Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Memelhaus

Atsiliepimai apie Memelhaus, UAB

Big Green Egg Big Green Egg
Parašyk savo nuomonę apie Memelhaus, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Dėkoju brokeriui Vidui už pastangas tarpininkaujant parduodant sklypą. Paslaugomis esame patenkinti. Prireikus pagalbos būtinai kreipsimės ir rekomenduosime.
Atsakyti
Labai neetiška ir neprofesionali įmonė - be savininko žinios nukopijavo įdėtą skelbimą į populiarų NT skelbimų puslapį, pakeitė kontaktinį telefoną ir pateikė kaip savo. Pareikalavus pašalinti, paaiškino, kad čia "administratorė taip padarė", netrukus ištrynė, tačiau vistiek paliko savo puslapyje su kažkokios Gitanos (kurios parduodamo turto savininkas nei matė nei girdėjo) kaip pardavėjo kontaktais.
Atsakyti
Nebendradarbiaukite su šia agentūra, jeigu jums pakiša sutartį kuri suvaržo Jūsų teises tei nėra sąžiniga ir pasirinkimo teises paliekanti įmonė.

Jeigu parduoda jūsų turtą viskas gerai gali mokėti sutartus procentus, bet kaip galima tokias sutartis išvis pripažinti. Taip išeina pasirašius šią sutartį net broliui negali parduoti nesusimokėjus kokių tai netesybų...

Nesąžiniga įmonmė, gudrauja ir pergudrauja tokiais poelgiais tik patys save...
Atsakyti
Šios įmonės brokeris - Jonas (jei teisingai pamenu) (tel nr +37067802029) - TRAGEDIJA. Susitarėme dėl objekto apžiūros, atvykome iš kito miesto. Laukėme. Brokeris į skambutį neatsiliepė ir pats nepasirodė, nors prieš kelias valandas buvome kalbėję. Toks elgesys parodo visišką nepagarbą klientui.
Atsakyti
Pridavinejom namą per šią įmonę, viskas puiku, greita ir operatyvu. Reikėjo su vaikščioti tik pas notarą įgaliojimą parašyti ir atsiimti jau paruoštus dokumentus. Kaina irgi adekvati. Rekomenduoju!
Atsakyti
Puiki agentura. Per sia firma pirkom sklypa ir tvarkemes visus dokumentus susijusius su namo projektavimu ir pridavimu. Rekomenduoju
Atsakyti
Nesąžininga, sukčiaujanti, apgaudinėjanti agentūra. Už Triušeliuose, Agilos gatvėje esančio kvartalo vieną iš 80m2 ploto pastatytą namą prašo 95000 eurų, kai kitos agentūros siūlo įsigyti už 88000 eurų. Tai aiškiai įrodo beribį šios agentūros pasipelnymo apetitą. Apeikite ir neturėkite reikalų su šia agentūra.