Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Merkurita, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Merkurita

Atsiliepimai apie Merkurita, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Merkurita, UAB

Valentina ir Eirimas
2018-12-06 18:00:34 IP 77.221.74.249
Isigijome MERKURITOS paklota ir juo labai dziaugiames.Vyrui problemos su nugara, man problemos su klubais.Jau keli metai vargstame, neissimiegame.Taciau paklotas pakeite musu gyvenima i geraja puse.Netgi pabandeme miegoti ant grindu pasitiesus paklota, ir musu nustebimui kad ir kieta, taciau miegojome be skausmu.Tikrai buvo didziule nuostaba mums.Tikrai nuostabus paklotas ir tikrai galiu rekomenduoti kam problemos su nugara ir klubais.
Padovanojome Merkurita paklode Camel seneliai. Po savaitės miegojimo pasigyrė, kad naktį pradėjo mažiau keltis. Ir pažemėjo spaudimas, kai tik buvo pradėta miegoti ant paklodės. Sako kad labai šilta ir patogi.
Gera kokybė ir tikimęs kad dar ilga laika pratarnaus senelei :)
Jau kurį laiką miegu "Merkuritos" patalynėje. Ji puikiai praleidžia orą. Kai atsigulu, greitai užmiegu ir puikiai išsimiegu. Man pagerėjo savijauta, kraujotaka, susilpnėjo nugaros skausmai, mažiau skauda galvą. Rekomenduoju visiems miegoti tokioje patalynėje.
Mūsų visa šeima miegame "Merkuritos" kupranugario vilnos patalynėje.Labai džiaugiamės šios patalinės vilnos terapija: sumažėjo raumenų įtapmpa, sąnariai netokie sustingę, netgi sąnarių skausmas sumažėjo.O kad ši mūsų patalinė geba išlaikyti šilumą drėgmės sugėrimą, oro pralaidumą ir lengviau padeda pakelti mums rudenio ir prasidedančios žiemos temperatūrų ir drėgmės kaitą.Tai ypač svarbu mano pažeistiems sąnariams.Tiesiog džiaugiuosi, nes šie "Merkuritos" vilnos patalai veikia atpalaiduojančiai, raminančiai.
Ačiū UAB "Merkuritai" už aukštos kokybės gaminius.
Miegu Merkuritos vilnos Camel patalyneje.Si pataline sugrazino man ramu miega, nurimo mano sanariu reumatines uzdegimines ligos.Ypatingai dziugina paklotas, kuris apsaugo mano sirdies darba (turiu igimta sirdies liga), nuo kenksmingu spinduliuociu.Mano sirdies darbas pagerejo.Aciu uz patalyne.
Man paskambino jaunas vyrukas ir pasakė, kad aš per miesto šventę pildžiau anketą ir laimėjau prizą. Pakvietė ateiti į kavinę pasiimti prizo. Aš iš karto pasakiau, kad neturiu pinigų pasakė, kad nemokamai. Bet ne apie tai. Man nurodė susitikimą kavinėje. Atvykstu, o ten kavinės nėra yra tik restoranas ir viešbutis. Restorane paklausėme, nusiuntė į viešbutį. Ateinu į viešbutį dvi moterys klausia pas ką aš. Jeigu taip yra organizuojama tada nekvieskite, man gaila laiko, ir savo ir Jūsų. Tai viena. Antra moterys labai nemalonios, matyti tarpusavio įtampa. Negražu
Aš turiu įsigijusi „Merkuritos“ komplektą. Šis komplektas yra nuostabus. Labai gerai praleidžia orą, nesielektrina. Gerai dėvisi. Labai geros pagalvės. Miegoti patogu, šilta. Gražios spalvos. Čiužinys sugeria prakaitą. Siūlau visiems įsigyti UAB"Merkuritos" gaminių. Ačiū, kad esate.
Sveiki, paskaičius "žinovų" atsiliepimus peršasi išvada, kad žmonės jokio supratimo neturi apie gamtos reiškinius ir žmogaus sandarą...:)
