Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Medicina Practica Laboratorija

Atsiliepimai apie Medicina Practica Laboratorija, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Medicina Practica Laboratorija, UAB

Labai nerekomenduoju eiti į Lozoraičio g laboratoriją Kaune, būsit aprėkti, darbuotoja grubi.
Panevėžyje darbuotojai neparuošti ir neapmokyti kaip aptarnauti klientą su papildomu sveikatos draudimu. Kodėl tada esate Lietuvos Draudimo partnerių sąrašuose, jei nežinote kokių jums reikia dokumentų? Sugebate tik "grynus paimti" ir visiškai nesuinteresuoti pasistengti. Sumokėti pinigus ir pasiimti sąskaitą galiu bet kokioje laboratorijoje. Dvi valandas sugaišau siuntinėjama ir rinkdama informaciją, kol pabaigoje vis tiek nesugebėjote suvesti užsakymo iš siuntimo. Gavosi tuščias laiko gaišimas ir didelis kantrybės išbandymas. Daugiau mokamus tyrimus atliksiu kur viskas vyksta greičiau ir sklandžiau.
Antakalnio g.72, aciu uz malonia aplinka, uz malonu aptarnavima, uz operatyvuma ir greituma...aciu :)
labai esu nusivylusi laboratorijos darbu.Gali skambint visą dieną pakelia ragelį ir isjungia, ir taip kiekvieną dieną.Kam is viso reikalinga tokia laboratorija? Baisu kas dedas.Mazeikiuose cia.
Šiaulių skyriuje dariausi antikūnių testą. Viską atliko tobulai, paskirtu laiku, rezultatai atėjo laiku. O labiausiai dėkinga jaunai administratorei - sesutei, kuri į veną pataikė iš pirmo karto ir be skausmo. Gaila per skubėjimą nei vardo, nei pavardės :)
Buvau iš anksto sumokėjęs 56EU už plaučių ištyrimą. Tokia mandagi mergina paėmė kraują iš venos ir pasakė, kad VISKAS. Nesuprantu, ar galima iš kraujo tyrimo nustatyti PLAUČIŲ būklę???? Atsakymą žadėjo išsiųsti el.paštu, bet jeigu noriu gauti rašytinėje formoje, turiu atvykti asmeniškai. Bet aš gyvenu už 25 km. nuo laboratorijos ir tai padaryti man problematiška. Ar gi negalima tokios paslaugos suteikti paštu?
Marius Kazlauskas
2021-11-16 12:28:18 IP 2e7r3sbo
Buvau apsilankęs savanoriuose žaliakalnį. Registratūroje ir kraujo tyrimą ėmusi gydytoja buvo labai mandagios viską labai šauniai padarė
Labai bloga patirtis, atlikau PGR tyrima x klinikoje, kuri siunčia mėginius į medicina praktika laboratoriją. Mėginį laboratorija pametė. Apie tai neinformavo, kol pati nesusisiekiau. Nuvažiau, kad mėginį paimtų antrą kartą. Paprašiau, kad būtų extra, nes man tyrimas buvo svarbus. Po 5val nuo mėginio paėmimo paskambinau į laboratoriją pasiteirauti, kada tikėtis atsakymo. Pasikeitusi pamaina apie situaciją nieko nežinojo, darbuotoja nuolat kartojo “vakar nedirbau” ir nieko nežinau. Pasakė, kad tyrimo ats. Reikės laukti dar 4val. Nesulaukiau jokio atsiprašymo. Manau, kad toks sutuacijos sprendimas ir darbuotojų nesusikalbėjimas yra labai didelė spraga. Gyvenu ne viena, namiškiai negali grįžti namo, kol neįstikinsime, kad simptomai yra paprastas peršalimas.
Norėjau padėkoti už šiltą priėmimą Izabelei iš Vivulskio g. Nuoširdi, maloni ir labai paslaugi :)
Medicina practica- keiskit patalpas, nes turit kaimynus remontininkus. Tai keista, kai girdi garsus klinikoje. Taip pat vos jus radau, nes google maps suklaidino.... O šeip viskas labai gerai. Jeigu darysite pastoviai nuolaidas- draugausime ;)
Praeitą savaitę užsiregistravau COVID - 19 antikūnių tyrimui, kurio kaina buvo 14€ + kraujo paėmimas 2, 5€. Šiandien šis tyrimas pabrango iki 19€ + 3€ kraujo paėmimas. Skambučio metu pasitikslinau, kokia buvo tyrimo kaina, todėl turėjote informuoti iš anksto, kad man atvykstant ji bus gerokai didesnė. Sugaišau savo laiką ir nusivyliau paslaugos kokybe.
Atlikau Covid19 tyrimą, Antakalnio g. 72, Vilnius.
Viskas įvyko sutartu laiku, aptarnavimas malonus, o testo rezultatus gavau kitą dieną, 7 val. ryte. (Testą dariau 13 val.).
Maloniai nustebino.
Esu pasipiktinusi laboratorijos, esančios Kaune Varnių g. 38 - 3 darbo. Darbuotoja dirbanti šioje laboratorijoje dirba neatsakingai ir atmestinai. Buvau užsiregistravusi 08.17 diena 9, 20 val. Covid19 tyrimui, nes 08.18 dieną man turėjo būti atlikta operacija. Atvykus atlikti tyrimo man paskirtu laiku sužinau, kad šis tyrimas nuo 08.17 jau nebeatliekamas šioje laboratorijoje, nes neturi regentų. Man nustebus ir pasakius, kodėl negavau jokio pranešimo apie tai, nes sekančią dieną man paskirta operacija, darbuotoja trinktelėjo durimis ir pasakė, kad ji pati tik šiandien apie tai sužinojo.....
Man nesuprantamas toks atmestinas Jūsų įmonės darbas, atliekant tokius svarbius tyrimus, kaip negalite regentus susiskaičiuoti jau penktadienį kiek turite ir kodėl nepranešate šiam tyrimui užsirašiusiems žmonėms iš anksto, kad spėtų tyrimą pasidaryti kitur. Turėjau labai daug problemų dėl tokio netikusio ir aplaidaus Jūsų darbuotojų darbo. Ar toks darbo pobūdis yra pas Jus norma???
Neturiu jokių priekaištų. Kraujo tyrimą atliko (Antakalnio g. padalinys) operatyviai, kainos - žemiausios Vilniuje, personalas malonus. Rekomenduoju
Kraujas paimamas pirmadienį, o atliekamas tik penktadienį, kitų tyrimų atsakymų sužinoti negalima nes surašo ant vieno lapo, ir neįmanoma atskirai sužinoti, svarbu moki pinigus o tikslumas ir kokybė paskutinėje vietoje.
Buvo atlikti keletas kraujo tyrimų Vilniuje, elektrniniu paštu gavau tik dalį tyrimų rezultatų. Paklausus apie likusius tyrimo rezultatus - jokio atsakymo
noriu pasidalinti susidariusia situacija, kuri galimai pagelbės kitiems pacientams. 2018 m. gruodžio 3 d. laisvės pr. Kardiolitos laboratorijoje atlikau I neštumo trimestrui paskirtus tyrimus, tam tikrų tyrimų rezultatų vis dar laukiu, šiandien yra gruodžio 11 d. Norėčiau, kad kas paaiškintų, kodėl susidarė esamą situaciją, nes mano nuomone tyrimų atsakymai yra vilkinami ir informacija apie jų atilikima iškraipoma rizikuojant paciento būkle.

