Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Melga, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Melga

Atsiliepimai apie Melga, UAB

Automobilis be rūpesčių!
Parašyk savo nuomonę apie Melga, UAB

Nepatenkintas klientas.
2020-05-23 16:24:19 IP 1pq4a3nk
Melga Ukmergės g. Vilniuje. Nepatariu naudotis šio serviso paslaugomis. Kreipiausi pas juos dėl technikinės apžiūros organizavimo paslaugos. Kol patikrins automobilį laukiau kelias dienas. Paskambinę pasakė gedimų (daugiausiai važiuoklės) už maždaug 850eur. (Neseniai buvo tikrinta važiuoklė kitam servise, kur neturėjo priekaištų važiuoklės būklei). Atsisakiau remontuoti Melgoj. Nusprendžiau pats praeitį TA ir buvo tik keli labai smulkūs gedimai, apie kurios net Melga nepasakė (galbūt net netikrino automobilio). Ir už remontą sumokėjau kitame servise viso labo tik 90eur.
Sveiki pas jus liepkalnio melgoke prasiau pakeist stabilizatoriaus traukes ir padaryti ratu suvedima, po suvedimo pastebejau kad vistiek traukia i sona, paskambinau pasakiau sake atvaziuot, tada jusu administratorius isedo i masina pravaziavo sako viskas gerai. Nuvaziuoju i kita servisa o ten patikrina pasirodo sailenblokai isplyse, tai kaip Jusu meistras keite stabilizatoriaus traukes ir nepastebejo sailenbloku, ir dar ratu suvedima padare? Laibai
Liudna kad po jusu serviso reikia ieskoti kitu servisu!!! Liepkalnio melga
Apeikti servisa savanoriu 151a keliu kilimetru atstumu!!! Pagailekite automobilio ir pinigines. Kaip lupdami tokius pinigus ir nemokedami taisyti automibiliu dar issilaikote.
Viska ka gerai padare, tai tik ratu suvedima. Na ir zmogus kuris priima mandagus.
Masina ale sutvarke, tepalas kuris nelasejo, pradejo laset... mat ne iki galo kazka sutvatke, 3 kartus is eiles variau masina kad sutvarkytu... bet gi ne! Ketvirtam kartui neatlaike nervai, pasirinkau kita servisa ir ka manot? Melga kuri tvarke 5dienas, kiti sutvarke per valanda! Aisku duslintuva, kuri taise taip pat reikejo taisyt is naujo. Ok, taisyti melga nemoka, bet Jus net nesugebate apsaugos susukti i vieta.
Po “egzotikos” bendravimo atvykus i melga (kalba eina apie Kauna), kaip diena ir naktis.Egzotikoj atvazevau bandziau uzsisakyti Michelin padangas (jonavos g.), pabendravus su pardaveju supratau kas per kontora, nuvazevau i Melga, mandagus bendravimas, pasakiau ko noriu, pasake kada gausiu, tada ir gavau.Atvazevau atsiimti dar dave dovanu maisus padangoms.Kas abejojat Melga, nuvaziuokit i egzotik (kalba eina apie Kauno miesta).Melgoj lankiausi taikos pr.
Tautvydas 2020-04-29 12:52:21
Vakar paprašiau permontuoti padangas Taikos pr. Kaune esančioje Melgoje. Deja rezultatas nuvylė labai stipriai. Buvo apgadinti praktiškai visi ratlankiai, kurie buvo prieš mėnesį naujai nudažyti. O eksplotuoti vos 11 dienų. Komentaras buvo, kad pas mus visur yra plastmasinės apsaugos, ir kad gal tiesiog prastai buvo nudažyti ratai. Gaila, kad pirmas montuotojas montuodamas ratus jokių pažeidimų nepadarė. O kai atvažiavau permontuoti (kadangi po truputį leido orą), itariau ventilius. Jie apgadino man ratlankius... Gėda tokiai firmai.