Magnoflex dvigulį komplektą (pagalves, paklotą ir antklodę) įsigijau prieš 2, 5 metų. Esu labai patenkinta. Turiu labai didelių problemų su stuburu, tai man Magnoflex patalynė yra tikras išsigelbėjimas! Man ir mano vyrui ženkliai pagerėjo savijauta, po truputį aprimo skausmai ir nebetirpsta kojos. Susitvarkė cholesterolis, normalizavosi kraujospūdis, širdies darbas (buvo permušimai, padidėjas pulsas). Dabar nenaudojam jokių medikamentų. Ryte jaučiamės pailsėję ir energingi, visada geros nuotaikos! Vyras nustojo knarkti ir pasidarė mažiau irzlus, ramesnis. Dirbam abu daug ir įtemtai, todėl nervinės įtampos pakanka... Rekomenduoju visiems save gerbentiems ir norimties džiaugtis gyvenimu! Pinigai reikalingi, kai esame sveiki...
Dėkoju UAB " Merkurita" uź puikią savijautą ir rūpestį sąmoningų žmonių sveikata.
UAB "Merkurita" gautas atsiliepimas nuo Violetos S. iš Anykščių.
Naudojamės dešimt metų. Tikrai džiaugiamės - gera kokybė, ilgaamžė patalynė. Pagalvių užpilas nesukrito, antklodės puikios, gerai šildo, gerai išsilaikė - nesuprastėjo kokybė išplovus.
Informuojame, kad nuo 2018 m. gegužės mėn. 25 d. įsigalios naujasis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas, dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo. Klientai kurių atsiliepimai yra skelbiami turi teisę jų atsisakyti ir jų pageidavimu gali būti pašalinti. Autorius prašome kreiptis į įmonę telefonu arba el. paštu.
UAB "Merkurita" gautas atsiliepimas nuo Kęstučio L.
Pirkau čiužinį ir 2 pagalves „Magnoflex“. Iškart po savaitės mano sveikata pradėjo gerėti. Daug metų jaučiau širdies užimą, o kai įsigijau šiuos gaminius po savaitės širdies ūžimas sustojo, širdis veikė ramiau, efektas didžiulis. Jau po pirmų naktų, stabilizavosi miegas. Visą naktį pradėjau miegoti ramiau, naktimis nebeatsibundu, miegas gilus, ryte jaučiu įsimiegojęs. Labai dėkingas už tokius gaminius, kurie labai pagerino mano sveikatą.
UAB "Merkurita" gautas atsiliepimas nuo Aidos G.
Sveiki, noriu padėkoti už Jūsų gaminius, jūsų malonų konsultantų darbą, INFORMACIJĄ. Naudoju jūsų firmos automobilines sėdynes, jau daug metų esu labai patenkinta, taip pat turim pagalvėlę dekoratyvinį avinuką, kaklo raištį, kelių raišąius. Džiaugiamės jūsų gaminiais ir tikrai gera kokybe. Labai ačiū Jūsų firmai už tikrai gerą, kokybišką produkciją.
UAB "Merkurita" gautas atsiliepimas nuo Aušros iš Pakruojo.
Džiaugiamės „Merkurita“ gaminiais. Labai patinka paklotas, žieminė antklodė. Susitvarkė kraujotaka, vyras nebeprakaituoj. Nebereikia šalti drėgnais rudens vakarais.Sėkmės platinant savo produkciją. Riešo raišąiais nepakartojami vaistai sąnariams ir vaikų peršalimo ligoms gydyti.
UAB "Merkurita" gautas atsiliepimas nuo Nijolės.
Jau labai senai įsigijusi „Merkurita“ gaminių. Dvigulė antklodė, pagalvės, paklotas. Esu labai patenkinta. Labai smagu, kad praėjus daug metų naudoju lyg tai būtų pirkta ką tik. Labai esu patenkinta ir kokybiškais užvalkalais. Esu pirkusi kelis komplektus. Ir šį kartą, šio susitikimo metu įsigyjau dar vienus. Super kokybė. Dėkoju.
aurelija 2018-09-28 13:09:12
laba diena rugsejo 2 ddalivavau jusu produkcijos pristatyme norejau pirkti patalyne issimoketinai bet nepirkau smokejau avansa 100 euru negaliu susiekti su jusu darbuotoja jurgita bauziene neatgaunu pinigu kaip man toliau elgtis aciu lauksiu atsakymo

