Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Megalubos, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Megalubos

Atsiliepimai apie Megalubos, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Megalubos, UAB

Gleiziai apgaudinėjantys valstybę.
Labai ačiū!UZ NUOSTABIAS LUBAS.ŠAUNUOLIAI SUPER
Tvarkingai ir labai greitai įtempė lubas. Puikūs darbininkai, labai mandagūs ir profesionalūs. Esam labai patenkinti lubomis ir darbininkų darbu.
Andrius 2018-10-25 10:37:44
Tvarkingai ir greitai įtempe lubas vonioje, pakonsultavo reikiamais klausimais. Luboms likau patenkintas, nustebino ilgas garantinis laikotarpis - netgi 20 metų. Rekomenduoju.
Tai jus Arvydas ar Andrius? Is vieno IP rasot :)
Arvydas 2018-10-25 10:39:59
Paklauses del plėvelės, man pasake kad yra trijų tipų - kiniška pati pigiausia, tačiau yra ir vokiška plėvelė, kuria aš ir pasirinkau. Kokybė patenkintas.
Taj dziugu kad jus patenkintas, tiesiog jums pardave kiniska uz vokiskos kaina. Buna :) Ten tiesiog s*****i dirba, nesibaiminkyte kita karta prasyt saskaita faktura kur ir kada ir is kokios pleveles gamintos butent jusu lubos. Nes jie gi irgi uzsako. Tai turi tureti dokus, sita imone tai jokiu dokumentu normaliu neturi. O kai prasai tai vien otmazkes :)
Inga 2018-10-11 17:10:51
Siaubinga imone, apgaudineja del pleveles, turi TIK KINISKA!!! Ir vietoj vokiskos kiniska ir montoja. Bej dirba vien baltarusai neoficialiai.
Noriu padėkoti kompanijai už profesionaliai ir kokybiškai atliktą darbą.Darbai atlikti kokybiškai, profesionaliai už draugišką kainą. Nuoširdžiai ačiū!!!
Turėjau su šita įmone reikalų. Matuotojas, kuris ir direktorius, ir administratorius ir vienintelis įmones darbuotojas, įkalbėjo mano mamą pasirašyti sutartį. Kvadrato kaina išėjo 17eur, nors telefonų tikino kad kaina yra 9-13eur. Montavo kažkokie rusakalbiai, kurie lietuviškai net nesupranta. Lubos buvo prastos, smirdėjo, nors tikino kad kvapas išsivedins. Kai prašėm pakeist lubas mus tiesiog ignoravo. Pakeitė kita įmone, sakė kad čia labai pigios kažkokios baltarusiškos lubos ir sumontavo prancūziškas. Skirtumas iškart matėsi. Įmone muilo burbulas, nepasitikėkite.

Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. KAS MES ESAME: Esame tarptautinė kompanija – dukterinė ACG Nystrom AB (Švedija) įmonė, Lietuvoje įsteigta 1993 m. ACG Nystrom AB dukterinės bendrovės taip pat veikia Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Danijoje ir Ukrainoje. ACG Nystrom įmonės yra Švedijos...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; projektavimas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Idėjų parkas
BALDŲ GAMYBA IR PROJEKTAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 76, LT-46407 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Įmonė UAB „Idėjų Parkas“ – teikia baldų gamybos ir projektavimo paslaugas viešosioms erdvėms. Ilgametė darbo patirtis užtikrina profesionalų gamybos procesą bei efektyvų projektų valdymą. Pagrindiniai privalumai Aukščiausia kokybės garantija, kurią užtikrina daugiau nei 60 kvalifikuotų darbuotojų; Medienos, metalo...
Milviteka
Adresas: Maciuičių k., LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; pramonės įrengimai; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...
Plungės baldai
Minkštų baldų gamyba

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 38, LT-90118 Plungė.
Veiklos sritys: architektai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „Plungės baldai“ pagrindinė veikla minkštų baldų gamyba, mažmeninė ir didmeninė prekyba visoje Lietuvoje, minkštų baldų eksportas, importas. Įmonė turi nuosavas 3500 m2 gamybines patalpas, kur investavo į naujus įrenginius, renovavo gamybines ir sandėliavimo patalpas. Šiais metais planuojamas naujas gamybos...

P. Porošenka paskelbė apie nuo Maskvos nepriklausomos Ukrainos stačiatikių bažnyčios įkūrimą 12-15 18:14
Ukrainos Prezidentas Petro Porošenka Kijeve pasibaigus istoriniam ortodoksų sinodui paskelbė apie atskiros Ukrainos stačiatikių autokefalinės bažnyčios sukūrimą. Šiuo žingsniu Ukraina galutinai...
P. Porošenka paskelbė apie Ukrainos stačiatikių autokefalinės bažnyčios sukūrimą 12-15 18:11
Ukrainos Prezidentas Petro PorošenkA Kijeve pasibaigus istoriniam ortodoksų sinodui paskelbė apie atskiros Ukrainos stačiatikių autokefalinės bažnyčios sukūrimą. Šiuo žingsniu Ukraina galutinai...
Daugiabučio statybos Žygimantų gatvėje sostinėje lieka sustabdytos
Daugiabučio statybos Žygimantų gatvėje sostinėje lieka sustabdytos 12-15 16:55
Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) neleido atnaujinti daugiabučio statybos sostinės centre, Žygimantų gatvėje.

Jūs esate..

AT&T 30,22 +1,04%