Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Melga, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Melga

Atsiliepimai apie Melga, UAB

Automobilis be rūpesčių!
Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Melga, UAB

Melga, Ukmergės g. 149, Vilnius, jau eilę metų padangas keisdavau ir pirkdavau šioje Melgoje. Nors ir kainos didesnės nei kitur - patiko jų aptarnavimas. Atvažiavai pakeičia padangas, senąsias tvarkingai sudeda į maišus ir ramus lauki kito sezono, nei rankų teptis, nei eilėse lukūriuoti.
Dėja šiais metais taip nenutiko. Palikus automobilį, po kurio laiko gavau skambutį - kad VISŲ padangų kraštai nudilę ir reikia pirkti naujas, nes senos nebetinkamos. Mano klausimas, kodėl nebuvau informuotas apie tai rudenį, kai ten pat man montavo žiemines? Dabar gaunasi, kad ne tik vasarines padangas "nudrožiau" bet ir dabartines žiemines...
Visiškai nusivyliau požiūriu į aptarnavimą. Niekam nerekomenduoju naudotis Melgos paslaugomis.
Tvarkiau automobilį Kaune MITUVOS MELGOJE- aptarnavimas žemo lygio, detalės užkeltomis tris kartus kainomis [pvz. už spyruoklę sumokėjau 65 eurus o internetinėje parduotuvėje tokia pati kainuoja 25 eurus], darbų atlikimas brangus ir nekokybiškas[nuvarius automobilį į TA, reikėjo grįžti į servisą taisyti jų darbo broko, o tai mano sugaištas laikas ir pinigai]. LABAI GERAI PAGALVOKITE..NEREKOMENDUOJU
Paulius 2019-04-17 15:47:03
Atvažiavau į Melga Panevėžyje, Beržų g. 44, nusipirkti ir pasikeisti padangas. Rezultatas toks - išmalė, subraižė ratlankius, sulaužė varžtų apsaugas, visos bevažiuojant pradėjo kristi. Nerekomenduoju niekam pas juos keisti padangų, nebent pas jus barabanai ir nerūpi mašina, ir nieko prieš dar permokėti.
Jei net padangas jiems sunku normaliai pakeisti, nesužalojant turto, tai nežinau ko daugiau dar galima iš jų norėti.
Laba diena, Pauliau,

Kviečiame dar kartą atvykti į MELGA autoservisą (Beržų g. 44), kad galėtume apžiūrėti ratus, įvertinti, aptarti bei išspręsti šią situaciją.
Pardavineja prekes pr el. parduotuve kuriu fiziskai sandelyje net neturi... Vistos is buhalterijos savaite krapstosi kad grazinti pinigus i saskaita.... Cia normalu ? Nemanau...
dangute 2019-04-07 21:37:58
Sveiki vairuotojai, rašau Jums visiems, kad ne užkibtumėte ant Melgos kabliuko. O jis toks " Paruošiame automobilį techninei apžiūrai per porą dienų. " Realybė visai kitokia. Mano vyras užkibo ant šio kabliuko ir laukė taisomo automobilio visą savaitę. Kaip pskui sužinojome transporto priemonę praėjo iš ketvirto karto. Paskui aiškino, kad reikėjo pakeisti stabdžių vamzdelius. Na, bet atgavę mašiną džiaugėmės, nors ir suplojome nemažą sumą. O šiandien laimė pasibaigė.IŠBĖGO VISAS STABDŽIŲ SKYSTIS.
kLAUSYMAS : KOKIE MEISTRAI DIRBA? SUSIMASTYKIT VAIRUOTOJAI !!!!!
Laba diena, Dangute,

Būsime dėkingi jeigu patikslinsite, kuriame MELGA padalinyje lankėtės ir kitas detales, kad išsiaiškintume šią susiklosčiusią situaciją.
Labai lauksime Jūsų laiško ir detalesnės informacijos el. paštu info@melga.lt
kLAUSYMAS : KOKIE MEISTRAI DIRBA? SUSIMASTYKIT VAIRUOTOJAI !!!!!
