METOS, viešųjų pirkimų statistika

METOS, UAB viešieji pirkimai

Dalyvavimas viešuosiuose pirkimuose

METOS, UAB viešieji pirkimai pagal metus
 Laimėjo
2015 metais METOS, UAB kaip tiekėjas laimėjo 12 viešųjų pirkimų. 2016 metais įmonė laimėjo 20 viešųjų pirkimų. 2017 metais įmonė laimėjo 8 viešuosiuose pirkimuose. 2018 metais įmonė laimėjo 17 viešųjų pirkimų. 2019 metais įmonė laimėjo 4 viešuosiuose pirkimuose.

METOS, pagrindiniai partneriai, konkurentai ir pirkėjai

Partneriai: Uždaroji akcinė bendrovė "Alfameda"
UAB "Novameta"
Įmonės, kurios jungtinės veiklos pagrindu kartu teikė pasiūlymus.
Konkurentai: Uždaroji akcinė bendrovė "ARKIETĖ"
UAB "Arvitra Baltic"
UAB "Diremus"
Konkurentai, tai organizacijos, kurios dalyvavo tuose pačiuose viešuosiuose pirkimuose kaip ir ši įmonė. Pateikiami TOP konkurentai, dažniausiai dalyvavę tuose pačiuose pirkimuose.
Pirkėjai:
(pagal sutarčių skaičių)
Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos
Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija
Viešoji įstaiga Respublikinė Klaipėdos ligoninė
TOP organizacijos pagal konkursų, kuriuose įmonė dalyvavo ir laimėjo, sutarčių skaičių.
Pirkėjai:
(pagal sutarčių sumas)
Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos 3 388 624 €
Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija 138 393 €
Viešoji įstaiga Respublikinė Klaipėdos ligoninė 67 084 €
Klaipėdos r. Slengių mokykla-daugiafunkcis centras 36 500 €
Viešoji įstaiga Klaipėdos universitetinė ligoninė 34 337 €
TOP organizacijos pagal konkursų, kuriuose įmonė dalyvavo ir laimėjo, sutarčių sumas. Sumos - bendra sutarčių su organizacija suma nuo 2015 metų skaičiuojant visus mokesčius.
Nuo 2015 metų METOS, UAB dalyvauja Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Viešoji įstaiga Respublikinė Klaipėdos ligoninė ir kituose paskelbtuose konkursuose. Viešuosiuose pirkimuose konkuruoja su tiekėjais: Uždaroji akcinė bendrovė "ARKIETĖ", UAB "Arvitra Baltic", UAB "Diremus" ir kt. Pagrindiniai METOS, partneriai viešuosiuose pirkimuose yra Uždaroji akcinė bendrovė "Alfameda", UAB "Novameta".

Statistika pateikiama pagal pasiūlymo pateikimo termino pabaigos datą arba skelbimo datą (ne pagal laimėjimo ar konkurso pabaigos datas). Jei nežinoma informacija apie pasiūlymus ir nėra pirkimo ataskaitos, vertinami sutarties duomenys. Tokiu atveju imama sutarties pasirašymo data. Į statistiką įtraukiami tik viešai skelbti duomenys. Tikėtina, kad kai kurie duomenys apie tiekėjo nelaimėtus pirkimus buvo nepaskelbti viešai, tokie duomenys portale nevertinami. Laimėjo - tai reiškia, kad įmonės pasiūlymas buvo pirmoje vietoje arba buvo pasirašyta sutartis. Nelaimėjo - įmonės pasiūlymas buvo 2-oje ar žemesnėje vietoje arba pasiūlymas buvo atmestas.

Duomenų šaltinis: Kontraktai.eu.
Informacija netiksli? Susisiekite!