VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Merkurita, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Merkurita

Atsiliepimai apie Merkurita, UAB

Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Merkurita, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Elena Stankevičienė
2021-09-22 19:40:46 IP 2g5vimsr
Atsakyti
Atsiliepimas apie MAGNOFLEX Camel paklotą ir dienos ir nakties pagalvę: prieš pradedant naudoti šiuos produktus, jaučiau didelį nuovargį kojose; panaudojus juos apie savaitę, šis nuovargis gerokai sumažėjo ir tikiuosi, kad ilgainiui jis visiškai praeis. Pagalvė padėjo sumažinti ūžesį galvoje. Ir dar labai jauki ir maloni pakloto šiluma - tikras išsigelbėjimas šiuo darganotu oru.

Tikrai naudinga ir gera produkcija, linkime plėsti asortimentą.

Iki malonių susitikimų,
Elena Stankevičienė
Atsakyti
Atsiliepimas atsiųstas į UAB „Merkurita“ nuo Vandos iš Kėdainių raj.

Panaudojus jūsų produkciją jaučiuosi geriau, miegas pagerėjo, atsibundu žvalesnė, labiau pailsėjusi, nereikia vartytis ir ieškoti tinkamos pozos miegui. Naudoju pagalvę, labai patogi. Naudojant antklodę su ja nešalta, naktį neprakaituoju, tikrai esu labai patenkinta šia „Merkuritos“ produkcija, nesigailiu, kad pirkausi. Didelis ačiū įmonės atstovei, maloniai pristatė produkciją, įdomiai papasakojo, nesigailiu, kad važiavau į šį pristatymą.
Atsakyti
Atsiliepimas atsiųstas į UAB „Merkurita“ nuo Vidos iš Šilutės

Noriu parašyti, kad iš pradžių atrodė, kad paaštrėjo nugaros ir sąnarių skausmai, bet maždaug po mėnesio viskas pradėjo eiti į gerą pusę, atsikeliu lengva, miegas pagerėjo, skausmas sumažėjo. Noriu padėkoti dar ir kitiems pasiūlysiu.
Atsakyti
Atsiliepimas atsiųstas į UAB „Merkurita“ nuo Violetos U. iš Kauno.
Jau septyni metai naudoju „Magnoflex“ paklotą bei pagalves. Pasitvirtino visu 100% teigiamos savybės - komfortas ir sveikata. Nustojo varginti kojų ir nugaros skausmai! Dingo migrena ir chroniški viršutinių kvėpavimo takų dažni uždegimai. Miegas puikus, kiekviena naktis sielos ir kūno atgaiva. Ačiū už sveikatą!
Atsakyti
Iš įdomumo nuvažiavau į prezentaciją paklausyti skiedalų, kaip patalynės gyvybes gelbėja. Visiškas klaidingos ir melagingos informacijos srautas pateikiamas taip įtaigiai, kad tikrai gali palaužti ne vieną žmogų nusipirkti "Dievišką patalynę" už KOSMINĘ kainą. O prezentacijos gale spaudimas aukščiausio lygio. Nes prekę mat galima įsigyti tik renginio metu. Vėlliau toks vaizdas neprekiauja patalynėm. Nepasimaukit žmonės, kuo toliau nuo tokių.
Atsakyti
Taigi ir aš papuoliau į pinkles, deja miegas pablogėjo, nieko naudingo tuose pataluose nėra, o jau užklotėlis šilta šalta apsurdų teatras, klijuotės gabalas. Tikrai nepirkit. Kainos, košmaras.
Atsakyti
