Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB AUTOSERVISAS MEGAMESTA

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę AUTOSERVISAS "MEGAMESTA"

Atsiliepimai apie UAB AUTOSERVISAS "MEGAMESTA"

NAUJOSPADANGOSINTERNETU.LT

Kokybė už prieinamą kainą!
Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie UAB AUTOSERVISAS "MEGAMESTA"

Atradau puikų servisą šalia namų. Ryte mašina galvojau varyti į savartyną, bet po jų darbo aš vėl važiuoju laimingas. Puikus darbas už palyginus mažus pinigus, tikrai rekomenduoju.
Autoservisas "Megamesta" Žemynos gatvėje ne tik paruošė automobilį pavasario vasaros sezonui bet ir nustatė pakabos gedimus ir juos pašalino pakeisdami naujomis detalėmis. Priėmimo meistras Dainius suteikė konsultaciją dėl automobilio eksploatavimo.
Puikus aptarnavimas! Servisas Kauno g. 45
Aptarnavimas 10 balų, viskas detaliai išaiškinta ir patarta, suteikta labai daug, man kaip merginai puikiai suprantamos informacijos :) Lankiausi pirmą, bet tikrai ne paskutinį kartą. Kalbu būtent apie PC Madoje dirbantį kolektyvą, NEPRIEKAIŠTINGA!
Rekomenduoju autoserviso Megamesta Mados filialą (Laisvės pr.43) ir jam vadovaujantį šios srities profesionalą, bei jo komanda. Lankausi siame autoservise nebe pirmus metus, ir esu labia patenkinta, nepriekaištingu mandagiu bendravimu, sutartų terminų laikymusi ir išsamiai pateikta informacija. Mano automobilis jau nebe naujas, tačiau nuolat prižiūrimas šio kvalifikuoto specialisto, ir to pasekmė :
Kvalifikuota, mandagu, ir greita. Rekomenduoju.
Po ilgų ieškojimų ir pakeistų autoservisų - raudau šį.
Puikiai dirba. Nemeluoja, atvirai pasako, ką remontuot, ko dar nereikia. Dirba greitai.
Auksčiausias įvertinimas.
Po ilgų klajonių (pakeičiau gal 20 autoservisų) jau kelis metus auto taisau Megamestoje (Viršuliškių skg.). Vyrai dirba kaip vokiečiai. Darbai atliekami greitai, kokybiškai ir švariai. Prieš darydami remontą, paskambina, paklausia, pataria kokią detalę geriau montuoti. Niekada neteko grižti atgal ar skambinti, kad kažkas nepabaigta daryti, kažkas neprisukta ar bilda. Apie tuos auto mazgus, kuriuos jie sutvarko, galima užmiršti, galvos dėl jų neskaudės. Remonto kainos atitinka darbų kokybę. REKOMENDUOJU
Tikrai rekomenduoju šią vietą automobilio priežiūrai. Visada reaguoja greitai, paaiškina problemą ir ją sutvarko, atsako į visus klausimus. Kaip mergina, kuri nelabai nusimano apie automobilius, žinau, kad galiu pasitikėti ten dirbančiais darbuotojais ir palikdama automobilį žinau, kad pasiimsiu tvarkingą mašiną. Niekada neteko grąžinti automobilio atgal, nes kažko nesutvarkė ar praleido, esu labai patenkinta šiuo servisu.
Rekomenduoju autoserviso Megamesta Mados filialą (Laisvės pr.43) ir jam vadovaujantį šios srities profesionalą. Suradau šį autoservisą, o tuo pačiu ir šio filialo vadovą daugiau kaip prieš trejus metus. Savo automobilį patikėjau jo priežiūrai ir remontui. Visada šio filialo vadovo nepriekaištingai mandagus bendravimas, sutartų terminų laikymasis ir išsamiai pateikta informacija leidžia man priimti tinkamus bei teisingus sprendimus, susijusius su savo automobilio priežiūra ir einamuoju remontu. Mano automobilis jau nebe naujas, tačiau nuolat prižiūrimas šio kvalifikuoto specialisto, ir to pasekmė yra neseniai praeita iš pirmo karto automobilio privaloma techninė apžiūra be išankstinio apsilankymo autoservise prieš važiuojant į valstybinę apžiūrą.
Megamestoje Laisvės pr. 43 E taisau savo ir firmos mašinas. Priėmėjas maloniai bendraujantis, iškart pataria ir paskaičiuoja kiek kainuos atliktas darbas su vienos ar kitos firmos detalėmis.Detales užsako tik pasitaręs su klientu, pasiūlo kelis variantus ir perspėja apie galimas pasekmes.Jei remontuojant randamas papildomas gedimas, visada patars ar jau privalu remontuoti. Keičiant tepalus visada nemokamai patikrins važiuoklę, patars ką reikėtų keisti, kiek tai kainuos. Meistrai kompetetingi, darbą atlieką greitai ir profesionaliai, už žemą kainą. Tikrai rekomenduoju užsukti- daugiau tokių profesionalų. Sėkmės vyrai!
Labai patenkinta specialistų suteiktomis paslaugomis. Megamestą renkamės jau labai seniai ir esant įvairioms problemoms džiaugiamės galėdami jais pasitikėti. Dažniausiai lankydavomės Viršuliškių sg., o prieš keletą dienų Laisvės pr. (Puiki patirtis)
Visada atsako žmogiškai į rūpimus klausimus, pataria kaip ir ką geriau reikėtų daryti prižiūrint automobilį. Svarbiausia, kad rekomendacijos pasiteisina, todėl pasitikėjimas auga. Tikrai neplešikai.
Darbą atliko greitai ir profesionaliai.
Labai rekomenduoju. Sekmės darbuose!
Megamestoje lankomės jau kelis metus. Tvarkome įmonės automobilius ir esame patenkinti atliktais darbais ir jų bendravimu su klientais. Dažnai tenka tvarkyti Žemynos g. 13 ir Laisvės pr. 43 esančiuose servisuose. Aptarnavimas puikus, visuomet prieš remontuojant automobilį, yra pasakoma ką reikės tvarkyti ir kiek tai galėtų kainuoti. Detalės užsakomos tik sutikus klientui (geresnės ar prastesnės), pasiūlomi keli variantai, bei paaiškinamos galimos pasekmės.
Rekomendavus servisą kitiems žmonėms - serviso paslaugos jų nenuvylė (Laisvės pr.43), liko patenkinti atliktais darbais ir jų kokybe.