Padalinio vadovas labai greitai sureagavo į susidariusią problemą, ir maloniai pabendravus, radom abiems pusėms tinkamą kompromisą. Džiugu, kad pavyko žmogiškai bei draugiškai susitarti bei taikiai ir mandagiai išspręsti iškilusią problemą. Pagyrimo žodžiai skyriaus vadovui, už greitą, gražų bendravimą bei norą taikiai viską išspręsti.
Problema išspręsta.
Montavau padangas Melgoje Ukmergės g., Vilniuje. Po poros savaičių pastebėjau, kad vienas ratas leidžia, pasitikrinau, leidžia ir prie ratlankio-padangos sąlyčio vietą, ir pro ventilio šoną. Aišku ventilį montuodami statė naują. Paskambinus telefonu, vadybininkas pareiškė, kad ratlankio ir padangos sąlyčio vieta yra negarantinė ir teks mokėti 15 Eur už remontą. Tai klausimas kokia vieta tada yra garantinė? Gal padangos apipurškimas kažkokiu marmalu, kad ji būtų juodesnė. Vietoj "žolės dažymo" geriau darbą darytų kokybiškai ir bent jau prisiimtų atsakomybę už savo darbą. Plius darbuotojai vaikšto pasipūtę kaip povai, o realiai tai rankos iš užpakalio auga. Nuvažiavau į egzotiką, permontavo padangą, apžiūrėjo ratlankį ir padangą - viskas idealu, ir tik 10eur tekainavo. Su egzotika Upės g. per daug metų nebuvo jokių bėdų.
G. 2020-04-16 13:10:12
Melga Savanorių pr. Vilnius kartu su Neste apgaudinėja dėl akcijos su Neste nuolaidų kortele Melgoje, ir dar teigia, kad klientas neteisus. Atvykus į Melgą ir paklausus dėl Neste nuolaidų kortelės vadybininko buvo atsakyta, kad JOKIŲ NUOLAIDŲ NETAIKO. Kasininkė taipogi pasakė, kad "ŠIAIS METAIS REIKIA REKLAMISTĖS PAKLAUST AR BUS AKCIJA, NES JIE NEGAVO JOKIOS INFO, KAD REIKIA TAIKYTI". Lygioje vietoje apgaudinėjama! Neste vis kartoja, kad nepateikiau kortelės. Atrodo labai sudėtinga misija pateikti kortele, ir netiki savo klientu. Labai blogas požiūris. Kai gali gauti nuolaidą, ir dar pasi"googlini" prieš tai lieki labai nemaloniai nustebintas.
Šiaip klaidingai info yra institucijos... Nei atsiprašymo, nieko.
Gerb. G.

Atsiprašome dėl Jūsų nemalonių potyrių siekiant pasinaudoti NESTE nuolaidų kortele. Susisiekėme su Jumis asmenine žinute.
Šiaip klaidingai info yra institucijos... Nei atsiprašymo, nieko.
Giedrius 2020-02-20 19:43:17
Paziurekit i darbuotoju kaita imoneje. Priima sezono metu zmones bandomajam 3 men laikotarpiui, o po to ismeta kaip muse is barsciu... atarei po 12-14 val sezono metu ir varyk. pazada moket 1000, bet gauni 450 arba geriausiu atveju 600. atsargiai darbinkites
Kuriam čia mieste?
Alytaus melga, labai prastas servizas, labaiG
Ruošiant TA automobilį reikėjo sureguliuoti šviesas, kreipiausi į Melgą Klaipėdoje, sureguliavo nekokybiškai, vėliau paaiškėjo, kad tai nepirmas atvejis pažįstamų rate daugiau ten nesikreipsiu ir kitiem nesiūlau.
