Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mėlyna citrina, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mėlyna citrina

Atsiliepimai apie Mėlyna citrina, UAB

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Mėlyna citrina, UAB

Patys geriausi atsiliepimai apie UAB „Mėlyną citriną“!
Ieškojau jau įrengto buto ir ši įmonė galėjo pasiūlyti platų pasirinkimą keliuose projektuose. Visi jų parduodami butai yra jų pačių funkcionaliai suplanuoti, kokybiškai įrengti. Renkantis konkretų butą, buvo aprodyti įvairūs variantai, įmonės komanda padėjo išsirinkti, daug patarė. Vėliau, dokumentų tvarkymo etape, dalijosi rekomendacijomis, naudingais kontaktais, labai padėjo spręsti visus iškilusius klausimus bei problemas. Labai džiaugiuosi sutikusi tokius žmones, nes jų profesionalumas, operatyvus bendravimas, visa suteikta pagalba, kokybiškai atlikti buto įrengimo darbai, dabar leidžia džiaugtis nauju būstu. Jeigu ateityje prireiktų, kreipčiausi dar kartą, todėl galiu drąsiai rekomenduoti šią įmonę ir kitiems.
Dar kartą ačiū visai komandai ir jos vadovui Dariui Valkauskui už visokeriopą pagalbą bei supratingumą!
Pirmojo būsto įsigijimas kėlė daug nežinomybės bei baimės, tačiau džiaugiuosi jog pasirinkau būstą įsigyti būtent iš UAB “Mėlyna citrina”.
Jaučiausi kaip pirmokė, kurią abu Dariai paėmę už rankos atvedė į naujus namus. Tiksliau supažindino su pirkimo procesu ir užtikrino, kad jis būtų sklandus su 0 rūpesčio. Man beliko atsipalaiduoti, mėgautis pirkimo procesu ir neilgai trukus džiaugtis savo namais :)
Didelis ačiū įmonei ir didžiausios rekomendacijos ieškantiems patikimų ir nuoširdžių žmonių, kurie ir patars ir nuramins!
Andrius Liubinas
2022-06-03 11:51:43
Jeigu dar kartą kada nors teks įsirenginėti butą, tai tik su Mėlyna citrina. Tik geriausi atsiliepimai apie šią įmonę, likome visiškai patenkinti atliktais darbais, jų kokybe. Darbai atliekami laiku, įmonė visada atsižvelgia į klientų norus, pasiūlo alternatyvius sprendimus pagal galimybes, lankstūs kliento poreikiams. Pirmas mūsų įsirenginėjamas butas ir jokio streso! Labai ačiū visiems Mėlynos citrinos darbuotojams už gerai atliktus darbus, įrengimo rūpesčių nuėmimą nuo mūsų pečių :) Ačiū!
Bajorai Kairiūkščio gatves gyventojai
2022-05-03 09:17:59 IP 28m846he
Esame ypatingai dėkingi Dariaus Mėlynai citrinai už bendradarbiavimą ir pagalbą įsigyjant pirmąjį būstą.
Sutaupėme daug laiko vertinant visus biurokratinius niuansus, operatyviai atliko savo paslaugas perkant namus, džiugu, kad Lietuvoje yra geranoriškų šios profesijos žmonių.
Rekomenduojame jei norisi kokybės, paprastumo ir greitumo.

Namai atitinka visus mūsų šeimos poreikius, todėl ačiū, kad kuriate su skoniu.
Džiugu, jog paskaičius atsiliepimus apie UAB „Mėlyna citrina“ prieš įsigyjant būstą, dabar jau pati galiu patvirtinti kiekvieną gražų žodį apie šią įmonę ir jos vadovą.
Esant jaunai, pirmojo būsto pirkimas tikrai atrodo vienas sudėtingesnių žingsnių gyvenime, tačiau su šios įmones pagalba ir nuostabia komunikacija nuo pat pirmos susitikimo minutės, buto raktelius savo rankose turėjau labai greitai, o visas procesas iki jų vyko labai sklandžiai ir neteko nerimauti dėl kiekvieno jo žingsnio. Labai malonu sutikti žmones, kurie yra ne tik savo srities profesionalai, bet ir labai mylintys savo darbą. Geresnės patirties, perkant pirmąjį būstą, net negalėčiau įsivaizduoti.
Pačios nuoširdžiausios rekomendacijos!
Labai rekomenduojame!
