Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę MEGAMESTA, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę MEGAMESTA

Atsiliepimai apie MEGAMESTA, UAB

NAUJOSPADANGOSINTERNETU.LT

Kokybė už prienamą kainą!
Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie MEGAMESTA, UAB

Kreivarankiai keisdami šlangutę, sulaužė termostato korpusą. Sako pas tave radom mikroįtrukimą. Patikėjau, išvažiavau. Antifrizas išbėgo iškart už poros šimtų metrų. Apeiti iš kuo toliau servisą
Žemynos 13c elektronikos meistrai niekam tike 10 dienu pralaikė mašina ir nesugebėjo nustatyt gedimo, sugaištas laikas ir pinigai ir jokio rezultato, kam imtis to ko nemokat daryt ? Jokios komunikacijos su klijentu, kada bepaskambini vis rytdienai atideda, kažin ar lempute sugebėtu pakeist !T8V
Likau ziauriai nuskausminta sios imones, todel stengsiuos ja apeit kuo didensiu ratu, labai negraziai pasielge ir bande issisukt uz padarytus veiksmus. Dalinuosi karcia patirtimi su visais kuom galiu. Kas nores isgirsti istorija, gali upasidalinti asmeniskai.
Atradau puikų servisą šalia namų. Ryte mašina galvojau varyti į savartyną, bet po jų darbo aš vėl važiuoju laimingas. Puikus darbas už palyginus mažus pinigus, tikrai rekomenduoju.
MEGAMESTA - puikus autoservisas (lankiausi būtent Laisvės pr. padalinyje, Madoje), kuriame ką tik teko ruošti mano seną Vabaliuką technikinės apžiūrai. Visas problemas atrado ir sutvarkė greitai, kokybiškai, priimtina kaina, tad apžiūrą sėkmingai praėjau. Man, kaip moteriai, buvo svarbus malonus ir paslaugus aptarnavimas, greitas priėmimas, visi profesionalūs patarimai ir malonus bendravimas. Ačiū, vyrai, už puikų darbą. :)
Labai slykstus ir zeminantis bendravimas su klientais, sneku apie virsuliskiu skg 38., Priemejai susireiksmine, nemalonus tipai, butent ten niekada nevaziuosiu. Kiti, kur yra salia kauno g. Viskas ok, zmoniskai paaiskina, bendrauja ir pataria. Bet virsuluose...jauties kaltas, kad atvaziavai. Apgailetina.
Buvau laisvės pr. (Mados) filiale. Vyrai, kaip visada malonūs. Nors esu moteris ir dar blondinė, bet matosi, kad nesistengia apgauti. Atvažiavau keisti kaladėlių, o pasirodo, du suportai parėjo, parodė, kaip atrodo kiti sveiki mano suportai. Pakalbėjome, viską aptarėme, kas būtų daroma. Daugiau tokių sąžiningų ir šaunių vyrų. Taisiausi pas juos ne kartą ir manau dar sugrįšiu ateityje.
Atvažiavau į Žemynos g.13C autoservisą pakeisti tepalus. Lyg tai nieko sunkaus, bet ne. Rytdienai, patikrinus tepalų lygį, buvau nustebintas, kad jis gerokai yra viršijęs MAX žymę. Reikėjo pačiam tepalų perteklius naikinti. Gailiuosi tik, kad iš karto nepatikrinau. Autoservisą kategoriškai nerekomenduoju.
Šaunuoliai! "Megamesta" Laisvės pr.43e tikrai stengiasi padėti ir kokybiškai atlieka darbus. Man patinka, kad remontuodami automobilį padaro nuotraukas, išaiškina kas yra negerai, ką reikia daryti ir kas bus daroma.
Sugedus pečiukui, buvo ardoma panelė. Surinko tikrai gerai- važiuojant negirgžda. Kai mašiniuko trauka pablogėjo, atliko diagnostiką ir aptiko, kad dpf filtras kemšasi ir, ko nesitikėjau, - atsuktas kilometražas :)
Ketvirti metai esu jų klientė.
Kartais nusuku pas "garažinius" kur pigiau, sumoku už tai, kad esu moteris, kuri nieko nesupranta. Ir vėl į "Megamestą"! :)
Norėčiau pagirti, ir padėkoti meistrą priėmėja Igna iš Viršuliškių skg, už labai malonų aptarnavimą, greitai, ir kokybiškai atliktus darbus, ir gerus patarimus. Savo Opeliuka remontuosiu tik ten, ir kitiems rekomenduoju.
Свисталий
2019-01-13 03:24:34 IP 2e8onlgn
Дер мо дер мо де р мо
Rita 2018-06-21 14:57:46
Esu pastovi, , MegaMesta’’ Kliente Viršuliškių filiale.
Lyg ir viskas buvo gerai. Kol nepastebejau, jog ir čia manęs nelaiko pilnaverčiu žmogumi, nes atvykstu viena, be vyro. Atviras serviso darbuotojo Igno (pavardės nesakė, nors klausiu) tyčiojimasis paklausus patarimo, ką reiketu patikrinti mašinoje prieš kelionę pribloškė mane.
Kada tau pagaliau baigsis? Važinėju mašina virš 30 metų, viena mašina vykstu į keliones po Europą, nuvykstu tūkstančius km, o Lietuvos serviso didziavyriai vis skaito, jog boboms servise ne vieta?
Kur to serviso vadovas, idomu, jei lauko darbe tokius nekgerbiancius moteris?
Tai įvyko vakar, Vilniaus servise Viršuliškių 38.
Bandžiau pakalbėti su gen. Direktoriumi- jis atostogauja, išvykęs, ir niekas nepanorėjo jo pavaduoti..
Esu pastovi, , MegaMesta’’ Kliente Viršuliškių filiale.
Kur to serviso vadovas, idomu, jei lauko darbe tokius nekgerbiancius moteris?
Lankiausi ne viename filiale.
Labai patinka aptarnavimas Kauno g., aiškiai paaiškina mašinos problemas, darbus atlieka laiku ir kokybiškai, dirba šaunus vyrukų kolektyvas. Dėkui jiems.
Patariu niekam nesilankyti kauno g skyriuje- už 30 min darbą paiimė 30 EUR, neapsigaukite...
Viršuliškių filialas, labai fainas ir rūpestingas meistras. Servisas iškart negalėjo sutvarkyti pradurto rato. Paprašiau oro, kad nuvažiuočiau iki kito serviso. Meistras davė oro ir pamatęs skylę ją per porą min sutvarkė.
Megamesta Kauno g, Vilnius. Geras autoservizas, priemime dirba zmogus tikrai ismanantis savo amata. Masina sutvarke sutartu laiku, pries pradedant remonto darbus paskambino pranese bendra darbu samata bei pakoregavome kaina i mano kaip kliento puse, viskas vyko kuo puikiausia. Tikrai esu patenktintas autoserviso darbuotojais, kainos ir aptarnavimo santikis 10/10!
Darbuotojas nemokejo sureguliuoti sviesu. Sake jog netvarkingi zibintai ir juos reijia keisti. Nuvaziavus i kita autiservisa viska puikiai sureguliavo
Nevarykite savo automobilio į Megamesta jeigu tas automobilis pagamintas po 2000-ųjų metų! Meistrai visiškai nieko neišmano apie variklių ir greičių dėžių alyvas, visur pila savo siūlomą 'pusiau sintetinę' 10w-40 ELF (nes ELF atseit visos alyvos labai geros) visiškai nežiūrėdami kokių specifikacijų reikalauja gamintojas. Anot megamestos primėmėjų (Anar Jetar), ELF yra alyva kuri gimė Formulėje-1 ir visi konkretaus auto gamintojo standartai yra niekiniai prieš ELF. ELF yra visko standartas.