Dominyka 2019-04-01 19:26:55
Užsirašiau padangų keitimui prieš maždaug 3 savaites, kad nereikėtų laukti eilėse. Skubėjau atvykti nurodytu laiku, spėjau. Mašiną paėmė po 50 minučių. Padangų keitėjas buvo malonus, bet įmonė netaupo klientų laiko. Nėra normalu atvykus iš anksto užrašytu laiku laukti 40-50 min. vien kol pradedamas padangų keitimas. Mokant didžiausią kainą rinkoje, tikėjausi, kad tokių nesklandumų nebus. Panašu, kad klientų tiek daug, jog įmonei jau nebesvarbu. Būtent dėl tokio fiasko turėjau laiko pagooglinti, kiek kitur kainuoja padangų saugojimas (60% pigiau). Tą akimirką nusprendžiau nebesirinkti Melgos.
Laba diena, Dominyka,

Apgailestaujame dėl nemalonios patirties.
Siekiame klientus aptarnauti kuo operatyviau, todėl dėkojame už Jūsų pastebėjimą. Būsime dėkingi jeigu patikslinsite, kuriame MELGA padalinyje lankėtės.
Noriu padėkoti ir pasidžiaugti visu Kauno Taikos pr. kolektyvu, o ypač didelis ačiū Vestai Slivkai, už greitai bei kokybiškai suteiktą informaciją telefonu, visokeriopą pagalbą išrenkant tinkamas padangas bei suorganizuojant skubų padangų montavimą. Linkiu kolektyvui sėkmės ir darbingų bei našių metų!
Melgoje Ukmergės g tvarkiau automobilio ratus kurie buvo kreivi, tai normaliai nepadare ir paiime labai daug pinigu, nerekomenduoju!
Melga nustate mano automobiliui neteisinga diagnoze ir pakeite detales, tai dar net ne tai, kad nustate ne ta ir pakeite net ne ta detale, tai ir sugebejo ne tokios rusies detale idet kuri po to sugadino man vairo kolonele. Thanks! Daugiau cia nesitaisysiu masinos nors autoservisas prie pat darbo ir taip patogu butu! Aaciu ne....
Tik blogiausi atsiliepimai. Pasityčiojimas iš klientų, o ne servisas.
Dar didesniu a******u ir reketistu nesu mates nei girdejas per savo 49 m siandiena zmona is PANEVEŽIO (melgos) masina atsiėmė tik su policija vadovas zmona pasiunte i visas puses rusiskai ! Padaryk žmogui gera pasakis 10-čiai padarik bloga sužinos 100-AS ! (patarlė) (užuojauta sąvininkui) žmones turetu pagalvoti ar kreipttis pagalbos i tokį tipo servisą melga. TARPKITKO SUKONTAKTAVUS SU BMW OFICIALIU ATSTOVU LIETUVOJA DARBAS BUTU ATLIKTAS PER 3 val o ne PER 50val ir 200 euru pigiau!
Bandžiau nupirkti padangas, nepavyko. Bendras informacijos telefonas +37063385451 neveikia, t.y. niekas nekelia kiek neskambinčiau. Paskambines į servisą sujungė su skambučių centru, ten man paaiškino kad jų taisyklės galioja ne visoms prekėms, absurdas. Sujungė su administracija - ten pasakė ačiū už jūsų pastebėjimą - pakoreguosime savo taisykles :)
Žodžių, ten vyksta tikra betvarkė. Jeigu web puslapyje užsakant prekę jums rašo kad prekė sandėlyje - tai žinokit, tai melas, nes bent jau mano atveju rašo kad yra, bet darbuotojas savo sistemoje nemato ir aiškina kad reikės užsakinėti iš gamintojo ir kad tai labai užtruks. Su klientu nedirbama, t.y. kitų variantų net nepasiūlė. Gėda. Anksčiau mokėjot dirbt.
Keiciau padangas du servisai nesugebejo ispusti padangu nuvaziavau i liepkalnio melga vyrai atsipute viska sumontavo
Lankstūs ir geranoriški Melgos darbuotojai Savanorių pr. Kaune. Ačiū Jums!
