Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB AUTOSERVISAS MEGAMESTA

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB AUTOSERVISAS "MEGAMESTA"

Atsiliepimai apie UAB AUTOSERVISAS "MEGAMESTA"

NAUJOSPADANGOSINTERNETU.LT

Kokybė už prienamą kainą!
Parašyk savo nuomonę apie UAB AUTOSERVISAS "MEGAMESTA"

Megamestoje Laisvės pr. 43 E taisau savo ir firmos mašinas. Priėmėjas maloniai bendraujantis, iškart pataria ir paskaičiuoja kiek kainuos atliktas darbas su vienos ar kitos firmos detalėmis.Detales užsako tik pasitaręs su klientu, pasiūlo kelis variantus ir perspėja apie galimas pasekmes.Jei remontuojant randamas papildomas gedimas, visada patars ar jau privalu remontuoti. Keičiant tepalus visada nemokamai patikrins važiuoklę, patars ką reikėtų keisti, kiek tai kainuos. Meistrai kompetetingi, darbą atlieką greitai ir profesionaliai, už žemą kainą. Tikrai rekomenduoju užsukti- daugiau tokių profesionalų. Sėkmės vyrai!
Labai patenkinta specialistų suteiktomis paslaugomis. Megamestą renkamės jau labai seniai ir esant įvairioms problemoms džiaugiamės galėdami jais pasitikėti. Dažniausiai lankydavomės Viršuliškių sg., o prieš keletą dienų Laisvės pr. (Puiki patirtis)
Visada atsako žmogiškai į rūpimus klausimus, pataria kaip ir ką geriau reikėtų daryti prižiūrint automobilį. Svarbiausia, kad rekomendacijos pasiteisina, todėl pasitikėjimas auga. Tikrai neplešikai.
Darbą atliko greitai ir profesionaliai.
Labai rekomenduoju. Sekmės darbuose!
Megamestoje lankomės jau kelis metus. Tvarkome įmonės automobilius ir esame patenkinti atliktais darbais ir jų bendravimu su klientais. Dažnai tenka tvarkyti Žemynos g. 13 ir Laisvės pr. 43 esančiuose servisuose. Aptarnavimas puikus, visuomet prieš remontuojant automobilį, yra pasakoma ką reikės tvarkyti ir kiek tai galėtų kainuoti. Detalės užsakomos tik sutikus klientui (geresnės ar prastesnės), pasiūlomi keli variantai, bei paaiškinamos galimos pasekmės.
Rekomendavus servisą kitiems žmonėms - serviso paslaugos jų nenuvylė (Laisvės pr.43), liko patenkinti atliktais darbais ir jų kokybe.

