ateityje tokios situacijos nepasikartotų.
Dovanų šalis 2020-09-21 09:45:49
Sveiki Raimonda, labai atsiprašome Jūsų už nesusipratimą, kad sandelyje nebeturėjome Jūsų užsakytos prekės. Tikrai nenorime klientų nuvilti, todėl už trūkstamas prekes klientams pinigus visuomet grąžiname. Taip pat ir Jums, jau prieš keletą dienų esame išsiuntę laišką su prašymu atsiųsti sąskaitos, į kurią turi būti grąžinti pinigai, numerį. Prašytume pasitikrinti el. paštą ir lauksime Jūsų atsakymo.
Buvome sutarę, kad grąžinsite į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo apmokėtas užsakymas. Pasitikrinau, nėra jokio Jūsų laiško.Negerbiate savo klientų ir dar skleidžiate melagingą informaciją.
Raimonda 2020-09-19 12:58:11
Pirkau 2 kaukes, vienos neturėjo sandėlyje, bet niekaip nepavyko suderinti tinkamo varianto.Telefonu prisiskambinti neįmanoma.Pinigų už prekę negrąžino! Teks kreiptis į vartotojų teises. Apmaudu, kad visiškai negerbiami ir apgaudinėjami klientai. Nesirinkite šitos el. parduotuvės, jei norite išvengti problemų.
Anastasija 2020-08-16 14:04:12
Nusipirkau marškinėlius su užrašų, tai po pirmo skalbimo raidės nusiklijavo. Vienkartinis daiktas. Nesąmonė.
Sveiki, Anastasija, atsiprašome, kad teko nusivilti mūsų paslaugomis, norint, kad spauda būtų ilgaamžė reikia vadovovautis priežiūros instrukcija, kurią visuomet įdedame kartu su marškinėliais, susisiekite su mumis elektroniu paštu info@dovanusalis.lt, jog galėtume išspręsti susiklosčiusią situaciją bei ateityje tokios situacijos nepasikartotų.
Sveiki Aurelija,

Pagal Jūsų el. pašto adresą patikrinome užsakymo būseną, ir matome, kad siunta buvo išsiųsta laiku, tai yra pirmadienį. El. paštu Jums išsiuntėme siuntos sekimo kodą, kurį atsidarius galima matyti, kad siunta yra pakeliui pas Jus. Bet kuriuo atveju atsiprašome, kad siunta vėluoja. Manome, kad dar šiandien ji bus pristatyta.
Dovanų šalis 2020-05-04 08:49:16
Sveiki Vaida,

Kaip Jums jau atsakėme, šventinėmis dienomis bei savaitgaliais mūsų administracija nedirbome. Todėl šiandien į Jūsų užklausą buvo operatyviai atsakyta. Na o Jūsų užsakymą išsiuntėme laiku, pristatėme taip pat laiku, dar iki mamos dienos.
Su jumis buvo susisiekta treciadieni ir ketvirtadieni, skambinau ketvirtadieni 5 kartus-jokio atsakymo. Sventine diena buvo penktadienis.
Vaida Kaskeviciute 2020-05-01 15:03:04
Preke uzsakyta antradieni ir pavedimas padarytas treciadieni, parasiau jums laiska prasydama pranesti kada gausite pavedima, atsakete kad dar jo nera, uz poros min man atejo pranesimas kad pavedimas padarytas, nusiunciau jums screen shot’a-jokio atsakymo, skambinau jau dabar 5 kartus, kiekviena karta sako kad linija uzimta ir dingsta rysys, rasiau emailus, jums i Facebook..jokio isvis atsakymo. Mamos diena jau poryt ir neimanoma su jumis susisiekti ir jau tikrai per velu kazka kitur uzsakyti. Teigiate kad labai lengva su jumis susisiekti bet tai visiska netiesa. Pats blogiausias aptarnavimas koki esu patyrusi. Nusivylusi sia kompanija, aciu kad sugadinote mums Mamos diena.
Sveiki Vaida,