Paskambino dukra i melga del žieminiu padangu permontavimo, paaiskino koks automobilis, ka reiks padaryti. Pasake kaina 32 eurai, kai atliko darbus pyst ir saskaitoje atsirado 40 eur, paprašė paaiškinti kodėl pabrango, tai tokia nesamone sugalvojo pasakyt, tipo blogai buvo sumontuotos ankstesnes padangos. Ir šiaip pas juos brangu, ir dar skausmina.
Aptarnavimas yra baisus...
Klausimas įmonės vadovams: Kam savo tinklapyje nurodote el.parduotuvės tel nr. jai juo niekas visą dieną neatsiliepia, dar "geriau" atmetinėja skambučius ?
Kam reikalingas el.pašto adresas jai nieko neatsakote ?
Neatsakingas poziuris i klientus, absurdiska klientu registravimo sistema. Visa menesi skambinausi kas savaite noredamas uzsiregistruoti 3 savaitems i prieki, buvo numatyta norima data. Man buvo atsakoma jog kol kas tokios galimybes nera ir siulydavo pasiskambinti sekancia savaite. Paklausus ar nebus taip, kad kita savaite sis laikas bus uzimtas atsake, kad tikrai ne. Taciau paskambinus eilini karta i si servisa atsake, kad visi laikai norimai dienai uzimti..negana to kelioms dienoms i prieki...
TAI AR AS JUSU NEKLAUSIAU?
Nėra dar vienos tokios įmonės, kuri taip išnaudotų savo darbuotojus savo pelno naudai. Kiek pigiau sumokate už jų prekę, tiek mažiau nedamokama darbuotojams.
MELGA 2018-10-05 15:42:50
Sveiki, Aleksai,

Gal galėtumėte el. paštu info@melga.lt parašyti, kuriame MELGA padalinyje lankėtės, ir nurodyti savo kontaktus, kuriais galėtume su Jumis susisiekti?
Skambinau pries 2 menesius del kapitalinio variklio, tai neapsieme. O siandien skambinau i Taikos pr. Kaune. Ir telefonu serviso vadovas "maloniai" atsisake. Po tokio izulumo as jau nesikreipsiu i jusu servisus Niekada ir visiems draugams papasakosiu apie aptarnavimo mandaguma ir kompetencija. Radau, kas apsiima. Turi nuosava trala imone ir be jokiu rupesciu rytoj vaziuojam krautis automobilio. Sekmes Jums versle.
Aleksas 2018-10-05 15:33:22
Kreipiausi i Melga servisa pagalbos.
Mano masiniuko varikli remontavom, o meistras susirgo ir ilgai negris. Tikrai negaliu laukti 2-3 menesiu. O jeigu mano meistras mirtu... Sirdis yra sirdis. Melgos prasiau, kad paimtu masina, ir pabaigtu ja surinkti. Tik surinkti liko. O serviso vadovas tiesiog atkirto "Neapsiimsim. Kas pradejo tegu ir baigia". Tai taip gaunasi, kad kieciausi specialistai Lietuvoje (kaip jie save reklamuoja) bijo darbo? Nereikia jiems pinigu? O klientas geras tas, su kuriuo nera problemu: t.y. darbo nedaug, o pinigus didelius moka. Jeigu nenorit uzsidirbti, bent jau nedraskykite akiu klientams. Galima ir graziau bendrauti. Man jokio skirtumo, kam moketi. Man rezultatas svarbiausia. Na, neapsimet kapitaliniam remontui, kai teiravausi - nereikia. Bet jei jau uzdeti dirzus ir pabaigti surinkti radiatoriu, lempas, buferi ir uzpilti tepalu i varikli Jums yra "sudetinga", tai dovanokit, bet TOKIE CIA IR SPECIALISTAI dirba... Ir dar ta arogancija...
Sveiki, Aleksai,

Kreipiausi i Melga servisa pagalbos.
