Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Meistro kodas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Meistro kodas

Atsiliepimai apie Meistro kodas, UAB

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Meistro kodas, UAB

Dėkoju už kantrybę, padedant paaiškinti kaip suprogramuoti laistymo sistemą. Labai malonus kolektyvas!
Bendraukite tik oficialiai, rastais. Labai nemandagus darbuotojas, susitarem zodziu, gavus uzsakyma truko daliu ir nuo saves atsakomybe numete. Nerekomenduoju. Taip pat ant detaliu nera visur suzymeta skaiciu, kaip rasoma.
gediminas putna 2021-03-03 14:07:08
renku šiltnamius apie Vilnių 100km klasika arkinius ir klasika standart, klasika -baltika, garazinių nerenku galiu iškart atsivežti, pagal verslo pažymą
Sveiki. Kiek kainuotų šiltnamio Klasika 3x4 m. arkinio surinkimas prie Panevėžio m. 6 km.
Pirmą kartą susidūriau su įmone, kuriai nusiunčiau užklausą pagal jų reklamuojamą veiklą, kad pateiktų pasiūlymą, o jis parašo, kad neužsiima tokiais reikalais, ir dar pradeda mane tujinti, vadinti senuku. Net nesant jokių komercinių santykių, bendraujant su jais atsirado konfliktinė situacija. Venkite šios įmonės.
Deividas 2019-07-01 12:21:06
Klasika Standart šiltnamis. Rankenų sistema su užkabinimu tikrai labai prasta, pastoviai atsikabina, išsiklibina pačios rankenos, dažnai reikia pataisyti. Vėjuotoje vietovėje kažkoks košmaras. Reikės pačiam konstruoti patikimesnį durų prilaikymą.

Niekada nerašau komentarų, tad šis tikrai adekvatus.

Įmonei reiktų pagalvoti apie tam tikrą mazgų patobulinimą.
Aš nusipirkau ilgus kablius ir dabar viskas gerai su durų užkabinimu, o su tais dirželiais tai grynai vaikiškas mąstymas

Niekada nerašau komentarų, tad šis tikrai adekvatus.

Įmonei reiktų pagalvoti apie tam tikrą mazgų patobulinimą.
Didelis ACIU MEISTRO KODAS pirmiausiai profesionaliems pardavejams uz suteikta detalia informacija apie mano pirmaji pirkini siltnami KLASIKA 12kv.m. Esu patenkinta silnamiu, jo kokybe!
Tik rekomenduoju siltnami isigijant pirkti ir surinkimo paslauga kur Jums atliks profesionaliai!
ACIU dar karta!
Turiu siltnami Klasika. Didelis minusas: sandarinimo guma, kuri tokia minksta, kad po sumontavimo iskrito is vietu. Prasta guma. Taip pat, visai nekokybiskos rankenos, o atidarius orlaide ir duris, esant vejui, issimauna nuo pritraukeju ir duris tenka nuolat atidarineti is naujo
Palikus atviras duris, orlaide, jokios garantijos, kad viskas atsikabins, uzsidarys, arba dauzysis nuo vejo.
Tukrai labai didelis minusas. Reikia payiems ueskoti galimybiu, kaip iveikti nesamones, kurios nestabiliis ir neatitinka paskirties.
Gaila, kad nusipirkus arkinį Klasika šiltnamį ir nusprendus susimontuoti patiems, tenka knaisiotis interneto platybėse ir ieškoti, kaip po velnių jis turi būti surinktas. Negana to, kad polikarbonatas nesupjaustytas, bet ir instrukcija nėra aiškiai surašyta. Gal pasisamdykite pagaliau specialistus, kurie sugebėtų padaryti aiškias nuotraukas ir brėžinius, kad žmogus galėtų pats, be specialistų pagalbos susirinkti Jūsų gaminį. Kinietiškos instrukcijos ir tos aiškesnės, nei lietuvaičių..... Jos turi būti taip parašytos, kad sugebėtų sumontuoti ne specialistas. Riebus minusas Jums, nes jei būčiau žinojusi tokius niuansus dėl montavimo, būčiau pasirinkusi tegul ir brangesnį, bet aiškiai sumontuojamą šiltnamį. Nes renkantis 50 eur pigesnį šiltnamį ir 250 eur montavimo paslaugas, sorry, bet tokiu atveju Jūsų šiltnamio kaina visiškai nekonkurencinga gaunasi.
Rekomenduoju patobulėti šitoje srityje, nes tikrai nežibate su informacijos perteikimu.
algimantas 2018-04-18 17:28:51
sveiki, statau KLASIKA siltnamius jau 6metai panevezyje ir aplink panevezi su klasika jokiu broblemu neturejau jei kam reikia konsultaciju kaip jis statosi skambinkite padesiu 867335780
Sveiki. Kokia kaina šiltnamio Klasika arkinis 24 pastatymo?
Info apie jusu silnami:

