Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Medicinos bankas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Medicinos bankas

Atsiliepimai apie Medicinos bankas, UAB

Aldirma Įmonė brangiai perka miškus!
Parašyk savo nuomonę apie Medicinos bankas, UAB

Kaip visad pilna žmonių laukia, o dirba tik vienas žmogus. Tik ateinam, vėl tas pats. Tai gal mažinktit patalpas dirbančiam vienam žmogui. Laukiam jau tiksliai 40min.
Medbanko filiale Vilniaus oro uosto pirmam aukste Norejau suzinot kiek palukanu priskaiciavo, bet eileje laukiau pusantros valandos kol darbuotoja labai letai aptarnavo vieninteli klienta priesais mane.Pusantros valandos!!! Neturekite geriau reikalu su jais
Esu labai nepatenkintas "Medicinos banko" skyriaus esančio Klaipėdos "Akropolyje" darbu. Atėjome su močiute įnešti grynųjų pinigų, išsiėmėme taloną, kaip ir priklauso, tačiau pasibaigus eilėj, susidariusiai prieš mus, darbuotoja pradėjo priiminėti klientus, atėjusius jau po mūsų. Aptarnavo du žmones, po to mes patys ėjome klausti, kaip tai suprasti ir sulaukėme nervingo atsakymo: "Taip, taip, aš matau kad ilgai laukiat, dar truputėlį". Kai pagaliau prasimušėme, aš paklausiau kaip visą tai suprasti, jos atsakymas buvo: "Nesvarbu, yra kaip yra." Nieko sau... Tai kam tie talonai reikalingi jei neprieisi tol, kol pats neprasimuši? Mus aptarnaudama kažkur vaikštinėjo, dirbo pašalinius darbus, gaišdama mūsų laiką. Nesunku nuspėti, jog atsiprašymo taip ir nesulaukėm. Buvo labai nemalonu, susidarė gilaus neprofesionalumo ir nemandagumo įspūdis.
Šiandien 01.27 Medicinos banke Kaune Megoje norėjau keistis valiutą, priėjus prie darbuotojos Vaidos Daubaitės, pasakius kokią sumą norėsiu keisti, ji nesutiko. Sakė neaptarnaus ir eiti pas kitą darbuotoją. Buvo nemandagi ir atgrasi.
Nuėjus prie kitos darbuotojos viskas vyko sklandžiai.
Jelena Vachoviak
2018-07-27 15:58:52 IP 28m85v4r
Labai patenkinta grazu aptarnavimu, patarimu, bendravimu Jurates Cibulskienes irjos kolegei./Vokeciu g-ve/Cia jusu politikos kurjeres.Grazusbendravimas profesialumas -ACIU JUMS DARBUOTOJOS IR LINKIU SEKMES
Rasa Šakinienė
2018-07-13 16:05:20 IP 28m95kkr
Laba diena. Šiandien, 07.13, keičiausi Medicinos banke Klaipėdos BIG padalinyje valiutą. Mana aptarnavo vadybininkė Asta Adomauskienė. Ji buvo irzli, nemaloni, vienas nemandagus jos žodis mane įžeidė. Apsilankymas paliko širdyje nemalonų jausmą. Daugiau čia neisiu. Apie kitą vadybininkę tik geri žodžiai.
Nesikreipkite į šį banką porą mėnesių įmonę vedžiojo už nosies, tai to reikia tai to, o galiausiai pasakė kad akcininkai tegul atsako savo turtu ir 12%metinių palūkanų.
Siaubas, siaubas, siaubas !!!
Tikrai visiem viešinsiu, kad neturėtų reikalų su tokiais bankinikais.
Yra ir normalių bankų.
Prekybos centre Bige Klaipėdoje Medicinos banke labai gražiai ir maloniai aptarnauja buhalterė Sandra Norbutienė.labai esame patenkinti tokių gražių bendravimu ir linkime sėkmės šiai darbuotojai
Prisidėsiu ir aš prie nusivylusios Med banku. Važiavau iš kito miesto kad kuo geresniu kursu išsikeisti Švedijos kronas, nes kaip žinia artėja Euras. Atėjusi paklausiau nuoširdaus patarimo - kaip geriau būtų užkart iš kronų į eurus ar pirma į litus. Pasakė kad nėra skirtumo. Kai iškeitė pinigus ir pasižiūrėjau, pasiskaičiavau - taio jeigu apie 200 Lt čia ne skirtumas tai banko darbuotoja labai turtinga. Tad mano kelionė išsikeisti pinigus vietoj 20 Lt kainavo 200 Lt. Daugiau niekada neisiu ir kitiems nerekomenduoju. Dėsiu indėlį ir operacijas atliksiu kituose bankuose.
Kazkoks keistas ir iskreiptas tas bankas.Gavom paskola uz ustata, mokejom palukanas.Radom pirkeja tam turtui, norejom parduoti...Pasirodo, kad bankas nori visus pinigus, kurie jiems net nepriklauso gauti i ju sasakaita!!!Kazkaip keista, jei tu dengi visa paskola ir bankas dar kazko reikalauja, ar tai nera savivale???Ar tai normalu?As jau nekalbu apie banko darbuotojus, kuriems padaryti dokumenta uz kuri yra mokami pinigai, taip sunku ir taip yra neimanoma!?Keistas bankas, kuriam klientas nelabai rupi!!!
Atejau į šį banka nusiimti tam tikrą pinigu suma, buvau apsauktas vienos iš kasos darbuotoju, pasiūliau jai pasigydyt ir ismokt bendraut su klientais, galiausiai uzdariau banko saskaita ir atsiemiau visus jame laikytus pinigus.Patarimas kitiems laikytis nuo sio banko kuo toliau.

