Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Merkurita, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Merkurita

Atsiliepimai apie Merkurita, UAB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Merkurita, UAB

Domina jūsų produkcija. Norėčiau platesnės informacijos.
Rima Kavaliauskienė
2019-03-27 16:14:47 IP 83.189.29.78
kovo 24 d. dalyvavome Jūsų firmos pristatyme Biržuose. Iš pradžių klausėmės ir žiūrėjome skeptiškai, manėme, kad bus brukama produkcija.Apsirikome. Jūsų atstovė Rimutė Butrimienė profesionaliai vedė pristatymą. Nuomonę susidarėme patys ir likome patenkinti. Malonu, kad darbuotoja dirba lanksčiai.
Išbandėme Jūsų patalinės komplektą, nesigailime, kad pirkome.
Sveiki! Draugė pakvietė kartu apsilankyti Merkuritos organizuotame susitikime (2019-02-24, Žvejų g. 21, Klaipėda). Įmonės atstovė nepagarbi, arogantiška, lėkštai juokaujanti, negebanti paaiškinti, ignoruojanti. Ar toks yra įmonės siekis?
Atsiliepimas atsiųstas į UAB „Merkurita“ nuo Vilmos D. iš Radviliškio.
Jau devyneri metai naudoju „Merkuritos“ firmos antklodes. Labai patenkinta produkcija nekaršta vasarą, nešalta žiemą. Taip pat naudoju Magnoflex paklotą. Vyrui skaudėdavo nugarą dabar nebesiskundži. Man skaudėdavo sąnarius, dabar skausmas aprimęs. Paklotą naudoju metus laiko.
Dėkojame Vilmai D. už atsiliepimą. Informuojame, kad nuo 2018 m. gegužės mėn. 25 d. įsigalios naujasis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas, dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo. Klientai kurių atsiliepimai yra skelbiami turi teisę jų atsisakyti ir jų pageidavimu gali būti pašalinti. Autorius prašome kreiptis į įmonę telefonu arba el. paštu.
2018 m. 11.22 dieną dalyvavome Radviliškio "Merkuritos" gaminių pristatime, sužinojome daug įdomaus apie gaminius iš audinio su natūraliu vilnos pūku. Panorome įsigyti paklotą "Camel S-Life" 180-185cm. Paklotu esame patenkinti. Mes su žmona jau esame virš 60 meu ir skausmai nugaros, pečiu nelabai duoda gyventi. Žmonai darytos 3 stuburo operacijos norėjome kažko tokio, kad būtu geras poilsis naktį ir neapsirikomr isigyję "Merkuritos" paklotą. Dabar labai patenktinti, daug gero būti galima pasakyti apie dabartini miegą ir diena visai kitaip jaučiames
Ačiū "Merkurita"
Vladas Baltuška
Prieš dvi savaites renginio metu įsigijome Merkuritos produktų: dvigulį paklotą ir pagalvę. Galime atsakingai pasakyti, kad produktai yra labai kokybiškį ir užtikrina kokybiškesnį, sveikesnį poilsį. Prieš tai vyras negalėdavo užmigti be tabletės, ar raminančios arbatos. Pradėjus miegoti ant pagalvės, jam nebereikia papildomų priemonių, užmiega ir išmiega be prabūdimų iki ryto. Jaučiasi pailsėjęs. Paklotas, ant kurio abu miegame taip pat akivaizdžiai turi sveikatai įtakos. Ryte jaučiamės pailsėję, "nebeskauda šonų, " kaip, kad būdavo anksčiau, išnyko alergija, kosulys, sąnarių maudimas.
Ačiū už gerą pasiūlymą. Taupysime užklotui. Rekomenduosime Merkuritos puikius produktus savo draugams ir pažįstamiems.
Sveiki. Esu patenkinta imones lankstumu. Gavome dovanu patalynes komplekta. Gaila, bet naudojames tik pagalvemis ir anklode. Mat paklotas, kuri gavome baisei smirdejo "tvartu" pasakyciau. Kreipiausi del to i imone, jie mums pakeite be jokiu gincu. Ir atsitiko taip, jog mes pakeiteme lova i didesne 180x200 ciuziniui. O paklotas, kuri turime yra 160. Tai visiskai naujas, stovi nenaudojmas. Beje sis naujai pakeistas be jokio menkiausio avies kvamo, mat stovi padetas vedinamoje ptalpoje. Mano klausimas dabar, gal mes galetume iskeisti 160 dydzio i 180 su musu priemoka. Jei taip kiek brangiai mums tai kainuotu. Pagalvemis ir antklode labai dziaugemed, ir gaila negalime vertinti pakloto kokybes, nes turime netinkama dydi.
Gėda 2018-08-16 13:46:06
Jums ne gėda taip kvailai apsijuokti? Klounai...
