Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Medžio stilius, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Medžio stilius

Atsiliepimai apie Medžio stilius, UAB

Ąžuolas - mūsų aistra
Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Medžio stilius, UAB

Gyvename mediniame name, per keliolika metų nusidėvėjo mūsų eglinės grindys. Nutarėme atsinaujinti pirmo aukšto grindis, kad tarnautų ilgiau iš ilgaamžiškesnės geresnės kokybės medienos.
Iš eilės gamintojų pasirinkome Medžio stiliaus ąžuolines grindis. Užsisakėme, po 3 mėnesių, mūsų nuostabai, sutartą dieną prisistatė du vyrukai, paplušo dvi dienas ir, susirinkę darbo atliekas, perdavė naująi tviskančių grindų kambarį. GROŽIS !!!
Neapsikentę antro aukšto grindų bjaurumu, sekančią dieną užsakėme grindis antram aukštui. Taigi, nekantriai laukiame...
Esame maloniai nustebinti darbų kokybe, precizišku punktualumu bei ąžuolo grožiu !
Noriu padėkoti visai "Medžio stiliaus"komandai už atidų, paslaugų, operatyvų aptarnavimą, kurio rezultatu labai džiaugiuosi. Tikiu, kad durys atlaikys visus laikus. Ilgų jums produktyvumo metų. Jūsų klientė Gintarė
Jurate Maciulaityte
2022-05-03 13:31:33 IP 2i24urke
Labai rekomenduoju! Puikus aptarnavimas, pradedant konsultacija salone, baigiant įrengimu. Draugiškas kolektyvas ir tikrai profesionalūs meistrai. Gavau išsamius patarimus renkantis grindis, o vėliau - meistrų konsultacijas ąžuolo priežiūrai. Viskas buvo atlikta sutartu laiku, terminais. Vienas maloniausių bendradarbiavimų įsirengiant savus namus, didelis Ačiū!
Džiaugiuosi sprendimu pasirinkti kokybiškus ir ilgaamžius gaminius, įrenginėjant butą nuomai.
Jeigu būtume pasirinkę pigesnes faneruotas duris ar sukloję sintetinę dangą, tikrai bendras vaizdas po kelių metų nebūtų toks, kokį matome dabar: ąžuolinis parketas puikiai naudojasi net ir virtuvėje ar prie įėjimo durų, ant dažytų ąžuolinių durų aplink rankeną nesimato jokių kasdienio naudojimo žymių. Svarbiausia, kokybiškos medžiagos kelia ir buto vertę :)
Rekomenduoju!
1.Kokybiška produkcija.
2.Puiki Klaipėdos salono vadovo konsultacija ir patarimas pasirenkant duris namui. Už tokį atsidavima savo darbui i priklu klinta, drasiai rekomenduoju pakelti atlyginima! :)
3.Profesonalus meistrai!
Rezultatas-patenkintas klientas ir rekomendacijos savo draugams ir bičiuliams!
Sekmės jums!!!
UAB Medžio stiliaus gaminiai puikus. Statome daug namu. Klientai pamate žavisi ir abejingu nepalieka. Girdziu kaip pirkejai lygina ka matę kitur.
Neabejoju kad del UAB Medzio stiliaus produkcijos ir atliktu darbu kokybes, daznai yra pasirenkami musu parduodami namai.
Linkiu UAB Medzio stiliui sekmes, ju darbuotojams sveikatos ir džiugu tureti tokius partnerius kuriu produkcija tikrai puošia daugelio žmoniu namus.
Medžio stiliaus gaminiai- tikra namų puošmena. Pasirinkome viską iš vienų rankų ir esame daugiau nei patenkinti šiuo sprendimu. Susitaupė daugybė laiko, gaminiai tarpusavyje suderinti ir svarbiausia viskas iš ąžuolo masyvo.
Grindis, duris, laiptus, palanges, grindjuostes gaminomės Medžio stiliuje.
Meistrai- tikri profesionalai, darbus atliko greitai ir kokybiškai.
Rekomeduojame drąsiai šią įmonę!
Viskas puikiai! Rekomenduoju ieškantiems kokybės, gero aptarnavimo ir laiku atliekamo darbo. Šioje įmonėje dirba išmanantys savo darbą!!!
UAB "HORECA consulting"
2021-11-08 18:30:45 IP 2e7r3s8l
Medžio stiliaus paslaugomis naudojamės įrenginėjant nevieną objektą. Paskutinis projektas, kurį įgyvendinome, mūsų naujieji Servanto namai, Medžio stilius gamino ir montavo grindis, grindjuostes, duris, nuostabius laiptus. Gaminių kokybe ir meistrų atliktu darbu, esame pilnai patenkinti. Rekomenduojame.