1. daugelis detaliu niekaip nesuzymeta, kas labai bjauru - didziaja laiko dali sugaisti besikeikdamas ir ieskodamas kur kokia dalis priklauso buti ir pan
2. surinkimo instrukcija labai neaiski - ypac nuotraukos ar piesiniai, kai kuriuose isvis nieko aiskaus nesimato
3. kai kuriu detaliu, kurios turetu buti pagal mineta instrukcija ir pagal sarasus isvis truksta, o liko kazkokios, kurios visai niekur netinka. ant ju uzrasyta durys nr 3 ????
4. silnamio danga reikia pjaustyti paciam - visiskas absurdas, juk perki gamini, o ne zaliavas. uz tokia kaina danga turetu buti supjaustyta
5. viso to pasekoje jauciausi kaip sovietiniais laikais nusipirkes siltnami ar kazka panasaus surinkimui - kazkas prideta, o tai ko nera - tavo paties bedos
6. eilini karta pasitvirtina taisykle - pirk daikta lietuviska - liksi d******s vietoje.

Palyginimui - pazistami is Olandijos parsisiunte kinieciu gamybos panasaus dydzio siltnami - dalys idealiai suzymetos, danga supjaustyta, susirinko zmogeliai per nepilna diena.
Pirkau šiltnamį iš Meistro kodas, UAB nes jie davė vieną geriausių kainų rinkoje. Surinkinėjant reikėjo konsultacijos, pakambinus sekmadienį gavau visą reikiamą informaciją. Likau maloniai nustebintas. Rekomenduoju.
Audra 2017-12-16 14:44:37
Ieskau meistro, kuris galetu surinkti siltnami, arkinis klasika, 24 m2.
udra9@yahoo.com
sveiki siltnamiu surinkimas tel 868640601.
Ieskau meistro, kuris galetu surinkti siltnami, arkinis klasika, 24 m2.
udra9@yahoo.com
Nusipirkau iš Meistro Kodo šiltnamį, užmokėjau ir už surinkimą, pažymėjau vietą ir neturėjau jokių problemų.Grįžtu namo po darbo-stovi tiksliai toje vietoje, tvirtas, tvarkingai surinktas, įtvirtintas, kaip parodoje.
esu labai dėkingas ir biuro darbuotojai, kuri suteikė reikiamą informaciją ir apiformino užsakymą, ir meistrams, kurie surinko (jų net vardų nežinau)-nei žolės išvažinėjo, nei prišiukšlino.Šaunuoliai!
Tikrai visiems rekomenduoju šitą firmą, tik pirkit su surinkimu-tegu kiekvieną darbą dirba profesionalai.
Pries tris metus nusipirkom klasika 18. Nusisuko (nuluzo) rankenos. Nera zymetas gaminys specialiu zenklu, plevele sandarinimui sutrupeno (sudege nuo saules greiciausisi) per sezona. Siemet, kadangi pernesam i kita vieta, nusprendziau paskambinti ir paprasyti rankeneliu. Zinoma, kaip ir reikejo tiketis, garantinis joms nepriklauso. Siai dienai patobuleje gaminiai, naujiems klientams siulo gumines sandarinimo tarpines. Kadangi siltnamis be rankeneliu nebus, teko pirkti Meistro kode ir uz viena uzsisakiau gumines tarpines. Prekes lyg ir nebrangios, bet atvezimas kosminis. Sumokejau 14euru. Man nebuvo skubiai. Veliau suzinojau, kad tuo metu Meistro kodas buvo musu krastuose atvazeves. Ateityje rinkciausi kita tiekeja siltnamiu, nes jiems rupi tik naujas klientas (pirkit viskas bus gerai ir su garantiniais) ir jokiu nuolaidu ar kompromiso, kai nori pasiremotuoti ju paciu gamini. Rankeneles dabar bus vienos pilkos, kitos baltos. Labiausiai sugraudino atvezimas. Tai tiek...