Visi šie firmos platinami gaminiai yra gryna apgaulė. Jokie tyrimai neįrodo, kad silpnas magnetinis laukas kaip nors veikia. Pristatymo metu pasakojamos antimokslinės pasakos apie neva požeminio vandens sukuriamą neigiamą spinduliuotę, kad spinduliuotę kuria elektros laidais tekanti elektros srovė. Vokiečiai parduoda Magnetoflex, bet tai yra lanksčios juostos, skirtos įvairiems gaminiams: magnetukams, žaislams ir kt. Taigi, žmonės, nepirkite Merkuritos reklamuojamų gaminių, neapsigaukite
Atsakyti
Kaip nusipirkti jūsų patalų?
Atsakyti
Skambino, , Skyriaus vadovas'' pakviesti į darbo pokalbį. Visas arogantiškas, su atodūsiais ir arogantiškas.
Siūlyčiau atkreipti dėmėsį į personalą, tai reprezentuoja jūsų įmonę.
Atsakyti
2018m gruodžio mėnesį įsigijau iš jūsų kompanijos paklotą bei pagalves. Pradėjus juos naudoti, pirmieji pojūčiai, po pirmųjų naktų buvo labai blogi, tiek man pačiai tiek ir vyrui. Nors pristatymo metu buvau informuota, kad organizmas gali sureguoti įvairiai. Man labai skaudėjo širdies plotą, o vyras, kadangi turėjo stuburo traumą, jautė skausmus ne tik kairėje kūno pusėje, bet jam tirpdavo ir kairioji ranka. Buvo sunku susitaikyti, kad įsigijus paklotą mūsų miego ir sveikatos kokybė ne pagerėjo, o ženkliai pablogėjo. Vis skambindavau kompanijos atstovei, per kurią įsigijome šiuos produktus, mus ramino, kad mūsų pojūčiai turi praeiti, nes pradžioje yra sužadinamos mūsų ligos. Reikėjo apie mėnesį laiko, kol organizmas visiškai prisitaikė. Man užteko dviekų savaičių, vyrui - apie keturių. Per šį laikotarpį, mūsų pojūčiai po truputėlį rimo, kol jie visiškai dingo ir mes iki šiol, jau 11 mėnesių džiaudiamės įsigiję šiuos produktus, kadangi ypatingai pasikeitė miego kokybė o apie ligas visiškai pamiršome. Miegas tapo labai labai gilus ir ramus. Jau esame įsigiję batų padukus, juosmes bei kelio magnetines juostas. Ačiū kompanijai už galimybę gyventi sveikai ir kokybiškai. Sėkmės darbuose!
Atsakyti
Gegužės mėn.pristatymo metu įsigijau firmos paklotą.Pagalvę buvau pirkusi anksčiau.pirmas dvi savaites nepajutau jokio poveikio. Jau po pusės mėnesio praėjo dilbio skausmai. Pajutau, kad nebekamuoja alerginė sloga. Tiesa, jei esu labai pervargusi, nepadeda nei paklotas, nei pagalvė. Ko negaliu pasakyti apie vyrą. Dovanų gavau apjuosiamąją pagalvėlę, po sunkių darbų vakare apsijuosus, apramina nugaros skausmus. Dėkoju vadybininkei Eglei Valuckienei už išsamią informaciją, pateiktą produkcijos pristatymo metu.
ALDONA PAJEDIENE
2019-05-09 06:54:53 IP 28mbv50p
Atsakyti
NESITIKEJAU TOKIO REZULTATO.LABAI DZIAUGIUOSI ISIGIJUSI PAKLOTA IR PAGALVE, REZULTATAS MANO SAVIJAUTAI IR SVEIKATAI AKIVAIZDUS.DABAR TIESIOG LAUKIU VAKARO KADA VEL GALESIU ATSIGULTI. ACIU JUMS
Atsakyti
Š.m. kovo 28 d. įsigijau iš Jūsų firmos paklotą ir kaklo raištį. Esu labai patenkintas, nes pagerėjo miego kokybė, pasidarė stabilesnis kraujo spaudimas, po rankos dilbio lūžio nebejaučiu jokio maudimo (priešingai nei panašias traumas patyrę žmonės). Taip pat dėkoju vadybininkei Eglei Valuckienei apie išsamią informaciją, pateiktą Magnoflex produkcijos pristatymo metu.

