Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Medicinos bankas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Medicinos bankas

Atsiliepimai apie Medicinos bankas, UAB

Melga
Parašyk savo nuomonę apie Medicinos bankas, UAB

Kauno megoje nepasakysiu vardo bet moteriai 40-45m tamsi pagywenus dariau kelis syk pavedimus y atskiras firmas.sumos nedideles 300-600e viena karta moteris pinigus veda pateikus vairuotojo pazymejima kita karta reikejo susigincinti ir nevede pinigu. Moteris nelabai susigaudo kaip kur vest reikia pastowiai ant lapuko viska uzrasyti
Labai prastas aptarnavimas Kauno akropolyje, darbuotoja nemandagi.. Laukiau kol ji pakalbes telefonu.. Tada pasakius jog noriu pervesti pinigus, nelabai susigaude kaip ir ka daryti.. Pinigu pavedimas man uztruko apie 40min. Darbuotoja vesdama mano duomenis i kompiuteri juos kartojo garsiai, varda, pavarde, tel. nr. ir t. t. nors salia stovejo eile zmoniu kurie lauke eileje.
Kaip visad pilna žmonių laukia, o dirba tik vienas žmogus. Tik ateinam, vėl tas pats. Tai gal mažinktit patalpas dirbančiam vienam žmogui. Laukiam jau tiksliai 40min.
Medbanko filiale Vilniaus oro uosto pirmam aukste Norejau suzinot kiek palukanu priskaiciavo, bet eileje laukiau pusantros valandos kol darbuotoja labai letai aptarnavo vieninteli klienta priesais mane.Pusantros valandos!!! Neturekite geriau reikalu su jais
Esu labai nepatenkintas "Medicinos banko" skyriaus esančio Klaipėdos "Akropolyje" darbu. Atėjome su močiute įnešti grynųjų pinigų, išsiėmėme taloną, kaip ir priklauso, tačiau pasibaigus eilėj, susidariusiai prieš mus, darbuotoja pradėjo priiminėti klientus, atėjusius jau po mūsų. Aptarnavo du žmones, po to mes patys ėjome klausti, kaip tai suprasti ir sulaukėme nervingo atsakymo: "Taip, taip, aš matau kad ilgai laukiat, dar truputėlį". Kai pagaliau prasimušėme, aš paklausiau kaip visą tai suprasti, jos atsakymas buvo: "Nesvarbu, yra kaip yra." Nieko sau... Tai kam tie talonai reikalingi jei neprieisi tol, kol pats neprasimuši? Mus aptarnaudama kažkur vaikštinėjo, dirbo pašalinius darbus, gaišdama mūsų laiką. Nesunku nuspėti, jog atsiprašymo taip ir nesulaukėm. Buvo labai nemalonu, susidarė gilaus neprofesionalumo ir nemandagumo įspūdis.
Šiandien 01.27 Medicinos banke Kaune Megoje norėjau keistis valiutą, priėjus prie darbuotojos Vaidos Daubaitės, pasakius kokią sumą norėsiu keisti, ji nesutiko. Sakė neaptarnaus ir eiti pas kitą darbuotoją. Buvo nemandagi ir atgrasi.
Nuėjus prie kitos darbuotojos viskas vyko sklandžiai.
Jelena Vachoviak
2018-07-27 15:58:52 IP 28m85v4r
Labai patenkinta grazu aptarnavimu, patarimu, bendravimu Jurates Cibulskienes irjos kolegei./Vokeciu g-ve/Cia jusu politikos kurjeres.Grazusbendravimas profesialumas -ACIU JUMS DARBUOTOJOS IR LINKIU SEKMES
Rasa Šakinienė
2018-07-13 16:05:20 IP 28m95kkr
Laba diena. Šiandien, 07.13, keičiausi Medicinos banke Klaipėdos BIG padalinyje valiutą. Mana aptarnavo vadybininkė Asta Adomauskienė. Ji buvo irzli, nemaloni, vienas nemandagus jos žodis mane įžeidė. Apsilankymas paliko širdyje nemalonų jausmą. Daugiau čia neisiu. Apie kitą vadybininkę tik geri žodžiai.
Nesikreipkite į šį banką porą mėnesių įmonę vedžiojo už nosies, tai to reikia tai to, o galiausiai pasakė kad akcininkai tegul atsako savo turtu ir 12%metinių palūkanų.
Siaubas, siaubas, siaubas !!!
Tikrai visiem viešinsiu, kad neturėtų reikalų su tokiais bankinikais.
Yra ir normalių bankų.
Prekybos centre Bige Klaipėdoje Medicinos banke labai gražiai ir maloniai aptarnauja buhalterė Sandra Norbutienė.labai esame patenkinti tokių gražių bendravimu ir linkime sėkmės šiai darbuotojai
Prisidėsiu ir aš prie nusivylusios Med banku. Važiavau iš kito miesto kad kuo geresniu kursu išsikeisti Švedijos kronas, nes kaip žinia artėja Euras. Atėjusi paklausiau nuoširdaus patarimo - kaip geriau būtų užkart iš kronų į eurus ar pirma į litus. Pasakė kad nėra skirtumo. Kai iškeitė pinigus ir pasižiūrėjau, pasiskaičiavau - taio jeigu apie 200 Lt čia ne skirtumas tai banko darbuotoja labai turtinga. Tad mano kelionė išsikeisti pinigus vietoj 20 Lt kainavo 200 Lt. Daugiau niekada neisiu ir kitiems nerekomenduoju. Dėsiu indėlį ir operacijas atliksiu kituose bankuose.
Kazkoks keistas ir iskreiptas tas bankas.Gavom paskola uz ustata, mokejom palukanas.Radom pirkeja tam turtui, norejom parduoti...Pasirodo, kad bankas nori visus pinigus, kurie jiems net nepriklauso gauti i ju sasakaita!!!Kazkaip keista, jei tu dengi visa paskola ir bankas dar kazko reikalauja, ar tai nera savivale???Ar tai normalu?As jau nekalbu apie banko darbuotojus, kuriems padaryti dokumenta uz kuri yra mokami pinigai, taip sunku ir taip yra neimanoma!?Keistas bankas, kuriam klientas nelabai rupi!!!
Atejau į šį banka nusiimti tam tikrą pinigu suma, buvau apsauktas vienos iš kasos darbuotoju, pasiūliau jai pasigydyt ir ismokt bendraut su klientais, galiausiai uzdariau banko saskaita ir atsiemiau visus jame laikytus pinigus.Patarimas kitiems laikytis nuo sio banko kuo toliau.