Kol kas servisų tinklas nenuvylė ir lankysimės kai prireiks remonto automobiliams.
Neuzsiveda automobilis. Nutempiau i Laisves 43a, po 3 paru paskambino -"atsiimkit ".prilitavo kazkoki davikli ant siurblio. ir islydejo su.."jusu akumuliatorius blogas, pakaitinimo zvakes ir kuro siurblys reik remontuot.." dabar uzsiveda galit vaziuot-85 eurai. kita diena vel neuzsiveda, nutempiau pas kita meistra, .." jusu akumuliatorius, zvakes, siurblys, veikia viskas puikiai, cia kuro padavimo problema" idejo voztuveli uz 5 e, ir VISOS bedos baigesi, sumokejau 15 e, darbas truko 0, 5 val. stai tau ir MEGAMESTOS "specai" kojos mano ten daugiau nebus ir dar visiems pazystamiems "rekomenduosiu".
Šaunuoliai! "Megamesta" Laisvės pr.43e tikrai stengiasi padėti ir kokybiškai atlieka darbus. Man patinka, kad remontuodami automobilį padaro nuotraukas, išaiškina kas yra negerai, ką reikia daryti ir kas bus daroma.
Sugedus pečiukui, buvo ardoma panelė. Surinko tikrai gerai- važiuojant negirgžda. Kai mašiniuko trauka pablogėjo, atliko diagnostiką ir aptiko, kad dpf filtras kemšasi ir, ko nesitikėjau, - atsuktas kilometražas :)
Ketvirti metai esu jų klientė.
Kartais nusuku pas "garažinius" kur pigiau, sumoku už tai, kad esu moteris, kuri nieko nesupranta. Ir vėl į "Megamestą"! :)
Servisas man tinka, dažniausiai lankausi Kauno g. 45, vyrai stengiasi, rūpinasi. Paprašius iš serviso yra nuvežę į darbą. Skambina dėl rastų problemų su mašinos remontu, visada klausia ar taisyti, jei randa papildomų problemų, informuoja apie kainas. Rekomenduoju.
Kauno g.: Pakeistas termostatas, visi laidai išlupti lauk ir palikti kaboti. Kainos irgi neblogai užlaužtos - rato guolio komplektas 120e, pats susiradau už 50e lietuviškoje parduotuvėje. Buvau reguliarus klientas turbūt apie porą metų, bet kainos visada įtartinai didelės atrodė, o darbų kokybė vidutiniška (neskaitant paskutinio karto su termostatu).
Mados prekybos centre esantis servisas ypač maloniai priėmė pasikeisti padangas, taip pat nors ir neprašiau atliko minimalią pakabos apžiūrą, patarė ką reikėtų keisti artimiausiu metu, bei iškart paskaičiavo kokią pinigų sumą gali tekti išleisti artimiausiu metu. Meistrai kompetetingi ir operatyvūs, priėmėjas maloniai bendraujantis, kol keitė padangas, laikas neprailgo, sulaukiau daug patarimų. Patiko, tikrai čia sugrįšiu.
Nevarykit savo automobilio į Megamesta jeigu tas automobilis pagamintas po 2000-ųjų metų! Meistrai visiškai nieko neišmano apie variklių ir greičių dėžių alyvas, visur pila savo siūlomą 'pusiau sintetinę' 10w-40 ELF (nes ELF atseit visos alyvos labai geros) visiškai nežiūrėdami kokių specifikacijų reikalauja gamintojas. Anot megamestos primėmėjų (Anar Jetar), ELF yra alyva kuri gimė Formulėje-1 ir visi konkretaus auto gamintojo standartai yra niekiniai prieš ELF. ELF yra visko standartas.

Konkrečiu atveju į VW TDI-PD variklį buvo įpilta paprasta, 505.01 standarto neatitinkanti alyva (atitiko tik 502.00).
Į saskaitą taip pat buvo įtraukti "mechaninio kuro siurblio reguliavimo darbai", nepaisant to, jog šis variklis visiškai neturi jokio mechaninio kuro siurblio.

Gerb. savininkai! Jeigu Jums tikrai rūpi Jūsų automobilio priežiūra ir ilgaamžiškumas, trissyk pagalvokite prieš patikėdami automobilį Megamestai.