Česlovas, Klaipėda
Birute Kildisiene
2019-04-26 11:51:17 IP 5f4somus
Atsakyti
Noriu pasidžiaugti naujai įsigytu jūsu gaminiu, paklotu “Camel”
ir pagalve “Magnetas”
Esu jūsu pastovi kliente, anksčiau isigijusi visa patalines komplekta ir esu labai patenkinta.
Sekmes Jūsu darbuose.
Birute Kildisiene
Atsakyti
Sveiki,
Domina jūsų produkcija. Norėčiau platesnės informacijos.
Rima Kavaliauskienė
2019-03-27 16:14:47 IP 2df77m6m
Atsakyti
Sveiki,
kovo 24 d. dalyvavome Jūsų firmos pristatyme Biržuose. Iš pradžių klausėmės ir žiūrėjome skeptiškai, manėme, kad bus brukama produkcija.Apsirikome. Jūsų atstovė Rimutė Butrimienė profesionaliai vedė pristatymą. Nuomonę susidarėme patys ir likome patenkinti. Malonu, kad darbuotoja dirba lanksčiai.
Išbandėme Jūsų patalinės komplektą, nesigailime, kad pirkome.
Diana Mineikienė
2019-02-24 13:26:32 IP 28m95pjr
Atsakyti
Sveiki! Draugė pakvietė kartu apsilankyti Merkuritos organizuotame susitikime (2019-02-24, Žvejų g. 21, Klaipėda). Įmonės atstovė nepagarbi, arogantiška, lėkštai juokaujanti, negebanti paaiškinti, ignoruojanti. Ar toks yra įmonės siekis?
Atsakyti
Atsiliepimas atsiųstas į UAB „Merkurita“ nuo Vilmos D. iš Radviliškio.
Jau devyneri metai naudoju „Merkuritos“ firmos antklodes. Labai patenkinta produkcija nekaršta vasarą, nešalta žiemą. Taip pat naudoju Magnoflex paklotą. Vyrui skaudėdavo nugarą dabar nebesiskundži. Man skaudėdavo sąnarius, dabar skausmas aprimęs. Paklotą naudoju metus laiko.
Dėkojame Vilmai D. už atsiliepimą. Informuojame, kad nuo 2018 m. gegužės mėn. 25 d. įsigalios naujasis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas, dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo. Klientai kurių atsiliepimai yra skelbiami turi teisę jų atsisakyti ir jų pageidavimu gali būti pašalinti. Autorius prašome kreiptis į įmonę telefonu arba el. paštu.
Atsakyti
2018 m. 11.22 dieną dalyvavome Radviliškio "Merkuritos" gaminių pristatime, sužinojome daug įdomaus apie gaminius iš audinio su natūraliu vilnos pūku. Panorome įsigyti paklotą "Camel S-Life" 180-185cm. Paklotu esame patenkinti. Mes su žmona jau esame virš 60 meu ir skausmai nugaros, pečiu nelabai duoda gyventi. Žmonai darytos 3 stuburo operacijos norėjome kažko tokio, kad būtu geras poilsis naktį ir neapsirikomr isigyję "Merkuritos" paklotą. Dabar labai patenktinti, daug gero būti galima pasakyti apie dabartini miegą ir diena visai kitaip jaučiames
Ačiū "Merkurita"
Vladas Baltuška
Atsakyti
Prieš dvi savaites renginio metu įsigijome Merkuritos produktų: dvigulį paklotą ir pagalvę. Galime atsakingai pasakyti, kad produktai yra labai kokybiškį ir užtikrina kokybiškesnį, sveikesnį poilsį. Prieš tai vyras negalėdavo užmigti be tabletės, ar raminančios arbatos. Pradėjus miegoti ant pagalvės, jam nebereikia papildomų priemonių, užmiega ir išmiega be prabūdimų iki ryto. Jaučiasi pailsėjęs. Paklotas, ant kurio abu miegame taip pat akivaizdžiai turi sveikatai įtakos. Ryte jaučiamės pailsėję, "nebeskauda šonų, " kaip, kad būdavo anksčiau, išnyko alergija, kosulys, sąnarių maudimas.
Ačiū už gerą pasiūlymą. Taupysime užklotui. Rekomenduosime Merkuritos puikius produktus savo draugams ir pažįstamiems.
Atsakyti