Vaida Kaskeviciute
2020-05-01 15:03:04 IP 2biikff1
Ieva 2020-04-29 22:23:05
Užsakiau palaidinę su užrašu, užsakiau prieš kelias savaites ir iki šiol jokių žinių negaunu, bandau skambinti, tačiau paskambinus niekas nekelia arba paskambinus pasako darbo laiką, tačiau vis bandydama prisiskambinti, pasako, kad šiuo metu nedirba.... Esu labai nusivylusi
Sveiki Ieva,

Karantino metu, bei prieš mamos dieną, padidėjus užsakymų kiekiui, tikrai gali pasitaikyti, kad siuntos vėluoja. Norėtume išsiaiškinti, kas nutiko, kad negavote siuntos. Tikrai galima su mumis susisiekti telefonu +370 674 39775, nuo 9 iki 17h. Jeigu Jums paskambinus linija užimta, prašome luktelti, arba susisiekti su mumis dar kartą, nes užklusų kiekis šiuo metu taip pat intensyvus. Taip pat esame pasiekiami el. paštu info@dovanusalis, kur galite parašyti mums savo užsakymo ID, ir mes su Jumis susisiektume. Tikrai lengva mus pasiekti ir Facebook platformoje, Dovanusalis.lt paskyroje, kur taip pat galite mums parašyti, ir kur mes taip pat operatyviai atsakome ir tikime, kad išspręstume šį nesusipratimą.
Jurgita 2020-02-12 18:16:58
Prekybos cente Savas, dovanų šalis parduotuvėj uzsisakėm dovana, patikino kad bus už trijų dienų.Nesulaukus pranešimo, paskambinau pati, pardavėja pasakė kad galim atvažiuoti pasiimti, kad neatsiuntė pranešimo nes turbūt įvyko klaida telefono numerį.po keliu minučių parašė sms kad atsiprašo bet dovanos nėra.Kai vėl paskambinau, labai nemaloniai pasakė kad dovaną per klaidą nusiuntė i kitą parduotuvę.Pasakiau kad galiu nuvažiuoti ir kitur atsiimti, bet ji paaiškino kad tai Šiauliuose

Dėkojame už išsakytą nuomonę, bei atsiprašome, kad teko nusivilti mūsų paslaugomis. Iš tiesų, per skirstymo klaidą, užsakymai pasiekė kitą parduotuvę, tačiau šiandieną užsakymas jau yra paruoštas, užsakytoje parduotuvėje. Sieksime, kad ateityje tokios situacijos nepasikartotų
Nesvarbu. 2019-12-16 20:44:57
Uzsukau i (ozo) parduotuve, pardaveja buvo nepatenkinta, lyg apsinesus nuo narkotiniu medziagu, ir baisiai bendravo, negerai kad dirba neadekvatus darbuotojai, tada uzsukau i (mandarine) esancia dovanu sali, pardaveja buvo labai maloni, tikriausiai naujoje, pateike atsakymus i mano keliamus klausimus, bendravimas ir darbas 10 balu. Nesitykejau kad gali taip buti, kai po ozo isejau apakus nuo amo.