Konkrečiu atveju į VW TDI-PD variklį buvo įpilta paprasta, 505.01 standarto neatitinkanti alyva (atitiko tik 502.00).
Į saskaitą taip pat buvo įtraukti "mechaninio kuro siurblio reguliavimo darbai", nepaisant to, jog šis variklis visiškai neturi jokio mechaninio kuro siurblio.

Gerb. savininkai! Jeigu Jums tikrai rūpi Jūsų automobilio priežiūra ir ilgaamžiškumas, trissyk pagalvokite prieš patikėdami automobilį Megamestai.

Direktorius - Jurijus Antropikas, Komercijos direktorius - Darius Rimka.
Apsilankiau Megamestoj, Žemynos 13C, sutvarkė galinę pakabą ir keitė ratus į vasarinius. Likau patenkinta darbu, kaina ir aptarnavimu. Rekomenduoju
Jurijus 2017-03-03 19:44:28
Visiskai pritariu Vaido komentarui! Vienas prie vieno, ta pati istorija! Tvarkiau stabdzius, net nepasiule jokiu variantu kaip pigiau sutaisyti viska, tiesiog pakeite visus 4 stabdziu diskus su visom kaladelem ir viskas. Ismatavau savo galiniu disku stori, kurie istikruju buvo keiciami pries 4-5 metus, tai su jais galima buvo drasiau dar tiek pat vazineti, ypac kai masina naudoji 2-3 kartus i savaite. Nevisada verta tiketi tam, ka sako meistrai. Galutineje saskaitoje priekiniu disku kaina yra 45% brangesne nei jeigu pirkciau pats parduotuveje (galiniai diskai isvis 73% brangiau!), pasidomejau ir zinau kainu ribas dabar! Jokiu detaliu pavadinimu nepasake, pasirinkimui variantu irgi nedave, ikale savo kaina ir viskas. Saskaitoje kai kurios detales turi koda, o prie disku ir kaladeliu net ir kodo nera:) Internetu zadeta 10% nuolaida irgi saskaitoje neitrauka. Kai apie tai prisiminiau ir pasakiau jiems, tai atsake kad kainos jau su nuolaida paskaiciuotos :) 40-73% brangiau ir tai dar su nuolaida :)
Skambino, pasiule ta 10% nuolaidos suma atsiimti kita karta kaip nuolaida kitai paslaugai, gal alyvos pakeitimas ir pan. Sako kad detaliu kainos buvo siulomos jau su nuolaida, to nepatikrinsi :)
Del detaliu kokybes tikino kad naudoja tik geriausios ir patikrintos, o kad neraso firmos pavadinimo, atsake kad tiesiog reikia apie tai prasyti isanksto.
Dar papildomai servise prasiau patikrinti masina pries tech.apziura, tai pasiule ir suregulioti zibintus, ir vairo trauke keisti, ir galiniu amortizatoriu gumas pakeisti, ir "granata" keisti. Tipa del situ visu defektu nepraeisiu tech.apziuros. Nieko nekeiciau is isvardintu dalyku, zibintu nelieciau irgi (buvo reguliojami pries 2 metus) ir praejau tech.apziura be priekaistu. Tai klausimas, ar turi autoservisai nora padeti klientams istikruju ar tik galvuoja kaip kuo daugiau pinigu uzdirbti is tu detaliu, su kuriais galima dar laisvai vazineti? Gal cia taip visi servisai Vilniuje dirba...
Ne pigus autoservisas - konkurentai gali pasiūlyti pigesnes paslaugas. Viršuliškių filiale negalima atsiskaityti banko kortelėmis, gal ir kitur taip pat, nes neva tai laikinas sutrikimas, tačiau aišku, jog tai tiesiog servisui nenaudinga funkcija ir jos jie atsisakė. Tik neva laikinai, tačiau iš tikrųjų amžinai. Kodėl? Ar dėl to, kad nenori mokėti bankui mokesčių už atsiskaitymus kortelėmis, ar slepia kažkokius mokėjimus už paslaugas? Nes banke viskas matosi geriau nei mokant grynaisiais. Grynuosius priima tik - tai nepatogu klientams. Aišku išrašo sąskaitą už paslaugas, viskas lyg ir normaliai iš teisinės pusės, tačiau, kai perki kokią nors dalį iš jų, tai nepaaiškina, koks dalies gamintojas, koks dalies pavadinimas. Žodžiu, taip gaunasi, kad jie slepia kokią tau dalį įdėjo ir turi