Visą buto įrengimo laikotarpį bendravimas buvo labai malonus ir aiškus. Į kiekvieną klausimą ar norą iš karto sureaguota ir viskas padaryta puikiai! Jei įsirenginėtume antrą būstą, nei nesvarstę vėl kreiptumėmes.
Labai Jums dėkingi! ????????????
Viskas puikiai, darbai atlikti laiku, kokybiškai, greitai reaguojama į visas užklausas tiek įrengimo eigoje, tiek ir jau įsikūrus. Geriausios rekomendacijos!
Tik geriausios rekomendacijos - būsto pirkimas iš galvos skausmo tapo maloniu procesu, nuo pirmos apžiūros iki raktų. Komunikacija greita, į visus klausimus atsakoma, o Mėlynos Citrinos įrengtas būstas - 10/10, geriau ir patys nebūtume sugalvoję. Ačiū!!!
Turėjome puikia patirti įsirenginėdami pirmąjį būstą. Įmonės darbuotojai visada pataria, padeda išspręsti kilusias problemas, nes turi daug patirties. Darbai vyko greitai ir sklandžiai. Didelis ačiū abiem Dariam už konkretumą ir rezultatą kurį turime. jis mums labai patinka :) rekomenduoju šią įmonę kitiems. Sėkmės darbuose.
Viskas puiku, nuo buto apžiūros iki raktú atidavimo viskas praėjo sklandžiai ir operatyviai. Išsamiai atsako į visus klausimus, padeda ir pataria visame būsto pirkimo procese. Pas Darius papuoliau per rekomendacijas ir tikrai rekomenduosiu draugams:). Sėkmės darbuose!
Dėkojame už pagalbą bei patarimus renkantis pirmąjį būstą!
Likome labai patenkinti maloniu bendravimu, organizuotumu ir profesionalumu.
Rekomenduojame!
Jau daugiau nei 2 metus gyvename bute, kurį įrengė Mėlyna citrina. Nedaugžodžiaujant galima pasakyti, kad ko gero didžiausias įmonės pliusas - sklandus bendravimas ir visų klausimų sprendimas ne tik būsto įrengimo eigoje, bet ir po to.
Didžiausios rekomendacijos! Kai rinkomės būstą su baime laukėm pirkimo proceso, nes procesas atrodė per daug komplikuotas ir atrodė daug rizikos apsirikti, būti apgautam ir nukentėti. Tačiau su „Mėlynos Citrinos“ ir Dariaus Valkausko pagalba viskas įvyko labai draugiškai, šiltai, sklandžiai ir patikimai. Darius Valkauskas padėjo viską susitvarkyti, gerai suprasti kiekvieną pirkimo proceso žingsnį. Viso proceso metu net nekyla abejonės šios įmonės ir Dariaus atsidavimu kokybei ir šiltiems santykiams su klientais. Rekomenduoju ir neabejoju, kad nieko geriau nerasit!
Didžiausios rekomendacijos „Mėlynai Citrinai“ ir jos vadovui Dariui Valkauskui, kuris yra žmogus iš didžiosios raidės. Puikiai padėjo ir paaiškino visą būsto įsigijimo procesą, davė begales patarimų ir kontaktų žmonių - nuo baldininkų iki būsto draudimo agentų. Bendraujant su Dariumi atrodo, kad kalbi kaip su geru draugu ar pažįstamu, nes jaučiasi betarpiškas bendravimas, nuoširdumas, atvirumas. Butas paruoštas labai kokybiškai, viskas atlikta laiku, be jokių nesklandumų. Jeigu kada nors ateityje mums ar draugams reikės „Mėlynos Citrinos“ paslaugų visada kreipsimės ir rekomenduosime kitiems. Esame jums dėkingi!

Laimingi naujakuriai Agnė ir Aurimas
Prieš beveik 4 metus pirkau neįrengtą butą. Mėlyna Citrina jį įrengė. Tai mano pirmas būstas, todėl Darius labai padėjo dėliojant buto išplanavimą. Butą pilnai įrengė per mažiau nei mėnesį. Per tuos 4 metus neišlindo nė vieno broko, nė viena siena neįtrūko.
Beje, kiekvieną kartą susitikus Darius paklausia, ar bute viskas gerai, ar neišlindo kažkokio broko. Tikrai rekomenduoju.
Didelis ačiū UAB "Mėlyna citrina", o ypač jos direktoriui Dariui Valkauskui, padedant įsigyti ir įsirengti butą, na ir žinoma susitvarkyti su biurokratiniais dalykais. Žodžiu esu tikrai patenkinta ir rekomenduoju 100% !!!