Sveiki. Esu patenkinta imones lankstumu. Gavome dovanu patalynes komplekta. Gaila, bet naudojames tik pagalvemis ir anklode. Mat paklotas, kuri gavome baisei smirdejo "tvartu" pasakyciau. Kreipiausi del to i imone, jie mums pakeite be jokiu gincu. Ir atsitiko taip, jog mes pakeiteme lova i didesne 180x200 ciuziniui. O paklotas, kuri turime yra 160. Tai visiskai naujas, stovi nenaudojmas. Beje sis naujai pakeistas be jokio menkiausio avies kvamo, mat stovi padetas vedinamoje ptalpoje. Mano klausimas dabar, gal mes galetume iskeisti 160 dydzio i 180 su musu priemoka. Jei taip kiek brangiai mums tai kainuotu. Pagalvemis ir antklode labai dziaugemed, ir gaila negalime vertinti pakloto kokybes, nes turime netinkama dydi.
Atsakyti
Gėda 2018-08-16 13:46:06
Jums ne gėda taip kvailai apsijuokti? Klounai...
Gerai prigavot, aš irgi buvau pristatyme. Gerai kai esi orentuotas medicinoje tai supranti, kad pardavinėja neaiškius produktus ir su sveikata neturinčius nieko bendro.. Baisus žmonių mulkinimas.
Atsakyti
Patalynės komplektas, kurį neseniai įsigijau, dar nenuvylė. Miegas kokybiškesnis, atsikeliu nesuprakaitavusi (anksčiau tai dažnai pasitaikydavo). Jaučiuosi geriau pailsėjusi, darbingesnė. Ypač tokią šaltą žiemą vilnos patalus įsigijau pačiu laiku.
Atsakyti
Laba diena,
Ačiū už pirkinius, kuriuos įsigijau per pristatymą. Paklotas, antklodė ir pagalvė šilti, lengvi, patogūs. Dabar pagerėjusi miego kokybė, bendra savijauta, miegant šilta ir gera,
Atsakyti
Atsiliepimas atsiųstas į UAB „Merkurita“ nuo Dalios L. iš Pasvalio.
Dukra naudoja „Merkuritos“ patalynės komplektą. Jinai įsitikinusi, kad jai praėjo sloga, akių ašarojimas. Iki to laiko jai buvo sloga žiemą, vasarą.
Dėkojame Daliai L. už atsiliepimą. Informuojame, kad nuo 2018 m. gegužės mėn. 25 d. įsigalios naujasis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas, dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo. Klientai kurių atsiliepimai yra skelbiami turi teisę jų atsisakyti ir jų pageidavimu gali būti pašalinti. Autorius prašome kreiptis į įmonę telefonu arba el. paštu.
Atsakyti
Atsiliepimas atsiųstas į UAB „Merkurita“ nuo Natalijos P. iš Anykščių.
Patalais naudojuosi 4 metus. Džiaugiuosi, kad juose miegodama nesuprakaituoju, net karštomis vasaros naktimis, gerai pailsiu. Sąnarių problemos irgi sumažėjo Juačiu malonų švelnumą - tai ramina.
Dėkojame Natalijai P. už atsiliepimą. Informuojame, kad nuo 2018 m. gegužės mėn. 25 d. įsigalios naujasis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas, dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo. Klientai kurių atsiliepimai yra skelbiami turi teisę jų atsisakyti ir jų pageidavimu gali būti pašalinti. Autorius prašome kreiptis į įmonę telefonu arba el. paštu.
Laimutė Petrauskienė
2019-01-18 17:08:40 IP 1b2akm41
Atsakyti
Laba diena, noriu padékoti uż pirkinį kurį įsigijome pristatymo dieną (apie lapkričio mén). Panaudojus jūsų rekomenduojamą paklotą vyras pajuto, kad mažiau kamuoja sanarių skausmai, kad geriau išsimiega. Pajutome kad nebešala galūnės. Abu esame patenkinti pirkiniu. Ačiū už gerą pasiūlymą. Linkime, kad jūsų reklamuojami produktai ir kitiems klientams suteiktų tokių pat gerų emocijų.

