Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Metalurga

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Metalurga

Atsiliepimai apie UAB "Metalurga"

Palikite darbus profesionalams
E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Metalurga"

Likau visiškai patenkintas šios įmonės man suteiktomis paslaugomis. Viskas vyko sklandžiai nuo pat užsakymo užklausos pateikimo iki pat darbų pabaigos. Maloniai bendraujantis vadybininkas Artūras, padėjo apsispręsti dėl galutinio tvoros varianto. Atvažiavo, išmatavo, pagamino, sumontavo visą tvorą ir vartus. Man nereikėjo sukti galvos realiai dėl nieko. Mandagūs, tvarkingi, greitai dirbantys darbininkai paliko objektą tvarkingą. Tiesa, į numatytus darbų terminus šiek tiek netilpo, bet juk vasara - pats darbymetis, o ir visur visose statybose normalu, kad ne viskas įvyksta tik "suplojus rankomis". Man asmeniškai problemų nesukėlė, ar mėnesiu ankščiau, ar vėliau ta tvora buvo pastatyta. Svarbiausia finale gera kokybė, vaizdas ir aptarnavimas. Dėkoju už atliktus darbus, sėkmės Jums tolimesnėje veikloje.
Mantas Mikalauskas
2021-08-01 19:00:16 IP 28ma0a8i
Donatas 2021-08-01 16:05:47
Sveiki.Buvau sios imones klijantas.Deje nusivyliau.Melavo nuo pirmo skambucio.Sake kad turi visokiu spalvu stulpu ir tarpiniu.Bet atvykus pasake kad tokiu neturi.Kaina reklamuojama vienokia o kai darai sutarti ji pakyla.Kur zadejo per dvi savaites tai gavau po pusantro menesio.Atvaziavus pasimti prekes nesugebejo netgi surinkti priedu kurie buvo uzsakyti kartu.Turejau vaziuoti antra karta kad pasimti.Gal kiti pirma geriau pasiteirsukit kitur.
Sveiki Donatai peržiūrėjau jūsų užsakymą PU013981SS, reaguoju greitai, nes esu pats įmonės savininkas ir vadovas, dėlto man yra skaudu klausytis kaip klientai, mano kolegas vadina melagiais arba dar baisesniais žodžiais (visi juk esame žmonės), visą atsakomybę dėl kliento nepasitenkinimo aš priimu asmeniškai ir kiekvieną situaciją analizuoju atskirai, nes įmonės reputacija man asmeniškai yra labai svarbi.
Tad pabandžiau pažvelgti ką užsakėte, pirkote gaminius, bei tvoralentes ir stulpus, kaip matau darbus montavimo atliekate pats. Spalva kurios norėjote yra RAL8019 ruda, tai nestandartinė, tokios spalvos nepalaikome sandėlyje niekada, visada dažome pagal specialų užsakymą, kaip ir šiuo atveju darėme jums, bendrai visas procesas su vartų gamyba, tvoralenčių gamyba, stulpų dažymu užtrunka iki dviejų mėnesių, matau į terminus tilpome.
Jūsų pastaba dėl reklamuojamų kainu ir nesutapimo darant sutartį, čia reikėtu konkretizuoti kuri būtent prekė jums atrodė brangesnė nei buvo reklamuota, (turiu pabrėžti žaliavos šiemet brangsta kas savaitę, tai prekių kainos kinta pastoviai ir mes jas keičiame atsižvelgdami į rinkos sąlygas, jokiu būdų kaina nesikeičia jeigu klientas pasirašo sutartį ji lieka nekintanti, kaip ir jūsų atžvilgiu buvo) jei matėte kad kažkas jus netenkino ir jau nuo pirmo skambučio atrodėme nepatikimi, klausimas kodėl užsakėte prekes ir kai viska paruošėme pilnai atsiskaitėte? Gal visgi nebuvo viskas taip blogai ?:)
Atsakau dėl nesurinktų tiksliai prekių - taip šioje vietoje labai atsiprašau asmeniškai, pas mus sandėlyje dirba naujas žmogus jis dar mokinasi, tad pasitaiko klaidelių, jei galėtume kažkaip jums pagerinti nuotaiką, ir susigrąžinti gerą jūsų nuomonę apie mus, informuokite mane asmeniškai, parašiau jums ir tiesiogiai emailu. Galbūt reikės papildomai kokių medžiagų galėsime, atvežti nemokamai.
Su pagarba, Mantas
Dmitrijus 2021-06-29 13:45:19
Uab metalurga nesilaiko nei sutarties, nei žodinių pažadų.Sutartis pasirašyta ir avansas sumokėtas 2021 kovo 10. Dabar yra jau 2021 birželio 29 d. o tvoros vis dar nėra.praėjo jau 76 darbo dienos, vietoje sutartyje žadėtų 45 darbo dienų.
Nerekomenduoju niekam su jais turėti reikalų, nebent norite labai ilgai laukti tvoros taip kaip aš...
Sveiki Dmitirjau, kiek matau jūsų projektas vis dar vykdomas, ir su jumi komunikuoja aktyviai kolega Jonas, projektas matau jau užbaiginėjamas.