Prieš TA paprašiau, kad patikrintų automobilį. Priskaičiavo darbų už 540 Eur. Nieko netvarkiau ir pati nuvariau į TA. Po apžiūros nustatytas tik lempų apipurškimo defektas, kuris ir taip neveikė dėl per mažo langų skysčio bakelyje. Nerekomenduoju naudotis jų paslaugomis. Tik išmesit pinigus į balą
Rekomenduoju būti labai atsargiais su Melgos internetine parduotuve. Jos vadybininkai (Justinas Karosas ir Artur Dolženko) ne tik kad parinko mano automobiliui netinkamus ratlankius, bet ir atsisakė po to juos pakeist į kitus, motyvuodami, kad praėjo 14 dienų terminas nuo pirkimo. Taigi jų nekompetetingumo ir atsainaus požiūrio į klientą dėka dabar turiu naujų nereikalingų ratlankų komplektą ir praradau pinigus. Pati Melgos administracija į mano laiškus, siųstus į info@melga.lt taip pat niekaip nereaguoja. Dėl to kreipsiuosi į Vartotojų teisių apsaugos tarnybą. Taigi visus įspėju- venkite šios internetinės parduotuvės, jei nenorite būti "išdurti", kaip aš. Geriau naudokitės kitų firmų paslaugomis. Nors jų autoservisas Kaune, Pramonės prospekte, tikrai vertas pagyrimo. Aptarnauja greitai ir maloniai.
Palikus automobilį TA organizavimui, buvo pasakytą, kad norint praeiti TA reikės tvarkyti automobilį už ~700eur. Atsisakius ir nuvežus į TA pačiam buvo rasti tik du trūkumai: gesintuvas ir viena lemputė. Atsisakęs jų paslaugų sutaupiau 650eur. Nerekomenduoju naudotis jų TA organizavimo paslauga
Vilniuje Savanorių pr. buvau aptarnauta, tačiau likau ne itin patenkinta bendravimu bei darbų kokybe. Darbuotojai kurie dirbo, vos ne juokėsi iš manęs jog nieko nebesuprantu apie automobilius, tai sukėlė nemalonius jausmus, o galiausiai įdėjo ratlankio dangtelį į saloną ir pasakė, kad jis nesilaiko, grįžusi namo pamačiau, kad jis sulaužytas, ko anksčiau nebuvo, nes jis laikėsi puikiai.
Atvykus i Kauno Melga ir paklausus vieno klausimo - ar galima prasitest pazyma, vienas specialistas atsako ne, kitas taip. Idomu kuom vadovaujasi darbuotojai.
Vargu ar lietuvoje imanoma rasti labiau nevykusius “specialistus” nei melgoj. Aplenkit sita skyle jei svarbus jusu laikas nervai ir pinigai
Melgoj Kirtimu g Vilniuj adminstratorius/priemimo darbuotojas visiskas balvonas, laiku atvaziavus bandant pasiteiraut tesugeba ignoruot ir siuncia kuo toliau nuo saves, mazdaug ko cia atvaziavai
PUIKUS AUTOSERVISAS! Maloniai bandrauja, viską patikrina, nesukčiauja ir sąžiningai sutvarko gedimus. Jei nenorit pinigų mėtyt į orą, REKOMENDUOJU - Melgą.
Klaipėdos melga, kol mašina stovėjo pas juos (5d), naujas geras akumuliatorius sugebėjo kažkaip išsikrauti, negana to, už pakrovimą paprašė 15eu. Čia normalios kainos? Jūs specialiai taip mašinas laikot įkaitais už išpirka?
NEREKOMENDUOJU !!!!!!!!Pirkau padangas prieš 4men protektorius išsikraipe prieš menesi garantija duoda 12men nuvaziaves pas jos pasakie čia ne ju kalte pradejo tikrint slegi pasake per mažai pripusta nors montavimas buvo atliktas pas jos dapute oro tada tikrino geometrija pasake del jos susilaiptavo padangos žmones apieikit 10km spinduliu ta MELGA!!!!!!!!!!
Nerekomenduoju! Melga, Ukmergės g. 149.
Sugeba taip prisukti varžtų slapukus, kad net su pneumatiniu šautuvu neįmanoma atsukti, ko pasekoje tenka virinti ir išsukti.