Pagarbiai

Laimutė ir Antanas
Jonas Vytautas Beneševičius
2019-01-17 12:59:21 IP 2e7r3v6d
Atsakyti
Pirkome iš Merkuritos 2pagalves ir užklota ant dvigulio čiužinio. Pirmiausiai tai pagerėjo mano miegas, atpalaidavo visus raumenis, pasirodo aš labai knarkiau to jau nebera, labai traukdavo mėšlungis kojas nebetraukia. Pagerėjo visa savijauta, net kraujospūdis pasikoregavo. Šalia gulinti mano Nijolė pajuto vėl kitokiu pojūčių.... Man Nijolei visalaika skaudedavo galvą dėl neaiškių priežasčių. Atsigulus ant čiužinio pirmą kartą pradėjo daigyti kaip elektra, atrode kad ikritau į dilgeles. Atpalaidavo visą kūną, nebeskauda raumenų. Daug metų sergu cukraligė, tai net cukraus kiekis kraujyje sumažėjo. Žodžiu pagerėjo miegas ir visas gyvenimas. Mes abu labai patenkinti. Nors aš buvau tam skeptišką į tą patalyne ziurejau itarej dabar galime tik dekoti, už tokį rezultatą MERKURITAI už tokias nuostabias prekės AČIŪ didelis.
Marina Pervusina
2019-01-17 09:31:17 IP 4ljepd5
Atsakyti
Su praeities atostogomis !!! Produktai yra patenkinti !!!
Atsakyti
Įsigijau Merkurita magnoflex paklotą 2018-12-09.Nuo tos dienos mano lova tapo reabilitacijos salonu mano kūnui.Po sunkios darbo dienos nurimsta mano pavargusiu sąnarių skausmas, puikiai atsipalaiduoja nervų sistema.Nebeprireikė nuskausminamųjų vaistų po kojos traumos, laukiant magnetinio rezonanso tyrimo.Gilaus ir ramaus miego dėka atsikeliu ir pradedu dieną žvali ir energinga.Dukra džiaugiasi magnetiniais magnoflex vidpadžiais.Kojų pėdos nebešąla.Esu labai patenkinta pirkiniu.Rekomenduoju :)
Algimantas Kudaba, Didziasalis.Ignalinos raj.
2019-01-16 17:54:44 IP 5f4son05
Atsakyti
Merkuritos pagalves maloniai nustebino svelnumu ir spalva. Labai patogu, kad galima reguliuoti ju auksti ir skalbti.Miegant ant pagalviu pagerejo miegas, greiciau uzmiegi bei atsipalaiduoji.
Atsakyti
Ismatavimai pakloto 90cm /200cm, kaina 664eurai! Protu nesuvokiama ''Merkuritos'' apetitas! Gal ten ne magnetines plokstes, o paauksuotos uz tokius pinigus! Tikrai, atnese vaisems 4 arbatos[visiems!] 2pyragelis ir 2brendzio, o as negerianti! Pyrageliu tik 2zmonem, oi kaip grazu...grabe maciau jusu pyragelius, argi mes mirstamis bado eidami i prezentacijas? O ''Simens'' arenoje kai buvo finalinis losimas-masinos, prizu-bilietai kosminem kainom, o gavo zmones spyga, patys, matyt, prizus sau pasiliko. Suvaziavo is visos salies zmones ir grizo sugadintom nuotaikom isleide veltui pinigus! Absurdas!
Atsakyti
Nusipirkau palotą ir pagalvę su magnetais ir esu patenkinta, nes pagerėjo miego kokybė, ypač nuo pagalvės su magnetais. Bandžiau miegoti su pagalve ir be jos tai miego kokybė nepalyginamai geresnė su pagalve.Ji veikia raminamai, užmiegi labai greitai ir išmiegi visą naktį neprabusdamas.
Atsakyti
Lietuvos istatimai yra su tiek daug skyliu, jog leidzia visiem norintiem apgaudineti ju piliecius... trumpai apie sia imone ka pavyko suzinoti:, , Merkurita" yra ORGANIZUOTAS zmoniu apgaudinejimo, , UAB", i kuria ieina darbuotuojai, savo srities asai, tai: PSICHOLOGU, bei LEKTORIKOS SPECAI, ATKREIPKIT DEMESI: i tai jog jie savo kalboje akcentuoja jog ju specialybe nera susijusi su lektoryste daznai jie mini "giriasi" jog jie dirbo kinezetereapiautais, keli is ju gali pamineti PSICHOLOGIJA, Psichologija yra labai plati reiksme, ji apima daug veiklu. Kas liecia IP sitie IP yra fake patikrinau kiekviena is ju, jie visi yra rasyti vieno zmogaus cia keletas IP'S: IP 86.100.205.197, IP 178.19.28.18, IP 77.221.74.249, IP 84.46.235.86, IP 185.127.1.48, IP 78.58.121.123, IP 90.135.237.47, IP 84.46.241.160, IP 88.119.61.163, IP 213.197.160.230,