Nusipirkome 18m2. Rinkome dvi pilna dienas. Skardos tokios aštrios, jog pjovė kiauriai pirštines. Konstrukcija labai silpna, sutvirtėjo tik uždengus polikarbonatu.
Grazina 2017-04-05 21:43:10
Kreipiames tikrai su geru poziuriu i jus, tik prasome pakomentuoti kodel jusu imone tvirtina, kad nereikia sandarinti specialiai skirtomis juostelemis polikarbonatiniu siltnamio krastu.Paskaicius viesoje erdveje susidaro visai kita nuomone, Manau sandarinimo juosteles, viena apsaugine ir kita kvepuojanti uztikrina apsauga nuo nesvarumu, vabzdziu ir pazaliavimo.".Kuo remiantis, jus turite sia nuomone? Teiravomes su polikarbonato pardavejais, tai jie pabrezia butinai reikia sandarinimo..Manau tai aktualu daug kam kas dar ruosiasi isigyti siltnamius is jusu. Daug girdejome geru zodziu apie jus, gal mes klaidinami, ?Isklaidykite sias abejones ar tikrai nereikia apsauginio sandarinimo. Aciu Su pagarba jusu kolektyvui
P. Gražina, jei tai būtų terasa, primigtynai sakytumėm, kad reikalinga apsauginė (viršuje sandari, apatinėje dalyje - kvėpuojanti), šios plėvelės atliks savo funkcija tik tuomet, jei bus apsaugotos profiliais, kaip U ir panašiai. šiuo atveju šiltnamiams mes nerekomenduojame, nes susidaro labai daug kondencato. paprastai po metų kvepuojančios juostelės užsineša ir nėra kur išbėgti kondencatui, kas pasekoje sukuria aibę problemų, ypač kai netoliese yra medžiai, nes žiedadulkės užkemša juosteliu poras. be to yra juosteliu, traktuojamų kvėpuojančiomis, tačiau jos per para praleidžia labai minimalų kieki drėgmės (tiesiog tik kvėpuoja), o šiltnamiuose būna ypač daug drėgmės. Kaip ir kiekviena daikta reikia prižiūrėti: po sezono nuplauti danga, aplink šiltnamį bent 50 cm turėtų būti pvz. : skaldele (nes esant pievai ar panašiai užsineša ant dangos). tuomet ilgai turėsite gražų šiltnamį.
Ieškau meistro šiltnamiui, , standart klasika 20 kvadratų" surinkimui Klaipėdoje.Tel.861513319
labai malonu buvo bendrauti su jusu vairuotoju Tomu, kuris siandien buvo ukmergeje. Viska issamiai papasakojo ir yra tikras savo darbo meistras.Aciu.
mindaugas 2016-04-17 20:42:27
Nulūžo šiltnamio "Klasika arkinis" durų rankena. Kur galėčiau gauti naują?
Susisiekite su mumis telefonu +37068388282 - susitarsime. Pagarbiai, Meistro kodas.
Nulūžo šiltnamio "Klasika arkinis" durų rankena. Kur galėčiau gauti naują?
bromkas 2015-05-01 16:46:15
Jus reklamuojat kad stiprus, nevelnio.Panesem apie 20m.vos neperluzo.Instrukcija nieko nesuprasi, kaip prisuktos neparodyta.Disko irasas labai neaiskus gal nakti filmavot.Kur sudurimai nieko nesuprasi.Cia apie Klasika. Standart
Nzn, pirkau sita siltnami, susirinkau pats ir nieko netruko. Mokant skaityt brezinius ir naudotis kompu, nesunku isigilint ir viska pasidaryt paciam. Stovi jis savo vietoj ir visi dziaugiasi. Saunuoliai meistro kodas.