"Mėlyna citrina" ir Darius įrengė mums nauja butą. Sutarties pasirašymas vyko sklandžiai, Pavyko greitai suderinti visas smulkmenas. Darbų eigoje jokių problemų nekilo. Butas įrengtas kokybiškai. Esame labai patenkinti rezultatu ir džiaugiamės, kad nereikėjo patiems rūpintis kiekviena smulkmena ar apdailos medžiagomis - tuo pasirūpino "Mėlyna citrina". Taip pat dėkojame Dariui, kuris padėjo surasti tvarkingus nuomininkus šiam butui. Rekomenduojame :)
Labai gerai vykdomi darbai su puikia komunikacija tiek įrengimo metu, tiek garantiniu laikotarpiu. Pirkom butą, įrengė labai greitai, atsižvelgė į visus norus, davė patarimus. 10/10.
Didžiulis ačiū "Mėlynai citrinai" ir Dariui. Pirmo busto įsigijimas ir įrengimas buvo lengvas ir malonus. Pagalba su notarais ir kitais klausimai. Aprodė kitus jų įrenginėjamus butus - gražu ir kokybiška, tad buvau rami ir nesukdama galvos laukiau savo buto. Esu labai patenkinta įrengimo darbų kokybe. Nuoširdžiai rekomenduoju ;)
Prieš keletą mėnesių pirkome kokybiškai įrengtą būstą iš įmonės “Mėlyna citrina”. Norime padėkoti įmonės vadovui Dariui už profesionalią pagalbą, geranorišką bendradarbiavimą, patikimą įsipareigojimų vykdymą. Ačiū už konsultacijas sprendžiant bet kokius klausimus sudijusius su įsigytu būstu ir po pirkimo. Jeigu norite greitai, lengvai ir patikimai įsigyti būstą, rekomenduojame pirkti per Mėlyną citriną. Jonas ir Aldona
Noriu pasidalinti savo gera patirtimi, įsigijome naujos statybos būstą. Prisiskaičius žmonių atsiliepimus, apie tai kaip nusivilia meistrais, praranda sumokėtus avansus. Nusprendėme ieškoti įmonės, kuri atliktų pilnai visus darbus ir išgelbėtu mus nuo bereikalingų statybos rūpesčių. Norėtume padėkoti Mėlynosios Citrinos meistrams ir jos vadovui, už puikiai ir sutartu laiku atliktus darbus. Gediminas ir Dainora iš Grigalaukio Dominijos
Prieš beveik 2 metus pirkom įrengtą butą iš Mėlynos Citrinos. Kadangi tai mūsų pirmas būstas, įmonės direktorius Darius padėjo susiplanuoti viską: nuo buto išplanavimo, pvz kuriam kambary gyvens vaikai, kurioj vietoj stovės kokie baldai ir buitinė technika iki notarinių sutarčių.
Viskas nuo pat pirmo susitikimo vyko labai sklandžiai ir, kas turbūt šiuo metu retas dalykas, spėjo į pirmo susitikimo metu sutartą terminą.
Taip pat, kas maloniai nustebino, kad sutikus namo kieme kažkurį iš Darių, visada paklausia kaip sekasi gyventi ir ar nėra jokių problemų :)

Per visą tą laiką buvo išlindę porą smulkių defektų dėl brokuotų detalių, kuriuos tuoj pat ištaisė. Visumoj darbų kokybė, bendravimas ir greitis 10/10 :)
“Mėlyna citrina” įmonės darbu esame begalo patenkinti! Darbai atlikti greitai, visi klausymai atsakyti greitai, norai įgyvendinti. Labai dėkoju Dariui Valkauskui!
Tik geriausi žodžiai. PROFESIONALAI! Po pirmo pokalbio su Dariumi supratau, kad verta. Verta ir nesigailiu. Įrengė super greitai, kokybiškomis medžiagomis ir KOKYBIŠKAI! Pasamdai ir nesuki galvos. Niekuo rūpinti nereikia, visus rūpesčius apsiima Mėlyna Citrina. Puiki komanda.
Dar kas labai patiko: bendravimas su klientu.
Buvo malonu turėti reikalų. 10/10 ????