Negaliu atsidžiaugti ąžuoliniu parketu ir durimis. Viskas daryti beveik prieš 7 metus, bet atrodo puikiai. Tik vieną kartą prieš metus profilaktiškai alyvavo grindis Medžio stiliaus meistrai. Profesionali komamda, mandagus aptarnavimas, pagarbus požiūris į klientą- viršijote lūkesčius.
Audrius Smilgius
2021-11-08 17:23:36 IP 28mbqkgv
Name visa "medinė" dalis irengta "Medžio stiliaus" nuo grindų ir laiptų iki durų ir palangių. Kaina atitinka kokybę ir kokybė atitinka kainą. Rekomenduoju.
Nerekomenduoju!
Viskas atrodė gražu ir kokybiška iki to laiko, kai pradėjo matytis brokas grindyse (pradėjo lūžinėti ir atitrūkinėti grindinių lentų kampai) Apie kažkokias garantijas net nesvajokite, nes tipo Jūs patys mechaniškai būsite pažeidę grindis… Žodžiu ‘padorių’ piliečių įmonė…
Andrius Žebrauskas
2021-09-08 17:29:47 IP 2cfq8o78
Puikus aptarnavimas, kokybiški gaminiai, profesionalus servisas. Patikima įmonė, rekomenduoju.
Jaroslav 2021-08-13 23:20:00
Nerekomenduoju net blogiausiam priešui šioje įmonėje pirkti grindjuosčių. Patikėkit vien melas! Situacija: užsisakėm grindjuostes 2021 m. kovo mėn. Atvykus kalbėjome su konsultante dėl grindjuosčių dažytų MDF. Konsultantė patikino, kad kadangi renkamės dažytas reikės palaukti apie pora mėnesių. Sutikome, nes suprantame dėl ko reikės laukti. Žmona iš kito miesto važiavo atsiimti, tačiau jai atvykus į saloną konsultantai toks jausmas, kad lirmą kartą girdėjo apie tokį užsakymą. Netgi konsultantė pradėjo rėkto ant žmonos lyg ji būtų durna ir atėjusi ne tuo adresu. Žmona pasakė, jog išėjusi konsultantė į dekretą padarė užsakymą dažytų MDF grindjuosčių. Tada jie kažkaip sistemoje atrado užsakymą, kuris buvo apmokėtas. Vyriškis iš sandėlio atnešė grindjuostes, kurios buvo toks jausmas, jag tiesiog voliojosi sandėlį ir atnešė tipo užsakymas. Aišku, žmona kadangi nekabai supranti paėmė ir atvežė namo, bet kai pamačiau pasakiau, kad tai visai ne tai ką aš užsakinėjau. Buvau šokiruotas tiesiogine to žodžio prasme. Nuvykome iš kito miesto atgal į šitą, , š*******o kontorą’’ aiškintis. Atvykus konsultantės akys išlindo ant kaktos, nu tokia nemaloni, kad šakės. Pradėjo sakyti, kad tai dažytas mdf ir bla bla bla, bet ta konsultantė nežinojo, jog dirbu vartotojų teisėse ir puikiai viską žinau tiek dėl grindjuosčių tiek dėl realaus vaizdo ką užsakinėjau. Konsultantės tokios šlykščios, kad negalėjau susilaikyti ir pasakiau, kad tai laminuotos grindjuostės ir nekokios čia dažytos. Tas klijuotas galima senukuose nupirkti. Kažkoks siaubas. Nepirkite, tikrai nerekomenduoju. Tragedija, tiek aptarnavimas, tiek prekės ir jų kokybė. Nuvežiau ekspertams, patvirtino, jog apklijuotos grindjuostės ir net nedažytos. Norėjau gražinti, bet nepriėmė, padarė 10 proc. nuolaida su tokiu pykčiu lyg būčiau skolongas. Siaubas.
Gerb. Jaroslav,
Apgailestaujame, kad jaučiatės nusivylęs. Gali lūkesčiai ar individualus supratimas nesutapti su mūsų pavyzdžiais, tačiau tai reikia išsiaiškinti iki užsakymo patvirtinimo. Nes nuo to priklauso tolimesnė mūsų gamybos eiga. Nuolat stengiamės gerinti kokybę ir visus nesklandumus stengiamės spręsti kliento naudai, todėl ir iš klientų tikimės supratingumo.
Medžio stilius komanda
Jūratė 2020-07-14 10:09:09
Aptarnavimas salone, visa seka iki durų pardavimo buvo tikrai aukšto lygio. Deja, po pardavimo pasitaikė vadybinių klaidų ir nesužiūrėjimo. Durys vėluoja mėnesį laiko. Reikėjo pačiai skambinti ir ieškoti kame problemos, niekas iš vadybininkų pusės nepaskambino informuoti apie klaidą, vėlavimą. Tikiuosi ateityje tokių situacijų nepasikartos, nes durys nuostabios:)Ir pardavus duris ar grindis bus domimasi kaip sekasi joms keliauti iki kliento:)
Sveiki, Jūrate,
dėkojame už Jūsų įžvalgas ir pastabas. Vertiname Jūsų geranoriškus pastebėjimus ir tikime, kad kitą kartą pateikus užsakymą viskas vyks sklandžiau.