Sveiki, nusipirkau tiek reklamuota klasika siltnami 18 kv.m.Kai pradejome rinkti tris dienas keikemes detales ne tokios brezinuose viena detale o man ja reikejo susirinkti is 3 skirtingu detaliu pamato sujungimas su plonomis skardelemis pakelus nesti lankstesi i visas puses. sutvirtinimo skersiniai tik 6 vnt. o galetu buti 8 vnt. nes vienas tarpas gaunasi be skersinio.Kad ir durys yra trys o durim laikiklis tik vienas???
Dar yra kur tobulinti siltnami kad tikrai atitiktu reklama.
Laba diena, Arvydai,
Mes taip pat teikiame ir šiltnamio surinkimo paslaugą už papildomą kainą. Prašome kreiptis nurodytais kontaktiniais telefonais 8 683 88282 arba 8 646 06533. Lauksime Jūsų
Nusipirkom Jusu siltnami statom jau trecia diena...esu senesnio amzio, butu gerai jei atveze ir pastatumete...jog galima ir sumoket...Arvidas
fantazuot galima bet ką, kieno vaikai gražiausi, bet tiesa ta kurią pateikia klientai, kurie sėkmingai perka šiltnamius ir nors sezonas dar neprasidėjo užsakymai juda, aš montuoju šiltnamius keli metai, paprastai pastacius vieną ateina kaimynas ir aplink išdygsta trys keturi, populiariausi klasika aštuoniolikos kvadratų, [mano nuomonė]kas norės pamatyti galiu nurodyti Vilniuj adresus ir suprasit, o aš tikiuosi darbo bus
del Pasidomekite, komentaro
2014-05-16 16:04:05 IP 5jtff1tk
pasidomekite 2014-05-15 09:35:16
Zmogus raso kad pakeite spalva, o ne lengvesnis pasidare, man ju polikarbonatas PARUDAVO, paskambinau, pradejo aiskinti kad garantija galioja kai 10% patamses. Paaiskinkite kodel pas jus 10 % o pas konkurentus 5% ? Gal ir patys nepasitikite savo produkcija ?
jei konkurentai sako, kad 5%, o musu tikejas (gamintojas), kad 10 % pasikeicia sviesos pralaidumas per 10 metu, del to negaliu atsakyti. bet jei islengvintas polikarbonatas, paprastai Europos gamintojai, net neduoda 10 metu garantijos, va cia tai reiketu PASIDOMETI. jei 4 mm sveria 1 m2 maziau nei 0.8 kg, vadinasi jis nera standartinio svorio, o del to nukencia tarnavimo laikas... Cia ne nepasitikejime esme, o uztikrinimas tai kaip yra is tikro!
meistro kodas 2014-02-19 13:01:47
neramu konkurentams...:) Mes oficialiai deklaruojame, kad musu polikarbonatas yra neislengvintas, t.y 4 mm storio polikarbonatas sveria 0, 8 kg/M2, kai tuo tarpu rinkoje yra ir po 0, 7 kg/m2. ir duodame 10 metu garantiją! ir ne žodinę!!!!. Jeigu ponui "atkodavimas2" pagelto, kreipkites ir mes 100 proc. pakeisime. bet net neabejoju, kad tikslas kitoks....
Zmones renkasi kokybiska produkta, juo ir pasižymi Klasika šiltnamiai. Kviečiame nepirkti katės maiše, ivertinkite patys pamate gyvai, o ne is nuotrauku. Musu ekspozicijos stovi daugelyje diziuju miestu arba pas Jusu kaimynus...
DaliųTrūkumas 2014-04-15 09:34:58
