Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Medicinos bankas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Medicinos bankas

Atsiliepimai apie Medicinos bankas, UAB

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Medicinos bankas, UAB

Labai nerekomenduoju šito banko:) visiškai nesigilina kredituojant klientą. Abu su vyru dirbame jau daug metų, turim nemažai nekilnojamo turto, kadangi įvykus pagausėjimui nusprendėm įsigyt šalia butą ir prasiplėst-buvom apšaukti spekulentais. Pamatė pas vyrą pusę metų premijas išmokėtas -sugalvojo, kad susikėlė
Sveiki! Noriu pasidalinti savo patirtimi turint reikalų su Medicinos banku dėl būsto paskolos, Lazdijų mieste. Lyginant su daugeliu kitų bankų, tai viskas nuo pat pradžių iki pabaigos vyko tvarkingai, korektiškai, disciplinuotai, greitai, mandagiai, o svarbiausia visą laikotarpį jautėsi paprastas žmogiškumas, ko jau seniai nesu jautęs ir matęs didžiuosiuose miestuose. Kolektyvas draugiškas, su atsidavimu ir malonumu, tiesiog dirba. Nors esu iš Vilniaus, bet būsto paskolą teko tvarkytis Lazdijų mieste, bet dėl to tik džiaugiuosi, visuomet smagu pakeliauti, pamatyti kitas vietoves, o svarbiausia gerai praleidau laiką tarp puikių žmonių. Apibendrinant, kas susiduriate su didžiulėmis eilėmis ir kita netvarka didžiųjų miestų bankuose, drąsiai naudokitės mažesnių miestų paslaugomis.
Kauno megoje nepasakysiu vardo bet moteriai 40-45m tamsi pagywenus dariau kelis syk pavedimus y atskiras firmas.sumos nedideles 300-600e viena karta moteris pinigus veda pateikus vairuotojo pazymejima kita karta reikejo susigincinti ir nevede pinigu. Moteris nelabai susigaudo kaip kur vest reikia pastowiai ant lapuko viska uzrasyti
Labai prastas aptarnavimas Kauno akropolyje, darbuotoja nemandagi.. Laukiau kol ji pakalbes telefonu.. Tada pasakius jog noriu pervesti pinigus, nelabai susigaude kaip ir ka daryti.. Pinigu pavedimas man uztruko apie 40min. Darbuotoja vesdama mano duomenis i kompiuteri juos kartojo garsiai, varda, pavarde, tel. nr. ir t. t. nors salia stovejo eile zmoniu kurie lauke eileje.
Kaip visad pilna žmonių laukia, o dirba tik vienas žmogus. Tik ateinam, vėl tas pats. Tai gal mažinktit patalpas dirbančiam vienam žmogui. Laukiam jau tiksliai 40min.
Medbanko filiale Vilniaus oro uosto pirmam aukste Norejau suzinot kiek palukanu priskaiciavo, bet eileje laukiau pusantros valandos kol darbuotoja labai letai aptarnavo vieninteli klienta priesais mane.Pusantros valandos!!! Neturekite geriau reikalu su jais
Esu labai nepatenkintas "Medicinos banko" skyriaus esančio Klaipėdos "Akropolyje" darbu. Atėjome su močiute įnešti grynųjų pinigų, išsiėmėme taloną, kaip ir priklauso, tačiau pasibaigus eilėj, susidariusiai prieš mus, darbuotoja pradėjo priiminėti klientus, atėjusius jau po mūsų. Aptarnavo du žmones, po to mes patys ėjome klausti, kaip tai suprasti ir sulaukėme nervingo atsakymo: "Taip, taip, aš matau kad ilgai laukiat, dar truputėlį". Kai pagaliau prasimušėme, aš paklausiau kaip visą tai suprasti, jos atsakymas buvo: "Nesvarbu, yra kaip yra." Nieko sau... Tai kam tie talonai reikalingi jei neprieisi tol, kol pats neprasimuši? Mus aptarnaudama kažkur vaikštinėjo, dirbo pašalinius darbus, gaišdama mūsų laiką. Nesunku nuspėti, jog atsiprašymo taip ir nesulaukėm. Buvo labai nemalonu, susidarė gilaus neprofesionalumo ir nemandagumo įspūdis.
Šiandien 01.27 Medicinos banke Kaune Megoje norėjau keistis valiutą, priėjus prie darbuotojos Vaidos Daubaitės, pasakius kokią sumą norėsiu keisti, ji nesutiko. Sakė neaptarnaus ir eiti pas kitą darbuotoją. Buvo nemandagi ir atgrasi.
Nuėjus prie kitos darbuotojos viskas vyko sklandžiai.
Jelena Vachoviak
2018-07-27 15:58:52 IP 28m85v4r
Labai patenkinta grazu aptarnavimu, patarimu, bendravimu Jurates Cibulskienes irjos kolegei./Vokeciu g-ve/Cia jusu politikos kurjeres.Grazusbendravimas profesialumas -ACIU JUMS DARBUOTOJOS IR LINKIU SEKMES
Rasa Šakinienė
2018-07-13 16:05:20 IP 28m95kkr
Laba diena. Šiandien, 07.13, keičiausi Medicinos banke Klaipėdos BIG padalinyje valiutą. Mana aptarnavo vadybininkė Asta Adomauskienė. Ji buvo irzli, nemaloni, vienas nemandagus jos žodis mane įžeidė. Apsilankymas paliko širdyje nemalonų jausmą. Daugiau čia neisiu. Apie kitą vadybininkę tik geri žodžiai.
Nesikreipkite į šį banką porą mėnesių įmonę vedžiojo už nosies, tai to reikia tai to, o galiausiai pasakė kad akcininkai tegul atsako savo turtu ir 12%metinių palūkanų.
Siaubas, siaubas, siaubas !!!
Tikrai visiem viešinsiu, kad neturėtų reikalų su tokiais bankinikais.
Yra ir normalių bankų.
Prekybos centre Bige Klaipėdoje Medicinos banke labai gražiai ir maloniai aptarnauja buhalterė Sandra Norbutienė.labai esame patenkinti tokių gražių bendravimu ir linkime sėkmės šiai darbuotojai
Prisidėsiu ir aš prie nusivylusios Med banku. Važiavau iš kito miesto kad kuo geresniu kursu išsikeisti Švedijos kronas, nes kaip žinia artėja Euras. Atėjusi paklausiau nuoširdaus patarimo - kaip geriau būtų užkart iš kronų į eurus ar pirma į litus. Pasakė kad nėra skirtumo. Kai iškeitė pinigus ir pasižiūrėjau, pasiskaičiavau - taio jeigu apie 200 Lt čia ne skirtumas tai banko darbuotoja labai turtinga. Tad mano kelionė išsikeisti pinigus vietoj 20 Lt kainavo 200 Lt. Daugiau niekada neisiu ir kitiems nerekomenduoju. Dėsiu indėlį ir operacijas atliksiu kituose bankuose.
Kazkoks keistas ir iskreiptas tas bankas.Gavom paskola uz ustata, mokejom palukanas.Radom pirkeja tam turtui, norejom parduoti...Pasirodo, kad bankas nori visus pinigus, kurie jiems net nepriklauso gauti i ju sasakaita!!!Kazkaip keista, jei tu dengi visa paskola ir bankas dar kazko reikalauja, ar tai nera savivale???Ar tai normalu?As jau nekalbu apie banko darbuotojus, kuriems padaryti dokumenta uz kuri yra mokami pinigai, taip sunku ir taip yra neimanoma!?Keistas bankas, kuriam klientas nelabai rupi!!!
Atejau į šį banka nusiimti tam tikrą pinigu suma, buvau apsauktas vienos iš kasos darbuotoju, pasiūliau jai pasigydyt ir ismokt bendraut su klientais, galiausiai uzdariau banko saskaita ir atsiemiau visus jame laikytus pinigus.Patarimas kitiems laikytis nuo sio banko kuo toliau.

Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Vito Gerulaičio gatvė 1, Vilnius (I aukštas) Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome...
Noviti
Su valstybės parama paskola verslui 0,35-7% metams

Adresas: Konstitucijos pr. 26, Forum Palace, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
Su valstybės parama dabar verslo paskola tik nuo 0,35 % palūkanų per metus. Ką svarbu žinoti apie lengvatinę verslo paskolą? Paskolos suma iki 200 000 EUR, terminas iki 5 metų. Metinės palūkanos - 7 %. Pasinaudoję INVEGOS palūkanų kompensavimo priemone, metines palūkanas susimažinsite nuo 7 % iki 0,35 %. Sutarties...
GF bankas
Vartojimo paskolos iki 25 000 €, indėliai

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
2005 m. pradėjome veiklą kaip lietuviškas finansinis startuolis. 2008 m. tapome Prancūzijos banko „Societe Generale“ grupės dalimi, o nuo 2013 m. priklausome Švedijos finansų grupės bendrovei „Marginalen AB“. 2020 m. gegužės 18 d. tapome GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau...
SME Finance
Naujos kartos verslo finansavimas. Internetu.

Adresas: Antano Tumėno g. 4-15, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; tarpininkavimas.
SME Finance – 10 metų patirtį finansų sektoriuje turinčių profesionalų komanda, kurios tikslas padėti verslui augti. Per pirmus įmonės veiklos metus tapome lyderiais Baltijos šalyse, galinčiais pasiūlyti platų spektrą paslaugų – paskolą, faktoringą, lizingą, paskolą su NT įkeitimu – bei suteikti finansavimą iki 5...
Paskolų brokeris
Adresas: Kniaudiškių g. 46-2, LT-37122 Panevėžys.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; tarpininkavimas.
Padedame gauti finansavimą (paskolas, lizingą ir pan.) įmonėms ir ūkininkams, tarpininkaujame bankuose ir kredito unijose, rengiame verslo planus, investicinius projektus, taip pat paraiškas ES paramai gauti. Dirbame Vilniuje ir visoje Lietuvoje!

Žalioji taksonomija: nustatyti kriterijai, kaip atskirti žaliąsias investicijas nuo tik padažytų 04-23 15:09
Europos Komisija (EK) pristatė naują tvarių finansų ir žaliosios taksonomijos paketą, kuris investuotojams turėtų padėti susigaudyti, kokie verslai iš tikro tvarūs, o kurie tik žaliai padažyti...
Skelbia viešąjį pirkimą milijonui greitųjų antigenų testų
Skelbia viešąjį pirkimą milijonui greitųjų antigenų testų 04-23 15:01
Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija (NVSPL) ruošiasi skelbti viešąjį pirkimą dėl vieno milijono greitųjų antigenų testų įsigijimo.
Dėl pandemijos JK metinė skola pasiekė aukščiausią lygį nuo Antrojo pasaulinio karo 04-23 14:25
Dėl priemonių, skirtų paremti ekonomiką prasidėjus COVID-19 pandemijai, Jungtinės Karalystės metinė skola pasiekė aukščiausią lygį nuo Antrojo pasaulinio karo, rodo penktadienį paskelbti oficialūs...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

AT&T 31,36 +4,15%
Oracle 74,87 -2,33%