Po paslaugos teikimo buvo praėjęs mėnesis (iki to laiko niekam problemu nebuvo), vadybininkai ginasi, kad neva susidevėjo adapteris (vėliau buvo nupirktas visiškai naujas su kuriuo taip pat nepavyko atsukti) ar perkaitinti varžtai, ko tikrai nebuvo.
Esu labai patenkintas Melga autoserviso esančio Panevėžyje paslaugomis. Bendravimas su vadybininku Andriumi Činga buvo labai malonus ir išsamus. Automobilio remontas vyko labai sklandžiai. Vedamas smalsumo paskambinau į kita autoservisą ir paklausus kiek kainuotu tos pačios paslaugos sužinojau, kad sumokėjau 50 proc. pigiau. REKOMENDUOJU!
Klientas 2019-04-30 15:42:02
NEREKOMENDUOJU. Kam skelbiate išankstinį užsirašymą, kai visiškai juo nesivadovaujate? Tokie dalykai baisiai erzina.. Taupydamas laiką užsirašiau padangų keitimui 13.00 val., o priėmė 14.30 val. Tuo tarpu pažįstama, kuri buvo užsirašiusi 14.30 val. atvykusi 14.00 val. buvo priimta be problemų, dar anksčiau nei užsiregistravo. Klausimas - ar klientus aptarnauti renkatės pagal sijono ilgumą? Labai nusivylėme Melgos aptarnavimu. Visi kolegos ten keičiame ir saugome padangas, bet po tokių nesamonių pats ieškosiu ir kitiems siūlysiu kitų autoservisų paslaugas. PS. Kalbame apie Vilniaus Kirtimų Melgą.

Apgailestaujame dėl nemalonios patirties viename iš mūsų padalinių.
Dėkojame už išsamią informaciją, išanalizuosime šį atvejį ir sieksime, kad tokia situacija nepasikartotų.
Melga, Ukmergės g. 149, Vilnius, jau eilę metų padangas keisdavau ir pirkdavau šioje Melgoje. Nors ir kainos didesnės nei kitur - patiko jų aptarnavimas. Atvažiavai pakeičia padangas, senąsias tvarkingai sudeda į maišus ir ramus lauki kito sezono, nei rankų teptis, nei eilėse lukūriuoti.
Dėja šiais metais taip nenutiko. Palikus automobilį, po kurio laiko gavau skambutį - kad VISŲ padangų kraštai nudilę ir reikia pirkti naujas, nes senos nebetinkamos. Mano klausimas, kodėl nebuvau informuotas apie tai rudenį, kai ten pat man montavo žiemines? Dabar gaunasi, kad ne tik vasarines padangas "nudrožiau" bet ir dabartines žiemines...
Visiškai nusivyliau požiūriu į aptarnavimą. Niekam nerekomenduoju naudotis Melgos paslaugomis.
Tvarkiau automobilį Kaune MITUVOS MELGOJE- aptarnavimas žemo lygio, detalės užkeltomis tris kartus kainomis [pvz. už spyruoklę sumokėjau 65 eurus o internetinėje parduotuvėje tokia pati kainuoja 25 eurus], darbų atlikimas brangus ir nekokybiškas[nuvarius automobilį į TA, reikėjo grįžti į servisą taisyti jų darbo broko, o tai mano sugaištas laikas ir pinigai]. LABAI GERAI PAGALVOKITE..NEREKOMENDUOJU
Paulius 2019-04-17 15:47:03
Atvažiavau į Melga Panevėžyje, Beržų g. 44, nusipirkti ir pasikeisti padangas. Rezultatas toks - išmalė, subraižė ratlankius, sulaužė varžtų apsaugas, visos bevažiuojant pradėjo kristi. Nerekomenduoju niekam pas juos keisti padangų, nebent pas jus barabanai ir nerūpi mašina, ir nieko prieš dar permokėti.
Jei net padangas jiems sunku normaliai pakeisti, nesužalojant turto, tai nežinau ko daugiau dar galima iš jų norėti.
Laba diena, Pauliau,

Kviečiame dar kartą atvykti į MELGA autoservisą (Beržų g. 44), kad galėtume apžiūrėti ratus, įvertinti, aptarti bei išspręsti šią situaciją.