Esu be galo dėkinga Dariams iš įmonės Mėlyna citrina :) tai savo srities profesionalai. Viskas vyko sklandžiai, o jei kas ir buvo ne taip, reaguja greitai ir viską sutvarko. Džiaugiuosi, kad būtent jie įrengė man mano pirmąjį būstą. Dariui Katinui atskiras AČIŪ už kantrybę su manimi, atsakant net į kvailiausius mano klausimus :))) Jūs nuostabūs, tik geriausi atsiliepimai ir didžiausios rekomendacijos, būkite sėkmingi ir klestėkite, Jūs to verti !
Saulė ir Laimis
2021-05-06 18:30:34 IP 2i24uro7
Savo pirmuosius bendrus namus įsigijome iš UAB, , Mėlyna citrina" ir tikrai nesigailime! Butas įrengtas labai kruopščiai ir skrupulingai, į visas pastabas buvo greitai sureaguota ir viskas kaip mat ištaisyta. Įmonėje dirbantys Dariai (jų net 3) maloniai bendravo, davė daug patarimų ir nemažai padėjo ne tik buto įrengimo, bet ir buto įsigijimo klausimais. Drąsiai rekomenduojame šią įmonę, jei norite išvengti rūpesčių ir galvos sukimo dėl buto įrengimo.
Mėlyną citriną man parekomendavo Omberg, iš kurių pirkau naujos statybos butą. Prieš pasirašydamas pilnos buto apdailos sutartį, Darius iš Mėlynos citrinos gyvai aprodė kelis jų sutvarkytus ir tvarkomus butus kitame projekte. Paliko įspūdį jų darbų kokybė bei tai, kad nemačiau nei vieno darbininko su kvapeliu ar raudona nosimi nei savajame, nei kituose jų tvarkomuose butuose. Taip pat patiko labai paprastas ir malonus bendravimas ir greita reakcija į įvairius mano prašymus, susijusius su buto remontu. Pasirinkęs Mėlyną citriną, sutaupiau begalę laiko ir nervų išvengdamas poreikio nuolatos kontroliuoti darbų eigą ir kokybę, ką būtų tekę daryti, jei samdyčiau gausybę atskirų įmonių remonto darbams atlikti. Būtų smagu, kad Lietuvoje tik didėtų įmonių kiekis, su tokiu atsakingu požiūriu į savo darbą kaip Mėlynos citrinos. Nuoširdžiai rekomenduoju.
Tikriausiai neužtektų gerų žodžių, apibūdinant Mėlyną Citriną! Komunikacija, paslaugumas, operatyvumas 10 balų. Jau bemaž metai laiko esame įsigiję būstą ir jeigu tik iškyla problemų, žaibo greičiu išsprendžiama.
Ačiū Jums, kas esate! Drąsiai rekomenduotume kitiems.
Ačiū Mėlynai citrinai, o ypač Dariui už puikiai įrengtus pirmuosius mūsų namus. Įrengimui naudotos kokybiškos medžiagos tikrai nenuvylė. Itin gera ir aiški komunikacija leido mums mėgautis būsto įrengimu. Tik kilus bet kokiam klausimui, į jį buvo atsakyta greitai ir aiškiai, išgirsti visi norai ir pageidavimai. Kai žmonės sako, kad būsto įsigyjimas ir įsirengimas yra ilgas ir sunkus darbas, iškart aišku, kad jie nesusipažino su šia įmone ir jos vadovu Dariumi. Ateityje bendradarbiausime tik su Mėlyna citrina! Ačiū dar kartą :)
Nuostabus žmonės dirba. Apie pačią Melina citrina. Vien tik geri atsiliepimai. Žmonės išmano savo darbą. Kas nustebino jiu bendravimas. Ko pas mus Lietuvoje trūksta. Malonus ir gražiai bendraujantys žmonės! Ooo dydziausia Ačiū noriu pasakyt Dariui!
Su Mėlyna Citrina susipažinom besirinkdami pirmąjį bustą ir nepasigailėjome. Tai žmonės išmanantys savo darbą ir negailintys protingų patarimų. Išsirinkome butą, kuris buvo dar neįrengtas, tad sulaukėme malonaus siuprizo, kad įrenginėjant mums patikusį butą, leido pasirinkti įrengimo detales, nors pirkome jau kaip ir įrengtą butą. Taip pat sulaukėme pagalbos tiek techniniais, tiek įrengimo, tiek dokumentų tvarkymo klausimais, kuri stipriai pagreitino visą skausmingą dokumentų tvarkymo procesą. Jau perėmus butą, pradėjus gyvent atsirado smulkių darbukų, kurių jiems kaip ir nepriklauso daryti, tačiau neatsisakė pagelbėti. Tęsė bendradarbiavimą.