Užsukau į melga (savanoriu Vilniuje) atsukti 4 “slapukus” nes pamečiau, už vieno atsukima ima nuo 10€. Darbu eiga mane tiesiog šokiravo specializuotų įrankių neturi, kažkokiu savadarbiu įrankiu bandė atsukt sugadino naujo ratlankio skyle ir negana to vienas kitam kalant su kūju per pirštus stipriai įkalė, imat daug o profesionalumo nulis.... nerekomenduoju jums eit į melga dirba labai jauni ir dar nepatyrę darbuotojai
KLAIPEDOS MELGA Palikau nutekinti stabdziu diskus. Ateinu pasiimti automobilio o jis stovi ivarytas i krumus, rezultatai nuotraukoje
Lankiausi MITUVOS g. melgoje Kaune. Po jų "prisilietimo" teko parduoti automobilį. Taip suvarė, kad iki namų kelionės neatlaikė ir teko su traliukų vežti. Kai reikėjo aiškintis, išpūtę meškėno akis, naglu balsu aiškino, kad "prieš tai tokia ji buvo". Po suvedimų vairas sukreivotas liko. Taip pat jei keisit ratus tai geriau namie tai pasidarykite, nes originalių dangtelių jūs nerasite ir apdaužymų atsiras kaip "iš dangaus". Nes "prieš tai tokia buvo". Turbūt vairuotojas geriau žino kokie prieš tai auto buvo. Žodžiu aiškintis su jais kaip į sieną, mechanikai- pacanai, kurie atrodo pirma diena prie auto stovi, automobilį tik parduoti, nes remontas kainuoja apie pora tūkstančių (čia jau normaliai prikišo nagus). JEI GALIT APVAŽIUOKIT MITUVOS MELGĄ, nes galit pėškom grįžti namo... Beje čia buvo pora apsilankymų ir kiekvienu apsilankymu po kelis kartus teko grįžti ir aiškintis.
Labai noreciau nuosirdziai padekoti Melgos (Vilnius, Savanoriu pr.151) kolektyva uz tobula darba. Kompetentingas konsultacijas, malonu, mandagu bendravima, ir kokybiskai atlikta darba. Dekojame Jonui, Ernestai, Andriui, Juliui ir darbstuoliam meistram :-). Labai rekomenduoju visiems kam svarbus kokybiskas, civilizuotas europietiskas aptarnavimas. Sekmes ir ACIU. Gediminas & Ausra.
Noreciau nuosirdziai padekoti Melgos visam kolektyvui, dirbanciam Verkiu g. uz ilgameti profesionaluma, nuosirduma, demesi klientui ir jo automobiliui. Labai noreciau, kad butu rasta galimybe paskatinti sio nuostabaus kolektyvo darbuotojus.Bukite sveiki ir laimingi.Rekomenduoju visiems
Pirkau padangas Melgoje, Panevėžyje, Beržų gatvėje. Padangos buvo nepigios (100eur/vnt). Už permontavimą dar papildomai reikėjo damokėti... (nors kitur esu pirkęs, sumontuodavo už dyką), davė garantiją 2metams. Paskui vadybininkas pasakė, kad po 2000km turiu perbalansuoti, taip sakant ''dėl padangų kokybės', sako, "padangas reikia prižiūrėti...". Po 2000km, nuvažiavau perbalansuoti, tai meistras, atsukęs ratą, nenuvalęs nuo ratlankio nei purvo, nei akmenukų (buvo daug įstrigę protektoriuje) iš karto ėmėsi balansuoti.... Kai to paties vadybininko paklausiau kodėl, tai pasakė: mums nepriklauso krapštyti akmenukai iš padangų.... Tai, vyrai, apie kokią kokybę jūs kalbat, kam tie plakatai pas jus ant sienų apie kokybišką darbą, lyginant su, , Garažiukais"? Pavažinėjus tris dienas, iš naujo reikėjo balansuoti, Garažiuko kokybė buvo nepriekaištinga, viskas be priekaištų, ir kainos žemesnės.
Niekam nerekomenduoju balansuoti Melgoje Beržų gatvėje - pinigai neatitinka kokybės.
Pirkau padangas, Utenoje Melgoje, ir žiauriai apgavo. Vietoj universalių padangu kurių prašiau, pakišo vasarines. Apgailėtina, kai meistras, kuriam paskambinau, pasakė kad susimaišė. Žiauru, kai meistrai taip elgiasi..
El.parduotuve dirba puikiai, gerai pokonsultavo ir padėjo išsirinkti tinkamai. Mandagus ir savo darbą išmanantis darbuotojai.