Prašome paskambinti tel. (+370 600) 21860. Ir tikrai išspręsime iškilusius nesklandumus.
Pirkejos dukra 2018-07-08 22:12:31
IP 213.197.160.230
Zmones !!!
Atsibuskit, visi teigiami komentarai, bet skirtingais vardais ir adreasais skelbiami is sio IP213.197.160.230
Apgavyste gryna
Pasigooglinkit, sis ciuzinis aukso vertes vokietijos tinklalapiuose kainuoja 269 o pagalve 69
Atsibuskit
Mulkinimo verslas LT klesti
Prigaunami pensininkai, susitikimuose dalyvauja apmokyti kiti senukai kurie uz keliasdesimt euru pnupasasakos tookiu stebuklingu issigydimo istoriju
UAB „Merkurita“ gauna šimtus savo klientų atsiliepimų, apie Jų patirtį naudojantis įmonės gaminiais ir prekėmis. Jiems sutinkant, nusprendėme pasidalinti Jų patirtimi su visais. Apie tai parašėme dar 2017-11-30 ir 2018-04-20 „Rekvizitai LT“ puslapyje. Tai nesunku pasitikrinti. Skelbiamus atsiliepimus (originalus) tikrino Lietuvos Respublikos Konkurencijos taryba ir priekaištų nepateikė. Mes juos pateikiame tokius kokie jie yra. UAB „Merkurita“ - Vokietijos kompanijos „Orgaterm“ „ Magnoflex“ prekių grupės įgaliotasis atstovas Lietuvoje, Latvijoje ir Rusijos Federacijoje. „Magnoflex“ gaminių kainas derina gamintojas visose rinkose. Visur jos praktiškai panašios. Vykstant akcijoms yra galimybė gauti papildomus „bonusus“. „Magnoflex“ atitikties dokumentai pateikti Lietuvos Respublikos Valstybinei akreditavimo sveikatos priežiūros veiklos tarnybai. Yra atlikti visi reikalaujami medicininiai tyrimai ir produkcija pilnai sertifikuota Europos Sąjungoje, JAV ir daugelyje pasaulio šalių. „Magnoflex“ prekės ženklo savininkas ir vadovas Joseph Bude įspėja: saugius ir sveikatai naudingus produktus galima įsigyti tik pas įgaliotus atstovus. Internete kokybiški gaminiai būna įvertinami ir vos...0, 50 €. Tačiau atvėrus tokį puslapį laukia nusivylimas, nes paaiškėja jog taip paskyros tiesiog siekia sau dėmesio prisidengdamos kokybišku gaminiu ir galimybe pasiūlyti pakaitalą ir padirbinį. Vokietijos įmonė pastebėjo, kad dėl jos išskirtinių savybių produkcijos populiarumo, padaugėjo įmitavimo, falsifikavimo (padirbinėjimo) atvejų. Be to pirkėjai lieka be gamintojo garantijos. Tai ne tas pats, kaip įsigyti drabužius, rankines ar elektronikos prietaisus, kalba eina apie mūsų sveikatą. Todėl gaminiai turi būti saugūs ir teikti maksimalią naudą sveikatai. „Magnoflex“ naudojama ir Lietuvos gydymo įstaigose, esame gavę iš jų pozityvų vartojimo patirtį. Su jų išvadomis ir pastebėjimais pasidalinsime atnaujintame „Merkuritos“ internetiniame puslapyje. Mūsų klientų atsiliepimus ir komentarus jiems sutikus skelbsime ir toliau. Informuojame, kad duomenų apsaugos įstatymas numato galimybę sutikti, atsisakyti ar reikalauti pašalinti suteiktą informaciją iš viešosios erdvės. Autoriai visada gali kreiptis į įmonę telefonu (370 600) 21860 arba el.paštu info@merkurita.lt, arba paštu S.Žukausko g. 2D, Kaunas.