Gerai prigavot, aš irgi buvau pristatyme. Gerai kai esi orentuotas medicinoje tai supranti, kad pardavinėja neaiškius produktus ir su sveikata neturinčius nieko bendro.. Baisus žmonių mulkinimas.
Patalynės komplektas, kurį neseniai įsigijau, dar nenuvylė. Miegas kokybiškesnis, atsikeliu nesuprakaitavusi (anksčiau tai dažnai pasitaikydavo). Jaučiuosi geriau pailsėjusi, darbingesnė. Ypač tokią šaltą žiemą vilnos patalus įsigijau pačiu laiku.
Ačiū už pirkinius, kuriuos įsigijau per pristatymą. Paklotas, antklodė ir pagalvė šilti, lengvi, patogūs. Dabar pagerėjusi miego kokybė, bendra savijauta, miegant šilta ir gera,
Atsiliepimas atsiųstas į UAB „Merkurita“ nuo Dalios L. iš Pasvalio.
Dukra naudoja „Merkuritos“ patalynės komplektą. Jinai įsitikinusi, kad jai praėjo sloga, akių ašarojimas. Iki to laiko jai buvo sloga žiemą, vasarą.
Dėkojame Daliai L. už atsiliepimą. Informuojame, kad nuo 2018 m. gegužės mėn. 25 d. įsigalios naujasis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas, dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo. Klientai kurių atsiliepimai yra skelbiami turi teisę jų atsisakyti ir jų pageidavimu gali būti pašalinti. Autorius prašome kreiptis į įmonę telefonu arba el. paštu.
Atsiliepimas atsiųstas į UAB „Merkurita“ nuo Natalijos P. iš Anykščių.
Patalais naudojuosi 4 metus. Džiaugiuosi, kad juose miegodama nesuprakaituoju, net karštomis vasaros naktimis, gerai pailsiu. Sąnarių problemos irgi sumažėjo Juačiu malonų švelnumą - tai ramina.
Dėkojame Natalijai P. už atsiliepimą. Informuojame, kad nuo 2018 m. gegužės mėn. 25 d. įsigalios naujasis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas, dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo. Klientai kurių atsiliepimai yra skelbiami turi teisę jų atsisakyti ir jų pageidavimu gali būti pašalinti. Autorius prašome kreiptis į įmonę telefonu arba el. paštu.
Laimutė Petrauskienė
2019-01-18 17:08:40 IP 46.249.171.73
Laba diena, noriu padékoti uż pirkinį kurį įsigijome pristatymo dieną (apie lapkričio mén). Panaudojus jūsų rekomenduojamą paklotą vyras pajuto, kad mažiau kamuoja sanarių skausmai, kad geriau išsimiega. Pajutome kad nebešala galūnės. Abu esame patenkinti pirkiniu. Ačiū už gerą pasiūlymą. Linkime, kad jūsų reklamuojami produktai ir kitiems klientams suteiktų tokių pat gerų emocijų.

Laimutė ir Antanas
Jonas Vytautas Beneševičius
2019-01-17 12:59:21 IP 84.15.185.101
Pirkome iš Merkuritos 2pagalves ir užklota ant dvigulio čiužinio. Pirmiausiai tai pagerėjo mano miegas, atpalaidavo visus raumenis, pasirodo aš labai knarkiau to jau nebera, labai traukdavo mėšlungis kojas nebetraukia. Pagerėjo visa savijauta, net kraujospūdis pasikoregavo. Šalia gulinti mano Nijolė pajuto vėl kitokiu pojūčių.... Man Nijolei visalaika skaudedavo galvą dėl neaiškių priežasčių. Atsigulus ant čiužinio pirmą kartą pradėjo daigyti kaip elektra, atrode kad ikritau į dilgeles. Atpalaidavo visą kūną, nebeskauda raumenų. Daug metų sergu cukraligė, tai net cukraus kiekis kraujyje sumažėjo. Žodžiu pagerėjo miegas ir visas gyvenimas. Mes abu labai patenkinti. Nors aš buvau tam skeptišką į tą patalyne ziurejau itarej dabar galime tik dekoti, už tokį rezultatą MERKURITAI už tokias nuostabias prekės AČIŪ didelis.
Su praeities atostogomis !!! Produktai yra patenkinti !!!
Įsigijau Merkurita magnoflex paklotą 2018-12-09.Nuo tos dienos mano lova tapo reabilitacijos salonu mano kūnui.Po sunkios darbo dienos nurimsta mano pavargusiu sąnarių skausmas, puikiai atsipalaiduoja nervų sistema.Nebeprireikė nuskausminamųjų vaistų po kojos traumos, laukiant magnetinio rezonanso tyrimo.Gilaus ir ramaus miego dėka atsikeliu ir pradedu dieną žvali ir energinga.Dukra džiaugiasi magnetiniais magnoflex vidpadžiais.Kojų pėdos nebešąla.Esu labai patenkinta pirkiniu.Rekomenduoju :)
Algimantas Kudaba, Didziasalis.Ignalinos raj.