Dar viena imone, tik ziurinti kaip paimt klientoi pinigus.
Uz 2 ratu balansavima paeme 17 euru.
Nors nereikejo balansuoti, problema buvo kitur, tad tik nueme ir prasuko ratus.
Tokias kontoras praleisti
Nerekomenduoju Kaune Mituvos Melgos. Dirba atmestinai, jeigu ko nepadaro, neinformuoja, bet pinigus paima. Ir isvis nelabai skaitosi su klientais, pudrina smegenis, meluoja. Melgos neatsižadu, bet tikrai Mituvos Melgą aplenksiu ratu.
Prieš du mėnesius buvo atlikti padangos taisymo darbai, tačiau per sutaisytą vietą atsirado gumbas. Vadybininkas maloniai paaiškino, kad čia įprastas dalykas ir tokia rizika visuomet išlieka, o garantijos nėra teikiamos. Siūlyčiau gerai pagalvoti ar verta mokėti didelius pinigus už taisymą gerai žinomame brand'e, teko turėti analogišką situaciją ir padangos taisymą "garažiuke", tai meistrai davė garantiją (nors neaišku kaip būtų su ja realybėje, bet padanga be gumbų iki dabar).
Norėjau pagyrti Melga bazė savanorių 151a darbuotojus už jų paslaugumą ir prfesalumą. Darbuotuojų vardai jeigu gerai prisimenu Andrius, Ernesta, Giedrius ir Joną. Ačiū jiems labai.
Pirkau padangas Melgoje Klaipedoje, ten pat ir sumontavo bei prisuko tiksliau nedasuko... Pravažiavus 200km automobilį pradėjo purtiti pradžioje nesmarkiai, po 10 KM tapo neįmanoma važiuoti. Sustojau.. apžiūrėjus priekine padanga vieno varžto jau nebuvo tris ant iškritimo ribos, mano šeimos givybe buvo vieno likusio varžto malonėje.....
Gintas 2018-03-15 15:27:20
Džiaugiuosi, kad atsako serviso darbuotojas. Tai vis dėl to pripažystat, jog remonto antkainį vertinat pagal tai ar žmogui skubu ar ne. Servise kuriame personalas paaiškina, kad kaina didesnė nes "žvakė didesnė", teisybės ieškoti tas pats kas su pliku pešiotis. Nesinori gadintis dienos, tiesiog jaučiu pilietinę pareigą pasidalinti patirtim.
P. S. Jūsų komentare daug pykčio, daug neteisybės ir daug samprotavimų.
Gerb.Gintai, aš tikrai dirbu šitoje srityje, bet jokiu būdu nedirbu šitoj įmonėj, aš tiesiog kaip pilietis demokratinėje valstybėje pasinaudojau savo teise ir išsakiau savo nuomonę (NIEKO NEĮŽEISDAMAS) ir be pykčio. Ir 100 % buvau teisus, nes pasikartosiu tokia žmonių natūra, kaip studentai viską išmoksta per paskutinę naktį, kaip padangas keičiasi netikėtai užgriuvus sniegui ir nesvarbu jog tai sausio mėn. Kaip akumuliatorius perka tik tada kai jau nebeužsiveda automobilis ir t.t.
Aš Jums su problema patarčiau kreiptis į Melgos vadovybę tiesiai, o dabar Jūs anonimiškai pilstotės purvais ir kaltinimais nesąžininga kainodara viešoje erdvėje, tuo padarydamas žalos įmonės reputacijai, mano nuomone toks elgesys yra blogo takto požymis.

P.S. kad Jums paaiškino jog didesnė žvakė daugiau ir kainuoja, labai logiška, aš taip pat savo klientams ne specialistams primityviai aiškinu (nesigilindamas į technines charakteristikas) daugiau metalo brangesnė gamyba
Aptarnavima vertinu gerai, darbus atliko laiku. Tačiau kaina gan didelė, padangos numontavimas užmontavimas 9 Eur. Jei reikėtų permontuoti, nuimti ir uždėti, tuomet įsivaizduoju Kaina siektų 50 Eur., kitame servise kur seniau montuodavausi ratus, tai visų keturių kaina būdavo apie 10 Eur.