Kol kas servisų tinklas nenuvylė ir lankysimės kai prireiks remonto automobiliams.
Neuzsiveda automobilis. Nutempiau i Laisves 43a, po 3 paru paskambino -"atsiimkit ".prilitavo kazkoki davikli ant siurblio. ir islydejo su.."jusu akumuliatorius blogas, pakaitinimo zvakes ir kuro siurblys reik remontuot.." dabar uzsiveda galit vaziuot-85 eurai. kita diena vel neuzsiveda, nutempiau pas kita meistra, .." jusu akumuliatorius, zvakes, siurblys, veikia viskas puikiai, cia kuro padavimo problema" idejo voztuveli uz 5 e, ir VISOS bedos baigesi, sumokejau 15 e, darbas truko 0, 5 val. stai tau ir MEGAMESTOS "specai" kojos mano ten daugiau nebus ir dar visiems pazystamiems "rekomenduosiu".
Šaunuoliai! "Megamesta" Laisvės pr.43e tikrai stengiasi padėti ir kokybiškai atlieka darbus. Man patinka, kad remontuodami automobilį padaro nuotraukas, išaiškina kas yra negerai, ką reikia daryti ir kas bus daroma.
Sugedus pečiukui, buvo ardoma panelė. Surinko tikrai gerai- važiuojant negirgžda. Kai mašiniuko trauka pablogėjo, atliko diagnostiką ir aptiko, kad dpf filtras kemšasi ir, ko nesitikėjau, - atsuktas kilometražas :)
Ketvirti metai esu jų klientė.
Kartais nusuku pas "garažinius" kur pigiau, sumoku už tai, kad esu moteris, kuri nieko nesupranta. Ir vėl į "Megamestą"! :)
Servisas man tinka, dažniausiai lankausi Kauno g. 45, vyrai stengiasi, rūpinasi. Paprašius iš serviso yra nuvežę į darbą. Skambina dėl rastų problemų su mašinos remontu, visada klausia ar taisyti, jei randa papildomų problemų, informuoja apie kainas. Rekomenduoju.
Kauno g.: Pakeistas termostatas, visi laidai išlupti lauk ir palikti kaboti. Kainos irgi neblogai užlaužtos - rato guolio komplektas 120e, pats susiradau už 50e lietuviškoje parduotuvėje. Buvau reguliarus klientas turbūt apie porą metų, bet kainos visada įtartinai didelės atrodė, o darbų kokybė vidutiniška (neskaitant paskutinio karto su termostatu).
Mados prekybos centre esantis servisas ypač maloniai priėmė pasikeisti padangas, taip pat nors ir neprašiau atliko minimalią pakabos apžiūrą, patarė ką reikėtų keisti artimiausiu metu, bei iškart paskaičiavo kokią pinigų sumą gali tekti išleisti artimiausiu metu. Meistrai kompetetingi ir operatyvūs, priėmėjas maloniai bendraujantis, kol keitė padangas, laikas neprailgo, sulaukiau daug patarimų. Patiko, tikrai čia sugrįšiu.
Nevarykit savo automobilio į Megamesta jeigu tas automobilis pagamintas po 2000-ųjų metų! Meistrai visiškai nieko neišmano apie variklių ir greičių dėžių alyvas, visur pila savo siūlomą 'pusiau sintetinę' 10w-40 ELF (nes ELF atseit visos alyvos labai geros) visiškai nežiūrėdami kokių specifikacijų reikalauja gamintojas. Anot megamestos primėmėjų (Anar Jetar), ELF yra alyva kuri gimė Formulėje-1 ir visi konkretaus auto gamintojo standartai yra niekiniai prieš ELF. ELF yra visko standartas.