jaustis kaltas, kad domiesi. Patys užsako, bet patys nežino, ką užsakė. Ar ne kvaila? Ar galima tuo patikėti, kad jie nežino, ką užsako? Ieško kvailių? Tarkim dalį servisas nupirko už 30 Eur, o kliento sąskaitoje, pavyzdžiui, bus parodyta, kad dalis kainavo 80 Eur. Ir ką? Dalies pavadinimo sąskaitoje nėra, jo nepasako ir darbuotojas. Kaip įrodyti, kad kainavo 30 Eur? Sumoki už taisymą ne pigiai, o dar už dalį kažkiek daugiau, nes kitu atveju, kam slėpti dalies pavadinimą? Jei nepasako pavadinimo dalies, reiškia, kad klientas negali patikrinti už kiek tokia dalis parduodama rinkoje. Jeigu norite naudotis šio auto serviso paslaugomis rekomenduojama nusipirkti savo dalį ir kol taisys stebėti, kaip ją įdės. Tai geriausias būdas, nes bent jau už dalis nepermokėsite ir žinosite, ką dėsite į automobilį. Gausite normalią garantiją, kurios dabar praktiškai nėra. Kas kvailiausia, kad nuperka jie dalį, bet nesiūlo variantų - pigesnio ar brangesnio. Toks įspūdis, kad automobilio savininkas negali žinoti, kas per dalys yra dedamos į jo automobilį ir reik rinktis iš vieno varianto. Nesinori turėti reikalų su tokiu servisu, kai jauti, jog tau nesako visos informacijos. Dar suprasčiau, kad paslaugos jų būtų pigesnės nei konkurentų, bet tikrai ne pigios, ima brangiau nei kiti servisai, tai jei dar ant dalių, , uždirba", tai apie ką čia dar kalbėti? Iš išorės kaip ir gražu, yra sąskaita, bendrauja normaliai, tvarko lyg ir gerai, bet kai paieškai giliau - kortele atsiskaityti negali, sužinoti, kokias dalis perka irgi negali. Tai labai svarbu, nes dalys gali kainuoti šimtus eurų ir net brangiau nei pats taisymas, tai čia labai svarbu žinoti. Jaučiasi, kad esi apgaudinėjamas. O tai nervina, todėl arba perki savo dalis, arba nesirenki tokio autoserviso. Trečio varianto tiesiog nėra.
Prasyciau parasykite objektyvius atsiliepimus (jei tokiu yra) apie Megamesta, UAB Paneriu g. autoserviso darbuotoju atliktu autoremonto paslaugu kokybe uz 2016 metus
Is anksto dekoju
Įmonė lupikautoja ir mokesčių slėpikė. Atvežus automobilį ir paprašius jį paruošti techninei apžiūrai ir sumokėjus 700 eurų, automobilis ne tik kad nepraėjo technikinės apžiūros, bet jį reikėjo vežti taisyti pas kitus meistrus. Jokių čekių įmonė neduoda, banko kortelių nepriima, nes matai, jų banko kortelių skaitytuvas jau gerus dvejus metus ''sugedęs''. Pakalbėjus su draugais, paaiškėjo, jog ne mes vieni esame apgauti šios įmonės.
"Superinis" autoservisas! (Žemynos g. 13c, Vilnius) Pacituosiu darbuotoją: Mes apgaudinėjam, bet kultūringai, nenorim gi prarasti kliento! Čia pasakymas po to, kai neatlikę savo darbo, nežinia už ką paėmę pinigus, atiduoda nevažiuojančią mašiną. Jei konkrečiai, nesugeba pilnai išleisti kuro iš bako, ir ieško gedimų ten, kur jų nėra. Žmonės, nenorit būti išdurinėjami, nevažiuokit pas juos. Mes aišku patys buvom idealus melžiamų klientų pavyzdys, neprašydavom nei čekių, nei ataskaitų. Daugiau niekada!
Puikus aptarnavimas! Merginoms, kurios neišmano automobiliuose ir nežino servisų kur kreiptis - patariu kreiptis į Mantą iš Panerių gatvės serviso. Labai sąžiningas, dalykiškas ir savo darbą išmanantis darbuotojas. Kitą kartą važiuosiu tik į servisą "Megamesta" ir kitiems rekomenduosiu.
padarė ratų suvedimą ant visiškai sudrožtų padangų, net nepasakė, kad reikia pirmiau padangas pasikeisti o tada suvedimą daryti, svarbu pinigus paėmė už suvedimą. Turbūt tikis, kad antrą kartą atvažiuosiu suvedimo darytis...