Danyla 2018-03-14 22:50:14
Man tai patinka tokie klientai, neprižiūri savo automobilio, ar pakaitinimo žvakes laikas keistis vasario mėn?
Jaučiu buvo taip:
Vieną vasario rytą netikėtai driokstelėjo -20 žmogelis ups neužsikuria, šiaip ne taip su kaimynų pagalba vis tik užsikūrė ir atvažiavęs į darbą, pasidaręs kavos puolė skambinti per servisus, ir aišku tą dieną jis ne vėnintelis toks, visi servisai užimti užrašymai kitai savaitei, žmogelis jau panikoj, ir tik bac Melga gali priimti čia ir dabar, žmogelis iš to džiaugsmo su viskuo sutinka tik greičiau tegul priima automobilį remontui, serviso darbuotojai darbus tvarkingai atliko (bent jau nėra nusiskundimo), o žmogelis laimingas ir atsiskaitęs išvyko namo, bet namuose atsitokėjęs pamatė kad tikriausiai per daug sumokėjo, pagooglino, akurat kainą galima rast ir pigesnę, ir tada visas piktas jis puolė į skundus rašyt (tokia jau žmonių natūra).
Moralas reikia automobilį nuolat prižiūrėt.
P.S. dėl antkainių, tai koks kieno reikalas koks tas antkainis, rinka reguliuoja antkainius. Jeigu Melgoj 25 %
Žvakėms, tai tokioms pačioms žvakėm atstovybėj galėtų būti 75 % o žemaitijos kefyrui maximoj 40 % o kokioj norfoj kinietiškiems žaislams pvz 300 %. Ir ką
Sėkmės.
P. S. Jūsų komentare daug pykčio, daug neteisybės ir daug samprotavimų.
Gintas 2018-02-28 08:04:54
Vilnius, Liepkalnio g. Keitė žvakes (pakaitinimo) tai sudėjo brangiausias rinkoje ir dar turėjo naglumo užsidėjo antkainį (25% neskaitant, kad gali gauti nuolaidą). Kadangi sutartyje nurodyta, kad gali skambint tai pasinaudojo savo Teise neskambint. Žulikų kontora, niekam nerekomenduoju pakliūti į mano situaciją.
Jaučiu buvo taip:
Moralas reikia automobilį nuolat prižiūrėt.
Sėkmės.
R 2017-11-16 20:02:48
KAUNAS Mituvos gv7. Po ratlankių montavimo/balansavimo profesionalių meistrų darbo buvo apgadinti 4 juodai dažyti ratlankiai. Dėl padarytos žalos sutiko ir žalą sutiko "pataisyti", o pataisius (patepliojus net ne to kodo dažų, net ne su flakonu, tiesiog papeckiojus) pataisymas atlaikė iki kelionės namo, ratlankiai ne tik grįžo į tą būseną po jiem padarytos žalos, bet priedo ir tose vietose kur buvo taisyta, papildomai pradėjo atsilupinėti sveiki dažai. Įmonė nėra linkusi taisyti žala tinkamais metodais ir atstatyti ratlankius į buvusią būklę prieš jų apgadinimą. NEREKOMENDUOJU jei norit apgadintų ratų. Patys pripažino, kad tai jau nebe pirmas kartas.
Kaune visą laiką padangas keičiuosi ir ratlankius remontuojuosi, tik pas Padangiuką, Islandijos pl. 99 ir esu labai patenkintas Jų darbu.
Vilnius, Liepkalnio g. Atvezem automobili beveik nebevaziuojanti, bandem sulaukti pagalbos, bet darbuotojas pasake, kad jie nepriima sugedusiu automobiliu, nes yra padangu keitimo sezonas. Galim palikti automobili prie ju serviso, bet reikes laukti 20 dienu, kol paziures. Nieko nepese samdemes trala ir vezem i kita servisa.
Teko lankytis Melga servize Ukmerges g. Uzsirasiau pries savaite ratu keitimui ir disko tiesinimui. Atvykus konsultantas pareiskia, kad tiesinimui priimt jam per didele prabanga nes siuo metu tiesina keturis ratus ir jei noriu galiu laukt 40 min eileje (nors pries savaite butent tam servisui uzsirasiau!). Aisku neimu i galva ir tiesiog pasikeiciu ratus ir sumokejes kaip uz "gera" servisa (36 eur? tikrai?) begu kuo toliau.