2019-01-16 17:54:44 IP 188.69.207.45
Merkuritos pagalves maloniai nustebino svelnumu ir spalva. Labai patogu, kad galima reguliuoti ju auksti ir skalbti.Miegant ant pagalviu pagerejo miegas, greiciau uzmiegi bei atsipalaiduoji.
Ismatavimai pakloto 90cm /200cm, kaina 664eurai! Protu nesuvokiama ''Merkuritos'' apetitas! Gal ten ne magnetines plokstes, o paauksuotos uz tokius pinigus! Tikrai, atnese vaisems 4 arbatos[visiems!] 2pyragelis ir 2brendzio, o as negerianti! Pyrageliu tik 2zmonem, oi kaip grazu...grabe maciau jusu pyragelius, argi mes mirstamis bado eidami i prezentacijas? O ''Simens'' arenoje kai buvo finalinis losimas-masinos, prizu-bilietai kosminem kainom, o gavo zmones spyga, patys, matyt, prizus sau pasiliko. Suvaziavo is visos salies zmones ir grizo sugadintom nuotaikom isleide veltui pinigus! Absurdas!
Nusipirkau palotą ir pagalvę su magnetais ir esu patenkinta, nes pagerėjo miego kokybė, ypač nuo pagalvės su magnetais. Bandžiau miegoti su pagalve ir be jos tai miego kokybė nepalyginamai geresnė su pagalve.Ji veikia raminamai, užmiegi labai greitai ir išmiegi visą naktį neprabusdamas.
Lietuvos istatimai yra su tiek daug skyliu, jog leidzia visiem norintiem apgaudineti ju piliecius... trumpai apie sia imone ka pavyko suzinoti:, , Merkurita" yra ORGANIZUOTAS zmoniu apgaudinejimo, , UAB", i kuria ieina darbuotuojai, savo srities asai, tai: PSICHOLOGU, bei LEKTORIKOS SPECAI, ATKREIPKIT DEMESI: i tai jog jie savo kalboje akcentuoja jog ju specialybe nera susijusi su lektoryste daznai jie mini "giriasi" jog jie dirbo kinezetereapiautais, keli is ju gali pamineti PSICHOLOGIJA, Psichologija yra labai plati reiksme, ji apima daug veiklu. Kas liecia IP sitie IP yra fake patikrinau kiekviena is ju, jie visi yra rasyti vieno zmogaus cia keletas IP'S: IP 86.100.205.197, IP 178.19.28.18, IP 77.221.74.249, IP 84.46.235.86, IP 185.127.1.48, IP 78.58.121.123, IP 90.135.237.47, IP 84.46.241.160, IP 88.119.61.163, IP 213.197.160.230,

Dar sis tas: vienas is dalyvavusiu dalyviu uzdave klausima skardziabalsiai giedoreliai deja atsakymo taip ir negavo, man tai labai uztrigo, nes po jo toji giedorele lyg zado neteko nustojo giedoti ir isbego is sales nieko nesakiusi, mes tarpusavyje tik spejom susizvalgyti ir neuzilgo toji giedorele ipuole atgal i sale lyg nuo pavadzio paleista.... o klausimas buvo toks to pateikto zmogaus, uzsirasiau ji telefone. AR ZINOTE KA NORS APIE IS SENOLIU PAVOGTAS SANTAUPAS LAIKYTAS NAMUOSE KURIE NETEKO JU VISU AR JUS TAIP PAT EINATE I NAMUS PAS SENYVUS ZMONES IR VERBUOJATE JUOS PASISAVINDAMI JU SANTAUPAS JIEM NEZINANT ???!
Gamini MAGNOFLEX komplekta isigijau ir nauduju neseniai, bet per ta laika, jau supratau ir labai apsidziaugiau, nes pajutau, kad sioje patalyneje as labai greitai uzmiegu ir puikiai issimiegu.Rytais atsikeliu zvalus, pagerejo mano savijauta.Nustojo skaudeti galva, sumazejo nugaros, klubu bei sanariu skausmai.Todel esu dekingas uz tokius gaminius, kurios naudojant pagerejo mano sveikata.Rekomenduoju visiems, turintiems sveikatos negalavimu, isigyti ir miegoti, tokioje nuostabioje patalyneje......