Secure Nordic Payments
Mistertango

Adresas: Perkūnkiemio g. 2, LT-12126 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos.
Mistertango – patogus ir patikimas finansinių paslaugų partneris Jūsų verslui ir asmeniniams poreikiams. Mūsų sąskaitą galite atsidaryti nuotoliniu būdu, ją valdyti naudojantis patogia svetaine ir mobiliąja programėle, kad ir kur bebūtumėte. Maksimaliai išnaudokite SEPA mokėjimus su Mistertango!
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
General Financing
FINANSINĖS PASLAUGOS

Adresas: Ukmergės g. 322-1, LT-12106 Vilnius.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos.
„General Financing“- paskolas ir pirkimo išsimokėtinai paslaugas teikianti įmonė, finansų sektoriuje veikianti jau 14 metų. Esame viena iš rinkos lyderių Lietuvoje. Bendrovės paskolų portfelis šiuo metu siekia 70 mln. eurų. „General Financing“ Lietuvoje turi 18 nuosavų skyrių bei daugiau nei 2000 klientų...
Factris LT1
Factris (buvęs DEBIFO)

Adresas: Vokiečių g. 26, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; bankai, bankinės operacijos; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
Factris - tai ne bankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin svarbios verslo plėtrai...
Noviti
NOVITI FINANCE paskolos verslui

Adresas: Konstitucijos pr. 26, "Forum palace", LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
PASKOLA VERSLUI IKI 20 000 EUR. PER 1 DIENĄ Jeigu jums reikia finansavimo: naujai įrangai įsigyti; naujoms prekėms užsakyti; atsiskaityti už žaliavas; darbuotojų atlyginimams išmokėti; padengti nenumatytas išlaidas; naujai transporto priemonei; serviso remontui; IT sprendimams; „Noviti finance“ teikia finansavimą...

Austrija dėl koronaviruso įvedė karantiną viename Insbruko viešbutyje
Austrija dėl koronaviruso įvedė karantiną viename Insbruko viešbutyje 02-25 21:37
Austrija antradienį paskelbė karantiną viename viešbutyje Alpių mieste Insbruke, kai buvo nustatyta, jo šios įstaigos registratūroje dirbusi italė užsikrėtė naujuoju koronavirusu ir tapo viena iš...
Žiniasklaida: Raudonojo kryžiaus savanoriai laikinai nebudės Vilniaus oro uoste
Žiniasklaida: Raudonojo kryžiaus savanoriai laikinai nebudės Vilniaus oro uoste 02-25 21:03
Raudonojo kryžiaus savanoriai laikinai atsisako tęsti bendradarbiavimą su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) specialistais ir budėti Vilniaus oro uoste, praneša naujienų portalas...
Italijoje koronavirusu užsikrėtė per 300 žmonių, 10 mirė
Italijoje koronavirusu užsikrėtė per 300 žmonių, 10 mirė 02-25 20:40
Italijoje gydytojai nustatė jau 322 užsikrėtimo naujuoju koronavirusu atvejus, o 10 šių pacientų mirė, antradienį pranešė šalies žiniasklaida.

Ar reikia didinti greičio matuoklių skaičių keliuose?

Red Hat 187,71 0,00%
Nasdaq 114,74 -0,38%