Konkrečiu atveju į VW TDI-PD variklį buvo įpilta paprasta, 505.01 standarto neatitinkanti alyva (atitiko tik 502.00).
Į saskaitą taip pat buvo įtraukti "mechaninio kuro siurblio reguliavimo darbai", nepaisant to, jog šis variklis visiškai neturi jokio mechaninio kuro siurblio.

Gerb. savininkai! Jeigu Jums tikrai rūpi Jūsų automobilio priežiūra ir ilgaamžiškumas, trissyk pagalvokite prieš patikėdami automobilį Megamestai.

Direktorius - Jurijus Antropikas, Komercijos direktorius - Darius Rimka.
Kauno gatveja servizas tai kosmonautu.nieko nesitare ka daryti patys is savo galvos ale pakeicia kazka labai daug.kaladeles priekines pasatui b5.keiciau 100€.nulupo.tepaliukai stumokliukai kaladeles darbas viskas nezemiskom kainom surasyta.zodziu begit nuo situ marozo nes nulups uz nieka.dvi valandas laukiau kol pakiai kaladeles tai gal 5klijantai kiti atejo ir visiems tospacios pasako jums viskas lb sugede.zeminos gatveja dar neblogai o cia tai velniai.
Jurijus 2017-03-03 18:57:18
Visiskai pritariu Vaido komentarui! Vienas prie vieno, ta pati istorija! Tvarkiau stabdzius, net nepasiule jokiu variantu kaip pigiau sutaisyti viska, tiesiog pakeite visus 4 stabdziu diskus su visom kaladelem ir viskas. Ismatavau savo galiniu disku stori, kurie istikruju buvo keiciami pries 4-5 metus, tai su jais galima buvo drasiau dar tiek pat vazineti, ypac kai masina naudoji 2-3 kartus i savaite. Nevisada verta tiketi tam, ka sako meistrai. Galutineje saskaitoje priekiniu disku kaina yra 45% brangesne nei jeigu pirkciau pats parduotuveje (galiniai diskai isvis 73% brangiau!), pasidomejau ir zinau kainu ribas dabar! Jokiu detaliu pavadinimu nepasake, pasirinkimui variantu irgi nedave, ikale savo kaina ir viskas. Saskaitoje kai kurios detales turi koda, o prie disku ir kaladeliu net ir kodo nera:) Internetu zadeta 10% nuolaida irgi saskaitoje neitrauka. Kai apie tai prisiminiau ir pasakiau jiems, tai atsake kad kainos jau su nuolaida paskaiciuotos :) 40-73% brangiau ir tai dar su nuolaida :)
Skambino, pasiule ta 10% nuolaidos suma atsiimti kita karta kaip nuolaida kitai paslaugai, gal alyvos pakeitimas ir pan. Sako kad detaliu kainos buvo siulomos jau su nuolaida, to nepatikrinsi :)
Del detaliu kokybes tikino kad naudoja tik geriausios ir patikrintos, o kad neraso firmos pavadinimo, atsake kad tiesiog reikia apie tai prasyti isanksto.
Dar papildomai servise prasiau patikrinti masina pries tech.apziura, tai pasiule ir suregulioti zibintus, ir vairo trauke keisti, ir galiniu amortizatoriu gumas pakeisti, ir "granata" keisti. Tipa del situ visu defektu nepraeisiu tech.apziuros. Nieko nekeiciau is isvardintu dalyku, zibintu nelieciau irgi (buvo reguliojami pries 2 metus) ir praejau tech.apziura be priekaistu. Tai klausimas, ar turi autoservisai nora padeti klientams istikruju ar tik galvuoja kaip kuo daugiau pinigu uzdirbti is tu detaliu, su kuriais galima dar laisvai vazineti? Gal cia taip visi servisai Vilniuje dirba...