Apgailestaujame dėl terminų, tačiau šiemet žaliavų rinka ir užstrigęs tiekimas visose tiekimo grandyse, sukelia daugybę problemų, mums kaip projektų įgyvendintojams.

Tačiau darome viską ką galime, kad klientai liktų patenkinti.
Puikiai atliktas darbas. Malonus bendravimas ir operatyvumas. Vien tik geri žodžiai. 10 balų!
Darbas atliktas labai gerai, nuo užsakymo iki tvoros montavimo. Liuks :)
Buvo kėblumų renkantis tvoros tipą, tačiau konsultantas padėjo išspręsti šią problemą, pasikviete apžiūrėti ekspozicijos ir išsirinkus, aptarėme detales ir pasirašėme sutartį. Jau savaitė kaip mano kieme stovi tvora.
Kokybiškai, greitai ir palyginus su kitomis įmonėmis tikrai nebrangiai atliktas darbas. Su vyru esame labai patenkinti, ačiū Jums už operatyvumą :) 10/10
Užstumiamų vartų montavimas su automatika ir esamos tvoros dalinis modernizavimas atliktas nepriekaištingai, esu patenkintas. Malonu, kad po užklausos pateikimo atvyko vadybininkas ir vietoje viską aptarėme, bei padėjo apsvarstyti galimus variantus ir apsispęsti. Pačių vartų ir tvoros skydų gamyba ne trumpa, bet tilpo I deklaruojamus terminus. Tikrai kokybiškų gaminių manau kad verta palaukti. Montavimas buvo atliktas greitai. Viena diena pamato betonavimas vartams, o po kurio laiko per dieną sumontuoti vartai su automatika bei tvora. Ačiū!
Trūksta orientacijos į klientą. Tiesiai šviesiai pasako, kad darbų ir be Jūsų yra, tai jeigu kas nors nepatinka - rinkitės kitą įmonę. Nerekomenduoju susidurti su šia įmone.
Sveiki avansas matome gautas iš jūsų 07-06 tai šiuo metu praėjo mėnesis, su Jumi sukontaktuos vadybininkas pas kurį atlikote užsakymą. Sezono metu terminas 4-8 savaitės
Puikiai atliktas darbas laikantis visų terminų. Ačiū
Viskas tvarkoj. Tik vienas galimas nepatogumas - apie darbų pradžią informuojama prieš valandą. Dėl terminų laikymosi: statau ir įrenginėju namą - visos firmos "užtempė", tad susitaikau su tuo iš anksto ir problemų dėl to nedarau.
Sveiki dėkojame už komentarą. Koks Jūsų užsakymo PU numeris ir kuris vadybininkas Jus aptarnauja?
Mantas Mikalauskas
2018-04-17 13:49:24 IP 2g448ift
Marius 2018-04-14 10:33:26
Dėl darbuotojų nekompetencijos, negalime pilnavertiškai naudotis tvora. Priimant užsakymą įmonės atstovas atsisakė parengti planą ar mini projektą, o vėliau atsiradus problemoms kaltino užsakovą. Montavimo darbus atliko nekokybiškai, sprendimus priima savo nuožiūra arba kaip patogiau jiems. Pogarantinis aptarnavimas taip pat atliekamas tik už pinigus, nors atsiradę trūkumai akivaizdūs jog tai montavimo klaida.
Terminų laikymasis taip pat nėra stiprioji įmonės pusė.
Sveiki Mariau, malonu kad parašėte ir čia komentarą, kreipėtės į vartotojų teises ar pasiekėte rezultatų, mes sutikome su visomis sąlyygomis padėti, kodėl dabar šmeižiate, perduosime tai savo advokatui, dabar rašote dar čia, vedamas savo principingumo, nenorėjote bendromis jėgomis išspręsti susidariusios problemos, likote mums neatsiskaitęs galutinai už darbus, buhalteriškai kybo skola, gal planuojate sumokėti?
Dėl terminų - ne mus klientas, o klientą gaudėme mes, bet mes dėlto nekaltiname, iš vieno vartelių stulpo išputėte didelį burbulą, kiekvienam klientui mielai papasakosiu apie šią situaciją jeigu reikės, kad tokios smulmenos netaptų kažkieno įnoringu gauti viską nemokamai ir iš principo.
Terminų laikymasis taip pat nėra stiprioji įmonės pusė.