Ketvirtadienį skambinau į Vilniuje esančią laboratoriją man buvo pasakyta, kad kažkuris iš infekcinių ligų tyrimų pasirodė esąs teigiamas, todėl yra atliekami papildomi tyrimai, daugiau informacijos apie tai, koks tai tyrimas ir kokie tiksliai rezultatai atsispindėjo jį atlikus man niekas nesuteikė, nes tyrimai buvo išsiųsti kitai laboratorijai. Skambinau dar penktadienį, situacija kartojosi - niekas man negalėjo paaiškinti, kurio tiksliai infekcinių ligų tyrimo rezultatai buvo teigiami, kokie buvo jo rodikliai, kiek laiko užtruks tie patikslinimai.

Paskambinus į klinikas pirmadienį (gruodžio 10 d.) visgi pavyko išsiaiškinti, kad tai toksoplazmozės IgM tyrimas, tik gaila rezultatų nesulaukiau nei aš, nei mano šeimos gydytoja, pas kurią buvo suplanuotas vizitas aptarti būtent šiuos tyrimus. Man buvo žadėta atsiųsti rezultatus iki pirmadienio (gruodžio 10 d.), bet atėjusi pas šeimos gydytoją 18:30 val. didžiam apmaudui nieko neradau, gydytoja irgi buvo nustebus.

Manau nereikia jums aiškinti apie tai, kokios yra toksoplazmozės pasėkmės nėštumo metu ir kokia galima žala dėl šios situacijos vilkinimo galėjo būti padaryta, aš jau neminėsiu apie savo psichologinę būklę, kiek nervų ir streso buvo sukelta.

Jei būčiau supažindinta su situacija anksčiau, būtų galima bent jau pradėti spręsti esamą problemą, užsirašyti pas infektologą išvengiant papildomo laukimo eilėse, galų gale, streso., todėl manau, kad esant teigiamam infekcinės ligos tyrimo rezultatui neštumo metu turiu pilną teisę reikalauti, kad tyrimų informacija su manimi būtų pasidalinta, net jei ji yra tikslinama. Blogiausia, kad iki šiol esu priversta būti visiškoje nežinioje, nes nesuprantu, kas ten su tais tyrimais vyksta, o nepataisomą žalą vaisiui galinti padaryti infekcija galimai toliau sėkmingai progresuoja.

