Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mėlyna citrina, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mėlyna citrina

Atsiliepimai apie Mėlyna citrina, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Mėlyna citrina, UAB

Prieš keletą mėnesių pirkome kokybiškai įrengtą būstą iš įmonės “Mėlyna citrina”. Norime padėkoti įmonės vadovui Dariui už profesionalią pagalbą, geranorišką bendradarbiavimą, patikimą įsipareigojimų vykdymą. Ačiū už konsultacijas sprendžiant bet kokius klausimus sudijusius su įsigytu būstu ir po pirkimo. Jeigu norite greitai, lengvai ir patikimai įsigyti būstą, rekomenduojame pirkti per Mėlyną citriną. Jonas ir Aldona
Noriu pasidalinti savo gera patirtimi, įsigijome naujos statybos būstą. Prisiskaičius žmonių atsiliepimus, apie tai kaip nusivilia meistrais, praranda sumokėtus avansus. Nusprendėme ieškoti įmonės, kuri atliktų pilnai visus darbus ir išgelbėtu mus nuo bereikalingų statybos rūpesčių. Norėtume padėkoti Mėlynosios Citrinos meistrams ir jos vadovui, už puikiai ir sutartu laiku atliktus darbus. Gediminas ir Dainora iš Grigalaukio Dominijos
Prieš beveik 2 metus pirkom įrengtą butą iš Mėlynos Citrinos. Kadangi tai mūsų pirmas būstas, įmonės direktorius Darius padėjo susiplanuoti viską: nuo buto išplanavimo, pvz kuriam kambary gyvens vaikai, kurioj vietoj stovės kokie baldai ir buitinė technika iki notarinių sutarčių.
Viskas nuo pat pirmo susitikimo vyko labai sklandžiai ir, kas turbūt šiuo metu retas dalykas, spėjo į pirmo susitikimo metu sutartą terminą.
Taip pat, kas maloniai nustebino, kad sutikus namo kieme kažkurį iš Darių, visada paklausia kaip sekasi gyventi ir ar nėra jokių problemų :)

Per visą tą laiką buvo išlindę porą smulkių defektų dėl brokuotų detalių, kuriuos tuoj pat ištaisė. Visumoj darbų kokybė, bendravimas ir greitis 10/10 :)
“Mėlyna citrina” įmonės darbu esame begalo patenkinti! Darbai atlikti greitai, visi klausymai atsakyti greitai, norai įgyvendinti. Labai dėkoju Dariui Valkauskui!
Tik geriausi žodžiai. PROFESIONALAI! Po pirmo pokalbio su Dariumi supratau, kad verta. Verta ir nesigailiu. Įrengė super greitai, kokybiškomis medžiagomis ir KOKYBIŠKAI! Pasamdai ir nesuki galvos. Niekuo rūpinti nereikia, visus rūpesčius apsiima Mėlyna Citrina. Puiki komanda.
Dar kas labai patiko: bendravimas su klientu.
Buvo malonu turėti reikalų. 10/10 ????
Esu be galo dėkinga Dariams iš įmonės Mėlyna citrina :) tai savo srities profesionalai. Viskas vyko sklandžiai, o jei kas ir buvo ne taip, reaguja greitai ir viską sutvarko. Džiaugiuosi, kad būtent jie įrengė man mano pirmąjį būstą. Dariui Katinui atskiras AČIŪ už kantrybę su manimi, atsakant net į kvailiausius mano klausimus :))) Jūs nuostabūs, tik geriausi atsiliepimai ir didžiausios rekomendacijos, būkite sėkmingi ir klestėkite, Jūs to verti !
Saulė ir Laimis
2021-05-06 18:30:34 IP 2i24uro7
Savo pirmuosius bendrus namus įsigijome iš UAB, , Mėlyna citrina" ir tikrai nesigailime! Butas įrengtas labai kruopščiai ir skrupulingai, į visas pastabas buvo greitai sureaguota ir viskas kaip mat ištaisyta. Įmonėje dirbantys Dariai (jų net 3) maloniai bendravo, davė daug patarimų ir nemažai padėjo ne tik buto įrengimo, bet ir buto įsigijimo klausimais. Drąsiai rekomenduojame šią įmonę, jei norite išvengti rūpesčių ir galvos sukimo dėl buto įrengimo.