Malonu buvo turėti reikalų su šiais Dariais, o ypač su pačios įmonės direktoriumi Dariumi Valkausku.
Džiaugiamės, jog pasirinkome Mėlyną Citriną.
Esame labai dėkingi Dariui ir jo komandai už greitai ir patikimai atliktą buto pirkimą, kokybiškai įrengtą butą ir pagalbą net po buto įsigijimo. Renkantis butą buvo suteikta išsami informacija apie panaudotas medžiagas, jų kokybę (kuri iš tiesų yra labai gera). Butas apgalvotai įrengtas ir kiekviena vieta tinkamai išnaudota - kokybiškas laminatas, gražios durys, puikiai suderintas apšvietimas bei kokybiška buitinė technika, atsižvelgiant į visų klientų poreikius. Prieš perkant, apžiūrėjome ne vieną Dariaus įrengtą butą ir kiekvienas jų labai traukia savo paprastumu bei išskirtinėmis interjero detalėmis. Jei reikėtų rekomenduoti, kur rinktis būstą, drąsiai rekomenduotume Darių bei jo komandą.
Esu be galo dėkinga nuostabiai Dariaus komandai už nepriekaištingai atliktą darbą ir kantrybę darbų eigoje. Ypač didelį ačiū sakau pačiam Dariui už suteiktas galimybes ir malonų bei nuoširdų bendradarbiavimą! Būsto pirkimo procedūra atrodė labai paprasta vien Dariaus Valkausko dėka, nes konsultavo visais klausimais, kiekviename žingsnyje buvo pasiūlyta pagalba. Būstas atrodo nepriekaištingai, viskas sutvarkyta kokybiškai iki smulkmenų, į prašymus reaguota super operatyviai. Ši komamda nueina viena mylia toliau nei iš jų tikimasi! Tik geriausi atsiliepimai ir vertinimas! Dar karta AČIŪ už pačius geriausius pirmuosius namus.
Įsirenginėjau butą su šios įmonės ir Dariaus pagalba. Darbai atlikti tikrai kokybiškai, naudotos geros medžiagos. Įvairius iškilusius klausimus tuoj pat atsakydavo ir problemas išspręsdavo. Padėjo ir suorganizavo visus procesus ir dokumentus reikalingus buto pirkimui. Tik patys geriausi atsiliepimai.
REKOMENDUOJAME LABAI NUOŠIRDŽIAI! Pirkome būstą Budiniškių gatvėje. Būstą rinkomės kruopščiai ir atsakingai, tad Darius mus “papirko” nuo pat pirmos minutės įžengus į parodomuosius butus. Mūsų Darius išpildė visus lūkesčius ir norus perkamajame būste. Kiekvieną prašytą detalę ir niuansą išsprendė laabai operatyviai. Darbai atlikti tikrai kokybiškai. Ir planuodami įsigyti kitą būstą - kreipsimės į Mėlyną Citriną! Labai dėkojame mus kuravusiam Dariui.
Ačiū visai "Mėlyna Citrina" komandai, o ypatingai - Dariui. Pirkome pilnai įrengtą būstą, kuris matosi buvo rinktas atsakingai ir medžiagos parinktos tikrai geros. Buvo palikta mini nebaigtų smulkmenų prieš būsto nupirkimą, bet jie, su visais pastebėjimais, buvo iškart tvarkomi, tai čia išties yra puiku, nes nereikėjo tampytis ir kažko laukti, super! Buvo suteikta visapusiška pagalba dokumentų tvarkymo klausimais. Perkant pirmą būstą jautėmės saugiai ir užtikrintai. O dar pabaigoje pasirūpino nuo buitinės įrangos nupirkimo geriausiom kainom iki pristatymo ir net sumantavimo. Vėlgi, viska atliko labai greit, super!
Viskas puiku, 10 balų komunikacijai, kokybei ir tik nuoširdžios rekomendacijos! Dar kartą ačiū Dariui :)
AČIŪ Mėlynos citrinos“ komandai ir asmeniškai Dariui Valkauskui, kurie labai tvarkingai ir laiku atliko buto apdailos darbus. Kiek teko susidurti tai viena iš efektyviausiai dirbančių NT vidaus įrengimo komandų, atsižvelgianti į tavo poreikius ir atliekanti darbus greitai ir kokybiškai. Ačiū dar kartelį.
Esame dėkingi „Mėlynos citrinos“ komandai ir Dariui Valkauskui asmeniškai už kotedžo įrengimą nepaprastu karantino metu.