Su pagarba UAB „Merkurita“
Jums ne gėda taip kvailai apsijuokti? Klounai...
IP 213.197.160.230
Zmones !!!
Apgavyste gryna
Atsibuskit
Mulkinimo verslas LT klesti
Nemaniau, kad gali būt tokių nesąmonių:D
Į prieš metus pildytą anketą apie sveiką gyvenseną, mieste, užkalbinus jaunam vaikinui, tiesiog atsakiau į keletą klausimų ir taip dalyvavau konkurse. Vakar sulaukiau skambučio, su kvietimu susitikti, ale atsiimti kažkokio laimėjimo. Buvo pasiteirautas tik batų dydis ir kviečiama susitikti.
Na, susitikimo metu kaip ir visiems čia minėjusiems, pasiūlė kavos arba sulčių. Įdomiai pravedė paskaitą, bet vis neaišku buvo kas apie ką vyksta. Išpylė tekstą apie magnetoterapiją, aparačiuku išmatavo bioenergiją ir puolė pristatinėti produkcijos. Aišku pradžioje dar užpildyti davė anketą su dalyvavimu į finalinį etapą - prizas 777 eurų. Buvau nusiteikusi čia dalyvauti, ir maniau, jog tai bus kažkokios konkrečios rungtys.
Tačiau moteris pristačiusi produkciją uždavė klausimą "ką renkamės?'' ir puolė vartyti katalogą:DD užsiminus apie kainas, kad pradžioje domina kaina, moralizavo apie bioenergiją, kad kaina tikrai maža, tačiau nerūpi sveikata ir pnš:D tai žinot... galiausiai užsiminus, kad neturiu pinigų, jau kaip ir palinkėjo geros dienos:DD vis gi užėjau ant kalbos apie kainas dar kartą, tai nieko sau:D maloniai atsisakiau, ir baigėme šį susitikimą. Labai gaila, kad sveikata tapo verslu. Gaišina žmones, sukuria lūkesčius apie neva laimėtus prizus. ABSURDAS. Linkiu niekam nepakliūti į tokius spąstus. Bent jau sultys buvo skanios o paskaita išties naudinga. Tačiau tokiu būdu pasipelnyti naglai meluojant ir važinėjant po provincijas... tai labai daug pasako apie įmonę. Ir turėtų būt gėda rašytis sau tiek komentarų iš vieno IP adreso... gudručiai, su raginimu įsigyti.
Albinas 2018-04-20 13:53:57
Kokie Jūs gražūs patys sau, kas daugiau ir gražiau gali pagirti Jūsų produkciją jei ne patys. Ar Jūs galvojate, kad čia žmonės paskaitys labai jau puikius atsiliepimus ir begs pirkti pas Jus? Gal taip ir būtų jeigu atsiliepimai būtų parašyti iš skirtingų IP ADRESŲ, o dabar patys save garbinat ir net tingite komentuoti save bent jau ne iš ofiso, kad būtų kitokie IP ADRESAI? IP ADRESAS MATOMAS VISIEMS IR GERI ATSILIEPIMAI PARASYTI IS VIENO IR TO PAČIO IP ADRESO. GEDA JUMS
Šarlatanai, buvo ir į Klaipėdą atsibelde
Vanda A. iš Kaltinėnų
2018-04-20 13:37:14 IP 213.197.160.230
Prieš maždaug pusė metų nusipirkom vokiečių firmas „Magnoflex“ patalynės komplektą, į kurį įein sidabra pluošta paklots, dvi poduškas, antklodę. Pristatyme dalyvavom aš ir muna vyrs, o dar kartu atsivežėm ir sava seserį. Kadangi renginia vedėja pristatė didelę nuolaidą, tai pirkom du komplektus, o vienągavom dovanų. Patalynę ėmėm išsimokėtina. Pasidalinom ant dviejų šeimų. Pradęjus mygoti ant tokios patalynes, pradėjo mažiau skaudėti sąnaria, pradėjom geriau išsimygoti, pagerėjo myga kokybė, mažiau skaudėdava galva, gal dėl to, kad poduško yr du magneta. Esam tikra patenkinti, rekomendūjam ir kitym įsigyti. Esam žemaite, už tat viskam ir surokavau žemaitiška.
Aš turiu įsigijusi visą „Merkuritos“ patalynės komplektą. Šis komplektas yra nuostabus. Labai gerai praleidžia orą, nesielektrina, gerai skalbiasi. Gerai dėvisi. Labai geros pagalvės. Miegoti patogu, šilta. Gražios spalvos. Čiužinys sugeria prakaitą. Siūlau visiems įsigyti šį komplektą.
Prieš 6 metus pirkome patalynės komplektą iš Merkuritos iki šiol miegame po šiomis antklodėmis ir esame patenkinti. Labai puikus ir veiksmingas yra paklotas. Vilna nekrenta, patalai labai šilti, lengvi ir patogūs. Labai svarbu, kad vilna įausta ir ji „neskraido“ po miegamąjį, „nesišeria“.
Visi Merkuritos gaminiai puikūs. „Vasarinis“ komplektas spalvingas, šiltas tarsi iš vaikystės pasakos. Miegant jame - sveikata puiki ir tikiu, kad aplankys gražūs, spalvoti sapnai. „Žieminis“ su antčiužiniu saugos nuo elektromagnetinių laukų, alergijos, šalčio. Žinoma subalansuoja ir nervų sistemą, kraujo spaudimą. Naudojant šiuos gaminius sveikata puiki, miegas geras, namuose ekologiška aplinka na ir žinoma prieinama kaina pirkėjui. Visokeriopos sėkmės gamintojui.
UAB „Merkurita“ kolektyvas dėkoja Klientams ir Gerbėjams gausiai pasidalijantiems savo pastebėjimais ir palinkėjimais naudojant mūsų produktus.