Direktorius - Jurijus Antropikas, Komercijos direktorius - Darius Rimka.
Kauno gatveja servizas tai kosmonautu.nieko nesitare ka daryti patys is savo galvos ale pakeicia kazka labai daug.kaladeles priekines pasatui b5.keiciau 100€.nulupo.tepaliukai stumokliukai kaladeles darbas viskas nezemiskom kainom surasyta.zodziu begit nuo situ marozo nes nulups uz nieka.dvi valandas laukiau kol pakiai kaladeles tai gal 5klijantai kiti atejo ir visiems tospacios pasako jums viskas lb sugede.zeminos gatveja dar neblogai o cia tai velniai.
Jurijus 2017-03-03 18:57:18
Visiskai pritariu Vaido komentarui! Vienas prie vieno, ta pati istorija! Tvarkiau stabdzius, net nepasiule jokiu variantu kaip pigiau sutaisyti viska, tiesiog pakeite visus 4 stabdziu diskus su visom kaladelem ir viskas. Ismatavau savo galiniu disku stori, kurie istikruju buvo keiciami pries 4-5 metus, tai su jais galima buvo drasiau dar tiek pat vazineti, ypac kai masina naudoji 2-3 kartus i savaite. Nevisada verta tiketi tam, ka sako meistrai. Galutineje saskaitoje priekiniu disku kaina yra 45% brangesne nei jeigu pirkciau pats parduotuveje (galiniai diskai isvis 73% brangiau!), pasidomejau ir zinau kainu ribas dabar! Jokiu detaliu pavadinimu nepasake, pasirinkimui variantu irgi nedave, ikale savo kaina ir viskas. Saskaitoje kai kurios detales turi koda, o prie disku ir kaladeliu net ir kodo nera:) Internetu zadeta 10% nuolaida irgi saskaitoje neitrauka. Kai apie tai prisiminiau ir pasakiau jiems, tai atsake kad kainos jau su nuolaida paskaiciuotos :) 40-73% brangiau ir tai dar su nuolaida :)
Skambino, pasiule ta 10% nuolaidos suma atsiimti kita karta kaip nuolaida kitai paslaugai, gal alyvos pakeitimas ir pan. Sako kad detaliu kainos buvo siulomos jau su nuolaida, to nepatikrinsi :)
Del detaliu kokybes tikino kad naudoja tik geriausios ir patikrintos, o kad neraso firmos pavadinimo, atsake kad tiesiog reikia apie tai prasyti isanksto.
Dar papildomai servise prasiau patikrinti masina pries tech.apziura, tai pasiule ir suregulioti zibintus, ir vairo trauke keisti, ir galiniu amortizatoriu gumas pakeisti, ir "granata" keisti. Tipa del situ visu defektu nepraeisiu tech.apziuros. Nieko nekeiciau is isvardintu dalyku, zibintu nelieciau irgi (buvo reguliojami pries 2 metus) ir praejau tech.apziura be priekaistu. Tai klausimas, ar turi autoservisai nora padeti klientams istikruju ar tik galvuoja kaip kuo daugiau pinigu uzdirbti is tu detaliu, su kuriais galima dar laisvai vazineti? Gal cia taip visi servisai Vilniuje dirba...
Ne pigus autoservisas - konkurentai gali pasiūlyti pigesnes paslaugas. Viršuliškių filiale negalima atsiskaityti banko kortelėmis, gal ir kitur taip pat, nes neva tai laikinas sutrikimas, tačiau aišku, jog tai tiesiog servisui nenaudinga funkcija ir jos jie atsisakė. Tik neva laikinai, tačiau iš tikrųjų amžinai. Kodėl? Ar dėl to, kad nenori mokėti bankui mokesčių už atsiskaitymus kortelėmis, ar slepia kažkokius mokėjimus už paslaugas? Nes banke viskas matosi geriau nei mokant grynaisiais. Grynuosius priima tik - tai nepatogu klientams. Aišku išrašo sąskaitą už paslaugas, viskas lyg ir normaliai iš teisinės pusės, tačiau, kai perki kokią nors dalį iš jų, tai nepaaiškina, koks dalies gamintojas, koks dalies pavadinimas. Žodžiu, taip gaunasi, kad jie slepia kokią tau dalį įdėjo ir turi jaustis kaltas, kad domiesi. Patys užsako, bet patys nežino, ką užsakė. Ar ne kvaila? Ar galima tuo patikėti, kad jie nežino, ką užsako? Ieško kvailių? Tarkim dalį servisas nupirko už 30 Eur, o kliento sąskaitoje, pavyzdžiui, bus parodyta, kad dalis kainavo 80 Eur. Ir ką? Dalies pavadinimo sąskaitoje nėra, jo nepasako ir darbuotojas. Kaip įrodyti, kad kainavo 30 Eur? Sumoki už taisymą ne pigiai, o dar už dalį kažkiek daugiau, nes kitu atveju, kam slėpti dalies pavadinimą? Jei nepasako pavadinimo dalies, reiškia, kad klientas negali patikrinti už kiek tokia dalis parduodama rinkoje. Jeigu norite naudotis šio auto serviso paslaugomis rekomenduojama nusipirkti savo dalį ir kol taisys stebėti, kaip ją įdės. Tai geriausias būdas, nes bent jau už dalis nepermokėsite ir žinosite, ką dėsite į automobilį. Gausite normalią garantiją, kurios dabar praktiškai nėra. Kas kvailiausia, kad nuperka jie dalį, bet nesiūlo variantų - pigesnio ar brangesnio. Toks įspūdis, kad automobilio savininkas negali žinoti, kas per dalys yra dedamos į jo automobilį ir reik rinktis iš vieno varianto. Nesinori turėti reikalų su tokiu servisu, kai jauti, jog tau nesako visos informacijos. Dar suprasčiau, kad paslaugos jų būtų pigesnės nei konkurentų, bet tikrai ne pigios, ima brangiau nei kiti servisai, tai jei dar ant dalių, , uždirba", tai apie ką čia dar kalbėti? Iš išorės kaip ir gražu, yra sąskaita, bendrauja normaliai, tvarko lyg ir gerai, bet kai paieškai giliau - kortele atsiskaityti negali, sužinoti, kokias dalis perka irgi negali. Tai labai svarbu, nes dalys gali kainuoti šimtus eurų ir net brangiau nei pats taisymas, tai čia labai svarbu žinoti. Jaučiasi, kad esi apgaudinėjamas. O tai nervina, todėl arba perki savo dalis, arba nesirenki tokio autoserviso. Trečio varianto tiesiog nėra.
Esu labai patenkinta Megamestos darbu Zemynos gatveje Vilniuje, meistrai, o ypac Aleksandras, visada maloniai priima, paaiskina apie gedima, atliktus darbus, nors esu moteris ir daziausiai servisuose megsta apgauti, primeluoti, cia to nera buve, lojaliems klientams net padaro nemokama diagnostika, rekomenduoju naudotis sio serviso paslaugomis
Noriu pareikšti nuomonę apie Vilkpėdės g. dirbančius darbuotojus. Šaunūs vyrukai: aptarnavo greitai, maloniai ir profesionaliai, be jokių pasiteisinimų priėmė iškart ir greitai sutvarkė mano automobilio bėdą. Ačiū Jums dar kartą, ir tikrai Jus rekomenduosiu! :)