Pardavineja prekes pr el. parduotuve kuriu fiziskai sandelyje net neturi... Vistos is buhalterijos savaite krapstosi kad grazinti pinigus i saskaita.... Cia normalu ? Nemanau...
dangute 2019-04-07 21:37:58
Sveiki vairuotojai, rašau Jums visiems, kad ne užkibtumėte ant Melgos kabliuko. O jis toks " Paruošiame automobilį techninei apžiūrai per porą dienų. " Realybė visai kitokia. Mano vyras užkibo ant šio kabliuko ir laukė taisomo automobilio visą savaitę. Kaip pskui sužinojome transporto priemonę praėjo iš ketvirto karto. Paskui aiškino, kad reikėjo pakeisti stabdžių vamzdelius. Na, bet atgavę mašiną džiaugėmės, nors ir suplojome nemažą sumą. O šiandien laimė pasibaigė.IŠBĖGO VISAS STABDŽIŲ SKYSTIS.
kLAUSYMAS : KOKIE MEISTRAI DIRBA? SUSIMASTYKIT VAIRUOTOJAI !!!!!
Laba diena, Dangute,

Būsime dėkingi jeigu patikslinsite, kuriame MELGA padalinyje lankėtės ir kitas detales, kad išsiaiškintume šią susiklosčiusią situaciją.
Labai lauksime Jūsų laiško ir detalesnės informacijos el. paštu info@melga.lt
kLAUSYMAS : KOKIE MEISTRAI DIRBA? SUSIMASTYKIT VAIRUOTOJAI !!!!!
Dominyka 2019-04-01 19:26:55
Užsirašiau padangų keitimui prieš maždaug 3 savaites, kad nereikėtų laukti eilėse. Skubėjau atvykti nurodytu laiku, spėjau. Mašiną paėmė po 50 minučių. Padangų keitėjas buvo malonus, bet įmonė netaupo klientų laiko. Nėra normalu atvykus iš anksto užrašytu laiku laukti 40-50 min. vien kol pradedamas padangų keitimas. Mokant didžiausią kainą rinkoje, tikėjausi, kad tokių nesklandumų nebus. Panašu, kad klientų tiek daug, jog įmonei jau nebesvarbu. Būtent dėl tokio fiasko turėjau laiko pagooglinti, kiek kitur kainuoja padangų saugojimas (60% pigiau). Tą akimirką nusprendžiau nebesirinkti Melgos.
Laba diena, Dominyka,

Apgailestaujame dėl nemalonios patirties.
Siekiame klientus aptarnauti kuo operatyviau, todėl dėkojame už Jūsų pastebėjimą. Būsime dėkingi jeigu patikslinsite, kuriame MELGA padalinyje lankėtės.
Noriu padėkoti ir pasidžiaugti visu Kauno Taikos pr. kolektyvu, o ypač didelis ačiū Vestai Slivkai, už greitai bei kokybiškai suteiktą informaciją telefonu, visokeriopą pagalbą išrenkant tinkamas padangas bei suorganizuojant skubų padangų montavimą. Linkiu kolektyvui sėkmės ir darbingų bei našių metų!
Melgoje Ukmergės g tvarkiau automobilio ratus kurie buvo kreivi, tai normaliai nepadare ir paiime labai daug pinigu, nerekomenduoju!
Melga nustate mano automobiliui neteisinga diagnoze ir pakeite detales, tai dar net ne tai, kad nustate ne ta ir pakeite net ne ta detale, tai ir sugebejo ne tokios rusies detale idet kuri po to sugadino man vairo kolonele. Thanks! Daugiau cia nesitaisysiu masinos nors autoservisas prie pat darbo ir taip patogu butu! Aaciu ne....
Tik blogiausi atsiliepimai. Pasityčiojimas iš klientų, o ne servisas.