Mums svarbi Jūsų nuomonė ! Komentarai padeda tobulėti ir pateikti labiausiai Klientų poreikius atitinkančius gaminius. Jums leidus dalinamės Jūsų atsiliepimais ir įgyta patirtimi. Padėkime vieni kitiems ir būkime sveiki!
Sveiki. gavome dovanu patalyne. kadangi kraustemes. paklotas buvo siek tiek laikomas maise. nebuvome ispeti, kad si produkcija maisuose buti negali. tai ispakavus pataline skleide nemalonu kvapa, kurio niekaip nepavyko isvedinti. paskambinome konsultantei ir ji super greit mums suorganizavo nauja paklota, o senaji pasieme. dabar jokio kvapo. labai lanksti imone, kolkas jokiu nusiskundimu. Sekmes Jums. Rekomenduoju.
Gudručiai, rašo sau "pagyrimus", o nemato, kad IP adresas tas pats...Keista, kaip valstybinės institucijos aplamai tokią veiklą toleruoja.
Stebuklais netikiu, bet įsigijusi UAB „Merkurita“ gaminį Magnoflex patalynę 2017 m. rugsėjo mėn. labai apsidžiaugiau, nes pajutau kartu su vyru gana ženklius pasikeitimus, dingo stuburo skausmai ir jaučiasi toks komfortas, einant miegoti tiesiog lova traukė, masino. Buvom su vyru išskridę į svečius, viešėdama 15 dienų negalėjau užmigti. 2 dienas naudojau migdomuosius, na o grįžusi į savo namus - miegas sugrįžo, tad labai džiaugiuosi, kad įsigijome šį jūsų gaminį, ką pasiūlyčiaus ir visiems.
Danutė K. iš Tauragės
2018-02-27 11:08:33 IP 213.197.160.230
Prieš 10 metų pirkome „Merkurita“ patalynės komplektą. Naudojame jį iki šiol ir esame nenusivylę jūsų produkcija.
Lapkričio mėn. įsigijus visą komplektą pirmas tris naktis jutau nerimą, o dabar tik atsigulus pasijaučiu gerai ir miegas bei sveikata gerėja. Vyrui taip pat gerėja savijauta. Dingo sąnarių skausmai. Savijauta labai gera. Dėkoju Jolantai už gerą patarimą įsigyti „Magnoflex“ komplektą. Nuoširdžiai rekomenduoju įsigyti ir kitiems, nes sveikata pats brangiausias turtas.
Esu patenkinta Jūsų gaminiu, turiu dvigulį paklotą, kurį naudoju jau 3 metai. Geresnis miegas, taip pat pagerėjo ir kraujotaka, nes turiu problemų su stuburu. Nuoširdus ačiū Jums.
Prieš 2 metus dalyvavau „Merkuritos“ pristatyme - patalynė magnetinė. Prieš tai vartojau vaistus nuo kraujo spaudimo. Atsiliepimai labai geri, nes nuo kraujo spaudimo vaistų nereikia naudoti jau. Poveikį pirmas dvi paras jaučiau, nes blogai miegojau. Dabar viskas puiku, patariu ir kitiems naudotis „Merkuritos“ priemonėmis- patalyne magnetine, kelio raiščiais. Gero Jums darbo platinant ir toliau tokias geras prekes. Konsultantės labai puikios, korektiškos.
Prieš 1, 5 m. dalyvavome Magnoflex produkcijos pristatyme. Įsigijome dvigulį paklotą ir pagalvę. Aprimo nugaros skausmai, sąnarių skausmai, pagerėjo miegas ir bendra savijauta. Tiek vyrui, tiek man pagerėjo cholesterolio kiekis kraujyje. Rekomenduotume naudotis Magnoflex produkciją visiems.
Naudojame „Merkuritos“ patalynę: paklotą, antklodę, pagalves - jau 6 ar 7 metai. Tai nuostabi produkcija, kuri suteikia didžiulį malonumą man ir mano vyrui, (nes tai yra dvigulis komplektas), kuris mus šildo kiekvieną naktį, gydo mūsų kūną nuo visokių negalavimų, ligų, skausmų, nemalonumų. Dėkojame „Merkuriatai“ už jos gaminius.
Virš10 metų (beveik nuo pirmų metų UAB „Merkurita“ įsikūrimo) turiu patalynę, kuria po šiai dienai džiaugiuosi. Magnoflex paklotą naudoju apie 5 metus, gal kiek sumažėjo nugaros skausmas. Pagalve džiaugiasi gulėdami vaikai, kai atvyksta į svečius.
Susipažinau su šiais komentarais ir nieko nenoriu turėti bendra su, , Merkurita“, tuo labiau, kad vakar ir man paskambino šios firmos atstovė (jos tel.nr. +37067272870) ir kvietė vakare atsiimti prizą, kurį laimėjau bei vaišių, bet man paaiškinus, kad aš vakare slaugau ligonį ir pateikus firmos atstovei daugiau klausimų, ji atsakė, kad mato, jog beprasmiška tęsti pokalbį... Tuomet parašiau žinutę skambinusiai, , Merkuritos“ darbuotojai su klausimu, , Tai mano prizą jūs patys pasiimsite, taip išeina, nes sakėte, kad laimėjau?“ Atsakymo jokio, deja... Likau įžeista. Taigi, manau, kad firma nerimta, darbuotojų yra nekompetetingų, o apie, , Merkuritos“ produkciją yra štai tokių nuomonių (nukopijuoju iš atsiliepimų) Aš niekada tooookių, , prizų“ nepirksiu. Štai klientų keletas nesenų komentarų:

Virginija Kamarauskiene2017-03-19

Apie jusu imone isgirdau visai neseniai.Koncerte "Gregorian" uzpildziau anketele ir po keliu savaiciu gavau Jusu darbuotojos tel. skambuti, kad esu laimejusi koki tai priza, esu kvieciama su vyru i kavine "Zemyn upe", kur bus iteiktas minetas prizas (man ir vyrui), bei pateksiu i kova del finalinio laimejimo. Su Jusu darbuotoja suderinom smulkmenas ir vakare ruosiausi i mineta susitikima (jis turejo ivykti ketvirtadieni 03.16. 19val.) Deja apie 16 val. vel paskambino jusu darbuotoja ir pranese, kad del kazkokiu organizaciniu nesklandumu renginys neivyks.Na... neivyks tai neivyks, o kaip su mano laimejimu? Kazkaip labai nerimta na ir lyg ir neskaidru...Nusivyliau ne todel, kad negavau kazko gal ir nelabai svarbaus, bet laimeto. Nusivyliaujusu firma...

Ingrida
2017-02-21
Dėl magnoflex pagalvės ir pakloto tikra apgaulė nieko nepadeda pagalvės magnetai neišlaikė nei metų.Garantijos nei paklotams nei pagalvėms nėra nors duoda išsimokėti per 24 mėn.Labai gaila kad prieš tai nepasiskaičiau komentarų tai pakliuvau ant jų kabliuko.

Lina
2016-06-02
Buvau pakviesta i Merkuritos prezentacijq. Nors kvietimas telefonu buvo labai iškilmingas, iš vaišių tebuvo - sultys, kava, brendis (kadangi vairavau tai neteko pasivaisint-aciu nors uz sultis). Vadybininke save pristačiusi moteriškėvalandą atpylė mintinai iškaltą tekstą nelabai kreipdama dėmesio į klausimus. Gal 4 krtus klausiau pagalvės kainos bet taip ir išėjau nesužinojusi. Kažkodėl parduot siulėsi tik komplektą (tiksliau du komplektus, viena perki o kitas atseit dovanu). po tokio keisto pristatymo likom nesupratę vieni kitų, aš be pagalvės jie be pardavimų.

Nuvilta 2016-03-25
Teko buti Merkuritos prezentacijoje Kaune. Ten prezentavo patalyne, kuri turetu stabilizuoti magnetini lauka. Moteris, kuri ketino ja isigyti paklause, ar tokia patalyne tinka naudoti ant senovisku lovu, kuriose yra metalines spyruokles. Buvo atsakyta, kad nieko tokio - galima. Ir ka jus manot - ta moteris jau pirma nakti isbande ta patalyne ir pagalve ant tos senoviskos lovos su metalo spyruoklemis. O vietoj teigiamo poveikio savijautai - sirdies permusimai, pakiles kraujo spaudimas (nors anksciau jis budavo normalus) bloga savijauta puse dienos...noreta net kviesti greitaja. Nusprende ta patalyne grazint...direktorius pradzioje telefonu kaip ir zadejo isspresti tai teigiamai, taciau liepe kreiptis i banka. Tuo tarpu banke pasake, kad popierius atsiust turi imone, kad sustabdyti mokejima. Nuvykome ta patalyne grazinti. Sekretore pradzioje pasake, kad su direktorium sutarta nebuvo, nebuvo uzsakytos priemimo valanda. Pagaliau iskviete sandelininke tos patalyne paziuret. O ta sandelininke paciupo patalyne ir eme vartyt...pasirodo is kazkur atsirado maza pavirsine demele. O sekretore, pries tai paskambinusi direktoriui, liepe rasyti prasyma, kad pristatyta buvo su deme, matyt save noredami apdrausti. Tik po to pasake, kad patalynes nepriims (tad koks tikslas buvo rasyt ta pareiskima jei jau buvo aisku, kad nepriims). Tad teks toliau moketi uz patalyne, kuri netiko. Tad patarimas kitiems panasiu atveju...niekam neleisti liesti nunestos grazinti patalynes...paimti ir parodyti patiems. O konsultuoti del tokiu gaminiu tinkamumo turetu gydytojai, fizikai...kompetentingesni darbuotojai. O gaminio kaina tai nemaza.. Manau niekas del to neisizeis...tai faktai

Inga
2016-03-10
Laba diena.Pristatymas turėjo įvykti 2016-03-09, Panevėžyje, Kaziuko kamaroje, renginį turėjo pravesti kažkokia Rimutė.Sutarėme, kad atvyksime 19.30val., kadangi aš pati dirbu iki 19val., galvoju viskas gerai spėsiu, bet kol dar pasiėmiau iš kito miesto galo draugę, mes vėlavome 10min., mus sakė.kad pasitiks, nes nežinojome kur eiti, įėję į kavinę (alaus barą), paklausiau prie baro kur vyksta renginys, mums kažką sumurmėjo neatsisukusi ir išėjo (pasirodo ji ir buvo renginio vedančioji Rimutė}, atėjo dar viena moteris, klausiu jos kur vyksta renginys, sako palaukite dabar vyksta paskaita, galvoju, kokia dar paskaita, jei mes ir taip truputį vėlavome, taip pralaukėme dar kokių 10min, bandžiau ir skambinti tuo telefonu kur skambino dėl prezentacijos, bet niekas nekėlė ragelio, prie mūsų jau pradėjo kabinėtis išgėrę vyrai (kas labai nemalonu), tada jau supikau, nes atsibodo laukti, paprašiau dar kartą, kad praneštu apie mus.Atėjo Rimutė ir sako, matote kiek valandų Jus vėluojate, taip sakau labai atsiprašau, kad 10min.pavėlavome, bet kai mes atėjome, Jus buvote prie baro ir į mus neregavote, nors mes klausėme (pasirodo pačios Rimutės)kur eiti į prezentaciją, jinai pareiškė aš Jūsų nemačiau, atėjote ir reikėjo eiti, bet mes gi nežinome kur ten eiti.O pasibaigė taip, kad mus išvarė ta žodžio prasme, nes jau vaišės užsakytos ir jei niekas neįdomu.Draugė nusivylė juodai, nes norėjo įsigyti patalynės komplektą, man prieš ją buvo gėda, nes ne vaišių ėjome, vakaras buvo sugadintas, nuotaika prasta ir dar dovanų 0, nusivyliau Jūsų darbuotojais, daugiau nežinau ar kada be eisiu į pristatymus.Labai ačiū už sugadintą vakarą.