Mėlyną citriną man parekomendavo Omberg, iš kurių pirkau naujos statybos butą. Prieš pasirašydamas pilnos buto apdailos sutartį, Darius iš Mėlynos citrinos gyvai aprodė kelis jų sutvarkytus ir tvarkomus butus kitame projekte. Paliko įspūdį jų darbų kokybė bei tai, kad nemačiau nei vieno darbininko su kvapeliu ar raudona nosimi nei savajame, nei kituose jų tvarkomuose butuose. Taip pat patiko labai paprastas ir malonus bendravimas ir greita reakcija į įvairius mano prašymus, susijusius su buto remontu. Pasirinkęs Mėlyną citriną, sutaupiau begalę laiko ir nervų išvengdamas poreikio nuolatos kontroliuoti darbų eigą ir kokybę, ką būtų tekę daryti, jei samdyčiau gausybę atskirų įmonių remonto darbams atlikti. Būtų smagu, kad Lietuvoje tik didėtų įmonių kiekis, su tokiu atsakingu požiūriu į savo darbą kaip Mėlynos citrinos. Nuoširdžiai rekomenduoju.
Tikriausiai neužtektų gerų žodžių, apibūdinant Mėlyną Citriną! Komunikacija, paslaugumas, operatyvumas 10 balų. Jau bemaž metai laiko esame įsigiję būstą ir jeigu tik iškyla problemų, žaibo greičiu išsprendžiama.
Ačiū Jums, kas esate! Drąsiai rekomenduotume kitiems.
Ačiū Mėlynai citrinai, o ypač Dariui už puikiai įrengtus pirmuosius mūsų namus. Įrengimui naudotos kokybiškos medžiagos tikrai nenuvylė. Itin gera ir aiški komunikacija leido mums mėgautis būsto įrengimu. Tik kilus bet kokiam klausimui, į jį buvo atsakyta greitai ir aiškiai, išgirsti visi norai ir pageidavimai. Kai žmonės sako, kad būsto įsigyjimas ir įsirengimas yra ilgas ir sunkus darbas, iškart aišku, kad jie nesusipažino su šia įmone ir jos vadovu Dariumi. Ateityje bendradarbiausime tik su Mėlyna citrina! Ačiū dar kartą :)
Nuostabus žmonės dirba. Apie pačią Melina citrina. Vien tik geri atsiliepimai. Žmonės išmano savo darbą. Kas nustebino jiu bendravimas. Ko pas mus Lietuvoje trūksta. Malonus ir gražiai bendraujantys žmonės! Ooo dydziausia Ačiū noriu pasakyt Dariui!
Su Mėlyna Citrina susipažinom besirinkdami pirmąjį bustą ir nepasigailėjome. Tai žmonės išmanantys savo darbą ir negailintys protingų patarimų. Išsirinkome butą, kuris buvo dar neįrengtas, tad sulaukėme malonaus siuprizo, kad įrenginėjant mums patikusį butą, leido pasirinkti įrengimo detales, nors pirkome jau kaip ir įrengtą butą. Taip pat sulaukėme pagalbos tiek techniniais, tiek įrengimo, tiek dokumentų tvarkymo klausimais, kuri stipriai pagreitino visą skausmingą dokumentų tvarkymo procesą. Jau perėmus butą, pradėjus gyvent atsirado smulkių darbukų, kurių jiems kaip ir nepriklauso daryti, tačiau neatsisakė pagelbėti. Tęsė bendradarbiavimą.
Malonu buvo turėti reikalų su šiais Dariais, o ypač su pačios įmonės direktoriumi Dariumi Valkausku.
Džiaugiamės, jog pasirinkome Mėlyną Citriną.
Esame labai dėkingi Dariui ir jo komandai už greitai ir patikimai atliktą buto pirkimą, kokybiškai įrengtą butą ir pagalbą net po buto įsigijimo. Renkantis butą buvo suteikta išsami informacija apie panaudotas medžiagas, jų kokybę (kuri iš tiesų yra labai gera). Butas apgalvotai įrengtas ir kiekviena vieta tinkamai išnaudota - kokybiškas laminatas, gražios durys, puikiai suderintas apšvietimas bei kokybiška buitinė technika, atsižvelgiant į visų klientų poreikius. Prieš perkant, apžiūrėjome ne vieną Dariaus įrengtą butą ir kiekvienas jų labai traukia savo paprastumu bei išskirtinėmis interjero detalėmis. Jei reikėtų rekomenduoti, kur rinktis būstą, drąsiai rekomenduotume Darių bei jo komandą.
Esu be galo dėkinga nuostabiai Dariaus komandai už nepriekaištingai atliktą darbą ir kantrybę darbų eigoje. Ypač didelį ačiū sakau pačiam Dariui už suteiktas galimybes ir malonų bei nuoširdų bendradarbiavimą! Būsto pirkimo procedūra atrodė labai paprasta vien Dariaus Valkausko dėka, nes konsultavo visais klausimais, kiekviename žingsnyje buvo pasiūlyta pagalba. Būstas atrodo nepriekaištingai, viskas sutvarkyta kokybiškai iki smulkmenų, į prašymus reaguota super operatyviai. Ši komamda nueina viena mylia toliau nei iš jų tikimasi! Tik geriausi atsiliepimai ir vertinimas! Dar karta AČIŪ už pačius geriausius pirmuosius namus.