Vartų technika
Vartų lyderiai Lietuvoje

Adresas: R. Jankausko g. 6, II aukštas, LT-04310 Vilnius.
Veiklos sritys: vartai, tvoros; automatizavimas, automatika; durys, raktai, spynos; gamyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; statyba.
UAB Vartų technika įkurta 1998 metais tapo viena iš didžiausių įmonių Lietuvoje, prekiaujančia ir montuojančia sekcijinius pakeliamus garažo vartus, šiuolaikiškus kiemo vartus ir automatines užtvaras. UAB Vartų technika įsikūrusi lengvai surandamoje ir pasiekiamoje Vilniaus vietoje: Sausio 13-osios g. 31 (prie...
Statau pats
Statyba PIGIAU - stogai, fasadai, tvoros

Adresas: Agronomijos g. 43, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: vartai, tvoros; fasadas, fasado apdaila; interneto parduotuvės; keramikos gaminiai; mažmeninė prekyba; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; tvirtinimo detalės, elementai.
Statyba PIGIAU – tai geitas ir specializuotas prekybos partneris Jūsų Stogui, Fasadui, Tvorai! Daugumą prekių laikome savo sandėliuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose. Dėka gerai išvystytos logistikos sistemos pristatome prekes į bet kurį Lietuvos regioną! Palankias kainas galime pasiūlyti, nes dirbame...
Vartonas
Vartų projektavimas, gamyba, montavimas

Adresas: Chemijos g. 4D, LT-51344 Kaunas.
Veiklos sritys: vartai; automatizavimas, automatika; didmeninė prekyba; gamyba; mažmeninė prekyba.
GARAŽO VARTAI, PRAMONINIAI VARTAI, GREITAEIGIAI VARTAI, PRIEŠGAISRINIAI VARTAI, KIEMO VARTAI, ĮĖJIMO VARTELIAI, TVOROS, VARTŲ AUTOMATIKA, KROVIMO SISTEMOS, KELIO UŽTVAROS UAB „Vartonas“ veiklos sritis įvairių tipų vartai: buitiniai, pramoniniai, priešgaisriniai vartai, greitaeigiai, pakeliamieji vartai, varstomi...
Bendra Lietuvos-Rusijos įmonė UAB "Irona"
Turėklų, tvorų, vartų gamyba

Adresas: Jovarų g. 10, Eigirgalos k., LT-54341 Kauno r.
Veiklos sritys: vartai, tvoros; baldai (gamyba); durys, raktai, spynos; gamyba; interjero apdailos medžiagos; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; statyba; stiklas ir jo gaminiai; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; židiniai, krosnys.
IRONA, UAB įvairių gaminių iš metalo projektavimas ir gamyba Metalinės ir segmentinės tvoros, kalviškos ir dekoratyvinės tvoros, tvorų projektavimas ir gamyba bei tvorų ir vartų stulpelių montavimas Kaune, Kauno apskrityje ir visoje Lietuvoje. Metaliniai kiemo vartai, varstomi ir stumdomi kiemo vartai, automatiniai...
HIPERIONAS
LANGAI | DURYS | BALKONŲ STIKLINIMAS | SPYNOS

Adresas: Kalvarijų g. 125b, Prie kavinės fontanų, LT-08221 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; vartai, tvoros.
HIPERIONAS, UAB - LANGAI | DURYS | BALKONŲ STIKLINIMAS * Šarvuotos, metalinės durys | Buto, Lauko, Laiptinės, Sandėliuko || APSAUGINĖS * Lauko durys įpatingai šiltos, pasiviems namams! * Vidaus, vidinės durys | Faneruotos, Ekofeneruotės, Medžio masyvo, Paslėptos, Atvirkštinio varstimo, Beapvadinės || Matuojame...

Baltarusijos pasienyje apgręžti 44 migrantai, vienas įleistas
Baltarusijos pasienyje apgręžti 44 migrantai, vienas įleistas 09-26 09:24
Šeštadienį Lietuvos pasieniečiai neleistinose vietose iš Baltarusijos neleido patekti 44 migrantams, vienas į šalį įleistas, sekmadienį informavo Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).
Šveicarija balsuoja referendume dėl homoseksualių porų santuokų
Šveicarija balsuoja referendume dėl homoseksualių porų santuokų 09-26 08:42
Šveicarijoje sekmadienį vyksta referendumas, kurio balsavimas lems ar leisti tos pačios lyties poroms tuoktis ir įsivaikinti.
Vyksta pasaulinis festivalis, skirtas kovai su klimato kaita, pandemija ir badu
Vyksta pasaulinis festivalis, skirtas kovai su klimato kaita, pandemija ir badu 09-26 07:37
Dešimtys garsiausių atlikėjų dalyvauja šeštadienio vakarą startavusiame 24 val. trunkančiame muzikos festivalyje "Global Citizen".

Ką reiktų daryti su Vilniaus oro uostu?

Nike 149,59 -6,26%