Sigis 2016-02-09
Manau, kad įmonė yra silpna. Važinėja po kaimus, kad kaip nors galėtų iškišti savo produkciją. Šiandieną buvau įmonės gaminių pristatyme "Arkos" kavinėje. O į pristatymus, kažkodėl mane dažnai pakviečia. Ir ką jus manote: prezentacijos metu "Merkuritos" atstovė te sugeba pasiūlyti puodelį kavos ir nupiepusį pyragėlį, o prakišti nori savo produkciją. Matosi, kad ir tai moterėlei gėda, jos balsas dreba, ji smarkiai jaudinasi. Kiek teko dalyvauti pristatymuose Palangoje, Kaune ar Vilniuje solidžios firmos pasiūlo gerą vakarienę, vaišina šampanu ar kitais tauriais gėrimais. Žodžiu nori reprezentuoti firmą ir gaminius, bet to nebuvo iš Merkuritos pusės, todėl nebuvo ir pirkėju. Lazda tūri du galus. Kaip šauki, taip atsiliepia.
Labas vakaras. Kaip galima rengti produkto, kuris turi pagerinti sveikatą, pristatymą ir siūlyti alkoholinius gėrimus. Buvau šokiruota. Neatsiklausus žmogaus ar jis vartoja alkoholį, atnešamas brendis ir padedamas ant stalo. Labai nekultūringa. Jeigu kažkokiu aparačiuku, ant kurio padedami pirštai, galėtų nustatyti diagnozę, tai nebereiktų nei kraujo tyrimų, nei biopsijų, nei tomografų....Baisus šarlatanizmas 21 amžiuje. Darbuotoja, pristatanti produktą, labai neprofesionaliai ir nemandagiai atliko savo darbą.
Raimonda G., Radviliškis
2017-12-14 16:38:45 IP 213.197.160.230
Paklotą naudoju šeši metai, esu labai patenkinta. Labai tinka nugarai, rudens metu maloni šiluma. Lengvas valymas, tiesiog puiki kokybė.
Ačiū už puikius gaminius, kurie puikios kokybės, malonūs kūnui ir patogūs naudojimui.
Aš naudoju čiužinį su Magnetu ir dvi pagalves, vieną su avies vilna, kitą su sidabru. Dar turiu raištį ant kaklo, rankų ir kojų. Raištis labai puikus. Čiužinys labai geras tik pagalvės per aukštos, negaliu galvos pritaikyti. Aš paprastą pagalvę dedu po čiužiniu ir taip pakeliu. Tada labia gerai. Aš atsigulu ir po 1 val. jaučiuosi pailsėjusi. Jūsų firmai ir vadovei labai dėkinga už gaminį. Labai mandagiai mane aptarnavo. Sėkmės Jums. Adelė S. Plungė
Pirkau magnetinį paklotą ir ortopedinę pagalvę prieš metus. Pajutau pagerėjimą kraujotakos, nebeliko stuburo skausmo, nervų sistema pagerėjo. Širdies darbas pagerėjo, anksčiau jausdavau skausmą širdies plote. Esu patenkinta magnetiniu paklotu.
Prieš du metus įsigijome Merkuritos dvigulį paklotą, antklodę ir pagalvę. Gaminiu esame labai patenkinti. Teigiamai veikia į stuburo ligą, mažiau jaučiami skausmai, pagerėjo kraujotakos sutrikimai, kurie pasireiškia labai nežymiai arba visai nebūna. Tai geras gaminys sveikatos atžvilgiu, gerina poilsį miego metu.
Pagalvę ir paklotą pirkau 2017-05-28. Tai yra apgaulė, nepadeda, žadėta daug ir nieko, labai brangi prekė.Linkiu kitiems, nepakliūti "ant meškerės". Pinigus išleisti ir sveikata rūpintis atsakingiau.
Mano 73 metų močiutei labai skaudėjo nugarą, sąnarius ir buvo itin aukštas kraujospūdis. Prieš pusmetį nupirkom jai magnoflex patiesalą ir pagalvę. Iš pradžių žymesnio pagerėjimo nepajuto, bet dabar viskas labai gerai, beveik atsisakė vaistų ir jaučiasi daug tvirčiau. Esam dėkingi Merkuritai už sugrąžintą mamuko sveikatą. Magnoflex- naudingiausias mūsų metų pirkinys! Dabar planuojam ir sau įsigyti šį stebuklingą patiesalą.
Virginija Kamarauskiene
2017-03-19 10:32:47 IP 94.244.68.161
Vienas iš nedaugelio pirkinių, kuris pateisino lūkesčius (atitinka pristatįymui) o svarbiausiai, tai ko tikrai nesitikėjau- susitvarkė spaudimas, miegas, atsisakiau chemijos... ir gyvenimas tapo pilnavertiškas:). Naudojuosi keliatą metų - viskas puiku. Ačiū.
Turime pilną " Magnoflex " komplektą. Labai džiaugiamės šiuo pirkiniu. Mažiau skauda nugarą, sąnarius. Nebetirpsta kojos, rankos. Ačiū.