Ne pigus autoservisas - konkurentai gali pasiūlyti pigesnes paslaugas. Viršuliškių filiale negalima atsiskaityti banko kortelėmis, gal ir kitur taip pat, nes neva tai laikinas sutrikimas, tačiau aišku, jog tai tiesiog servisui nenaudinga funkcija ir jos jie atsisakė. Tik neva laikinai, tačiau iš tikrųjų amžinai. Kodėl? Ar dėl to, kad nenori mokėti bankui mokesčių už atsiskaitymus kortelėmis, ar slepia kažkokius mokėjimus už paslaugas? Nes banke viskas matosi geriau nei mokant grynaisiais. Grynuosius priima tik - tai nepatogu klientams. Aišku išrašo sąskaitą už paslaugas, viskas lyg ir normaliai iš teisinės pusės, tačiau, kai perki kokią nors dalį iš jų, tai nepaaiškina, koks dalies gamintojas, koks dalies pavadinimas. Žodžiu, taip gaunasi, kad jie slepia kokią tau dalį įdėjo ir turi jaustis kaltas, kad domiesi. Patys užsako, bet patys nežino, ką užsakė. Ar ne kvaila? Ar galima tuo patikėti, kad jie nežino, ką užsako? Ieško kvailių? Tarkim dalį servisas nupirko už 30 Eur, o kliento sąskaitoje, pavyzdžiui, bus parodyta, kad dalis kainavo 80 Eur. Ir ką? Dalies pavadinimo sąskaitoje nėra, jo nepasako ir darbuotojas. Kaip įrodyti, kad kainavo 30 Eur? Sumoki už taisymą ne pigiai, o dar už dalį kažkiek daugiau, nes kitu atveju, kam slėpti dalies pavadinimą? Jei nepasako pavadinimo dalies, reiškia, kad klientas negali patikrinti už kiek tokia dalis parduodama rinkoje. Jeigu norite naudotis šio auto serviso paslaugomis rekomenduojama nusipirkti savo dalį ir kol taisys stebėti, kaip ją įdės. Tai geriausias būdas, nes bent jau už dalis nepermokėsite ir žinosite, ką dėsite į automobilį. Gausite normalią garantiją, kurios dabar praktiškai nėra. Kas kvailiausia, kad nuperka jie dalį, bet nesiūlo variantų - pigesnio ar brangesnio. Toks įspūdis, kad automobilio savininkas negali žinoti, kas per dalys yra dedamos į jo automobilį ir reik rinktis iš vieno varianto. Nesinori turėti reikalų su tokiu servisu, kai jauti, jog tau nesako visos informacijos. Dar suprasčiau, kad paslaugos jų būtų pigesnės nei konkurentų, bet tikrai ne pigios, ima brangiau nei kiti servisai, tai jei dar ant dalių, , uždirba", tai apie ką čia dar kalbėti? Iš išorės kaip ir gražu, yra sąskaita, bendrauja normaliai, tvarko lyg ir gerai, bet kai paieškai giliau - kortele atsiskaityti negali, sužinoti, kokias dalis perka irgi negali. Tai labai svarbu, nes dalys gali kainuoti šimtus eurų ir net brangiau nei pats taisymas, tai čia labai svarbu žinoti. Jaučiasi, kad esi apgaudinėjamas. O tai nervina, todėl arba perki savo dalis, arba nesirenki tokio autoserviso. Trečio varianto tiesiog nėra.
Esu labai patenkinta Megamestos darbu Zemynos gatveje Vilniuje, meistrai, o ypac Aleksandras, visada maloniai priima, paaiskina apie gedima, atliktus darbus, nors esu moteris ir daziausiai servisuose megsta apgauti, primeluoti, cia to nera buve, lojaliems klientams net padaro nemokama diagnostika, rekomenduoju naudotis sio serviso paslaugomis
Noriu pareikšti nuomonę apie Vilkpėdės g. dirbančius darbuotojus. Šaunūs vyrukai: aptarnavo greitai, maloniai ir profesionaliai, be jokių pasiteisinimų priėmė iškart ir greitai sutvarkė mano automobilio bėdą. Ačiū Jums dar kartą, ir tikrai Jus rekomenduosiu! :)

