Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Meharis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Meharis

Atsiliepimai apie Meharis, UAB

Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie Meharis, UAB

Puikiai atlieka savo darbus. Klaidas ištaiso ir atsiprašo. Visiems jų nutinka. Natūralu. Prekės ir paslaugos atitinka kainą ir perkant prekes gaunami visi dokumentai reikalingi. O, kad atveža taisyti lavonus, tikrai natūralu kad kažkas gali būti nupuvę nuo amžiaus.
Puikus servisas. Nei karto nenuvyle, o efektyviai padejo. Turiu su kuo lyginti. Sekmes.
Po paskutinis tepalu/filtru keitimo ir keliu amulkmenu keitimo atsidariau kapota ir nesupratau, cia mano masina are ne. Taip svariai viska paliko. Respektas. Turiu du pezus, 407/308, aptarnauju tik meharyje, visad gerai ir nebrangiai viska sutvarko ir pakonaultuoja. Rekomenduoju :)
Anksčiau buvo geras, patikimas servisas. Bendravome ilgai apie 15 metų. Ir prieš perkant mašiną ir vėliau remontuojant pasitikėjau ir priėmėju ir meistrais. Po paskutinio apsilankymo teks ieškoti kito serviso. Ir niekam NEREKOMENDUOJU palikti mašina čia. Gaila. Neliko nė vieno meistro dirbusio anksčiau, vieni žali naujokai. O problema buvo tokia. Pastovėjus mašinai prikepė kaladėlės. Pradėjus važiuoti jos atšoko bet išliko barškėjimas. Pasiprašiau apžiūrai. Tai meistrai padarė visapusišką diagnostiką net nenuėmę rato, pasukiojo ir pasakė, kad išsikreivino stabdžių diskai, reik keisti. O dėl ko barškėjimas taip ir nesupratau. Didžiausias šokas buvo kai pamačiau kaip automobilis pakeltas keltuvu. Automobilis su papildoma sportine apdaila ant slenksčių. Tai keltuvo pakėlimo letenos buvo įsirėme į slenksčius. Dar truputis ir būtų suskaldytos. Žaliasis meistriukas patingėjo išsukti galuose esančias lekštutes. Jis dar žalias jam gal ir atleistina būtų bet ateina serviso vadovas ir aiškina, kad taip turi būti ir aš pasitikiu savo meistrais!!! Užtektų atsiprašyti už klaidą, klystame visi. Dabar belieka tik bėgti toliau nuo tokiu servisų. Siunčiau pakeltos mašinos nuotraukas dviem el.pašto adresais nurodytais www.meharis.lt bet atsakymo negavau. Turbūt nelygis diskutuoti su kitokio lygio klientais. Sėkmės versle.
Gediminas 2016-07-27 16:59:32
Visada vertiname teisingą klientų kritiką - tai padeda pasitempti ir patobulėti, kad būtų išvengiama galimų pakartotinių klaidų. Pono Artūro Ibelhaupto atsiliepimas ir komentarai yra daugeliu aspektų netikslūs ir neteisingi, todėl laikome savo pareiga atsakyti ir pakomentuoti šį atsiliepimą.
Oficialiai pareiškiu, kad teiginiai "savo klaidų nepripažįsta", "visvien prašo susimokėti", "sugadintas variklis", "pažeistos kitos sistemos", "savininkai viską slepia ir meluoja, siekdami apkvailinti klientą", "dokumentų nepildo, kvitų neišduoda" - tai kerštingi svaičiojimai ir nepagrįsta isterija. Dirbame pagal visus LR įstatymais reglamentuojamus automobilių remonto ir detalių prekybos reikalavimus, o pono Artūro Ibelhaupto kaip potencialaus kliento linkime išvengti bet kuriam automobilių servisui - sutaupysite daug nervų ir laiko, nereikės klausyti įvairaus plauko užuominų ar net grasinimų (būsimi neigiami komentarai internete, policija, "bachūrų" apsilankymas ir t.t.).
Linkime geros nuotaikos visiems ir taikos - UAB MEHARIS administracija.
p.G.Vaičaiti,
Man jau gėda darosi už jus, kad taip negerbiate ne tik kliento, bet ir savęs. Matau, kad ir toliau laikotės taktikos - „geriausia gynyba-puolimas“, pasitelkdami į pagalbą melą. Tačiau juk visi puikiai supranta, kad dėl sąžiningai atliktų darbų niekas blogų atsiliepimų nerašo. Būtų labai nuoširdu ir garbinga, iš jūsų pusės, pripažinti savo klaidą, bei atsiprašyti, o ne toliau grimzti į tą patį purvą. Jūs tai darote net žinodamas, kad į visus mano išdėstytus argumentus aš turiu įrodymus su jūsų parašais.
Manau, kad čia ne vieta diskusijoms, aš tik pasidalinau savo skaudžia bendravimo su šią įmone patirtimi.
Jei jūs įžvelgiate mano atsiliepime šmeižtą ar dar kažką neteisėto, turite teisę kreiptis į teisėsaugos institucijas.
Savo teises gyniau LR įstatymų ir poįstatyminių aktų nustatyta tvarka, jei jūs tai tapatinate su kerštu tai jau yra jūsų problema.
Linkiu pasinaudoti patarimais, - ir klientai bus patenkinti, ir patys būsit laimingi.
Linkime geros nuotaikos visiems ir taikos - UAB MEHARIS administracija.
Labai nesažiningi ir nekvalifikuoti tiek darbuotojai, tiek savininkai. Savo klaidų nepripažįsta, o jei ir pripažįsta, tai visvien prašo susimokėti. Palikus automobilį važiuoklės remontui, finale buvo sugadintas variklis, o remontuojant variklį, jį nuleidinėjant, pažeistos ir kitos sistemos. Pradžioj maniau, kad tai tik žmogiška darbuotojo klaida, tačiau vėliau įsitikinau, kad šio šeimyninio verslo savininkai viską slepia ir meluoja, siekdami apkvailinti klientą. Galop dar už viską teko patiems susimokėti. Dokumentų nepildo, kvitų neišduoda. Kol teko būti priėmime, ne vienas klientas kreipėsi su pretenzijom. Patys blogiausi atsiliepimai apie šią įmonę.