Medžio stilius
Gražūs ir kokybiški gaminiai, kruopštus montavimas, draugiškas ir profesionalus aptarnavimas salone Kaune. Dėkoju.
Ačiū visai komandai už durų, laiptų, grindų įrengimą.

Dandeco Group
Grindys, grindų dangos, PVC lentelės, įrengimas

Adresas: R. Kalantos g. 25, LT-52302 Kaunas.
Veiklos sritys: grindys, grindų dangos; betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; įrankiai; mažmeninė prekyba; projektavimas; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos; šiltinimas, renovacija.
Mūsų firma tiekia ir instaliuoja: PVC rulonines hetrogenines ir homogenines grindų ir sienų dangas,PVC lenteles (LVT -Allura ,Moduleo ,PLANKIT) ,transporto priemonėms skirtas PVC dangas,natūralaus linoleumo( marmoleumo ) dangas, furinturinio linoleumo (Desk Top ) dangas, kilimines dangas, sportines grindų dangas...
Agrinda
Grindys, grindų dangos, prekyba, įrengimas

Adresas: Ireniškių g. 2, Ireniškiai, LT-53275 Kauno r.
Veiklos sritys: grindys, grindų dangos; betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB “Agrinda” - grindų dangų montavimas ir prekyba. Grindų dangų įrengimas privačiuose namuose, komerciniuose pastatuose bei visuomeniniuose objektuose Grindų įrengimo darbus atliekame Kaune ir visoje Lietuvoje. Užsakovas renkasi iš plataus grindų asortimento, kurį gali pasiūlyti mūsų atstovaujamas grindų...
Lenex
Grindys, durys

Veiklos sritys: grindys, grindų dangos; durys, raktai, spynos; gamyba; mediena, jos gaminiai.
UAB Lenex – didžiausias durų ir grindų specializuotas pardavėjas. Čia rasite plačiausią durų ir grindų pasirinkimą Kaune bei Vilniuje. UAB Lenex produktai: Grindų dangos, priemonės Parketlentės Dvisluoksnės parketlentės Trisluoksnės parketlentės Parketlentės eglute 90 laipsnių „herringbone“ Parketlentės eglute 45...
Ostas
Grindų dangos | Kojų valymo grotelės

Adresas: Ukmergės g. 369A, LT-12142 Vilnius.
Veiklos sritys: grindys, grindų dangos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; dažai, lakai; didmeninė prekyba; informacijos teikimas; mažmeninė prekyba; švaros, valymo paslaugos; ūkio prekės; valymo priemonės.
Įmonės veikla - prekyba įvairiomis grindų dangomis, įėjimo kojų valymo grotelėmis, įrengimo medžiagomis ir Dr. Schutz grindų priežiūros priemonėmis. PVC grindų dangos (didmeninė prekyba ir mažmeninė prekyba) Galite rinktis medžio, akmens, metalo ar stiklo imitacijos dizaino sprendimus, tinkamus sveikatos priežiūros...
Barcini
Albero Parket - grindų specialistas Kaune

Veiklos sritys: grindys, grindų dangos; importas; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; statybinės medžiagos.
Albero Parket - unikalus grindų specialistas. Tik čia - plačiausias grindų pasirinkimas visame Kaune. Albero Parket produktai: Grindų dangos Parketlentės Vinilinės grindys (PVC) Laminuotos grindys Albero Parket grindų specialistai Jums teikia šias paslaugas: Parketlenčių klojimas plaukiojančiu būdu Parketlenčių...

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Walt Disney 117,69 +4,68%
Moody's 317,60 -1,53%