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 20 metų automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
Arx, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Tinklų g. 25, LT-35115 Panevėžys.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ

Adresas: Taikos pr. 139A, (įvažiavimas iš Garažų gatvės), LT-51131 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Martonas
Adresas: Kalvarijų g. 53, LT-09317 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
UAB “Martonas” remontuoja automobilius po autoįvykių bei atlieka su draudimu nesusijusius važiuoklės ir/ar agregatų remonto darbus, techninį aptarnavimą, kompiuterinę automobilio valdymo sistemų diagnostiką. UAB “Martonas” teikiamos paslaugos Vilniuje: Automobilių kompiuterinė diagnostika: Variklio diagnostika;...

Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 03-18 12:40
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik...
Lazerinis sezonas atidarytas
Lazerinis sezonas atidarytas 03-18 09:53
Išsiplėtę kojų kapiliarai vargina daugelį žmonių, ypač moteris. Tikriausiai kas antra moteris pastebi keletą, keliolika ar kelis šimtus išsiplėtusių kapiliarų kojų odoje...
Lengvinamas pramogai skirtų laivų naudojimas
Lengvinamas pramogai skirtų laivų naudojimas 03-20 17:50
Pramogai skirtų vidaus vandens transporto priemonių naudojimas tampa paprastesnis, praneša Susisiekimo ministerija, kurios siūlymams trečiadienį pritarė Vyriausybė.

Kuris kandidatas gautų Jūsų balsą, jei Prezidento rinkimai vyktų rytoj?

Walt Disney 110,00 -2,76%