Gal galėtumėte pasakyti, ką daryti, jeigu atvežėte ne tokio dydžio šiltnamį, nors aiškiai parašyta, jog pirktas yra didesnis. Šiltnamis yra pirktas žiemą, ir deja jį ištraukiame Balandžio mėnesį paskui pastebėjome, jog šiltnamis ne tokio dydžio.
Labai ačiū už atsakymą.
Jokiu problemu, susisiekite ir jei taip ivyko, klaida bus istaisyta. Jus turite tureti pirkimo dokumentus, kuriame nurodytas dydis. tiesiog apkeis siltnami i didesni ir tiek. Duomenu bazeje, pagal jusu uzsakyma atrinks kur ir kokia klaida.
Labai ačiū už atsakymą.
meistro kodas 2014-02-19 13:01:47
abejojantiems vilniečiams galiu patarti pamatyti skirtumą gyvai prie Gariunų automobiliu aikštelėje pigus tariamas rusiškas stovi ekspozijoj tik nuo pernai, o meistro kodo tarp pirčių trys metai, kas pamato, klausimų dėl kokybės nekyla, nes tai iš iš tikrųjų tvirtas gaminys, aš pasistačiau ir išmokau surinkti, dabar padedu kaimynams ir visi džiaugiasi, bus smagu, jei ir jums itiks ūš99ęččųė
atkodavimas2 2014-02-15 11:17:22
Itartinas tas ju polikarbonatas, po 2 metu pagelto, nerekomenduoju klasika siltnamio su ju polikarbonatu.
idomu 2013-03-22 19:08:25
Kas butent pagaminta lietuvoje jusu lietuviskose siltnamiose?Koks polikarbonatas naudojamas,ar kokibiskas,kieno gamybos?kiek garantija?
kreipkites i musu pardavimo skyriu ir Jums bus pateikta pilna informacija. pagarbiai
Kas butent pagaminta lietuvoje jusu lietuviskose siltnamiose?Koks polikarbonatas naudojamas, ar kokibiskas, kieno gamybos?kiek garantija?
meistro atkodavimas 2013-03-17 18:28:52
zinantis turbūt dirba Meistro kodas.
as Jiems tiekiu, tad zinau. Kitas rusis jie perka ir is kitu tiekeju. mano - alfalux patiektas pagal ju uzsakyma.
2013-03-17 18:28:52 IP 2i574slj
2013-03-17 18:28:26 IP 2i574slj
2013-03-17 18:28:04 IP 2i574slj
meistro atkodavimas 2013-03-16 14:09:58
Duoda 10 metu gamintojo garantija polikarbonatui,bet garantiniam lape nera parasyta kas gamyntojas.
10 metu garantija duoda ne Meistro kodas, kaip be je ir ne kiti pardavejai, o Gamintojai. siai dienai Europoje yra per 20 gamintoju (liejanciu kamerines plokstes), o granuliu gamintojas Euorpoje vos vienas ir jis Vokietijoje, tad vienaip ar kitaip, visa zaliava vokiska. Svarbu ne kur pagaminta, o koks svoris ir kokia sudetis yra. pvz - tie kurie veza is kinijos - paprastai matmenys buna 5800mm, nes tokie konteineriai. 6000 mm netelpa. Dideles kompanijos turi atskirus fabrikus ivairiuose salyse. Klausimas - kuo skiriasi vokiskas PC nuo pagaminto Nyderlanduose? stambus Polikarbonatu naudotojai (pirkejai), naudoja Private Label pavadinimus del daugelio priezasciu.
2013-03-16 14:09:58 IP 2i574slj
Duoda 10 metu gamintojo garantija polikarbonatui, bet garantiniam lape nera parasyta kas gamyntojas.
2013-03-16 14:07:29 IP 2i574slj
Nusipirkau siltnami, sake kad bus vokiskas polikarbonatas, bet kai atveze pagal uzrasus ant polikarbonato {alfalux] jokios informacijos apie toki polikarbonata neradau.Perkantiems patariu pasidometi kieno gamybos danga.