Įsirenginėjau butą su šios įmonės ir Dariaus pagalba. Darbai atlikti tikrai kokybiškai, naudotos geros medžiagos. Įvairius iškilusius klausimus tuoj pat atsakydavo ir problemas išspręsdavo. Padėjo ir suorganizavo visus procesus ir dokumentus reikalingus buto pirkimui. Tik patys geriausi atsiliepimai.
REKOMENDUOJAME LABAI NUOŠIRDŽIAI! Pirkome būstą Budiniškių gatvėje. Būstą rinkomės kruopščiai ir atsakingai, tad Darius mus “papirko” nuo pat pirmos minutės įžengus į parodomuosius butus. Mūsų Darius išpildė visus lūkesčius ir norus perkamajame būste. Kiekvieną prašytą detalę ir niuansą išsprendė laabai operatyviai. Darbai atlikti tikrai kokybiškai. Ir planuodami įsigyti kitą būstą - kreipsimės į Mėlyną Citriną! Labai dėkojame mus kuravusiam Dariui.
Ačiū visai "Mėlyna Citrina" komandai, o ypatingai - Dariui. Pirkome pilnai įrengtą būstą, kuris matosi buvo rinktas atsakingai ir medžiagos parinktos tikrai geros. Buvo palikta mini nebaigtų smulkmenų prieš būsto nupirkimą, bet jie, su visais pastebėjimais, buvo iškart tvarkomi, tai čia išties yra puiku, nes nereikėjo tampytis ir kažko laukti, super! Buvo suteikta visapusiška pagalba dokumentų tvarkymo klausimais. Perkant pirmą būstą jautėmės saugiai ir užtikrintai. O dar pabaigoje pasirūpino nuo buitinės įrangos nupirkimo geriausiom kainom iki pristatymo ir net sumantavimo. Vėlgi, viska atliko labai greit, super!
Viskas puiku, 10 balų komunikacijai, kokybei ir tik nuoširdžios rekomendacijos! Dar kartą ačiū Dariui :)
AČIŪ Mėlynos citrinos“ komandai ir asmeniškai Dariui Valkauskui, kurie labai tvarkingai ir laiku atliko buto apdailos darbus. Kiek teko susidurti tai viena iš efektyviausiai dirbančių NT vidaus įrengimo komandų, atsižvelgianti į tavo poreikius ir atliekanti darbus greitai ir kokybiškai. Ačiū dar kartelį.
Esame dėkingi „Mėlynos citrinos“ komandai ir Dariui Valkauskui asmeniškai už kotedžo įrengimą nepaprastu karantino metu.
Labai vertinga ir šiais laikais, deja, reta, kad užsakovą bandoma išgirsti, suderinti jo norus ir rangovo galimybes, ieškoma sprendimų ir komunikuojama. Iškilę klausimai sprendžiami greitai ir atsakingai. Darbas vyksta ne atmestinai, o su emocijomis ir nuoširdžiu noru darbą atlikti gerai, kokybiškai ir greitai.
Labai vertiname Dariaus smalsumą gyvenimui ir gebėjimą mokytis, atvirumą naujovėms.
Jei jums reikia kokybiško bet nebrangaus remonto ar būsto įrengimo - patikėkite šį darbą šiai kompanijai ir neapsiriksite.
UAB Mėlyna citrina atliko buto apdailos darbus, kurį planuojame įsigyti. Svarbus aspektas, kad visame procese galėjome dalyvauti - atvykti pasižiūrėti kaip sekasi su darbais. Dėl pačio įrengimo sulaukėme patarimų, o taip pat ir į mūsų norus buvo atsižvelgta. Komunikacija labai sklandi, pradedant nuo to, kad prieš darbus buvo pasakyta kiek darbai užtruks, kaip viskas vyks, įrengimo metu pasakydavo kas jau atlikta, ką planuoja kitai savaitei bei ko reikia iš mūsų. Visada atsiliepdavo į skambučius ar greitai perskambindavo. Įsigijimo procese - operatyviai atsako į visus klausimus, kas svarbu perkant būstą, o ypatingai pirmą būstą, kai klausimų būna pačių įvairiausių. Apibendrinant, darbai atlikti kokybiškai ir bendravimas puikus. Ačiū Dariui Valkauskui ir visai komandai. Pirmas įspūdis labai labai geras! Rekomenduojame UAB Mėlyną citriną visiems, kas ieško patikimos komandos būsto įrengimui.