Isvada:
Skambaus pavadinimo garaziukas su realybes ir paslaugu kokybes neatitinkanciais ikainiais. Rekomenduoju vaziuot i Jusu automobilio markes serviza ir tikrai nenusivilsit ir labai labai tiketina pigiau sumokesit. Beje Melgai siulyciau uz tokius ikainius pasidaryt bent kosmetini remonta, nes baisu.
Skirta Gyčiui Tamėnui ir visiems besinaudojantiems ar busimiems klientams, Savanorių pr. 151A, Vilnius.
Klaidos buvo iš UAB „Melgos“ pusės jau padangų pirkimo metu:
Gautas atsakymas:
„Taip, patikrinau užsakymą, iš tiesų užsakėte 205/55 R16 dydį.
Atsiprašau, skubėdamas sumaišiau dydžius reiškia, nes populiariausi dydžiai.
Ir taip trys kartus buvo apsirikta kol gautos padangos reikiamo dydžio. Trys kartai važiavimo, padangos pateikiamos maišuose, pasitikėti, ką deda į automobili negalima.
Tai vadybininko Algirdo Š. apgaulingi veiksmai.
Vėliau pasikeitė automobilis, o nupirktos padangos liko nepanaudotos.
Padangų keitimo procedūra bendravimas trūko 1.5 mėnesio iki susiskambinimo su tuo pačiu Algirdu Š.
Sutartas laikas padangų montavimui ir padangų pakeitimui, padangos paimtos be jokių dokumentų patvirtinimo ir be aiškių priežasčių buvo sutartas kitas laikas padangų montavimui, po savaites laiko, atvykus paslauga neatlikta:
Gautas atsakymas, klaidos netaisomos:
„Atiduodamas jis kažkokias padangas, nepataikė nei pirkimo sąskaitos, nieko. Realiai nežinome kas ir kokias padangas sandėliui atidavė, ir ar išvis atidavė.“ priėmime dalyvavo pats Šilkus“
Tai jų oficialus dokumentas atsiųstas el., paštais, vadinasi nėra įrodymas, nors patys pateikia tik el. dokumentus.
Turimas jų sistemoje užregistruotas automobilio valstybinis numeris padangų montavimui ir sąskaitos faktūros, nors esu fizinis asmuo atvykus montavimui pareiškė, kad nieko nežino, paminėta, kad viską turėjo perduoti pats vadybininkas Šilkus. Pareikalavo, kad pateikčiau pasą, nuo kada pasas yra teikiamas padangų montavimo momentu, ne teises ar kitą dokumentą, o primigtinai pasą tai keliasdešimt kartų reikalavo padalinio priėmėja, o šalia stovintis ir matydamas visą situaciją padalinio vadovas veiksmų nesiėmė esamos situacijos situacijai pręsti.
Taigi:
Klaikus elgesys darbuotojų su klientais, apgaulingi veiksmai, pasityčiojimas iš klientų, Savanorių pr. 151A padalinio vadovo nesiimtų priemonių dėl situacijos išsprendimo ir klaikaus poelgio priėmėjos veiksmuose (nuo kada montuojant padangas reikalinga pateikti pasą)? Dėl Algirdo Š. turiu papildomų pastebėjimų, dėl jo veiksmų turiu įtarimo norėjo pasisavinti kliento padangas, jo komentaras neva x asmuo jų neatvežė, galiu pareikšti jis nesugeba priimti kaltės už savo pareigų - darbų neatlikimo. Susirašinėjimas skambučiai ir kiti įrodantys faktai turimi. Jis minėjo viskas bus suderinta, bet atvykus, niekas nieko nežinojo.
Kur klientai negerbiami ir akivaizdžiai žeminami ar tai priėmėjos veiksmai ir toliau komentaras apie pateikimą paso, pinigai nepaliekami ir paslaugomis nesinaudojama ir siūlyčiau visiems aplemti neadekvačią įmonę.
Puikus aptarnavimas ir servisas e-parduotuvėje. Rekomenduočiau kitiems.