Dar sis tas: vienas is dalyvavusiu dalyviu uzdave klausima skardziabalsiai giedoreliai deja atsakymo taip ir negavo, man tai labai uztrigo, nes po jo toji giedorele lyg zado neteko nustojo giedoti ir isbego is sales nieko nesakiusi, mes tarpusavyje tik spejom susizvalgyti ir neuzilgo toji giedorele ipuole atgal i sale lyg nuo pavadzio paleista.... o klausimas buvo toks to pateikto zmogaus, uzsirasiau ji telefone. AR ZINOTE KA NORS APIE IS SENOLIU PAVOGTAS SANTAUPAS LAIKYTAS NAMUOSE KURIE NETEKO JU VISU AR JUS TAIP PAT EINATE I NAMUS PAS SENYVUS ZMONES IR VERBUOJATE JUOS PASISAVINDAMI JU SANTAUPAS JIEM NEZINANT ???!
Atsakyti
Gamini MAGNOFLEX komplekta isigijau ir nauduju neseniai, bet per ta laika, jau supratau ir labai apsidziaugiau, nes pajutau, kad sioje patalyneje as labai greitai uzmiegu ir puikiai issimiegu.Rytais atsikeliu zvalus, pagerejo mano savijauta.Nustojo skaudeti galva, sumazejo nugaros, klubu bei sanariu skausmai.Todel esu dekingas uz tokius gaminius, kurios naudojant pagerejo mano sveikata.Rekomenduoju visiems, turintiems sveikatos negalavimu, isigyti ir miegoti, tokioje nuostabioje patalyneje......
Atsakyti
Labai džiaugiamės pakeitę senąjį paklotą į naują MERKURITOS kupranugario vilnos paklotą su sidabro gijomis.Jį naudojame nuo spalio mėnesio. Iš karto pajutome miego kokybės skirtumą - naujasis paklotas storas, bet labai purus, kūnas nugrimsta į ramų miegą - jaučiasi maloni šiluma, bet neprakaituojama. Įsitikinome, kad Merkuritos gaminiai tikrai aukštos kokybės ir pateisino visus lūkesčius. Maloni ir Įmonės konsultantė Virginija, kuri profesionaliai pateikė informaciją apie produktus ir jų naudą sveikatai.
Valentina ir Eirimas
2018-12-06 18:00:34 IP 27tbo5a9
Atsakyti
Isigijome MERKURITOS paklota ir juo labai dziaugiames.Vyrui problemos su nugara, man problemos su klubais.Jau keli metai vargstame, neissimiegame.Taciau paklotas pakeite musu gyvenima i geraja puse.Netgi pabandeme miegoti ant grindu pasitiesus paklota, ir musu nustebimui kad ir kieta, taciau miegojome be skausmu.Tikrai buvo didziule nuostaba mums.Tikrai nuostabus paklotas ir tikrai galiu rekomenduoti kam problemos su nugara ir klubais.
Veslava Urbanovič
2018-12-05 14:43:04 IP 2e8onhee
Atsakyti
Padovanojome Merkurita paklode Camel seneliai. Po savaitės miegojimo pasigyrė, kad naktį pradėjo mažiau keltis. Ir pažemėjo spaudimas, kai tik buvo pradėta miegoti ant paklodės. Sako kad labai šilta ir patogi.
Gera kokybė ir tikimęs kad dar ilga laika pratarnaus senelei :)
Atsakyti
Jau kurį laiką miegu "Merkuritos" patalynėje. Ji puikiai praleidžia orą. Kai atsigulu, greitai užmiegu ir puikiai išsimiegu. Man pagerėjo savijauta, kraujotaka, susilpnėjo nugaros skausmai, mažiau skauda galvą. Rekomenduoju visiems miegoti tokioje patalynėje.
Atsakyti
Mūsų visa šeima miegame "Merkuritos" kupranugario vilnos patalynėje.Labai džiaugiamės šios patalinės vilnos terapija: sumažėjo raumenų įtapmpa, sąnariai netokie sustingę, netgi sąnarių skausmas sumažėjo.O kad ši mūsų patalinė geba išlaikyti šilumą drėgmės sugėrimą, oro pralaidumą ir lengviau padeda pakelti mums rudenio ir prasidedančios žiemos temperatūrų ir drėgmės kaitą.Tai ypač svarbu mano pažeistiems sąnariams.Tiesiog džiaugiuosi, nes šie "Merkuritos" vilnos patalai veikia atpalaiduojančiai, raminančiai.
Ačiū UAB "Merkuritai" už aukštos kokybės gaminius.
Atsakyti
Miegu Merkuritos vilnos Camel patalyneje.Si pataline sugrazino man ramu miega, nurimo mano sanariu reumatines uzdegimines ligos.Ypatingai dziugina paklotas, kuris apsaugo mano sirdies darba (turiu igimta sirdies liga), nuo kenksmingu spinduliuociu.Mano sirdies darbas pagerejo.Aciu uz patalyne.
Atsakyti
Sveiki,
Man paskambino jaunas vyrukas ir pasakė, kad aš per miesto šventę pildžiau anketą ir laimėjau prizą. Pakvietė ateiti į kavinę pasiimti prizo. Aš iš karto pasakiau, kad neturiu pinigų pasakė, kad nemokamai. Bet ne apie tai. Man nurodė susitikimą kavinėje. Atvykstu, o ten kavinės nėra yra tik restoranas ir viešbutis. Restorane paklausėme, nusiuntė į viešbutį. Ateinu į viešbutį dvi moterys klausia pas ką aš. Jeigu taip yra organizuojama tada nekvieskite, man gaila laiko, ir savo ir Jūsų. Tai viena. Antra moterys labai nemalonios, matyti tarpusavio įtampa. Negražu
Atsakyti
Aš turiu įsigijusi „Merkuritos“ komplektą. Šis komplektas yra nuostabus. Labai gerai praleidžia orą, nesielektrina. Gerai dėvisi. Labai geros pagalvės. Miegoti patogu, šilta. Gražios spalvos. Čiužinys sugeria prakaitą. Siūlau visiems įsigyti UAB"Merkuritos" gaminių. Ačiū, kad esate.
Atsakyti
Sveiki, paskaičius "žinovų" atsiliepimus peršasi išvada, kad žmonės jokio supratimo neturi apie gamtos reiškinius ir žmogaus sandarą...:)