Pirmiausiai tai galima pasakyti, kad patikima įmonė.
Padėjo ir su reikiamų žmonių/paslaugų kontaktais ir gavome visą kitą pagalbą, kurios reikia perkant būstą. Mums tai pirmas būstas, tai klausimų turėjome daug ir į visus juos atsakė, padėjo, patarė.
Būstą įrengė taip pat puikiai - ką žadėjo, tą ir davė.
Neseniai pirkau butą su pilna apdaila iš UAB Mėlyna Citrina. Darių (jų čia net 3 sutikau) komanda nusipelnė pagyrimų dėl punktualumo - kalba eina tiek apie perskambinimus arba atsakymus į laiškus, tiek dokumentų paruošimą, tiek buto darbų atlikimą. Kitas svarbus momentas - buvo atsakyti visi man rūpimi klausimai (net ir tie, kurie perkant pirmąjį būstą gali pasirodyti ne patys protingiausi), o jei nesugalvodavau, jog man reikia paklausti ar išsiaiškinti - man tai tiesiog primindavo, pasakydavo, patardavo (Mėlyna Citrina laikėsi vienu žingsniu prieky). Trečias svarbus dalykas - būsto įrengimo procese galėjau dalyvauti pati - čia buvo atsižvelgiama į mano norus ir poreikius. Trumpai - kai rinksiuosi antrą būstą, vėl kreipsiuosi į UAB Mėlyna Citrina.
Esu labai patenkinta, jog pirkau būstą su pilna apdaila iš UAB „Mėlyna citrina“. Kadangi tai mano pirmasis būstas, baiminausi, jog bus daug streso, tačiau susipažinus su įmonės direktoriumi Dariumi Valkausku buvau įsitikinusi, jog viskas vyks sklandžiai.
Bendravimas vyko labai nuoširdžiai ir lengvai, gavau reikiamus patarimus bei konsultacijas, apdailos darbai atlikti greitai ir kokybiškai, pačiai niekuo nereikėjo rūpintis. Darius labai nuoširdus žmogus, atsakė į visus rūpimus klausimus, kurie galbūt ir kartojosi :)
Visiems rekomenduoju Darių bei įmonę „Mėlyna citrina“, tikrai patikima bei profesionali komanda!
Net nežinau nuo kur pradėti minėti gerus žodžius ir rekomendacijas apie šią įmonę. Pirkome būstą su pilna apdaila, buvome maloniai nustebinti tiek darbštumu, tiek medžiagų bei darbų kokybe. Jautėme išskirtinį dėmesį mūsų įsigytam būstui. Komunikacija buvo lengva ir greita, iškilę nesklandumai buvo greitai sutvarkyti ir išspręsti. Tai yra mūsų pirmasis įsigytas būstas, todėl įmonės darbuotojų sukaupta didžiulė patirtis ir patarimai mums itin padėjo. Bendrai pasakyčiau - didžiausios rekomendacijos dirbti su šia įmone bei esame tikrai dėkingi už suteiktas paslaugas.
Rekomenduoju pirkti būta ar remonto paslaugas iš šios įmonės. Pats pirkau butą prieš 3 metus, po pirkimo buvo pora mažų smulkmenų, kurias labai operatyviai sutvarkė.Praėjus trims metams bute atsirado problemos su elektra (kaip vėliau paaiškėjo, tai nebuvo susija su įmonės atliktais darbais), bet paskambinus Dariui, jau kitą dieną darbuotojai atvyko patikrinti problemos ir ją išsprendė!
Toks atsakomybės jausmas iš įmonių jau pardavusių butą ar paslaugas tikrai retas, tad džiaugiuosi pirkęs butą iš Mėlynos Citrinos ir galiu drąsiai rekomenduoti kitiems!
Giedrius Pilaitė
2020-11-24 18:48:25 IP 2fbape02
Nuo buto raktų perdavimo praėjo ne vienas mėnuo, bet tik dabar prisiruošiau parašyti atsiliepimą- manau tai svarbu, nes būtent atsiliepimai lėmė šios įmonės pasirinkimą. Svarstantiems galiu pasakyti tik tiek- REKOMENDUOJU !