Paskambinusi į kitas laboratorijas išsiaiškinau, kad toksiplazmozės tyrimus yra įmanoma atlikti per parą. Manau tai nėra visai standartinė situacija, todėl kaip įstaiga, kuri rūpinasi pacientų gerove turite įspėti apie tai, kad tyrimo atlikimo procesas užtruks ilgiau nei tikėtasi, tuo labiau, kad skambinau net kelis kartus ir aiškiau leidau suvokti, kad tie tyrimai man labai svarbus.

Atsakymų vis dar laukiu, deja, bet net nežinau, kiek tikslai laukti dar reikės, nes nesuteikiat normalios info net dėl tyrimo atlikimo trukmės.
Noriu papasakoti apie Šiauliuose esančią laboratoriją "Medica praktika" nekokybiškai atliekamus tyrimus.

Prieš pora savaičių teko darytis kraujo tyrimus RH antikūniams nustatyti ir gavus atsakymus jie labai mane išgąsdino, nes buvo teigiami, t.y.antikūniai buvo rasti. Aišku patyriau daug streso, nes dėl šių tyrimų rezultatų teko važiuoti į Kauno klinikas, nes laukiuosi. Nuvykus ten ir pakartojus RH kraujo tyrimą antikūniams nustatyti atsakymas buvo neigiamas. Aišku, džiaugiuosi tokiais atsakymais, bet pasirodo, kad šia laboratorija pasitikėti negalima, nes tyrimai yra atliekami nekokybiškai.
Medicina practica panevezys
2017-05-04 10:40:20 IP 2j22adqi
Atejus imti kraujo Panevezyje, labai jau nemaloni kasininke Aiste ar Agne sedi, paprasiau atsiusti rezultatus dviem el. pastais, tai pasake, mes taip nedarome, paklausiau, kodel, pasake nedarom ir tiek. Jokio paaiskinimo, paskui sutiko irasyti antra el. pasta, labai nepatenkinta, ir sako ar atsiusiu negarantuoju. Jau normalu yra, kad dar is sovietiniu laiku valstybinese istaigose sedi susiraukusios moteriskes, bet cia privati klinika, turetu ne tik krauja moketi paimti, bet ir bendrauti.
Tik blogiausios rekomendacijos apie sia istaiga. Buvo skambinta ir klausta del metu laiko vaikui kraujo tyrima tiriant maisto alergenus. Informuota buvau jog tyrimas is venos ir viskas. Nebuvau ispeta, kad darbuotojos tyrimui nekvalifikuotos. Atejus as buvau sokiruota kai viena darbuotoja musu atsisake pateigus jog " vaiko nepriims nes neva tuomet jai bus bloga diena ir ji visa diena bus nedarbinga", tada buvom "numesti" pas kita.. kuri kazka bande ziuret, bet pasake kad nerikdys vaiko, primigtynai paprasiau, kad krauja imtu nesvarbu jog vaikas verkia. Pasake, kad nepatogu cia taip imt ir pn. Galu gale priejo dar kita is vis pakraupusiom baisumo pilnom akim ir tik purte galva ne ne ne. Finale buvo pasiulyta palaukti 30min kol ateis dar viena darbuotoja ir galbut ji priims mus. Beja tyrimas mokamas, virs 50€. Sioje klinikoje nera kvalifikuotu darbuotoju, idomu dar ir tai koks med. issilavinimas. Taip pat, keleta dienu pries, kai atejau bendram kraujo tyrimui vaikui, darbuotoja irgi buvo labai nemaloni. Davus pasirasyti sutikima ant lapo as padariau klaida, pasirasiau ne toje vietoje (ant ranku man verkiantis zyziantis vaikas), buvau apkaltinta kad nesiklausau ka ji sako ir kad ji labai gerai ismano psichologija zmogaus ir mate kad as ne ten pasirasysiu. Jei tokia ekstrasence galejo pakartot, juk jos toks ir yra darbas sedint administratores vietoj.Niekam nelinkiu ten lankytis, nes vis gi tai tyrimu labaratorija o ne megeju seseliu kontora.
Viskas būtų kaip ir gerai tik va kai dariausi tikrinausi krauja jis man buvo imtas ne jokių pirštinių dabar bijau kad nebūtų kuo apkrete nes prieš mane buvo kitas žmogus, o ir informacijos negalėjo jokios apie krauja suteikti, tai kaip tada galima dirbti kai nieko nežino ?