Labai džiaugiamės pakeitę senąjį paklotą į naują MERKURITOS kupranugario vilnos paklotą su sidabro gijomis.Jį naudojame nuo spalio mėnesio. Iš karto pajutome miego kokybės skirtumą - naujasis paklotas storas, bet labai purus, kūnas nugrimsta į ramų miegą - jaučiasi maloni šiluma, bet neprakaituojama. Įsitikinome, kad Merkuritos gaminiai tikrai aukštos kokybės ir pateisino visus lūkesčius. Maloni ir Įmonės konsultantė Virginija, kuri profesionaliai pateikė informaciją apie produktus ir jų naudą sveikatai.
Valentina ir Eirimas
2018-12-06 18:00:34 IP 77.221.74.249
Isigijome MERKURITOS paklota ir juo labai dziaugiames.Vyrui problemos su nugara, man problemos su klubais.Jau keli metai vargstame, neissimiegame.Taciau paklotas pakeite musu gyvenima i geraja puse.Netgi pabandeme miegoti ant grindu pasitiesus paklota, ir musu nustebimui kad ir kieta, taciau miegojome be skausmu.Tikrai buvo didziule nuostaba mums.Tikrai nuostabus paklotas ir tikrai galiu rekomenduoti kam problemos su nugara ir klubais.
Padovanojome Merkurita paklode Camel seneliai. Po savaitės miegojimo pasigyrė, kad naktį pradėjo mažiau keltis. Ir pažemėjo spaudimas, kai tik buvo pradėta miegoti ant paklodės. Sako kad labai šilta ir patogi.
Gera kokybė ir tikimęs kad dar ilga laika pratarnaus senelei :)
Jau kurį laiką miegu "Merkuritos" patalynėje. Ji puikiai praleidžia orą. Kai atsigulu, greitai užmiegu ir puikiai išsimiegu. Man pagerėjo savijauta, kraujotaka, susilpnėjo nugaros skausmai, mažiau skauda galvą. Rekomenduoju visiems miegoti tokioje patalynėje.
Mūsų visa šeima miegame "Merkuritos" kupranugario vilnos patalynėje.Labai džiaugiamės šios patalinės vilnos terapija: sumažėjo raumenų įtapmpa, sąnariai netokie sustingę, netgi sąnarių skausmas sumažėjo.O kad ši mūsų patalinė geba išlaikyti šilumą drėgmės sugėrimą, oro pralaidumą ir lengviau padeda pakelti mums rudenio ir prasidedančios žiemos temperatūrų ir drėgmės kaitą.Tai ypač svarbu mano pažeistiems sąnariams.Tiesiog džiaugiuosi, nes šie "Merkuritos" vilnos patalai veikia atpalaiduojančiai, raminančiai.
Ačiū UAB "Merkuritai" už aukštos kokybės gaminius.
Miegu Merkuritos vilnos Camel patalyneje.Si pataline sugrazino man ramu miega, nurimo mano sanariu reumatines uzdegimines ligos.Ypatingai dziugina paklotas, kuris apsaugo mano sirdies darba (turiu igimta sirdies liga), nuo kenksmingu spinduliuociu.Mano sirdies darbas pagerejo.Aciu uz patalyne.
Man paskambino jaunas vyrukas ir pasakė, kad aš per miesto šventę pildžiau anketą ir laimėjau prizą. Pakvietė ateiti į kavinę pasiimti prizo. Aš iš karto pasakiau, kad neturiu pinigų pasakė, kad nemokamai. Bet ne apie tai. Man nurodė susitikimą kavinėje. Atvykstu, o ten kavinės nėra yra tik restoranas ir viešbutis. Restorane paklausėme, nusiuntė į viešbutį. Ateinu į viešbutį dvi moterys klausia pas ką aš. Jeigu taip yra organizuojama tada nekvieskite, man gaila laiko, ir savo ir Jūsų. Tai viena. Antra moterys labai nemalonios, matyti tarpusavio įtampa. Negražu
Aš turiu įsigijusi „Merkuritos“ komplektą. Šis komplektas yra nuostabus. Labai gerai praleidžia orą, nesielektrina. Gerai dėvisi. Labai geros pagalvės. Miegoti patogu, šilta. Gražios spalvos. Čiužinys sugeria prakaitą. Siūlau visiems įsigyti UAB"Merkuritos" gaminių. Ačiū, kad esate.
Sveiki, paskaičius "žinovų" atsiliepimus peršasi išvada, kad žmonės jokio supratimo neturi apie gamtos reiškinius ir žmogaus sandarą...:)
Magnoflex dvigulį komplektą (pagalves, paklotą ir antklodę) įsigijau prieš 2, 5 metų. Esu labai patenkinta. Turiu labai didelių problemų su stuburu, tai man Magnoflex patalynė yra tikras išsigelbėjimas! Man ir mano vyrui ženkliai pagerėjo savijauta, po truputį aprimo skausmai ir nebetirpsta kojos. Susitvarkė cholesterolis, normalizavosi kraujospūdis, širdies darbas (buvo permušimai, padidėjas pulsas). Dabar nenaudojam jokių medikamentų. Ryte jaučiamės pailsėję ir energingi, visada geros nuotaikos! Vyras nustojo knarkti ir pasidarė mažiau irzlus, ramesnis. Dirbam abu daug ir įtemtai, todėl nervinės įtampos pakanka... Rekomenduoju visiems save gerbentiems ir norimties džiaugtis gyvenimu! Pinigai reikalingi, kai esame sveiki...