Dar didesniu a******u ir reketistu nesu mates nei girdejas per savo 49 m siandiena zmona is PANEVEŽIO (melgos) masina atsiėmė tik su policija vadovas zmona pasiunte i visas puses rusiskai ! Padaryk žmogui gera pasakis 10-čiai padarik bloga sužinos 100-AS ! (patarlė) (užuojauta sąvininkui) žmones turetu pagalvoti ar kreipttis pagalbos i tokį tipo servisą melga. TARPKITKO SUKONTAKTAVUS SU BMW OFICIALIU ATSTOVU LIETUVOJA DARBAS BUTU ATLIKTAS PER 3 val o ne PER 50val ir 200 euru pigiau!
Bandžiau nupirkti padangas, nepavyko. Bendras informacijos telefonas +37063385451 neveikia, t.y. niekas nekelia kiek neskambinčiau. Paskambines į servisą sujungė su skambučių centru, ten man paaiškino kad jų taisyklės galioja ne visoms prekėms, absurdas. Sujungė su administracija - ten pasakė ačiū už jūsų pastebėjimą - pakoreguosime savo taisykles :)
Žodžių, ten vyksta tikra betvarkė. Jeigu web puslapyje užsakant prekę jums rašo kad prekė sandėlyje - tai žinokit, tai melas, nes bent jau mano atveju rašo kad yra, bet darbuotojas savo sistemoje nemato ir aiškina kad reikės užsakinėti iš gamintojo ir kad tai labai užtruks. Su klientu nedirbama, t.y. kitų variantų net nepasiūlė. Gėda. Anksčiau mokėjot dirbt.
Keiciau padangas du servisai nesugebejo ispusti padangu nuvaziavau i liepkalnio melga vyrai atsipute viska sumontavo
Lankstūs ir geranoriški Melgos darbuotojai Savanorių pr. Kaune. Ačiū Jums!
Paskambino dukra i melga del žieminiu padangu permontavimo, paaiskino koks automobilis, ka reiks padaryti. Pasake kaina 32 eurai, kai atliko darbus pyst ir saskaitoje atsirado 40 eur, paprašė paaiškinti kodėl pabrango, tai tokia nesamone sugalvojo pasakyt, tipo blogai buvo sumontuotos ankstesnes padangos. Ir šiaip pas juos brangu, ir dar skausmina.
Aptarnavimas yra baisus...
Klausimas įmonės vadovams: Kam savo tinklapyje nurodote el.parduotuvės tel nr. jai juo niekas visą dieną neatsiliepia, dar "geriau" atmetinėja skambučius ?
Kam reikalingas el.pašto adresas jai nieko neatsakote ?
Neatsakingas poziuris i klientus, absurdiska klientu registravimo sistema. Visa menesi skambinausi kas savaite noredamas uzsiregistruoti 3 savaitems i prieki, buvo numatyta norima data. Man buvo atsakoma jog kol kas tokios galimybes nera ir siulydavo pasiskambinti sekancia savaite. Paklausus ar nebus taip, kad kita savaite sis laikas bus uzimtas atsake, kad tikrai ne. Taciau paskambinus eilini karta i si servisa atsake, kad visi laikai norimai dienai uzimti..negana to kelioms dienoms i prieki...
TAI AR AS JUSU NEKLAUSIAU?
rimantas valatka
2018-10-10 11:29:26 IP 2cfnd8jv
Nėra dar vienos tokios įmonės, kuri taip išnaudotų savo darbuotojus savo pelno naudai. Kiek pigiau sumokate už jų prekę, tiek mažiau nedamokama darbuotojams.
MELGA 2018-10-05 15:42:50
Sveiki, Aleksai,

Gal galėtumėte el. paštu info@melga.lt parašyti, kuriame MELGA padalinyje lankėtės, ir nurodyti savo kontaktus, kuriais galėtume su Jumis susisiekti?
Skambinau pries 2 menesius del kapitalinio variklio, tai neapsieme. O siandien skambinau i Taikos pr. Kaune. Ir telefonu serviso vadovas "maloniai" atsisake. Po tokio izulumo as jau nesikreipsiu i jusu servisus Niekada ir visiems draugams papasakosiu apie aptarnavimo mandaguma ir kompetencija. Radau, kas apsiima. Turi nuosava trala imone ir be jokiu rupesciu rytoj vaziuojam krautis automobilio. Sekmes Jums versle.