Dėkojame už išsakytą nuomonę, bei atsiprašome, kad teko nusivilti aptarnavimu vienoje iš mūsų parduotuvių. Sieksime, kad ateityje tokios istuacijos nepasikartotų
2018-05-04 lankiausi PC „Big“ prekybos centre esančioje „Dovanų šalies“ parduotuvėje ir noriu padėkoti dirbusiai merginai, už puikų aptarnavimą ir pagalba renkantis dovaną. Puikiai pagamino marškinėlius su mano užrašu (net pats tokio rezultato nesitikėjau). Taip ir toliau
Ne kartą esu pirkusi šioje parduotuvėje, ir kaip visada atsiliepimai tik patys geriausi. Esu labai patenkinta paskutinį kartą užsisakytais marškinėliais ir pagalba, kurios sulaukiau, kurdama savo norimą dizainą jiems.
Užsisakiau gertuvę su graviruojamu tekstu, po kelių dienų paskambino kad norimos talpos gertuvės neturės greitu metu, gal tiks mažesnė. Netiko, todėl laukiau, kol gaus tinkamą ir tuomet atsiųs, nes sakė kad vėliau turės. Laukiu laukiu, gaunu laišką kad vistik gaus jau kokios man reikia ir atsiųs, po kelių valandų skambina kad jau vistik negaus kokios man reikia ir ar tinka mažesnė, sumokėtus pinigus permoką sako gražinsim į sąskaitą atgal. Sutikau, nes dovanos jau reikėjo greitai man. Prekę gavau tokią kokią jie man tik galėjo pasiūlyt (mažesnę), bet pinigai į sąskaitą taip ir negrįžo. Aišku, neapsiverksiu dabar dėl kelių eurų, bet palieku atsiliepimą, nes esu nusivylusi jūsų darbu, kad pirmiausia nesugebat apsispręst-turėsit visgi prekę ar ne ir kad žadat grąžint permokėtą sumą ir to nepadarot.
Labai šauni parduotuvė :) Malonus ir profesionalus aptarnavimas. Visada užsuku, kai reikia greitos, linksmos bei kokybiškos dovanos Panevežyje. Parduotuvės merginos kiekvieną kartą pataria ir padeda išsirinkti dovaną atitinkamai progai. Rekomenduoju visiems apsilankyti!
Na, dovanos gal ir smagios bei išskirtinės, tačiau paskambinus informacijos telefonu ir paprašius sužinoti, ar jie turi VCUP parduotuvėje tam tikras prekes, buvo pažadėta perskambinti, bet ketvirta valanda niekas nieko. Nemanau, kad tokią užklausą išspręsti labai sunku. Nusivyliau vadyba - bent būtų pranešę, kiek laiko reikia laukto to "perskambinsiu".
Tik geriausi atsiliepimai. Užsakytas prekes gavau labai greitai. Dėl prekių kokybės tai pat jokių nusiskundimų. Kokybiška ir greita. Tikrai dar ne kartą naudosiuosi jūsų paslaugomis!
Esu labai patenkinta aptarnavimu BIG2 esančioje „Smagios dovanos” parduotuvėje Klaipėdoje. Malonus bendravimas ir sugebėjimas pasiūlyti tai, ko būtent man ir reikėjo. Šaunu, taip ir toliau!
Teko lankytis Jūsų parduotuvėse kelis kartus. Likau sužavėta pardavėjų bendravimu, jos nuoširdžiai bando patarti, bet kokiais klausimais. Super :)
Likau patenkinta prekės pristatytos laiku, o dovana nustebino visus ! ;) ačiū
Užsisakiau kojines, mananti kad bus keliems kartams progoms panešioti. Bet apsidžiaugiau gera kojinių kokybe! Labai maloniai nešiojasi, o ir vyrui patiko. Ačiū! :)
Labai gera parduotuvė! Greitai pristato prekes, ketvirtadienį užsakiau, o penktadienį jau gavau :)
Kai tik reikia originalios dovanos, dažnai apsilankau smagiosdovanos.lt puslapyje arba užsuku į parduotuvę Klaipėdoje. Pardavėjos visada labai malonios, noriai pataria ir visada išeinu laiminga, su puikia dovana! Ačiū, kad esate, sėkmės, ir toliau džiuginkit tokiais originaliais dovanų pasiūlymais :)
MG Partneriai-tai tikrai sauni UAB. Pirmyn, vaikinukai, taip ir toliau.