Pirkau jau ne pirmą būstą, tad turiu su kuo palyginti- šis kartas praėjo be jokio streso, nuo pagalbos tvarkant pirkimo dokumentus, iki kokybišku buto įrengimo. Darbų eiga ir terminai visiškai aiškūs, nei karto nereikėjo net skambinti paklausti kokiam darbų etape mūsų namai, reguliariai gaudavau skambutį kas kaip vyksta. Likus geram mėnesiui iki sutarto termino buvau informuotas jog, tikėtina, nepavyks tilpti į aptartus laiko rėmus. Na, ką padarysi, svarbiausia perspėjo, tai vertinu. Tačiau darbai visgi buvo baigti laiku ! Po darbų perdavimo buvo iškilę pora niuansų- be jokių ilgų diskusijų buvo viskas išspręsta. Žodžiu- Aukšta kokybė ir aiški komunikacija.
Čia dirba profesionalai. Lopšelyje-darželyje remonto darbus atliko nepriekaištingai gerai. O svarbiausia, padarė viską labai skubiai. Greitas sąmatos pateikimas, kruopščiai atliktas darbas nuo išardymo darbų iki galutinio renonto atlikimo. Tik patys geriausi atsiliepimai visai komandai!
Pirkome butą su apdaila iš UAB Mėlyna Citrina ir tikrai nenusivylėme. Visi darbai buvo atlikti operatyviai, atsakingai, kokybe skųstis tikrai negalime. Kiek teko domėtis prieš perkant buta, manau, sutarta kaina tikrai adekvati. Visą įrengimo laiką galėjome tartis, stebėti kaip vyksta darbai, keisti ir rinktis medžiagas, buitinę techniką. Vadovas padėjo tiek patarimais dėl apdailos, medžiagų, tiek su paskola, įsigijimo dokumentais ir kitais rūpesčiais, kurių tikrai gausu perkant būstą. Galiu tik padėkoti už supratimą ir kantrybę, kadangi didelę laiko dalį pats negalėjau būti Lietuvoje, o Mėlyna Citrina nenuvylė ir padarė viską taip, kaip buvo sutarta ir net daugiau.
Tik geriausi komplimentai! Operatyvu, nuoširdu ir kokybiška! Ilgai ir nuobodžiai ieškojome būsto Vilniuje, atrodo, vis kažko trūko, netiko arba buvo per brangu. Galiausiai susipažinome su Dariumi ir jo įmone Mėlynąja citrina. Likome labai nustebę ir laimingi. Darius labai atviras, profesionalus, greitas ir rūpestingas. Netgi po būsto įsigyjimo galiu drąsiai skambinti ir sulaukti pagalbos bet kokiais klausimais. Ir pati dažnai sulaukiu skambučių su klausimais “kaip sekasi?”, “ar viskas gerai?”. Žmogus ir įmone, kurios pavyzdžiu turėtų sekti daugelis. 10 iš 10!
Jei teks susidurti su šia įmone - galiu nuoširdžiai pasakyti, kad jums pasisekė! Ypatingai jei įsigyjate pirmąjį būstą, nes gausite visokeriopą, naudingą bei nuoširdžią pagalbą kiekviename žingsnyje ir visas procesas taps kur kas lengvesnis. Verta paminėti, kad neliksite užmiršti ir jau įsigijus būstą, kas retai pasitaiko. :) Šaunuoliai! Ačiū!
Pritariu ankstesniems komentarams.
Viskas puiku, pradedant nuo bendravimo, baigiant darbų kokybe.
Kodėl džiaugiuosi pasirinkus Mėlyną citriną?
* Pasitikėjimas. Smagu, kad nereikėjo kiekvieno susitarimo aprašyti. Pasakyta - padaryta. Šiais laikais gan reta savybė.
*Atsakomybė. Vėlavo medžiagos (Covid), delsė darbų pabaiga, bet nevengė bendravimo: nemelavo, aiškino, kalbėjo, atsiliepė į skambučius. Lengva būti geriausiais, kai viskas vyksta pagal planą, bet tik sunkumai atskleidžia tikrąjį veidą. Nepaisant nesklandumų, padarė greičiau, nei žadėjo kiti.
* Organizacinis klimatas. Atsakingas požiūris į darbą, į klientą. Vadovų teigiami atsiliepimai apie darbuotojus, darbuotojų - apie vadovus.
Nuoširdžiai dėkoju už kokybiškai atliktą darbą ir puikų bendravimą. Linkiu sėkmės, ištvermės ir gerų klientų.
Esame dėkingi už galimybę turėti namus apie kuriuos svajojome.
Dariaus ir visų darbuotojų požiūris į darbą yra aukščiausio lygio. Kai žmonės dirba dėl jog klientas būtų patenkintas - tai yra pagirtina.
Tik geriausios rekomendacijos UAB Mėlyna Citrina kolektyvui - požiūris į darbą yra vertas 100 balų ir tik geriausių atsiliepimų.