Aleksas 2018-10-05 15:33:22
Kreipiausi i Melga servisa pagalbos.
Mano masiniuko varikli remontavom, o meistras susirgo ir ilgai negris. Tikrai negaliu laukti 2-3 menesiu. O jeigu mano meistras mirtu... Sirdis yra sirdis. Melgos prasiau, kad paimtu masina, ir pabaigtu ja surinkti. Tik surinkti liko. O serviso vadovas tiesiog atkirto "Neapsiimsim. Kas pradejo tegu ir baigia". Tai taip gaunasi, kad kieciausi specialistai Lietuvoje (kaip jie save reklamuoja) bijo darbo? Nereikia jiems pinigu? O klientas geras tas, su kuriuo nera problemu: t.y. darbo nedaug, o pinigus didelius moka. Jeigu nenorit uzsidirbti, bent jau nedraskykite akiu klientams. Galima ir graziau bendrauti. Man jokio skirtumo, kam moketi. Man rezultatas svarbiausia. Na, neapsimet kapitaliniam remontui, kai teiravausi - nereikia. Bet jei jau uzdeti dirzus ir pabaigti surinkti radiatoriu, lempas, buferi ir uzpilti tepalu i varikli Jums yra "sudetinga", tai dovanokit, bet TOKIE CIA IR SPECIALISTAI dirba... Ir dar ta arogancija...
Sveiki, Aleksai,

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Ūkininkų g. 12, Stanaičiai, LT-53285 Kauno r.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ Bosch servisas Kaune

Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Gerbiami Kolegos, Partneriai, Klientai, Kaip ir visi gyventojai bei įmonės esame paveikti viruso COVI-19 plitimo padarinių. Kaip ir visi turime prisitaikyti prie naujai pasikeitusių gyvenimo bei darbo sąlygų. Todėl norime pasakyti, kad, nors ir persitvarkiusi, įmonė toliau sėkmingai dirba. Ėmėmės visų galimų...
Martonas
Adresas: Kalvarijų g. 53, LT-09317 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
UAB “Martonas” remontuoja automobilius po autoįvykių bei atlieka su draudimu nesusijusius važiuoklės ir/ar agregatų remonto darbus, techninį aptarnavimą, kompiuterinę automobilio valdymo sistemų diagnostiką. UAB “Martonas” teikiamos paslaugos Vilniuje: Automobilių kompiuterinė diagnostika: Variklio diagnostika;...

"Ignitis grupės" pajamos pirmąjį ketvirtį mažėjo, pelnas augo
"Ignitis grupės" pajamos pirmąjį ketvirtį mažėjo, pelnas augo 05-29 20:54
Tarptautinės energetikos įmonės "Ignitis grupė" koreguotas pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą bei amortizaciją (koreguota EBITDA) šių metų pirmąjį ketvirtį, lyginant su tuo pačiu...
"Auga group" valdomos įmonės įgijo "Grybai LT" kontrolę
"Auga group" valdomos įmonės įgijo "Grybai LT" kontrolę 05-29 20:22
AB "Auga group" valdomos įmonės – kooperatinės bendrovės "AgroMilk", "Juodmargėlis" ir "Šventosios pievos" – ketvirtadienį su buvusiais pajininkais pasirašė pajų pirkimo-pardavimo sutartis dėl...
Švedijos ekonomika pirmąjį ketvirtį augo – priešingai nei tikėtasi
Švedijos ekonomika pirmąjį ketvirtį augo – priešingai nei tikėtasi 05-29 20:08
Švedijos statistikos tarnybos patikslintais duomenimis, per pirmąjį šių metų ketvirtį šalis sukūrė 0,1% solidesnį nei ankstesnį laikotarpį bendrąjį vidaus produktą.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Cisco 47,82 +4,87%