Secure Nordic Payments
Mistertango

Adresas: Perkūnkiemio g. 2, LT-12126 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos.
Mistertango – patogus ir patikimas finansinių paslaugų partneris Jūsų verslui ir asmeniniams poreikiams. Mūsų sąskaitą galite atsidaryti nuotoliniu būdu, ją valdyti naudojantis patogia svetaine ir mobiliąja programėle, kad ir kur bebūtumėte. Maksimaliai išnaudokite SEPA mokėjimus su Mistertango!
Kredito garantas
Adresas: Turgaus g. 33-4, LT-91249 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Noviti
Verslo paskolos iki 50 000 EUR apyvartinėms lėšoms

Adresas: Konstitucijos pr. 26, Forum Palace, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
„Noviti finance“ skolina verslui, kuriam pinigų reikia apyvartinėms lėšoms arba verslo plėtrai. Kai pateiksite paraišką, sprendimą dėl paskolos gausite per vieną darbo dieną. GAUKITE FINANSAVIMĄ BE ŽVAIGŽDUČIŲ. Atveriame galimybes aiškiam ir paprastam verslo finansavimui. Sąlygos be paslėptų mokesčių Neslepiame...
GF bankas
Vartojimo paskolos iki 25 000 €, indėliai

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
Prieš 14 metų veiklą pradėję kaip lietuviškas aukštos kokybės finansinių paslaugų – vartojimo paskolų – startuolis „General Financing”, gegužės 18-ąją tapome Lietuvos bankinio sektoriaus dalimi GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau banko statusu, o esamiems ir būsimiems...
Paskolų brokeris
Adresas: Kniaudiškių g. 46-2, LT-37122 Panevėžys.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; tarpininkavimas.
Padedame gauti finansavimą (paskolas, lizingą ir pan.) įmonėms ir ūkininkams, tarpininkaujame bankuose ir kredito unijose, rengiame verslo planus, investicinius projektus, taip pat paraiškas ES paramai gauti. Dirbame Vilniuje ir visoje Lietuvoje!

"TF Bank" paskolų portfelis Lietuvoje augo beveik du kartus
"TF Bank" paskolų portfelis Lietuvoje augo beveik du kartus 10-22 19:32
Vartojimo paskolų banko "TF Bank" paskolų portfelis Lietuvoje per tris šių metų ketvirčius augo beveik du kartus ir pasiekė 13 mln. Eur, pranešė bankas.
ESO dujų skirstymo pajamų viršutinė riba auga 7,3%
ESO dujų skirstymo pajamų viršutinė riba auga 7,3% 10-22 19:09
Elektros ir dujų skirstymo bendrovės "Energijos skirstymo operatorius" (ESO) dujų skirstymo pajamų viršutinė riba kitiems metams auga 7,29%. Tai lems ir galutinį tarifą vartotojams.
Vilniaus galerijų savaitgalis ryškina skirtumus ir ieško panašumų
Vilniaus galerijų savaitgalis ryškina skirtumus ir ieško panašumų 10-22 18:39
Ketvirtadienį prasidėjęs Vilniaus galerijų savaitgalis (VGS) į meno maršrutus sujungė 36 meno erdves – privačias, menininkų ir nepriklausomų kuratorių bei organizacijų galerijas, muziejus, meno...

Už kurią partiją balsuosite antrame rinkimų ture?

eBay 52,82 -2,55%
Moody's 277,16 -2,88%