APUNTA
REKLAMINIAI SALDAINIAI | VERSLO DOVANOS

Adresas: J. Jasinskio g. 10, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; grafika, dizainas; konditerija, saldumynai; renginių organizavimas; spaustuvės, leidyba; tara, pakuotės.
„Saldi reklama“ — originalios verslo dovanos ir saldūs reklaminiai suvenyrai, proginiai sveikinimai. Didžiausia saldžių verslo suvenyrų kolekcija Lietuvoje. Leidyklėlė „Šokoladukai ir vaizdai“ — unikalus produktas „Šokoladinė mozaika“. Tai naujas požiūris į leidinį, reklamą, šokoladą ir įmonės pristatymą. Leidžiame...
Aola
Reklamos sprendimai

Adresas: Skroblų g. 19, LT-03141 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; dovanos; grafika, dizainas; popierius, jo gaminiai; spaustuvės, leidyba.
AOLA - visos reklaminės galimybės Jūsų verslui. Mūsų filosofija paprasta - kiekvienas daiktas gali tapti reklaminiu sprendimu. Dirbame jau 17 metų, šiandien didžiuojamės, galėdami Jums pasiūlyti neribotas reklamines galimybes. STIKLO IR KERAMIKOS DEKORAVIMAS Naudojame technologiją, leidžiančią spausdinti neribotą...
GIFTIKA
VERSLO DOVANŲ GIDAS

Adresas: Pramonės g. 15, LT-78137 Šiauliai.
Veiklos sritys: dovanos; apranga, drabužiai; keramikos gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Giftika - verslo dovanos, firminė atributika. Visus katalogus rasite paspaudę ant nuorodų apačioje! Juosteles.lt - kontrolinės juostelės, kaklajuostės, apyrankės, raktų pakabukai, ženkliukai, atšvaitiniai gaminiai, vardo kortelės ir kt. Puodeliai.eu - didžiulis pasirinkimas puodelių, kuriuos galime apipavidalinti...
Namų tekstilė
Natūralaus pluošto tekstilės gaminiai

Adresas: Fabriko g. 48, LT-55111 Jonava.
Veiklos sritys: audiniai, patalynė; apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; dovanos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos; vaikų prekės.
UAB “Namų tekstilė” pradėjo savo veiklą nuo 2003m. spalio mėn. Pagrindinis mūsų įmonės tikslas – įvairių tekstilės gaminių, kurių pagrindą sudaro natūralus pluoštas (pvz.: natūrali avies vilna, linas ar medvilnė) gamyba. 60 % visų UAB “Namų tekstilė” klientų sudaro viešbučiai, ligoninės, darželiai ir kitos įmonės...
IDEO LT
Sparti Reklama

Adresas: Žirmūnų g. 54B, LT-09100 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; dovanos; gamyba; grafika, dizainas; spaustuvės, leidyba.
Mes esame darbšti, profesionali ir aktyvi reklamos kūrybos ir gamybos komanda! Kas gi yra toji reklama? Daugelis autorių šį lotynų kalbos žodį (reclamo - rėkiu) aiškina kaip informacijos apie prekes, jų vartojamąsias savybes, apie teikiamas paslaugas priemonių sistemą. Kiti reklamą supranta kaip visumą, kuriomis...

Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą?
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą? 07-27 12:01
Echoskopija arba ultragarso tyrimas yra vienas populiariausių neinvazinių tyrimų metodų, kuris registruoja įvairių audinių struktūrinius pakitimus. Tyrimo metu greitai, be jokio skausmo ir...
Antradienį sulaikytas 171 migrantas – daugiausiai per parą šiemet
Antradienį sulaikytas 171 migrantas – daugiausiai per parą šiemet 07-28 09:19
Per parą sulaikytas 171 migrantas, neteisėtai kirtęs Lietuvos-Baltarusijos sieną, trečiadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).
"Hanner" taikiai susitarė su NŽT, imsis 50 mln. Eur vertės projekto Naujamiestyje 07-28 09:03
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė "Hanner" pranešė taikiai susitarusi su Nacionaline žemės tarnyba (NŽT), todėl pradėsianti 50 mln. Eur vertės projekto sostinės Naujamiestyje plėtrą.

Ar investuojate į įmonių akcijas?