Magnoflex dvigulį komplektą (pagalves, paklotą ir antklodę) įsigijau prieš 2, 5 metų. Esu labai patenkinta. Turiu labai didelių problemų su stuburu, tai man Magnoflex patalynė yra tikras išsigelbėjimas! Man ir mano vyrui ženkliai pagerėjo savijauta, po truputį aprimo skausmai ir nebetirpsta kojos. Susitvarkė cholesterolis, normalizavosi kraujospūdis, širdies darbas (buvo permušimai, padidėjas pulsas). Dabar nenaudojam jokių medikamentų. Ryte jaučiamės pailsėję ir energingi, visada geros nuotaikos! Vyras nustojo knarkti ir pasidarė mažiau irzlus, ramesnis. Dirbam abu daug ir įtemtai, todėl nervinės įtampos pakanka... Rekomenduoju visiems save gerbentiems ir norimties džiaugtis gyvenimu! Pinigai reikalingi, kai esame sveiki...
Dėkoju UAB " Merkurita" uź puikią savijautą ir rūpestį sąmoningų žmonių sveikata.
Atsakyti
UAB "Merkurita" gautas atsiliepimas nuo Violetos S. iš Anykščių.
Naudojamės dešimt metų. Tikrai džiaugiamės - gera kokybė, ilgaamžė patalynė. Pagalvių užpilas nesukrito, antklodės puikios, gerai šildo, gerai išsilaikė - nesuprastėjo kokybė išplovus.
Informuojame, kad nuo 2018 m. gegužės mėn. 25 d. įsigalios naujasis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas, dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo. Klientai kurių atsiliepimai yra skelbiami turi teisę jų atsisakyti ir jų pageidavimu gali būti pašalinti. Autorius prašome kreiptis į įmonę telefonu arba el. paštu.
Atsakyti
UAB "Merkurita" gautas atsiliepimas nuo Kęstučio L.
Pirkau čiužinį ir 2 pagalves „Magnoflex“. Iškart po savaitės mano sveikata pradėjo gerėti. Daug metų jaučiau širdies užimą, o kai įsigijau šiuos gaminius po savaitės širdies ūžimas sustojo, širdis veikė ramiau, efektas didžiulis. Jau po pirmų naktų, stabilizavosi miegas. Visą naktį pradėjau miegoti ramiau, naktimis nebeatsibundu, miegas gilus, ryte jaučiu įsimiegojęs. Labai dėkingas už tokius gaminius, kurie labai pagerino mano sveikatą.
nformuojame, kad nuo 2018 m. gegužės mėn. 25 d. įsigalios naujasis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas, dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo. Klientai kurių atsiliepimai yra skelbiami turi teisę jų atsisakyti ir jų pageidavimu gali būti pašalinti. Autorius prašome kreiptis į įmonę telefonu arba el. paštu.
Atsakyti
UAB "Merkurita" gautas atsiliepimas nuo Aidos G.
Sveiki, noriu padėkoti už Jūsų gaminius, jūsų malonų konsultantų darbą, INFORMACIJĄ. Naudoju jūsų firmos automobilines sėdynes, jau daug metų esu labai patenkinta, taip pat turim pagalvėlę dekoratyvinį avinuką, kaklo raištį, kelių raišąius. Džiaugiamės jūsų gaminiais ir tikrai gera kokybe. Labai ačiū Jūsų firmai už tikrai gerą, kokybišką produkciją.
nformuojame, kad nuo 2018 m. gegužės mėn. 25 d. įsigalios naujasis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas, dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo. Klientai kurių atsiliepimai yra skelbiami turi teisę jų atsisakyti ir jų pageidavimu gali būti pašalinti. Autorius prašome kreiptis į įmonę telefonu arba el. paštu.
Atsakyti
UAB "Merkurita" gautas atsiliepimas nuo Aušros iš Pakruojo.
Džiaugiamės „Merkurita“ gaminiais. Labai patinka paklotas, žieminė antklodė. Susitvarkė kraujotaka, vyras nebeprakaituoj. Nebereikia šalti drėgnais rudens vakarais.Sėkmės platinant savo produkciją. Riešo raišąiais nepakartojami vaistai sąnariams ir vaikų peršalimo ligoms gydyti.
Informuojame, kad nuo 2018 m. gegužės mėn. 25 d. įsigalios naujasis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas, dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo. Klientai kurių atsiliepimai yra skelbiami turi teisę jų atsisakyti ir jų pageidavimu gali būti pašalinti. Autorius prašome kreiptis į įmonę telefonu arba el. paštu.
Atsakyti
UAB "Merkurita" gautas atsiliepimas nuo Nijolės.
Jau labai senai įsigijusi „Merkurita“ gaminių. Dvigulė antklodė, pagalvės, paklotas. Esu labai patenkinta. Labai smagu, kad praėjus daug metų naudoju lyg tai būtų pirkta ką tik. Labai esu patenkinta ir kokybiškais užvalkalais. Esu pirkusi kelis komplektus. Ir šį kartą, šio susitikimo metu įsigyjau dar vienus. Super kokybė. Dėkoju.
Informuojame, kad nuo 2018 m. gegužės mėn. 25 d. įsigalios naujasis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas, dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo. Klientai kurių atsiliepimai yra skelbiami turi teisę jų atsisakyti ir jų pageidavimu gali būti pašalinti. Autorius prašome kreiptis į įmonę telefonu arba el. paštu.
Atsakyti
aurelija 2018-09-28 13:09:12
laba diena rugsejo 2 ddalivavau jusu produkcijos pristatyme norejau pirkti patalyne issimoketinai bet nepirkau smokejau avansa 100 euru negaliu susiekti su jusu darbuotoja jurgita bauziene neatgaunu pinigu kaip man toliau elgtis aciu lauksiu atsakymo
Laba diena,