Dėkoju UAB " Merkurita" uź puikią savijautą ir rūpestį sąmoningų žmonių sveikata.
UAB "Merkurita" gautas atsiliepimas nuo Violetos S. iš Anykščių.
Naudojamės dešimt metų. Tikrai džiaugiamės - gera kokybė, ilgaamžė patalynė. Pagalvių užpilas nesukrito, antklodės puikios, gerai šildo, gerai išsilaikė - nesuprastėjo kokybė išplovus.
UAB "Merkurita" gautas atsiliepimas nuo Kęstučio L.
Pirkau čiužinį ir 2 pagalves „Magnoflex“. Iškart po savaitės mano sveikata pradėjo gerėti. Daug metų jaučiau širdies užimą, o kai įsigijau šiuos gaminius po savaitės širdies ūžimas sustojo, širdis veikė ramiau, efektas didžiulis. Jau po pirmų naktų, stabilizavosi miegas. Visą naktį pradėjau miegoti ramiau, naktimis nebeatsibundu, miegas gilus, ryte jaučiu įsimiegojęs. Labai dėkingas už tokius gaminius, kurie labai pagerino mano sveikatą.
UAB "Merkurita" gautas atsiliepimas nuo Aidos G.
Sveiki, noriu padėkoti už Jūsų gaminius, jūsų malonų konsultantų darbą, INFORMACIJĄ. Naudoju jūsų firmos automobilines sėdynes, jau daug metų esu labai patenkinta, taip pat turim pagalvėlę dekoratyvinį avinuką, kaklo raištį, kelių raišąius. Džiaugiamės jūsų gaminiais ir tikrai gera kokybe. Labai ačiū Jūsų firmai už tikrai gerą, kokybišką produkciją.
UAB "Merkurita" gautas atsiliepimas nuo Aušros iš Pakruojo.
Džiaugiamės „Merkurita“ gaminiais. Labai patinka paklotas, žieminė antklodė. Susitvarkė kraujotaka, vyras nebeprakaituoj. Nebereikia šalti drėgnais rudens vakarais.Sėkmės platinant savo produkciją. Riešo raišąiais nepakartojami vaistai sąnariams ir vaikų peršalimo ligoms gydyti.
UAB "Merkurita" gautas atsiliepimas nuo Nijolės.
Jau labai senai įsigijusi „Merkurita“ gaminių. Dvigulė antklodė, pagalvės, paklotas. Esu labai patenkinta. Labai smagu, kad praėjus daug metų naudoju lyg tai būtų pirkta ką tik. Labai esu patenkinta ir kokybiškais užvalkalais. Esu pirkusi kelis komplektus. Ir šį kartą, šio susitikimo metu įsigyjau dar vienus. Super kokybė. Dėkoju.
aurelija 2018-09-28 13:09:12
laba diena rugsejo 2 ddalivavau jusu produkcijos pristatyme norejau pirkti patalyne issimoketinai bet nepirkau smokejau avansa 100 euru negaliu susiekti su jusu darbuotoja jurgita bauziene neatgaunu pinigu kaip man toliau elgtis aciu lauksiu atsakymo

Prašome paskambinti tel. (+370 600) 21860. Ir tikrai išspręsime iškilusius nesklandumus.
Pirkejos dukra 2018-07-08 22:12:31
IP 213.197.160.230
Zmones !!!