Dėkoju įmonės vadovui ir statybininkams už greitai ir kokybiškai atliktus darbus. Norintiems kokybiško remonto, patikėkite darbus atlikti šios įmonės darbuotojams.
Viskas puikiai!!! Nuo idėjos iki įgyvendinimo. Labai dėkojame komandai už greitai ir labai kokybiškai atliktus darbus, o ypatingai vadovui Dariui už operatyvumą, patarimus, idėjas ir nuoširdų bendravimą.
Atsiliepimai patys geriausi. Pirkom naujos statybos irengta buta is sios imones, tai tikrai viska atliko labai greitai, profesionaliai, buvo atviri deryboms. Kadangi gyvename nepastoviai LT, tai netgi palauke kol atvyksim i LT patys pasirasyti galutiniu dokumentu. Padejo isigyti trukstamos buitines technikos, suteike garantija remonto darbams, jeigu iskiltu kazkokiu nesklandumu. Taip pat padejo del buto nuomos- bendravimas su abiem Dariais buvo draugiskas ir profesionalus, dirbo net per savo atostogas. Nuosirdziai galiu rekomenduoti imone, ieskantiems profesionalumo ir saziningumo!
Labai malonu turėti reikalų su šia įmone. Pirkome iš Mėlynos citrinos suremontuotą butą, tai bendravimas superinis, įmonės vadovas pats aprodė keletą potencialių objektų, buvo atviras deryboms, remontui suteikė garantiją ir greitai bei operatyviai sutvarkė visus dėl namo statybos ypatumų atsiradusius brokus. Buvo suteikta visokeriopa pagalba tvarkas būsto pirkimo dokumentus, tad viskas vyko labai sklandziai ir be nereikalingo streso. Perkant butą padėjo efektyviau susipirkti būtinąją didžiagabaritę buitinę techniką, kas tikrai labai pagelbėjo.
Tikrai rekomenduoju šią įmonę norintiems nusipirkti gerai suremontuotą butą už padorią kainą bei gauti draugišką, tačiau profesionalią pagalbą visais klausimais susijusiais su iš šios įmonės perkamu būstu.
Prieš dvejus metus susipažinome su šios nuostabios įmonės vadovu - Dariumi. Jis vienas geriausių ir sąžiningiausių žmonių, kurį man teko sutikti. Nusipirkome butą, kurį mums suremontavo visiškai pagal mūsų norus, taip kaip patys norėjome. Be to daug patarė, kaip geriau daryti, darbą atliko itin kokybiškai. Pasiūlė ir kokias buitinės technikos priemones iškart įsigyti, padėjo su įsigijimu. Likom visiškai patenkinti. Taip pat buvo iškilę keletą problemų praėjus keleriems metams po mūsų pažinties, tačiau Darius niekad neatsisakė padėti. Nuoširdžiai rekomenduojam, jeigu kas ieškos sau rangovo statybiniams darbams, rinktis - Mėlyną Citriną.
Kas dar neranda rangovo statybiniams darbams tikrai rekomenduoju Melyna citrina, tada suprasit, kad papuolet pas pati saziningiausia, nuosirdziausia, patikimiausias, geriausias direktoriu-Dariu. Jis jumis pasirupins, ispildys visus jusu inorius, iskes visus kaprizus, reaguos i visas iskylusias problemas.
Dariau Valkauskai jus esat saunus zmogus
Patikima įmonė. Malonus bendravimas. Vykdo įsipareigojimus - rekomenduoju.
Labai malonūs žmonės ir puiki komanda. Butas įsigytas greitai ir puikioje būklėje.
Labai esu patenkinta atliktu 3 kambarių remontu. Puiki komanda, dėl visko galima susitarti. Labai greitai ir kokybiškai. Galėjome pasirinti viską pagal savo norus ir skonį. Visiems atvykusiems svečiams labai patiko. Tikrai rekomenduoju visiems. Nenusivilsite. Susikalbėti galima tiek lietuvių, tiek rusų, tiek lenkų kalba. Gerų Jums darbų!
Su "Mėlyna citrina" bendraujame jau metus laiko. Nuo tada kai išsirinkau butą su "plikomis" sienomis, iki dabar kai gyvenu jame jau beveik 10 mėnesių. Komanda, o ypač Darius yra visada pasiruošę padėti, patarti.
Įsirenginėjant butą rasdavome kompromisą tarp mano "įgeidžių" ir galimybių. Visada nuoširdžiai patardavo. Jei kas nors netikdavo, greitai ir sklandžiai sutvarkydavo.
Tikiuosi mūsų draugystė tęsis ir toliau. Didžiausios rekomendacijos!