Labai vertinga ir šiais laikais, deja, reta, kad užsakovą bandoma išgirsti, suderinti jo norus ir rangovo galimybes, ieškoma sprendimų ir komunikuojama. Iškilę klausimai sprendžiami greitai ir atsakingai. Darbas vyksta ne atmestinai, o su emocijomis ir nuoširdžiu noru darbą atlikti gerai, kokybiškai ir greitai.
Labai vertiname Dariaus smalsumą gyvenimui ir gebėjimą mokytis, atvirumą naujovėms.
Jei jums reikia kokybiško bet nebrangaus remonto ar būsto įrengimo - patikėkite šį darbą šiai kompanijai ir neapsiriksite.
UAB Mėlyna citrina atliko buto apdailos darbus, kurį planuojame įsigyti. Svarbus aspektas, kad visame procese galėjome dalyvauti - atvykti pasižiūrėti kaip sekasi su darbais. Dėl pačio įrengimo sulaukėme patarimų, o taip pat ir į mūsų norus buvo atsižvelgta. Komunikacija labai sklandi, pradedant nuo to, kad prieš darbus buvo pasakyta kiek darbai užtruks, kaip viskas vyks, įrengimo metu pasakydavo kas jau atlikta, ką planuoja kitai savaitei bei ko reikia iš mūsų. Visada atsiliepdavo į skambučius ar greitai perskambindavo. Įsigijimo procese - operatyviai atsako į visus klausimus, kas svarbu perkant būstą, o ypatingai pirmą būstą, kai klausimų būna pačių įvairiausių. Apibendrinant, darbai atlikti kokybiškai ir bendravimas puikus. Ačiū Dariui Valkauskui ir visai komandai. Pirmas įspūdis labai labai geras! Rekomenduojame UAB Mėlyną citriną visiems, kas ieško patikimos komandos būsto įrengimui.
Pirmiausiai tai galima pasakyti, kad patikima įmonė.
Padėjo ir su reikiamų žmonių/paslaugų kontaktais ir gavome visą kitą pagalbą, kurios reikia perkant būstą. Mums tai pirmas būstas, tai klausimų turėjome daug ir į visus juos atsakė, padėjo, patarė.
Būstą įrengė taip pat puikiai - ką žadėjo, tą ir davė.
Neseniai pirkau butą su pilna apdaila iš UAB Mėlyna Citrina. Darių (jų čia net 3 sutikau) komanda nusipelnė pagyrimų dėl punktualumo - kalba eina tiek apie perskambinimus arba atsakymus į laiškus, tiek dokumentų paruošimą, tiek buto darbų atlikimą. Kitas svarbus momentas - buvo atsakyti visi man rūpimi klausimai (net ir tie, kurie perkant pirmąjį būstą gali pasirodyti ne patys protingiausi), o jei nesugalvodavau, jog man reikia paklausti ar išsiaiškinti - man tai tiesiog primindavo, pasakydavo, patardavo (Mėlyna Citrina laikėsi vienu žingsniu prieky). Trečias svarbus dalykas - būsto įrengimo procese galėjau dalyvauti pati - čia buvo atsižvelgiama į mano norus ir poreikius. Trumpai - kai rinksiuosi antrą būstą, vėl kreipsiuosi į UAB Mėlyna Citrina.
Esu labai patenkinta, jog pirkau būstą su pilna apdaila iš UAB „Mėlyna citrina“. Kadangi tai mano pirmasis būstas, baiminausi, jog bus daug streso, tačiau susipažinus su įmonės direktoriumi Dariumi Valkausku buvau įsitikinusi, jog viskas vyks sklandžiai.
Bendravimas vyko labai nuoširdžiai ir lengvai, gavau reikiamus patarimus bei konsultacijas, apdailos darbai atlikti greitai ir kokybiškai, pačiai niekuo nereikėjo rūpintis. Darius labai nuoširdus žmogus, atsakė į visus rūpimus klausimus, kurie galbūt ir kartojosi :)
Visiems rekomenduoju Darių bei įmonę „Mėlyna citrina“, tikrai patikima bei profesionali komanda!
Net nežinau nuo kur pradėti minėti gerus žodžius ir rekomendacijas apie šią įmonę. Pirkome būstą su pilna apdaila, buvome maloniai nustebinti tiek darbštumu, tiek medžiagų bei darbų kokybe. Jautėme išskirtinį dėmesį mūsų įsigytam būstui. Komunikacija buvo lengva ir greita, iškilę nesklandumai buvo greitai sutvarkyti ir išspręsti. Tai yra mūsų pirmasis įsigytas būstas, todėl įmonės darbuotojų sukaupta didžiulė patirtis ir patarimai mums itin padėjo. Bendrai pasakyčiau - didžiausios rekomendacijos dirbti su šia įmone bei esame tikrai dėkingi už suteiktas paslaugas.