Namų tekstilė
Natūralaus pluošto tekstilės gaminiai

Adresas: Fabriko g. 48, LT-55111 Jonava.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; audiniai, patalynė; didmeninė prekyba; dovanos; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos; vaikų prekės.
UAB “Namų tekstilė” pradėjo savo veiklą nuo 2003m. spalio mėn. Pagrindinis mūsų įmonės tikslas – įvairių tekstilės gaminių, kurių pagrindą sudaro natūralus pluoštas (pvz.: natūrali avies vilna, linas ar medvilnė) gamyba. 60 % visų UAB “Namų tekstilė” klientų sudaro viešbučiai, ligoninės, darželiai ir kitos įmonės...
A grupė
Lininiai namų tekstilės gaminiai

Adresas: Ruklos g. 14, LT-55198 Jonava.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; audiniai, patalynė; didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; gamyba; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos.
„A grupė“- lino tekstilė Jūsų šeimai ir namams. UAB „A grupė“ – tai Jonavoje įsikūręs audimo fabrikas, gyvuojantis nuo 1990. Įmonėje dirba apie 50 darbuotojų. Fabrike yra audimo, apdailos ir siuvimo cechai. „A grupėje“ audžiami lininiai, puslininiai, lygūs bei kilpiniai audiniai. Vienas iš didžiausių įmonės...
Klasikinė tekstilė, A. R. Baumilų TŪB
Lininių audinių audimas ir siuvimas Kaune

Adresas: Brastos g. 9, LT-47184 Kaunas.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; audiniai, patalynė; didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; gamyba; siuvimas, medžiagos.
A.R. Baumilų TŪB ,,Klasikinė tekstilė“ - sėkmingai vykdanti veiklą 26 metus, lino tekstilės gamybinė įmonė Kaune. Šiuo metu įmonėje dirba apie 340 darbuotojų. Gamybinis plotas - 16 000 kv.m. Pagrindinės įmonės veiklos kryptys: lininių audinių audimas, audinių apdaila, skaitmeninis marginimas, lininių gaminių...
Ekofrisa
Ekologiškų ir paprastų kruopų gamyba

Adresas: Plento g. 39, Naraukelio k., LT-59272 Prienų r.
Veiklos sritys: audiniai, patalynė; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; grūdininkystė; importas; interneto parduotuvės; maisto produktai; sveiki produktai; žemės ūkis, paslaugos.
UAB Ekofrisa - viena iš pagrindinių kruopų gamintojų Baltijos šalyse. Bendrovė superka grūdus ir perdirba juos į kruopas, dribsnius ir miltus. Ekofrisa pasitelkusi pažangias gamybos technologijas gamina platų produkcijos asortimentą: Įvairių rūšių paprastas ir ekologiškas kruopas (grikių, miežines, perlines...
Neaustima
Adresas: J. Basanavičiaus g. 103, LT-76129 Šiauliai.
Veiklos sritys: audiniai, patalynė; gamyba; siuvimas, medžiagos; statybinės medžiagos.
Neaustinės medžiagos Šiauliuose pradėtos gaminti 1963 metais. Šią gamybą, atnaujinusi įrengimus ir technologiją, tęsia UAB "Neaustima". Įmonė viena didžiausių neaustinių medžiagų gamintojų Pabaltijyje. Ji priklauso AB "Neaustinių medžiagų fabrikas" įmonių grupei. UAB "Neaustima" diegia naujas technologijas, plečia...

Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%!
Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%! 12-17 10:07
Vakarams ilgėjant ir tamsėjant, vis daugiau laiko tenka praleisti namuose, todėl labai svarbu pasirūpinti, kad juose būtų tinkamas apšvietimas. Jauki ir šilta šviesa padeda...
Sulaikytas buvęs prosovietinės organizacijos "Jedinstvo" lyderis V. Ivanovas
Sulaikytas buvęs prosovietinės organizacijos "Jedinstvo" lyderis V. Ivanovas 12-18 22:15
Vilniuje antradienį sulaikytas Rusijos pilietis Valerijus Ivanovas, BNS patvirtino Generalinės prokuratūros atstovė Elena Martinonienė.
Seimas pradeda diskusijas dėl kainų mažinimo priemonių
Seimas pradeda diskusijas dėl kainų mažinimo priemonių 12-18 19:30
Seimas antradienį priėmė svarstyti kai kurias priemones, kurios, kaip teigiama, skatintų kainų mažėjimą, taip pat didintų rinkos priežiūros institucijų įgaliojimus.

Jūs esate..

Bank of America 24,47 -0,04%