Buvau papuolusi į keblią situaciją, kai parduotame bute nebegalėjau (notarinės sutarties su pirkėju terminai), o nusipirktame dar negalėjau (pavėlavusios statybos dėl Covid-19, "plikos" sienos) gyventi. "Mėlynos citrinos" jaunų vyrų komanda gelbėjo iš tokios bjaurios padėties, skubiai pildydami visus mano įgeidžius... Tuoj trečias mėnuo, kaip gyvenu jaukiai ir kokybiškai, o draugas, profesionalus architektas remontą įvertino puikiai :) Dėkoju visiems, o ypač - Dariui Katinui, kuris koordinavo darbus, reagavo į pageidavimus ir su kuriuo visąlaik palaikėm tamprų ryšį. Rekomenduoju - su šia komanda neturėsit jokių problemų ;)
Rūta Kuščiakaitė
2020-08-27 17:31:23 IP 28mctkih
Noriu parašyti apie žmones kurie sąžiningai atliko savo gerą, nuoširdų darbą, įdėjo maksimumą pastangų dėl mano svajonės išpildymo.
Darbas atliktas kokybiškai, tvarkingai ir tikslingai taip kaip norėjau.
Apdaila padaryta gražiai ir stilingai ir žinoma kas svarbiausia kiekvienam pirkėjui kokybiškai nes medžiagos naudojamos kokybiškos ir ne pigios.
Rekomenduoju rinktis patikimus žmones ir įmonę įsigyjant savo svajonių namus.
Geriausi atsiliepimai apie Jūsų Mėlyną Citriną.
Galiu rekomenduoti visiems nes dirbantys žmones išgirs jūsų lūkeščius ir įgyvendins tai su kaupu ir rezultatas bus geresnis nei įsivaizdavote.
Nuoširdžiai dėkoju Jums.
Pagarba žmonėms kurie sąžiningai atlieka visus darbus iki galo nustaytu, sutartu laiku.
Darius vadovas nuostabus žmogus kuris surinko nuostabią komandą ir komanda gali pasiekti maksimalų rezultatą.
Kiekvieno žmogaus svajonės gali virsti tikrove jeigu pasirinksite tikslingai įmonę. Šiuo atveju pasirinkau teisingai ir esu maloniai nustebinta Dariaus kantrybe visais remonto klausimais.
Širdingai dėkoju už visą pagalbą nuo pirmųjų statybų iki buto raktų atidavimo.
Ačiū labai!!
Pagarbiai, Rūta.
Darius - žmogus, kuriuo galima pasitikėti. Jau po pirmo susitikimo jautėme nuoširdumą, atvirumą, pasitikėjimą - kas įsigyjant būstą yra be galo svarbu. Iškilus bet kokiai problemai ar dvejonei, pokalbis su Dariumi iškart išsklaidyvavo visas abejones. Pardavėjas minėjo jog mums tereikia išsirinkti būsta, o toliau visais procesais pasirūpins jie - būtent taip ir buvo. Noriu pabrėžti jog JAU ĮSIGIJUS BŪSTĄ, prieškambario zonoje pastebėjome jog vietomis girgžda laminatas, informavus apie tai pardavėją, jau kitą dieną visame bute buvo pradėtas dėti naujas laminatas. Tai parodo pardavėjo atsakomybę ir norą, kad klientas liktų patenkintas. Jei yra reikalingi pataisymai, pakeitimai - malonus ir žaibiškas reagavimas. Galime pasakyti jog bendravimas ir situacijų sprendimas yra aukščiausio lygio. Likome nustebinti, rekomenduojame įsigyti būstą pas šį pardavėją, - sutaupysite daug laiko ir išvengsite papildomų rūpesčių!
Noriu pagirti vadova Dariu ir jo profesionaliai surinkta komanda. Malonus zmones, isklauso ir pataria, negaili klientui laiko. Mums pilnai irenginejo 3k. buta. Vyrai dirba itin greitai ir svarbiausia neprirkaistinga kokybe ;) gyvenam bute jau 9 menesius, neislindo ne menkiausias brokas. Neturiu ka daugiau pasakyt, kaip tik isreiksti visiska pasitikejima ir rekomendacija. Sekmes darbuose ir aciu!
Aukštas lygis, puikus savo darbo išmanymas.rekomanduoju.
Šauni įmonė su dar šaunesniu vadovu Dariumi, kuris ne tik stengiasi, kad viskas butų puiku, bet į iškilusius klausimus atsako greitai ir problemas sprendžia operatyviai. Kur reikia nuomones ar patarimo, patars, kur reikia pagalbos, padės, tiesiog super komunikacija su klientu. Tikrai rekomenduoju!