Vilniaus dagris
AKCIJA. IŠPARDUODAMOS PADANGOS! WWW.PADANGOS.LT

Adresas: J. Kubiliaus g. 23, LT-09108 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Prekyba padangomis. Vairuokite automobilį su kokybiškomis padangomis! www.padangos.lt čia rasite didelį padangų pasirinkimą geriausiomis kainomis. Parduodame vasarines, žiemines, demisezonines padangas. Pas mus rasite padangų lengviesiams automobiliams, visureigiams bei motociklams ir keturračiams. Mes parduodame...
Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 20 metų automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Tinklų g. 25, LT-35115 Panevėžys.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ

Adresas: Taikos pr. 139A, (įvažiavimas iš Garažų gatvės), LT-51131 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...

Ministras Virginijus Sinkevičius sveikina “Rekvizitai” nominuojamas TOP įmones 2019 09-18 16:24
Verslo portalas Rekvizitai.lt paskelbė 2019 metų TOP įmones. "Rekvizitai" kiekvienais metais atrenka stipriausias ir perspektyviausias Lietuvos TOP įmones, įvertindamas įmonių skaidrumą, finansinę...
"Thomas Cook" žlugimas TUI akcijas pašokdino 8%
"Thomas Cook" žlugimas TUI akcijas pašokdino 8% 09-23 11:28
Britų kelionių milžinės "Thomas Cook" žlugimas gali į naudą išeiti kitai turizmo gigantei Vokietijoje centrinę būstinę turinčiai TUI.
Danijoje neigiamos palūkanos už indėlius pasiekė ir fizinius asmenis
Danijoje neigiamos palūkanos už indėlius pasiekė ir fizinius asmenis 09-23 11:15
Vienas didžiausių Danijos bankų "Jyske Bank" apmokestins fizinių asmenų indėlius kur kas platesniu mastu, nei planuota anksčiau.

"Brexit" įvyks..

AT&T 37,91 +2,05%