Melga
MELGA autoservisų tinklas Lietuvoje

Adresas: Savanorių pr. 151A, LT-03150 Vilnius.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
MELGA autoservisų tinklas teikia automobilių techninės priežiūros ir remonto paslaugas, prekiauja lengvųjų automobilių, sunkvežimių ir motociklų padangomis, ratlankiais, akumuliatoriais, alyva ir kitomis automobilių detalėmis. 12 MELGA autoservisų išsidėstę patogiose vietose didžiuosiuose Lietuvos miestuose:...
PGM technika
Sunkiosios technikos padangos, ratlankiai

Adresas: Draugystės g. 19, LT-51230 Kaunas.
Veiklos sritys: padangos, ratlankiai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; mažmeninė prekyba; miškininkystė; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; žemės ūkio technika.
„PGM technika“ – siūlo viską, ko reikia sunkiųjų žemės ūkio mašinų ratams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba žemės ūkio technikos, sunkvežimių, industrinėmis, spec. paskirties, lengvųjų automobilių padangomis, pagrindinė įmonės veikla. Mūsų prekių asortimente ratlankiai traktoriams, kombainams, purkštuvams...
NORTIRE
GRI padangų gamintojo grupės dalis

Adresas: Lentvario g. 16, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: padangos, ratlankiai; automobilių dalys; interneto parduotuvės; sandėliavimas.
UAB „Nortire“ jau daugiau negu 20metų yra pirmaujanti krovos, statybinių ir agro padangų, guminių vikšų ir vikšrų sistemų, ratlankių ir dubliavimo sistemų, ašių ir važiuoklių, ratukų ir kronšteinų Šiaurės Europoje. Mūsų veikla apima didelę teritoriją nuo Estijos, Latvijos, Lietuvos, Baltarusijos iki Vakarų Rusijos...
Helijo ratai
Prekyba padangomis ir ratlankiais, autoservisas

Adresas: Jonavos g. 106, LT-44138 Kaunas.
Veiklos sritys: padangos, ratlankiai; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; tepalai, alyvos.
Helijo ratai, UAB įsikūrusi Kaune. Įmonės teikiamos serviso paslaugos bei prekyba Europos bei pasaulio gamintojų padangomis. PADANGŲ IR KITŲ AUTOMOBILINIŲ DETALIŲ IR AKSESUARŲ PREKYBA Helijo ratai, UAB oficialus gamintojų MICHELIN, GOODYEAR-DUNLOP atstovas Lietuvoje Žinomų prekinių ženklų MICHELIN, GOODYEAR...
Beriva
Padangos | Ratlankiai | BEKONTAKTIS PRISTATYMAS

Adresas: Žalgirio g. 131, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: padangos, ratlankiai; akumuliatoriai; autoservisai.
BEKONTAKTIS SIUNTŲ PRISTATYMAS! PADANGOS Lengvųjų automobilių padangos Visureigių padangos Mikroautobusų padangos Sunkvežimių padangos Autobusų padangos Žemės ūkio technikos padangos Naujos universalios, vasarinės ir žieminės padangos internetu. Siūlomas didelis naujų, atitinkančių aukščiausius pasaulinius...

Augo "Revolut" nuostoliai
Augo "Revolut" nuostoliai 06-21 16:01
Finansinių paslaugų kompanijos "Revolut Ltd" nuostoliai pernai didėjo dėl sparčios pasaulinės plėtros augant sąnaudoms.
Vyriausybė pritaria, kad VMVT iš Vyriausybės įstaigos taptų pavaldžia ŽŪM
Vyriausybė pritaria, kad VMVT iš Vyriausybės įstaigos taptų pavaldžia ŽŪM 06-21 15:48
Siūloma pakeisti Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) statusą iš Vyriausybės įstaigos į įstaigą prie Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM). Tam šiandien pritarė Vyriausybė. Seimui pritarus...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 565,59 +2,58%
Goldman Sachs 348,83 -3,50%