Pasinaudojau akcija 1€ vaziuokles patikrai. Maloniai prieme Vilniuje Verkiu gatveje, paprasiau, kad prie akiu apziuretu automobili ir papasakotu kas jam yra, sutiko bet taip ir neilido. Pralaukus apie 40min. Atejo jaunas darbuotojas ir pradejo viska vardinti, rasyti gedimus ir kainas. Galima pagirt, kad du gedimus tikrai nustate teisingai. Sauniausia buvo, kai pateike saskaita 648€, neva nebegalima vaziuoti, nes vairo kolonele prastos bukles, sarnyrai baigia isgriut ir pns. Patikrinus masina kituose dviejuose servisuose patvirtino tik kelis gedimus, kad nebuvo apsaugos ant amortizatoriaus ir sailentblogai iplyse, bet tai netrukdo man testi kelioniu, be to tai remontuoti butu atsieje iki 40€. Isvaziavus is serviso patikejau ka sake, kol nepasitikrinau padangu slegio, kurie rode vies 3.2... ant mazu ir siauru ratu. Bet priesingai apsilankius panevezio padalinyje. Zmones priime nesusitartai, sutvarke pradurta padanga pigiai, maloniai viska paaiskino ir sumontavo ant automobilio uz aciu. Galbut atskiruose servisuose vyrauja toks nepagarbus elgesys, bet tai atgraso nuo sekancio vizito, ir mieliau isbandysiu kazka naujo.
Likau LABAI nepatenkintas Melga, Savanorių pr. 151A, Vilnius servisu. Niekada ten negryšiu ir niekam tikrai nerekomenduosiu. Prieš tris menesius po automobilio pakabos remonto Melgoje dariausiu ratų geometrijos patikrą ir ratų suvedimą, nes vaziuojant automobilį traukė i šoną. Isvykus is serviso, niekas nepasikeitė, automobilį toliau traukė į šoną, bet niekur nesikreipiau, tik po kažkurio laiko pastebėjau, kaip daug greičiau dyla dešines pusės priekinė padanga, kad protektoriaus šone visai beveik nebeliko. Praėjo 2, 5 mėnesio, kreipiausi i servisą pakabos patikrai. (prieš tai niekas mašinos netaise, niekur nebuvo ji palikta), Serviso darbuotojas iskarto pasake, kad toks jausmas kas suvedimas nebuvo darytas, bet SVARBIAUSIA tai, kad nebuvo priveržtas traukės varžtas, del kurio galejome prarasti automobilio kontrole ir patirti avarija. Iskarto skambinau į Melgą. Davė kalbėti su serviso vadovu Jonu, su kuriuo buvo susitarta atvaryti automobilį, kurį jis pats taip pat apžiūrės. Atvykus i Melgą sutartu laiku, vadovo nebuvo vietoje, buvo isvykęs. Priemė serviso darbuotojai, padarė geometrijos patikrą ir išnaujo padarė ratų suvedima, patvirtino, kad buvo išsimusęs. Taip pat rado tą patį nedaveržą traukės varžtą, pripažino apie riziką, sutiko kad varžtai patys neatsisuka, bet neprisiiemė atsakomybės. Vėl teko sumokėti pinigus už suvedimą. Į šį servisą niekada negryšiu, manau visi supranta kokios galėjo buti pasekmės.

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 20 metų automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Tinklų g. 25, LT-35115 Panevėžys.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ

Adresas: Taikos pr. 139A, (įvažiavimas iš Garažų gatvės), LT-51131 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Martonas
Adresas: Kalvarijų g. 53, LT-09317 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
UAB “Martonas” remontuoja automobilius po autoįvykių bei atlieka su draudimu nesusijusius važiuoklės ir/ar agregatų remonto darbus, techninį aptarnavimą, kompiuterinę automobilio valdymo sistemų diagnostiką. UAB “Martonas” teikiamos paslaugos Vilniuje: Automobilių kompiuterinė diagnostika: Variklio diagnostika;...

Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų 04-23 18:10
Šiandien vykusiame Trišalės tarybos posėdyje nuspręsta pradėti derybas dėl vairuotojų atlyginimų.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%