Atsibuskit, visi teigiami komentarai, bet skirtingais vardais ir adreasais skelbiami is sio IP213.197.160.230
Apgavyste gryna
Pasigooglinkit, sis ciuzinis aukso vertes vokietijos tinklalapiuose kainuoja 269 o pagalve 69
Atsibuskit
Mulkinimo verslas LT klesti
Prigaunami pensininkai, susitikimuose dalyvauja apmokyti kiti senukai kurie uz keliasdesimt euru pnupasasakos tookiu stebuklingu issigydimo istoriju
UAB „Merkurita“ gauna šimtus savo klientų atsiliepimų, apie Jų patirtį naudojantis įmonės gaminiais ir prekėmis. Jiems sutinkant, nusprendėme pasidalinti Jų patirtimi su visais. Apie tai parašėme dar 2017-11-30 ir 2018-04-20 „Rekvizitai LT“ puslapyje. Tai nesunku pasitikrinti. Skelbiamus atsiliepimus (originalus) tikrino Lietuvos Respublikos Konkurencijos taryba ir priekaištų nepateikė. Mes juos pateikiame tokius kokie jie yra. UAB „Merkurita“ - Vokietijos kompanijos „Orgaterm“ „ Magnoflex“ prekių grupės įgaliotasis atstovas Lietuvoje, Latvijoje ir Rusijos Federacijoje. „Magnoflex“ gaminių kainas derina gamintojas visose rinkose. Visur jos praktiškai panašios. Vykstant akcijoms yra galimybė gauti papildomus „bonusus“. „Magnoflex“ atitikties dokumentai pateikti Lietuvos Respublikos Valstybinei akreditavimo sveikatos priežiūros veiklos tarnybai. Yra atlikti visi reikalaujami medicininiai tyrimai ir produkcija pilnai sertifikuota Europos Sąjungoje, JAV ir daugelyje pasaulio šalių. „Magnoflex“ prekės ženklo savininkas ir vadovas Joseph Bude įspėja: saugius ir sveikatai naudingus produktus galima įsigyti tik pas įgaliotus atstovus. Internete kokybiški gaminiai būna įvertinami ir vos...0, 50 €. Tačiau atvėrus tokį puslapį laukia nusivylimas, nes paaiškėja jog taip paskyros tiesiog siekia sau dėmesio prisidengdamos kokybišku gaminiu ir galimybe pasiūlyti pakaitalą ir padirbinį. Vokietijos įmonė pastebėjo, kad dėl jos išskirtinių savybių produkcijos populiarumo, padaugėjo įmitavimo, falsifikavimo (padirbinėjimo) atvejų. Be to pirkėjai lieka be gamintojo garantijos. Tai ne tas pats, kaip įsigyti drabužius, rankines ar elektronikos prietaisus, kalba eina apie mūsų sveikatą. Todėl gaminiai turi būti saugūs ir teikti maksimalią naudą sveikatai. „Magnoflex“ naudojama ir Lietuvos gydymo įstaigose, esame gavę iš jų pozityvų vartojimo patirtį. Su jų išvadomis ir pastebėjimais pasidalinsime atnaujintame „Merkuritos“ internetiniame puslapyje. Mūsų klientų atsiliepimus ir komentarus jiems sutikus skelbsime ir toliau. Informuojame, kad duomenų apsaugos įstatymas numato galimybę sutikti, atsisakyti ar reikalauti pašalinti suteiktą informaciją iš viešosios erdvės. Autoriai visada gali kreiptis į įmonę telefonu (370 600) 21860 arba el.paštu info@merkurita.lt, arba paštu S.Žukausko g. 2D, Kaunas.

Su pagarba UAB „Merkurita“
Jums ne gėda taip kvailai apsijuokti? Klounai...
IP 213.197.160.230
Zmones !!!
Apgavyste gryna
Atsibuskit
Mulkinimo verslas LT klesti
Nemaniau, kad gali būt tokių nesąmonių:D
Į prieš metus pildytą anketą apie sveiką gyvenseną, mieste, užkalbinus jaunam vaikinui, tiesiog atsakiau į keletą klausimų ir taip dalyvavau konkurse. Vakar sulaukiau skambučio, su kvietimu susitikti, ale atsiimti kažkokio laimėjimo. Buvo pasiteirautas tik batų dydis ir kviečiama susitikti.
Na, susitikimo metu kaip ir visiems čia minėjusiems, pasiūlė kavos arba sulčių. Įdomiai pravedė paskaitą, bet vis neaišku buvo kas apie ką vyksta. Išpylė tekstą apie magnetoterapiją, aparačiuku išmatavo bioenergiją ir puolė pristatinėti produkcijos. Aišku pradžioje dar užpildyti davė anketą su dalyvavimu į finalinį etapą - prizas 777 eurų. Buvau nusiteikusi čia dalyvauti, ir maniau, jog tai bus kažkokios konkrečios rungtys.
Tačiau moteris pristačiusi produkciją uždavė klausimą "ką renkamės?'' ir puolė vartyti katalogą:DD užsiminus apie kainas, kad pradžioje domina kaina, moralizavo apie bioenergiją, kad kaina tikrai maža, tačiau nerūpi sveikata ir pnš:D tai žinot... galiausiai užsiminus, kad neturiu pinigų, jau kaip ir palinkėjo geros dienos:DD vis gi užėjau ant kalbos apie kainas dar kartą, tai nieko sau:D maloniai atsisakiau, ir baigėme šį susitikimą. Labai gaila, kad sveikata tapo verslu. Gaišina žmones, sukuria lūkesčius apie neva laimėtus prizus. ABSURDAS. Linkiu niekam nepakliūti į tokius spąstus. Bent jau sultys buvo skanios o paskaita išties naudinga. Tačiau tokiu būdu pasipelnyti naglai meluojant ir važinėjant po provincijas... tai labai daug pasako apie įmonę. Ir turėtų būt gėda rašytis sau tiek komentarų iš vieno IP adreso... gudručiai, su raginimu įsigyti.