Rekomenduoju pirkti būta ar remonto paslaugas iš šios įmonės. Pats pirkau butą prieš 3 metus, po pirkimo buvo pora mažų smulkmenų, kurias labai operatyviai sutvarkė.Praėjus trims metams bute atsirado problemos su elektra (kaip vėliau paaiškėjo, tai nebuvo susija su įmonės atliktais darbais), bet paskambinus Dariui, jau kitą dieną darbuotojai atvyko patikrinti problemos ir ją išsprendė!
Toks atsakomybės jausmas iš įmonių jau pardavusių butą ar paslaugas tikrai retas, tad džiaugiuosi pirkęs butą iš Mėlynos Citrinos ir galiu drąsiai rekomenduoti kitiems!
Giedrius Pilaitė
2020-11-24 18:48:25 IP 2fbape02
Nuo buto raktų perdavimo praėjo ne vienas mėnuo, bet tik dabar prisiruošiau parašyti atsiliepimą- manau tai svarbu, nes būtent atsiliepimai lėmė šios įmonės pasirinkimą. Svarstantiems galiu pasakyti tik tiek- REKOMENDUOJU !
Pirkau jau ne pirmą būstą, tad turiu su kuo palyginti- šis kartas praėjo be jokio streso, nuo pagalbos tvarkant pirkimo dokumentus, iki kokybišku buto įrengimo. Darbų eiga ir terminai visiškai aiškūs, nei karto nereikėjo net skambinti paklausti kokiam darbų etape mūsų namai, reguliariai gaudavau skambutį kas kaip vyksta. Likus geram mėnesiui iki sutarto termino buvau informuotas jog, tikėtina, nepavyks tilpti į aptartus laiko rėmus. Na, ką padarysi, svarbiausia perspėjo, tai vertinu. Tačiau darbai visgi buvo baigti laiku ! Po darbų perdavimo buvo iškilę pora niuansų- be jokių ilgų diskusijų buvo viskas išspręsta. Žodžiu- Aukšta kokybė ir aiški komunikacija.
Čia dirba profesionalai. Lopšelyje-darželyje remonto darbus atliko nepriekaištingai gerai. O svarbiausia, padarė viską labai skubiai. Greitas sąmatos pateikimas, kruopščiai atliktas darbas nuo išardymo darbų iki galutinio renonto atlikimo. Tik patys geriausi atsiliepimai visai komandai!
Pirkome butą su apdaila iš UAB Mėlyna Citrina ir tikrai nenusivylėme. Visi darbai buvo atlikti operatyviai, atsakingai, kokybe skųstis tikrai negalime. Kiek teko domėtis prieš perkant buta, manau, sutarta kaina tikrai adekvati. Visą įrengimo laiką galėjome tartis, stebėti kaip vyksta darbai, keisti ir rinktis medžiagas, buitinę techniką. Vadovas padėjo tiek patarimais dėl apdailos, medžiagų, tiek su paskola, įsigijimo dokumentais ir kitais rūpesčiais, kurių tikrai gausu perkant būstą. Galiu tik padėkoti už supratimą ir kantrybę, kadangi didelę laiko dalį pats negalėjau būti Lietuvoje, o Mėlyna Citrina nenuvylė ir padarė viską taip, kaip buvo sutarta ir net daugiau.
Tik geriausi komplimentai! Operatyvu, nuoširdu ir kokybiška! Ilgai ir nuobodžiai ieškojome būsto Vilniuje, atrodo, vis kažko trūko, netiko arba buvo per brangu. Galiausiai susipažinome su Dariumi ir jo įmone Mėlynąja citrina. Likome labai nustebę ir laimingi. Darius labai atviras, profesionalus, greitas ir rūpestingas. Netgi po būsto įsigyjimo galiu drąsiai skambinti ir sulaukti pagalbos bet kokiais klausimais. Ir pati dažnai sulaukiu skambučių su klausimais “kaip sekasi?”, “ar viskas gerai?”. Žmogus ir įmone, kurios pavyzdžiu turėtų sekti daugelis. 10 iš 10!