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
Bendra Lietuvos-Čekijos įmonė UAB "ARX"
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Ūkininkų g. 12, Stanaičiai, LT-53285 Kauno r.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ Bosch servisas Kaune

Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Šasi
VAŽIUOKLĖS REMONTO DIRBTUVĖS

Adresas: Paliūniškio g. 13, LT-35114 Panevėžys.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
„ŠASI“ savo veiklą pradėjo vykdyti 1996 m. Vienas iš pirmųjų autoservisų Panevėžyje. Individualioje įmonėje „Šasi“ atliekami lengvųjų automobilių, visureigių ir mikroautobusų važiuoklės remonto darbai. Restauruojamos automobilių pakabos detalės: šarnyrai, traukės, guminės įvorės. Taip pat restauruojame kliento...

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
Į organizaciją sugrįžę darbuotojai būna dar labiau įsitraukę
Į organizaciją sugrįžę darbuotojai būna dar labiau įsitraukę 10-23 20:38
Ne vienas darbdavys, darbuotojui išėjus, deda tašką. Visgi personalo ekspertai pataria palaikyti ryšį ir palikti praviras duris.
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų 10-23 18:36
Ukraina penktadienį pareiškė pasiruošusi tiekti papildomus 55 mlrd. kubinių metrų gamtinių dujų Europai, o prezidentas Volodymyras Zelenskis apkaltino Maskvą tyčia kurstant energetikos krizę.

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

American Express 187,08 +5,41%
Oracle 98,25 +2,02%