Darbą atliko greitai ir kokybiškai. Puiki vadovo komunikacija. Ištikus problemai visada padeda. Puikus kainos ir kokybės santykis!
UAB "Mėlyna citrina" mums įrengė 2 kambarių butą Trinapolio g.
Įmonė naudoja kokybiškas medžiagas ir yra orientuota į puikų klientų aptarnavimą. Patogu, kad visas buto įrengimas buvo perkamas iš vienų rankų, žinome, kad kilus bėdoms ar klausimams, padės jas išspręsti, o nepaliks patiems tvarkytis.
Kiek turėjome klausimų ar norų, visada mielai atsakė, patarė ir padarė.
Norėjome didesnio TV - pakeitė, reikėjo įnešti skalbyklę ir prijungti - be problemų, grindys vietomis truputį traškėjo - patikrino ir pakeitė.
Likome labai patenkinti. Tikrai rekomenduojame.

Naresta
Patikimas partneris Jūsų idėjai!

Adresas: Kareivių g. 11B, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB "Naresta" – per 28-erius metus statybos srityje sukaupta viskas, kas geriausia. UAB „Naresta“ – pradėjo veiklą, kaip bendraminčių statybos inžinierių bendras kūrinys ir jau 25-erius metus sėkmingai tęsia savo veiklą. Įmonė yra stiprus ir patikimas generalinis rangovas, besispecializuojantis monolitinių...
LAISKA
STATYBOS PASLAUGAS TEIKIANTI ĮMONĖ

Adresas: Tilžės g. 121, LT-91100 Klaipėda.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB LAISKA - 2012 m. įsteigta statybos įmonė, kurios įvykdytų projektų sąrašuose, įvairios paskirties objektai – nuo gyvenamosios paskirties iki komercinių bei pramoninių statinių. Įmonė teikia platų statybinių paslaugų paketą, apimantį betonavimo, individualių namų statybos, bendrastatybinius bei kitus darbus. UAB...
Tinkasas
Adresas: Paukščių Tako g. 59, LT-12189 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB “TINKASAS” įkurta 2003 metų gegužės 19 d. dirbti statybos ir renovacijos darbų srityje. Įmonės veiklos pradžioje buvo pasirinkta tinkavimo darbų specializacija, dėl to ir kilo įmonės pavadinimas - TINKASAS. 2006 metais įmonė buvo reorganizuota. Reorganizacijos tikslas - išplėsti vykdomų darbų specializaciją...
DESORTA
PVC stogų dengimas

Adresas: Ventos g. 8, Ušnėnai, LT-86356 Kelmės r.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos.
UAB “DESORTA”-tai 10-ies metų patirtį turinti statybos įmonė, kuri pagrinde specializuojasi PVC stogų dengime. PVC stogo danga - tai puikus sprendimas esant nelygiam stogo paviršiui, nes būtent ši danga lengvai prisitaiko prie bet kokio dengiamo paviršiaus ir atlieka hidroizoliacijos funkciją, todėl patalpa išlieka...
VERSLO
STATYBA, REKONSTRAVIMAS, MODERNIZAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 9, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; santechnika; sienos, lubos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB VERSLO – tai statybos įmonė, įkurta 2012 metais ir pasižyminti solidžia statybų sektoriuje sukaupta darbo patirtimi, apimančia projektus ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Mūsų tikslas – laiku, kokybiškai ir inovatyviai vykdomi klientui duoti įsipareigojimai bei buvimas patikimu partneriu nuo...

Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą?
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą? 07-27 12:01
Echoskopija arba ultragarso tyrimas yra vienas populiariausių neinvazinių tyrimų metodų, kuris registruoja įvairių audinių struktūrinius pakitimus. Tyrimo metu greitai, be jokio skausmo ir...
Berlyne į gatves išėjo šimtai protestuotojų, įvyko susidūrimų su policija
Berlyne į gatves išėjo šimtai protestuotojų, įvyko susidūrimų su policija 08-01 19:30
Šimtai demonstrantų, protestuojančių prieš ribojamąsias priemonės, sekmadienį nepaisė teismo draudimo ir išėjo į Berlyno gatves, kur susigrūmė su policija.
"Pfizer" ir "Moderna" ženkliai padidino vakcinų kainas
"Pfizer" ir "Moderna" ženkliai padidino vakcinų kainas 08-01 15:30
"Pfizer" daugiau ne ketvirtadaliu, o "Moderna" daugiau nei dešimtadaliu padidino Covid-19 vakcinų kainas, rodo peržiūrėtos vakcinų tiekimo sąlygos naujausiose ES sutartyse.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Procter & Gamble 142,23 +1,97%
Keurig Dr Pepper 35,21 +0,74%