Albinas 2018-04-20 13:53:57
Kokie Jūs gražūs patys sau, kas daugiau ir gražiau gali pagirti Jūsų produkciją jei ne patys. Ar Jūs galvojate, kad čia žmonės paskaitys labai jau puikius atsiliepimus ir begs pirkti pas Jus? Gal taip ir būtų jeigu atsiliepimai būtų parašyti iš skirtingų IP ADRESŲ, o dabar patys save garbinat ir net tingite komentuoti save bent jau ne iš ofiso, kad būtų kitokie IP ADRESAI? IP ADRESAS MATOMAS VISIEMS IR GERI ATSILIEPIMAI PARASYTI IS VIENO IR TO PAČIO IP ADRESO. GEDA JUMS
Šarlatanai, buvo ir į Klaipėdą atsibelde
Vanda A. iš Kaltinėnų
2018-04-20 13:37:14 IP 213.197.160.230
Prieš maždaug pusė metų nusipirkom vokiečių firmas „Magnoflex“ patalynės komplektą, į kurį įein sidabra pluošta paklots, dvi poduškas, antklodę. Pristatyme dalyvavom aš ir muna vyrs, o dar kartu atsivežėm ir sava seserį. Kadangi renginia vedėja pristatė didelę nuolaidą, tai pirkom du komplektus, o vienągavom dovanų. Patalynę ėmėm išsimokėtina. Pasidalinom ant dviejų šeimų. Pradęjus mygoti ant tokios patalynes, pradėjo mažiau skaudėti sąnaria, pradėjom geriau išsimygoti, pagerėjo myga kokybė, mažiau skaudėdava galva, gal dėl to, kad poduško yr du magneta. Esam tikra patenkinti, rekomendūjam ir kitym įsigyti. Esam žemaite, už tat viskam ir surokavau žemaitiška.
Aš turiu įsigijusi visą „Merkuritos“ patalynės komplektą. Šis komplektas yra nuostabus. Labai gerai praleidžia orą, nesielektrina, gerai skalbiasi. Gerai dėvisi. Labai geros pagalvės. Miegoti patogu, šilta. Gražios spalvos. Čiužinys sugeria prakaitą. Siūlau visiems įsigyti šį komplektą.
Prieš 6 metus pirkome patalynės komplektą iš Merkuritos iki šiol miegame po šiomis antklodėmis ir esame patenkinti. Labai puikus ir veiksmingas yra paklotas. Vilna nekrenta, patalai labai šilti, lengvi ir patogūs. Labai svarbu, kad vilna įausta ir ji „neskraido“ po miegamąjį, „nesišeria“.
Visi Merkuritos gaminiai puikūs. „Vasarinis“ komplektas spalvingas, šiltas tarsi iš vaikystės pasakos. Miegant jame - sveikata puiki ir tikiu, kad aplankys gražūs, spalvoti sapnai. „Žieminis“ su antčiužiniu saugos nuo elektromagnetinių laukų, alergijos, šalčio. Žinoma subalansuoja ir nervų sistemą, kraujo spaudimą. Naudojant šiuos gaminius sveikata puiki, miegas geras, namuose ekologiška aplinka na ir žinoma prieinama kaina pirkėjui. Visokeriopos sėkmės gamintojui.
UAB „Merkurita“ kolektyvas dėkoja Klientams ir Gerbėjams gausiai pasidalijantiems savo pastebėjimais ir palinkėjimais naudojant mūsų produktus.
Mums svarbi Jūsų nuomonė ! Komentarai padeda tobulėti ir pateikti labiausiai Klientų poreikius atitinkančius gaminius. Jums leidus dalinamės Jūsų atsiliepimais ir įgyta patirtimi. Padėkime vieni kitiems ir būkime sveiki!
Sveiki. gavome dovanu patalyne. kadangi kraustemes. paklotas buvo siek tiek laikomas maise. nebuvome ispeti, kad si produkcija maisuose buti negali. tai ispakavus pataline skleide nemalonu kvapa, kurio niekaip nepavyko isvedinti. paskambinome konsultantei ir ji super greit mums suorganizavo nauja paklota, o senaji pasieme. dabar jokio kvapo. labai lanksti imone, kolkas jokiu nusiskundimu. Sekmes Jums. Rekomenduoju.
Gudručiai, rašo sau "pagyrimus", o nemato, kad IP adresas tas pats...Keista, kaip valstybinės institucijos aplamai tokią veiklą toleruoja.