Jei teks susidurti su šia įmone - galiu nuoširdžiai pasakyti, kad jums pasisekė! Ypatingai jei įsigyjate pirmąjį būstą, nes gausite visokeriopą, naudingą bei nuoširdžią pagalbą kiekviename žingsnyje ir visas procesas taps kur kas lengvesnis. Verta paminėti, kad neliksite užmiršti ir jau įsigijus būstą, kas retai pasitaiko. :) Šaunuoliai! Ačiū!
Pritariu ankstesniems komentarams.
Viskas puiku, pradedant nuo bendravimo, baigiant darbų kokybe.
Kodėl džiaugiuosi pasirinkus Mėlyną citriną?
* Pasitikėjimas. Smagu, kad nereikėjo kiekvieno susitarimo aprašyti. Pasakyta - padaryta. Šiais laikais gan reta savybė.
*Atsakomybė. Vėlavo medžiagos (Covid), delsė darbų pabaiga, bet nevengė bendravimo: nemelavo, aiškino, kalbėjo, atsiliepė į skambučius. Lengva būti geriausiais, kai viskas vyksta pagal planą, bet tik sunkumai atskleidžia tikrąjį veidą. Nepaisant nesklandumų, padarė greičiau, nei žadėjo kiti.
* Organizacinis klimatas. Atsakingas požiūris į darbą, į klientą. Vadovų teigiami atsiliepimai apie darbuotojus, darbuotojų - apie vadovus.
Nuoširdžiai dėkoju už kokybiškai atliktą darbą ir puikų bendravimą. Linkiu sėkmės, ištvermės ir gerų klientų.

Adeso
Statyba. Pastatų įrengimas. Remontas

Adresas: Metalistų g. 10, LT-78151 Šiauliai.
Veiklos sritys: statyba; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; elektros dalys ir įranga; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; kelių tiesimas, remontas, tiltai; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas; santechnika; statybinės medžiagos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
„Adeso" - Inovatyvus požiūris į visus naujos statybos, pastatų renovacijos ir statybos valdymo darbus. Ypatinga mūsų veiklos sritis – plieninių pastatų statyba iš ASTRON konstrukcijų. Nuo pat veiklos pradžios laikome aukštai iškeltą reikalavimų sau, sąžiningumo klientams ir profesionalios kokybės kartelę. Kurkime...
Leoresta
Adresas: Baltininkų g. 15, Baltininkų k., LT-88268 Telšių r.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; projektavimas; santechnika; sienos, lubos; statybinės medžiagos; statybos technika, įranga, nuoma; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
Buveinės adresas: A. Goštauto g. 8-257, Vilnius Statyba ir renovacija (gyvenamųjų namų, visuomeninių, administracinių ir komercinių pastatų, inžinerinių statinių statyba, renovacija, remontas) Pastolių nuoma ir pardavimas (fasadiniai ir moduliniai pastoliai, mobili tvora) Statybinės technikos nuoma ir paslaugos...
Tinkasas
Adresas: Paukščių Tako g. 59, LT-12189 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB “TINKASAS” įkurta 2003 metų gegužės 19 d. dirbti statybos ir renovacijos darbų srityje. Įmonės veiklos pradžioje buvo pasirinkta tinkavimo darbų specializacija, dėl to ir kilo įmonės pavadinimas - TINKASAS. 2006 metais įmonė buvo reorganizuota. Reorganizacijos tikslas - išplėsti vykdomų darbų specializaciją...
DESORTA
PVC stogų dengimas

Adresas: Ventos g. 8, Ušnėnai, LT-86356 Kelmės r.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos.
UAB “DESORTA”-tai 10-ies metų patirtį turinti statybos įmonė, kuri pagrinde specializuojasi PVC stogų dengime. PVC stogo danga - tai puikus sprendimas esant nelygiam stogo paviršiui, nes būtent ši danga lengvai prisitaiko prie bet kokio dengiamo paviršiaus ir atlieka hidroizoliacijos funkciją, todėl patalpa išlieka...
VERSLO
STATYBA, REKONSTRAVIMAS, MODERNIZAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 9, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; santechnika; sienos, lubos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB VERSLO – tai statybos įmonė, įkurta 2012 metais ir pasižyminti solidžia statybų sektoriuje sukaupta darbo patirtimi, apimančia projektus ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Mūsų tikslas – laiku, kokybiškai ir inovatyviai vykdomi klientui duoti įsipareigojimai bei buvimas patikimu partneriu nuo...

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Visa 211,33 +0,12%
Nokia 5,21 0,00%