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: V. Krėvės pr. 13A, LT-49488 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Serfas
Adresas: Technikos g. 7C, LT-51209 Kaunas.
Veiklos sritys: metalas, apdirbimas, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; mažmeninė prekyba; metalų pardavimas, supirkimas; plastikas, guma, jų gaminiai; statybinės medžiagos.
UAB"Serfas" teikia profesionalias statybinių medžiagų panaudojimo konsultacijas, pirminio metalo produkcijos paruošimo, komplektavimo bei pristatymo paslaugas statybos ir gamybos profesionalams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba: Statybinės medžiagos pastato konstruktyvui. Plieno gaminiai – sijos, vamzdžiai, lakštai...
BAUEN
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos pl. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
INSTAGRAM: bauen statybines medziagos Filialai: Kauno padalinys (Vandžiogalos pl. 90, LT-47468, Kaunas) Vilniaus padalinys (Šaltupio g. 7B, LT-02300, Vilnius) Šiaulių padalinys (Metalistų g. 3, LT-78109, Šiauliai) Dažų centras parduotuvė (Kauno g. 33, LT-54361, Domeikava, Kauno raj.) UAB BAUEN – viena didžiausių...
Medakus
Viskas Jūsų namo statybai!

Adresas: Kalvarijos g. 7, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; įrankiai; mažmeninė prekyba; santechnika; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; tvirtinimo detalės, elementai.
UAB “Medakus” veiklą vykdo nuo 2002 metų. Vykdome didmeninę ir mažmeninę statybinių medžiagų, santechnikos, elektros prekių, šiltinimo medžiagų prekybą, taipogi prekes parduodame internetu. Nuo įmonės įkūrimo esame sukaupę didžiulę patirtį, tad galime ne tik parduoti ir pristatyti Jūsų prekes, bet ir patarti Jus...
Prestėja
Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB "Prestėja" veiklos istorija skaičiuojama nuo 1999 metų. Įmonės pagrindinė veiklos kryptis – prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis. Blokeliai - KERAPOR, POROTHERM, KERATERM, LODE, SILIBLOKAS, ARKO, PORITAS, AEROC, YTONG, TEXOBLOCK, FIBO, klinkerio plytos - KNABE, HEYLEN-BRICKS, TERCA, LODE, klinkerio...

Ministerijai bylinėjimuisi su "Veolia" skirta dar 0,8 mln. Eur
Ministerijai bylinėjimuisi su "Veolia" skirta dar 0,8 mln. Eur 06-21 20:21
Vyriausybė trečiadienį skyrė dar 810.000 Eur sumokėti advokatams už valstybės bylinėjimąsi su Prancūzijos energetikos bendrove "Veolia".
HSBC iš mažmeninio banko Prancūzijoje pardavimo gali patirti 3 mlrd. USD nuostolių 06-21 19:11
Didžiosios Britanijos bankas "HSBC Holdings" iš mažmeninės bankininkystės paslaugas teikiančio padalinio Prancūzijoje pardavimo gali patirti apie 3 mlrd. USD nuostolių.
JAV, JK ir Kanada įvedė su ES suderintas sankcijas dešimtims Baltarusijos pareigūnų 06-21 18:59
JAV, Jungtinė Karalystė ir Kanada pirmadienį paskelbė naujų prieš Baltarusijos prezidento Aliaksandro Lukašenkos autoritarinį režimą nukreiptų sankcijų dešimtims pareigūnų, suderinusios jas su...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 565,59 +2,58%
Goldman Sachs 348,83 -3,50%