Prašome paskambinti tel. (+370 600) 21860. Ir tikrai išspręsime iškilusius nesklandumus.

Taip pat rekomenduojame

Namų tekstilė
Natūralaus pluošto tekstilės gaminiai

Adresas: Fabriko g. 48, LT-55111 Jonava.
Veiklos sritys: audiniai, patalynė; apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; dovanos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos; vaikų prekės.
UAB “Namų tekstilė” pradėjo savo veiklą nuo 2003m. spalio mėn. Pagrindinis mūsų įmonės tikslas – įvairių tekstilės gaminių, kurių pagrindą sudaro natūralus pluoštas (pvz.: natūrali avies vilna, linas ar medvilnė) gamyba. 60 % visų UAB “Namų tekstilė” klientų sudaro viešbučiai, ligoninės, darželiai ir kitos įmonės...
A grupė
Lininiai namų tekstilės gaminiai

Adresas: Ruklos g. 14, LT-55198 Jonava.
Veiklos sritys: audiniai, patalynė; apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; gamyba; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos.
„A grupė“- lino tekstilė Jūsų šeimai ir namams. UAB „A grupė“ – tai Jonavoje įsikūręs audimo fabrikas, gyvuojantis nuo 1990. Įmonėje dirba apie 50 darbuotojų. Fabrike yra audimo, apdailos ir siuvimo cechai. „A grupėje“ audžiami lininiai, puslininiai, lygūs bei kilpiniai audiniai. Vienas iš didžiausių įmonės...
Araneta
balduturgus.lt

Adresas: Drobės g. 62, LT-45181 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
balduturgus.lt – nauji baldai žemomis kainomis! Mes siūlome platų naujų baldų asortimentą, tinkantį įvairiai namų erdvei ir skoniui, bet svarbiausia – įvairiam biudžetui. Nepriklausomai nuo Jūsų stiliaus ir turimos sąmatos, paverskite savo namus vieta, atspindinčia Jūsų asmenybę! Mūsų asortimentas yra nuolat...
Domus Lumina
Visi langų uždengimai po vienu stogu

Adresas: Karkazų g. 51, Karkazų k., LT-53277 Kauno r.
Veiklos sritys: žaliuzės, užuolaidos, roletai; audiniai, patalynė; automatizavimas, automatika; eksportas; fasadas, fasado apdaila; gamyba; interjero apdailos medžiagos; šildymas, įrenginiai; vartai, tvoros.
DOMUS LUMINA jau 12 metų specializuojasi langų uždengimų gamyboje ir pardavimuose ne tik Lietuvoje, bet ir daugiau nei 30 Europos šalių. Mūsų vizitinė kortelė - aukšta produktų ir aptarnavimo kokybė. Esame moderni ir novatoriška įmonė, kurios vizija - būti lyderiais apsaugos nuo saulės ir langų dekoravimo produktų...
EASTCON AG LT, UAB
Virtuvės indai | Vilnos patalynė | Garų lygintuvas

Adresas: Žirmūnų g. 70, LT-09124 Vilnius.
Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; audiniai, patalynė; buitinė technika; kita veikla; mažmeninė prekyba; medicininė įranga.
EASTCON - tai 1989 metais Vokietijos Rochlitz mieste pradėjusi veiklą įmonė. Pagrindinė EASTCON veikla - tiesioginis pardavimas. Tiesiogiai bendraujant su klientais, parduodami miego sistemos gaminiai, virtuvės reikmenys, lyginimo ir valymo garais sistemos, oro gryninimo sistemos, kelionės ir kt. EASTCON virtuvės...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021
Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
Ukraina reikalauja objektyviai išnagrinėti Lietuvos prašymu Graikijoje suimto A. Radkevičiaus bylą
Ukraina reikalauja objektyviai išnagrinėti Lietuvos prašymu Graikijoje suimto A. Radkevičiaus bylą 10-21 20:59
Graikijoje sulaikytas Sausio 13-osios byloje nuteistas Ukrainos pilietis Aleksandras Radkevičius yra Ukrainos karo su Rusijos remiamais separatistais veteranas, rodo BNS ketvirtadienį iš...
JAV medikai žmogui laikinai sėkmingai prijungė kiaulės inkstą
JAV medikai žmogui laikinai sėkmingai prijungė kiaulės inkstą 10-21 20:48
JAV medikų komandai pavyko laikinai prijungti kiaulės inkstą žmogui, o operacijai vadovavęs medikas šį istorinį įvykį pavadino "potencialiu stebuklu".
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

Akcijų kainos

Ford 16,04 +4,02%
Goodyear 19,74 +3,62%
Humana 454,48 +2,94%
Pfizer 42,80 +1,69%
McDonald's 239,72 -1,26%
Moody's 371,94 -1,85%
Hasbro 91,02 -2,43%
Nasdaq 199,16 -4,64%

Žaliavų kainos pasaulyje

Ryžiai 403,00 -2,66%
Cukrus 0,76 -5,00%
Nafta 82,96 +0,63%
Benzinas 2,24 -0,88%
Anglis 168,75 +11,04%
Varis 9370,14 -0,85%
Vištiena 2,38 0,00%
Dujos (JAV) 4,05 +6,86%