Namų tekstilė
Natūralaus pluošto tekstilės gaminiai

Adresas: Fabriko g. 48, LT-55111 Jonava.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; audiniai, patalynė; didmeninė prekyba; dovanos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos; vaikų prekės.
UAB “Namų tekstilė” pradėjo savo veiklą nuo 2003m. spalio mėn. Pagrindinis mūsų įmonės tikslas – įvairių tekstilės gaminių, kurių pagrindą sudaro natūralus pluoštas (pvz.: natūrali avies vilna, linas ar medvilnė) gamyba. 60 % visų UAB “Namų tekstilė” klientų sudaro viešbučiai, ligoninės, darželiai ir kitos įmonės...
A grupė
Lininiai namų tekstilės gaminiai

Adresas: Ruklos g. 14, LT-55198 Jonava.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; audiniai, patalynė; didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; gamyba; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos.
„A grupė“- lino tekstilė Jūsų šeimai ir namams. UAB „A grupė“ – tai Jonavoje įsikūręs audimo fabrikas, gyvuojantis nuo 1990. Įmonėje dirba apie 50 darbuotojų. Fabrike yra audimo, apdailos ir siuvimo cechai. „A grupėje“ audžiami lininiai, puslininiai, lygūs bei kilpiniai audiniai. Vienas iš didžiausių įmonės...
Klasikinė tekstilė, A. R. Baumilų TŪB
Lininių audinių audimas ir siuvimas Kaune

Adresas: Brastos g. 9, LT-47184 Kaunas.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; audiniai, patalynė; didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; gamyba; siuvimas, medžiagos.
A.R. Baumilų TŪB ,,Klasikinė tekstilė“ - sėkmingai vykdanti veiklą 26 metus, lino tekstilės gamybinė įmonė Kaune. Šiuo metu įmonėje dirba apie 340 darbuotojų. Gamybinis plotas - 16 000 kv.m. Pagrindinės įmonės veiklos kryptys: lininių audinių audimas, audinių apdaila, skaitmeninis marginimas, lininių gaminių...
Ekofrisa
Ekologiškų ir paprastų kruopų gamyba

Adresas: Plento g. 39, Naraukelio k., LT-59272 Prienų r.
Veiklos sritys: audiniai, patalynė; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; grūdininkystė; importas; interneto parduotuvės; maisto produktai; sveiki produktai; žemės ūkis, paslaugos.
UAB Ekofrisa - viena iš pagrindinių kruopų gamintojų Baltijos šalyse. Bendrovė superka grūdus ir perdirba juos į kruopas, dribsnius ir miltus. Ekofrisa pasitelkusi pažangias gamybos technologijas gamina platų produkcijos asortimentą: Įvairių rūšių paprastas ir ekologiškas kruopas (grikių, miežines, perlines...
Neaustima
Adresas: J. Basanavičiaus g. 103, LT-76129 Šiauliai.
Veiklos sritys: audiniai, patalynė; gamyba; siuvimas, medžiagos; statybinės medžiagos.
Neaustinės medžiagos Šiauliuose pradėtos gaminti 1963 metais. Šią gamybą, atnaujinusi įrengimus ir technologiją, tęsia UAB "Neaustima". Įmonė viena didžiausių neaustinių medžiagų gamintojų Pabaltijyje. Ji priklauso AB "Neaustinių medžiagų fabrikas" įmonių grupei. UAB "Neaustima" diegia naujas technologijas, plečia...

E-GASTRO viskas ko reikia Jūsų virtuvei
E-GASTRO viskas ko reikia Jūsų virtuvei 04-12 13:09
HoReCa sektorius - viena iš daugialypių pramonės šakų. Maitinimo paslaugomis yra plačiai naudojamasi ir jos sudaro nemažą kasdienybės dalį. Restoranų, viešbučių, mokyklų ir...
"Gravitas Partners" laimėjo 0,31 mln. Eur konkursą
"Gravitas Partners" laimėjo 0,31 mln. Eur konkursą 04-19 10:58
Ryšių su visuomene agentūra "Gravitas Partners" laimėjo "Būsto energijos taupymo agentūros konkursą" komunikacijos paslaugoms teikti. Sutarties suma siekia 307.544 Eur.
Pirma diena biržoje: "Pinterest" +28%, "Zoom" +72%
Pirma diena biržoje: "Pinterest" +28%, "Zoom" +72% 04-19 10:20
JAV nuotraukų dalijimosi tinklo "Pinterest" akcijos pirmąją prekybos biržoje dieną – ketvirtadienį – šoktelėjo 28%, o JAV vaizdo konferencijų bendrovės "Zoom" akcijos – 72%.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Pfizer 39,38 -1,25%

Kava 2,83 0,00%